Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 07:35   #4381
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

a ja dzisiaj zrobiłam test, ponieważ spóźnia mi się okres o 5 dni i ku zaskoczeniu pojawiła się słaba kreska nr.2 , tzn planowałam ale jest to dla mnie zaskoczenie, moja ginekolog powiedziała że teraz pary starają się o dziecko średnio rok czasu... a ja już po niecałych 3 miesiącach. idę dzisiaj kupić jeszcze jeden test, nie wiem całkowicie kiedy powinnam wybrać się do lekarza, bo może jest za wcześnie. ale napewno będę brać kwas foliowy.
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:32   #4382
Goo100
Raczkowanie
 
Avatar Goo100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 380
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez angkorcz Pokaż wiadomość
witaj goo100 przeczytalam twoje objawy i mam podobnie z tymi bolesciami brzucha ale jak siedze jest ok za to jak wstaje czuje tak jakby jajniki mialy mi zaraz odpascdodam ze 25 marca stracilam swoje malenstwo puste jajo plodowe dostalam tabletki na wywolanie @dostalismy pozwolenie od lekarza ze przy pierwszym cyklu trzeba od razu zaczac staranka takze skorzystalismy z pozwolenia i dzialamy moze sie udalo tak bym tego pragnela i bylabym szczesliwa jakby udalo nam sie zaraz po poronieniu w pierwszym cyklu zaczac ale nie nakrecam sie dodam ze na poczatku mojej pierwszej ciazy nie mialam bolesci brzuszka

Nie martw się , bedzie dobrze. ja straciłam mojego syneczka w 20tc. Teraz jestem w 34 i jest super. Podobno po poronieniu jest wieksza płodność
Goo100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:51   #4383
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Czy to ciąża??

oj przykro mi
ale z 34 tc się cieszę

trochę boję się o swoje maleństwo. już da razy plamiłam. mam nadzieję, że to już się nie powtórzy!
będzie dobrze - musi być dobrze innej opcji nie biorę pod uwagę. poza tym czuję się bardzo dobrze
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:46   #4384
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Czy to ciąża??

carolans gratuluję!! jak ja bym chciała zobaczyc tę druga kreseczkę odliczam dni do niedzieli bo zaplanowałam, że jeżeli się @ nadal nie pojawi to zaryzykuję najwyżej znowu się rozczaruję...az miło czytać jak innym się udaje tak człowiek sam zaczyna wirzyć, że i jemu sie uda
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:35   #4385
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Czy to ciąża??

no dziewczynki ja czekam jeszcze 10dni, żeby dostać/nie dostać okres... i by zrobić test
wydaje mi się to strasznie długo..
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:52   #4386
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Czy to ciąża??

w takich sytuacjach czas się wlecze
ja nie wytrzymałam i test zrobiłam 5 dni przed spodziewaną miesiączką...
trzymam kciuki za Twoje dwie kreski
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:55   #4387
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
w takich sytuacjach czas się wlecze
ja nie wytrzymałam i test zrobiłam 5 dni przed spodziewaną miesiączką...
trzymam kciuki za Twoje dwie kreski
Witaj Sorejna, powiedz jaki był wynik testu jak zrobiłaś 5 dni przed @ ?? Bo ja zrobiłam tydzień przed i wyszedl negatywny. Trochę zwątpiłam ale czekam teraz na okres, powinnam dostać jutro ale jakoś się nie czuję...więc może.....trzymajcie kciuki.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 22:17   #4388
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Czy to ciąża??

Hej Gosbaj
Na tym teście wyszła druga kreska ale taka blada, że wzięłam ją za cień tej pierwszej i wynik uznałam za negatywny. Dopiero wynik bety hcg utwierdził mnie w tym, że jestem w ciąży.
Wyniki testów ciążowych wykonywanych domu, nie są pewne. Często zdarza się tak, że wychodzi wynik negatywny a tak naprawdę jest się w ciąży. Dlatego poczekaj jeszcze troszkę a może ujrzysz upragnioną drugą kreskę trzymam i daj znać jak już się stestujesz
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 07:59   #4389
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
w takich sytuacjach czas się wlecze
ja nie wytrzymałam i test zrobiłam 5 dni przed spodziewaną miesiączką...
trzymam kciuki za Twoje dwie kreski
oj strasznie się wlecze... jeszcze 9. Postaram się wytrzymać do przyszłego tygodnia...

dziękuję za kciuki
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:26   #4390
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Dzisiaj powinnam dostać @ (bo od 3 cykli mam regularnie co do dnia) a tu już 17 i nic. Bolą mnie piersi jak dotykam i czuje dziwne kłucie w podbrzuszu i napięcie ale chyba raczej nie takie jak na @...mam ochotę iść do apteki po test ale boję się rozczarować.Poczekać jeszcze czy nie....??

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Kurcze chyba już świruję...
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:32   #4391
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Dzisiaj powinnam dostać @ (bo od 3 cykli mam regularnie co do dnia) a tu już 17 i nic. Bolą mnie piersi jak dotykam i czuje dziwne kłucie w podbrzuszu i napięcie ale chyba raczej nie takie jak na @...mam ochotę iść do apteki po test ale boję się rozczarować.Poczekać jeszcze czy nie....??

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Kurcze chyba już świruję...
oto jest pytanie...

odpowiem dyplomatycznie: jestem za a nawet przeciw
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 16:43   #4392
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
oto jest pytanie...

odpowiem dyplomatycznie: jestem za a nawet przeciw
Dzięki....no to chyba pójdę....dam znać jak wynik trzymajcie kciuki
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:54   #4393
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:27   #4394
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Kupiłam ale chyba poczekam do rana...będzie pewniejszy wynik.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:34   #4395
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Najlepiej test zrobić rano, wówczas stężenie gonadotropiny kosmówkowej w moczu jest największe.
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:45   #4396
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Witam a co tu taka cisza??? U mnie wszystko ok nadal bez zadnych wymiotow i mdlosci. Wczoraj bylam u gina to juz 9 tc wiec juz weszlismy w 3 miesiac. Pozdrawiam wszystkie
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:54   #4397
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

u mnie jeszcze 8dni do domniemanego okresu...
czy po 10dniach od zapłodnienia coś występuje? jakieś zachcianki etc? ehehe;] niecierpliwie sie, choc staram sie o tym nie myśleć
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:08   #4398
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze 8dni do domniemanego okresu...
czy po 10dniach od zapłodnienia coś występuje? jakieś zachcianki etc? ehehe;] niecierpliwie sie, choc staram sie o tym nie myśleć
na takie typowo ciążowe objawy jest za wcześnie.
choć mnie 5 dni po zapłodnieniu zaczęło bardzo suszyć. dużo piłam, i nie mogłam ugasić tego pragnienia

ziaaa liczę dni razem z Tobą

gosbaj coś się nie odzywa...jestem ciekawa czy się stestowała
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:13   #4399
nifa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cześć dziewczynki! Witam po Świętach. Ja dopiero wróciłam i teraz muszę szybciutko nadrobić zaległości. A trochę się ich nazbierało...
Na początek gratuluje wszystkim, które w międzyczasie do nas dołączyły.
Od razu muszę powiedzieć, że ambitne plany przyznania się rodzicom do stanu błogosławionego spełzły na niczym. Nie miałam odwagi... Nawet specjalnie zostałam dzień dłużej, ale skończyło się tylko na luźnych sympatycznych gadkach. Pewnie też dlatego, że w po moim wspomnieniu w rozmowie o bocianach, że już są i w ogóle (w ogóle nie skojarzyłam co one robią), mama od razu "ja nie życzę sobie żadnych nowych wnuczek!". No więc cóż... Poczekamy jeszcze trochę, może zachce...

Zebra666: może pocieszę cię troszkę Ja robiąc test 3 tygodnie po @ miałam negatywny wynik, o dziwo, było zupełnie odwrotnie!

sorejna: mała poprawka. Rodzice dziadkami będą już w październiku, a może nawet we wrześniu

A poza tym to dzidek ma 7,6cm wygląda na 18tc, chociaż usg było robione w ostatni dzień 14tc. Wygląda pięknie... Teraz ma 16t i wciąż go nie widać. I dobrze
nifa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 16:27   #4400
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez nifa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki! Witam po Świętach. Ja dopiero wróciłam i teraz muszę szybciutko nadrobić zaległości. A trochę się ich nazbierało...
Na początek gratuluje wszystkim, które w międzyczasie do nas dołączyły.
Od razu muszę powiedzieć, że ambitne plany przyznania się rodzicom do stanu błogosławionego spełzły na niczym. Nie miałam odwagi... Nawet specjalnie zostałam dzień dłużej, ale skończyło się tylko na luźnych sympatycznych gadkach. Pewnie też dlatego, że w po moim wspomnieniu w rozmowie o bocianach, że już są i w ogóle (w ogóle nie skojarzyłam co one robią), mama od razu "ja nie życzę sobie żadnych nowych wnuczek!". No więc cóż... Poczekamy jeszcze trochę, może zachce...

Zebra666: może pocieszę cię troszkę Ja robiąc test 3 tygodnie po @ miałam negatywny wynik, o dziwo, było zupełnie odwrotnie!

sorejna: mała poprawka. Rodzice dziadkami będą już w październiku, a może nawet we wrześniu

A poza tym to dzidek ma 7,6cm wygląda na 18tc, chociaż usg było robione w ostatni dzień 14tc. Wygląda pięknie... Teraz ma 16t i wciąż go nie widać. I dobrze
no to ładnego masz brzdąca
ja we wtorek mam kolejną wizytę, ciekawa jestem ile urósł od ostatniego razu...pod koniec marca miał 4 cm
ale brzucha u mnie nie widać, wybija mnie jak tylko się objem a tak to płaściutko.

masz ciężki orzech do zgryzienia tym bardziej po tekście mamy ale prędzej czy później będziesz musiała im powiedzieć ...

z moją mamą to było odwrotnie, od dłuższego czasu truła mi o dziecku, że już czas, lata lecą, myślałam, ze z nią oszaleje! w końcu się doczekała...
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:36   #4401
nifa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Wiesz, to zawsze zależy ile się ma lat i jakie plany mają dla ciebie rodzice. Myślałam że z mamcią lepiej pójdzie, ale teraz to już sama nie wiem... Ale całe szczęście, że na pewno nie będą chcieli ślubu za wszelką cenę! Bo my jeszcze nie chcemy...
A póki co to brzuszek u mnie też widać tyle co w grudniu, może i mniej. Tylko po jedzeniu to się mały balonik robi z niego i wtedy się wydaje że już tak bardzo widać. A za chwilkę znów nic... Przynajmniej na uczelni nie muszę się tłumaczyć
nifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:52   #4402
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

ech dzięki za pocieszenie ale wyglada na to, że nie dołącze do szczęśliwie zafasolkowanych akurat dzisiaj w pracy przylazła @...jeszcze się nie rozkręciła, ale nie weirzę, że mogłabym akurat być wśród tych które mają na początku jeszcze krwawienia a są w ciąży..Jestem strasznie zdołowana, zawiedziona...wiem, że przed rzadną miesiączką się tak nie czułam...ale niestety ...gratuluję tym którym się udało
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:00   #4403
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

zebra współczuję
ale główka do góry, co się odwlecze to nie uciecze przyjdzie i na Ciebie czas, a staranka to przecież czysta przyjemność...aż się rozmarzyłam, bo ja tyle czasu już żyję we wstrzemięźliwości
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:05   #4404
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
zebra współczuję
ale główka do góry, co się odwlecze to nie uciecze przyjdzie i na Ciebie czas, a staranka to przecież czysta przyjemność...aż się rozmarzyłam, bo ja tyle czasu już żyję we wstrzemięźliwości
Dzięki...wiem o tym, że to przyjemnośc ale potem już się liczy na efekty i wyczekuje wypatruje...testuje...Bar dzo liczyłąm na ten miesiąc jakos szczególnie...Trudno będę walczyła nadal...mam nadzieję, że nie będę musiała długo wypatrywać wyczekiwać..oczywiście nie @ ale jej braku Dzięki za słowa otuchy...
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:25   #4405
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

a ja byłam dziś u mojej lekarki i wyszło że za wcześnie na usg, jeszcze słaba widoczność, a więc musi to być 2 lub początek 3 tygodnia. strasznie się martwię, gdy powiedziała że to nie jest jeszcze pewne i że można poronić i o tym nie wiedziec tylko pomyśleć że okres sie przesunął. pisze chyba trochę chaotycznie ale naprawde jestem poddenerwowana. dla pewności już 3 testy nastepne zrobione i nadal wychodzi pozytywnie uffff. Z moich objawów takich wczesnych to napewno będzie ból piersi i jajników (jak przed okresem) i często do toalety muszę chodzić hmm szybko się męczę w pracy i senna jestem. na usg narazie cisza, za małe, a z jajnikami wszystko ok. czytałam na innym forach że podobno takie bóle jajników/jajnika to normalna rzecz w ciąży i sporo kobiet tak ma.
tak więc idę na następne usg pod koniec kwietnia i się wszystko wyjaśni.
pozdrawiam was wszystkie
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011

Edytowane przez carolans
Czas edycji: 2009-04-17 o 19:26
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:36   #4406
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
a ja byłam dziś u mojej lekarki i wyszło że za wcześnie na usg, jeszcze słaba widoczność, a więc musi to być 2 lub początek 3 tygodnia. strasznie się martwię, gdy powiedziała że to nie jest jeszcze pewne i że można poronić i o tym nie wiedziec tylko pomyśleć że okres sie przesunął. pisze chyba trochę chaotycznie ale naprawde jestem poddenerwowana. dla pewności już 3 testy nastepne zrobione i nadal wychodzi pozytywnie uffff. Z moich objawów takich wczesnych to napewno będzie ból piersi i jajników (jak przed okresem) i często do toalety muszę chodzić hmm szybko się męczę w pracy i senna jestem. na usg narazie cisza, za małe, a z jajnikami wszystko ok. czytałam na innym forach że podobno takie bóle jajników/jajnika to normalna rzecz w ciąży i sporo kobiet tak ma.
tak więc idę na następne usg pod koniec kwietnia i się wszystko wyjaśni.
pozdrawiam was wszystkie
dziwna ta Twoja lekarka ... jak może tak mówić!
dobry lekarz potrafi określić czy jest się w ciąży czy nie. poza tym powinna Ciebie skierować na badanie krwi na obecność gonadotropiny kosmówkowej czyli tzw. bete hcg.
ale oczywiście sama możesz iść do pierwszego lepszego laboratorium i wykonać test odpłatnie. wykrywa ciąże już 3-4 tyg. od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 07:57   #4407
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Oj dziewczynki...pamiętam jak niedawno sama pytałam was o objawy....a teraz jestem w 28tc i mężatką
Moje pierwsze objawy....?
Jak na @(kłucie w jajniku, dyskomfort w piersiach, lekkie zmęczenie, odrzucenie od papierosów), nic nadzwyczajnego...no i okres sie spóźniał.
Życzę staraczkom owocnych prac z TŻ-tem
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 08:06   #4408
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki...pamiętam jak niedawno sama pytałam was o objawy....a teraz jestem w 28tc i mężatką
Moje pierwsze objawy....?
Jak na @(kłucie w jajniku, dyskomfort w piersiach, lekkie zmęczenie, odrzucenie od papierosów), nic nadzwyczajnego...no i okres sie spóźniał.
Życzę staraczkom owocnych prac z TŻ-tem
Mężatko prosimy o relacje ze slubu na watku lipcowo- sierpniowym!!
gratulacje
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 13:19   #4409
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

zebra glowka do gory...uda nam sie...takze nie zamartwiaj sie i nie stresuj....
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 15:54   #4410
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

agnieszka zaczynam w koncu tak myslec, ze w koncu musi sie udac wiec postanowilam juz o tym tak intensywnie nie myslec bo wtedy to sie w ogole wmawia anwet, ze sie jest w ciazy...no a potem przychodzi @ i juz nie ma zludzen...wierze, ze w koncu sie uda nam wszytskim
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.