Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 12:01   #3751
szyszunia81
Raczkowanie
 
Avatar szyszunia81
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Warszawa, upięcia ślubne, fryzury do sesji. Gdzie się nauczę :)

Hej. Czy możecie polecić w Warszawie jakąś fajną fryzjerkę, szkołę, kurs co kto woli chciałabym podszkolić się z robienia upięć ślubnych i jakichś fajnych fryzurek do sesji, bo już szlag mnie trafia gdy tracę zlecenia, bo boję się podjąć zrobienia makijażu razem z fryzurą . Jednodniowy kurs w Select kompletnie nie spełnił moich oczekiwań :/ Macie jakieś doświadczenie w tej materii?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
szyszunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 18:29   #3752
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Charliee, ja też rozglądam się za kimś kto się zajmuje taką koloryzacją i wychodzi mi, że w salonie Majewskiego w Krakowie najlepiej to robią a w Warszawie to nie mam pojęcia, mam włosy do pasa i ceny 600-800zł za koloryzację mnie przerażają
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:36   #3753
xiuxiunat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 61
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam naprawdę dobrego fryzjera, który jak mu powiem, że chcę włosy na alexe chung albo kate moss, to będzie wiedział co robi i wie kim są te osoby. ostatnio byłam, myśłałam, że naprawdę u dobrego fryzjera, ale niestety, jak zwykle było coś nie tak. dodatkowo włosy bardzo źle odrastają.

Dziewczyny poleccie kogoś, bo naprawdę, fryzjera to ze świecą szukać. nie chce znowu płacić kupę kasy i być rozczarowana.

Co do ceny, może być drogo, byleby osoba znała się naprawdę na rzeczy. Preferowane miejsca: centrum warszawy, mokotów i okolice

Edytowane przez xiuxiunat
Czas edycji: 2015-02-10 o 13:37
xiuxiunat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:29   #3754
ninamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, poszukuje kogoś kto mi zrobi "terapeutyczną" fryzurę..dużo zmian w życiu.. włosy dłuższe, sama farbuje na ciemny brąz.. kolor szybko schodzi przy glowie, wyglada to jak nnie powiem co.. szukam kogos , kto nada fajny kształt fryzurze i z kolorem poogarnia jak nalezy.. najchetniej na Bielanach
ninamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 14:39   #3755
merymery24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez monika555578 Pokaż wiadomość
Wszystkim zmęczonym szukaniem dobrego, sprawnego fryzjera, szczególnie do krótkich włosów, mogę polecić Panią Grażynę z salonu Dom Piękności na Mokotowie przy metrze Racławicka (czy Domu Piękna, jakoś tak podobnie). Pani Grażynka to profesjonalistka. Jest dokładna, ma gust i wyczucie, doradzi. Strzygę się u niej od kilku lat i wg mnie warto dojechać nawet z odległej dzielnicy
pozdrawiam
A jak cenowo?
merymery24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 09:00   #3756
Agnieszkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kochani, widzę mnóstwo wypowiedzi z waszej strony, która w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z opiniami, tylko jest typową autoreklamą. Dla tego też, naprawdę nie musicie podawać nazw salonów, czy ulic przy których się znajdują. Wystarczy, że podacie okolice w której się znajduje, a każdy zainteresowany sam sobie znajdzie. Dla mnie dobry fryzjer czy fryzjerka to taka osoba, która nie tylko wykona dobrze swoje zadanie, ale przed wszystkim miło mnie zaskoczy.
Agnieszkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:17   #3757
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ninamo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuje kogoś kto mi zrobi "terapeutyczną" fryzurę..dużo zmian w życiu.. włosy dłuższe, sama farbuje na ciemny brąz.. kolor szybko schodzi przy glowie, wyglada to jak nnie powiem co.. szukam kogos , kto nada fajny kształt fryzurze i z kolorem poogarnia jak nalezy.. najchetniej na Bielanach
Byłam kilka dni temu w Beautebar na Bemowie. Bardzo fajnie obcięła mnie p. Asia, tylko krócej niż chciałam...ale to raczej moja wina, bo tylko raz pokazałam zdjęcie w telefonie, a potem z tego stresu (ścinałam z bardzo długich włosów) już nie powiedziałam, że zależy mi, żeby były konkretnie danej długości. W każdym razie cięcie (poza długością) dokładnie takie jak chciałam, włosy fajnie się układają i wreszcie znalazłam fajny salon blisko domu, zapłaciłam 80 zł za cięcie z układaniem. Na pewno tam wrócę, a to u mnie rzadkość, bo jak dotąd tylko z fryzjerki z Piaseczna byłam zadowolona, ale mi tam nie po drodze, no i fryzjerka z Atelier Czajki, ale mnie na dłuższą metę nie stać.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 10:21   #3758
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Agnieszkkaa Pokaż wiadomość
Kochani, widzę mnóstwo wypowiedzi z waszej strony, która w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z opiniami, tylko jest typową autoreklamą. Dla tego też, naprawdę nie musicie podawać nazw salonów, czy ulic przy których się znajdują. Wystarczy, że podacie okolice w której się znajduje, a każdy zainteresowany sam sobie znajdzie. Dla mnie dobry fryzjer czy fryzjerka to taka osoba, która nie tylko wykona dobrze swoje zadanie, ale przed wszystkim miło mnie zaskoczy.
Naprawdę uważasz, że napisanie "salon na Bemowie " coś komuś powie, skoro jest ich pewnie więcej niż 50??


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:06   #3759
Agnieszkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Naprawdę uważasz, że napisanie "salon na Bemowie " coś komuś powie, skoro jest ich pewnie więcej niż 50??


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Oczywiście że nie, problem natomiast polega na tym, że większość wypowiedzi pisana jest przez samych głównych zainteresowanych, czyli salony fryzjerskie. To wszystko sprawia, że ciężko tu o obiektywne spojrzenie. Takie opinie są po prostu nieprawdziwe.
Agnieszkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:11   #3760
monika555578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

chciałabym być "salonem fryzjerskim" Gdybym była to pewnie bym miała więcej kasy.. A tak serio, to proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Bo gdy widzę Twój post to żałuję że w ogóle napisałam..

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

mogę jeszcze dopisać coś istotnego: otóż dla mnie osobiście problemem jest rotacja fryzjerów. To znaczy przypadki, gdy fryzjerzy z których jesteśmy zadowoleni zmieniają miejsce pracy, a klienci nie wiedzą.. i kicha. Szukaj wiatru w polu. W ciągu szesciu lat miałam cztery takie sytuacje. Wtedy internet może pomóc, i też właśnie takie fora jak to.
monika555578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 22:56   #3761
agatamroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Słuchajcie, to zróbmy może ranking Warszawskich salonów, gdzie porównamy stosunek ceny do jakości usługi. Bo dla mnie oczywistym jest, że za 20 zł to mogę synka obstrzyc a nie zrobić sobie fryzurę. Ale jak już zostawiam 100 zł to mam prawo oczekiwać rezultatów.
agatamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 18:20   #3762
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Udało mi się zapisać do Mysi z bloga Kokardka Mysi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:07   #3763
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

O to napisz jak Ci odpisze. Chcesz się zapisać na wizytę? Jak tak to na co dokładnie? Jestem ciekawa bo sama myślałam jakiś czas temu żeby zainwestować w wizytę u niej bo sobie nie radzę z moimi klakami
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:38   #3764
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Już jestem zapisana na kwiecień Chcę zrobić dekoloryzację, obecnie moje włosy wyglądają tak jak w załączniku, więc będzie BARDZO ciężko. Pochwalę się efektami za te 2 miesiące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0267.jpg (109,9 KB, 79 załadowań)
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:47   #3765
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, wiecie może gdzie znajdę Emilkę z freehair? Kiedyś do niej chodziłam, a widzę, że na stronie salonu już jej nie ma.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:08   #3766
Kawaii_GRL
Przyczajenie
 
Avatar Kawaii_GRL
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy któraś z Was była albo zna kogoś, kto miał okazję strzyc się w salonie Gnatyshyn na Ursynowie? Nie tym przy Stokłosiu, ale bliżej Kabat. Podoba mi się ich styl (bazując na zdjęciach i fryzurach pracowników na www), ale waham się, bo do tej pory w swoim życiu nigdy nie wyszłam naprawdę zadowolona od fryzjera. Mam też przekonanie, że faceci są dużo lepszymi fryzjerami niż babki, więc wolałabym któregoś chłopaka. Włosy mam słabe - cienkie, oklapnięte, bez naturalnej struktury, mysi kolor (ale farbować akurat raczej nie chcę), no ogólnie marne. Drugie miejsce, nad którym się zastanawiam, to salon Patryka Zawadzkiego. Ma przystępne ceny i ponoć jest niezły. Ale może to dobra reklama. Nie wiem, dlatego pytam Was, czy może ktoś-coś-kiedyś u powyższej dwójki Nie ukrywam, że bliżej mi na KEN niż Waliców, ale dla fajnych włosów poświęcę się :P
Aha, odradzam Art Hair Studio na Kabatach. Byłam raz, u blond pani (Ania może? Nie pamiętam dokładnie) - traaagedia. Zrobiła mi takie g.. na głowie, że przez tydzień miałam doła i nie chciałam wyjść z domu. Podkreślałam - tylko nie za krótko. Jak zaczęła przycinać tu i tam, efekt końcowy przypominał dziecko z bidula. Nie wiem za co dostali te wyróżnienia:/ Podobno kiedyś, daaawno, daaawno temu, pracował u nich super fryzjer (oczywiście facet...), może stąd oficjalne uznanie.

Edytowane przez Kawaii_GRL
Czas edycji: 2015-02-27 o 19:09
Kawaii_GRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:20   #3767
czarna md
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czytając ten post nóż w kieszeni się otwiera.
Może powinnaś napisać że poddasz się strzyżeniu na Ursynowie fryzjerowi - gejowi, a najlepiej w obecności psychologa - aby poprawiał ci humor.
Udaj się na konsultację do stylisty fryzur, najlepiej do kilku - konsultacje są przeważnie bezpłatne. Zsumuj co powiedziała ci każda z tych osób. Udaj się do salonu, gdzie na stronie są świeże opinie na jego temat ( jedna pozytywna nie wystarczy), ---może spodoba ci któryś ze stylistów.
Nigdy nie wchodź do sieciówek.
Siadając na fotel będziesz wiedziała już czego spodziewać się na głowie. Oczywiście fryzjera poinformuj dokładnie co ma stworzyć z twoich włosów i obserwuj jego pracę.
Jeżeli posłuchasz tych rad to na pewno będziesz zadowolona.
Pamiętaj -trzeba patrzeć co fryzjer ma w głowie i w sercu a nie w majtkach.
czarna md jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 12:22   #3768
marylebone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Sombre Warszawa

Hej dziewczyny
Szukam fryzjera, salonu gdzie zrobią mi ładne sombre ale w normalnej cenie, do 200 zł, czy któraś ma doświadczenie czy musze szukać raczej na Groupon?
będę wdzięczna za porady😊
marylebone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:44   #3769
theWoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja mogę co najwyżej polecić tę stronkę http://znanystylista.pl/warszawa Ja znalazłam tutaj mojego fryzjera, bo tak w ogóle to jestem z Wrocławia, ale jak ja coś znalazłam, to może ty też.
theWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 22:12   #3770
Kawaii_GRL
Przyczajenie
 
Avatar Kawaii_GRL
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

theWoman - spoko, dziękujemy za niezwykle subtelną reklamę, ale lepiej się pilnuj, bo już masz jedno ostrzeżenie za spamowanie.


Nóż się w kieszeni otwiera po tym, co napisałam? To chyba nie mi psycholog by się przydał Napisałam tak jak myślę, bazując na moich doświadczeniach. Nie jestem wielką fanką zblazowanych gejów-fryzjerów, bo to trendi, nie o to chodzi. Z moich obserwacji jednak wynika, że trudno spotkać bardzo utalentowaną fryzjerkę. Generalizowanie? Pewnie tak, ale w sumie to moja sprawa. Nawet jeśli ubzduram sobie, że pójdę tylko do blondynki-kuternogi urodzonej w pierwszej połowie roku w nieparzysty dzień miesiąca - co z tego? To moja faza, mam do tego prawo i nie robię tym nikomu krzywdy.
Ale i tak serdeczne dzięki za porady
Kawaii_GRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 23:23   #3771
Nerissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć!

Polecicie może fryzjerkę/fryzjera, którzy znają się na cięciu? Nie farbuję włosów, nie lubię też upinania ani modelowania fryzur. Moja ukochana fryzjerka przeprowadziła się za granicę i jestem w kropce.
Szukam kogoś, kto umie ciąć i odważnie cieniować, aby fryzura nie wymagała codziennego układania i tony kosmetyków, aby włosy odrastały, nie psując ogólnego efektu.
Przeglądając galerie polecanych tu salonów, trafiłam na zdjęcia reklamowe, celebryckie, głównie efektownych fryzur do sesji zdjęciowych lub wielkie wyjście, fryzur wymagających układania, modelowania itp. Nie znalazłam fryzur codziennych, z dobrym cięciem.
Teraz mam włosy długie, ale na krótszych efekt po wstaniu z łóżka był np. taki:
https://www.flickr.com/photos/kumple...57606551150214

Przykłady z sieci:
http://i.pinger.pl/pgr39/53c107860027e1d74c558edf/2.jpg
http://www.fryzury-katalog.pl/Images...sow%20185a.jpg
http://fryzurki.blox.pl/resource/Sai...hairstyles.jpg

Pomożecie?
Nerissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 00:03   #3772
magdalenameg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nerissa- jest jeden taki mlody fryzjer Wojtek, uczeń Leszka Czajki, zna sie na obcinaniu, obcina mnie od roku, ciagle robi cos nowego mi na glowie , jestem bardzo zadowolona, nie moge tu chyba podawac jego numeru telefonicznego ale przesle adres strony internetowej facebook POLECAM
https://www.facebook.com/HairByWStasiak?ref=hl
magdalenameg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:59   #3773
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, czy może znacie fryzjera, który dobrze podcina kręcone włosy? Dowolna dzielnica, byle nie bylo kolejki na 2 miesiące ;-)
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:21   #3774
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja mam kręcone ale prostuję, to nie wiem, czy bym pomogła. Ale moją fryzjerką od teraz jest p.Asia z Atelier Relaksu na Bemowie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 15:52   #3775
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Panna Izabela, dzięki za odpowiedź
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 17:32   #3776
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Olę Oleczek Trafiłam do niej z polecenia po wielu próbach z innymi fryzjerami. Ola zrobiła mi piękne ombre, super dobrała kolor. Dawno nie miałam tak ślicznego koloru. Jeśli chodzi o obcięcie to podcinałam tylko końcówki, ale z tego też jestem bardzo zadowolona, bo włosy fajnie się układają, zyskały na objętości.

Całkiem zadowolona byłam też z wizyty w Studio Żurawia u Sebastiana. Koloryzacja ok, ładnie dobrane kolory (również ombre) - co prawda nie tak fajnie jak u Oli, ale też bardzo przyzwoicie. Z obcięcia byłam trochę mniej zadowolona, bo włosy przez pierwsze 2 tyg, było mocno przyklapnięte i musiałam trochę się namęczyć z ich odbiciem, ale widocznie nie ma ręki do moich włosów, bo znajome są zadowolone z obcięcia u niego. Jednak dla mnie minusem jest czas jaki trzeba poświęcić na wizytę. Na koloryzacji ombre i podcięciu końcówek spędziłam 4,5h co jak dla mnie jest stanowczo za długo.
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:35   #3777
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Polecam Olę Oleczek Trafiłam do niej z polecenia po wielu próbach z innymi fryzjerami. Ola zrobiła mi piękne ombre, super dobrała kolor. Dawno nie miałam tak ślicznego koloru. Jeśli chodzi o obcięcie to podcinałam tylko końcówki, ale z tego też jestem bardzo zadowolona, bo włosy fajnie się układają, zyskały na objętości.
mogłabys napisac jak to wygląda mniej więcej cenowo u oli oleczek?
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:16   #3778
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
mogłabys napisac jak to wygląda mniej więcej cenowo u oli oleczek?
Też poproszę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 09:51   #3779
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Za ombre na włosy tak mniej więcej 5cm za ramiona zapłaciłam 270zł
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:30   #3780
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Za ombre na włosy tak mniej więcej 5cm za ramiona zapłaciłam 270zł
dzieki fajnie ze napisalas, bo nigdy o niej nie slyszalam, a mam wlosy podobnej dlugosci i szukam kogos kto ogarnie je ladnie kolorystycznie
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.