Oleje i olejki do włosów - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 17:02   #4351
vannesalp
Przyczajenie
 
Avatar vannesalp
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 22
GG do vannesalp
Dot.: Oleje i olejki do włosów

ja swoje mleczko kupilam w DE za o,59 Euro, wiec nie jest drogie u mnie sklad to: miazsz z kokosa 80 %, woda i jeszcze jakis skladnik. mieszam troche mleka (podgrzanego) z olejkiem i nakladam na wlosy.
__________________
Wloski (04.10.2010)- zaczynamy


Edytowane przez vannesalp
Czas edycji: 2010-10-14 o 17:12
vannesalp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:02   #4352
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez C_M_O_K Pokaż wiadomość
ja kupiłam mleko kokosowe w puszce.Jeszcze go nie otworzyłam bo włosy myję w sobotę.to mleko było śmiesznie tanie bo 3 coś.Nie wiem jaką ma konsystęcję a sklad to mleko kokosowe i woda .Niewiem czy się nadaje(puszka niebieska z kokosami firma Kier)
mleko kokosowe można użyć jako składnik jakiejś domowej maseczki do włosów, z tym że mleko to nie to samo co olej kokosowy, a w tym wątku o olejach jest raczej mowa.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 22:07   #4353
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Witam Was serdecznie drogie wizażanki,

pod wpływem wielu różnych wątków wizażowych zaczęłam zmieniac pielęgnację twarzy, ciała, włosów... zainteresowana jestem również olejowaniem Przy przeszukiwaniu wątku zauważyłam, że wiele z Was stosowało olej kokosowy Efavit (mam nadzieję, że dobrze napisałam) dostępny w zwyczajnym Bomi Czym on się "technicznie" różni od tych wszystkich super-specyfików zamawianych z internetu? i czy jeszcze któryś "sklepowy" jest wart uwagi?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 22:17   #4354
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;22676206]Witam Was serdecznie drogie wizażanki,

pod wpływem wielu różnych wątków wizażowych zaczęłam zmieniac pielęgnację twarzy, ciała, włosów... zainteresowana jestem również olejowaniem Przy przeszukiwaniu wątku zauważyłam, że wiele z Was stosowało olej kokosowy Efavit (mam nadzieję, że dobrze napisałam) dostępny w zwyczajnym Bomi Czym on się "technicznie" różni od tych wszystkich super-specyfików zamawianych z internetu? i czy jeszcze któryś "sklepowy" jest wart uwagi? [/QUOTE]

W zasadzie oleje kokosowe różnych irm będą się od siebie nieznacznie rózniły zawartością różnych kwasów tłuszczowych. To wszystko Z innych sklepowych można polecić inne oleje orzechowe (ze słodkich migdałów, z orzechów włoskich, laskowych, makadamia), olej awokado, olej lniany, oliwę z oliwek, olej z pestek winogron. Pewnie jakieś fajne oleje pominęłam
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 07:36   #4355
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Na stronie zrobsobiekrem.pl znalazłam informacje o składzie oleju kokosowego. Podobno ma capryc/caprylic triglicerydes. Czy każdy olej kokosowy zawiera kapryle?

Pytam, bo od kilku dni stosuję na twarz i nic złego się nie dzieje, a mam cerę podatną na zapychanie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię

Edytowane przez BrigitteBardot
Czas edycji: 2010-10-15 o 07:40
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 07:50   #4356
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Na stronie zrobsobiekrem.pl znalazłam informacje o składzie oleju kokosowego. Podobno ma capryc/caprylic triglicerydes. Czy każdy olej kokosowy zawiera kapryle?

Pytam, bo od kilku dni stosuję na twarz i nic złego się nie dzieje, a mam cerę podatną na zapychanie.

Jak masz cere podatna na zapychanie to nie uzywaj olejku albo bardzo zadko...
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 07:57   #4357
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ale to są odżywki? Szukałam na allegro. Nie ma nic takiego. To mogą być całkiem fajne produkty.
to sa szampony i odżywki, musi być napisane ze jest to seria 'rainforest' - sa dopiero od niedawna z tego co wiem wiec na allegro moze ich jeszcze nie byc Mi ta odżyweczka bardzo ładnie nawilża włosy ale niestety nieco obciąza
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 09:40   #4358
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Na stronie zrobsobiekrem.pl znalazłam informacje o składzie oleju kokosowego. Podobno ma capryc/caprylic triglicerydes. Czy każdy olej kokosowy zawiera kapryle?

Pytam, bo od kilku dni stosuję na twarz i nic złego się nie dzieje, a mam cerę podatną na zapychanie.
Chodzi Ci o olej kokosowy frakcjonowany? http://www.zrobsobiekrem.pl/?80,olej...-frakcjonowany Caprylic/capric triglyceride to jego nazwa To nie to samo, co olej zimnotłoczony. A co do zapychania, olej kokosowy może zapychać, zarówno ten nierafinowany, jak i frakcjonowany.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:55   #4359
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
W zasadzie oleje kokosowe różnych irm będą się od siebie nieznacznie rózniły zawartością różnych kwasów tłuszczowych. To wszystko Z innych sklepowych można polecić inne oleje orzechowe (ze słodkich migdałów, z orzechów włoskich, laskowych, makadamia), olej awokado, olej lniany, oliwę z oliwek, olej z pestek winogron. Pewnie jakieś fajne oleje pominęłam
Dziękuję Ci bardzo teraz pobuszuję sobie i poczytam o tych poszczególnych olejach (o oliwie z oliwek słyszałam już kiedyś).
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:35   #4360
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Oleje i olejki do włosów

jestem zalamana,przyszla mi amla jasminowa Daburi zerknelam na sklad i ma silikon i to ciezki .czy zwykla amla dabur tez ma silikon-cyclopentasiloxane?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:42   #4361
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

astra
to silikon cykliczny
No to po uzyciu Amli bedziesz musiala oczyscic glowe szamponem z SLS.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:44   #4362
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Jak masz cere podatna na zapychanie to nie uzywaj olejku albo bardzo zadko...
Masz na myśli olejek kokosowy czy wszystkie olejki? Bo chcę kupić olejek jojoba do twarzy, a i ten kokos mi służy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o olej kokosowy frakcjonowany? http://www.zrobsobiekrem.pl/?80,olej...-frakcjonowany Caprylic/capric triglyceride to jego nazwa To nie to samo, co olej zimnotłoczony. A co do zapychania, olej kokosowy może zapychać, zarówno ten nierafinowany, jak i frakcjonowany.
Dziękuję za odpowiedź. To w takim razie mnie na razie (odpukać) nie zapchał, ba, cera wygląda po nim pięknie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 16:39   #4363
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
jestem zalamana,przyszla mi amla jasminowa Daburi zerknelam na sklad i ma silikon i to ciezki .czy zwykla amla dabur tez ma silikon-cyclopentasiloxane?
Oo nawet nie spojrzałam na to...
Muszę powiedziec, że bawiłam się w produkty bez silikonów, bez sls itd. przez dobre parę miesięcy. Jedyną rożnicę widze na skórze głowy - wiem już, że nie powinnam uzywać sls. Co do włosów, to końcówki nie rozdwajają się i to tyle. Wczoraj nalozylam amlę jasminowa, dzis zmylam Babydreamem skalp,a wlosy jakims Garnierem, potem spryskałam włosy odżywką Gliss Kura z jedwabiem - wreszcie moje włosy błyszczą, wyglądają na bardziej mięsiste Sądzę, że to od silikonów, więc zostanę przy olejach, które na pewno nie szkodzą(i pięknie pachną) ale silikonów będę uzywać Jedyne co muszę wykluczyc to mycie skóry szamponami z sls

P.S. Wczoraj mój tata powiedział, że coś mu śmierdzi jak kupa w domu... niestety, okazalo się, że to Amla jasmin wymieszana z Vatiką - dla mnie przepiękny zapach,a ojciec uciekał i marudził
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:17   #4364
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
jestem zalamana,przyszla mi amla jasminowa Daburi zerknelam na sklad i ma silikon i to ciezki .czy zwykla amla dabur tez ma silikon-cyclopentasiloxane?
W Amli Gold jest inny silikon W zwykłej chyba w ogóle nie było.

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
astra
to silikon cykliczny
No to po uzyciu Amli bedziesz musiala oczyscic glowe szamponem z SLS.
Wystarczy szampon z SLESem Zresztą, Amla w ogóle jest na bazie parafiny, więc normalny szampon co jakiś czas by się przydał.

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Masz na myśli olejek kokosowy czy wszystkie olejki? Bo chcę kupić olejek jojoba do twarzy, a i ten kokos mi służy.

Dziękuję za odpowiedź. To w takim razie mnie na razie (odpukać) nie zapchał, ba, cera wygląda po nim pięknie
Kokos może zapychać, nie wiem, jak z jojobą. Ja mam cerę podatną na zapychanie i najbardziej pasuje mi olej rycynowy i tamanu, ale i kokoska czasami nakładam na bucię jak nie ma nic innego.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:57   #4365
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

weegirl
Dzieki za poprawę
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 21:09   #4366
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Tak się zastanawiam, bo przymierzam się do jakiegoś małego (oby ) zamówienia na DOZ-ie i jest tam olej z nasion winogron. Z tego co tutaj widzę to jednak większość się wypowiada na temat oleju z pestek winogron, a czy używał ktoś tego z nasion? Myślicie, że będzie dobry?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Tak mnie właśnie w czasie kąpieli coś oświeciło że przecież nasiona i pestki to jest to samo hehe ależ mnie zaćmiło
ale się w porę opamiętałam
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 10:10   #4367
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

SoBitterSoSweet
Odpręzylas sie i w pore wpadla mysl hehe
Kocham kąpiel wieczorna mmm
Oczywiscie, ze pestki i nasiona to samo :P Dziwnie to producent napisal...Cchialbyc wyjatkowy czy jak ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 12:27   #4368
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
weegirl
Dzieki za poprawę
Wiesz, ja jakaś uczulona jestem na różnicę między SLES i SLS, pewnie dlatego,że po masce Henna Treatment Wax z tym drugim detergentem zaczęły mi się aż łamać włosy u nasady

Tak w ogóle, nie wiem, jak jest z Amlą Jaśminową, ale mam wrażenie, że Amla Gold się strasznie szybko wchłania. Faktycznie, włosy są delikatnie tłuste, ale większość olejku wsiąka i mam wrażenie, że powinnam jeszcze coś nałożyć na włosy Ze zwykłą Amlą tak nie miałam. Ale zarówno przy zwykłej, jak i przy Gold widzę wyraźne rozprostowanie fal.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:32   #4369
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

weegirl
no po takim doswiadczeniu to tez bym miala uczulenie.
BD sobie chwalilam 2 butelka szamponu i straszliwie sie zaczely kołtunic i sa suche ogolnie, mimo ze polecila mi odzywke emolientowa Garniera Eloe. Musze zmienic szampon.

Dziewczyny
oliwe z oliwek tez nakladacie na koncowki ? Czy lepszy jest rycynowy ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 14:39   #4370
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Oleje i olejki do włosów

ja nakladam na cale wlosy pomijajac skore glowy czyli od ucha w dol
spektakularnych efektow po niej nie mialam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:17   #4371
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
weegirl
no po takim doswiadczeniu to tez bym miala uczulenie.
BD sobie chwalilam 2 butelka szamponu i straszliwie sie zaczely kołtunic i sa suche ogolnie, mimo ze polecila mi odzywke emolientowa Garniera Eloe. Musze zmienic szampon.

Dziewczyny
oliwe z oliwek tez nakladacie na koncowki ? Czy lepszy jest rycynowy ?
Mnie łagodne szampony w ogóle nie pasują Wolę zwykłe, drogeryjne (Joanna Naturia, Garnier Nat. Pielęgnacja).

Co do oliwy z oliwek,nakładam na całe włosy, również na końcówki.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja nakladam na cale wlosy pomijajac skore glowy czyli od ucha w dol
spektakularnych efektow po niej nie mialam
Ja nie zauważyłam spektakularnych efektów po żadnym oleju Jak dla mnie, oliwa nieco wzmacnia włosy, ale są po niej nieco sztywne.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:26   #4372
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dziewczyny, a może któraś mieszała olej rycynowy z Vatiką? Czy myślicie, że to już za dużo?
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:31   #4373
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

weegirl
Ja uzywalam, ale chlorek sodu zawieraja i po jakims czasie mega super swędzenie..
Takze musze się pilnowac.
No ja oliwe nakladalam na koncowki. Rycynowy straszliwie na rękach sie kleil i mnie to denerwowalo..;x

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Rycynowy z Vatiką ?
Ja bym nie mieszala. Vatika ma dosc duzo kokosu i innych swietnych skladnikow. Takze nie widze potrzeby
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 15:50   #4374
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów

olej lniany ze skrzypem Skrzypolen firmy OLEOFARM

skład:
olej lniany 96,2%,wyciąg ze skrzypu polnego 3,8%,mieszanina tokoferoli (przeciwutleniacz)

czy ktoś wcierał we włosy ten preparat
dodam,że napisane jest że należy 5ml dziennie pić podczas posiłku
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 23:08   #4375
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, bo przymierzam się do jakiegoś małego (oby ) zamówienia na DOZ-ie i jest tam olej z nasion winogron. Z tego co tutaj widzę to jednak większość się wypowiada na temat oleju z pestek winogron, a czy używał ktoś tego z nasion? Myślicie, że będzie dobry?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Tak mnie właśnie w czasie kąpieli coś oświeciło że przecież nasiona i pestki to jest to samo hehe ależ mnie zaćmiło
ale się w porę opamiętałam

ooo super, że to napisałaś, nieraz zamawiałam różne rzeczy z DOZ do apteki , ale nie wiedziałam, że mają również oleje tego typu chyba chętnie spróbuję

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jakaś uczulona jestem na różnicę między SLES i SLS, pewnie dlatego,że po masce Henna Treatment Wax z tym drugim detergentem zaczęły mi się aż łamać włosy u nasady

Tak w ogóle, nie wiem, jak jest z Amlą Jaśminową, ale mam wrażenie, że Amla Gold się strasznie szybko wchłania. Faktycznie, włosy są delikatnie tłuste, ale większość olejku wsiąka i mam wrażenie, że powinnam jeszcze coś nałożyć na włosy Ze zwykłą Amlą tak nie miałam. Ale zarówno przy zwykłej, jak i przy Gold widzę wyraźne rozprostowanie fal.
No nie żartuj a chciałam kupić Waxa... ale moje włosy mają niestety tendencję do łamania się, choć bardzo chciałabym je zapuścić, to ciągle mi się kruszą te moje biedne końcówki, więc chyba jednak nie będzie mi służyć...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:21   #4376
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cześć dziewczyny, dopisuje się do Waszego wątku ponieważ chyba wybiorę się dzisiaj na zakupy i zaopatrzę się w co poniektóre olejki żeby zacząć kuracje
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:45   #4377
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Rycynowy z Vatiką ?
Ja bym nie mieszala. Vatika ma dosc duzo kokosu i innych swietnych skladnikow. Takze nie widze potrzeby
dzięki wielkie za odpowiedź, sam olejek rycynowy niewygodnie mi się nakłada, nawet po podgrzaniu jest dla mnie za gęsty
w takim razie spróbuję połączyć go z czymś innym tylko na razie wykończę vatikę
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:50   #4378
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

cindi
dokładnie. Dlatego z tego powodu zaczelam na koncowki nakladac oliwe z oliwek. Wygodniejsza !
Nie ma za co
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:46   #4379
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
cindi
dokładnie. Dlatego z tego powodu zaczelam na koncowki nakladac oliwe z oliwek. Wygodniejsza !
Nie ma za co
oliwa z oliwek jakoś mi nie służy dużo dobrego słyszałam o łopianie i migdałach, więc pewnie na któryś z nich się skuszę
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:06   #4380
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Właśnie wysuszyłam włoski po zmyciu Amli i... jestem zachwycona
użyłam dopiero drugi raz, za pierwszym jakoś mi nie podeszła (ale to może dlatego, że niespecjalnie potem układałam włosy), natomiast dzisiaj rewelacja włoski są miękkie, gładkie i taaakie błyszczące

szkoda, że odkryłam oleje tak późno, ale lepiej późno niż wcale
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.