Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 10:55   #3601
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
No to pewnie dołuje... Mi też mówili, że lepiej mi w moich naturalnych-ale olej to. To dla zdrowia włosów! A z czasem możesz zmienić

Tez sobie tłumacze,ze bede miec grubssze, mocniejsze włosy. Odpoczac musza,w koncu 10lat farbowałam Czuje sie oszukana przez nature,bo z wiekiem mi tak pociemniały włosy, jako dziecko miałam jasniutkie,potem zaczely stopniowo ciemniec
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:56   #3602
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają te zestawy świąteczne, ustrój sklepów, toć dopiero Wszystkich Świetych było. Sama juz kupuję prezenty, ale choinkę dopiero w Wigilię rano ubierzemy, albo dzień wcześniej, wieczorem.

Choroba mnie rozkłada
Zawsze tak było, że 2 listopada już jeździła ciężarówka Coca - Coli z piosenką "Coraz bliżej Święta" A w Londynie na początku września widziałam świąteczne choinki i ozdoby.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:05   #3603
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zawsze tak było, że 2 listopada już jeździła ciężarówka Coca - Coli z piosenką "Coraz bliżej Święta" A w Londynie na początku września widziałam świąteczne choinki i ozdoby.
Co do Coca-coli. Widziałam nową świąteczną reklamę. I znów beznadzieja- nie było ani tej charakterystycznej muzyki, ani ciężarówek. Powinni dać te stare reklamy, były najlepsze

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Tez sobie tłumacze,ze bede miec grubssze, mocniejsze włosy. Odpoczac musza,w koncu 10lat farbowałam Czuje sie oszukana przez nature,bo z wiekiem mi tak pociemniały włosy, jako dziecko miałam jasniutkie,potem zaczely stopniowo ciemniec
A mi z wiekiem jaśniały niestety
Będzie dobrze, przywykniesz i włosy będą jeszcze ładniejsze Wstaw później zdjęcie
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają te zestawy świąteczne, ustrój sklepów, toć dopiero Wszystkich Świetych było. Sama juz kupuję prezenty, ale choinkę dopiero w Wigilię rano ubierzemy, albo dzień wcześniej, wieczorem.

Choroba mnie rozkłada
Yhy a ja mam 10zł w portfelu i żadnej oferty pracy
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:07   #3604
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zawsze tak było, że 2 listopada już jeździła ciężarówka Coca - Coli z piosenką "Coraz bliżej Święta" A w Londynie na początku września widziałam świąteczne choinki i ozdoby.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:37   #3605
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Idę czytać koncepcje psychologiczne, wpadnę później. Trzymać się
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:42   #3606
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Hej dziewczyny Przyszedł mi TT... Po pierwsze jest wielkości szczotki dla lalki. Maleństwo niesamowite, załączam zdjęcia na książce wielkości zeszytu...

Co do myszy i w formie nadrobienia, u nas w pracy raczej nie ma myszy, bo nie mają czym się żywić, ponoć raz czy dwa razy w ciągu 4 lat ktoś widział mysz. Z jednych z dziwnych rzeczy kiedyś weszłam do pracy i patrze coś mi lata nad głową. Myślałam, że przez otwarte drzwi ptak wleciał. No zdarzyło się. Już zła, bo ptak jak się boi to sra dosłownie wszędzie. Patrze a to stworzonko malutkie takie czarne... Usiadł na ścianie.. płasko... Jak się zorientowałam, że to nietoperz uciekłam na zaplecze i nie wyszłam dopóki mi TŻ nie przyjechał... Z przezorności mit o włosach potraktowałam serio.

Ja tam lubię święta, mimo że się nie modlimy nad stołem ani nic, ale jakoś taka atmosfera dobre żarcie, potem o 20 idę do pracy... I wiecie co? W godzinach trwania pasterki ludzie dosłownie oknami wpadają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0309.jpg (30,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0310.jpg (32,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0312.jpg (41,7 KB, 18 załadowań)
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:50
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:45   #3607
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Narchie a jakie masz odczucia po czesaniu sie ta szczotka?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 11:46   #3608
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Marzę o kompaktowej TT. Swojej normalnej nie noszę w torebce, bo nie chcę jej zniszczyć. I jak gdzieś poza domem jestem zmuszona użyć normalnej szczotki, to brrrrrr, aż mi się coś robi nie wiem jak ja żyłam przed erą Tangle Teezera


Ale mi się sikorki tłuką na balkonie. Mama im sypnęła orzechy i ziarna. Wczoraj chyba z 6 ich się zleciało. Skubane, wyjadają tylko orzechy włoskie.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:07   #3609
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Narchie a jakie masz odczucia po czesaniu sie ta szczotka?
Bardzo pozytywne Nie ciągnie, idealnie rozczesuje, tylko z powodu swojej wielkości zabieg czesania trwa dłużej

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

otako rozumiem, że ty masz większą ? chyba nieświadomie kupiłam 'kompaktową'
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:20   #3610
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

A ja kicham, smarkam... i piję wit. C. Na szczęście przechodzi. Dwa dni wolnego, jutro wracam do pracy... i omg, wolne dopiero w następną sobotę
Nie da się pracować 7 dni w tygodniu, przez cały miesiąc, no nie da się. Jestem zmęczona.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:30   #3611
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Saming, to witaj w klubie,ja siędzę z Gripexem i notatkami Jutro chyba odpuszczę sobie szkołę i po pracy wrócę do domu,w czwartek muszę iśc, mam dwa kolokwia. Plus mam w czwartek nagranie w studio, super będzie jak będę miałą taki głos jak dziś

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Wreszcie kupiliśmy akumlatorki do aparatu .
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 12:42   #3612
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość

otako rozumiem, że ty masz większą ? chyba nieświadomie kupiłam 'kompaktową'
moja jest taka jak dłoń, ale razem z palcami

Mnie na nogi zawsze stawia Teraflu - ten taki proszek do rozpuszczania w gorącej wodzie. 2 dni i jestem jak nowo narodzona

Saming - to w tej nowej pracy pracujesz 7 dni w tygodniu?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:11   #3613
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zawsze tak było, że 2 listopada już jeździła ciężarówka Coca - Coli z piosenką "Coraz bliżej Święta" A w Londynie na początku września widziałam świąteczne choinki i ozdoby.
Umnie juz od września można kupic ozdoby choinkowe, s*anie świetami zaczyna się w październiku a bombardowanie g*wnianą muzyką wszędzie 2 listopada. Uroczyste zapalenie lampek w mieście było w sobotę.
Rzygam tym.
Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przyszedł mi TT... Po pierwsze jest wielkości szczotki dla lalki. Maleństwo niesamowite, załączam zdjęcia na książce wielkości zeszytu...
Mały bo to kompakt. Normalny jest duży.

Cytat:
Co do myszy i w formie nadrobienia, u nas w pracy raczej nie ma myszy, bo nie mają czym się żywić, ponoć raz czy dwa razy w ciągu 4 lat ktoś widział mysz. Z jednych z dziwnych rzeczy kiedyś weszłam do pracy i patrze coś mi lata nad głową. Myślałam, że przez otwarte drzwi ptak wleciał. No zdarzyło się. Już zła, bo ptak jak się boi to sra dosłownie wszędzie. Patrze a to stworzonko malutkie takie czarne... Usiadł na ścianie.. płasko... Jak się zorientowałam, że to nietoperz uciekłam na zaplecze i nie wyszłam dopóki mi TŻ nie przyjechał... Z przezorności mit o włosach potraktowałam serio.
To bardzo ciekawe. jeszcze takiego ptaka nie spotkałam.

Mi kiedyś w starej robocie do pokoju wleciała jaskółka. Koleżanki chciały ją łapać szczotka, szmata.... Ja podeszłam, wzięłam w ręce i wyniosłam na dwór. A co najciekawsze wszystkie bojące paniusie były ze wsi, wychowane na gospodarstwach, wśród wszelkiej zwierzyny. Wkurza mnie taka hipokryzja. Jak to przejechanie za znak "miasto" wszystko zmienia. Jak to jednego dnia pasa się świnie, a drugiego boi jaskółki.

Cytat:
Ja tam lubię święta, mimo że się nie modlimy nad stołem ani nic, ale jakoś taka atmosfera dobre żarcie, potem o 20 idę do pracy... I wiecie co? W godzinach trwania pasterki ludzie dosłownie oknami wpadają
Mi święta nie kojarzą się z niczym dobrym więc ich nienawidzę szczerze. Gdybym nie musiała na święta jeździć do PL, to w ogóle nie obchodziłabym świąt.
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Marzę o kompaktowej TT. Swojej normalnej nie noszę w torebce, bo nie chcę jej zniszczyć. I jak gdzieś poza domem jestem zmuszona użyć normalnej szczotki, to brrrrrr, aż mi się coś robi nie wiem jak ja żyłam przed erą Tangle Teezera
Ja mojego TT bardzo źle traktuję, ale trzyma się dobrze .

Tak , to prawda. Dopiero gdy muszę się uczesać zwykłą szczotką, w pełni doceniam właściwości TT. Różnica jest szalona.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:20   #3614
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja mojego TT bardzo źle traktuję, ale trzyma się dobrze .

Tak , to prawda. Dopiero gdy muszę się uczesać zwykłą szczotką, w pełni doceniam właściwości TT. Różnica jest szalona.
Mój już ma lekko powyginane ząbki. Sporo ciężkich rzeczy ostatnio noszę w torbie, więc tak luzem boję się go wrzucać.
Jak pójdę do pracy, gdzie będę zarabiała godziwe pieniądze to sobie kupię wersję kompaktową.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:36   #3615
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

otako, nie,ale jeszcze pracuję w KFC. Ten weekend co będzie mam 2 ostatnie zmiany już. W ogóle nei rozumiem polityki tej firmy. Wypowiedzenie złożyłam 2, a kazali mi pracować do 19. A wypowiedzenie powinno obowiązywać 14 dni... No to do 16 teoretycznie powinnam być, to nie... do 19. A inna dziewczyna złożyła 3, i pracowała do 6...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Ale ta firma w ogóle jest chora, najfajniejsze kierowniczki i menagerki poodchodziły, a została taka jedna pipa. Druga przyszła, ja generalnie nic do niej nie mam, a inne to jej nienawidzą, nie wiem za co. Nie jest może super, ekstra - ale ja tam się dopatrzyłam gorszych od niej. Jedna instruktorka została menagerką, to też porażka. Najpierw opowiadała że nienawidzi tej pracy i odchodzi a teraz została menagerką w ogóle, połowę osób chcą pozwalniać, nikt się nie lubi, wszyscy obgadują, ale jak co do czego to wszystko cacy... bleee. W ogóle takie historie jeszcze...

Jest taki jeden gość, ma żonę i 2 dzieci. Ma chyba niecałe 30 lat. Tos obie znalazł 22 letnią dziewczynę w kfc, potem z nią się rozstał, związał się z jej koleżanką, obie się pożarły, do tej drugiej wszyscy się przestali odzywać, ona odeszła z pracy, ale i tak wszyscy winę widzę TYLKO w tej drugiej dziewczynie. On jest w porządku, ta pierwsza jest w porządku, a jego żona wydzwania czasem do restauracji z pytaniem gdzie jest jej mąż...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:59   #3616
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Niedawno wróciłam do domu Matko ile ciuchów dzisiaj było ale bez rewelacji a jeśli coś mi się podobało to drogo wycenione. Świetne asymetryczne narzutki były Wszystkie koło 15 zł, szkoda było mi pieniędzy na to. Dorwałam torebkę chanelkę Atmosphere za 12 zł nową z metkami Taką, tylko czarną http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...V826llkmvhSOBA Może pójdzie w świat, zastanowię się
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:00   #3617
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Włosy mi ostatnio wariują. Tłuste strąki mam, a nie wiem czemu
Myślałam, że nie domywam oleju, ale wczoraj umyłam tylko odżywką potem odżywka d/s na chwilę i dzisiaj strąki. Od góry są świeże, a na długości strąki
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:10   #3618
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Niedawno wróciłam do domu Matko ile ciuchów dzisiaj było ale bez rewelacji a jeśli coś mi się podobało to drogo wycenione. Świetne asymetryczne narzutki były Wszystkie koło 15 zł, szkoda było mi pieniędzy na to. Dorwałam torebkę chanelkę Atmosphere za 12 zł nową z metkami Taką, tylko czarną http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...V826llkmvhSOBA Może pójdzie w świat, zastanowię się
Szczęściara

Ja byłam na bazarze dzisiaj, kupiłam sweterek. Właśnie suszę włosy, znaczy schną mi same, ale żeby nie było, że nic nie robię :P
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:46   #3619
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Hej Ciemno dzisiaj na dworze, przyszłam pół godziny do domu a teraz już czarno

Chyba nie będę nigdzie wychodzić i naloże sobie olej
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 15:56   #3620
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Hej
Ja jak tylko przyjechałam z pracy to wyszłam umyć samochód kilka minut później i już nic na dworzu nie widać.
Nigdy się nie umiem do tego przyzwyczaić.
Wczoraj umyłam włosy balsamem aloesowym i nałożyłam na 2 minuty balsam Stapiza a włosy rzadko się takie 'udają'
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:06   #3621
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Szczęściara

Ja byłam na bazarze dzisiaj, kupiłam sweterek. Właśnie suszę włosy, znaczy schną mi same, ale żeby nie było, że nic nie robię :P
Farta miałam bo wzięła ją jakaś babka ale później odłożyła więc szybciutko zgarnęłam Dzisiaj to był sajgon, strasznie dużo ludzi i też widziałam paru handlarzy. Zbierali ubrania jak leci

Tak dokładnie wygląda torebka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (153,3 KB, 26 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:13   #3622
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Farta miałam bo wzięła ją jakaś babka ale później odłożyła więc szybciutko zgarnęłam Dzisiaj to był sajgon, strasznie dużo ludzi i też widziałam paru handlarzy. Zbierali ubrania jak leci

Tak dokładnie wygląda torebka.
Ja idę też wieczorem po torbę. Tylko, że większą-większą!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:24   #3623
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Celestynek, nie przesadź z ta wielkością
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:41   #3624
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ja idę też wieczorem po torbę. Tylko, że większą-większą!
A jaki sweterek kupiłaś? Co tam na bazarze się dzieje? Koło Novej byłaś? Zwróciłaś może uwagę czy są jakieś rozkloszowane sukienki? Ile pytań, wybacz
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:11   #3625
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Magdziu jaki olej nakładasz? Ja nałoze kokosowa Vatike, mam tylko na ta jedna aplikacje i koniec,kolejna buteleczka Vatiki wykonczona
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:43   #3626
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Walczę ze snem, oczy mi się same zamykają a nie mam jak się położyć bo robotnicy działają i muszę mieć otwarte drzwi
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:16   #3627
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Farta miałam bo wzięła ją jakaś babka ale później odłożyła więc szybciutko zgarnęłam Dzisiaj to był sajgon, strasznie dużo ludzi i też widziałam paru handlarzy. Zbierali ubrania jak leci

Tak dokładnie wygląda torebka.
Bardzo ładna U mnie w szmateksach to kilka wieszaków na krzyż. Nic nie ma zazwyczaj, trzeba mieć wielkie szczęście żeby coś znaleźć Jak byłam ostatnio w Poznaniu to zahaczyłam o lump i był tak duży, że nie wiedziałam gdzie iść najpierw
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:22   #3628
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
A jaki sweterek kupiłaś? Co tam na bazarze się dzieje? Koło Novej byłaś? Zwróciłaś może uwagę czy są jakieś rozkloszowane sukienki? Ile pytań, wybacz
Chodzi Ci o takie, które pokazywać na all? Były wąskie, i szerokie? Jeśli tak, to były ; )
Były tuniki, ale z krótkim rękawem, śliczne różnie spódniczki - i rozkloszowane i nie za 45zł. Te sukienki kosztowały z 60zł! O tej porze roku szału nie ma na Ruskiej, ale dają radę Widziałam rajstopy szare w kropki... chyba pójdę po nie jutro, 15zł kosztowały .
Sweterek kupiłam turkusowy ciemny w białe paski, rozpinany tunikowaty. Nie wiem do czego go będę nosiła, ale jest taki ciepły i wygodny, że już w nim chodzę po mieszkaniu. Dzisiaj noc zakupów w Olimpie, zrobię projekty i idę, a co tam!

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
Celestynek, nie przesadź z ta wielkością
Muszę napychać w nią wałówkę na cały dzień

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Magdziu jaki olej nakładasz? Ja nałoze kokosowa Vatike, mam tylko na ta jedna aplikacje i koniec,kolejna buteleczka Vatiki wykonczona
Jedną mam skończoną Vatikę, muszę wybrać się na zakupy bo druga zniknie niebawem
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:26   #3629
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Ale ja jestem zdolna - wylałam sobie w pracy kubek wrzątku na brzuch Nie dość, że się poparzyłam i teraz mnie piecze, to jeszcze musiałam siedzieć w tych mokrych ciuchach 2 godziny. Dobrze, że miałam podwózkę do domu, to nie zamarzłam na przystanku i w autobusie.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:34   #3630
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ale ja jestem zdolna - wylałam sobie w pracy kubek wrzątku na brzuch Nie dość, że się poparzyłam i teraz mnie piecze, to jeszcze musiałam siedzieć w tych mokrych ciuchach 2 godziny. Dobrze, że miałam podwózkę do domu, to nie zamarzłam na przystanku i w autobusie.
Biedna! Pewnie koszmarnie boli
Ja dzisiaj też się poparzyłam, złapałam garnek z wrzątkiem gołymi rękoma Ale szybko puściłam więc nie ma takich szkód
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.