Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 11:47   #4231
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
jestem za

a ja nie wiem co dziś zrobię na obiad... pomysły mi się wyczerpały Ale zjadłabym jakiegoś fast fooda
też bym zjadła kebab albo zapiekanke taką jak z dworca dużą
chyba kupiue bagietki i zrobie sama w domu takie cos
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:52   #4232
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

sugar ja noszę rozmiar - tak bez ciąży S i właśnie nie wiem czy kupić koszulę do karmienia do szpitala M czy jednak L ... obawiam się czy nie będę wyglądała w tej L po porodzie jak w worku

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
też bym zjadła kebab albo zapiekanke taką jak z dworca dużą
chyba kupiue bagietki i zrobie sama w domu takie cos
Ale takie gotowe kupione w budce smakują inaczej, to już nie to
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:54   #4233
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

[QUOTE=fiona27;50975352]sugar ja noszę rozmiar - tak bez ciąży S i właśnie nie wiem czy kupić koszulę do karmienia do szpitala M czy jednak L ... obawiam się czy nie będę wyglądała w tej L po porodzie jak w worku [COLOR="Silver"]

ja bym kupiła M
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:55   #4234
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
sugar ja noszę rozmiar - tak bez ciąży S i właśnie nie wiem czy kupić koszulę do karmienia do szpitala M czy jednak L ... obawiam się czy nie będę wyglądała w tej L po porodzie jak w worku

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



Ale takie gotowe kupione w budce smakują inaczej, to już nie to
to kup M elastyczną w razie co

no racja z butki te mają swoj lepszy smak
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:59   #4235
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

[QUOTE=magdowe;50975404]
Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
sugar ja noszę rozmiar - tak bez ciąży S i właśnie nie wiem czy kupić koszulę do karmienia do szpitala M czy jednak L ... obawiam się czy nie będę wyglądała w tej L po porodzie jak w worku [COLOR="Silver"]

ja bym kupiła M
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
to kup M elastyczną w razie co

no racja z butki te mają swoj lepszy smak
Dziękuję za Wasze rady
Chcę kupić na allegro koszule, więc to też inaczej niż w sklepie, bo nie przymierzę od razu.

Co do zapiekanki to smak lepszy, ale nie zdrowszy ... W sumie nie ma też co przesadzać Wszędzie chemia dookoła, a takich fast foodów nie je się co dzień.
__________________
Synek
Córa

Edytowane przez fiona27
Czas edycji: 2015-04-09 o 12:00
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:00   #4236
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
a co ty tu robisz... myslalam że już do mnie jedziesz...
Karkówkę zjesz u mnie hahaha nie gotuj
Mam aplikację na telefonie, już jadę przecież!
Nie gniewaj się, ale nie lubię karkówki
[QUOTE=fiona27;50975352

Ale takie gotowe kupione w budce smakują inaczej, to już nie to [/QUOTE]
Bo są stare, dlatego takie

Właśnie był u mnie kurier DHL, pytałam go czy nie strajkują Powiedział, że nic mu o tym nie wiadomo
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:01   #4237
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Nie bo mnie na wizyte prywatna w tym momencie zwyczajnie nie stac , musze czekac na TŻeta wyplate bo mamy tyle co na zycie .. Takie realia w Polsce niestety . Chcesz dokładne badanie to płać . załosne
A nie możesz do innego lekarza?

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Ma być jeszcze coś niego, widziałam na rossnecie biało - turkusowa czy biało-zielona

Moje dzisiejsze usg też tak wyglądało... 2 minuty i po sprawie tak ten lekarz zmierzył ze wyszło ponad 2 tygodnie różnicy w wielkości główki w stosunku do kości udowej. W sensie że tak rozbieżne terminy porodu. Wiem że dzieci nie są idealne ale nie wierze ze taka różnica. Byłam 2 tyg prywatnie i było kilka dni różnicy.
Mi nawet nie powiedział ze ręce i nogi są. Nie lubię tego lekarza bo u niego wizyta to max 5 minut trwa i za każdym razem wciska spiralę i wylicza ile co miesiąc na podpaski wylicza. Niestety ta do której chodzę na wizyty późno przyszła a sporo kobiet czekało na wizyty.

Dowiedziałam się tylko ze mała bardzo ruchliwa bo przykładając usg miała główkę na dół i wciągu tej chwili odwróciła się do góry a potem znów na dół. Już się boję co będzie po porodzie
Aaa... może to ta, o której mówiła Sugar - w niemiaszkowie ja mają

Aż takie rozbieżności są możliwe Żuk tak miał - nóżka dwa tygodnie starsza, głowa tydzień młodsza Ale znowu - inny gin lekarstwem na wszystko

Moja głową w górę, łapkami wszystkimi machała, ale nie jest jakoś specjalnie bardzo ruchliwa.

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
A ja chcę w tym miesiącu kupić wszystko dla siebie w sensie do szpitala i nie tylko. Teraz rozglądam się za koszulami ciążowymi i do karmienia . Jak urodzę to w szpitalu musze mieć jakiś mniejszy rozmiar, bo przecież brzuch opadnie, ale właśnie jaki rozmiar hmmm .... No i czy kupić na ramiączka czy na krótki rękaw ? A Wy jakie kupujecie ?.
Jak do szpitala, to rękawek bym brała, nie będziesz się taka "goła" czuła. Co do staników do karmienia to wg. mnie za wcześnie - najlepiej kupić jak się laktacja ustabilizuje

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
sugar ja noszę rozmiar - tak bez ciąży S i właśnie nie wiem czy kupić koszulę do karmienia do szpitala M czy jednak L ... obawiam się czy nie będę wyglądała w tej L po porodzie jak w worku
Zdecydowanie M


A ja już po obiadku - były placki ziemniaczane i sałatka z pieczonym kurakiem
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 12:05   #4238
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

vea stanika do karmienia jeszcze nie kupuję, bo też uważam, że za wcześnie na to . Dopiero pod koniec ciąży, bo nie wiadomo jak mi bimbałki do tego czasu urosną

Placki ziemniaczne mniamm .... wczoraj robiłam kluski ziemniaczane z boczkiem i białym serem tez pycha
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:05   #4239
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Mam aplikację na telefonie, już jadę przecież!
Nie gniewaj się, ale nie lubię karkówki

Bo są stare, dlatego takie

Właśnie był u mnie kurier DHL, pytałam go czy nie strajkują Powiedział, że nic mu o tym nie wiadomo
ale ty w PL jesteś a ja w DE u nas strajkuja u was niekoniecznie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:05   #4240
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Mam aplikację na telefonie, już jadę przecież!
Nie gniewaj się, ale nie lubię karkówki

Bo są stare, dlatego takie

Właśnie był u mnie kurier DHL, pytałam go czy nie strajkują Powiedział, że nic mu o tym nie wiadomo
A co ciekawego kupiłaś ?
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:08   #4241
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
vea stanika do karmienia jeszcze nie kupuję, bo też uważam, że za wcześnie na to . Dopiero pod koniec ciąży, bo nie wiadomo jak mi bimbałki do tego czasu urosną

Placki ziemniaczne mniamm .... wczoraj robiłam kluski ziemniaczane z boczkiem i białym serem tez pycha
placków tez dawno nie jadlam

wlasnie leci program o facecie w USA co ma 3 żony kurrrr** no sorry przegięcie! wszystkie o sobie wiedzą.. kazdej z nich dzieci narobił ja pierr...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 12:10   #4242
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

A ja już po obiadku - były placki ziemniaczane i sałatka z pieczonym kurakiem
PLACKI !!! To jest to zrobię zaraz i zjem ze śmietaną i cukrem

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ale ty w PL jesteś a ja w DE u nas strajkuja u was niekoniecznie
aaa no to by wszystko wyjaśniało chyba się wygłupiłam

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
A co ciekawego kupiłaś ?
Nic, przyszedł telefon Tż z naprawy
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:10   #4243
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Nie bo mnie na wizyte prywatna w tym momencie zwyczajnie nie stac , musze czekac na TŻeta wyplate bo mamy tyle co na zycie .. Takie realia w Polsce niestety . Chcesz dokładne badanie to płać . załosne
No i dlatego mój TŻ nie chce do Polski wracać. A ja bym tak bardzo chciała Ja np tutaj w Irlandii pierwsze usg miałam w 14 tygodniu- są 2 rączki, 2 nóżki, dziecko jest szczęśliwe. A drugie mam w 30 tc.Dlatego byłam prywatnie i owszem zapłaciłam 100 euro ale usg trwało godzinę i ta lekarka tak się przyłożyła, że wszyściutko sprawdziła. Łącznie z szyjką macicy. Jednak kasa swoje robi. niestety.
Ja właśnie wróciłam ze sklepu. i jak w jedną stronę szłam 5 minut to wracałam pół godziny. Tak mnie plecy i brzuch zaczęły boleć i ciągnąć, że myślałam że nie dojdę. Nie wyobrażam sobie przeprowadzki w lipcu i zakupów w czerwcu
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:15   #4244
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
PLACKI !!! To jest to zrobię zaraz i zjem ze śmietaną i cukrem

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


aaa no to by wszystko wyjaśniało chyba się wygłupiłam



Nic, przyszedł telefon Tż z naprawy
spoko na pewno sie nie wyglupiłaś spytac zawszw warto hihi

a ja bym zjadla nalesniki.. ostatnio zrobilam i marudzili ze za mało! haha dzis zrobie podwojną ilośc ciasta ale to wieczorem hihi

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
No i dlatego mój TŻ nie chce do Polski wracać. A ja bym tak bardzo chciała Ja np tutaj w Irlandii pierwsze usg miałam w 14 tygodniu- są 2 rączki, 2 nóżki, dziecko jest szczęśliwe. A drugie mam w 30 tc.Dlatego byłam prywatnie i owszem zapłaciłam 100 euro ale usg trwało godzinę i ta lekarka tak się przyłożyła, że wszyściutko sprawdziła. Łącznie z szyjką macicy. Jednak kasa swoje robi. niestety.
Ja właśnie wróciłam ze sklepu. i jak w jedną stronę szłam 5 minut to wracałam pół godziny. Tak mnie plecy i brzuch zaczęły boleć i ciągnąć, że myślałam że nie dojdę. Nie wyobrażam sobie przeprowadzki w lipcu i zakupów w czerwcu
tu sie z toba zgodze.. dlatego tez mnie nie ciągnie do PL poza polskim żarciem i znajomymi za bardzo nic mnie nie ciągnie innegi tam...
kase sie tylko wydaje jak chcemy jechać do PL to 200 euro na samo paliwo w 2 strony a gdzie pobyt.. zakupy? ostatnio wzielismy 500 euro to nam " na styk" starczylo takze zanim my pojedziemy...

patrze na ten program.. babka urodzila w domu tylko z polozną i mężem przy sobie dziecko pol nocy rodzila.. dziecko56 cm i ponad 4 kilo o matko ale kolos haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2015-04-09 o 12:17
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:17   #4245
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U mnie na obiadek dzis ziemniaczki, kotleciki formowane z kostek filetu z kurczaka i do tego ogoreczki z curry i kurkuma ;-) a na kolacje beda chyba nalesniki z dzemem i jogutrem naturalnum bo mi smaku narobilyscie ;-) ja zmykam do pracy, zajrze tu wieczorem jak bede miala sile ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:20   #4246
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U mnie nie ma komu jeść za bardzo, jak męż w delegacji. Synek dziubnie coś tam na obiad i mimo, że wszystko robie w malutkich ilościach to i tak zawsze coś zostaje i nie ma komu dojeść. Tym sposobem mam w lodówce kluski ziemniaczane z wczoraj i dzisiejszą kapustę, którą nie wiem kiedy skończę pewnie w sobotę, mimo że ugotowałam tylko jedną małą główkę. A tak nie lubię jeść tego samego obiadu przez 2-3 dni
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:22   #4247
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
U mnie na obiadek dzis ziemniaczki, kotleciki formowane z kostek filetu z kurczaka i do tego ogoreczki z curry i kurkuma ;-) a na kolacje beda chyba nalesniki z dzemem i jogutrem naturalnum bo mi smaku narobilyscie ;-) ja zmykam do pracy, zajrze tu wieczorem jak bede miala sile ;-)
oo kurkume tez lubie i Bulgur tez czasem sobie ot tak z masełkiem i sola zjem

nalesniki to i mi smak przyszedl haha

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma komu jeść za bardzo, jak męż w delegacji. Synek dziubnie coś tam na obiad i mimo, że wszystko robie w malutkich ilościach to i tak zawsze coś zostaje i nie ma komu dojeść. Tym sposobem mam w lodówce kluski ziemniaczane z wczoraj i dzisiejszą kapustę, którą nie wiem kiedy skończę pewnie w sobotę, mimo że ugotowałam tylko jedną małą główkę. A tak nie lubię jeść tego samego obiadu przez 2-3 dni
ojej to tez nie ciekawie.. no moj maz teraz na praktykach jak dostanie tą prace to tez bede mniej gotowac oni tam i sniadanie i obiad dostają..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:22   #4248
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Oddawaj Twój obiad
ojej, za późno weszłam.. już zjedliśmy zrobiłam jednak śląskie bo miałam taką ochotę i wyszły wciągnęłam ich tyle, że hoho
Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Placki ziemniaczne mniamm .... wczoraj robiłam kluski ziemniaczane z boczkiem i białym serem tez pycha
ostatnio mi się śniły placki ze śmietaną i cukrem
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:25   #4249
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Mirabelka a czemu chcesz czekać na zakupy do czerwca ?

Mieszkałam jakiś czas w UK, ale to nie dla mnie. Chciałam wracać za wszelką cenę do siebie, bo ciągle byłam nieszczęśliwa.
Pamiętam, że jak przyjeżdżaliśmy na urlop do PL to też kasa szła jak woda .
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 12:26   #4250
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
vea stanika do karmienia jeszcze nie kupuję, bo też uważam, że za wcześnie na to . Dopiero pod koniec ciąży, bo nie wiadomo jak mi bimbałki do tego czasu urosną

Placki ziemniaczne mniamm .... wczoraj robiłam kluski ziemniaczane z boczkiem i białym serem tez pycha
Zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
PLACKI !!! To jest to zrobię zaraz i zjem ze śmietaną i cukrem
Ja nie robiłam, ja poszłam
kocham placki, ale nie cierpię ich smażyć, poza tym siedzę w pracy Ale na szczęście w bistro obok mają przepyszne i tanie

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
No i dlatego mój TŻ nie chce do Polski wracać. A ja bym tak bardzo chciała Ja np tutaj w Irlandii pierwsze usg miałam w 14 tygodniu- są 2 rączki, 2 nóżki, dziecko jest szczęśliwe. A drugie mam w 30 tc.Dlatego byłam prywatnie i owszem zapłaciłam 100 euro ale usg trwało godzinę i ta lekarka tak się przyłożyła, że wszyściutko sprawdziła. Łącznie z szyjką macicy. Jednak kasa swoje robi. niestety.
Ja właśnie wróciłam ze sklepu. i jak w jedną stronę szłam 5 minut to wracałam pół godziny. Tak mnie plecy i brzuch zaczęły boleć i ciągnąć, że myślałam że nie dojdę. Nie wyobrażam sobie przeprowadzki w lipcu i zakupów w czerwcu
W sumie jak jest problem z ginem na NFZ, to warto się zastanowić nad pakietem ubezpieczenia medycznego - jak się zsumuje koszty wizyt prywatnych i wszystkich badań to wychodzi podobnie, a nie ma stresu, że nie będzie terminu i można chodzić jak często się chce
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:30   #4251
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Mirabelka a czemu chcesz czekać na zakupy do czerwca ?

Mieszkałam jakiś czas w UK, ale to nie dla mnie. Chciałam wracać za wszelką cenę do siebie, bo ciągle byłam nieszczęśliwa.
Pamiętam, że jak przyjeżdżaliśmy na urlop do PL to też kasa szła jak woda .
z moich znajomych to wiekszosc wyjechala wlasnie do Uk albo DE

no wlasnie jak sie ma dobrą stałą prace i mieszkanie albo faceta ktory ma mieszkanie to da sie rade
u nas bylo mieszkanie ale małe.. pracowalismy oboje a kasy brakowalo a co dopiero przy bobasie dlatego wyjechalismy tu jest siostra meza i ona nas tu sciągnęła i nie przyjechaliśmy "w ciemno".. tu i praca lepsza sie znajdzie i płaca i mozna mieć dzieci i pozwolić sobie na życie nie wegetacje... tak samo jak w razie W i urząd pomoze.. mieszkanie tez soe znajdzie w POlsce latami sie czeka na mieszkanie z miasta.. moj mąż do dzis na liście jest haha no żenada
to tak od siebie napisalam co uwazam o zyciu w polsce wiadoo jesli ktos czuje ze PL moze mieszekac ze MUsi bo tak lepiej- czemu nie kazdy ma swoje zdanie poki się Żyje a nie Wegetuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:30   #4252
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

vea widzę, że Ty ciągle na jakieś obiadki chodzisz w trakcie pracy, ale Ci dobrze . Nie dość, że smacznie to i tanio

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Dobra zbieram się po Smyka do przedszkola i jak zawsze na plac zabaw
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:34   #4253
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
vea widzę, że Ty ciągle na jakieś obiadki chodzisz w trakcie pracy, ale Ci dobrze . Nie dość, że smacznie to i tanio
Tanio to ni zawsze, bo w różnych miejscach jadam, albo zamawiam
W sumie nie opłaca mi się gotować, bo tak: Żuk je w żłobku, Bartek w pracy, a jestem głodna koło południa (pracuje do 15.30), wiec albo musiałabym gotować poprzedniego dnia i podgrzewać (a nie mam gdzie), albo zostaje zamawianie. Gotuję w weekendy
Z jednej strony fajnie, bo nie siedzę w garach,ale z drugiej, "normalnego", domowego jedzenia mi się chce...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:41   #4254
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Mirabelka a czemu chcesz czekać na zakupy do czerwca ?

Mieszkałam jakiś czas w UK, ale to nie dla mnie. Chciałam wracać za wszelką cenę do siebie, bo ciągle byłam nieszczęśliwa.
Pamiętam, że jak przyjeżdżaliśmy na urlop do PL to też kasa szła jak woda .
Bo w czerwcu/ lipcu będziemy się przeprowadzać na domek. I nie bardzo mam gdzie to składować. Wózek i fotelik zamówię w maju, łóżeczko czeka u znajomych. Ale chyba jednak pogadam z TŻ-tem i już teraz zaczniemy ciuszki kupować. Bo coraz ciężej mi. I jeszcze upały się zaczynają. Więc muszę zmienić plany i już zacząć robić zakupy. Później jeszcze dojdzie mi pranie, prasowanie i przeprowadzka.
No mnie ciągnie do Polski bardzo. Do rodziny szczególnie. Tutaj nie mogę narzekać bo jest o wiele łatwiej i lepiej pod względem finansowym. Ale nie wyobrażam sobie tutaj życia i jeszcze z 2 lata i zjedziemy. Chyba...
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:44   #4255
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Bo w czerwcu/ lipcu będziemy się przeprowadzać na domek. I nie bardzo mam gdzie to składować. Wózek i fotelik zamówię w maju, łóżeczko czeka u znajomych. Ale chyba jednak pogadam z TŻ-tem i już teraz zaczniemy ciuszki kupować. Bo coraz ciężej mi. I jeszcze upały się zaczynają. Więc muszę zmienić plany i już zacząć robić zakupy. Później jeszcze dojdzie mi pranie, prasowanie i przeprowadzka.
No mnie ciągnie do Polski bardzo. Do rodziny szczególnie. Tutaj nie mogę narzekać bo jest o wiele łatwiej i lepiej pod względem finansowym. Ale nie wyobrażam sobie tutaj życia i jeszcze z 2 lata i zjedziemy. Chyba...
jak ja cie rozumiem wlasnie my szukamy ale nie wiem czy przed czy po sie wyprowadzimy i tez mysle kupic nie kupic.. a jak kupie to gdzie kurde to dam.. normalnie zgaduj zgadula

ale kolyske mysle kupie to sie akurat zmiesci na pewno i w razie co bedzie gdzie dzidzi mialo spac jakby nagle wyszlo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:52   #4256
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U mnie ledwo przed 13 a ja juz padam. Bartek dopiero zasnął, mi głowa odpada, odkąd wstałam to nawet na chwilę nie usiadłam. Mam nadzieje ze druga część dnia będzie dla mnie łaskawsza

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

A ja mam swoje mieszkanie w Polsce ale jakoś mi nie spieszno wracać, póki praca tu jest to niech dzieci się angielskiego chociaż nauczą biegle i pomyślimy o powrocie wtedy
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:53   #4257
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jak ja cie rozumiem wlasnie my szukamy ale nie wiem czy przed czy po sie wyprowadzimy i tez mysle kupic nie kupic.. a jak kupie to gdzie kurde to dam.. normalnie zgaduj zgadula

ale kolyske mysle kupie to sie akurat zmiesci na pewno i w razie co bedzie gdzie dzidzi mialo spac jakby nagle wyszlo
No właśnie. My na pewno musimy się przeprowadzić stąd. Czekamy na ten mój wymarzony domek, aż się zwolni. a z kolei oni czekają na przyznanie kredytu. I koło się zamyka. Bo nikt nie wie kiedy to się da załatwić Jak się nie uda to będziemy musieli szukać coś innego
Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
U mnie ledwo przed 13 a ja juz padam. Bartek dopiero zasnął, mi głowa odpada, odkąd wstałam to nawet na chwilę nie usiadłam. Mam nadzieje ze druga część dnia będzie dla mnie łaskawsza
OHO widzę, że zaczynają nam się wszystkim po kolei dni ze spadkiem formy. A miał być taki przypływ energii;d A ja się czuję jak wieloryb. Ociężale
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 13:02   #4258
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
No właśnie. My na pewno musimy się przeprowadzić stąd. Czekamy na ten mój wymarzony domek, aż się zwolni. a z kolei oni czekają na przyznanie kredytu. I koło się zamyka. Bo nikt nie wie kiedy to się da załatwić Jak się nie uda to będziemy musieli szukać coś innego

OHO widzę, że zaczynają nam się wszystkim po kolei dni ze spadkiem formy. A miał być taki przypływ energii;d A ja się czuję jak wieloryb. Ociężale
aha noo to tez nieciekawie wkurzające takie czekanie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 13:06   #4259
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Zjadłam 6 placków, zaspokoiłam swoje potrzeby
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 13:20   #4260
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

a ja nie wyobrażam sobie wyjazdu i mieszkania za granicą... Na szczęście nie ,,wegetuję,, ale i tak mojego TZ ciągnie żeby wyjechać... Była w UK 5 lat... Mówi że zupełnie inne życie, lepsza płaca i w ogóle...
Ja potrzebuję mieć rodzinę koło siebie, mieć do kogo buzię odezwać... Ale gdybym faktycznie miała tu biedę klepać z dwójką dzieci to bym się pewnie zastanawiała.
Choć nie wiem czy TZ nie będzie chciał wyjechać na jakiś czas bo widzę że się rozgląda za pracą i CV wysyła za granicę...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.