Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 20:41   #4141
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
A nie jest tak, ze nie mozesz mieć usuwanego zęba gdy jesteś w trakcie @? Moja siostra miała usuwane i wiem, że miała wybrać datę kiedy nie będzie miała @

Ja z kolei mam 3-4 ciężkie @ w ciągu roku, reszta to albo taki normalny dyskomfort i mały ból, albo w ogóle nie odczuwam

Ja kiedyś dałam rodzicom zdjęcia do oglądania na komputerze i powiedziałam żeby sobie przesuwali strzałkami, gdy skończyli powiedzieli, ze to bardzo proste i chyba sobie kupią laptopa. Na szczęście tak się nie stało

Jestem pełna podziwu
Nie wiedziałam o tym. Umawiałam się, zupełnie o tym nie myśląc. W każdym razie byłam jeden dzień przed @, ale za każdym razem dostałam ok 2 godziny po zabiegu, tak jakby usuwanie zęba mi przyspieszyło okres. Ale nic poważnego się nie dzieje, po prostu mam bardzo mało obfite krwawienie


Moi rodzice są zorientowani w komputerach, zresztą każdy u nas w domu ma swojego laptopa
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:19   #4142
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam o tym. Umawiałam się, zupełnie o tym nie myśląc. W każdym razie byłam jeden dzień przed @, ale za każdym razem dostałam ok 2 godziny po zabiegu, tak jakby usuwanie zęba mi przyspieszyło okres. Ale nic poważnego się nie dzieje, po prostu mam bardzo mało obfite krwawienie


Moi rodzice są zorientowani w komputerach, zresztą każdy u nas w domu ma swojego laptopa
Rozumiem To chodziło chyba o to żeby zbyt dużo krwi nie stracić

Kupiłam wczoraj odżywkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...s-spulung.html i teraz siedzę i nie mogę przestać macać włosów, są takie mięciusie
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:22   #4143
malami35
Zadomowienie
 
Avatar malami35
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 674
Odp: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Hejka przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ,ale przez prace juz nic nie ogarniam nie mam czasu nawet dla siebie musze jakas dniowa rozpiske wprowadzic ,bo sama wstaje ranoo i nie wiem co mam robic...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
malami35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:26   #4144
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość

Kupiłam wczoraj odżywkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...s-spulung.html i teraz siedzę i nie mogę przestać macać włosów, są takie mięciusie
moim włosom ostatnio przypasował Garnier Oleo
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:35   #4145
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Hej Malami

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4157663 8]moim włosom ostatnio przypasował Garnier Oleo [/QUOTE]

Mnie nie pasuje za bardzo ta odżywka z avocado bo szybko mi się przetłuszczają włosy, a nie chcę wracać znów do codziennego mycia włosów, więc w ogóle nie patrzyłam na szampony i odżywki Garniera, ale widzę, że opinie na kwc ma dobre
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:42   #4146
malami35
Zadomowienie
 
Avatar malami35
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 674
Odp: Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hej Malami



Mnie nie pasuje za bardzo ta odżywka z avocado bo szybko mi się przetłuszczają włosy, a nie chcę wracać znów do codziennego mycia włosów, więc w ogóle nie patrzyłam na szampony i odżywki Garniera, ale widzę, że opinie na kwc ma dobre
Ja wlasnie na nia poluje jutro mam plan pofarbowac wloski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
malami35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:47   #4147
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Rozumiem To chodziło chyba o to żeby zbyt dużo krwi nie stracić

Kupiłam wczoraj odżywkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...s-spulung.html i teraz siedzę i nie mogę przestać macać włosów, są takie mięciusie
W takim razie mój organizm sam to uregulował

Może przy okazji ją kupię Do tej pory miałam do czynienia z dwiema odżywkami Isany (z olejkiem babassu oraz taka we "fryzjerskim" opakowaniu) i w sumie były całkiem ok Choć moim zdaniem seria Garnier Ultra Doux jest naprawdę mistrzowska, ale lubię metodę OMO, więc może kupię do pierwszego O
Cytat:
Napisane przez malami35 Pokaż wiadomość
Hejka przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ,ale przez prace juz nic nie ogarniam nie mam czasu nawet dla siebie musze jakas dniowa rozpiske wprowadzic ,bo sama wstaje ranoo i nie wiem co mam robic...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hej Malami



Mnie nie pasuje za bardzo ta odżywka z avocado bo szybko mi się przetłuszczają włosy, a nie chcę wracać znów do codziennego mycia włosów, więc w ogóle nie patrzyłam na szampony i odżywki Garniera, ale widzę, że opinie na kwc ma dobre
A no widzisz, ja i tak muszę myć włosy co 2 dni, a nie zauważyłam żebym przy Garnierze musiała być codziennie. Uwielbiam odżywkę AiK, ale stała się dla mnie tak niewydajna, że aktualnie ją zdradzam z innymi (Nie wiem czy rok temu byłam bardziej oszczędna, że starczała mi na 4 tygodnie, czy konsystencja jest jednak bardziej gęsta niż wtedy, ale teraz w ciągu tego czasu zużywam dwa opakowania) Po skończeniu Timotei Jerycho Rose kupiłam Garnier Sekrety Prowansji i działa równie świetnie Naprawdę nie sądziłam, że kiedykolwiek pochwalę Garniera Muszę spróbować też tej odżywki z morelą

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-06-30 o 22:49
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 22:57   #4148
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Mnie nie pasuje za bardzo ta odżywka z avocado bo szybko mi się przetłuszczają włosy, a nie chcę wracać znów do codziennego mycia włosów, więc w ogóle nie patrzyłam na szampony i odżywki Garniera, ale widzę, że opinie na kwc ma dobre
ale to nie jest ta avokado i karite, tu masz dodatkowo oliwki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55173,garnier-fructis-oleo-repair-odzywka-wzmacniajaca-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-stara-wersja.html a dalej w składzie camellia, jabłko, shea masło


ja tylko przypominam, że odżywkę daje się od ucha w dół, albo na same końce

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

tu przybliżono ją http://wlosowo-kosmetycznie.blogspot...r-fructis.html

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2013-06-30 o 22:55
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 23:00   #4149
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4157691 0]ale to nie jest ta avokado i karite, tu masz dodatkowo oliwki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55173,garnier-fructis-oleo-repair-odzywka-wzmacniajaca-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-stara-wersja.html a dalej w składzie camellia, jabłko, shea masło


ja tylko przypominam, że odżywkę daje się od ucha w dół, albo na same końce

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

tu przybliżono ją http://wlosowo-kosmetycznie.blogspot...r-fructis.html[/QUOTE]

O, ma świetne opinie jak dotąd, chyba też ją kupię
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 23:07   #4150
malami35
Zadomowienie
 
Avatar malami35
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 674
Odp: Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
O, ma świetne opinie jak dotąd, chyba też ją kupię
Juz nie wiem ktora lepiej kupic !? Na poczatek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
malami35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 23:15   #4151
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Odp: Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malami35 Pokaż wiadomość
Juz nie wiem ktora lepiej kupic !? Na poczatek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weź obie
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 00:13   #4152
malami35
Zadomowienie
 
Avatar malami35
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 674
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Weź obie
Raczej tak zrobie i na zmiane bede uzywala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
malami35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 07:45   #4153
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Może przy okazji ją kupię Do tej pory miałam do czynienia z dwiema odżywkami Isany (z olejkiem babassu oraz taka we "fryzjerskim" opakowaniu) i w sumie były całkiem ok Choć moim zdaniem seria Garnier Ultra Doux jest naprawdę mistrzowska, ale lubię metodę OMO, więc może kupię do pierwszego O

A no widzisz, ja i tak muszę myć włosy co 2 dni, a nie zauważyłam żebym przy Garnierze musiała być codziennie. Uwielbiam odżywkę AiK, ale stała się dla mnie tak niewydajna, że aktualnie ją zdradzam z innymi (Nie wiem czy rok temu byłam bardziej oszczędna, że starczała mi na 4 tygodnie, czy konsystencja jest jednak bardziej gęsta niż wtedy, ale teraz w ciągu tego czasu zużywam dwa opakowania) Po skończeniu Timotei Jerycho Rose kupiłam Garnier Sekrety Prowansji i działa równie świetnie Naprawdę nie sądziłam, że kiedykolwiek pochwalę Garniera Muszę spróbować też tej odżywki z morelą
Nigdy nie próbowałam OMO więc się nie wypowiem.
Ja właśnie też myję co dwa dni i dobrze mi z tym. No to faktycznie kiepsko z wydajnością jeśli opakowanie wystarcza tylko na 2 tygodnie, ale Ty w porównaniu ze mną masz długie włosy
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4157691 0]ale to nie jest ta avokado i karite, tu masz dodatkowo oliwki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55173,garnier-fructis-oleo-repair-odzywka-wzmacniajaca-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-stara-wersja.html a dalej w składzie camellia, jabłko, shea masło

ja tylko przypominam, że odżywkę daje się od ucha w dół, albo na same końce [/QUOTE]
Wiem wiem, tylko napisałam, ze nie jestem przekonana do avocado więc nie patrzyłam na żadne inne Garniera

Ja muszę na wysokości ucha nałożyć właśnie odżywkę, bo bez tego bym nie rozczesała włosów. Od kilka lat przy każdem myciu gdy głowę mam w dół, czyli jak nie myję głowy będąc pod prysznicem mam w jednym miejscu kołtun, dlatego potrzebuję wygładzających odżywek żeby móc to rozczesać ale jednocześnie żeby nie przeciążały mi włosów.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:07   #4154
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malami35 Pokaż wiadomość
Raczej tak zrobie i na zmiane bede uzywala
lepiej zaplanuj sobie tak, byś wiedziała, która odżywka działa na Ciebie lepiej
Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Wiem wiem, tylko napisałam, ze nie jestem przekonana do avocado więc nie patrzyłam na żadne inne Garniera

Ja muszę na wysokości ucha nałożyć właśnie odżywkę, bo bez tego bym nie rozczesała włosów. Od kilka lat przy każdem myciu gdy głowę mam w dół, czyli jak nie myję głowy będąc pod prysznicem mam w jednym miejscu kołtun, dlatego potrzebuję wygładzających odżywek żeby móc to rozczesać ale jednocześnie żeby nie przeciążały mi włosów.
spoczko

to może zrób tak zrób sobie spray z wody, olejku i odżywki do używania przed myciem i pryskaj te miejsce?

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

a ja znów biorę tabletki Tylko nie wiem co zrobić z Regitalem, bo nie wyciągnęłam tego zapachu odświeżającego przeciw wilgoci i teraz śmierdzą tabletki. Zastanawiam się czy się nie zepsuły. A tak to biorę tran, oeparol, CP

No i od dziś @ fest cudnie!

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2013-07-01 o 08:10
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:58   #4155
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Hej dziewczyny

Nawet nie wiem ile mnie nie było, ale pewnie ze 3 tygodnie
Przepraszam ! Ale sesja i uczelnia zajęły mi całe dnie Ale przynajmniej pozaliczałam wszystko i mam 3 miesiące wakacji
Chodze na praktyki od dziś w swojej rodzinnej miejscowości i raczej przepracowywać się nie będę dziś byłam godzinę a jutro mam być od 9 do 12

Kanula urodziłaś ??

Nadrobie Was dzisiaj obiecuje poczytam co tam u Was słychać, ale jeśli która chce coś na bieżąco mi opowiedzieć to jestem chętna

mój TŻ będzie bronił magistra za kilka dni i strasznie się boi, w tamtym roku ulali ok 20 % bo stwierdzili, że nie każdy musi być magistrem
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:59   #4156
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Nawet nie wiem ile mnie nie było, ale pewnie ze 3 tygodnie
Przepraszam ! Ale sesja i uczelnia zajęły mi całe dnie Ale przynajmniej pozaliczałam wszystko i mam 3 miesiące wakacji
Chodze na praktyki od dziś w swojej rodzinnej miejscowości i raczej przepracowywać się nie będę dziś byłam godzinę a jutro mam być od 9 do 12

Kanula urodziłaś ??

Nadrobie Was dzisiaj obiecuje poczytam co tam u Was słychać, ale jeśli która chce coś na bieżąco mi opowiedzieć to jestem chętna

mój TŻ będzie bronił magistra za kilka dni i strasznie się boi, w tamtym roku ulali ok 20 % bo stwierdzili, że nie każdy musi być magistrem

Fajnie, że znowu jesteś
Niech Twój TŻ się nie boi, jeśli jest odpowiednio przygotowany to na pewno się wybroni
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 11:20   #4157
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jak czytam czasami o @ wizażanek to wyglądam tak Serio, ja nie wiem czy to tylko ja tak mam czy co, że @ mam zaskakująco regularnie, zawsze o 2 dni wcześniej od poprzedniego, brzuch boli mnie albo pierwszego dnia albo ostatniego. Wystarczy wziąć ibuprom, 5 minut i po bólu jedyne co, to piersi mnie bolą. A moja siostra na przykład bierze tabletkę (i to mocne bierze), leży na łóżku i wzdycha tylko.
ja też mam ładnie regularnie co 28-29 dni tylko pierwszego dnia boli mnie brzuch a w ogóle odkąd jem siemie lniane to w ogóle mnie brzuch nie bolał okresu

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny biegam z TŻ i motywujemy się nawzajem. Ale to nasze bieganie nie jest regularne, bo TŻ pracuje na 3 zmiany. Ja chciałabym biegać częściej, regularnie no i do tego robić killera i czasami nie wiem jak to rozplanować ale dzisiaj mam dzień wolny od ćwiczeń
brawo za wytrwałość w tym bieganiu ! mojego TŻ trudno do czegos zagonić, chwile biegał ze mną ale zaraz ma cos innego na głowie albo po prostu woli włączyć film i tylo

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Respiro, moim zdaniem to możliwe przez to, że tyle byłaś chora. Jednak jak się ciągle jest przeziębionym i organizm jest taki osłabiony, to łatwo schudnąć

Lexie, tym większy mój podziw skoro Twój TŻ pracuje tak nieregularnie Trzymajcie tak dalej ! Świetnie, że razem się wzajemnie motywujecie

Mój TŻ od 2 dni w USA :cry:
A na ile pojechał? wróciłam się 4 strony do tyłu bo chyba 3 tygodni nie nadrobię
Ja się teraz rozstałam z TŻ na jakieś 2 tygodnie bo on został w Krakowie i raczej nie będziemy się widzieć i też mi smutno

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Laski, zmierzyłam się Miałam wcześniej 66,5 cm w talii, a teraz mam 63 Jak już będę mogła ćwiczyć po usuwaniu ósemki to zabieram się za siebie żeby nie stracić efektów
łał gratulacje !
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 11:37   #4158
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
ja też mam ładnie regularnie co 28-29 dni tylko pierwszego dnia boli mnie brzuch a w ogóle odkąd jem siemie lniane to w ogóle mnie brzuch nie bolał okresu

brawo za wytrwałość w tym bieganiu ! mojego TŻ trudno do czegos zagonić, chwile biegał ze mną ale zaraz ma cos innego na głowie albo po prostu woli włączyć film i tylo

A na ile pojechał? wróciłam się 4 strony do tyłu bo chyba 3 tygodni nie nadrobię
Ja się teraz rozstałam z TŻ na jakieś 2 tygodnie bo on został w Krakowie i raczej nie będziemy się widzieć i też mi smutno


łał gratulacje !
Przypomniałaś mi, że wypadałoby wrócić do picia siemienia. Ładne włosy mi po nim rosły

Na 2 miesiące

2 tygodnie szybko zlecą, zobaczysz

Dziękuję
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:00   #4159
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że wypadałoby wrócić do picia siemienia. Ładne włosy mi po nim rosły

Na 2 miesiące

2 tygodnie szybko zlecą, zobaczysz

Dziękuję
a mi paznokcie pamiętacie jak pisałam z 2 miesiące temu, że mam paznokcie w opłakanym stanie? teraz mam twarde, długie i nic sie nie rozdwaja jedynie co to końcówek nie mam białych (ale to chyba od fajek) i nie wiem co robić, żeby mi zbielały myślałam, żeby kupic taka kredkę specjalną do paznokci ale nie wiem czy w rossmanie taką znajdę??
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 12:50   #4160
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

hej

wpadam tylko na chwilę już wiem co to za maska która mnie tak urzekła, otóż to Kallos , z którym się średnio lubiłam dokładnie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iltrem-uv.html
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:51   #4161
malami35
Zadomowienie
 
Avatar malami35
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 674
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
a mi paznokcie pamiętacie jak pisałam z 2 miesiące temu, że mam paznokcie w opłakanym stanie? teraz mam twarde, długie i nic sie nie rozdwaja jedynie co to końcówek nie mam białych (ale to chyba od fajek) i nie wiem co robić, żeby mi zbielały myślałam, żeby kupic taka kredkę specjalną do paznokci ale nie wiem czy w rossmanie taką znajdę??
prawdopodobnie pomaga poczenie w cytrynie
malami35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:38   #4162
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malami35 Pokaż wiadomość
prawdopodobnie pomaga poczenie w cytrynie
spróbuję przez ten miesiąc
zabieram się za killera mimo że mam okres i nie wiem czy dam radę
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 20:23   #4163
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Dzisiaj wybrałam się sama pobiegać komary wręcz mnie pożarły, ale banan na twarzy po biegu najważniejszy niecałe 5km zrobione
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 20:55   #4164
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wybrałam się sama pobiegać komary wręcz mnie pożarły, ale banan na twarzy po biegu najważniejszy niecałe 5km zrobione
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 20:59   #4165
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

witam dziewczyny. mozna dolaczyc?
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 21:30   #4166
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

zgrywam wszystko z kompa...
teraz zakładki - mam ... 944

fajnie


A dziś w tesco kupiłam 3 szminki Max Factor elixir za... 10zł każda, bo likwidują stoisko! A normalnie ze 40zł kosztują
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 23:26   #4167
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Heeeeej


Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny. mozna dolaczyc?
Jasne, hej
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4159258 5]zgrywam wszystko z kompa...
teraz zakładki - mam ... 944
[...]
[/QUOTE]
A co robisz z zakładkami? Da się je jakoś zgrać?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 23:30   #4168
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Heeeeej

A co robisz z zakładkami? Da się je jakoś zgrać?

stworzyłam plik html i na wypadek jeszcze skopiowałam wszystko do worda, bo ma hiperłącza jednak mam ich ponad tysiąc
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 00:07   #4169
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4159407 7]
stworzyłam plik html i na wypadek jeszcze skopiowałam wszystko do worda, bo ma hiperłącza jednak mam ich ponad tysiąc[/QUOTE]
Oj... nie wiem, czy potrafię to zrobić w wordzie zaczynasz? Z którego roku masz? Bo widzę w necie tylko poradniki do 2003...
Też mam masę zakładek i nie wiem, co z nimi począć bez sensu je naprodukowałam i ciągle to robię. Nawet się już w tym nie odnajduję
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 07:37   #4170
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość

Jasne, hej
dzieki
Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Oj... nie wiem, czy potrafię to zrobić w wordzie zaczynasz? Z którego roku masz? Bo widzę w necie tylko poradniki do 2003...
Też mam masę zakładek i nie wiem, co z nimi począć bez sensu je naprodukowałam i ciągle to robię. Nawet się już w tym nie odnajduję
ja tez mialam sporo zakladek ale zaczelam tworzyc foldery tematyczne i tam wrzucam linki by latwo znajdywac wszystko.

widzialam ze pisalyscie o odzywce garniera. ostatnio nabylam i nie jestem jakos super nia zachwycona. wydaje mi sie ze po gliss kur moje wlosy byly bardziej miekkie i ogolnie przyjemniejsze w dotyku.
a co do bycia kazdego dnia piekniejsza to wreszcie zabralam sie za siebie po kilku latach prawie nic nierobienia. nawet przestalam palic by moc bez problemu cwiczyc i miec ladniejsza cere. jak do tej pory cwiczenia dobrze mi ida (Mel B mnie zafascynowala) a z humorkami cery poki co przegrywam walke.
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.