Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 12:22   #4591
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Materac kupowaliśmy stacjonarnie, bo w Lublinie jest ten sklep. Braliśmy razem z łóżeczkiem i jakiś rabat dostaliśmy z tego co kojarzę.

No Avent też są polecane

Świetny kocyk

45 zł za ręczniki Ja te zamawiałam http://allegro.pl/recznik-z-kapturem...222015101.html

Leżaczek kupowaliśmy oddzielnie. Ja na razie Wam się nie przyda. Wsady z gąbki raczej są do kitu. Sama wanienka Wam póki co wystarczy.

Tak mi się podoba, że sama bym taki chciała

A dobre jakościowo są te ręczniki? Bo ten u mnie w mieście super jakoś, gruby, chłonny, naprawdę super Oglądałam to macałam, ale nie kupowałam jeszcze. A te są dość grube czy bardzo cienkie? Urocze

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Nie, ja krótko karmiłam, bo około 2 miesiące. Niestety straciłam pokarm po operacji w styczniu. Próbowałam odzyskać, ale się nie udało. Eee u mnie też nic nie ciekło wcześniej, także spokojnie Po porodzie miałam tyle pokarmu, że cały oddział wykarmiłabym

W sumie zapomniałam, że miałaś operację. Ale dobrze, że chociaż chwilę mogłaś dać małej, co najlepsze z cyca

Mam nadzieję, ze u mnie będzie litrami się lać
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 12:26   #4592
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak mi się podoba, że sama bym taki chciała

A dobre jakościowo są te ręczniki? Bo ten u mnie w mieście super jakoś, gruby, chłonny, naprawdę super Oglądałam to macałam, ale nie kupowałam jeszcze. A te są dość grube czy bardzo cienkie? Urocze

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------




W sumie zapomniałam, że miałaś operację. Ale dobrze, że chociaż chwilę mogłaś dać małej, co najlepsze z cyca

Mam nadzieję, ze u mnie będzie litrami się lać
A ostatnio małej kupiłam takie oto ciuszki, kurcze, to jest tak przyjemne.. Bardziej niż kupowanie sobie

Pieluszki tetrowe Ci się przydały?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030022.jpg (207,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030023.jpg (201,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030024.jpg (214,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030025.jpg (180,2 KB, 6 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 12:35   #4593
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Kurczę powiedziałybyście, że to mężczyzna? https://www.youtube.com/watch?v=ObFCrNV7iJg tzn. niewiele już z niego zostało
Może dlatego, ze tu jest takich ludzi sporo, to już widzę różnicę. Ale ma typowo męska szczękę, podbródek, usta, zęby. Na pierwszy rzut oka widac A jak się odezwie to już w ogóle. Żadna kobieta tak nie mówi.
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4668792 8]przynajmniej nie ma brody
a tak serio, to nie powiedziałabym, że to facet [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
A ostatnio małej kupiłam takie oto ciuszki, kurcze, to jest tak przyjemne.. Bardziej niż kupowanie sobie

Pieluszki tetrowe Ci się przydały?
To prawda. Ja nie mam dzieci, nie chce mie dzieci, a oferuję całej rodzinie i znajomym kupowanie ciuszków, bo tu tanio. Ale głównie dlatego, ze uwielbiam szukać jakichś ślicznych ubranek.

Co do butelek, to kolezanka ma gromadkę dzieci i sporo doświadczenia i właśnie przy ostatnich dzieciach miała tylko tommie tippie. Jest nimi zachwycona.
A u mnie w lumpeksach całe zestawy tommie tippie można kupić za grosze.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

A potrzebuję pieluchę tetrową do cedzenia nalewek i nigdzie nie ma
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 12:37   #4594
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak mi się podoba, że sama bym taki chciała

A dobre jakościowo są te ręczniki? Bo ten u mnie w mieście super jakoś, gruby, chłonny, naprawdę super Oglądałam to macałam, ale nie kupowałam jeszcze. A te są dość grube czy bardzo cienkie? Urocze

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------




W sumie zapomniałam, że miałaś operację. Ale dobrze, że chociaż chwilę mogłaś dać małej, co najlepsze z cyca

Mam nadzieję, ze u mnie będzie litrami się lać
Ręczniki jak ręczniki. Miękkie są ale nie mam porównania z innymi. Pewnie te droższe są lepszej jakości. Ale czy ja wiem czy opłaca się kupować ręcznik za taką kasę. Na pewno potrzebujesz min. 2 szt, więc to już 90 zł

Szczerze to po części się cieszę, że przestałam karmić. Karmienie oczywiście jest najlepsze dla dziecka, ale mnie doprowadziło do lekkiej depresji, a wiadomo, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Mała miała kolki i ciągle byłam obwiniana, że czegoś się nażarłam dlatego płacze Ile się nasłuchałam, że moje mleko jest za chude i że się nie najada. Ciągle byłam o coś obwiniana. Nigdzie nie mogłam wyjść, bo cycka nikomu nie zostawię. Każdy dzień wyglądał tak samo. Mega nerwowa atmosfera w domu, bo mała nie spała w nocy, czasami do 4 czy 5 trzeba było nosić i bujać. Na szczęście kolki miała tylko miesiąc. Jak już trochę odżyłam to operacja. Nie wiem za jakie grzechy to wszystko mnie spotkało
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 12:44   #4595
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Może dlatego, ze tu jest takich ludzi sporo, to już widzę różnicę. Ale ma typowo męska szczękę, podbródek, usta, zęby. Na pierwszy rzut oka widac A jak się odezwie to już w ogóle. Żadna kobieta tak nie mówi.



To prawda. Ja nie mam dzieci, nie chce mie dzieci, a oferuję całej rodzinie i znajomym kupowanie ciuszków, bo tu tanio. Ale głównie dlatego, ze uwielbiam szukać jakichś ślicznych ubranek.

Co do butelek, to kolezanka ma gromadkę dzieci i sporo doświadczenia i właśnie przy ostatnich dzieciach miała tylko tommie tippie. Jest nimi zachwycona.
A u mnie w lumpeksach całe zestawy tommie tippie można kupić za grosze.[COLOR="Silver"]
No u Ciebie na pewno wybór ciuszków niesamowity i w niskich cenach

Tak chwalicie te butelki Tippie, że zaraz o nich poczytam

Kupiłam dzisiaj
ten podkład. Odcień - idealny, tak jasny jak moja
Byłam w drogerii, gdzie zawsze same perełki są, babka strasznie zachwalała ten podkład, ja się skusiłam jak zobaczyłam kolor. Na twarzy wygląda bardzo ładnie, oby nie zapchał tylko
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nce-cover.html

Kusi mnie ten róż jeszcze. Ktoś miał?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-blushed.html

Kupiłabym, ale mam inne wydatki, krem, krem pod oczy, tonik, żel, zbankrutuje Masakra.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ręczniki jak ręczniki. Miękkie są ale nie mam porównania z innymi. Pewnie te droższe są lepszej jakości. Ale czy ja wiem czy opłaca się kupować ręcznik za taką kasę. Na pewno potrzebujesz min. 2 szt, więc to już 90 zł

Szczerze to po części się cieszę, że przestałam karmić. Karmienie oczywiście jest najlepsze dla dziecka, ale mnie doprowadziło do lekkiej depresji, a wiadomo, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Mała miała kolki i ciągle byłam obwiniana, że czegoś się nażarłam dlatego płacze Ile się nasłuchałam, że moje mleko jest za chude i że się nie najada. Ciągle byłam o coś obwiniana. Nigdzie nie mogłam wyjść, bo cycka nikomu nie zostawię. Każdy dzień wyglądał tak samo. Mega nerwowa atmosfera w domu, bo mała nie spała w nocy, czasami do 4 czy 5 trzeba było nosić i bujać. Na szczęście kolki miała tylko miesiąc. Jak już trochę odżyłam to operacja. Nie wiem za jakie grzechy to wszystko mnie spotkało
Bidulko
Ale kto Cię obwiniał o to? Zamiast Cię wspierać w pierwszych dniach/tygodniach to takie rzeczy żeby mówić?
Mam nadzieję, ze u mnie będzie dobrze i, że dam sobie radę, bo bardzo się boję, że nie będę umiała się zająć małą i, że będzie plakać, a ja nie będę wiedziala, co się dzieje Jestem dobrej myśli, ale i tak mnie to przeraża. Chcę karmić piersią, ale nic na siłę, jak mała będzie wiecznie głodna to i tak bez sensu. Mam nadzieję, ze damy sobie radę
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 13:56   #4596
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Miki, to kto taki przyjemny dla Ciebie był? Chyba się domyślam z reszta. Że też wszyscy dookoła zawsze mają najwięcej do powiedzenia


U mnie ciuchy dziecięce to taniocha, bo nie dośc ze wolne od VAT, to parę lat temu weszły jakieś tam regulacje, ze mały ciuch jest z małej ilości materiału, dlatego musi by tańszy niż ciuch dla osoby dorosłej

A zerknij, może na ebay uk jest taniej.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Mi się słabo robi jak widzę ceny ciuszków w PL. Trzeba by naprawdę bogatym, żeby mieć dzieci.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 15:40   #4597
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Tak w temacie ciążowym. Kolega Tż spodziewa się dziecka, w październiku ma się urodzić. Ktoś spytał "październik, to który to miesiąc?" Na co mój Tż błyskotliwie wystrzelił "październik to dziesiąty!"

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

W moim ulubionym lumpku peeełno jest ubranek dziecięcych. Jakbym miała więcej miejsca to już bym składowała.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 16:03   #4598
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

[/COLOR]W moim ulubionym lumpku peeełno jest ubranek dziecięcych. Jakbym miała więcej miejsca to już bym składowała.
Dla siebie czy dla kolegi Tżta?

O Boże, co za leniwy dzien dzisiaj
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 16:25   #4599
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Dla ewentualnego potomka. Takie czasem są piękne ubrania, pewnie jak będzie czas już takich nie znajdę. Ale będzie wtedy w sumie setka innych, równie pięknych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 16:49   #4600
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Dla ewentualnego potomka. Takie czasem są piękne ubrania, pewnie jak będzie czas już takich nie znajdę. Ale będzie wtedy w sumie setka innych, równie pięknych.
o, proszę

Okropnie boli mnie żołądek, masakra
Wypiłam kubek rumianku, bo mięty w domu nie ma i zjadłam chleb z masłem, bo jestem głodna i jeszzce bardziej mnie mdli przez to

Jadłam dziś gołąbki i nic takiego w sumie, co by mi zaszkodzic mogło
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 19:15   #4601
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
A ostatnio małej kupiłam takie oto ciuszki, kurcze, to jest tak przyjemne.. Bardziej niż kupowanie sobie

Pieluszki tetrowe Ci się przydały?
Słodkie A to już pewne, że to dziewczynka?

Pieluchy tetrowe zawsze się przydają Do tej pory nam służą Mała zawsze zasypia z pieluchą, inaczej nie uśnie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Może dlatego, ze tu jest takich ludzi sporo, to już widzę różnicę. Ale ma typowo męska szczękę, podbródek, usta, zęby. Na pierwszy rzut oka widac A jak się odezwie to już w ogóle. Żadna kobieta tak nie mówi.



To prawda. Ja nie mam dzieci, nie chce mie dzieci, a oferuję całej rodzinie i znajomym kupowanie ciuszków, bo tu tanio. Ale głównie dlatego, ze uwielbiam szukać jakichś ślicznych ubranek.

Co do butelek, to kolezanka ma gromadkę dzieci i sporo doświadczenia i właśnie przy ostatnich dzieciach miała tylko tommie tippie. Jest nimi zachwycona.
A u mnie w lumpeksach całe zestawy tommie tippie można kupić za grosze.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

A potrzebuję pieluchę tetrową do cedzenia nalewek i nigdzie nie ma
Tż się nie zczaił i mówi "co to za dupę oglądasz" jak mu się głupio zrobiło jak powiedziałam, że to facet

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
No u Ciebie na pewno wybór ciuszków niesamowity i w niskich cenach

Tak chwalicie te butelki Tippie, że zaraz o nich poczytam

Kupiłam dzisiaj
ten podkład. Odcień - idealny, tak jasny jak moja
Byłam w drogerii, gdzie zawsze same perełki są, babka strasznie zachwalała ten podkład, ja się skusiłam jak zobaczyłam kolor. Na twarzy wygląda bardzo ładnie, oby nie zapchał tylko
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nce-cover.html

Kusi mnie ten róż jeszcze. Ktoś miał?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-blushed.html

Kupiłabym, ale mam inne wydatki, krem, krem pod oczy, tonik, żel, zbankrutuje Masakra.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



Bidulko
Ale kto Cię obwiniał o to? Zamiast Cię wspierać w pierwszych dniach/tygodniach to takie rzeczy żeby mówić?
Mam nadzieję, ze u mnie będzie dobrze i, że dam sobie radę, bo bardzo się boję, że nie będę umiała się zająć małą i, że będzie plakać, a ja nie będę wiedziala, co się dzieje Jestem dobrej myśli, ale i tak mnie to przeraża. Chcę karmić piersią, ale nic na siłę, jak mała będzie wiecznie głodna to i tak bez sensu. Mam nadzieję, ze damy sobie radę
Miałam ten podkład i uwielbiałam Używałam na zmianę z Revlonem.

Róż też mam ale jeszcze nie używałam

Głównie to Tż i teściowa, chociaż moja mama też często dopytywała co zjadłam jakbym była niespełna rozumu i świadomie jadła rzeczy zabronione podczas karmienia Te pierwsze tygodnie po porodzie są ciężkie, bo wiadomo hormony jeszcze buzują i właśnie potrzeba ogromnego wsparcia. Jak masz kochanego Tż to na pewno dacie sobie świetnie ze wszystkim radę. Mój ma charakterek i czasami bardzo ciężko się z nim dogadać. Ma takie zmienne nastroje, gorzej jak z niejedną babą w okresie Jednego dnia jest milutki, że do rany przyłóż, a innego mam ochotę go zabić.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Miki, to kto taki przyjemny dla Ciebie był? Chyba się domyślam z reszta. Że też wszyscy dookoła zawsze mają najwięcej do powiedzenia


U mnie ciuchy dziecięce to taniocha, bo nie dośc ze wolne od VAT, to parę lat temu weszły jakieś tam regulacje, ze mały ciuch jest z małej ilości materiału, dlatego musi by tańszy niż ciuch dla osoby dorosłej

A zerknij, może na ebay uk jest taniej.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Mi się słabo robi jak widzę ceny ciuszków w PL. Trzeba by naprawdę bogatym, żeby mieć dzieci.
Tż i teściowa zawsze wszystko wiedzą najlepiej Po operacji też dawała mi złote rady "daj sobie spokój z karmieniem, bo Twój pokarm jest za chudy" na nic moje tłumaczenie, że nie ma czegoś takiego jak chudy pokarm.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
o, proszę

Okropnie boli mnie żołądek, masakra
Wypiłam kubek rumianku, bo mięty w domu nie ma i zjadłam chleb z masłem, bo jestem głodna i jeszzce bardziej mnie mdli przez to

Jadłam dziś gołąbki i nic takiego w sumie, co by mi zaszkodzic mogło


---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Tż poszedł na kawalerskie do brata, niunia właśnie usnęła. Chyba zrobię sobie wieczór SPA, nałożę coś na włosy, wezmę długą kąpiel z pachnącym olejkiem, zrobię sobie maseczkę z glinki bo już nie pamiętam kiedy używałam i pomaluję paznokcie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 13:04   #4602
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Witam piękne panie

Ja już po obiedzie, spacerze, nażarta jak słoń odpoczywam

Miki - rzeczywiści nieciekawie, ale pamiętam, że często pisałaś, że Tż ma taki charakterek. Niedobrze, bo wtedy na pewno potrzebowałaś wsparcia, a nie dołowania dodatkowego. Tym bardziej, ze to pierwsze dziecko i nie wiedziałas co z czym i jak A teściowa jak teraz się do Ciebie odnosi? Dobry macie kontakt?

Co do podkładu, naprawdę mi się podoba, przypomina mi nieco Revlona, choć tamten wydaje mi się, ze był nieco lżejszy. Pierre Rene nie ciemnieje, ładnie wygląda na mojej buzi i wygląda na taką nieskazitelną

Dzisiaj mycie łba, przetestuję Biovaxa do blondu, nałożę na moje ombre i zobaczymy



Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

[/COLOR]Tż poszedł na kawalerskie do brata, niunia właśnie usnęła. Chyba zrobię sobie wieczór SPA, nałożę coś na włosy, wezmę długą kąpiel z pachnącym olejkiem, zrobię sobie maseczkę z glinki bo już nie pamiętam kiedy używałam i pomaluję paznokcie
Takie s p a na pewno Ci dobrze zrobi
Ja dziś wieczorem też mam zamiar

Lekarz na każdej wizycie potwierdza, że to dziewczynka
Także oby, bo za karę będzie nosić różowe skarpety i ciuszki Te ubranka tak mnie rozczulają, że je przytulam i całuję i sama się do siebie cieszę
Póki co, mam 9 pieluszek, domówię jeszcze z 10 na allegro i chyba wystarczy? To niewielkie pieniądze, a dziecku na długi czas się przydadzą, tym bardziej jak się będzie brudzić, ulewać, etc.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 13:14   #4603
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Lekarz na każdej wizycie potwierdza, że to dziewczynka
Także oby, bo za karę będzie nosić różowe skarpety i ciuszki
Zgodnie z filozofią gender może każde dziecko może nosić każdy kolor
Zgodnie z filozofia staropolską różowy jest dla chłopca, a niebieski dla dziewczynki. A ma to niby związek z kolorem szat Jezusa i Maryi . Tak mnie mamusia uświadamiała
Także tak i tak jest dobrze
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 13:22   #4604
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zgodnie z filozofią gender może każde dziecko może nosić każdy kolor
Zgodnie z filozofia staropolską różowy jest dla chłopca, a niebieski dla dziewczynki. A ma to niby związek z kolorem szat Jezusa i Maryi . Tak mnie mamusia uświadamiała
Także tak i tak jest dobrze
Nie no jasne, gender górą Także tak czy siak, różowe ciuszki i tak się przydadzą

Kusi mnie ten szampon, ale mam dwa zaczęte i nie mogę mieć trzeciego, a pomyśleć, że kiedyś normą było 8-10 u mnie Co to wspólne życie robi z człekiem Tż by mnie udusił za tę ilość kosmetyków, choć i tak mówi, ze kiedy nie spojrzy coś przybywa
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-keratyna.html
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 13:52   #4605
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ja próbuję sie ograniczać, zredukować ilość kosmetyków, ale i tak łazienka jest nimi zawalona. No i oczywiście 3/4 i tak nie używam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:05   #4606
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

ten Pierre Renne za różowy dla mnie mimo wszytsko.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:13   #4607
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja próbuję sie ograniczać, zredukować ilość kosmetyków, ale i tak łazienka jest nimi zawalona. No i oczywiście 3/4 i tak nie używam.
Cóż, taka kobieca natura
Ja uwielbiam te wszystkie opakowania, wąchanie, etc.
Nie mam tego dużo, naprawdę, kiedyś było kilka olejów, dziś jeden, ze trzy maski i dwie odżywki, a kiedys.... Boże! Pól domu

Belli - dla mnie jest super, przy nakładaniu widać te różowe tony, bo nakłądam dokładnie przy lustrze w oknie, ale po chwili stapia się super z cerą i nic się nie odznacza
Kończy mi się transparentny z Manhattan i chyba zdecyduję się teraz na sypki puder Inglota, bo Man wysusza mi nieco skórę
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:20   #4608
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ja teraz wlasnie tylko tego pudru używam na co dzień. Kto w sumie powiedział,że dzień w dzień trzeba być perfekcyjnie umalowaną. Pewnie jak mi się cera pogorszy to będę się czuć gorzej tak, ale póki co nie jest idealnie, ale bez przesady.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:23   #4609
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Wystarcza Ci sam puder? U mnie to on w sumie nic prawie nie zakryje bez podkładu
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 14:27   #4610
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Cóż, taka kobieca natura
Ja uwielbiam te wszystkie opakowania, wąchanie, etc.
Nie mam tego dużo, naprawdę, kiedyś było kilka olejów, dziś jeden, ze trzy maski i dwie odżywki, a kiedys.... Boże! Pól domu
Ja nad tym ubolewam bo taka nie byłam. Ja miałam zestaw do pielęgnacji twarzy, żel pod przyrznic i szampon. Balsam do ciała czasem, 1 podkład, 1 tusz i parę cieni. I to wszystko.
3 pary butów. Parę ciuchów, w których chodziłam wieki. Niektóre mam do dziś.
A teraz szafa się nie domyka, buty stoją już wszędzie, kosmetyki walają się po łazience i 2 sypialniach. Nie ogarniam tego. Źle mi z tym.
Próbuje się ogarnąć.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja teraz wlasnie tylko tego pudru używam na co dzień. Kto w sumie powiedział,że dzień w dzień trzeba być perfekcyjnie umalowaną. Pewnie jak mi się cera pogorszy to będę się czuć gorzej tak, ale póki co nie jest idealnie, ale bez przesady.
Zdecydowanie. Jak ma sie przyzwoitą cerę, to po co. Nawet lepiej dla skóry.
Ja też kiedyś się prawie nie malowałam.
A teraz nawet na działkę idąc lekko się maluje, żeby nie straszyć ludzi przebarwieniami na ryju.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:34   #4611
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

W okolicach owulacji mam wysyp, resztę idzie ogarnąć. Przebarwienia powoli znikają ( kwas kojowy). Mam jakieś zaczerwienienia, rozszerzone pory czy wagry no ale każdy coś ma.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:50   #4612
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja próbuję sie ograniczać, zredukować ilość kosmetyków, ale i tak łazienka jest nimi zawalona. No i oczywiście 3/4 i tak nie używam.
ja też tak mam, do tego kosmetyki Mamy a teraz domówiłam trochę rzeczy z lawendy

Powiem Wam, że w biedrze kupiłam maskę Loreala, sun defence. Ma dobrą konsystencję, bardzo maluśko jej trzeba nakładać i szybko działa. Wiem, że skład nie powala, ale teraz jak tak słonko przygrzewa włosy mi się strasznie puszyły. Jestem zadowolona
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:47   #4613
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zgodnie z filozofią gender może każde dziecko może nosić każdy kolor
Zgodnie z filozofia staropolską różowy jest dla chłopca, a niebieski dla dziewczynki. A ma to niby związek z kolorem szat Jezusa i Maryi . Tak mnie mamusia uświadamiała
Także tak i tak jest dobrze
Ja do chrztu miałam niebieskie ciuszki, więc jeszcze niedawno nie miało to znaczenia :P
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 17:09   #4614
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Ja do chrztu miałam niebieskie ciuszki, więc jeszcze niedawno nie miało to znaczenia :P
No włąśnie zgodnie z tą staropolską filozofią. Ja też miałam białe z niebieskim, moja siostra też. I siostrzenica tez, bo moja mama robiła dla niej sukienkę.
Dla mnie to w ogóle nie ma żadnego znaczenia. Ja bym żadnemu dziecku różowego ubrania nie założyła, bo nienawidzę tego koloru (różowe dodatki wzorki, czy akcenty sa ok), także moim zdaniem to jest tylko i wyłącznie kwestia personalnych upodobań rodziców. Kolor jak każdy inny, a ludzie szukają w nim znaczenia
Mam koleżankę, która swoja córkę ubiera tylko u wyłacznie na różowo Ale jej dziecko, jej wybór

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Zrobiłam kotu domową karmę. Jak mu smakuje Mój kotek będzie się zdrowo odżywiał, nie jakieś tam fast-foody z paczki

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Widziałyście reklamę DEBBY na stronie głównej? https://wizaz.pl/
Widziałyście jak laska ma wyfotoszopowaną klatkę piersiową/mostek nad bluzką? Potworek
Nie ma to jak się ślepy dorwie do Photoshopa
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:08   #4615
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Łopianowego nie miałam .Z Green Pharmacy miałam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...brzozowym.html Na początku wydawał się fajny, ale później zaczął podrażniać. Ja już nie wiem co jest z moją skórą głowy. Niby nie mam łupieżu, ale po niektórych szamponach strasznie swędzi mnie głowa, robi się ściągnięta i czerwona, zwłaszcza koło karku
Olejek z GP nawet mnie zaczął podrażniać. Myślałam, że to niemożliwe.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Widziałyście w Biedronce saszetki Biovaxów po 1,99zł? Wzięłam 5 sztuk, wszystkie rodzaje prócz tej ciemnej, najnowszej wersji

Dodatkowo płyn do prania dla dzieci i mama mi kupiła taki uroczy kocyk za 15zł, żal było nie kupić.

Są jeszcze fajne peelingi i masła Bielendy po 5zł, jutro lecę kupić
Ty masz termin na wrzesień nie? 4 miesiące płyn do prania będzie czekał?

Kupowałam te biowaxy jak jeździłam na basen, do sauny były doskonałe w sam raz na jeden raz

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Ja tam zjadłam aż 3 banany. Mimo, że w diecie był 1

Ja kupiłam w Biedrze dwa rodzaje saszetek, przy mojej długości jedna starcza na 4 użycia. Może jutro dokupię kilka z 3 olejami i coś nowego.

Ale o masłach i peelingach nie wiedziałam.

Seerio? Ja mam chyba podobnej długości kudły, a jedna saszetka na raz szła masz jakąś dietę? jaką?

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Gromadzę już, już coraz więcej
Zamówiłam piękny kocyk na allegro, mama mi kupiła dwa ejszcze, ubranka też już kupuję powoli. Co za radość
W tym miesiącu zamówię pościel do łożeczka i butelki. Jakie masz dla małej? Może poradzisz mi jakieś niezbędne, sprawdzone gadżety?

A imię - Hania
Już wybrane? Faaajnie kto zaproponował, Ty czy TŻ?

Ja mogę powiedzieć tylko coś na temat smoczka. Koniecznie ma być mały, z małą dziurką, imitującą cyca. Te duże, miękkie smoki z wielkimi dziurami rozleniwiają dzieci, powodują opóźnienie nauki połykania, osłabiają odruch ssania.


Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dzięki
Zapiszę sobie te majtasy, skoro takie dobre
Maltan już mam, bo mnie tak sutki bolały, ze sobie kupiłam i smarowałam

Fajnie, że mogłaś małą karmić piersią. Nadal to robisz? Ja czytam, że niektórym dziewczynom już coś tam cieknie teraz, u mnie cisza A bardzo chcę karmić małą piersią.
Ja dziś miałam na zajęciach, żeby gonić matki, które karmią dwuletnie dzieci cycem. Powinno się nie dłużej niż rok karmić naturalnie.

Było też, że od 4 do 6 miesiąca trzeba wprowadzić karmienie łyżeczką odpowiednią techniką, kładąc łyżeczkę na środek języka i naciskając go stymuluje się wtedy naukę dorosłego połykania Miki korzystacie już z łyżeczki? Ciekawa jestem jak to w praktyce wygląda

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
o, proszę

Okropnie boli mnie żołądek, masakra
Wypiłam kubek rumianku, bo mięty w domu nie ma i zjadłam chleb z masłem, bo jestem głodna i jeszzce bardziej mnie mdli przez to

Jadłam dziś gołąbki i nic takiego w sumie, co by mi zaszkodzic mogło
Mnie codziennie boli żołądek od dwóch tygodni. Mam mega mega kryzys w leczeniu, nie mogę się najeść, napić, nic nie mogę praktycznie bo boli

Teraz jeszcze się przeziębiłam i jak kicham tak bolą mnie plecy i klata, że mam zły w oczach. Nie wiem czy dotrwam do końca. Mam ochotę to rzucić w cholerę, a mogę tym zaprzepaścić 5 miesięcy, które już przetrwałam.

[QUOTE=xxxMikixxx;46694111]

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dzisiaj mycie łba, przetestuję Biovaxa do blondu, nałożę na moje ombre i zobaczymy







Lekarz na każdej wizycie potwierdza, że to dziewczynka
Także oby, bo za karę będzie nosić różowe skarpety i ciuszki Te ubranka tak mnie rozczulają, że je przytulam i całuję i sama się do siebie cieszę
Póki co, mam 9 pieluszek, domówię jeszcze z 10 na allegro i chyba wystarczy? To niewielkie pieniądze, a dziecku na długi czas się przydadzą, tym bardziej jak się będzie brudzić, ulewać, etc.
Seerio? szalejesz! hormony jednak powodują niesamowite rzeczy

Ej, dobra, całowanie skarpet przyszłego dziecka jednak jest dziwne


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zgodnie z filozofią gender może każde dziecko może nosić każdy kolor
Zgodnie z filozofia staropolską różowy jest dla chłopca, a niebieski dla dziewczynki. A ma to niby związek z kolorem szat Jezusa i Maryi . Tak mnie mamusia uświadamiała
Także tak i tak jest dobrze
ciekawe bez urazy dziewczyny ale przeraża mnie to, że dziewczynki mają wszystko różowe, a chłopcy niebieskie.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja próbuję sie ograniczać, zredukować ilość kosmetyków, ale i tak łazienka jest nimi zawalona. No i oczywiście 3/4 i tak nie używam.
Nie ma mowy. Łazienkę mam zawaloną tak, że ciężko ją sprzątać

Źle się czuję znoooooooowu przeziębienie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:23   #4616
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
ciekawe bez urazy dziewczyny ale przeraża mnie to, że dziewczynki mają wszystko różowe, a chłopcy niebieskie.
Mnie też. Przecież jest tyyyle kolorów do wyboru.
Chociaż jeśli chodzi o ciuszki dla dziewczynek, to bywa ciężko. Większość jest różowa. Dla chłopców jest jeszcze jakiś wybór. Szare, niebieskie, zielone, beżowe.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:35   #4617
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

[B]Maryha
Jak będziesz w ciąży, całowanie skarpet wyda Ci się normalne
Albo tylko ja tak mam

Co do płynu -3 miesiące i tydzień A poza tym 1,5 miesiąca przed zacznę prać ciuszki i wszystkie rzeczy dla małej, więc jak znalazł.

Imię wspólnie wybraliśmy, ale bardziej ja naciskałam

A bierzesz leki, że tak cię boli żołądek? Niedobrze kurcze, może coś osłonowego?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:10   #4618
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
[B]Maryha
Jak będziesz w ciąży, całowanie skarpet wyda Ci się normalne
Albo tylko ja tak mam

Co do płynu -3 miesiące i tydzień A poza tym 1,5 miesiąca przed zacznę prać ciuszki i wszystkie rzeczy dla małej, więc jak znalazł.

Imię wspólnie wybraliśmy, ale bardziej ja naciskałam

A bierzesz leki, że tak cię boli żołądek? Niedobrze kurcze, może coś osłonowego?
Nie było Cię jak zaczynałam. 5 miesięcy temu zdecydowałam się na kurację przeciwtrądzikową retinoidami doustnymi. Kończę piąty miesiąc, organizm błaga o przerwę, a mam wytrzymać 7. Do tej pory było znośnie, teraz jest strasznie. Twarz zdrowa, plecy zdrowe, tylko ja się czuje okropnie. A jak nie dokończę kuracji to jest duża szansa, że całe efekty i 5 miesięcy kuracji pójdą się *****. Bo to jest tak, że żeby wszystko wytłuc na amen trzeba odpowiednią ilość mg przyjąć na kilogram masy ciała.

Jutro dostane receptę na coś osłonowego, powinnam była wcześniej dostać ale oczywiście lekarz nie pomyślał.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2014-06-01 o 19:13
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:17   #4619
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

[/COLOR]Widziałyście reklamę DEBBY na stronie głównej? https://wizaz.pl/
Widziałyście jak laska ma wyfotoszopowaną klatkę piersiową/mostek nad bluzką? Potworek
Nie ma to jak się ślepy dorwie do Photoshopa
Całe szczęście mam adblocka i nie widzę
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:43   #4620
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Witam piękne panie

Ja już po obiedzie, spacerze, nażarta jak słoń odpoczywam

Miki - rzeczywiści nieciekawie, ale pamiętam, że często pisałaś, że Tż ma taki charakterek. Niedobrze, bo wtedy na pewno potrzebowałaś wsparcia, a nie dołowania dodatkowego. Tym bardziej, ze to pierwsze dziecko i nie wiedziałas co z czym i jak A teściowa jak teraz się do Ciebie odnosi? Dobry macie kontakt?

Co do podkładu, naprawdę mi się podoba, przypomina mi nieco Revlona, choć tamten wydaje mi się, ze był nieco lżejszy. Pierre Rene nie ciemnieje, ładnie wygląda na mojej buzi i wygląda na taką nieskazitelną

Dzisiaj mycie łba, przetestuję Biovaxa do blondu, nałożę na moje ombre i zobaczymy





Takie s p a na pewno Ci dobrze zrobi
Ja dziś wieczorem też mam zamiar

Lekarz na każdej wizycie potwierdza, że to dziewczynka
Także oby, bo za karę będzie nosić różowe skarpety i ciuszki Te ubranka tak mnie rozczulają, że je przytulam i całuję i sama się do siebie cieszę
Póki co, mam 9 pieluszek, domówię jeszcze z 10 na allegro i chyba wystarczy? To niewielkie pieniądze, a dziecku na długi czas się przydadzą, tym bardziej jak się będzie brudzić, ulewać, etc.
Z jednej strony jest miła, ale wiem, że potrafi gadać za plecami, także trzymam ją na dystans Ona ma taki charakter, że ciężko wyrazić przy niej swoje zdanie, bo ona zawsze wie najlepiej i zawsze próbuje przekonać, że ma rację Od teściów zawsze trzymaj się z daleka, taka złota rada na przyszłość

Mi też ten podkład kojarzy się z Revlonem

Powinno wystarczyć

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Widziałyście reklamę DEBBY na stronie głównej? https://wizaz.pl/
Widziałyście jak laska ma wyfotoszopowaną klatkę piersiową/mostek nad bluzką? Potworek
Nie ma to jak się ślepy dorwie do Photoshopa
Faktycznie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 15:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.