Wrocław !!:-) - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 14:47   #4021
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi pomożecie?
Szukam namiarów na jakąś salę do wynajęcia na około 100 osób, może być pod miastem. Zależy mi na tym żeby można było wynająć samą salę bez cateringu, obsługi itp. Chodzi o zorganizowanie imprezy urodzinowej a wszędzie gdzie patrzę same sale weselne. Mam namiary na schronisko w Chwałowicach ale mają za mało miejsc noclegowych, szukam czegoś w tym stylu, ktoś może się gdzieś natknął przypadkiem?
a może Pałacyk? http://www.flamencoarte.com/ ale nie wiem, czy miesci się tam tyle osób.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:22   #4022
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi pomożecie?
Szukam namiarów na jakąś salę do wynajęcia na około 100 osób, może być pod miastem. Zależy mi na tym żeby można było wynająć samą salę bez cateringu, obsługi itp. Chodzi o zorganizowanie imprezy urodzinowej a wszędzie gdzie patrzę same sale weselne. Mam namiary na schronisko w Chwałowicach ale mają za mało miejsc noclegowych, szukam czegoś w tym stylu, ktoś może się gdzieś natknął przypadkiem?
a baza noclegowa konieczna?
bo jesli nie to poszukaj po wioskach świetlic wiejskich ile to sie 18 tam wybawiło <Lol2>
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:35   #4023
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wrocław !!:-)

Dziewczyny, odbierała któraś z Was bilet w arkadach za 3 paragony? Nie bardzo mam czas iść się zapytać,ale ciekawa jestem czy paragony muszą być na jakąś kwotę i czy rossman i alma też się liczy...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:52   #4024
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi pomożecie?
Szukam namiarów na jakąś salę do wynajęcia na około 100 osób, może być pod miastem. Zależy mi na tym żeby można było wynająć samą salę bez cateringu, obsługi itp. Chodzi o zorganizowanie imprezy urodzinowej a wszędzie gdzie patrzę same sale weselne. Mam namiary na schronisko w Chwałowicach ale mają za mało miejsc noclegowych, szukam czegoś w tym stylu, ktoś może się gdzieś natknął przypadkiem?
Są różne świetlice na wioskach, ja znam np. w Sobocisku, na południe od Wrocławia jadąc na Oławę
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:52   #4025
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Nie wiecie, gdzie kupię we Wrocławiu nerkę? Tzn. to jest taka saszetka na biodro, gdyby ktoś się nie orientował;]
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:17   #4026
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
Nie wiecie, gdzie kupię we Wrocławiu nerkę? Tzn. to jest taka saszetka na biodro, gdyby ktoś się nie orientował;]
ja widzialam kiedys w Intersporcie

PS. Juuuwe-Juweeeenalia ! Juweeee-Juweeenalia
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:53   #4027
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Wrocław !!:-)

Hej dziewczyny!
Czy któraś z was znajduje się (a może zna taką Panią) w przedziale wiekowym 50-54 lub 60-64lata i zgodziłaby się,żeby przeprowadzić z nią ankietę na temat ryzyka konsumenckiego?Do poniedziałku muszę oddać zestaw ankiet i brakuje mi takich dwóch osób z Wrocławia.Mogłabym podesłać ankiete na maila, albo zadzwonić i zrobić ją przez telefon, albo umówic się i przeprowadzić ją osobiście.
Będę niewypowiedzianie wdzięczna za pomoc
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 20:14   #4028
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Wrocław !!:-)

Hej Dziewojki!

oglądałam dzisiaj Uwage i dowiedziałam się o akcji WYMIENIALNIA czyli wymiana swojej garderoby z innymi ludźmi

nie słyszałyście o czymś takim żeby było organizowane we Wrocku? albo może któraś chętna na organizację czegoś takiego? bo ja bym bardzo chętna była
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:19   #4029
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Hej Dziewojki!

oglądałam dzisiaj Uwage i dowiedziałam się o akcji WYMIENIALNIA czyli wymiana swojej garderoby z innymi ludźmi

nie słyszałyście o czymś takim żeby było organizowane we Wrocku? albo może któraś chętna na organizację czegoś takiego? bo ja bym bardzo chętna była
Wiem, że jest coś takiego organizowane u nas chyba raz w miesiącu. Jutro może znajdę tę stronę z informacjami, bo dziś nie mam już siły Sama bardzo chętnie wzięłabym w czymś takim udział, bo mam full ubrań, w które np. się już nie mieszczę, bo są sprzed ciąży, albo takie, które po prostu mi się znudziły i zabierają tylko miejsce w szafie.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:29   #4030
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was znajduje się (a może zna taką Panią) w przedziale wiekowym 50-54 lub 60-64lata i zgodziłaby się,żeby przeprowadzić z nią ankietę na temat ryzyka konsumenckiego?Do poniedziałku muszę oddać zestaw ankiet i brakuje mi takich dwóch osób z Wrocławia.Mogłabym podesłać ankiete na maila, albo zadzwonić i zrobić ją przez telefon, albo umówic się i przeprowadzić ją osobiście.
Będę niewypowiedzianie wdzięczna za pomoc

Mam ten sam problem tyle że badanie o wódce z mężczyzną w wieku 39-49
Ale takiego tu raczej nie znajdę ;p

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Wiem, że jest coś takiego organizowane u nas chyba raz w miesiącu. Jutro może znajdę tę stronę z informacjami, bo dziś nie mam już siły Sama bardzo chętnie wzięłabym w czymś takim udział, bo mam full ubrań, w które np. się już nie mieszczę, bo są sprzed ciąży, albo takie, które po prostu mi się znudziły i zabierają tylko miejsce w szafie.
Podobno wymiana była dzisiaj , taką informację dostałam na szafie. 16.05 pamiętam tylko tyle że miałam jechać i cieszyłam się ze 126 i 127 dojedzie ;p ale ulicy nie pamiętam Jeżeli faktycznie to jest co miesiąc to za miesiąć się pokuszę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2009-05-16 o 20:31
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:40   #4031
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Wrocław !!:-)

[QUOTE=cotynato;12333314]Mam ten sam problem tyle że badanie o wódce z mężczyzną w wieku 39-49
Ale takiego tu raczej nie znajdę ;p


Spróbuj poszukać na naszej-klasie.Panowi w tym wieku chętnie pomagają
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 20:51   #4032
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Wiem, że jest coś takiego organizowane u nas chyba raz w miesiącu. Jutro może znajdę tę stronę z informacjami, bo dziś nie mam już siły Sama bardzo chętnie wzięłabym w czymś takim udział, bo mam full ubrań, w które np. się już nie mieszczę, bo są sprzed ciąży, albo takie, które po prostu mi się znudziły i zabierają tylko miejsce w szafie.
byłabym wdzięczna

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Podobno wymiana była dzisiaj , taką informację dostałam na szafie. 16.05 pamiętam tylko tyle że miałam jechać i cieszyłam się ze 126 i 127 dojedzie ;p ale ulicy nie pamiętam Jeżeli faktycznie to jest co miesiąc to za miesiąć się pokuszę
ojjj, no to za miesiąc na pewno pójdę a mogłabyś podać linka do tej szafy? nie bardzo wiem o co z nia chodzi
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 23:43   #4033
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrocław !!:-)

[quote=rudywroobel;1233349 6]
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem tyle że badanie o wódce z mężczyzną w wieku 39-49
Ale takiego tu raczej nie znajdę ;p


Spróbuj poszukać na naszej-klasie.Panowi w tym wieku chętnie pomagają
No jak miałam NK to robiłam - faktycznie chętnie pomagali , ale już nie mam niestety więc muszę kombinować inaczej ;p

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
byłabym wdzięczna



ojjj, no to za miesiąc na pewno pójdę a mogłabyś podać linka do tej szafy? nie bardzo wiem o co z nia chodzi
szafa.pl - na forum gdzieś piszą net mi muli i nie jestem w stanie podać dokładnie ;p
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 08:59   #4034
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

a że mam w tym roku trochę dłuższe wakacje :d to planuje juz isc do pracy i w tym roku już konkretnie myśle o kelnerce. i tu moje pytania:
lepiej być kelnerką w kawiarni\lodziarni\restua racji\knajpie?
jaka stawka za godzine jest nawet odpowiednia a jaka jest za mała?
i jak się bardziej oplaca jak napiwki są dzielone na równo pomiędzy obsluge czy to co dostane idzie prosto do mojej kieszeni?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:51   #4035
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wrocław !!:-)

Pływok ja kelnerka nigdy nie byłam więc nie potrafię powiedzieć gdzie jest najlepiej, ale kiedyś starałam się o taka pracę i w rozmowach telefonicznych często proponowali mi 4-5 zł/h netto a to troche mało przy tak wyczerpujacym zajęciu wiec się nie zgodziłam. Co do napiwków to lepiej brac do ręki bo jeśli się wszystkie oddaje np. kierownikowi do podzielenia to nigdy nie wiadomo jaką część z nich weźmie on dla siebie a ile rozdzieli miedzy pracowników
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:55   #4036
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Pływok ja kelnerka nigdy nie byłam więc nie potrafię powiedzieć gdzie jest najlepiej, ale kiedyś starałam się o taka pracę i w rozmowach telefonicznych często proponowali mi 4-5 zł/h netto a to troche mało przy tak wyczerpujacym zajęciu wiec się nie zgodziłam. Co do napiwków to lepiej brac do ręki bo jeśli się wszystkie oddaje np. kierownikowi do podzielenia to nigdy nie wiadomo jaką część z nich weźmie on dla siebie a ile rozdzieli miedzy pracowników
to fakt, że malo. bo ja idąc jako hostessa 7 złotych za godzine to bylo dla mnie naprawde minimum
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:16   #4037
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrocław !!:-)

Ja pracowałam jako kelnerka. Krótko bo faktycznie praca wyczerpująca a u mnie właśnie było 5 za godzinę. Co gorsze dostawałam napiwki które musiałam dzielić z innymi i to takimi innymi którzy ich nie dostawali .
Są miejsca gdzie się zgarnia napiwek dla siebie , ale o to trzeba pytać przy rozmowie kwalifikacyjnej , bo naprawde beznadziejnie jest kiedy trzeba to dzielić
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:12   #4038
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja pracowałam jako kelnerka. Krótko bo faktycznie praca wyczerpująca a u mnie właśnie było 5 za godzinę. Co gorsze dostawałam napiwki które musiałam dzielić z innymi i to takimi innymi którzy ich nie dostawali .
Są miejsca gdzie się zgarnia napiwek dla siebie , ale o to trzeba pytać przy rozmowie kwalifikacyjnej , bo naprawde beznadziejnie jest kiedy trzeba to dzielić
Moim zdaniem to niedorzeczne, że ktoś każe dzielić się napiwkami. Sama kelnerką nigdy nie byłam, ale napiwki zdarza mi się dawać, kiedy jestem bardzo zadowolona z obsługi. Nie daje się ich jednak przecież, by wynagrodzić restaurację, tylko konkretnego pracownika, jest to moje podziękowanie, że ktoś sprawił, że pobyt w danym miejscu stał się dla mnie przyjemnością. Nie wiem czy dałabym napiwek tej osobie, wiedząc, że część moich pieniędzy otrzyma np. kelner z naburmuszoną miną. Następnym razem chyba będę po prostu pytać kelnera, jak to u nich z tym jest.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:19   #4039
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to niedorzeczne, że ktoś każe dzielić się napiwkami. Sama kelnerką nigdy nie byłam, ale napiwki zdarza mi się dawać, kiedy jestem bardzo zadowolona z obsługi. Nie daje się ich jednak przecież, by wynagrodzić restaurację, tylko konkretnego pracownika, jest to moje podziękowanie, że ktoś sprawił, że pobyt w danym miejscu stał się dla mnie przyjemnością. Nie wiem czy dałabym napiwek tej osobie, wiedząc, że część moich pieniędzy otrzyma np. kelner z naburmuszoną miną. Następnym razem chyba będę po prostu pytać kelnera, jak to u nich z tym jest.
powiem Ci lepsza rzecz, niz dzielenie sie napiwkami ...
w znanej lodziarni w G. Dominikanskiej (nazwy nie wymienie i tak wszyscy wiedza pewnie o co chodzi) napiwki sa zabierane kelnerom i dostaja oni tylko 150zł na miesiac "napiwku" od kierownictwa ...
To jest dopiero chamstwo!!

A co z ta wymiana ubran?? jak to wyglada? na jakiejs hali to jest organizowane??
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 13:27   #4040
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
powiem Ci lepsza rzecz, niz dzielenie sie napiwkami ...
w znanej lodziarni w G. Dominikanskiej (nazwy nie wymienie i tak wszyscy wiedza pewnie o co chodzi) napiwki sa zabierane kelnerom i dostaja oni tylko 150zł na miesiac "napiwku" od kierownictwa ...
To jest dopiero chamstwo!!

Też o tym słyszałam i od tego czasu nie daję napiwków w tej lodziarni.
Wstydu nie mają
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:27   #4041
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
powiem Ci lepsza rzecz, niz dzielenie sie napiwkami ...
w znanej lodziarni w G. Dominikanskiej (nazwy nie wymienie i tak wszyscy wiedza pewnie o co chodzi) napiwki sa zabierane kelnerom i dostaja oni tylko 150zł na miesiac "napiwku" od kierownictwa ...
To jest dopiero chamstwo!!

A co z ta wymiana ubran?? jak to wyglada? na jakiejs hali to jest organizowane??
Akurat ta "lodziarnia" to skandal i więcej moje noga tam nie postanie w ogóle. Chodziłam tam kilka razy, chociaż nie powiem, żebym kochała ich lody, ale jakieś 2 miesiące temu poszłam tam z dwoma koleżankami. Zamówiłyśmy lody- ja normalny pucharek, a koleżanki skomponowały sobie własne smaki. Po chyba 30 minutach czekania, wreszcie kelnerka kładzie nam na stole moje lody, jednej koleżance pucharek z co prawda rzeczami, które chciała, ale do tego takimi, których nie zamawiała, a trzecia dostała jakieś gówno- dosłownie- mały pucharek brązowej mazi z migdałami i orzechami, których nie znosi i których nie zamawiała. Wyglądało to okropnie. Powiedziałyśmy,że to nie jest nasze zamówienie, na co kelnerka nieziemsko się oburzyła i zawołała koleżankę. Radziły się strasznie długo, w końcu bez słowa przepraszam zabrały to ohydztwo, mimo, że druga koleżanka też mówiła, że jej pucharek to nie to, co chciała, ale luz. Stwierdziłyśmy, że zaczekamy aż przyniosą dobry trzeci pucharek, bo głupio tak we dwie jeść, a trzecia niech patrzy. Zanim kelnerka rzuciła- dosłownie- nam na stoli ten trzeci pucharek, oczywiście bez przepraszam, to nasze lody zdążyły się rozpuścić. A potem przez całą naszą konsumpcję te nasze kelnerki stały i się na nas gapiły, komentując bezczelnie. Gdyby nie to, że właściciel jest naprawdę kretynem, to byśmy złożyły skargę, a tak po prostu nigdy więcej tam nie pójdziemy i znajomym też odradzamy.

A te ciuchy to w Centrum Kultury Zamek chyba.

Edytowane przez Impersona
Czas edycji: 2009-05-17 o 13:29
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:47   #4042
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
powiem Ci lepsza rzecz, niz dzielenie sie napiwkami ...
w znanej lodziarni w G. Dominikanskiej (nazwy nie wymienie i tak wszyscy wiedza pewnie o co chodzi) napiwki sa zabierane kelnerom i dostaja oni tylko 150zł na miesiac "napiwku" od kierownictwa ...
To jest dopiero chamstwo!!
to jeżeli co miesiąc dostawaly równe 150 zlotych to ile można wycignąc z napiwkow miesięcznie tak mniej więcej? a pytam się Ciebie bo na spotkaniu mówiłaś, ze pracowałaś jako kelnerka. a więc jak u Ciebie było z napiwkami? i jaka miałaś stawkę?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:41   #4043
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
to jeżeli co miesiąc dostawaly równe 150 zlotych to ile można wycignąc z napiwkow miesięcznie tak mniej więcej? a pytam się Ciebie bo na spotkaniu mówiłaś, ze pracowałaś jako kelnerka. a więc jak u Ciebie było z napiwkami? i jaka miałaś stawkę?
Ja mialam 5h na godzine tez. Ale to bylo 2 lata temu i stawki sie zmienily może...
Co do napiwków: jeśli pracujesz w owej lodziarni to jednorazowo mozesz dostac ok. 100zł, bo tam chodzą bogaci ludzie czesto. Mi najwięcej za dzień nazbierało sie chyba 80zł, z tym, ze u nas tez był podział na wszystkich ludzi pracujących w knajpie (a nie moje napiwki dla mnie).
edit: pytałaś ile można wyciągnąć miesiecznie - to zależy od knajpy i ludzi tam przychodzących + właśnie podziału napiwków. Bo czasem fakt, ze sie nausmiechach do klientow nic nie daje, bo i tak sie dzielisz napiwkami z gburami :P

Ostatnio sama tez zastanawiam sie nad szukaniem pracy, chetnie zaczepilabym sie w dobrej kawiarni niedaleko rynku, bo napiwki pewnie fajne

Pozatym porownując hostessing i kelnerowanie to kerlnerowanie cięższa praca, ale ciekawsza, bo coś sie dzieje i szybko mija czas... nikt nie da 20zł /h jak na hostessingu juz mialam ale np. 8h promocji potrafi sie ciągnąć w nieskończoność + dobrze płatne promocje zdarzają sie rzadko, bo dziewczyny co maja znajomości w agencjach je obstawiaja...

Edytowane przez scatty princess
Czas edycji: 2009-05-17 o 15:43
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:19   #4044
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrocław !!:-)

Jeśli te ciuchy to w Zamku w Leśnicy to na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj był tam ostatni dzień Dni Fantastyki
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 22:29   #4045
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrocław !!:-)

cytuję z szafy.

Szanowne Szafowiczki!
Serdecznie zapraszamy w sobotę 16 maja na spotkanie wymiankowo-sprzedażowe we Wrocławiu.

Zapraszamy wszystkie Szafowiczki z Wrocławia i okolic, jak i wszystkich innych chętnych do uczestniczenia w tym spotkaniu. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 16 maja w Domu
Parafialnym przy ul. Oficerskiej - Sala 11, I piętro
. W sali są stoliki więc nie powinno być problemu z ekspozycją ubrań

Zapraszamy w godzinach 10.00 - 14.00


Jak widać nie chodzi o zamek.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 21:37   #4046
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Wrocław !!:-)

Pięknie witam Wrocławianki- Wizażanki.
Raptem dwa miesiące temu odkryłam ten portal i to Forum i do dzisiaj jestem pod wrażeniem kopalni informacji maści różnorakiej, jakie się tutaj znajdują.
A ja, głupia, do tej pory tylko motoryzacja i motoryzacja.
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:13   #4047
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Wrocław !!:-)

hej dziewczyny, orientuje sie może któraś gdzie we Wrocławiu można kupić jedwab do włosów Biosilku?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 07:36   #4048
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Pięknie witam Wrocławianki- Wizażanki.
Raptem dwa miesiące temu odkryłam ten portal i to Forum i do dzisiaj jestem pod wrażeniem kopalni informacji maści różnorakiej, jakie się tutaj znajdują.
A ja, głupia, do tej pory tylko motoryzacja i motoryzacja.
Witamy

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, orientuje sie może któraś gdzie we Wrocławiu można kupić jedwab do włosów Biosilku?
nie wiem czy akurat biosilku ale, wiem że jest jakiś dostępny w superpharmie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:55   #4049
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, orientuje sie może któraś gdzie we Wrocławiu można kupić jedwab do włosów Biosilku?
W Douglasie jest i w hurtowniach fryzjerskich (np. na ul Dawida)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:58   #4050
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, orientuje sie może któraś gdzie we Wrocławiu można kupić jedwab do włosów Biosilku?
Jest w SuperPharm i Rossmanie
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.