Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 13:44   #361
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Może chciała pospacerować?
Takie rozdrabnianie i wymyślanie mnie zadziwia...
Dokładnie Zresztą czasami autobusy są tak zatłoczone i nie każde są niskopokładowe więc też jest problem wtargać wózek . A przystanki autobusowe też są nie jeden obok drugiego więc też trzeba dojść z przystanku do domu co też może zająć 10 minut i na jedno wyjdzie
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:14   #362
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Czytałyście? http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sos...ie_225055.html

Może będzie jakiś przełom w śledztwie
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:14   #363
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
(...)
Nikt nie mial prawa jej napasc i zabrac dziecko.

Nie no fajnie wychodzi na to, ze zamiast zyc jak wolny czlowiek nalezy dostosowywac sie do przestepcow.

Dziewczyny nie ubierajcie krotkich spodniczek bo jak ktos Was zgwalci, to bedzie Wasza wina
Oczywiście, że nikt jej nie miał prawa napadać, obojętnie czy działo się to o 18-tej, czy spacerowała by z dzieckiem o północy, środkiem lasu. Mnie się po prostu kilka rzeczy wydaje podejrzanych - z osobna nie, ale zebrane razem tak. Nic na to nie poradzę.

Piszesz, że Ty chodzisz mega szybko - wierzę, bo sama chodzę mega szybko, mijam wszystkich ludzi wokół, ale nie wierzę, że 3 km przejdziesz z zegarkiem w ręku w 25 minut - to jest trasa na nieco więcej minut - no chyba, że masz całkowicie prosty odcinek chodnika, równiutki, nie musisz przechodzić żadnych świateł, progów chodników. Po prostu. Stwierdzam fakt, a nie że to podejrzane, czy nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:31   #364
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez sandrina Pokaż wiadomość
Był kiedyś program w tv o rodzicach, którym zaginęło dziecko - nastoletnie wprawdzie, ale po kilkunastu latach nie było nic wiadomo. I właśnie oni mówili o takiej niepewności, zawieszeniu -że nie mogą ani przeżyć żałoby, ani nic zmienić ze swoim życiem, bo ciągle czekają na jakieś wieści, zrywają się na każdy dźwięk telefonu, dzwonek do drzwi. Mówili też że woleliby znać najgorszą nawet prawdę, ale po prostu wiedzieć co sie stało z ich dzieckiem.
Zgadza się. Ta niepewność, domysły... to jest najgorsze. Oczekiwanie na informacje, które w większości przypadków i tak nie nadejdą. Pustka. Nawet największemu wrogowi nie życzyłabym czegoś takiego. Ból nie do opisania, już nie mówiąc o przeżyciu czegoś takiego.

Cytat:
Napisane przez szklana Pokaż wiadomość
Mieszkam nie daleko Sosnowca i szczerze mówiąc, ta matka jest podejrzana. Nic się nie zgadza w jej wypowiedziach. Z resztą- nie znam nikogo z Sosnowca kto by normalnie się zachowywał. Wszyscy tam są jacyś dziwni.


Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jak sobie przypomnę moją młodość licealną, to naprawdę, więcej szczęścia niż rozumu człowiek miał zazwyczaj.
To samo mogłabym napisać o sobie. Jak się tak zastanowię nad niektórymi sytuacjami, to... aż mi się włos na głowie jeży.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:50   #365
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość

Nie wiem co zescie sie tak kobiety uczepili? Po niektorych wypowiedziach moglabym sie poczuc jak wyrodna matka.
Chodze z wozkiem wieczorami zamiast skorzystac z komunikacji miejskiej- no wybaczcie nie wiedzialam, ze jak ktos woli sie przejsc zamiast jechac autobusem/ tramwajem, to popelnia przestepstwo.
Moja sprawa, ze wole sobie wyjsc wieczorem po zakupy a nie w dzien i tak samo ta kobieta miala prawo isc sobie do matki po 17.

Nikt nie mial prawa jej napasc i zabrac dziecko.

Nie no fajnie wychodzi na to, ze zamiast zyc jak wolny czlowiek nalezy dostosowywac sie do przestepcow.
Trzeba wziąć po uwagę, że ludzie mają bardzo różny tryb życia. Niektórzy należą do skowronków, niektórzy to sowy.

Obiektywnie rzecz biorąc 18 jest przed dobranocką, więc nie jest jakąś godziną zakazaną/policyjną.

Jak ktoś wstaje ze słońcem i kładzie się ze słońcem, to proszę bardzo. Niektórzy mają inaczej ustawiony zegar wewnętrzny.

Niektórzy uważają, że zakupy wśród tłumów są beznadziejne, po co szarpać się o marchewkę, skoro kilka godzin później w sklepach są luzy.

Niektórzy uważają, że spacer dla dziecka jest korzystniejszy niż wpakowywanie go w zatłoczony autobus.

Ale niektórzy nie potrafią zrozumieć ludzi, którzy śmią żyć inaczej niż oni. Inaczej to na pewno gorzej, nienaturalniej...



Każda wersja zdarzeń powinna być brana pod uwagę przez policję. Nie należy też na wstępie wykluczać rodziny. Jednakże szukanie winy rodziny jedynie dlatego, że ktoś nie słucha muzyki biesiadnej i disco polo, więc odstaje od cudownej większości lub nie wstawia zdjęć na portale społecznościowe lub pochodzi z miasta dziwaków - to już moim zdaniem przesada
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2012-02-01 o 14:51
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:16   #366
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Nikt przeciez nie twierdzi, ze to przestepstwo, jak Ty to ujelas, czy wina matki.
Po prostu przejscie 3-kilometrowego odcinka pieszo przy dostepnej komuniakcji miejskiej wydaje sie niepotrzebne, a za tym idzie- nieco niezrozumiale.

Teraz wlasnie sobie pomyslalam, ze minal tydzien od zaginiecie malej. Wydaje mi sie, ze juz sie nie odnajdzie.
Dla mnie byloby to nie zrozumiale jak by sama z dzieckiem szla po godzinie 21-22 jak juz prawie wszyscy ludzie siedza w domach a na ulicy mozna spotkac w wiekszosci pijane towarzystwo. Ale jezeli ktos do godziny 20 wyjdzie sobie z domu, to nie ma w tym nic niezrozumialego dla mnie.
A kolo 17 duzo ludzi dopiero z pracy wraca badz z zakupow.
A ze akurat miedzy blokami nikogo nie bylo- no coz, mogloby tak byc nawet o 15. Malo to ludzi zostaje napadnietych w srodku dnia?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:46   #367
futbolnet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 69
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Podobno już kogoś znaleźli ...albo wytypowali
futbolnet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 17:52   #368
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sos...ie_225055.html
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:40   #369
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Przepraszam za offtop, ale wspomniałyście kilka postów wyżej o Kasi Kobieli - odnalazła się? Swego czasu śledziłam też wątek Iwony wieczorek, ale o niej niestety nic nie wiadomo...
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:11   #370
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Niestety, ale odnaleziono jedynie ciało Kasi... Chyba jakoś przed świętami. Pod koniec stycznia odbył się pogrzeb.

Mam nadzieję, że w przypadku Madzi wszystko się dobrze skończy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:06   #371
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ta wiadomość na stronie SE, którą to linkowałyście to już duży krok naprzód! O ile to oczywiście potwierdzone informacje... Nie słyszałam o tym w żadnych newsach w tv, ciekawa jestem na ile można wierzyć tabloidom
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 21:20   #372
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

do końca roku w Polsce ma działać chid alert, Madzi nie pomoże ale miejmy nadzieję, że w razie konieczności pomoże innym
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 22:50   #373
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

To jest straszne, gdy człowiek sobie pomyśli, że takie zdarzenie nie jest pierwsze i na pewno nie ostatnie. W tej chwili dzieci są ze swoimi rodzicami a jutro któreś z nich może zostać porwane. Na kogo padnie? Straszne
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:38   #374
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wiecie co, ja od poczatku bronilam rodzicow, bo jest mi ich zal. Nie trwierdze, ze zmienilam zdanie, ale dziwi mnie, ze nie chca pomocy od Jackowskiego, to zle o nich swiadczy. Gdybym byla w ich sytuacji, to bym poszla do samego diabla. Mam nadzieje, ze policja ma juz jakies informacje, tylko ich nie podaje dla dobra sprawy i dziewczynka wroci wkrotce do domu.
Ludzie w Sosnowcu rozne rzeczy gadaja o rodzicach, ale wiadomo, jak to ludzie, zawsze cos wymysla i nie wiadomo, ile w tym prawdy.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:57   #375
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja od poczatku bronilam rodzicow, bo jest mi ich zal. Nie trwierdze, ze zmienilam zdanie, ale dziwi mnie, ze nie chca pomocy od Jackowskiego, to zle o nich swiadczy. Gdybym byla w ich sytuacji, to bym poszla do samego diabla. Mam nadzieje, ze policja ma juz jakies informacje, tylko ich nie podaje dla dobra sprawy i dziewczynka wroci wkrotce do domu.
Ludzie w Sosnowcu rozne rzeczy gadaja o rodzicach, ale wiadomo, jak to ludzie, zawsze cos wymysla i nie wiadomo, ile w tym prawdy.
Dlaczego źle o nich świadczy?
Może mają swoje konkretne powody?
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:18   #376
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja od poczatku bronilam rodzicow, bo jest mi ich zal. Nie trwierdze, ze zmienilam zdanie, ale dziwi mnie, ze nie chca pomocy od Jackowskiego, to zle o nich swiadczy. Gdybym byla w ich sytuacji, to bym poszla do samego diabla. Mam nadzieje, ze policja ma juz jakies informacje, tylko ich nie podaje dla dobra sprawy i dziewczynka wroci wkrotce do domu.
Ludzie w Sosnowcu rozne rzeczy gadaja o rodzicach, ale wiadomo, jak to ludzie, zawsze cos wymysla i nie wiadomo, ile w tym prawdy.
Nigdzie nie jest napisane że nie chcą. Jackowski kontaktował się z dziadkiem który powiedział że nie jest w stanie do niego przyjechać. Wcale się nie dziwię. Sama też nie potrafilabym jechać na drugi koniec Polski do Jackowskiego. Prowadzenie auta w takim stanie nie jest bezpieczne.

Poza tym Jackowski tez nie jest nieomylny. W sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek niczego nie potrafił powiedzieć.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:48   #377
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

o rany...co się tak ludzie tych "jasnowidzów " tak uczepili Ja bym nie chciała, żeby ktoś taki się wtrącał - po prostu nie wierze w te ich "super moce" i tyle, i nic ani nikt nie jest mnie w stanie do tego przekonać. Szczerzę wątpię żeby takie osoby mogły coś do sprawy wnieść - no może z wyjątkiem zamieszania i kolejnych bezpodstawnych spekulacji.
Jak ktoś wierzy w "jasnowidztwo" to z pomocy korzysta, jak nie to nie.
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:49   #378
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ja bym zrobila tak jak ktos napisal wyzej, do samego diabła bym poszla, chwytałabym sie kazdej mozliwej pomocy zeby tylko pomogł mi znalezc dziecko. Dla mnie wiec równiez nie jest zrozumiałe, ze do tej pory nie poszli do Pana Jackowskiego. Zwłaszcza, ze tyle czasu mija i nic sie nie dzieje.

Szczerze? Ja bym wolala isc do Jackowskiego niz do Rutkowskiego, który duuzo pokazal w sprawie Olewnika czy Iwony. On jest dobry, gdy trzeba kogos odebrac/odbic, ale nie w znalezieniu. Ale mam cicha nadzieje, ze tutaj jednak sie mylę.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-02-02 o 08:57
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:55   #379
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A propo Jackowskiego w tej sprawie -> http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...HOWA/272856239
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 09:28   #380
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Co wy z tym Jackowskim a jak ktos w czary mary nie wierzy ... to zamiast marnować czas na przejechanie iluś tam km woli działac w racjonalny sposób.
Troche mnie dziwi podejście, że jak ktoś nie chce skorzystać z usług jasnowidza to jest podejrzany.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:31   #381
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Ja bym zrobila tak jak ktos napisal wyzej, do samego diabła bym poszla, chwytałabym sie kazdej mozliwej pomocy zeby tylko pomogł mi znalezc dziecko. Dla mnie wiec równiez nie jest zrozumiałe, ze do tej pory nie poszli do Pana Jackowskiego. Zwłaszcza, ze tyle czasu mija i nic sie nie dzieje.

Szczerze? Ja bym wolala isc do Jackowskiego niz do Rutkowskiego, który duuzo pokazal w sprawie Olewnika czy Iwony. On jest dobry, gdy trzeba kogos odebrac/odbic, ale nie w znalezieniu. Ale mam cicha nadzieje, ze tutaj jednak sie mylę.
ja też szukałabym pomocy dosłownie wszędzie, przecież tu chodzi o dziecko

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3200664 7]Co wy z tym Jackowskim a jak ktos w czary mary nie wierzy ... to zamiast marnować czas na przejechanie iluś tam km woli działac w racjonalny sposób.
Troche mnie dziwi podejście, że jak ktoś nie chce skorzystać z usług jasnowidza to jest podejrzany.[/QUOTE]

rodzice teraz niewiele sami moga działac, bo niby jak?????
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:41   #382
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Ja bym zrobila tak jak ktos napisal wyzej, do samego diabła bym poszla, chwytałabym sie kazdej mozliwej pomocy zeby tylko pomogł mi znalezc dziecko. Dla mnie wiec równiez nie jest zrozumiałe, ze do tej pory nie poszli do Pana Jackowskiego. Zwłaszcza, ze tyle czasu mija i nic sie nie dzieje.

Szczerze? Ja bym wolala isc do Jackowskiego niz do Rutkowskiego, który duuzo pokazal w sprawie Olewnika czy Iwony. On jest dobry, gdy trzeba kogos odebrac/odbic, ale nie w znalezieniu. Ale mam cicha nadzieje, ze tutaj jednak sie mylę.

Co wy z tym diabłem? Wg mnie nie warto prosić o pomoc pewnych ludzi i tyle.
Nie chcą pomocy Jackowskiego- ich sprawa.
Skoro gościu się chwali, gdzie jest Madzia... to gdzie jest to dziecko? czemu jeszcze nie zostało odnalezione?
Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A propo Jackowskiego w tej sprawie -> http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...HOWA/272856239
ciekawe...
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:44   #383
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
ja też szukałabym pomocy dosłownie wszędzie, przecież tu chodzi o dziecko

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------



rodzice teraz niewiele sami moga działac, bo niby jak?????
Nie wiem ja bym pewnie latała po Sosnowcu ze zdjęciem dziecka , pytała się ludzi wydaje mi sie że nie mogła bym bezczynnie siedziec i czekać .
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:49   #384
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3200698 1]Nie wiem ja bym pewnie latała po Sosnowcu ze zdjęciem dziecka , pytała się ludzi wydaje mi sie że nie mogła bym bezczynnie siedziec i czekać .[/QUOTE]

podejrzewam, że w Sosnowcu nie ma nikogo, kto by nie wiedział o Magdzie i kazdy wie(widzial)jak wyglada to dziecko, na wiekszości ulic sa plakaty...

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Co wy z tym diabłem? Wg mnie nie warto prosić o pomoc pewnych ludzi i tyle.
Nie chcą pomocy Jackowskiego- ich sprawa.
Skoro gościu się chwali, gdzie jest Madzia... to gdzie jest to dziecko? czemu jeszcze nie zostało odnalezione?


ciekawe...
taki reportaż daje nadzieje, oby Jackowski nie kpił z rodziny, rozwiazał juz nie jedna sprawę, może się mylić ale mam nadzieję, że teraz ma rację
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:52   #385
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Bez przesady... Też bym nie chciała pomocy od Jackowskiego, bo po co?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:53   #386
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

ja dla spokoju własnego sumienia, że zrobiłam wszystko by odnaleźć dziecko
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:00   #387
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3200664 7]
Troche mnie dziwi podejście, że jak ktoś nie chce skorzystać z usług jasnowidza to jest podejrzany.[/QUOTE]

Pewnie to samo ludzie by powiedzieli gdyby rodzice nie chcieli skorzystać z usług Rutkowskiego. Tak jak już było wspomniane ten pan sprawdza się tylko w przypadku odbijania osób uprowadzonych, gdy wiadomo gdzie są, nie w ich odnajdywaniu i przede wszystkim w robieniu show medialnego. Nie wiem, po co była ta konferencja prasowa z udziałem rodziców. Jeśli chciał to mógł sam wydać krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Pojawiły się tutaj krytyczne uwagi odnośnie tego, że matka zamiast podjechać samochodem, albo komunikacją miejską poszła do babci pieszo z dzieckiem w wózku. 18 godzina to wcale nie jest jakoś bardzo późno. Wtedy kiedy się to wydarzyło nie było jeszcze zimno. Tyle się mówi żeby jak najczęściej wychodzić z dziećmi na spacery, nie kisić się w domu, bo to wbrew pozorom nie jest zdrowe dla dzieci. Ale jak już ktoś wyszedł na spacer to spotyka się z krytyką. Jeśli to rzeczywiście było porwanie i sprawca upatrzył sobie dziecko to mógł je równie dobrze porwać w drodze na przystanek albo z przystanku.

Trzymam kciuki za Madzię, mam nadzieje, że się odnajdzie cała i zdrowa.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:03   #388
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Pewnie to samo ludzie by powiedzieli gdyby rodzice nie chcieli skorzystać z usług Rutkowskiego. Tak jak już było wspomniane ten pan sprawdza się tylko w przypadku odbijania osób uprowadzonych, gdy wiadomo gdzie są, nie w ich odnajdywaniu i przede wszystkim w robieniu show medialnego. Nie wiem, po co była ta konferencja prasowa z udziałem rodziców. Jeśli chciał to mógł sam wydać krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Pojawiły się tutaj krytyczne uwagi odnośnie tego, że matka zamiast podjechać samochodem, albo komunikacją miejską poszła do babci pieszo z dzieckiem w wózku. 18 godzina to wcale nie jest jakoś bardzo późno. Wtedy kiedy się to wydarzyło nie było jeszcze zimno. Tyle się mówi żeby jak najczęściej wychodzić z dziećmi na spacery, nie kisić się w domu, bo to wbrew pozorom nie jest zdrowe dla dzieci. Ale jak już ktoś wyszedł na spacer to spotyka się z krytyką. Jeśli to rzeczywiście było porwanie i sprawca upatrzył sobie dziecko to mógł je równie dobrze porwać w drodze na przystanek albo z przystanku.

Trzymam kciuki za Madzię, mam nadzieje, że się odnajdzie cała i zdrowa.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:59   #389
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Rutkowski chce sprawdzić prawdomówność rodziców Madzi wariografem

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/por...list_container
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:08   #390
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Rutkowski chce sprawdzić prawdomówność rodziców Madzi wariografem

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/por...list_container
A będzie transmisja na żywo z tego wydarzenia?

Nie wiem czy rodzice mieli coś wspólnego ze zniknięciem swojej córki czy nie, ale to jest już przesada. Wydaje mi się, że jeżeli już miałoby dojść do takiego przesłuchania to powinna to przeprowadzić policja a nie detektyw. I nie trzeba tego ogłaszać w TV.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.