hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 17:58   #391
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja nie zamawiałam bigli z serduszkami także jestem za większością
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 18:56   #392
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, mam chyba dobre wieści. Otóż zachciało mi się dziś zrobić Swarki na biglu i wysypałam na biurko bigle kupione jakiś czas temu w Athrze. Okazało się, że część tych bigli to te stare poczciwce, a częśc to te nowe z plackiem No i przyznać muszę, że moje z plackiem działają dobrze, rzekłabym nawet że wolę je od tych starych... Te stare wydają się bardziej niedbałe i mechanizm zamykania/ otwierania trochę szwankuje - nie otwiera się luźno do końca, tylko trzeba mu pomagać siłą :/ W tych nowych (odpukać) mechanizm jest OK, chodzi bardzo ładnie, a sam placek nie jest bardzo widoczny (zauważyłam go dopiero dziś, gdybym nie była wyczulona, pewnie nie zwróciłabym uwagi...) i mam wrażenie, że bardziej pomaga niż przeszkadza: w tych starych biglach czasem część domykana nie trafiała w tę "stałą", tyklo się rozmijały, a tu przez to, że placek wystaje lekko na boki, ten problem jest zminimalizowany i takie nietrafienia się raczej nie zdarzają. Pootwierałam i pozamykałam sobie jeden bigiel kilkadziesiąt razy i na razie nie wiedzę, żeby z nim było coś nie tak.

Nie podważam opini Candi, bo przez jej ręce przechodzi setki razy więcej srebra i swarów niż przez moje, ale to odkrycie mnie pozytywnie nastroiło, bo jest nadzieja, że te nasze plackowe BA-3 też będą dobre
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:02   #393
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam chyba dobre wieści. Otóż zachciało mi się dziś zrobić Swarki na biglu i wysypałam na biurko bigle kupione jakiś czas temu w Athrze. Okazało się, że część tych bigli to te stare poczciwce, a częśc to te nowe z plackiem No i przyznać muszę, że moje z plackiem działają dobrze, rzekłabym nawet że wolę je od tych starych... Te stare wydają się bardziej niedbałe i mechanizm zamykania/ otwierania trochę szwankuje - nie otwiera się luźno do końca, tylko trzeba mu pomagać siłą :/ W tych nowych (odpukać) mechanizm jest OK, chodzi bardzo ładnie, a sam placek nie jest bardzo widoczny (zauważyłam go dopiero dziś, gdybym nie była wyczulona, pewnie nie zwróciłabym uwagi...) i mam wrażenie, że bardziej pomaga niż przeszkadza: w tych starych biglach czasem część domykana nie trafiała w tę "stałą", tyklo się rozmijały, a tu przez to, że placek wystaje lekko na boki, ten problem jest zminimalizowany i takie nietrafienia się raczej nie zdarzają. Pootwierałam i pozamykałam sobie jeden bigiel kilkadziesiąt razy i na razie nie wiedzę, żeby z nim było coś nie tak.

Nie podważam opini Candi, bo przez jej ręce przechodzi setki razy więcej srebra i swarów niż przez moje, ale to odkrycie mnie pozytywnie nastroiło, bo jest nadzieja, że te nasze plackowe BA-3 też będą dobre
Ja też to potwierdzam - ostatnio dostałam takie z plackiem z beabitdesign i też był ok - ale to raptem kilka par, więc siedziałam cicho Candi na pewno ma racje - sam Silvex miał dużo zwrotów - po prostu duża cześć była trefna...
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:08   #394
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Ja też to potwierdzam - ostatnio dostałam takie z plackiem z beabitdesign i też był ok - ale to raptem kilka par, więc siedziałam cicho
Hihi, trafiło nam się widać jak ślepej kurze ziarno (i całe szczęście, bo bym prawie bez bigli została teraz )
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:04   #395
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dla mnie zamówienie może zostać tak, jak jest. Jeżeli decydujemy się na wymianę, to ja z moich bigli rezygnuję.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 13:53   #396
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

hej Marisell jak tam zamówienie ?
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:58   #397
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Trudno powiedzieć, przypuszczam że pierwsza część już w drodze (silvex nie wysyła chyba powiadomień o wysyłce), może tuż po weekendzie mnie kurier nawiedzi A z drugiej części niektóre rzeczy są już dla nas przygotowane, a niektóre wciąż czekają (nie doszły chyba jeszcze Swarove kryształy i perły, ametysty no i bigle, ale one miały najdłuższy termin).

Jak dostanę paczuszkę to się na pewno pochwalę Nie mogę się mojej łezki Magmowej doczekać Chyba jej nie oddam nikomu
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 17:08   #398
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Nie gorączkujmy się aż tak! Wiadomo, że trzeba będzie trochę poczekać i w razie jakichkolwiek zmian Marisella nas poinformuje Nie poganiajmy jej bo jeszcze się w liczeniu pomyli
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 20:15   #399
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez Becia0d Pokaż wiadomość
Nie gorączkujmy się aż tak! Wiadomo, że trzeba będzie trochę poczekać i w razie jakichkolwiek zmian Marisella nas poinformuje Nie poganiajmy jej bo jeszcze się w liczeniu pomyli
A ja się jednak gorączkuję
Jakieś nowe wiadomości?
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 20:55   #400
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Marisello dotarła do ciebie moja wiadomość przez PW? Pisałam o biglach. Nie wiem czy mi one przechodzą czy nie. Napisałam ostatnio 3 do rożnych osób i nie dostałam żadnej odpowiedzi.
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 21:12   #401
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez RudaAB Pokaż wiadomość
A ja się jednak gorączkuję
Jakieś nowe wiadomości?
jak każda z nas ale wdech wydech i zanim się obejrzymy paczuszka będzie na naszych kolanach..
nie ma nic lepszego niż dobry kit dla samej siebie
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 07:12   #402
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, wczoraj wieczorem odebrałam paczuchę z pierwszą częścią naszego zamówienia. Trwało to tak długo, bo (jak się dowiedziałam w rozmowie telefonicznej we wtorek) przegapiono moją wpłatę (Pani z Silveksu dzwoniła do mnie w sprawie jakiejś tam poprzedniej faktury i była szczerze zdziwiona jak zapytałam o wysyłkę paczki. Potem się rozłączyła, sprawdziła i oddzwoniła że wpłata rzeczywiście jest i bardzo przepraszała - choć przecież bez przesady, każdemu się może zdarzyć).

W każdym razie paczka jest. rzeczy nasze zapakowano w duże pudło wypełnione pomiętymi gazetami i styropianowymi chrupkami. Nie muszę chyba tłumaczyć w jaki amok radosny wpadł mój najmłodszy (acz nie znów taki młody) kocio, roboczo wzany memukotem Papiery były wszędzie, chrupki elektryzowały się do sierści, więc pomimo brawurowych prób, memukotu nie udało się przed nimi uciec. Mówię Wam, ubaw po pachy Lepszy bywa tyko przy rozpakowywaniu hurtowego SK, bo oni dopełniają paczki paskami z niszczarki. I wtedy w domu jest RZEŹNIA

Ale do rzeczy. W paczce mamy:
- łancuszek rolo (śliczniasty jest, taki drobny i to ten z tych, które powierzchnię mają taką zaokrągloną na boki, nie płaską - jak ktoś miewał oba typy łańcuszków to wie o czym mówię )
- bigle podkowy - nie wiem co w nich mogło zostać zmienione, bo ja nie używam ich hurtowo. Mam dwie pary kupione gdzieś tam kiedyś i wyglądają tak samo. Wzięłam kilka wyrywkowych bigli i się zapinają bez problemu po kilkanaście razy. Sprawdzę je dziś w nocy jeszcze gruntowniej
- miseczki
- ogniwka 0,8x3,5 (wyglądają fajnie, delikatniej niż te z SK lub od Jubilexa, a to czesem może być zaletą)
- bigle BA-3 do Swarów - są nowe, ale moim zdaniem są dobre. Placuszek nie wygląda źle, nie jest duży. Sprawdzałam wyrywkowo kilka bigli i nie ma problemu z ich kilkudziesięciokrotnym otwarciem i zamknięciem. Nie ma też problemu z tym, że otwieranie bigle otwiera też zacisk albo na odwrót, nic z tych rzeczy.
- 1 sznur ametystów - śliczniaste! Aż żałuję, że nie zamówiłam choć pary. Nie sprawdzałam jeszcze każdego kamienia, tylko tak na nie patrzę zbiorczo przez work i wydają się nie mieć uszczerbień a fasetki są ładne
- drut 0,4
- bigle kajdanki
- łezki Vitrail Light
- flat baroki
- migdały Red Magma - <tu śliniąca się buźka, ale nie mam jej pod ręką> Są mega!
- migdały Crystal 2x22 mm i 16 mm
- baroque 16 mm jet i crystal
- kropelki 15 mm
- kuleczki 1,8
- bicony 4 mm crystal (stare), golden shadow (nowe - xilion) i 6 mm crystal i golden (oba kolory w nowym typie)
- 4 mm perły Cream - są na pięciu sznurach, więc jak się je wyjmie razem na nich to robią wrażenie baaardzo pozytywne

I to tyle A szkoda bo chciałoby się więcej

Nie liczyłam jeszcze wszsytkiego szczagółowo, żeby sprawdzić, czy wszsytko się zgadza z fakturami i na sztuki, to znaczy czy w zamówionej ilości gram jest rzeczywiście tyle sztuk/metrów ile powinno i ile nam potrzebne. Najgorzej chyba będzie z drutem 0,4 bo cienki i boję się go pogiąć przy tym mierzeniu, ale jakoś będę musiała dać radę

Część z tego zrobię teraz, ale większością zajmę się dopiero w nocy niestety Dziś będę miała totalnie zamotany dzień do popołudnia, a od popołudnia do 22 mam siłownię, basen i tańce (a już obiecałam bratu, że pójdziemy razem, więc nie mogę odwołać), więc zasiąść do koralików będę mogła dopiero od 23 pewnie. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie. Ale postaram się posiedzieć ile trzeba, żeby na jutro szczegółowe rozpiski były gotowe i każdy miał swoje rzeczy przygotowane na wypadek, gdyby chciał po tę ich partię wpaść

Edit: Iwogg - dostałam, musiałam zapomnieć odpisać, przepraszam.

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2009-09-10 o 07:14
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 07:31   #403
mmarsi
Raczkowanie
 
Avatar mmarsi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Mari super, że się tym tam profesjonalnie zajęłaś Ogromniaste dzięki!!

Jak by coś to moja propozycja nadal aktualna - jak byś potrzebowała pomocy, przy sortowaniu tego to daj znać
mmarsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 08:03   #404
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, przysiadłam teraz żeby ogarnąć sprawę bigli, bo BA-1 z tego co widzę do Silveksu już pryzszły, więc będę pisać z prośbą o wymianę.

Problemem lekkim jest to, że tabelka się posypała już na amen i w ogóle mi się nie wyświetla, więc dziękuję opatrzności, że skopiowałam ją swego czasu do pdfa, bo bym została z ręką w nocniku... Ufff...

W każdym razie wyszło na to, że serduszek nie bierzemy - niektórzy z nich rezygnowali całkiem, inni wymieniali na BA-1. Z tego co udało mi się zorientować szczegółowo wygląda to tak:

Rezygnują:
Reverie
Becia0d
Viktorej

Wymieniają (tu są te, które chciały wymienić i którym było obojętne):
B.Zet - i ma łącznie 15 par angielskich
RudaAB - i ma łącznie 40 par angielskich
hania2501 - i ma 2 pary angielskich
zuteria - i ma łącznie 8 par angielskich
mmarsi - i ma łącznie 10 par angielskich
lilnut - i ma łącznie 10 par angielskich
naila - i ma łącznie 6 par angielskich
maqda - i ma 2 pary angielskich
lookrecya - i ma łącznie 3 pary angielskich

iwogg - 10 par z sercem na 7 par angielskich i ma łącznie 12 par angielskich

Deklaracji morgany nie znaazłam ani tu, ani w PW, więc albo jej nie było, albo przegapiłam. Ale ponieważ pisałaś mimochodem, Morgano, że zalezy Ci na biglach, to wymieniłam Ci te 14 par z serduszkiem na 14 par angielskich. Jeśli się pomyliłam i gdzieś jednak pisałaś, że z nich rezygnujesz, to trudno Wezmę je za Ciebie.

Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam, bo próba ogarnięcia tego z mailami, PW, rozmowami na gadu, deklaracjami tu i do tego przy użyciu dlugaśnego pdfa to byłowyzwanie.

Zaraz napiszę maila do seilveksu że z serduszek rezygnujemy a zamiast bierzemy o tyle i tyle więcej angielskich BA-1.

Ufff...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 08:26   #405
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Kochana Ty jesteś wielka
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:17   #406
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Mari, każda z nas powinna Cię uściskać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:23   #407
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

już się nie mogę tych ametystów doczekać
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:51   #408
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, podpytałam trochę Pana z Silveksu w znanej ciekawe sprawie i powiedzcie, czy któraś z Was (lub osób, które nie brały udziału w zamówieniu, ale miałyby ochotę - choć nie wiem czy ktokolwiek taki tu zagląda) ma smaka na kryształki:
- baroque (6090) 16 oraz 22 mm w kolorze Vitrail Light i Vitrail Medium
- cubist pendanty (6650 - http://silvex.pl/sklep.php?action=pw...&lang=pl&w=pln) w odcieniu Bermuda Blue
- migdały (6106) 16mm, 22mm i 28mm w odcieniu Moonlight?

Cen jeszcze nie znam, ale z tego co rozmawiałam przedtem - ceny tych innych kolorów nie mają odbiegać znacząco od normy - czyli na przykład migdały w Moonlight mają kosztować tyle samo, co migdałki z innymi efektami (Golden Shadow, Silver Shade, AB i tak dalej).

Ja Wam przyznam, że na te baroki w Vitrail Light i Cubisty w Bermuda Blue się napaliłam niewąsko, ale na pewno nie będę w stanie całej paczki teraz wziąć (48 cubistów, 48 baroków 22mm, 72 baroków 16 mm...) Ale jakby się znalazł ktoś chętny to...

To jak, dacie się namówić? Naila, pokaż no się, Ty masz talent do przekonywania

Edit: Aha, ewentualne zamówienie poszłoby do Swarovskiego dopiero za tydzień, potem produkcja, dostawa i tak dalej, więc kasy ewentualnie nie trzeba by wykłdać chyba we wrześniu nawet...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Dostałam maila z Silveksu, że bigle z serduszkami już anulowane, a ilość angielskich zmieniona Są ekspresowi

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2009-09-10 o 09:45
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:01   #409
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Problemem lekkim jest to, że tabelka się posypała już na amen i w ogóle mi się nie wyświetla, więc dziękuję opatrzności, że skopiowałam ją swego czasu do pdfa, bo bym została z ręką w nocniku... Ufff...
Jakby co, to mam wyeksportowaną tę tabelkę do .xls

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podpytałam trochę Pana z Silveksu w znanej ciekawe sprawie i powiedzcie, czy któraś z Was (lub osób, które nie brały udziału w zamówieniu, ale miałyby ochotę - choć nie wiem czy ktokolwiek taki tu zagląda) ma smaka na kryształki:
- baroque (6090) 16 oraz 22 mm w kolorze Vitrail Light i Vitrail Medium
- cubist pendanty (6650 - http://silvex.pl/sklep.php?action=pw...&lang=pl&w=pln) w odcieniu Bermuda Blue
- migdały (6106) 16mm, 22mm i 28mm w odcieniu Moonlight?
O mamusiu! Ja chcę!!! Cubist pedanty Bermuda Blue na 100%
baroki też i migdały ... też ale nie wiem ile...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 11:07   #410
Morgana75
Raczkowanie
 
Avatar Morgana75
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 450
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja chcę cubisty!!!! tak z 10 może nawet!!!i braroki też chcę...ale z parkę ze dwie tylko ...
Morgana75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:10   #411
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
To jak, dacie się namówić? Naila, pokaż no się, Ty masz talent do przekonywania
Chyba nie wystarczy, że się pokażę...

Niemniej już chcę przynajmniej ze 4 szt. cubistów pedantów BB, migdały moonlight 16mm ze dwa i jeden większy 22mm oraz baroque 16mm Vitrail Light na pewno, nie mogę sobie wyobrazić medium w baroku
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:15   #412
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
- baroque (6090) 16 oraz 22 mm w kolorze Vitrail Light i Vitrail Medium
- cubist pendanty (6650 - http://silvex.pl/sklep.php?action=pw...&lang=pl&w=pln) w odcieniu Bermuda Blue
- migdały (6106) 16mm, 22mm i 28mm w odcieniu Moonlight?
trudno się nie skusić

PS: Napiszę ewentualne ilości, abyś wiedziała mniej więcej ile chętnych (i w jakich ilościach) jest:
- cubist - 3 sztuki (bermuda blue jest super )
- baroque 22 mm 4 sztuki VL i 4 sztuki VM (choć pewnie jak będzie brakować, to dobiorę)
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:37   #413
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Chyba nie wystarczy, że się pokażę...

Niemniej już chcę przynajmniej ze 4 szt. cubistów pedantów BB, migdały moonlight 16mm ze dwa i jeden większy 22mm oraz baroque 16mm Vitrail Light na pewno, nie mogę sobie wyobrazić medium w baroku
Próbowałam sobie wyobrazić rysując na szybko...(wynik oglądać z daleka z przymróżeniem oczu i nastawieniem na wyobraźnię ) Stwierdziłam, że chcę i ten medium, więc dopóki się nie nakręcę na więcej moja zachciewajka jest taka:

- 2szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Light
- 2szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Medium
- 4szt cubist pendanty (6650) w odcieniu Bermuda Blue
- 2szt migdały (6106) 16mm w odcieniu Moonlight
- 1 szt migdały (6106) 16mm w odcieniu Moonlight

__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:40   #414
mmarsi
Raczkowanie
 
Avatar mmarsi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja też bym była chętna Jakie ilości nie wiem jeszcze na 100% ale coś na pewno wezmę


EDIT:
to ja już wstępnie mogę się określić
1. baroque (6090) 16 mm - 3 sztuki Vitrail Light i 3 sztuki Vitrail Medium
2. baroque (6090) 22 mm - 3 sztuki Vitrail Light i 3 sztuki Vitrail Medium
3. cubist pendanty (6650) - 3 sztuki
4. migdały (6106) 16mm - 2 sztuki
5. migdały (6106) 22mm - 3 sztuki
6. migdały (6106) 28mm - 1 sztuka

Edytowane przez mmarsi
Czas edycji: 2009-09-10 o 15:07
mmarsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:42   #415
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja też się dopiszę tak wstępnie :
1. baroque (6090) 16 - 6 szt (pewnie po 3 każdego koloru)
2. baroque (6090) 22 - jw.
3. cubist pendanty - 3szt
4. migdały (6106) 16mm - 6szt
5. migdały (6106) 22mm - 3szt
6. migdały (6106) 28mm - 3szt

To tak na razie. Pewnie się pozmienia, ale deklaruję się, że biorę udział .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 12:27   #416
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

- 4szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Light
- 4szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Medium
- 8szt baroque (6090) 22 mm w kolorze Vitrail Light
- 8szt baroque (6090) 22 mm w kolorze Vitrail Medium
- 6szt cubist pendanty (6650) w odcieniu Bermuda Blue
jakby baroqe były bermuda blu to ja też chce
Mari a powiedz mi nie wybierasz się jutro albo w sobote w okolice galeri Kazimierz?

Edytowane przez ___Dominika___
Czas edycji: 2009-09-10 o 12:29
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 12:59   #417
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

[QUOTE=marisella;14165913]Dziewczyny, podpytałam trochę Pana z Silveksu w znanej ciekawe sprawie i powiedzcie, czy któraś z Was (lub osób, które nie brały udziału w zamówieniu, ale miałyby ochotę - choć nie wiem czy ktokolwiek taki tu zagląda)

Zagląda, zagląda...

Z chęcią się przyłączę do zamówienia:
- 2szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Light
- 2szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Medium
- 1szt baroque (6090) 22 mm w kolorze Vitrail Light
- 1szt baroque (6090) 22 mm w kolorze Vitrail Medium
- 4szt cubist pendanty (6650) w odcieniu Bermuda Blue
- 2 szt migdał (6106) 16mm Moonlight
- 1 szt migdał (6106) 22mm Moonlight

Edytowane przez Biedronka1
Czas edycji: 2009-09-10 o 13:07 Powód: zmiana zamówienia
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 14:02   #418
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Mari, kusisz, kusisz
- 2szt baroque (6090) 22mm w kolorze Vitrail Medium
- 4szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Medium
Mam słabość do tego koloru
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 14:28   #419
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Z chęcią wezmę migadałki - niewiele, bo niewiele.... no ale całkiem ładne są

- 2 szt migdały (6106) 16mm Moonlight
- 1 szt migdał (6106) 22mm Moonlight
- 2szt baroque (6090) 16mm w kolorze Vitrail Light
- 1szt baroque (6090) 22 mm w kolorze Vitrail Light
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 14:50   #420
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Też się piszę. Na razie tak:
- baroque 22m VL - 2 szt
-baroque 16mm VM - 2 szt
- cubist - 2 szt
- migdał 22 Moonlight - 2 szt.
Najwyżej ogłoszę bankructwo i przejdę na rygorystyczną dietę. Wcale by mi nie zaszkodziła.
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.