Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 14:32   #391
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
Zależy od organizmu. Np. dla mnie 20km to bardzo mało No chyba, że cały czas pod ostrą górkę

Zgadzam się, że odchudzanie to przede wszystkim dieta. Ruch jest tylko (i aż!) wspomagaczem. Wiadomo, że każda aktywność fizyczna, nawet spacer jest wskazana.
Zupka chińska akurat to sama chemia z domieszką soli i makaronu :P Nie wiem po co to w ogóle jeść.


Gratulacje dla mamy! Wkręciła się w rowerek stacjonarny to na wiosnę może i na tradycyjny się skusi?
Rowerowanie w terenie jest przyjemniejsze i skuteczniejsze


Zanotowałam dzis kolejny spadek, dziś pokazało mi się 91,2kg. Czyli łącznie zgubiłam już 18,8kg
Jeszcze troszkę przede mną, ale motywacja nie słabnie. Ponieważ mam tydzień przerwy od biegania biorę psa i uciekam na długi spacer do lasu. Udanej soboty dziewczyny!
20 km w terenie to malutko,bo co to za wysiłek,jeżeli pedałujemy raz na jakiś czas,chyba,że rzeczywiście cały czas pod górkę,ale wątpię,a na stacjonarnym przejechać 20 km na dość dużym przeciążeniu to całkiem co innego,zwłaszcza na jakimś "ostrym programie"ale wiadomo,że na dworze jednak przyjemniej. gratuluję,stracić prawie 20 kg,wow
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:11   #392
Entrance
Przyczajenie
 
Avatar Entrance
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

RATUNKU!
Zaczynam się wyłamywać wczoraj wieczorem zjadłam zaległą z uczelni sałatkę z ryżem i kromkę razowca
Dzisiaj rano znowu łyżkę lodów

Dzisiaj:
śn: bułka fitness pełnoziarnista + jajecznica z 3 jaj z cebulą i cudą wędlina + herbata
IIśn: 300 ml mleka 1,5 %z 3 łyżkami musli i pół łyżeczki odtłuszczonego kakao
IIIśn : kubek mleka 1,5% z pół łyżeczki kakao
obiad za chwilę: spaghetti z mięsa z indyka, pomidorów w puszce, z pieczarkami i cebulą + troszkę makaronu pełne ziarno + ser zółty 13%

a później pewnie znowu się rzucę na żarcie ;/
Nie mogę siedzieć w domu, bo żrę
Entrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:21   #393
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez lilijka rozalijka Pokaż wiadomość
Ja tam z natury jestem leniwa jezeli o ruch chodzi.Ale raz sie wzielam i zasiadlam na rowerku stacjonarnym. Przez 2 miesiace kazdego dnia jezdzilam po 2 godziny a na koniec weszlam na wage i bylam w szoku.Cale -2kg. i tyle meczarni i wyzeczen.
2 miesiące po dwie h dziennie i tylko 2 kg? aż trudno uwierzyć,nie znam osoby ,której by to nie pomogło.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Entrance Pokaż wiadomość
RATUNKU!
Zaczynam się wyłamywać wczoraj wieczorem zjadłam zaległą z uczelni sałatkę z ryżem i kromkę razowca
Dzisiaj rano znowu łyżkę lodów

Dzisiaj:
śn: bułka fitness pełnoziarnista + jajecznica z 3 jaj z cebulą i cudą wędlina + herbata
IIśn: 300 ml mleka 1,5 %z 3 łyżkami musli i pół łyżeczki odtłuszczonego kakao
IIIśn : kubek mleka 1,5% z pół łyżeczki kakao
obiad za chwilę: spaghetti z mięsa z indyka, pomidorów w puszce, z pieczarkami i cebulą + troszkę makaronu pełne ziarno + ser zółty 13%

a później pewnie znowu się rzucę na żarcie ;/
Nie mogę siedzieć w domu, bo żrę
ja mam to samo,z nudów się robię głodna. Też dzisiaj pojadłam,ale wskoczę na rowerek to może mi się zmniejszą chociaż wyrzuty sumienia
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:28   #394
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Ja dziś też się nażarłam i to kotletów ziemniaczanych na obiad. Na dodatek nie chce mi się na siłkę iść. Własnie piję drugą kawę (bez cukru). Może ona coś pomoże i ruszy moje tłuste pupsko ze stołka.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-10-15 o 15:29
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:49   #395
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez lilijka rozalijka Pokaż wiadomość
Ja tam z natury jestem leniwa jezeli o ruch chodzi.Ale raz sie wzielam i zasiadlam na rowerku stacjonarnym. Przez 2 miesiace kazdego dnia jezdzilam po 2 godziny a na koniec weszlam na wage i bylam w szoku.Cale -2kg. i tyle meczarni i wyzeczen.
A z jakiej wagi schodziłaś?
No i najważniejsze -jak wyglądało Twoje odżywianie w tym czasie?
Ja w zeszłym roku (kwiecień-sierpień) przejeździłam 2tys km.
I co? I waga stała. Nie dbałam o jedzenie totalnie.

Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
20 km w terenie to malutko,bo co to za wysiłek,jeżeli pedałujemy raz na jakiś czas,chyba,że rzeczywiście cały czas pod górkę,ale wątpię,a na stacjonarnym przejechać 20 km na dość dużym przeciążeniu to całkiem co innego,zwłaszcza na jakimś "ostrym programie"ale wiadomo,że na dworze jednak przyjemniej. gratuluję,stracić prawie 20 kg,wow
Może i jestem jakaś walnięta, ale ja na prawdę prawie bez przerwy pedałuje. Z górki też! Wrzucam wysokie przerzutki i zasuwam z radością na ustach
Jeśli ktoś ma w głowie nastawienie, że się odchudza to układa sobie trasę tak, żeby nie było za lekko.
Nie ma porównania rowerka stacjonarnego z jazdą po lesie, po piaszczystych trasach, po b. zróżnicowanym terenie, pod wiatr itd.
Tam nie tylko nogami się macha. Mnie np. najbardziej po rowerze bolały ręce :P Zakwasy na nogach miałam chyba tylko po wycieczkach o długości koło 80-100km. jak długie podjazdy były.
Generalnie polecam każdemu, namawiaj mamę wiosną i pojeździjcie razem Tak jak mówisz, na dworze przyjemniej Aż mi się zachciało wiosny i rowerowania


Cytat:
Napisane przez Entrance Pokaż wiadomość
RATUNKU!
Zaczynam się wyłamywać wczoraj wieczorem zjadłam zaległą z uczelni sałatkę z ryżem i kromkę razowca
Dzisiaj rano znowu łyżkę lodów

Dzisiaj:
śn: bułka fitness pełnoziarnista + jajecznica z 3 jaj z cebulą i cudą wędlina + herbata
IIśn: 300 ml mleka 1,5 %z 3 łyżkami musli i pół łyżeczki odtłuszczonego kakao
IIIśn : kubek mleka 1,5% z pół łyżeczki kakao
obiad za chwilę: spaghetti z mięsa z indyka, pomidorów w puszce, z pieczarkami i cebulą + troszkę makaronu pełne ziarno + ser zółty 13%

a później pewnie znowu się rzucę na żarcie ;/
Nie mogę siedzieć w domu, bo żrę
Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja dziś też się nażarłam i to kotletów ziemniaczanych na obiad. Na dodatek nie chce mi się na siłkę iść. Własnie piję drugą kawę (bez cukru). Może ona coś pomoże i ruszy moje tłuste pupsko ze stołka.
Nie marudzić tylko się ogarnąć
Jeden dzień z dietowym przestępstwem to jeszcze nie tragedia. Trzeba się postarać, żeby następny był lepszy.
I przykleić motywujące zdjęcie na lodówkę
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:05   #396
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Na szczęście poćwiczyłam na siłce1,5godz. , dziś same aeroby i wieczorkiem zjadłam tylko surowe warzywka i kawałeczek piersi. Teraz jestem głodna jak wilk. Brrr.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:25   #397
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość

Mam 24 lata, 172 cm wzrostu i 69 kg Początkowo było 71!!
Wygladam koszmarnie, wielkie brzuszysko i uda.
Komentarze mojej rodziny o tym jaka to jestem gruba tez mi nie pomagają...
A jak Cię komentują? Bo wiesz różnie to bywa, Twojej rodziny nie znam, ale u mnie np. brat który sportem żyje, dawał mi do zrozumienia, że powinnam się brać za siebie. I nie było podchodów. Na początku łzy miałam w oczach, w domu o tym myślałam, ale dotarło do mnie, że On po prostu chce dla mnie dobrze, widzi, że się mecze, tymbardziej że widział jaka jestem szczęśliwa kiedy poprzednio straciłam 14kg. I szczerze mówiąc wole komentarz typu "trzeba będzie futryny powiększać niedługo" (tak takie się zdarzają, na żarty oczywiście) niż słuchanie "nie jesteś wcale taka gruba". Cholera. To, że nie wyglądam jak mistrz sumo, to mało pocieszające

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
Zanotowałam dzis kolejny spadek, dziś pokazało mi się 91,2kg. Czyli łącznie zgubiłam już 18,8kg
Jeszcze troszkę przede mną, ale motywacja nie słabnie. Ponieważ mam tydzień przerwy od biegania biorę psa i uciekam na długi spacer do lasu. Udanej soboty dziewczyny!
gratuluję spadku i oczywiście ogólnego wyniku
I oczywiście nie mogę nie wspomnieć, że psowi zawdzięczam czasami jedyny ruch w ciągu dnia i to dośc aktywny, bo mam psa wariata


Dzisiaj śniadanie to świeża, dorodna ()grahamka z jogurtem owocowym(średnio zdrowym, no ale nie ja kupiłam, niech będzie)
II śniadanie to musli
Na obiad pyzy z truskawkami skropione miodem
Podwieczorek to głównie dłubanie słonecznika + kilka kostek suszonego ananasa
I kolacja mały jogurt naturalny. Nic więcej nie dotknę
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 22:51   #398
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

ja właśnie wróciłam z urodzin koleżanki- uf...udało się bez grzechu
tort musiałam zjeść bo był "toffiowy" specjalnie dla mnie zrobiła bez nawet odrobiny czekolady,więc po prostu nie wypadało odmówić...poza tym- był bajecznie pyszny pewnie gdyby mnie na chwilę zostawili sam na sam z tym tortem to bym go całego wciągneła...na szczęście było tyle ludzi, że dostał mi się kawałeczek grubości centymetra, bo było wielu chętnych na dokładki...
poza tym- trzymałam się diety od rana, u koleżanki dostałam specjalną "michę dla dietujących" czyli sałatkę bez majonezu, a na kolację- twarogowe babeczki (bez mąki- nie pytajcie nie wiem jak się to robi, ale całkiem smaczne, pieczone z ziołami i łososiem na ostro
było super
mam ochotę się zważyć, ale ponieważ wypiłam prawie całą nałęczowiankę na raz, to może sobie odpuszczę i doczekam do jutra...moze będzie spadek

tak bym chciała w tym miesiącu zobaczyć chociaż 75...albo w najlepszym wypadku 73 kg
lecę spać i śnic o super figurze
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 11:13   #399
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość

tak bym chciała w tym miesiącu zobaczyć chociaż 75...albo w najlepszym wypadku 73 kg
lecę spać i śnic o super figurze
ja bym chciała w tym roku zobaczyć 75 kg może być nawet 75,9
Śniadanie: dwie bułki grahamki + troszkę masła + papryka czerwona czyli tzw bułka z warzywami
II śniadanie które obecnie wcinam to kiwi
Obiad udo z kuraka + fasolka szparagowa + mały jogurt (uwielbiam polewać zielone warzywka jogurtem, a szpinak pyszny jest kiedy właśnie jogurt się do niego doda
Podwieczorek i kolacja będą białkowe, ale nie wiem co jeszcze wymyślę
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 18:38   #400
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

ja przyszłam po lanie wczorajszy dzień nie należał do udanych posiliłam sie ciastkami i czekolada z orzechami no i obiadu nie jadłam
tłumaczę się osłabieniem ogólnym organizmu i cieknącym nosem ;p

ale dzis juz lepiej
Ś: bułka zytnia z margaryną, polędwica i chudym twarożkiem, miseczka owisianki (3/4 szklanki mleka 0,5% 2 miarki płatków) grejfrut + zielona herbata
IIŚ: jabłko
O: udko z kurczaka pieczone, 5 pieczonych ziemniaczków, dwie łyżki sałatki (sałata lodowa, kukurydza, pomidor + sos koperkowo ziołowy z oliwa z oliwek)
P: jabłko
K: były dwa jajka gotowane na półtwardo i plasterek polędwicy

w międzyczasie oczywiście kilka kubków zielonej herbaty i wody z cytryną.

Nie mam wieśniaka na kolację, co by tu z jogurtem naturalnym zrobić...
__________________




Edytowane przez margotek
Czas edycji: 2011-10-17 o 19:22
margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 20:32   #401
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Ja dzisiaj:

Śn. - owsianka z żurawiną
II Śn. -jabłko
Obiad - gulasz z piersi, ryż brąz., surówka z marchewki i jabłka
Podw. - nic (nie było kiedy)
Kolacja- 2 jajca w sałatce (sałata lodowa, oliwki, papryka, pomidor, mała kukurydza ze słoika, pietruszka, łyzka oliwy z oliwek+przyprawy)

45 min. basenu, tylko. Czuję się juz nieco lżej. Wczoraj byłam jakaś spuchnięta, jakby woda się w organizmie zatrzymała i brzuch jakiś napompowany. Dziś popiłam trochę pokrzywy i mi przeszlo.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
ja przyszłam po lanie wczorajszy dzień nie należał do udanych posiliłam sie ciastkami i czekolada z orzechami no i obiadu nie jadłam
tłumaczę się osłabieniem ogólnym organizmu i cieknącym nosem ;p

ale dzis juz lepiej
Ś: bułka zytnia z margaryną, polędwica i chudym twarożkiem, miseczka owisianki (3/4 szklanki mleka 0,5% 2 miarki płatków) grejfrut + zielona herbata
IIŚ: jabłko
O: udko z kurczaka pieczone, 5 pieczonych ziemniaczków, dwie łyżki sałatki (sałata lodowa, kukurydza, pomidor + sos koperkowo ziołowy z oliwa z oliwek)
P: jabłko
K: właśnie nad nią myślę.

w międzyczasie oczywiście kilka kubków zielonej herbaty i wody z cytryną.

Nie mam wieśniaka na kolację, co by tu z jogurtem naturalnym zrobić...

Chyba małych ziemniaczków?

Dziewczyny, czy myślicie,że warzyw typu pomidor, papryka, ogorek, brokuły można jeść na diecie do oporu?
Dziś w nocy byłam tak głodna,że sie obudziłam i się zastanawiałam czy warto jakąś papryke lub pomidor zjeść, bo nie mogłam zasnąć. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-10-16 o 20:37
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 22:17   #402
ilcia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Hej Laseczki

U mnie z dietą różnie... wyłamuję się z niektórych posiłków, bo znalazłam amatora spacerów a te spacery takie długie, że czwarty dzień pod rząd albo podwieczorka, albo kolacji nie było.

Waga poleciała szybko w dól, bo w niecałe 2 tygodnie (minie we środę) z 87,5 zeszło do 84,2.

A teraz idę spać, bo po wypiciu herbaty białej z granatem, zielonej z cytryną, czerwonej grapefruitowej i ok litra wody mineralnej (bo więcej herbat już nie mam ) nadal jestem głodna.

A jutro znów spacer... chyba wezmę kanapki na drogę

Dobranoc Kochane
ilcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 22:37   #403
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Dziewczyny nie doprowadzajcie sie do głodu bez sensu jest iść spać kiedy chce się jeść później się albo będziecie budzić i w końcu coś zjecie, albo nie będziecie w stanie w ogóle zasnąć. No i jak się jest głodnym to organizm magazynuje zapasy.
Wydaje mi się, że lepiej zjeść kolację, a nie dziubnąć co nie co. Ja jem normalne kolacje, kolacja to dla mnie posiłek a nie przekąska.


__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 06:55   #404
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

No i kolejną noc obudziłam się z głodu. Przeleżałam od 1 do 3.30, po czym poległam i poszłam po jogurt i kiwi. Chyba jednak 2 jajka w sałatce to było za mało na kolację. Albo mój organizm jest przyzwyczajony do węgli na noc i się buntuje i po jakimś czasie to minie.

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ilcia26 Pokaż wiadomość
Hej Laseczki

U mnie z dietą różnie... wyłamuję się z niektórych posiłków, bo znalazłam amatora spacerów a te spacery takie długie, że czwarty dzień pod rząd albo podwieczorka, albo kolacji nie było.

Waga poleciała szybko w dól, bo w niecałe 2 tygodnie (minie we środę) z 87,5 zeszło do 84,2.

A teraz idę spać, bo po wypiciu herbaty białej z granatem, zielonej z cytryną, czerwonej grapefruitowej i ok litra wody mineralnej (bo więcej herbat już nie mam ) nadal jestem głodna.

A jutro znów spacer... chyba wezmę kanapki na drogę

Dobranoc Kochane

No to bardzo ładnie jak tyle Ci spadło.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 10:17   #405
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Dziewczyny można dołączyć?? moja dieta zaczyna się dzisiaj i mam nadzieję, że w grupie będzie łatwiej wytrwać..
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 10:32   #406
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

a ja muszę wam powiedzieć że moja waga wskazała dzisiaj rano 63,8 !
wreszcie przełom!
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 13:27   #407
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

A moja jak wół wskazała 63,5kg. czyli ani kroku do przodu, a może nawet coś do tyłu. Ale nic to, może mięśni więcej albo wody.

Ja dziś:
1.śn. owsianka z żurawinką i cynamonem
2.II śn. gruszka
3.obiad okoń morski z brokułami +kasza
4.nie wiem
5. planuję bakłażana z sosem pomidorowym zapiekanego z plastrem camemberta ale się zobaczy

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lilkaa009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny można dołączyć?? moja dieta zaczyna się dzisiaj i mam nadzieję, że w grupie będzie łatwiej wytrwać..
Pewnie,że można. Napisz coś o sobie. Od czego zaczynasz i co planujesz?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez araneaa Pokaż wiadomość
a ja muszę wam powiedzieć że moja waga wskazała dzisiaj rano 63,8 !
wreszcie przełom!

Pięknie, bardzo pięknie. Oby tak dalej.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-10-17 o 14:09
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:06   #408
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Śniadanie 2 bułki (niestety białe) z wędzonym serem
II Rogalik maślany na mieście (mam nadzieję, że to na wadze nie da się odczuć)
Obiad to pozostałe pyzy z truskawkami, najwyzszy czas na sprzątanie zamrażarki.... + dla osłodzenia suszona żurawina.


Jutro ważenie, mam nadzieję, że będzie spadek
Gratuluję, wszystkim ważącym się w poniedziałek, spadków wagi
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:12   #409
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie doprowadzajcie sie do głodu bez sensu jest iść spać kiedy chce się jeść później się albo będziecie budzić i w końcu coś zjecie, albo nie będziecie w stanie w ogóle zasnąć. No i jak się jest głodnym to organizm magazynuje zapasy.
Wydaje mi się, że lepiej zjeść kolację, a nie dziubnąć co nie co. Ja jem normalne kolacje, kolacja to dla mnie posiłek a nie przekąska.



Ja jak idę spać to nie jestem głodna, bo bym nie zasnęła. Za to potem w nocy, ok. 1-2 się budzę z głodu. Jak nie zjem na kolację węgli to niestety jestem głodna i nic nie poradzę na to. Musiałabym zjeść jakieś pieczywo czy coś. Warzywami się zapcham ale na krótko.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 14:14   #410
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja jak idę spać to nie jestem głodna, bo bym nie zasnęła. Za to potem w nocy, ok. 1-2 się budzę z głodu. Jak nie zjem na kolację węgli to niestety jestem głodna i nic nie poradzę na to. Musiałabym zjeść jakieś pieczywo czy coś. Warzywami się zapcham ale na krótko.
hmm. miałam na myśli właśnie warzywa, ale skoro na krótko Ci pomgajają...
A gdybyś tak po białkowym śniadaniu, przed snem wypiła kubek mleka? Mnie mleko zawsze zaspokaja
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:28   #411
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
hmm. miałam na myśli właśnie warzywa, ale skoro na krótko Ci pomgajają...
A gdybyś tak po białkowym śniadaniu, przed snem wypiła kubek mleka? Mnie mleko zawsze zaspokaja

Spróbuję dziś z mlekiem przed samym snem. Ono jest dość sycące. No i chyba tę kolację zjem później, bo teraz jem ok.19.00, a zasypiam o 23.00 i może dlatego.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:45   #412
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Spróbuję dziś z mlekiem przed samym snem. Ono jest dość sycące. No i chyba tę kolację zjem później, bo teraz jem ok.19.00, a zasypiam o 23.00 i może dlatego.
spróbuj z tym mlekiem, ciekawa jestem efektu no i kolacje może jedz koło 20
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:13   #413
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Obecnie ważę 63kg i mam 168cm wzrostu planuję zrzucić do 55kg. Teraz zaczęłam zaoczne studia i jestem w trakcie szukania pracy, więc mam trochę czasu na razie dla siebie. Co do diety to chcę zmienić nawyki żywieniowe, bo co z tego, że schudnę jak znowu wrócę do złego odżywiania i będzie to samo.. niestety wiem, ze utrzymanie zdrowej diety jest dosyć cieżkie, szczególnie w wypadku słodyczy :P jednak całkowicie ze słodyczy nie będę rezygnować, bo wiem, że prędzej czy później się na nie rzucę
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:19   #414
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja jak idę spać to nie jestem głodna, bo bym nie zasnęła. Za to potem w nocy, ok. 1-2 się budzę z głodu. Jak nie zjem na kolację węgli to niestety jestem głodna i nic nie poradzę na to. Musiałabym zjeść jakieś pieczywo czy coś. Warzywami się zapcham ale na krótko.
Ja właśnie lubię chodzic spac głodna. Jakos wtedy dobrze mi sie śpi, i rano wstaję z ochotą na śniadanie i płaskim brzuszyskiem to mnie pozytywnie nastraja.

Dziewczyny nie macie problemów z napęczniałym brzuchem? Ja tak mam po wodzie, albo obiedzie na przykład. Ale może to dlatego, że okres mam dziś i ogólnie spuchnięta jestem.
A dzisiejszy jadłospis:
8.00 Ś: bułka żytnia z serkiem tartare i polędwicą + zielona herbata
12.00 II Ś: dwie kromki razowca z chudym twarożkiem + czarna herbata z cytryną
16.30 III: jabłko
18.40 O: pierś z kurczaka z patelni bez tłuszczu bez panierki z 1,5 łyżki kaszy jęczmiennej i pomidorem + zielona herbata

narazie tyle. Czas nie bardzo odpowiedni, ale miałam zajęcia do 18.15 a obiad chciałam w domu zjeść
aktywność fizyczna: 30min spaceru na szpilkach po rozkopanym mieście, zaraz 8 min abs

Cytat:
Chyba małych ziemniaczków?
malutkich
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:51   #415
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Na podwieczorek zjadłam kilka plasterków sera a na kolacje jogurt. Czuje się pełna, jutro ważenie, nie wiem co to będzie
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:16   #416
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

Ja też jestem cała napęczniała, ale myślę że to na skutek zwiększenia ilości błonnika w pożywieniu i może zatrzymania wody.
No i też lubie płaski brzuszek rano,ale jakoś mi nie wychodzi. Pocieszam się,że może organizm potrzebuje czasu żeby sie przestawić na nowe tory i z czasem będzie lepiej?
Ja dzis zjadłam wieczorkiem zamiast bakłażanów wiesniaka z rzodkiewkami, a na podwieczorek śliwki. Wodę spędzam herbatą z pokrzywy.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Na podwieczorek zjadłam kilka plasterków sera a na kolacje jogurt. Czuje się pełna, jutro ważenie, nie wiem co to będzie
I po jogurcie zaśniesz? Zazdroszczę.

Dzis poćwiczyłam tylko 1,5 godz. Optymalnie, jesli o mnie chodzi, byłoby 2. Ale zrobiłam siłowo cały dół, brzuch i tylko aerobów mało.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-10-17 o 20:31
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:27   #417
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

No pewnie, że zasnę a dlaczego miałabym mieć z tym problem?

Dzisiaj, w wolnej chwili, tak sobie myślałam jak dobrze byłoby już osiągnąć tą wymarzoną wagę
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:33   #418
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

u mnie wczoraj i dzisiaj nie ciekawie wiec się nie odzywam.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:36   #419
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

nawet jak jest nieciekawie to się odzywaj, wzmocni Ci się silna wola i motywajca! czym tak nagrzeszyłaś?
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:46   #420
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Do 2012 szczuplejsze o 10 kg! :) Start 10.10! Zapraszam!

a tak jakoś wyszło i właściwie to zaczęło sie już w sobotę.Zjadłam kawałek ciasta u mamy na imieninach a na wieczór jeszcze drineczki z koleżanką.Własnie wszystko zaczęło się już w sobotę kurde.
Wczoraj też średnio a dzis wieczór
nie to,że jakoś nie zdrowo tylko za dużo.
Masz rację jak na pisałam to mi lepiej i jutro już powinno być dobrze
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.