Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz. XXII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Aby było sprawiedliwie, sonda jest
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 0 0%
Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę 0 0%
Ręcznik na sucie, z igłą w tyłku, tak wyglądam w ciąży schyłku 15 39,47%
Poczekalni nadchodzi kres, wszystkie mamy cieszą się 2 5,26%
Większość dzieci jest już z nami, na ostatnie wciąż czekamy 12 31,58%
Rymowanie się skończyło, bo nam brzuchatek dużo na wątku ubyło 0 0%
Czary mary, czary mary, wychodź z brzucha szkrabie mały 9 23,68%
Głosujący: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 20:04   #4021
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
TAK SOBIE MYŚLĘ, ZE NA WSZELKI WYPADEK MOŻE WYMYŚLICIE JESZCZE JAKIEŚ TYTULY DO KOLEJNEGO WATKU?

Bo wypadałoby sondę niedługo ustawić
Gdyby się nasze dwupaki nie wyrobily w tym wątku
Matall, Misia już wymyśliła przecie
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:06   #4022
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
witam sie z malym ssakiem na cysiu
meldujemy ze dzis skonczylismy 4 tygodnie i witamy sie w piatym tygodniu zycia.
w przeciagu ostatnich dwoch tygodni mama stracila 1,5kg a syn zyskal 0,6kg
i wazy 4,415kg ale nadal chodzi w najmniejszych ciuszkach

bylismy dzis 5 godzin na spacerze, odwiedzil nas dziadek

chusta dziala w 80% tak jak oczekiwalismy
bobotic nie bylbpotrzebny Maciej znacznie sie wyciszyl ale nie usnal
brawa dla Maćka i mamy

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
TAK SOBIE MYŚLĘ, ZE NA WSZELKI WYPADEK MOŻE WYMYŚLICIE JESZCZE JAKIEŚ TYTULY DO KOLEJNEGO WATKU?

Bo wypadałoby sondę niedługo ustawić
Gdyby się nasze dwupaki nie wyrobily w tym wątku
a może po prostu bez sondy będzie ten tyt. misi?
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:08   #4023
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Wg mnie z Nati się nie opłaca, ale jak byś na inną się czaiła to warto poczytać. Bo te chusty ogólnie nie tracą zbyt szybko na jakości a nawet czasami zyskują Zresztą chusty ciężko chyba zedrzeć a i tak sama niedlugo sprzedasz
ja kupilam polska chuste ze sklepu zielona mama . pl
jest tansza a jest za.jefajna
nawet babka na tym szkoleniu powiedziala nie znajac firmy ze bardzo dobra jakosciowo jest
i mowila ze firma nie ma znaczenia wazne zeby byla tkana w sposov skosno-krzyzowy i bawelniana





Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Pochwalcie mi się tu jakie termometry macie i jak wrażenia pliz
Czaję się na - thermoFlash lx-26, ale gdyby ktoś polecił coś co powala na kolana to w sumie nie pogardzę



ja mam microlife i juz sprawdzony
porownany z termometrem polozbej i z pomiarem w dupince i wartosci te same wiecjest gitara


Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość


Po raz kolejny apeluje do mojego dziecka: wychodz idz w kierunku swiatla

Ja oczywiscie w nocy kiepsko spalam, pierwsze wstawanie do wc o 1, pozniej z godzine nie moglam zasnac, pozniej znowu o 5 i bezzsennosc, a ostatecznie wstalam o 9...

Mamusie ktore maja chusty, mozecie doradzic jakas firme i na co zwrocic uwage kupujac Bo ja zupelnie nie w temacie, a nie chce jakiegos szajsu kupic.



chusta elastyczna - latwiej sie wiaze, mozna zwiazac bez dziecka i potem.wsadzic dziecko, starcza na krocej (do okolo pol roku zycia dziecka )

chusta tkana- wymaga odrobine wiekszej precyzji, trzeba wiazac z dzieckiem na brzuchu, starcza na dluzej nawet do 16kg wagi dziecka, mozna wiazac na wieeeele sposobow

chusta tkana powinna byc bawelniana o splocie skosno krzyzowym
jezeli ktos jest wysoki powinien zakupic dluzsza chsute czyli okolo 5,5m
jak dla mnie ekstra jak ma wzor (moja ma paski z jednej strony ciemne z drugiej jasne) bo ulatwia to wiazanie gdyz wiadomo za ktora strone chwycic

sa rowniez dostepne mieszanki materialow:

bawelna z domieszka welny lub kaszmiru najlepsza na zime bo grzeje
bawelna z jedwabiem na lata bo lzejsza
bawelna z bambusem o wlasniwosciach antybakteryjnych dla dzieci ze sklonnoscia do ulewania




Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Dokładnie mówię sobie to samo
ogólnie myślałam że będę bardziej panikować/nakręcać się tuż przed porodem, a póki co jedyne o czym marzę żeby się zaczęło
Pewnie w trakcie będę wyklinać, że chcę ten proces zatrzymać ale teraz jestem spokojna

a ja trzymam kciuki zeby sie szybko zaczelo i szybko skonczylo




Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Zamówiłam na allegro

Bez pomocy na pewno nie dałabym radę. Nawet teściowa przyjechała pomóc



a napewno nie jest spirytusowy?


Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
ja zakupilam termometr 5w1 topcom mysle ze jest fajny testowalismy go pare razy na sobie zobaczymy jak sie pozniej sprawdzi

masz prawo bo z dwojka dzieci to nie tak prosto.... z jednym ile trzeba cierpliwosci a nawet sobie nie wyobrazam ile z dwojgiem

dziewczyny moja Julka po jedzeniu ladnie spi tak z 2 h ale zawsze po ok. 5 karmieniu i 7 w ciagu doby nie spi i jest strasznie rozdrazniona nie wiem o co jej chodzi (sucho ma nakarmiona i wydaje mi sie ze brzuszek jej nie boli) tej nocy od 24 do 3 caly czas plakala....wrecz wrzeszczala nie mam pojecia dlaczego i skad ma tyle sily
macie jakies sposoby na uspokojenie ?bo probowalismy chyba wszystkiego

smoczek, otulaczek, suszarka na youtubie i kolysanie

od wczoraj usypianie w chuscie i do wyrka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:10   #4024
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
wstawiam Wam zdjęcie. Może zobaczyć jaką mam "słoniową twarz" wg niektórych życzliwych
kochana, nie słuchaj bzdur odnośnie "słoniowej twarzy" - gdzie Ci ludzie mają oczy? Wyglądasz bardzo ładnie i brzuszek masz śliczniasty

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Badania w porządku.
tzn.. skurczybyków brak, ale tętno, przepływy małego ok Łożysko III stopnia, liczne zwapnienia i malutko wód płodowych - więc miejmy nadzieję że coś lada chwila ruszy
Gdyby jednak nie to za tydzień mam wizytę i wtedy gin obiecał coś tam pomajstrować przy szyjce.
Ale oboje (ja i gin) mamy nadzieję że ta wizyta nie będzie konieczna:-
super, że badania w porządku Trzymam kciuki, aby coś ruszyło bez ginowego gmerania przy szyjce


Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Chyba do końca nie przyjmowałam do wiadomości, ze się przeterminuję... mimo przeczucia, że tak sie stanie, nie docierało do mnie chyba co to znaczy. Wiem, niby na razie nic strasznego. Ale i tak sie boję czy u Małej wszystko ok boję sie wywoływania...
pocieszę Cię - ja też przeterminowana i też się martwię o Małego. Wierzę jednak, że lada moment się zacznie i będziemy miały swoje dzieciaczki przy sobie. Opcja wywoływania trochę mnie przeraża, ale myślę sobie, że nawet jeśli to przecież nie ja pierwsza i nie ostatnia mogę być w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Byłam w sklepie z mamą i myślałam, że mi wody odeszły, a tu tylko wkłada z śluzie. Więc chyba czop.

teraz co jakiś czas mam skurcz i mnie plery bolą, całe podbrzusze.

Nie nakręcam sie na razie.
oho!! Trzymam kciuki żeby to było to


U mnie chyba też baaaardzo pomału, ale coś rusza. Znów trochę tego czopa, co jakiś czas brzuch się napina i kłuje. Może w nocy albo jutro coś się bujnie
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:12   #4025
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Jejuuu nie gadajcie że wszystkie rodzicie
A ja????
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:14   #4026
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Jo_asiek, no to kciuki! U mnie nic a nic...

Tż miał nadzieję, że się coś zacznie dziać przed jutrem, bo ma mega długi dzień w pracy (w dodatku płacone ma de facto za połowę tych godzin, więc w ogóle super interes). Do mnie przyjedzie mama, bo chyba bym na głowę dostała...


Ola Papalinki nareszcie w klubie!

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cotka, spoko, ja się nie wybieram na porodówkę
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:15   #4027
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Matall, Misia już wymyśliła przecie
No, ale jeden. To nie robimy głosowania?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 20:17   #4028
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Kochana ,nie zmoczyc wacik tylko otworzyc oczko i pozadnie polac.Okulstka Nam pokazywala jak bo ja tez przewaznie dwie kropelki i ende.
Czyli robilam prawie dobrze tylko żydziłam kropelek. Nie wiedzialam że trzeba oko zalewać. Dzieki

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Ja nie ściągam wcale, bo nie wiem, kiedy powinnam
Na jak długo po karmieniu lub na ile przed kolejnym?
Ja też z tego powodu nie sciagam. Madela sie kurzy. Poza tym nie chce mi sie bawic w sciaganie, mycie, podgrzewanie. Leń jestem

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
W koncu nadrobilam Widze ze temat chrzcin sie nasunal. Ja wlasnie wrocilam z lokalu w ktorym robimy juz w ta niedziele. Ustalilam menu i zaplacilam, teraz tylko kwestia wybrania sie do spowiedzi w tygodniu i na nauki Nie chcielismy czekac nie wiadomo ile bo dziecko i tak chcielismy ochrzcic a nie usmiecha mi sie siedziec w chlodach w zimnym kosciele z malym dzieckiem
Jakie nauki?
Tak z ciekawosci to ile placicie za osobe?
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:18   #4029
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość

U mnie chyba też baaaardzo pomału, ale coś rusza. Znów trochę tego czopa, co jakiś czas brzuch się napina i kłuje. Może w nocy albo jutro coś się bujnie
suuper kciuki

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jejuuu nie gadajcie że wszystkie rodzicie
A ja????
a ja, a ja? u mnie też cisza (może taka cisza przed burzą )
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:19   #4030
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No, ale jeden. To nie robimy głosowania?

Ejjj no serio, taki o igle w tyłku czy coś? Bleee...
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:22   #4031
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No, ale jeden. To nie robimy głosowania?
Ten misiowy jest bezkonkurencyjny i ja jestem za nim, myślę że nie ma co kombinować

A'propo MISIA!! rodzisz?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 20:22   #4032
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

rusałka, teacherka, cotka - u Was to może być taka "cisza przed burzą" i Was sieknie z zaskoczenia. Nie zdziwiłabym się, gdyby Wam szybciej poszło niż mi
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:28   #4033
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

No to skoro tak, to jeśli będzie kolejny wątek, to robię tytuł misi
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:30   #4034
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
suuper kciuki



a ja, a ja? u mnie też cisza (może taka cisza przed burzą )
U mnie też cisza. Cisza jakich mało Już więcej skurczy BH 2 miesiace temu mialam a teraz nic a nic A czop jak nie wiedziałam jak wygląda to dalej nie wiem.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:31   #4035
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Zadnego mleka nie możesz?
Kupiłam to bezlaktozowe w Lidlu, może takie?
Nie wiem czy mogę
Zdarza mi się zrobić mannę na mleku. Czasem jest zielona kupa ale nie zawsze i nie wiem od czego.
Jutro pójdę do lidla

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ja od kilku miesięcy to tyle mleka co do kawy od czasu do czasu albo pół kubka na zgage. Strasznie mi cukier po mleku skacze. A tak lubie mleko! No ale cóż, da sie życ jakos bez tego
Nie da się ja ledwo żyję

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Byłam w sklepie z mamą i myślałam, że mi wody odeszły, a tu tylko wkłada z śluzie. Więc chyba czop.

teraz co jakiś czas mam skurcz i mnie plery bolą, całe podbrzusze.

Nie nakręcam sie na razie.


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
TAK SOBIE MYŚLĘ, ZE NA WSZELKI WYPADEK MOŻE WYMYŚLICIE JESZCZE JAKIEŚ TYTULY DO KOLEJNEGO WATKU?

Bo wypadałoby sondę niedługo ustawić
Gdyby się nasze dwupaki nie wyrobily w tym wątku
Akurat spojrzałam na liczbę postów i o tym pomyslałam.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ja też z tego powodu nie sciagam. Madela sie kurzy. Poza tym nie chce mi sie bawic w sciaganie, mycie, podgrzewanie. Leń jestem
Wcale Ci sie nie dziwię. Ja przy Zuzi co 3h ściągałam, myłam laktator i zalewałam go wrzątkiem. Moje życie toczyło się od ściągnięcia do ściągnięcia. Męczące to było ale jak odmówiła piersi to jej ściągałam bo chciałam, żeby trochę tego mojego mleka pojadła. Teraz jak widzę laktator to się wzdrygam ale parę razy uratował mi tyłek.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:33   #4036
dirtymagic85
Zadomowienie
 
Avatar dirtymagic85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 546
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

hejka
czuję się fatalnie.... okropny ból głowy, jakieś uczucie gorąca mam, a zimny pot zalewa...chyba przemęczenie, chociaż nie robię nic więcej niż dotychczas....no i kryzys laktacyjny trwa, ledwo wykarmiam

a chrzciny robimy 27.10

misia czyżby ci się rozkręcała...przygoda?
dirtymagic85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:43   #4037
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

tassia dzieki

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jejuuu nie gadajcie że wszystkie rodzicie
A ja????
Ja nie rodze, ja dopiero w BN
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:43   #4038
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Smoczków niestety nie uznaje. Mam 3 rodzaje i wszystkie wypluwa. Z pieluszką na oczkach spróbuję.
Ręką głaszczę ją nad noskiem i to lubi, ale przeszkadzają jej jeszcze rączki własne. Przytrzymuję je i się uspokaja. Przed chwilą udało mi się ją takim sposobem uspać, ale siedziałam przy niej chyba z 15 min i w końcu się uspokoiła. Przy dziecku to trzeba mieć cierpliwość! Chyba zacznę ją znowu otulać mocno rożkiem. Przez pierwsze dni tak robiłam. Ostatnio ją uwolniłam z betów i chyba sama nie ogarnia wolności.
O! właśnie zastosowałam pieluchę na oczy, bo zaczęła coś stękać i wierzgać rękami i działa! uspokoiła się i śpi dalej



Dzięki za rady. Z suszarką na telku spróbuję, bo ja jej szumię czasem ustami i pomaga bardzo lubi też szum i chlapanie wody. Muszę poszukać na YT takiego dźwięku.
Kołysanie na rękach działa, ale jak przekładam ją do łóżeczka do znowu się budzi. Muszę kupić ten bujaczek, ale to chyba jeszcze za wcześnie nie? Chciałam zaczekać do skończenia 2 miesięcy to wtedy na chrzciny by może Ktoś jej kupił W wózku nie chcę, bo koła ma brudne i nie mam czasu ich myć za każdym razem jak wracamy ze spacerku.
Generalnie ona nawet daje się uspać, ale nie zapada w taki głębszy sen tylko zaraz się budzi :/ ślicznie śpi na rękach i obok mnie, ale nie mogę ciągle przy niej leżeć



Normalnie po☠☠☠ nic tylko

Podaje przepis na bananowca http://baby-w-kuchni.blogspot.com/20...moj-czyli.html
kochana wyprobuj otulaczek albo otulanie pielucha
moj ma 4tygodnie i naprawde dziala
dzieci dopiero w drugim miesiacu odkrywaja ze raczki i nozki sa ich dlatego wczesniej sa zwyklymj dystraktorami ktore lepiej ujarzmic

a co do odkladania dziecka to babka na tych warsztatach chustoboszenia pokazywala jak odkladac dziecko zeby sie nie obudzilo
a wiec schylamy sie razem z dzieckiem.na rekach najnizej jak sie da, przy czym sklon robimy bokiem tak zeby dziecko od razu ulozyc na boczku
wtedy dziecko nie traci rownowagi wg blednika i nie ma odruchu moro wiec sie nie budzi






Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość

one sa wszystkie napisane ze od 0 ale dziecko nie powinno w takiej pozycji spedzac czasu zbyt duzo (tzn wiecej niz 15-30) minut zanim samo nie nauczy sie siadac
to tak jak z fotelikiem samochodowym
pozycja niewygodna dla malucha i jego pleckow
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:45   #4039
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Czeesc Dziewczyny chyba troche za pozno ale lepiej pozno niz wcale Chciala bym do was dolaczyc. Prawde mowiac ciaza juz za mna, a moje Malenstwo ma juz 5 tygodni, ale zawsze razniej gdy ma sie kontakt z mamami, ktore maja dzieci w podobnym wieku szczegolnie teraz
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 20:54   #4040
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

pierwsza zielona kupa - nie mam pojęcia od czego to od mojego jedzenia tak? nie od choroby?

kminie i kminie co jadłam i nie pamiętam żeby było coś nowego...


i dziewczyny mam problem.
nie wiem dlaczego Ola nie chce lewej piersi... poje z niej z minutę czy dwie i wielki krzywus, niezadowolenie i w końcu wrzask jak próbuję ją przystawiać. i dopóki nie dam jej do prawej piersi to wrzeszczy, i dzisiaj to prawie tylko prawa pierś pracowała i wiem że to chyba nie najlepiej? bo raz jedna raz druga ma być
i co tu zrobić? jeśli ona już w ogóle nie będzie chciała lewej to co, koniec karmienia?!
tak mi się wydawało zawsze że prawa lepiej pracuje, ale Ola wrzeszczy nawet jak mleko jest w lewej bo naciskam palcami i leci spokojnie
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:54   #4041
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Ja mam elastyczną z firmy pętelka
I te chyba nie są aż tak drogie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:11   #4042
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ten misiowy jest bezkonkurencyjny i ja jestem za nim, myślę że nie ma co kombinować

A'propo MISIA!! rodzisz?
nie wiem. Skurcze są jakieś co 10-15 minut, byliśmy na spacerze, czopu trochę odchodzi... Idę zgwłacić TŻ
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:14   #4043
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Dziewczyny,wyszłyśmy dziś ze szpitala, Ada zachwycona siostra,ja mega zmęczona, krocze bardzo boli, mam pytanie, czy smulka może być zielona? I ile czasu mała może ją robić? W szpitalu zrobiła 2 czarne kupki a teraz takie zielonkawe...?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:14   #4044
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
nie wiem. Skurcze są jakieś co 10-15 minut, byliśmy na spacerze, czopu trochę odchodzi... Idę zgwłacić TŻ
no to dajesz !
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:16   #4045
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Czeesc Dziewczyny chyba troche za pozno ale lepiej pozno niz wcale Chciala bym do was dolaczyc. Prawde mowiac ciaza juz za mna, a moje Malenstwo ma juz 5 tygodni, ale zawsze razniej gdy ma sie kontakt z mamami, ktore maja dzieci w podobnym wieku szczegolnie teraz

Napisz coś więcej

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
pierwsza zielona kupa - nie mam pojęcia od czego to od mojego jedzenia tak? nie od choroby?

kminie i kminie co jadłam i nie pamiętam żeby było coś nowego...


i dziewczyny mam problem.
nie wiem dlaczego Ola nie chce lewej piersi... poje z niej z minutę czy dwie i wielki krzywus, niezadowolenie i w końcu wrzask jak próbuję ją przystawiać. i dopóki nie dam jej do prawej piersi to wrzeszczy, i dzisiaj to prawie tylko prawa pierś pracowała i wiem że to chyba nie najlepiej? bo raz jedna raz druga ma być
i co tu zrobić? jeśli ona już w ogóle nie będzie chciała lewej to co, koniec karmienia?!
tak mi się wydawało zawsze że prawa lepiej pracuje, ale Ola wrzeszczy nawet jak mleko jest w lewej bo naciskam palcami i leci spokojnie
Od jedzenia.

Z kp nie pomogę bo nie wiem jak to rozwiązać

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
nie wiem. Skurcze są jakieś co 10-15 minut, byliśmy na spacerze, czopu trochę odchodzi... Idę zgwłacić TŻ


---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Agravka mi się wydaje, że może być zielonkawa.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:17   #4046
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Czyli robilam prawie dobrze tylko żydziłam kropelek. Nie wiedzialam że trzeba oko zalewać. Dzieki



Ja też z tego powodu nie sciagam. Madela sie kurzy. Poza tym nie chce mi sie bawic w sciaganie, mycie, podgrzewanie. Leń jestem



Jakie nauki?
Tak z ciekawosci to ile placicie za osobe?
U nas w kosciele sa nauki dla rodzicow i chrzestnych a placimy 50 zl/os. i nic nas nie interesuje
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:17   #4047
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
nie wiem. Skurcze są jakieś co 10-15 minut, byliśmy na spacerze, czopu trochę odchodzi... Idę zgwłacić TŻ
To póki jeszcze jesteś opwiadaj co wczoraj i dziś robiłaś, trzeba zgapić
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:18   #4048
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
nie wiem. Skurcze są jakieś co 10-15 minut, byliśmy na spacerze, czopu trochę odchodzi... Idę zgwłacić TŻ
Dajesz moja droga W weekend nie było tak obficie jak zwykle, więc ktoś musi nadrobić

Ze mnie dziś nici - a taka fajna data, dzien Kolumba, damn!
No nic, moze innym razem

Dywany odkurzone, podlogi umyte, lazienka umyta TZ jest wniebowziety moją aktywnością bo nie każe mu nic robić i sama wszystko sprzątam Biorę książke i ide poczytać na ławkę do parku
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:22   #4049
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
nie wiem. Skurcze są jakieś co 10-15 minut, byliśmy na spacerze, czopu trochę odchodzi... Idę zgwłacić TŻ
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:24   #4050
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

no, misia,do boju!!!!

larysa - ja bym dawala obie piersi, tylko raz od jednej zaczynala a raz od drugiej. moze w koncu zalapie, a jak nawet nie zalapie to bedziesz miala rowne piersi, bo czasem moga sie zrobic roznego rozmiaru od przystawiania tylko do jednej
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2013-10-14 o 21:26
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.