Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 cz.4 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 wątku na odchowalni ?
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.5 7 15,91%
Piątego wątku początek, w bólu wykluwa się pierwszy ząbek 1 2,27%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje 3 6,82%
Dzieciom zakładamy śliniaki, bo się ślinią nieboraki 1 2,27%
Lęk separacyjny przeżywamy, lecząc go w ramionach Mamy 0 0%
Tylko u nas dyskusja zażarta, każda wypowiedź uwagi jest warta 1 2,27%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera 4 9,09%
Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają 13 29,55%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki 8 18,18%
Mamo, Tato kończcie spanie; kupa czeka na przebranie 1 2,27%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 4 9,09%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 0 0%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 1 2,27%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają 0 0%
Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 11:05   #4261
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Innocence, nawet jak za dużo, to nie masz wielkiego pola manewru, bo już tylko wysrać może
Justyna_g4 w ciąży zapisują, więc chyba przy kp też można.
No wlasnie nie koniecznie. W ciązy są leki któe nie przenikają przez łożysko a do pokarmu już tak.

Brzuch boli a mała nie chce za bardzo współpracować.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:19   #4262
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
pod.spodem.wyczyściłamw yskoczyło.z.zatrzasków?:b rzydal:a.tio.tam.są.jakie ś.zatrzaskimożewy skoczyło,bo.żeby.wyczyści ć.to.oderwałam.ten.klawis z
Hehe, no to masz odpowiedź Spróbuj go włożyć na nowo, ja tak się kiedyś urządziłam

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
laski czy karmienie Waszych dzieci to też taka masakra? bo jak młodemu smakuje to łapie łyżeczkę i wpycha całe łapki do buzi w efekcie jedzenie jest absolutnie wszędzie bo on chce sam taki cfaniak samodzielny się zrobił:P a jak mu dam niekapek to łyka aż się krztusi

Dodatkowo jak ma pełną buzię to jeszcze ciamka szelki, wpycha palce i maca rączką w koło ...

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a teraz przy cycku w ciagu minuty padl, zamiast sie najesc
Ja tak wczoraj wzięłm do odbicia i po minucie duracelek się naładował

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Innocence, nawet jak za dużo, to nie masz wielkiego pola manewru, bo już tylko wysrać może
padłam, aczkolwiek co fakt to fakt
Moja położna powiedziała dzisiaj, że dziecku zamiast cyca powinno się dać około 100g warzywek. Takie coś to mój głodomorek by jeszcze pewnie i tak popił
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:24   #4263
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
nooo jak drożdżowe takie cieple to bym zjadła
ja wolę zimne bo masełko się nie roztapia
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:25   #4264
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Budyniek- zrobilas mi dzien sposobem wypowiedzi

Witaj

Moj dzidź znow jest udarciuchem.. leb mi peeeekaaaaaa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:26   #4265
judyta111
Raczkowanie
 
Avatar judyta111
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 72
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
też się zastanawiałam
ale skoro rzadko tu byłam ostatnio..myślałam że to nowa mamusia..grzecznie się przywitałam
a tu zonk..podejrzałam staty i nic nie wywnioskowałam za bardzo.

Judyto podpinam się pod pytanie Xal
Witajcie dziewczyny. W żadnym razie nie jestem podglądaczem. Jestem na forum raptem od kilku dni co widać po ilości moich wpisów i póki co więcej czytam niż piszę próbując sobie znaleźć miejsce. Mamuśką jestem od roku i 2 m-cy i sporo przeszłam z bezsennością Asi. Na szczęście wszystko zaczyna się normować.
Pozdrawiam.
judyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:32   #4266
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość



Dawaj przepis!!!
przepiszę jak uspokoję marudę.

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
Mały.zjadł.na.raz.trochę. więcej.niż.jeden.mały.sło iczek.coś.około.150g(w.ma łym.słoiczku,jest130g)Myś licie,żeto.nie.za.dużo???
myślę że ok, to taki średni obiadek

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Moj dzidź znow jest udarciuchem.. leb mi peeeekaaaaaa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a ja mam marudę. w nocy miał gorączkę po szczepieniu, a teraz jest wymęczony i nie chce spać. tzn. śpi w cyklach: 10 minut drzemki, marudzenie, wrzask, usypianie na rączkach, drzemka...
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:34   #4267
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Witamy

Ku pokrzepieniu serc powiem Wam, że Nina przyzwyczaiła się do zmiany czasu i znowu wstajemy o 9 także tego..

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
A jak wprowadzalas gluten?

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

zaczęłam od łyżeczki bezmlecznej kaszki manny podanej z moim mlekiem odciągniętym lub odmrożonym.

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Naprawde?
Ja mam siorke 6lat mlodsza, dzieciak jeszcze ale jest najlepsza
Bylam zazdrosna ale ile? Pol roku? Rok? Potem sie wyrasta.. Wspiera.. Raaany :p nie wiedziałam ze to moze nie minac...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja mam brata 9 lat młodszego i nie przestałam być zazdrosna ale to taka sprawa, że ja miałam dziecinstwo jak w zakonie, a gówniarzowi wszystko wolno

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
można się do Was przyłączyć?

Nasza Dominika urodziła się 16.06.2013

ząbków nie widzę, ale dziś pierwszy raz zaczęła kwęczeć, marudkować i manifestować własną nienawiść do świata więc spodziewam się, że przy akompaniamencie skapującej śliny mamy niezłe podstawy do wypatrywania zęboli a jutro spotka nas zapakowanie dzioba pierwszą marchewką.

przebieram nóżkami niecierpliwie i nie mogę się doczekać

pokażę Kulkę, a co!
Czesc, śliczną masz córcię, i dokładnie o miesiąc młodszą od mojej.


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hejj

nie mam za bardzo czasu na wizaż...;/

to co się dzieje teraz z Wojtusiem to jest jakiś hardkor,
po południu jest jeden wielki ryk i w nocy pobudki co 2 godziny z krzykiem, bo nie może puścić bączków dopiero rano jak już się rozbudzi to je puszcza...
już nawet noszenie na rękach nie pomaga

nie sądziłam, że dziecko może aż tyle płakać... jakoś chyba wcześniej miałam inne wyobrażenia jak to będzie jak się Młody urodzi..
on się w ogóle nie śmieje na głos..;/
to tak a propos tej rozrywanej karteczki
ale dobra nie będę marudzić, bo ludzie mają gorsze problemy...

za to pięknie wcina obiadki, zawsze zje wszystko co mu przygotuje, dzisiaj 180ml potem już nie chce cycka
no i w końcu rozkręcił się z kupkami

aa okresu nadal nie mam i dobrze mi z tym
a do obiadków dodawałam łyżeczkę kujawskiego, ale dzisiaj doszła do mnie przesyłkam.in z olejem holle


3majcie się, dobranoc
Veronic, długo troche trwają te wasze problemy z brzuszkiem. Konsultowałaś to z lekarzem ? ile jeszcze to może trwać, wszyscy mówią że w okolicy 3-4 miesiąca kolki puszczają, jelita dojrzewają a Ty nadal nie śpisz po nocach. Tak czasem myślę o Tobie, bo miałaś taki bardzo pozytywny start z Wojtusiem. A dla mnie te 6 tygodni pierwszych po porodzie to istna trauma była... i myslalam ze u Ciebie to tak wszystko gładko pójdzie a tu takie trudny, i czy naprawdę nikt nie może Wam pomóc ?

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
wiecie co, tak sobie ostatnio duuużo myślałam .... dużo z Was pisze o niedługich staraniach o drugie dziecko itp. ja z jednej strony chciałabym dwójkę, ale nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży, ta mi wystarczająco dała w kość, nie mam ochoty też przechodzić za kilka lat (może 3-4) przez nieprzespane noce, nie będę miała siły na to, bardzo źle znoszę niewyspanie. może przemawia przeze mnie egoizm, ale nie chcę. a chcę drugiego dziecka więc sobie tak wykombinowałam, że może zostaniemy rodziną zastępczą dla jakiejś małej dziewczynki .... rozmawiałam o tym z mężem wczoraj, był w szoku, ale nie powiedział że nie, tylko że trzeba to głęboko przemyśleć no i wszystko zależy od naszych finansów, czy znajdę pracę itp. macie jakieś doświadczenia w tej tematyce? tzn nie osobiste, ale może ktoś z Waszych rodzin, znajomych? ciekawa jestem jak skomplikowana jest taka procedura, ile trwa ... marzy mi się takie coś...

znam zawodowe rodziny zastępcze, jak chcesz mogę Cie skontaktowac przez neta z kimś. Tylko te moje znajome rodziny zastępcze to głównie specjalizują się w wychowywaniu dzieci niepełnosprawnych ( głównie zespół downa, ale nie tylko).
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 11:36   #4268
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez judyta111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. W żadnym razie nie jestem podglądaczem. Jestem na forum raptem od kilku dni co widać po ilości moich wpisów i póki co więcej czytam niż piszę próbując sobie znaleźć miejsce. Mamuśką jestem od roku i 2 m-cy i sporo przeszłam z bezsennością Asi. Na szczęście wszystko zaczyna się normować.
Pozdrawiam.
Ale podglądacz to nic złego To taki ktoś kto czyta, widać go na dole na pasku, ale się nie udziela. Czyli mamusia, która z doświadczenia będzie udzielać nam rad
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:37   #4269
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
o BLW jest książka "Bobas Lubi Wybór". Ale polecam zachować zdrowy rozsądek i nie popadać w fanatyzm, bo to przecież nic nowego. tak naprawdę jak nie było słoiczkow w biedronce, to przeciż nasze mamy (chyba, że tylko ja jestem tu taka stara, a Wy młode i jędrne) podawały jak najszybciej żarcie w kawałku. Bo szybciej. Taniej. Ogólnodostępnie. Więc nie ma co sikać po łydkach, to żadna nowość.
no pewnie, ze to nic nowego ale w dobie sloiczkow to niektorzy potrzebuja calego poruszenia i teorii, zeby zasiegnac starych sposobow no i przydaja sie niektore pomysly na zastawienie stolu maluchowi
Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
no z tymi filiżankami masakra nie mogliście komuś sprezentować? jakiejś nielubianej ciotce?
glupio mi by bylo komus cos takiego dac... ja wszystkie ciotki lubie, a w ogole to ta, od ktorej to dostalam, pewnie wziela to od swojej corki, ktora rok wczesniej miala wesele... pewnie tez jej nie podeszlo...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:41   #4270
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość

Dawaj przepis!!!
składniki:
- 1 kleik ryżowy
- 3 jaja (rozbełtane)
- 3/4 masła
- płaska łyżeczka proszku do pieczenia
- 1/2 szklanki cukru
- cukier wanilinowy

wymieszać wszystko razem, na blasze formować ciasteczka (rozgniecione kulki jak okrągłe biszkopty). piec ok. 20 min. w 180C (aż będą złote)
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:53   #4271
prodiament
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki
Wiadomości: 198
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Dziewczyny, wiem że przynajmniej dwie z Was mają wózek Jedy Fyn - właśnie próbuję zdjąć budkę z gondoli, żeby przełożyć ją na spacerówkę i za cholerę nie mogę tej budki wypiąć z gondoli, naciskam, ciągnę, ani drgnie - jak to zrobić?
prodiament jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 11:55   #4272
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

wróciliśmy ze spacerku. Zaraz zabieram się za obiadek i ciasto

Wczoraj Was podczytywałam, nawet pocytowałam ale musiałam szybko uciec do małego... potem czas spędzałam z Tż i już nie dane mi było wrócić
Także wklejam na szybko to co wczoraj miałam napisać

Cytat:
Napisane przez judyta111 Pokaż wiadomość
Bezsenność u dzieci może mieć różnorakie podłoże. Aby nauczyć dziecko, że dzień to czas aktywności, odsłaniajmy okna, aby w pokoju było jasno i nie chodźmy wokół maleństwa na paluszkach. W nocy natomiast stwórzmy optymalne warunki do spania zasłaniajmy szczelnie okna. Bezsenność u dzieci może mieć też podłoże emocjonalne. Niektóre maleństwa chcą spać z mamą, szczególnie jeśli do tej pory tak było.
Ale ta odpowiedź nijak się ma do problemu Magiusi
no i wybacz, ale to chyba raczej oczywista, oczywistość. Nawet taka świeżo upieczona, niedoświadczona mama jak ja to wie

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ehmmm taka niby ceratka. ale jest na tym taka welurkowa nakładka. nam pasuje
[COLOR=Red][B]
Vvgh pisze że Jureczek jest po zabiegu już i że wszystko ok, są w szpitalu i potem wszystko opowie. Mały ma zwężone ujście moczowodu, powiększony moczowód i wodonercze, za 3 tyg usg.
Ciekawe jak tam nasz Juruś
trzymam za niego

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
no to ich jeszcze zaskoczymy mój jeszcze niedawno upieral się, ze Nela ma NIEBIESKIE i tez powoli zmierza do ciemnych, widze u niej prześwity takich wlasnie piwnych, czy tam brazowych...zobaczysz, jeszcze pokazemy tatuskom, ze mamusie zawsze maja racje!
Pewnie, że ich zaskoczymy !!! Mój do niedawna też upierał się, że będzie miał niebieskie, później zmienił zdanie na szare, a teraz twierdzi że zielone
a ja mu ciągle mówię, że będzie miał ciemne. Mam nadzieję, że się nie pomylę nie lubię się mylić

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
tez pasowalby mi taki układ ale teraz nie było takie proste, wiec chyba podzialamy wcześniej...
no właśnie my o W. dosyć długo się staraliśmy.. więc o kolejne chyba też wcześniej zaczniemy... w nowym roku przejdę się do gina i z nim to skonsultuję..
To co, spotkamy się na poczekalni w jednym wątku ?
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:01   #4273
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Boże niech te zęby wyjdą bo zejde :/ usypianie w dzień to masakra po prostu. Na pocieszenie nie robię nic tylko siedzę i oglądam Zbuntowanego Anioła

Ja dalej glutenu nie wprowadzam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:02   #4274
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Witamy

Ku pokrzepieniu serc powiem Wam, że Nina przyzwyczaiła się do zmiany czasu i znowu wstajemy o 9 także tego..



zaczęłam od łyżeczki bezmlecznej kaszki manny podanej z moim mlekiem odciągniętym lub odmrożonym.



ja mam brata 9 lat młodszego i nie przestałam być zazdrosna ale to taka sprawa, że ja miałam dziecinstwo jak w zakonie, a gówniarzowi wszystko wolno



Czesc, śliczną masz córcię, i dokładnie o miesiąc młodszą od mojej.




Veronic, długo troche trwają te wasze problemy z brzuszkiem. Konsultowałaś to z lekarzem ? ile jeszcze to może trwać, wszyscy mówią że w okolicy 3-4 miesiąca kolki puszczają, jelita dojrzewają a Ty nadal nie śpisz po nocach. Tak czasem myślę o Tobie, bo miałaś taki bardzo pozytywny start z Wojtusiem. A dla mnie te 6 tygodni pierwszych po porodzie to istna trauma była... i myslalam ze u Ciebie to tak wszystko gładko pójdzie a tu takie trudny, i czy naprawdę nikt nie może Wam pomóc ?




znam zawodowe rodziny zastępcze, jak chcesz mogę Cie skontaktowac przez neta z kimś. Tylko te moje znajome rodziny zastępcze to głównie specjalizują się w wychowywaniu dzieci niepełnosprawnych ( głównie zespół downa, ale nie tylko).
Hehe no ten problem byl i u mnie. Ja godziny powrtu do domu mialam ok 20,siostra w zyciu nie musiala wracac tak szybko.. Ale na 1wszym dziecku niestety zawsze się uczy..





Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że przynajmniej dwie z Was mają wózek Jedy Fyn - właśnie próbuję zdjąć budkę z gondoli, żeby przełożyć ją na spacerówkę i za cholerę nie mogę tej budki wypiąć z gondoli, naciskam, ciągnę, ani drgnie - jak to zrobić?
Tez nie umialam ale sie da :p tata mi to zrobil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:05   #4275
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Witamy

Ku pokrzepieniu serc powiem Wam, że Nina przyzwyczaiła się do zmiany czasu i znowu wstajemy o 9 także tego..



zaczęłam od łyżeczki bezmlecznej kaszki manny podanej z moim mlekiem odciągniętym lub odmrożonym.



ja mam brata 9 lat młodszego i nie przestałam być zazdrosna ale to taka sprawa, że ja miałam dziecinstwo jak w zakonie, a gówniarzowi wszystko wolno



Czesc, śliczną masz córcię, i dokładnie o miesiąc młodszą od mojej.




Veronic, długo troche trwają te wasze problemy z brzuszkiem. Konsultowałaś to z lekarzem ? ile jeszcze to może trwać, wszyscy mówią że w okolicy 3-4 miesiąca kolki puszczają, jelita dojrzewają a Ty nadal nie śpisz po nocach. Tak czasem myślę o Tobie, bo miałaś taki bardzo pozytywny start z Wojtusiem. A dla mnie te 6 tygodni pierwszych po porodzie to istna trauma była... i myslalam ze u Ciebie to tak wszystko gładko pójdzie a tu takie trudny, i czy naprawdę nikt nie może Wam pomóc ?




znam zawodowe rodziny zastępcze, jak chcesz mogę Cie skontaktowac przez neta z kimś. Tylko te moje znajome rodziny zastępcze to głównie specjalizują się w wychowywaniu dzieci niepełnosprawnych ( głównie zespół downa, ale nie tylko).
Moja jeszcze nie ale za to dzisiaj o 3 nad ranem była już całkiem wyspana.



Czyli jaki w końcu ma być ten olej rzepakowy dla dziecka bo już się zgubiłam?
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:08   #4276
prodiament
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki
Wiadomości: 198
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że przynajmniej dwie z Was mają wózek Jedy Fyn - właśnie próbuję zdjąć budkę z gondoli, żeby przełożyć ją na spacerówkę i za cholerę nie mogę tej budki wypiąć z gondoli, naciskam, ciągnę, ani drgnie - jak to zrobić?
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Tez nie umialam ale sie da :p tata mi to zrobil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uff, jakoś poszło - no teraz widzę, że tam są takie zaczepy do naciśnięcia, ale przez materiał ich nie było widać i cisnęłam nie tam gdzie trzeba - dobrze, że nie połamałam
Teraz mam kolejną zagadkę - dopięłam do budki ten kawałek materiału z gumką, ale nie wiem, gdzie na spacerówce tę gumkę doczepić - axella, podpowiesz?
prodiament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:10   #4277
klarites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 76
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Zaciekawiłyście mnie dyskusją masło contra oliwa contra olej
Ja na razie też dodaję masełko do zupek, ale jak kupię nowe opakowanie oliwy to będę małemu dawać na przemian
Nie eliminujcie całkiem masła dla zdrowych dzieciaczków, też jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka! Kobietom w ciąży i dzieciom do 3 lat zaleca się spożywanie masła (w przeciwieństwie do reszty osobników ). A nienasycone kwasy tłuszczowe z dobrego jakościowo masła to nie to samo, co z sztucznych twardych margaryn.
No ale ja sama uwielbiam masło... A oliwę niekoniecznie...

Innocence, ja daję młodemu tyle zupki, ile chce zjeść. Strasznie mu smakuje jedzonko, dobrze się czuje, więc moim zdaniem tak jest ok. Nie daję mu już wtedy mleka- tym sposobem eliminuję posiłek mleczny (zgodnie z rozpiską z tabelki żywienia - ale my jesteśmy teraz niestety na mm).

Vil, to wspaniałe, co piszesz, że chciałabyś zaopiekować się "czyimś" dzieckiem! Jeżeli dasz radę to naprawdę jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie można w życiu zrobić - powodzenia!
klarites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:11   #4278
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

marzy Wam się wieś? no to zamknijcie oczy.
Sielski poranek. Mgła ustępuje z pastwisk, odsłaniając zarysy pasących się koni. Ostatnie pohukiwania sów zamieniają się w radosne popiskiwania dziennych zmienników. Czuć pod stopami zimną rosę, trawa delikatnie pieści stopy. Ostatnie biedronki chowają się w zakamarkach domu. Pies śpi na werandzie, nie jest czujny, pochrapuje. Dziecię rozkosznie gaworzy, przyciągając uwagę.
Nastał moment, gdy zapragnęła pić, delikatnie się dopominając. Mama w fartuszku, z nietwarzowym ale praktycznym koczkiem, przygotowuje herbatkę. Zakręca butelkę, miesza. Małe popiskuje w radosnym oczekiwaniu. Butelka ląduje w dziobie. Ale niespodziewanie następuje potok! z butli się leje! zalewa dziecia, pościel i koczek.

i szlag by to trafił, myszy wyżarły dziurę w silikonowym smoczku. Trzecim w tym miesiącu.
Pierdzielona wieś.
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:25   #4279
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
czytałyście.wątek.lipcówe k?jedna.teściowa. powiedziała.że.z.dzieckie m.które.nie.umie.mówić.ni e.wolno.chodzić.na.cmenta rz.bo....wstąpi.w.niego.z ły.duch...:brzydal :
a.inna.dziewczyna.napisał a,że.w.takie.co.mówi.to.n ie.wst.api.bo.mu.powie:"s pier...aj":hahaha :


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
to ja muszę młodego nauczyć pokazywać środkowy palec, żeby złe duchy uciekły
dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
poloz małego na brzuszku, przyloz miare do czubka glowy i mierz wzdłuż kregoslupa ostatnio nam polozna pokazywala w przychodni jak to się mierzy
ale to jest chyba mierzenie po krzywiznach ? Naszego tak położna mierzyłą jak był noworodkiem. Teraz kładą go na stole z podziałką i mierzą.
taki wynik po krzywiznach zawsze będzie wyższy

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
my na słoiczkach. chcę wprowadzić warzywo w najbardziej możliwie czystej formie, żeby wykluczyć reakcję alergiczną, jak raz przejdzie przez "cykl" nowego smaczka to zacznę sama blendować.
też chyba zaczniemy id słoiczków. A później będę sama blendowała swoje warzywka.. ale jeszcze nie wime.. na razie planujemy tylko cyc do skończonego 6msc, więc jeszcze mam troszkę czasu na przemyślenia i sporo może się zmienić
aaaa! no i witam nową mamusię bo jeszcze nie mialam okazji.
Kocham konie, nawet kiedyś jeździłam. W zeszlym roku spadłam troszkę niefortunnie z konia.. potem ciąża, dziecko.. i na razie jeżdżenie się skończyło

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
w normalnych domach dzieci się uczy takich ładnych słów "tata" "mama". a mój Ukochany uparcie na mnie wskazuje i przesyła dziecięciu wiadomość "Cyc, powiedz cyc. to jest CYC"
mogę mieć uzasadnione obawy, że pierwsze słowo mojego dziecka to będzie "spierd&laj"

to mój uczy bardziej złożonych zdań:
"mama daj cyca"

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hejj

nie mam za bardzo czasu na wizaż...;/

to co się dzieje teraz z Wojtusiem to jest jakiś hardkor,
po południu jest jeden wielki ryk i w nocy pobudki co 2 godziny z krzykiem, bo nie może puścić bączków dopiero rano jak już się rozbudzi to je puszcza...
już nawet noszenie na rękach nie pomaga

nie sądziłam, że dziecko może aż tyle płakać... jakoś chyba wcześniej miałam inne wyobrażenia jak to będzie jak się Młody urodzi..
on się w ogóle nie śmieje na głos..;/
to tak a propos tej rozrywanej karteczki
ale dobra nie będę marudzić, bo ludzie mają gorsze problemy...

za to pięknie wcina obiadki, zawsze zje wszystko co mu przygotuje, dzisiaj 180ml potem już nie chce cycka
no i w końcu rozkręcił się z kupkami

aa okresu nadal nie mam i dobrze mi z tym
a do obiadków dodawałam łyżeczkę kujawskiego, ale dzisiaj doszła do mnie przesyłkam.in z olejem holle


3majcie się, dobranoc
biedny Wojtuś
cholercia !!! czemu tak długo to u Was trwa

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dzięki, z nieba mi spadlas. nie chce żeby moje posty były odebrane jako czepianie się, ale kurcze od zawsze wszyscy wokół tłukli mi do lba, ze oliwa jest nr 1 sama jem i lubie maslo - to tak żeby nie było ale młodej masełka prędko nie podam. skoro mamusce mleka pic nie pozwalala to sama na krowie produkty poczeka
oooo !!! dokłądnie- u mnie to samo. Dopiero od paru dni zaczynam delikatnie wprowadzać produkty mleczne do swojego menu. Skoro ja nie mogłam, to mały też nie dostanie

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

zostały mi jeszcze 3 strony ... ale nieeee, nie dam się. Nie mogę teraz nadrabiać, bo znowu mi cały dzień przed kompem przeleci. Póki dzidzic śpi lecę do kuchni żeby zadowolić swoje i męża kubki smakowe

wpadnę później
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 12:34   #4280
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
ogólnie.ludziom.tłucze.si ę.do.łba.dużo.różnych.dzi wnych.rzeczy.i.niekoniecz nie.wszystkie.muszą.być.d obreMi.też.tłuczono.do. łba.dużo.rzeczy.ale.nie.s taram.się.koniecznie.prze konać.wszystkich.że.to.co .mi."wtłukli"jest.najle psze
a.na.przykład.akcja."pij. mleko.będziesz.wielki"a .jak,moi.rodzice.byli.mło dzi.to.była.akcja.że.olej .słonecznikowy.był.najlep szy(bo.akurat.wtedy.nie.s chodził),a.rzepakowy.be ee.teraz.jest.akcja.na.ol ej.rzepakowy

A.odnośnie.przeciwników.p odawania.dzieciom/niemowlakom.pochodnych.kr owiego.mleka.ciekawostka; )
Jak.się.urodziłam.byłam.k armiona.od.poczatku.MM,bo .mama.nie.mogła.mnie.karm ićKp.I.przez,trzy,miesiąc e.moi.rodzice.przeżywali. koszmar.bo.co.zjadłam.to. zwymiotowałam.wypróbowali .wszystkie.mleka.modyfiko wane.i.żadne.mi.się.nie.n adawało.w.końcu.udali.się .do.kolejnego.lekarza,któ ry.wpadł.na.pomysł.żeby.s próbowaćmi.dackrowiego.ml eka.Rodzice.dali.i...jak. rękom.odjął...jużnigdy.wi ęcej.niezwymiotowałam.i.z ostałam.wychowana.na.krow im.mleku.I.wbrew.temu.co. piszecie.że.mleko.to.złoo oojestem.cała.zd rowa.i.szczęśliwaTakże. nie.takie.mleko.straszne. jak.go.malują
A.ja.wolę.się.opierać.na. wiedzy.i.doświadczeniu.le karza.biorąc.pod.uwag.to. e.wiele.osb.podawałoswoim .dzieciaczkom.właśnie.mas ło.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------



w.oliwie.nie.ma.omega.3 które.swojądrogą.odpowiad ają.zarozwój.mózgu.u.Mały ch.dzieciwięc.nie.wiem. czy.jest.ona.aż.tak.dobra

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------



a.mój.Mąż.je.placki.ziemn iaczane.z...chelebem:brzy dal:

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



może.to.Ci.pomożetutaj. sąopisane.wszystkie.kaszk ija.chyba.kupię.kaszkę. pszeniczną.napierwszy.raz
http://www.biomaluch.pl/pl/c/Kaszki/...FYdZ3godDCoAMg
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:34   #4281
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość

ja mam brata 9 lat młodszego i nie przestałam być zazdrosna ale to taka sprawa, że ja miałam dziecinstwo jak w zakonie, a gówniarzowi wszystko wolno



Veronic, długo troche trwają te wasze problemy z brzuszkiem. Konsultowałaś to z lekarzem ? ile jeszcze to może trwać, wszyscy mówią że w okolicy 3-4 miesiąca kolki puszczają, jelita dojrzewają a Ty nadal nie śpisz po nocach. Tak czasem myślę o Tobie, bo miałaś taki bardzo pozytywny start z Wojtusiem. A dla mnie te 6 tygodni pierwszych po porodzie to istna trauma była... i myslalam ze u Ciebie to tak wszystko gładko pójdzie a tu takie trudny, i czy naprawdę nikt nie może Wam pomóc ?
hehe - czyli nie wszystkim mija

No właśnie nad tym samym się zastanawiam cały czas..
Nawet pamiętam jak ze łzami w oczach czytałam wpisy Veronic o tym, ze u nich brak brzuszkowych problemów a aj prawie spałam na stojąco przez prawie 2 mce a teraz ona ma takie cyrki wtf?
Przecież musi być jakiś powód - to już duży chłopak jest...

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Boże niech te zęby wyjdą bo zejde :/ usypianie w dzień to masakra po prostu. Na pocieszenie nie robię nic tylko siedzę i oglądam Zbuntowanego Anioła

Ja dalej glutenu nie wprowadzam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też już z tymi zębawmi nie mogę.
Dziś na noc chyba zomontuję młodemu czopka bo budził się co 2h dziś i ledwo żyję.

Ja gluten zaczęłam wprowadzać.
Już w trakcie jedzenia młody robi mega kupę i nie wiem czy to dobrze:confused : bo chyba nie jest dobrze jak zatyka a jak robi kupkę w trakcie to normalne czy mam się martwić:brzydal :
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:48   #4282
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Candace ja bym się kupką nie martwiła, jeśli jest fajna i regularnie. a moment w którym kupuje to chyba nie ma znaczenia nas też przecież o różnych porach przyciska i nas to nie martwi
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:50   #4283
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Candace ja bym się kupką nie martwiła, jeśli jest fajna i regularnie. a moment w którym kupuje to chyba nie ma znaczenia nas też przecież o różnych porach przyciska i nas to nie martwi
tylko kwestia tego ze jak nie daje mu glutenu to jest 1 kupka dziennie a jak dostaje to potrafią być i 3
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:51   #4284
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
marzy Wam się wieś? no to zamknijcie oczy.
Sielski poranek. Mgła ustępuje z pastwisk, odsłaniając zarysy pasących się koni. Ostatnie pohukiwania sów zamieniają się w radosne popiskiwania dziennych zmienników. Czuć pod stopami zimną rosę, trawa delikatnie pieści stopy. Ostatnie biedronki chowają się w zakamarkach domu. Pies śpi na werandzie, nie jest czujny, pochrapuje. Dziecię rozkosznie gaworzy, przyciągając uwagę.
Nastał moment, gdy zapragnęła pić, delikatnie się dopominając. Mama w fartuszku, z nietwarzowym ale praktycznym koczkiem, przygotowuje herbatkę. Zakręca butelkę, miesza. Małe popiskuje w radosnym oczekiwaniu. Butelka ląduje w dziobie. Ale niespodziewanie następuje potok! z butli się leje! zalewa dziecia, pościel i koczek.

i szlag by to trafił, myszy wyżarły dziurę w silikonowym smoczku. Trzecim w tym miesiącu.
Pierdzielona wieś.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 12:54   #4285
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Candance a rzadkie są? zielone? śluzowate? grudkowate? Organizm różnie reaguje. Jak zjem kukurydzę to sram z kukurydzą. Organizm dziecka też musi się przyzwyczaić do pewnych rzeczy. i o ile nie ma sraczki, zatwardzeń a kupy nie są niepokojące, junior nie zgłasza boleści, to bym sobie odpusciła zamartwianie, bo i po co.
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:00   #4286
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja o tym, ze maslo kiedy mniej mleka, to sobie wywnioskowalam dziecko dostaje mniej mleka --> wprowadzamy nabial, a wiec i maslo.
na razie nie gotuje mlodemu - jestem takiego zdania jak Budyniek. lecimy na sloiczkach hipp. a jak mlody bedzie ogarnial kawalki, to zaczne mu gotowac warzywa i podawac w kawalkach, zeby sam jadl

co do talerzy - wierz mi, z jakiegos powodu talerze od wiekow byly okragle
my mamy takie: http://witeks.pl/witeks.talerz.kwadr...ucts/item/1500
http://witeks.pl/witeks.talerz.glebo...ucts/item/4808
szkoda ze filizanek nie ma... naprawde nie da sie z tego pic. no i ci, co nie slodza, sa szczesliwi - bo cukier zamieszac nie trzepiac w sciany jest niemozliwe!!!
Eee fajne te kwadraciaki Twoje, wygooglowalam tez bone chine i taka klasyczna, ladna
Cloche, juz kedys mialam pytac, ale ciagle mi umyka... Jak sie mieszka Wam w nowym domu? w sumie to juz z pol roku he he
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:08   #4287
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

[QUOTE=humpback;43492252]składniki:
- 1 kleik ryżowy
- 3 jaja (rozbełtane)
- 3/4 masła
- płaska łyżeczka proszku do pieczenia
- 1/2 szklanki cukru
- cukier wanilinowy

wymieszać wszystko razem, na blasze formować ciasteczka (rozgniecione kulki jak okrągłe biszkopty). piec ok. 20 min. w 180C (aż będą złote)[/QUO,0€€0TE]
dzięki jaki szybki przepis lubie to!

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Boże niech te zęby wyjdą bo zejde :/ usypianie w dzień to masakra po prostu. Na pocieszenie nie robię nic tylko siedzę i oglądam Zbuntowanego Anioła

Ja dalej glutenu nie wprowadzam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zbuntowany anioł?gdzieś Ty to wypatrzyła?

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:17   #4288
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Boże niech te zęby wyjdą bo zejde :/ usypianie w dzień to masakra po prostu. Na pocieszenie nie robię nic tylko siedzę i oglądam Zbuntowanego Anioła

Ja dalej glutenu nie wprowadzam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moj serial z dziecinstwa, jedyny z takiego rodzaju jaki ogladalam niektorzy nawet porownywali mnie do Milagros, bo ja chlopaczara do konca podstawowki zawzieta bylam, trampy, pilka itd. Smieszne to czasy byly

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
marzy Wam się wieś? no to zamknijcie oczy.
Sielski poranek. Mgła ustępuje z pastwisk, odsłaniając zarysy pasących się koni. Ostatnie pohukiwania sów zamieniają się w radosne popiskiwania dziennych zmienników. Czuć pod stopami zimną rosę, trawa delikatnie pieści stopy. Ostatnie biedronki chowają się w zakamarkach domu. Pies śpi na werandzie, nie jest czujny, pochrapuje. Dziecię rozkosznie gaworzy, przyciągając uwagę.
Nastał moment, gdy zapragnęła pić, delikatnie się dopominając. Mama w fartuszku, z nietwarzowym ale praktycznym koczkiem, przygotowuje herbatkę. Zakręca butelkę, miesza. Małe popiskuje w radosnym oczekiwaniu. Butelka ląduje w dziobie. Ale niespodziewanie następuje potok! z butli się leje! zalewa dziecia, pościel i koczek.

i szlag by to trafił, myszy wyżarły dziurę w silikonowym smoczku. Trzecim w tym miesiącu.
Pierdzielona wieś.
Nie strasz, bo niektorzy tu planuja na wioche sie przeprowadzic. Tyle, ze my smoczkow/butelek nie uzywamy no i maz mi obiecal, ze nie bedzie myszek
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:21   #4289
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
Uff, jakoś poszło - no teraz widzę, że tam są takie zaczepy do naciśnięcia, ale przez materiał ich nie było widać i cisnęłam nie tam gdzie trzeba - dobrze, że nie połamałam
Teraz mam kolejną zagadkę - dopięłam do budki ten kawałek materiału z gumką, ale nie wiem, gdzie na spacerówce tę gumkę doczepić - axella, podpowiesz?
pod oparciem trzeba zahaczyć.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:27   #4290
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

[QUOTE=karota11;43493493]
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
składniki:
- 1 kleik ryżowy
- 3 jaja (rozbełtane)
- 3/4 masła
- płaska łyżeczka proszku do pieczenia
- 1/2 szklanki cukru
- cukier wanilinowy

wymieszać wszystko razem, na blasze formować ciasteczka (rozgniecione kulki jak okrągłe biszkopty). piec ok. 20 min. w 180C (aż będą złote)[/QUO,0€€0TE]
dzięki jaki szybki przepis lubie to!


zbuntowany anioł?gdzieś Ty to wypatrzyła?

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Obrazek mistrz. Poza tym co za idiota wymyslil te nazwe.. URLOP macietzynski :p





Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
pod oparciem trzeba zahaczyć.
Dokladnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.