Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 14:20   #3631
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Pszczół nie widział, ale bardzo prosty i delikatny , także chyba warto.
Cudów, żadnych w nim nie ma. Delikatne detergenty, emolient, humektant, antystatyk trochę hydrolizowanych protein sojowych, kondycjoner..
O, dziękuję za szybką odpowiedź A znasz może inne produkty dla dzieci o podobnym działaniu / składzie ?
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 15:07   #3632
MA66IE
Zakorzenienie
 
Avatar MA66IE
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: GD
Wiadomości: 5 151
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Poproszę o analizę:

Farmona Radical, kuracja przeciw wypadaniu włosów:
Aqua, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Equisetum Arvense Exract, Panax Gingseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Dimethicone Copolyol, Lacium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hcl, Cutrullinem Glucosamine Hcl, Biotin, Glucose, Chamomila Recutita Flower Extract, Arnica Montanta Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Nasturtium Oficinale Extract, Arctium Majus Root Extract, Citrus Limonum Peel Extract, Hedera Helix Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tropaeolum Majus Extract, Panthenol, Inulin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Dmdm Hyndatoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Sodium Hydroxide.

Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 859_01_4540.jpg (31,0 KB, 0 załadowań)
__________________
Wymieniam się:
Szafa

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista

Edytowane przez MA66IE
Czas edycji: 2011-07-21 o 08:02
MA66IE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 16:38   #3633
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
O, dziękuję za szybką odpowiedź A znasz może inne produkty dla dzieci o podobnym działaniu / składzie ?
Niestety nie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 20:37   #3634
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam,
będę bardzo wdzięczna za analizę takich oto produktów:

L`Biotica, Biovax Quick, Dwufazowa odżywka w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych

Liczę, że jest to w miarę fajna odżywka, która zabezpieczy włosy przed zniszczeniami, ale może to tylko moje marzenie

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polysorbate - 20, Cetrimonium Chloride, Methyl Propanediol, Cyclopentasiloxane (And) Dimethiconol, Glycerin, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methoxy Peg/Ppg - 7/3 Aminopropyl Dimethicone, Peg - 14 Dimethicone, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Phenyl Trimethicone, Parfum, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothaiazolinone, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate, C.I. 16255, C.I. 15985

oraz:


L`Biotica, Biovax Quick Latte, Dwufazowa odżywka bez spłukiwania odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne


Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polysorbate - 20, Cetrimonium Chloride, Methyl Propanediol, Cyclopentasiloxane (And) Dimethiconol, Glycerin, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methoxy Peg/Ppg - 7/3 Aminopropyl Dimethicone, Peg - 14 Dimethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Milk Protein (And) Lactose, Panthenol, Phenyl Trimethicone, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothaiazolinone, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, C.I. 60730
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2011-07-17 o 22:19
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:18   #3635
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Poproszę o analizę taj maski : Maska KARITE intensywna kuracja

skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, octyl stearate, polyquaternium-32, parfum, paraffinum liquidum, propylene glycol, butyrospermum parkii, benzyl salicylate, ppg-1, trideceth-6, citric acid, coumarin, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, Cl 14720, Cl 19140
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1712388607.jpg (21,7 KB, 4 załadowań)
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:30   #3636
Dots
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę produktu:


Artego, Easy Care, Dream Repair K Fluid (Keratynowy fluid odbudowujący)

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Dea, Lauramidopropyl Betaine, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Tea Lauryl Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Amodimethicone, Simmondsia Chinensis Oil, Chondrus Crispus (carrageenan) Extract, Cetrimonium Chloride, Trideceth-10, Acrylates Steareth-20 Methacrylates Copolymer, Lactic Acid, Parfum, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, CI 42051, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-k-fluid.html
Dots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:52   #3637
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Witam,
L`Biotica, Biovax Quick Latte, Dwufazowa odżywka bez spłukiwania odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne
Zajrzyj tutaj, bo była już analizowana
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 15:21   #3638
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

może ja postaram się pomóc rozszyfrować niektóre składy

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
prosze o analize
Rossmann, Isana Hair, Glättungs Spülung (Odżywka wygładzająca włosy)

Skład: Aqua, Cetearyl alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Bis-diglyceryl Polyacyladipate-2, Orbignya Oleifera Oil, Behentrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid, Sodium Hydroxide
nawilżające emolienty i półstały emolient konsystencjotwórczy, wiążący i zatrzymujący wodę humekant, antystatyk, substancja ochronna, konserwant(sorbinian potasu)
Orbignya Oleifera Oil olej z nasion babassu

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
Poproszę o analizę taj maski : Maska KARITE intensywna kuracja

skład: aqua,cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, octyl stearate, polyquaternium-32, parfum, paraffinum liquidum, propylene glycol, butyrospermum parkii, benzyl salicylate, ppg-1, trideceth-6, citric acid, coumarin, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, Cl 14720, Cl 19140

cetearyl alcohol, octyl stearate, paraffinum liquidum,butyrospermum parkii, ppg-1 trideceth-6sporo emolientów
cetrimonium chloride, jedna substancja konserwująca, antystatyk
polyquaternium-32, może tworzyć film na włosach
parfum, substancje zapachowe
propylene glycol, jeden humekant
benzyl salicylate, filtry

Na końcu składu konserwanty i środki zapachowe.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Witam,
będę bardzo wdzięczna za analizę takich oto produktów:

L`Biotica, Biovax Quick, Dwufazowa odżywka w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych

Liczę, że jest to w miarę fajna odżywka, która zabezpieczy włosy przed zniszczeniami, ale może to tylko moje marzenie

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polysorbate - 20, Cetrimonium Chloride, Methyl Propanediol, Cyclopentasiloxane (And) Dimethiconol, Glycerin, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methoxy Peg/Ppg - 7/3 Aminopropyl Dimethicone, Peg - 14 Dimethicone, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Phenyl Trimethicone, Parfum, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothaiazolinone, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate, C.I. 16255, C.I. 15985
Na początku Cyclomethicone to pochodna oleju silikonowego, nie nawilża, dość szybko odparowuje. Polysorbate - 20, stabilizator który może wywoływać uczulenie. Antystatyk. Methylpropanediol, ma właściwości nawilżające. Cyclopentasiloxane (And) Dimethiconol, kompleks silikonowy i niskiej lepkości. Glycerin, humekant. Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride ma zadanie odżywiać. Silikony. Hydrolyzed Silk to proteiny jedwabiu. Zapach. Ekstrakt.
Na końcu składu konserwanty itd.

Według mnie za dużo tutaj sylikonów, jeden ekstrakt i to na końcu składu.
__________________


Edytowane przez imbryka
Czas edycji: 2011-07-18 o 14:41
imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 15:57   #3639
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Zajrzyj tutaj, bo była już analizowana
ojej, nie wiem jak to przegapiłam! dzięki

I dziękuję Imbryka za analizę
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2011-07-18 o 15:58
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 16:15   #3640
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
ojej, nie wiem jak to przegapiłam! dzięki
Nie ma za co
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 10:25   #3641
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam
Bardzo bym prosiła o analizę

Joanna Professional, Kuracja do włosów, z proteinami mlecznymi do włosów suchych i zniszczonych o zapachu aromatycznego kokosa.

Składniki: Aqua, cetearyl alcohol, cetyl alcohol, stearalkonium chloride, PEG - 20 stearate, PEG/PPG-15/15, dimethicone, cyclomethicone, glycerin, cetrimonium chloride, isopropyl alcohol, amodimethicone, polyquaternium - 10, paraffinum liquidum, hydrolyzed milk protein, hydroxyethylcellulose, parfum, coumarin, citric acid, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 14:20   #3642
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dziewczęta, jeszcze jedna gorąca prośba. Zamówiłam szampon, jednak okazało się, że na chwilę obecną brak go na stanie sklepu i zaproponowano inne. Co powiecie na takie składy:

Szampon z ekstraktem-bambus do włosów suchych 250ml ECOCERT producent: Laboratoire CATTIER

Aqua, Lavandula Angustifolia Extract*, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Macadamia Ternifolia*, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Phospholipids, Glycolipids, Soybean (Glycine Soja) Oil, Soybean Sterols, Vinegar, Glycerin, Lavandula Angustifolia Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Xanthan Gum, Bambusa Vulgaris, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Chloride, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Limonene.



oraz: Szampon z naturalnego jogurtu,wszystkich włosów(250ml)ECOCERT

Aqua, Lavandula Angustifolia Extract*, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Macadamia Ternifolia*, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Phospholipids, Glycolipids, Soybean (Glycine Soja) Oil, Soybean Sterols, Vinegar, Glycerin, Lavandula Angustifolia Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Xanthan Gum, Bambusa Vulgaris, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Chloride, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Limonene.


Mam długie i gęste włosy, zależy mi na czymś delikatnym, żebym mogła spłukiwać z włosów przeróżne maseczki typu żołkowo-rycynowe więc szampon nie może być zbyt silny i wysuszający. Czy któryś z nich się nada? Będę wdzięczna za odp!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:32   #3643
izabela0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
olejek naturalny?

ostatnio kupiłam u fryzjera olejek macadamowo- arganowy ale nie jestem pewna czy jest rzeczywiscie taki naturalny czy moze to silikon? prosze o przeanalizowanie kilku pierwszych składnikow, z góry baaardzo dziekuje i czekam z niecierpliwoscia:::

dimethione, cyclomethicone, tocopheryl actance, macadamia ternifolia seed oil, argania spinos kernetieny

to mniej wiecej połowa składu (chyba wazniejsza)
pozdrawiam!!
izabela0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:33   #3644
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez izabela0 Pokaż wiadomość
ostatnio kupiłam u fryzjera olejek macadamowo- arganowy ale nie jestem pewna czy jest rzeczywiscie taki naturalny czy moze to silikon? prosze o przeanalizowanie kilku pierwszych składnikow, z góry baaardzo dziekuje i czekam z niecierpliwoscia:::

dimethione, cyclomethicone, tocopheryl actance, macadamia ternifolia seed oil, argania spinos kernetieny

to mniej wiecej połowa składu (chyba wazniejsza)
pozdrawiam!!
2 silikony, przeciwutleniacz i dopiero za nimi olejek macadamia i arganowy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-07-24 o 18:38
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 07:14   #3645
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dziewczyny, proszę o radę i analizę. Moje włosy nie mogą się obyć bez lakieru. Ale zawarty w nim alkohol denat. szkodzi im bardziej niż prostownica i lokówka razem wzięte. Szukam jakiegoś ratunku i znalazłam w swoim mieście dwa ekologiczne lakiery:
1) Spray do włosów granat i owoc goji- ECO COSMETICS
skład:
Pełny skład:
alkohol*, hydrolat z owocu granatu*, szelak, wodny ekstrakt z owocu granatu*, sorbitol, ekstrakt z owocu goji*, olej jojoba*, olej sezamowy*, mieszanka naturalnych olejków eterycznych, limonen, linalol, cytronelol.
Składniki oznaczone * pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Skład INCI:
Alcohol*, Punica Granatum Fruit Water*, Shellac, Aqua, Sorbitol, Lycium Barbarum Fruit Extract*, Simmondsia Chinensis Oil*, Sesam Indicum Oil*, Parfum, Limonene , Linalool, Citronellol.* organically grown

• 100% składników pochodzenia naturalnego
• bez syntetycznych barwników, środków zapachowych i konserwujących
• bez PEG i parabenów
• bez nanotechnologii
• bez GMO
• bez parafin, silikonów i innych pochodnych ropy naftowej
• nie testowany na zwierzętach
• zawiera naturalne olejki eteryczne

2) Spray do włosów bardzo mocno utrwalający- Lavera

tutaj nie mam INCI, jedynie informacje:

Składniki: wodno-alkoholowa substancja roślinna z bambusa*, szelak, gliceryna roślinna, żel z aloesu*, wyciąg z chmielu*, wyciąg z zielonej herbaty*, wyciąg z szanty zwyczajnej, wyciąg z ryżu*, mieszanka olejków eterycznych

Czy to jest warte zachodu i faktycznie mniej szkodliwe dla włosów? nie wiem jak mam rozmumieć wodno-alkoholową substancję roślinną z bambusa. Podejżewam, że też wysusza, ale może nie tak jak denat?
Pomóżcie proszę
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:15   #3646
Dork
Raczkowanie
 
Avatar Dork
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 92
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam!Bardzo proszę o analizę
Rossmann, Isana Hair, Liquid Silk Haarkur (Płynny jedwab do włosów)
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl polyacyladipate-2, Glycerin, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Isopropyl Palmitate, Parfum, Citric Acid, Sodium Citrate, Methylparaben, Propylparaben, Cl 14720.
Dork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 13:55   #3647
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam

Proszę o analizę kosmetyku:
Alberto Balsam Coconut and Lychee Conditioner

INCI: aqua, cetyl alkohol, panthenol, cocos nucifera (coconut) oil, Lichti chinensis fruit extract, cyclopentasoloxane, stearalkonium chloride, dimethylamine, cyclohexasiloxane, cetrimonium chloride, glyceryl stearate, citrid acid, disodium EDTA, alkohol. denat., methylchloroisothazolinon e, methilisothazolinone, parfum (fragrance), hexyl cinnamal, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional.

co myślicie??
Poczatek składu wydaje sie niezły, a te dwa silikony dalej.. ale chyba trudno zmywalne, czy nie?

Tania była to wzięłam

A włosy mam cienkie raczej, ale jest ich trochę (jeszcze). Swój mam naturalny średni blond, a od ok 8-9 cm jasny, farbowany, rozjaśniany blond
Dlatego są dość suche na końcach, puszące się.

A szczególnie chodzi mi o te silikony, czy one się łatwo zmywają, czy cieżko? Bo nie chcę ich obciążyć za bardzo. A jednak liczę na wygładzenie

Czy odżywka może się jakoś sprawdzić na takich włosach? Oczywiście przetestuję ją, jedynie zastanawiam sie, czy po dłuższym czasie za bardzo nie obciąży włosów, albo też jakich szamponów używac aby dobrze oczyszczać włosy z tych silikonów, jeśli obciążą.

Z góry dzięki
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:33   #3648
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic




Isana spray (spray termoochronny)
Skład: Aqua, Alcohol Denat, Propylene Glucol, Bis (c13-15 Alkoxy) Pg-Amodimethicone, Panthenol, Vp/Va Copolymer, Pafum, Peg-40 Hydrogenated, Castor Oil, C14-15 Alcohols, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Laurtrimonium Chloride.


Mozna to "to" używac do włosów? nie wysuszy?
.. ciekawa jestem bo ma b.dobre opinie na kwc
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:19   #3649
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

a co myslicie o tej..??
sklad:Water, Cetyl Alcohol, Bethentrimonium, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cyclomethicone, Dimethicone, Jojoba Oil, Panthenol, Silk Amino Complex, Coconut Milk, Egg White Protein, Coconut Oil, Vitamin E, Terasodium EDTA, Fragrance, DMDM Hydatoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinon
polecila mi ja znajoma. ona sama miesza ja z naturalnym olejem palmowym i kokosowym tloczonym na zimno i jajkiem.
slicznie Was prosze o analize
shandi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 16:15   #3650
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

prosze o analize. Wella FORTE- pianka dla włosów dlugich

Skład:
-Aqua
-Propane
-PVP
-Butane
-VP/VA Copolymer
-Isobutane
-Phenoxyethanol
-PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
-Laureth-4
-Polyquaternium-16
-Chitosan
-Isododecane
-Dimethicone
-Disodium EDTA
-Decyl Glucoside
-Parfum
-Methylparaben
-Formic Acid
-Dimethiconol
-Butylphenyl Metyhylpropional
-Hexyl Cinnamal
-Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxalddehyde
-Hydroxycitronellal
-Linalool
-Benzyl Salicylate
-Citronellol
-Polyaminopropyl Biguanide

Czy ma alkohol? Moze wysuszac?

Dziekuje
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:20   #3651
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę tej mgiełki

Marion - Termoochrona - mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Skład: aqua, sodium laneth-40 maleate/styrene sulfonate, copolymer, glycerin, cetrimonium chloride, trimethylsilyamodimethico ne (and) c11-15 (and) pareth-5 (and) c11-5 pareth-9, propylene glycol, peg-12 dimethicone, peg-40 hydrogenateg cator oil, cocamidoprpyl betaine, panthenol, parfum, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone, citric acid, triethanolamine, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, coumarin
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 11:18   #3652
Crimewave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

prosze o analize szamponu intense therapy dove
http://www.goldmax.pl/images/dove_intense_szampon.jpg
SKLAD :http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...779_2_9575.jpg
Crimewave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 17:37   #3653
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

również i ja proszę o sprawdzenie składu

Loton Provit keratyna w płynie
Aqua, Alcohol Denat., Cocamidopropyl Betaine, Quaternium-80, Polyvinylcaprolactam, Hydrolyze Keratin, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, Paba, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, C.I.19140, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal.

(już było zapytanie w wyszukiwarce o tym płynie jednak nikt nie odpowiedział)
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:01   #3654
Claudia_3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 60
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Nivea Hair Care, Long Repair, Odżywka do włosów dłuższych, łamliwych i rozdwajających się
Skład: Aqua,
Stearyl Alcohol, zmiękcza, dodatkowo ma właściwości nabłyszczające
Cetyl Alcohol -emolient
Stearamidopropyl Dimethylamine, działa antystatyczie, odżywia włosy
Dimethicone, silikon?
Simmondsia Chinensis Seed Oil, olejek jojoba, substancja aktywna/odżywcza
Aloe Barbadensis Leaf Juice, ekstrakt z liści aloesu [nawilża, odżywia, łagodzi]
Hydrolyzed Keratin, keratyna-nawilża, odbudowuje, nabłyszcza
Orbignya Oleifera Seed Oil, olejek Babassu?
Oryzanol, lipid z otrebow ryzowych, przeciwutleniacz, daje niewielka ochrone przed sloncem
Silicone Quaternium - 18, silikon
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, antystatyk tworzący na włosach ochronną powłokę, dodatkowo ma również właściwości odżywcze, wygładza, wzmacnia włosy i ułatwia rozczesywanie
Coco Betaine, antystatystyk i detergent?
Cocamidopropyl Betaine,tłagodny sufraktant (detergent
Trideceth - 6, emulgator
Trideceth- 12,emulgator
C12-15 Pareth-3,
Acid,
Sodium Chloride, działa m.in. antystatycznie, jest kondycjonerem, może podrażniać
Methylparaben, konserwant
Propylparaben, konserwant
Phenoxyethanol,konserwant uważa się, że jest mniej drażniący niż większość konserwantów
Linalool , komponent zapachowy o potencjalnych właściwościach podrażniających
Butylphenyl Methylpropional, substancja zapachowa, może powodować podrażnienia
Geraniol, konserwant-naturalny składnik olejków eterycznych, ma właściwości tonizujące, antyseptyczne
Benzyl Alcohol, rozpuszczalnik, konserwant,
Parfum.


co sądzice o tym składzie i czy będzie ta odżywka dobra w nawilżaniu i zmiękczaniu włosków?

Edytowane przez Claudia_3000
Czas edycji: 2011-08-12 o 10:23
Claudia_3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:47   #3655
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Claudia_3000 Pokaż wiadomość
Nivea Hair Care, Long Repair, Odżywka do włosów dłuższych, łamliwych i rozdwajających się
Odżywka była analizowana. Może tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 11:13   #3656
Claudia_3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 60
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Odżywka była analizowana. Może tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie

dzięki ; )

chociaż też za dużo tam o niej nie pisze i troszke inaczej przeanalizowana. ale chyba aż taka zła nie jest, może posłuży, oceny w KWC ma wysokie
Claudia_3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:47   #3657
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

aqua
sodium laureth sulfate
cocamide DEA
PEG-75 lanolin
sodium chloride
glycol distearate
cocamide MEA
laureth 10
parfum (benzyl salicylate , butylphenyl ,metlypropional, hexyl ,cinnamal)
PEF-7 glyceryl cocoate ,
polyquaterniium 7
propylene glycol betula verrucosa extrackt , propylene glycol achiiiea millefolium extrackt
citric acid
methylchloroisothiazolino ne

Trzy zioła , pollena -savona

co myślicie o tym szamponie ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:05   #3658
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
aqua
sodium laureth sulfate
cocamide DEA
PEG-75 lanolin
sodium chloride
glycol distearate
cocamide MEA
laureth 10
parfum (benzyl salicylate , butylphenyl ,metlypropional, hexyl ,cinnamal)
PEF-7 glyceryl cocoate ,
polyquaterniium 7
propylene glycol betula verrucosa extrackt , propylene glycol achiiiea millefolium extrackt
citric acid
methylchloroisothiazolino ne

Trzy zioła , pollena -savona

co myślicie o tym szamponie ?
Mocno oczyszczające myjadło, dla wrażliwców nie polecam. Zioła za nisko - prawie ich tam nie znajdziesz bo to sam koniec składu!, przed nimi nawet kondycjoner pq, za którym nie przepadam w szamponach.
Na NIE.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9247645.1255433616.jpg (3,9 KB, 304 załadowań)
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2011-08-15 o 13:22
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:24   #3659
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
również i ja proszę o sprawdzenie składu

Loton Provit keratyna w płynie
Aqua, Alcohol Denat., Cocamidopropyl Betaine, Quaternium-80, Polyvinylcaprolactam, Hydrolyze Keratin, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, Paba, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, C.I.19140, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal.

(już było zapytanie w wyszukiwarce o tym płynie jednak nikt nie odpowiedział)
Keratyna na przyzwoitym miejscu, potem też 2 witaminki. Ale zaraz za wodą alkohol, który może przesuszać włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zakochany.gif (1,1 KB, 303 załadowań)
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:29   #3660
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Dork Pokaż wiadomość
Witam!Bardzo proszę o analizę
Rossmann, Isana Hair, Liquid Silk Haarkur (Płynny jedwab do włosów)
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl polyacyladipate-2, Glycerin, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Isopropyl Palmitate, Parfum, Citric Acid, Sodium Citrate, Methylparaben, Propylparaben, Cl 14720.
Powinien zmiękczyć włosy, ma emolienty, glicerynę, dalej jest też jedwab. Może pomóc włoskom nie ma silikonów, pq, a konserwaty i zapach na własciwym miejscu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zakochany.gif (1,1 KB, 303 załadowań)
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2011-08-15 o 20:34
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.