Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 07:56   #4321
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witamy się i my w 17tc u nas też szaro buro i ponuro. Obudzilam się z masakrycznym bólem głowy i bolacym gardlem :/ w moim asystencie ciąży wyczytałam ze 17tc jest tygodniem dziewczynek bo w tym tygodniu powstają u nich narządy płciowe

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:59   #4322
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Witamy się i my w 17tc u nas też szaro buro i ponuro. Obudzilam się z masakrycznym bólem głowy i bolacym gardlem :/ w moim asystencie ciąży wyczytałam ze 17tc jest tygodniem dziewczynek bo w tym tygodniu powstają u nich narządy płciowe

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
cóź to za asystent ?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:11   #4323
elizka_m
Raczkowanie
 
Avatar elizka_m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

gratuluję udanych wizyt ja dziś wieczorem mam USG genetyczne - siedzę już jak na szpilkach

ja od trzech dni mam straszny kryzys z rana - wymiotuję po śniadanku a dziś nawet przed ale że nie miałam czym to się wymęczyłam, strasznie mnie szarpało i do tej pory jest mi mega nie dobrze....

powiedziecie czy dużo z Was na USG genetycznym poznało przewidywaną płeć?
elizka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:12   #4324
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Witamy się i my w 17tc u nas też szaro buro i ponuro. Obudzilam się z masakrycznym bólem głowy i bolacym gardlem :/ w moim asystencie ciąży wyczytałam ze 17tc jest tygodniem dziewczynek bo w tym tygodniu powstają u nich narządy płciowe

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
ja czytalam, że narządy są wcześniej, tylko 16-17 tc lepiej można zobaczyć płeć, bo wcześniej wargi sromowe u dziewczynek są odstające, co na usg można pomylić z siusiakiem dlatego, jak mi w 11 tc gin powiedziała, że wg niej bedzie chłopak, to ja tego nie przyjęłam do wiadomości, a ona sama potem powiedziała, że rzeczywiscie w tym tygodniu u dziewczynki też może "coś odstawać"

ja dziś mam 13 tc + 6 dni, więc zbliżam się do 15 tygodnia

ważyłam się dziś, nic nie przytyłam od początku ciąży, dziś na śniadanko kleik ryżowy, a potem skusiłam się na dwa kawałki kawiorka z twarożkiem, zobaczymy, co na to mój żołądek

ja na genetycznym nie poznałam płci
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:15   #4325
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość

ważyłam się dziś, nic nie przytyłam od początku ciąży, dziś na śniadanko kleik ryżowy, a potem skusiłam się na dwa kawałki kawiorka z twarożkiem, zobaczymy, co na to mój żołądek
No twój żołądek to taki szlachcicki byle czego nie przyjmie hehe Żeby tylko maluszek jadł wszystko po urodzeniu

Najlepiej to płeć poznać w 6-7 miesiacu ciaży, wtedy to juz większe prawdopodobieństwo co się urodzi
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:16   #4326
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Jestem jestem dziewczyny małaPaulina mnie wywoła i dzięki, że zauważyłaś że znikłam

Mnie dopadło coś od żołądkowego i trzyma już 3 dzień nie mam wymiotów, ani biegunki tylko niesamowitą kolkę zaraz pod żebrami o różnych porach dnia i nocy. Jak mnie złapie to dosłownie kładę się na podłodze zwinięta w kulkę i czekam aż przejdzie.
W dodatku Tż ma tydzień nocek więc w nocy spać nie umiem bo sama, a w dzień chrapie mi za ścianą i mam cały dzień rozbity. Na tapecie też jest akcja poszukiwania samochodu...to jest masakra...ja chcę jedno Tż drugie miało być szukanie na spokojnie, ale ja wolę kupić jak najszybciej bo później nie wiadomo jak się będę czuła i wiadomo, że nie pojadę na drugi koniec polski oglądać samochód z wielkim brzuchem choć pewnie był by rabat na fotelik prędzej
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:27   #4327
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Czesc dziewczyny ;-) a ja dzisiaj mam urodziny kończę 25 lat i byłam w lidlu zamiast sobie to kupilam dla dzidzi ogrodziczki i bluzkę nie mogłam sie powstrzymać heh. Kupilam w uniwersalnym kolorze bo berzowe ;-) mam nadzieję ze za dwa tyg dowiem sie co bedzie w końcu to bedzie Hymm 17 tydz.
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 08:28   #4328
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

W sklepie wpisujecie asystent ciążowy i tam jest taki niebieski ludek z zegarkiem. Aplikacja jest na androida.
No i zle się wyrazilam bo chodzi o to ze w 17tc zewnętrzne narządy przybieraja ostateczna postac czyli widoczna jest juz cipuszka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012



Edytowane przez perelka_np
Czas edycji: 2014-03-19 o 08:33
perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:38   #4329
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Perelka tez mam tego asystenta ;-) czasami zaglądam co i jak. A jeśli chodzi o płeć to narządy rozwijają sie w 13 tyg z tego co mi gin powiedział ;-)
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:43   #4330
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Perelka tez mam tego asystenta ;-) czasami zaglądam co i jak. A jeśli chodzi o płeć to narządy rozwijają sie w 13 tyg z tego co mi gin powiedział ;-)
Wiem ze się rozwijaja ale wtedy wargi sa tak opuchniete i nie do konca uksztaltowane ze mozna je pomylic z siusiakiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:47   #4331
Blondi Banana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Wlasnie u TZta siedzi glupi kolega ktory kiedys mi mowil ze mam zrobic CC i nie karmic cycem urodzila mu sie córa i mowi TZtowi ze chlopakowi nie mozna tak uczuc okazywac i w ogole... ze z corka sie ma lepsze relacje i sie okazuje wiecej czulosci... i teraz ten kretyn u nas pali i siedze zamknieta w pokoju
Uwielbiam jak mężczyźni rzucają porady na temat porodu, czy bolesnych miesiączek... Zawsze mi się rzuca pytanie na usta "a ile ty już dzieci urodziłeś?". A już w ogóle ludzie, którzy mówią, że "muszę" coś zrobić tak jak oni uważają... Miałam kiedyś WFistę, który uważał, że na bolesną miesiączkę najlepszy jest wysiłek fizyczny i bieganie (i zmuszał do tego dziewczyny podczas okresu). Ma szczęście, że ani razu nie przytrafił mi się 1y dzień okresu podczas jego zajęć, bo bym go rozszarpała. Ja nie mogłam nawet za szybko wchodzić po schodach, bo każdy wysiłek powodował uczucie wbijania kolejnych noży w brzuch (pierwszy nóż pojawiał się jak tylko dostawałam okres) i tylko ketonal mi pomagał... Trochę mu się pomyliło z tym, że intensywne i regularne ćwiczenia są w stanie zniwelować takie bóle, ale to już raczej u sportsmenek. Bieganie 2 razy w tygodniu nie jest w stanie pomóc...

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
ja czytalam, że narządy są wcześniej, tylko 16-17 tc lepiej można zobaczyć płeć, bo wcześniej wargi sromowe u dziewczynek są odstające, co na usg można pomylić z siusiakiem dlatego, jak mi w 11 tc gin powiedziała, że wg niej bedzie chłopak, to ja tego nie przyjęłam do wiadomości, a ona sama potem powiedziała, że rzeczywiscie w tym tygodniu u dziewczynki też może "coś odstawać"
Mi babeczka powiedziała przedwczoraj, że na podstawie ułożenia rozwijających się jeszcze narządów płciowych można stwierdzić, że u mnie bardziej prawdopodobna jest dziewczynka. Nie widać jeszcze na podstawie tego jak to wygląda, ale u dziewczynek toto jest niżej niż u chłopców

Tak w ogóle też dzisiaj zaczynam II trymestr Mdłości od tygodnia są dużo mniejsze, ale za to od piątku ciągle boli mnie głowa...
Blondi Banana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 08:59   #4332
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Amelie,mi wyskakują jakieś cholerne przebarwienia na twarzy i wygląda to źle. Włosy się nie układają,przetłuszczają się jeszcze bardziej,mimo,że zawsze myłam codziennie to teraz jak myje każdego dnia to po 16 godzinach są ohydne.
Może to,że paszteciara się zrobiłam i miałam już 9 snów od początku ciąży,że mam dziewczynkę to znak,że jednak będzie
Ale też włosy w okół pępka niby przepowiadają na chłopca

I znowu zasnęło mi się po 17.... I znowu jestem taka nie do życia i normalnie spałabym dalej.
Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Ja też mam zmasakrowaną twarz i ramiona przez krosty. masakra Ale najlepsze jest to że u mnie to prawdopodobnie syn więc nie nastawiaj sie na córę bo to ściema


przybijam piątkę bo u mnie praktycznie identycznie było, tylko maluszek troszkę mniejszy bo 6,69 cm, ale przezierność kaarkowa identyczna, termin wg usg i om identyczny, także wygląda na to że wylądujemy na porodówce w tym samym czasie, bo ja też mam termin na 19 września
Wiadomo, że to tylko takie stare babcine przepowiednie i nijak się mają do rzeczywistości W sumie jest 50% szans na ich spełnienie

Pół nocy nie przespałam... czuje się teraz jak zombie
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:07   #4333
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ;-) a ja dzisiaj mam urodziny kończę 25 lat i byłam w lidlu zamiast sobie to kupilam dla dzidzi ogrodziczki i bluzkę nie mogłam sie powstrzymać heh. Kupilam w uniwersalnym kolorze bo berzowe ;-) mam nadzieję ze za dwa tyg dowiem sie co bedzie w końcu to bedzie Hymm 17 tydz.
wszystkigo najlepszego
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:10   #4334
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ;-) a ja dzisiaj mam urodziny kończę 25 lat i byłam w lidlu zamiast sobie to kupilam dla dzidzi ogrodziczki i bluzkę nie mogłam sie powstrzymać heh. Kupilam w uniwersalnym kolorze bo berzowe ;-) mam nadzieję ze za dwa tyg dowiem sie co bedzie w końcu to bedzie Hymm 17 tydz.
Sto lat mamusiu
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:17   #4335
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
ja czytalam, że narządy są wcześniej, tylko 16-17 tc lepiej można zobaczyć płeć, bo wcześniej wargi sromowe u dziewczynek są odstające, co na usg można pomylić z siusiakiem dlatego, jak mi w 11 tc gin powiedziała, że wg niej bedzie chłopak, to ja tego nie przyjęłam do wiadomości, a ona sama potem powiedziała, że rzeczywiscie w tym tygodniu u dziewczynki też może "coś odstawać"

ja dziś mam 13 tc + 6 dni, więc zbliżam się do 15 tygodnia

ważyłam się dziś, nic nie przytyłam od początku ciąży, dziś na śniadanko kleik ryżowy, a potem skusiłam się na dwa kawałki kawiorka z twarożkiem, zobaczymy, co na to mój żołądek

ja na genetycznym nie poznałam płci
Ja dostałam w 14 tyg takie zdjęcie usg z czyymś między nogami. I właśnie gin mi powiedział, że nie ma zamiaru określać płci, bo "to coś" nie przesądza o chłopaku.

Dziś mam 16 tydzień czyli jutro zaczynam 17 Wizyta za tydzień to może już dowiem się co to za płeć we mnie pływa

Ja przytyłam może 1kg jeśli w ogóle.

Też mnie coś żołądek boli od kilku dni i tak jakby mdłości powróciły...
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:23   #4336
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

witam się w 15 tyg

brzuszek coraz większy, obwód brzucha na pępku to około 82cm. Nie wiem czy to mało czy dużo.

Poza tym mdłości jeszcze są, co prawda dużo mniejsze więc mam nadzieję, że jeszcze moment i znikną na dobre

i co do nowych dolegliwości coraz częściej jestem słaba, kręci mi się w głowie i robi czarno przed oczami aaa no i bolą mnie strasznie plecy... ;/

ale i tak warto... ciąża to coś pięknego
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:25   #4337
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Ja dostałam w 14 tyg takie zdjęcie usg z czyymś między nogami. I właśnie gin mi powiedział, że nie ma zamiaru określać płci, bo "to coś" nie przesądza o chłopaku.

Dziś mam 16 tydzień czyli jutro zaczynam 17 Wizyta za tydzień to może już dowiem się co to za płeć we mnie pływa

Ja przytyłam może 1kg jeśli w ogóle.

Też mnie coś żołądek boli od kilku dni i tak jakby mdłości powróciły...
co do mdłości i glodu- bo moze z tego ten bolący żołądek, to ja na codzien odczuwam mały głodek, to staram sie cos przegryzać np. kiwi- ostatnio jak w markecie zobaczyłam ze kobieta kupuje kiwi musiałam kupic i ja , jabłko, bułeczke maślaną itd. ale przychodzi godzina 21 i dosyć, ze czuje się wyje.ana jak mrówka to do tego dochodzi taki głód że odrazu mi jest niedobrze, wmuszam w siebie kromke czy dwie chleba, popijam wodą ide sie myć i spać, bo nie umiem inaczej.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:36   #4338
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

88Ekaterina88 Spróbuję, bo padam... dzieki!
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:36   #4339
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ;-) a ja dzisiaj mam urodziny kończę 25 lat i byłam w lidlu zamiast sobie to kupilam dla dzidzi ogrodziczki i bluzkę nie mogłam sie powstrzymać heh. Kupilam w uniwersalnym kolorze bo berzowe ;-) mam nadzieję ze za dwa tyg dowiem sie co bedzie w końcu to bedzie Hymm 17 tydz.

wszystkiego najlepszego

no właśnie staram się też nie dopuścić do głodu, bo wtedy też mnie boi żolądek, ale nie wiem już, co mam jeść, by po zjedzeniu czuć się dobrze.

no i mizeria za mną chodzi, chyba 4 raz pod rząd zrobię sobie ją na obiad a co tam

muszę się przejść do Lidla, obczaić te ogrodniczki a były w większych rozmiarach?
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 09:37   #4340
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam sie i ja w 15 tygodniu

Co do aplikacji ja uzywam WomanLog Pragnancy sama przypomina o tym ktory tydzień zaczynasz wszystko swietnie opisane i odlicza ile zostało do porodu hihi

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:39   #4341
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam się i ja. Tylko ja dzisiaj mniej optymistycznie, jakoś humor od rana nie taki. Astma mi się nasiliła, coś mi tam świszczy i puka. Jutro idę do pulmonologa, pewnie będzie chciał włączyć sterydy

btw - młody podchodzi do mnie przed chwilą, patrzy co robię, patrzy na te emoty co wstawiacie i pyta mi się - "mama a co robi brokułek?" hahaha

Aliszcze -
hahah znajoma ma dobry patent na synusia guzków w piersi się nie bój bo to najczęściej niegroźne zmiany. Po prostu badaj się co jakiś czas pod prysznicem.

Misstic - super kochana a teraz dostaniesz po dupsku za to, że myślałaś, że dzidziol za mały i nie urośnięty
A jaki fajny psiur

małaPaulina - gratuluję udanej wizyty 5kg to nie katastrofa bo Ty malutka chudzinka jesteś Ja na razie tylko 0,5kg ale ja z tych klocowatych raczej
a co ten Twój tż taki do kolegi? Jak go tak bardzo interesuje co oni tam robili to niech z nimi zamieszka! Własnego zdania nie ma, czy jak? Ja pierdziele co za pomysły! cc i piersią nie karmić bo ktoś tam tak zrobił... szok...

Ekaterina - widzę, że tygodnie zerują nam się w środy my dzisiaj zaczynamy 16tc - więc za nasze tygodnie perełka za Was również!


Elizka - u nas na usg genetycznym Pani dr powiedziała że gdyby miała obstawiać to stawia na dziewczynkę. Tydzień później już na wizycie u mojego lekarza też pokazywał co tam siedzi między nóżkami (u bobasa oczywiście ) i nic tam nie "lata" i wygląda to nawet jak dziewczynka. Po prostu taką bułeczkę między nóżkami widać

Allckarola - STO LAT STO LAT!
a dzisiaj coś jest w lidlu? i ja o tym nie wiem?
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:44   #4342
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Witam sie i ja w 15 tygodniu

Co do aplikacji ja uzywam WomanLog Pragnancy sama przypomina o tym ktory tydzień zaczynasz wszystko swietnie opisane i odlicza ile zostało do porodu hihi

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
Woman log tez mam :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:47   #4343
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Dziękuję bardzo ;-) jak to mój mąż powiedział stara dupa już jestem a w lidlu jutro będą nowości ;-) zawsze w poniedziałki i czwartki takze jutro poluje na blezeczki.
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:51   #4344
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
88Ekaterina88 Spróbuję, bo padam... dzieki!
sprobuj, może akurat pomoże
Tak jak to było na demotywatorach : zjedz jogurt. nie masz ochoty ? to chociaz trochę
Także można bananka małego, kiwi sa bardzo dobre dla ciężarowek, kisiel ugotuj- ja chyba dzis zrobie na kolacje , jabłko - ale jak masz po nich wzdęcia to najlepiej do południa zjeść a potem już nie, wafle ryżowe, ziemniaczki z kefirkiem
Ale se smaka robie

Miminek sporo nas zaczyna dzis nowe tygodnie, a trzem z nas zaczął się 14

i dla małego
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:56   #4345
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Allckarola - ja też kończę 25 tylko, że 20 maja heheh mój za to mówi "no kochana, nastolatką to Ty już nie jesteś" (poznaliśmy się kiedy ja miałam 16 lat ).

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Ekaterina - to za wszystkie co to dzisiaj zaczynają nowe tygodnie
Pokazałam mu brokułka młody mówi: "brokułek chyba tańczy mamusiu" haha

Muszę iść poodkurzać i ogarnąć łazienkę, kto chętny zrobić to za mnie? Ja nienawidzę tego robić...
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:58   #4346
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Mimiek czekaj tylko obudze tż on jest łazienkowy kloszard
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:00   #4347
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Allckarola - ja też kończę 25 tylko, że 20 maja heheh mój za to mówi "no kochana, nastolatką to Ty już nie jesteś" (poznaliśmy się kiedy ja miałam 16 lat ).
to ja 26 kończę 10 czerwca a Tż poznałam jak miałam 14 zawsze sobie mówiliśmy, że dziecko będziemy mieć do jego 25 urodzin (a w tym roku ma już 29 Lat), potem mówiliśmy że chociaż do moich 25 lat żeby się wyrobić no i prawię się nam udało

kurcze mi chyba nie z głodu boli bo po jedzeniu też mnie łapie ta kolka
Za tydzień mam 2 wizyty, jedną we wtorek u mojego prowadzącego, a drugą w środę u nowego lekarza z nowym sprzętem. Muszę się uspokoić czy pojawiła się kostka w nosku i czy z serduszkiem jest lepiej no a nóż dowiem się kim jest nasze maleństwo bo to już będzie wtedy 16 t+ 3dni
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:01   #4348
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ekaterina - hahahaha to weź no go pożycz, bo mój to do obsrania kibelka pierwszy, ale do obsługi szczotki do wc nie ma pojęcia
Nie mówiąc już o myciu umywalki czy wanny... ale mea culpa - trzeba było go na początku szkolić
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:02   #4349
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

A ja dzisiaj czuję się super mam taki apetyt że zaraz pusta lodówka będzie idę robić naleśniki :P
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:03   #4350
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Hej

Wczoraj miałam intensywniejszy dzień z okazji mojego ćwierćwiecza poszłam sobie zrobić włoski, ojjjj od razu lepiej się poczułam trochę koloru, ciachnięte i samopoczucie od razu lepsze nie byłam już ze 3 miesiące
Mamusia zrobiła tort, potem przyjechali teście i dostałam bukiet z 25 tulipanów

Później nadrobię, bo dzisiaj mam zamiar jechać do koleżanki co ma półroczną córcię
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.