Styl kobiecy i rockowy jednocześnie - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 14:54   #421
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
cos takiego przejadlo mi sie jak bylam nastolatką i do tej pory nie stworzylam swojego alternatywnego stylu, bo nie chce wygladac jak gotka albo ostra blackowa... w ogole nie chce wygladac jak metal
chcialabym wygladac ciekawie, ostro, ale nie wulgarnie i niekoniecznie kobieco
a albo mi wychodzi nijako albo wulgarnie
No dokładnie, to taki standard, ale nie potrafię tak zestawić skórzanych dzwonów, żeby nie było to zestawienie oklepane lub wyzywające Póki co skóry i moro noszę w weekendy, a do roboty wypracowałam sobie styl mocno kobiecy i nieco wiktoriański (który zresztą co chwilę mi się nudzi ale nie mam lepszych pomysłów). Może ten wątek mnie jednak zainspiruje?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:58   #422
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

przerabialam punk, electro, gotyck, klubowy, grunge, wiktorianski, lalkowaty, ciuchy a'la victoria beckham - nic do mnie nie przemowilo na dluzsza mete

mialam faze na cyberpunk, ale juz mi sie znudzil, teraz jestem na fali wiedzmina i stamtad czerpie inspiracje, ale to tez pewnie bedzie tylko chwila

kupuje duzo ciuchow, ale nie umiem ich zestawic, a po paru mcach w ogole mi sie nie podobają, sama nie wiem co ja mam wlasciwie w szafie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:09   #423
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Hehe, ja przerabiałam: grunge, hippie, metal, gotyk, wiktoriański, militarny i totalnie zwykły (to był dopiero hardcore ) Stanęło na mieszance powyższych z naciskiem na wiktoriański zimą i hippie latem
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:15   #424
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

ah hippie, zapomnialabym, ale to bylo jak mialam 15 lat, a w mundurze czasem chadzam do tej pory

ja zima sie wbijam w skory, a latem chyba wygraly ciuchy beckham sprzed paru sezonow, czyli miniowki, mega wysokie obcasy i wszelkie nietoperzowe, ale obcisle w biodrach tuniki, im wiecej pokazują tym lepiej

no i zdarza mi sie wyciagnac moja starutka koszule w krate, biala podkoszulke i podarte dzinsy

jeszcze gdzies widzialam zestaw brazowe kowbojki, dopasowany czarny zakiet i obciete ciemnodzinsowe spodenki, do wyprobowania

zima boje sie przestylizowac zbey nie wygladac przypadkiem jak kloszard

a, jeszcze otarlam sie o klimaty arabskie, ale trudno sie chodzi dzwoniąć dzwoneczkami w bizuterii

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-01-24 o 15:17
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:17   #425
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

co macie na myśli mówiąc styl wiktoriański?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:21   #426
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

ja rozumiem pzrze to klasyczny gotyk, przepych, duzo wzornictwa, naćkana bizuteria (taka byla typowo wiktorianska), gorsety tez z materialu z deseniem, rekawiczki, widzialam fajen ozdoby na glowe w stylu tikki i klamry do wlosow tez mocno zdobione

no pewnie spodnic na drucianych halkach zadna z nas nie nosila
wiktorianskie beda falbany z tiulu i koronki, falbanki ogolnie, np na parasolkach przeciwslonecznych

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-01-24 o 15:22
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:42   #427
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

No jak to żadna, toć ja codziennie pomykam w drucianych halkach.... Żartuję, żartuję
Mój wiktoriański jest trochę bardziej w stronę retro, staram się nie przesadzać z dodatkami: spódnice, sukienki z falban owszem, długie lub do kolan, sznurowane kozaki, trzewiki, pantofle o klasycznym fasonie z paskiem, bluzki koszulowe z koronkami, bufkami, stójkami, żabotami (małymi ), gorsetowe bluzki, kamee, aksamitne żakiety... (i inne bzdety )
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 17:13   #428
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Fajne te zestawiki, picnic Może jak już pojadę do domu i będę miała aparat foto w całości (korpus odbierałam osobiście w Warszawie, a obiektywy pojechały pocztą do Gdyni ) to się wreszcie zmobilizuję do ruszenia swoich zestawów... Na moim blogu szafowym wciąż wakacje
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:19   #429
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

a ja jestem swoich chyba tak niepewna, ze bym ich nie wrzucila
tzn nie wydaja mi sie niczym do chwalenia, o , nie jestem z nich w 100% zadowolona
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:02   #430
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

bardzo lubie styl ktory prezentujecie na zdjeciach. W sumie jeszcze dwa lata temu mialam duza zajawke na ubior typu podarte dzinsy glany/trampki cwieki, kolor czarny itp. Teraz troche sie uspokoilam i wyposrodkowalam jednak wciaz w mojej szafie kroluje czern (i troche szarosci) i mam chyba z 10 par trampek ostatnio nawet kupilam sobie cudowne martensy z rozyczkami. Staram sie stawiac na kobiecosc- spodniczki, dopasowane ciuchy, tylko do obcasow wciaz nie moge sie przekonac.
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:22   #431
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

ja odstawilam glany, bo zbyt oklepane i co z tego jak wskoczylam w buty wojskowe, wygladajace calkiem podobnie
nie wiem czy naucze sie meczyc stopy w czolenkach, moje sa bardzo ksztaltne, a jak widzialam jak ma zdeformowane v beckham i naomi campbell to dziekuje...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 21:03   #432
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

masz racje glany sa oklepane jednak bedac w UK rzadko spotykam kogos w glanach, czesciej w trampkach/tenisowkach/botkach itp.. wiec wlasnie tutaj postanowilam zakupic sobie martensy o ktorych marzylam od dawna jednak zawsze szkoda mi bylo kasy no i tym bardziej jak zobaczylam piekne czarne w rozyczki- oszalalam
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 22:40   #433
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

u mnie jakoś glany nie sa oklepane. W sumie pewnie dlatego, że na tego typu wątkach jestem chyba jedyną nastolatką... Lub jedna z nielicznych:P A jak wiadomo wsrod mlodziezy mlodszej i starszej tez kroluje emo, skate i bazary, toteż glany jakos nie sa popularne specjalnie.
Ogólnie, ludzie chodzący po ulicach mojego miasta musza miec ze mnei neizly przypal
momentami wygladam jak pajacyk, wiec wole tutaj nie wklejac zestawow z mojej szafy:P

pisalyscie tam o ciuchach, jakie nosicie latem i zima, u mnie to tak:
latem dlugasne spodnice, bluzki z koronki, topy z gorsetowymi wiązaniami, trampki albo klapki jak jest fest upał
zimą to teraz chodze w glanach, najczesciej ciemne wąskie dzinsy, jakios sweterek ciemny, albo czarne bluzki, tez z koronkami, wieksza bizuteira, korale jakies, czarny plaszcz, czerwony szalik w kratke i czasem kaszkiet szaro-czarny w kratke rownież.

ogólnie pod ten płaszcz to jakoś sie nie stroje specjalnie, bo po raz mi się nie chce, po dwa te kilka(naście) minut, które musiałabym tracić codziennie rano na ubranie tego wszystkiego, wolę spedzac w łożku

a pytanie mam do Was.... Jaki nosicie makijaż? mroczny? czy zwyczajny? kolorowy?


edit: ten zestaw z jasnymi szortami i czarną resztą wygląda śmiesznie, w ogóle jasna spodnicka albo szorty i czarne rajstopy jakoś mnie odpychają...

Edytowane przez chromonikielnia
Czas edycji: 2009-01-24 o 22:43
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 22:43   #434
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ja zazwyczaj ciemny ,albo zwykly prosty co co nie co podkreśl ale za bardzo go nie widać
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 23:18   #435
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

fantazyjny, wieczorowy, jak mialam ciemne wlosy kochalam sie w makijazach hinduskich i turkusach
teraz jako blondynka wole roze i fiolety, nie zebym turkus przestala kochac, po prostu chwilowo jestem za blada

nie maluje sie nigdy na mhrhoczhno czharnho, bo to zabawnie wyglada
wlasciwie... to ja sie rzadko maluje
usta blyszczyki i perlowe pomadki

staram sie rownowazyc stroj makijazem i odwrotnie, czyli albo albo
jak mocny makijaz, to nieprzekombinowany stroj, jak przekombinowany stroj, to czasem elegancki makijaz zarezerwowany dla malej czarnej i pereł
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 17:49   #436
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Mój codzienny makijaż jest bardzo oszczędny, zazwyczaj nie starcza mi więcej czasu, niż na puder, róż (mój faworyt od niedawna - paletka Sephory z pajączkiem, kolekcja bodajże listopadowa, zdobycz z wyprzedaży), tusz do rzęs i błyszczyk/pomadka. Kiedy mam słabo umalowane oczy, to na usta daję coś ciemniejszego, np. L'oreal Glam Shine Cream kolor 101 (chyba już wycofany, to taki przejrzysty bakłażan, nałożony cienką warstwą ładnie przyciemnia usta i je nabłyszcza). Jak mam więcej czasu, trochę się bawię - lubię kolorowe kreski eyelinerem albo połączenie brązów i fioletów, skalę szarości, "leśną" zieleń, granat. Chociaż pewnie gdybym nie musiała wstawać tak wcześnie/tak długo jechać na uczelnię, malowałabym się bardziej ekstrawagancko, np. neonowy cień na powiekach. Wychodzę z założenia, że jestem w najlepszym wieku do eksperymentów z wyglądem i zamierzam z tego korzystać, póki mogę.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 18:48   #437
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

oczy maluję jedynie na ciemne kolory i NIGDY kolorowo! Zawsze czerń, grafit, brąz.. Czyli rockowo! Mocno podkreślone oczy, naturalne usta, bardzo jasna, jednolita cera (zawsze wybieram najjaśniejsze podkłady i korektory). Czyli wygląd taki, by był jak najnaturalniejszy, ale precyzyjny - wszystko musi być gładkie, jasne, oczy muszą być widoczne z daleka (opcja na co dzień to czarny tusz i delikatne podkreślenie czarną kredką). Zawsze podkreślam brwi. Jako "makijaż" oczu traktuje też soczewki - najlepiej jasnoniebieskie
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 19:15   #438
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
oczy maluję jedynie na ciemne kolory i NIGDY kolorowo! Zawsze czerń, grafit, brąz.. Czyli rockowo! Mocno podkreślone oczy, naturalne usta, bardzo jasna, jednolita cera (zawsze wybieram najjaśniejsze podkłady i korektory). Czyli wygląd taki, by był jak najnaturalniejszy, ale precyzyjny - wszystko musi być gładkie, jasne, oczy muszą być widoczne z daleka (opcja na co dzień to czarny tusz i delikatne podkreślenie czarną kredką). Zawsze podkreślam brwi. Jako "makijaż" oczu traktuje też soczewki - najlepiej jasnoniebieskie
Też staram się utrzymywać jasny kolor cery, co bywa dosyć trudne, jako że jestem typem zimy południowej... No ale od czego filtry, kwasidła i inne mikstury, o których na innych wątkach można dyskutować
Z tymi soczewkami to mnie trochę zainspirowałaś, chociaż nie mogę przesadzać - ostatnio kupiłam sobie na Allegro okulary (takie trochę w stylu pin up ), więc najpierw się nimi nacieszę, a potem ewentualnie zaopatrzę się w soczewki. Mój wymarzony kolor oczu to zielony, a to przecież nie takie trudne do spełnienia...

Jeszcze odnośnie makijażu - jestem ogromną fanką kredek do oczu, zarówno cienkich, jak i grubych, takich własciwie cieni w kredce. Uzbierałam ich już niezłą kolekcję, może jak tu o nich napiszę, to w końcu zacznę ich częściej używać
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 19:47   #439
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ja na ciemno - czerń, grafit, granat, i zawsze kreski "na Kleopatrę" - czasem tylko na górnej powiece (tak retro jakby) czasem na obydwu (na emo ). Usta traktuję błyszczykiem, rozmiłowałam się w ostrych, malinowych różach. Podkładu i pudru nie używam, mam po nich bardzo brzydką cerę, bez nich zaś ok, praktycznie żadnych wyprysków itp., więc to nie robi żadnej szkody.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 20:26   #440
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ja zawsze maluję oczy ciemnymi kolorami, inaczej czuję się nijaka, rozmyta. A konkretnie ciemno zielona kredka i pseudo smokey eyes przy użyciu czarnego i srebrnego cienia do oczu. I tak mocny makijaż nigdy mi nie wychodzi bo mam opory przed malowaniem powieki aż po łuk brwiowy... Gotyckiej przesady też nie lubię - przynajmniej na sobie. Usta naturalne, ewentualnie z delikatnie beżowym błyszczykiem, ktory i tak zaraz zjadam. Cerę mam jasną ale często zaczerwienioną i coś mi wyskakuje więc puder i korektor obowiązkowo... Czasami dodaję brzoskwiniowy róż. Ostatnio próbuję kombinować z makijażem ale mam wrażenie, że do mnie nic innego nie pasuje...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:00   #441
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

a ja jak sie umaluje na ciemno to wygladam jak kur.. albo mloda gniewna
szukam jakiejs paletki do modelowania twarzy, do zwezenia nosa i wyplaszczenia kosci policzkowych
lubie wszelkie pudry z drobinkami
a w kreskach na oczach jak chyba prawie kazda z nas wygladam najlepiej, ale rzadko mi sie chce
lubie sztuczne rzęsy

kto lubi tima burtona?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tcorp.jpg (50,5 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-01-25 o 21:03
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:07   #442
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

aa teraz juz wiem wszystko;]

to moze tyle ode mnie, ze maluje sie grafitową albo szarą kredką, na gorze i na dole, [czarna mi jakoś za bardzo imoł zalatuje], tez zawsze najjaśniejszy puder albo podkład, tusz raczej okazyjnie, bo swoje rzęsy mam bardzo gługie i gęste, a w umalowanych wyglądam sztucznie, tak mi się wydaje... cienie to już calkiem baaardzo okazyjknie, bo czuje sie z nimi staro, a nie chcę wyglądac na malolate, ktora z siebie wielka dame robi.
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:19   #443
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
kto lubi tima burtona?
A kto nie lubi?
Skąd masz koszulkę z Emily? Też chcę!
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:35   #444
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ostatnio podoba mi się styl tej kobitki, niby nic specjalnie odkrywczego ale ma typ urody idealnie wpasowany w kobieco-rockowy klimat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg annelindpinup-007790-1.jpg (51,7 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_350b0231857580f1efb7aaf1c9e2b5cd.jpg (49,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ddffee97b54e7fe0be3ad15d6baa1ef1.jpg (39,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_e672a39528c207425f31a3564cd14a0f.jpg (34,6 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_fe187b13accea700f129563e2487c52e.jpg (45,1 KB, 145 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:56   #445
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ostatnio podoba mi się styl tej kobitki, niby nic specjalnie odkrywczego ale ma typ urody idealnie wpasowany w kobieco-rockowy klimat.
Kto to?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:23   #446
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kto to?
Anne Lindfjeld, zbyt skomplikowane nazwisko aby zapamiętać Więcej np. tutaj: http://www.zyxiz.com/gallery/thumbnails.php?album=110
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:41   #447
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

bluzka z zary, ale jest tlyko 1 rozmiar - wielki :/

ta pani ma ten sam problem co ja - ma wielka glowe
i ladny biust

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-01-26 o 12:43
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:03   #448
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

jesli chodzi o makijaz- zdecydowanie ciemny, obowiazkowo czarna kredka, czasami brazowy bezowy ale nigdy kolorowy. Usta- naturalne, bardzo jasne lub krwistoczerwone.

Jesli chodzi o mode-lubie sie nia bawic ostatnio bardzo polubilam folkowe dodatki, orientalne tuniki, krate - wszstko to fajnie zgrywa sie z ubraniami w stylu rockowym
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:57   #449
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Obejrzałam sobie galerię Anne Lindfjeld i, co tu dużo mówić, do takiego stylu to ona pasuje Spodobały mi się te połyskujące zestawione z gorsetem.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:44   #450
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

moim zdaniem genialny styl rockowy ma Liz Vicious, polecam zobaczyć, ale jej galerie to tylko dla dorosłych ; )..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.