Wrocław! ;-) cz. 2 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 19:28   #4741
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
juz myslalam, ze to mnie tylko zatkalo. moja siostra za tyle miala szytą na slub

majac taki budzet nietrudno chyba kupic sukienkę marzen na studiowke
Za taką kwotę można wydziwiać i zamówić na miarę... Aż mi się głupio zrobiło, ja za swoją dałam 150 zł
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:32   #4742
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

zostało mi mało czasu, i jeśli nic nie znajdę to własnie kupię za taką cenę, ale wiadomo, że wolałabym jak najtaniej.
To nigdzie nic nie widzieliscie?
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:36   #4743
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

a ja myślałam, że moje 270 na świebodzkim to już było szaleństwo życia
wiem, że to offtop , ale jak to właśnie wcześniej zostało dobrze nazwane "zatkało mnie".

Na Zielina , w TKMAXX i w Zarze mnóstwo sukienek.



(swoja drogą, ale to zawsze tak z perspektywy czasu się mówi łatwo, żałuje nawet tcyh 270, bo można było pożyczyć a za to gdzieś pojechać. Sukienka i tak "doesn't make the partyyyyy" )
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:43   #4744
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Za taką kwotę można wydziwiać i zamówić na miarę... Aż mi się głupio zrobiło, ja za swoją dałam 150 zł
ja za swoja nawet mniej: gorset z lumpka za kilka zlotych + warstwowa, tiulowa spodnica zrobiona z lumpkowych materialow przez maminkę

a na wakacjach kupilam sobie w lumpku dwie sukienki Asos-a, kazda za niecale 40zl, byly tak sliczne, ze nie moglam sie powstrzymac. czekaja na specjalna okazje, zazdroszcze maturzystkom, jakbym miala studiowke to na pewno zalozylabym ktoras z nich a jak ktoras ciekawa to na Hubach jest taki maly lumpek, gdzie jest duzo sukienek, ciuchow xs/s, ceny nie sa kosmiczne. nie pamietam jednak dokladnie jak ta ulica sie nazywala

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
zostało mi mało czasu, i jeśli nic nie znajdę to własnie kupię za taką cenę, ale wiadomo, że wolałabym jak najtaniej.
To nigdzie nic nie widzieliscie?
obskoczylas sklepy w Arkadach, Renomie, Magnolii? chetnie bym pomogla, ale obawiam sie, ze jak kogos zachwycaja suknie za prawie 3 tys, to raczej nie spodobaja mu sie jakies tansze. to nie jest absolutnie zadna zlosliwosc z mojej strony, ja do takich sklepow nawet nie zagladam, dla mnie niektore sukienki ze sklepu na placu sw Macieja to drożyzna

a masz moze jakas fotke czegos zblizonego do idealu? wiem mniej wiecej jak wygladaja suknie w takim stylu, ale Ty mozesz miec inna wizje. ja osobiscie bym chyba wynalazla na gwalt jakas krawcowa, moze by sie wyrobila jednak i taki fason nie kosztowalby 1300 i wiecej

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:44
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:47   #4745
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a na wakacjach kupilam sobie w lumpku dwie sukienki Asos-a, kazda za niecale 40zl, byly tak sliczne, ze nie moglam sie powstrzymac. czekaja na specjalna okazje, zazdroszcze maturzystkom, jakbym miala studiowke to na pewno zalozylabym ktoras z nich a jak ktoras ciekawa to na Hubach jest taki maly lumpek, gdzie jest duzo sukienek, ciuchow xs/s, ceny nie sa kosmiczne. nie pamietam jednak dokladnie jak ta ulica sie nazywala
a koło czego to było albo coś?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:51   #4746
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a na wakacjach kupilam sobie w lumpku dwie sukienki Asos-a, kazda za niecale 40zl, byly tak sliczne, ze nie moglam sie powstrzymac. czekaja na specjalna okazje, zazdroszcze maturzystkom, jakbym miala studiowke to na pewno zalozylabym ktoras z nich a jak ktoras ciekawa to na Hubach jest taki maly lumpek, gdzie jest duzo sukienek, ciuchow xs/s, ceny nie sa kosmiczne. nie pamietam jednak dokladnie jak ta ulica sie nazywala
Spróbuj sobie przypomnieć
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:03   #4747
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Spróbuj sobie przypomnieć
bylam tam tylko raz na wakacjach, w sumie przez przypadek, ulica Łódzka albo Wesola. nie wiem czy nadal ta pani ma sukienki, ale wtedy wybor byl spory, wydalam duzo kasy, ale sie obkupilam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 20:05   #4748
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja za swoja nawet mniej: gorset z lumpka za kilka zlotych + warstwowa, tiulowa spodnica zrobiona z lumpkowych materialow przez maminkę

a na wakacjach kupilam sobie w lumpku dwie sukienki Asos-a, kazda za niecale 40zl, byly tak sliczne, ze nie moglam sie powstrzymac. czekaja na specjalna okazje, zazdroszcze maturzystkom, jakbym miala studiowke to na pewno zalozylabym ktoras z nich a jak ktoras ciekawa to na Hubach jest taki maly lumpek, gdzie jest duzo sukienek, ciuchow xs/s, ceny nie sa kosmiczne. nie pamietam jednak dokladnie jak ta ulica sie nazywala


obskoczylas sklepy w Arkadach, Renomie, Magnolii? chetnie bym pomogla, ale obawiam sie, ze jak kogos zachwycaja suknie za prawie 3 tys, to raczej nie spodobaja mu sie jakies tansze. to nie jest absolutnie zadna zlosliwosc z mojej strony, ja do takich sklepow nawet nie zagladam, dla mnie niektore sukienki ze sklepu na placu sw Macieja to drożyzna

a masz moze jakas fotke czegos zblizonego do idealu? wiem mniej wiecej jak wygladaja suknie w takim stylu, ale Ty mozesz miec inna wizje. ja osobiscie bym chyba wynalazla na gwalt jakas krawcowa, moze by sie wyrobila jednak i taki fason nie kosztowalby 1300 i wiecej
Ok, wlansie nie lubię złośliwosci co do cen, bo każdy ma jakieś sowje granice, mogą mną pogardzac ludzie, ktorzy ubierają się za 5000zł czy więcej. Nie obchodzi mnie to, bo to ejst osobista sprawa kto ile wydaje, ale to tak btw.

Dopiero obeszłam całą magnolię i własnie tam w takim typowym sklepie z sukienkami, nie pamietam nazwy, przymierzalam po kolei różne fasony.
Myślałam zeby zajrzec jeszcze do ubieralni na wlodkowica, i do renomy.

W internecie, teraz suzkajac, trudno cokolwiek znalezc. Może cos w ten deseń http://s.moda.pl/gfx/pasaz/pl/defaul...1862513083.jpg ale może byc tez długa, kremowa, na dwóch ramiączkach, może byc drbno zdobiona, byle by nie z mocno wyciętym dekoldem,
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.

Edytowane przez moya07
Czas edycji: 2012-01-23 o 20:06 Powód: .
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:15   #4749
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Ok, wlansie nie lubię złośliwosci co do cen, bo każdy ma jakieś sowje granice, mogą mną pogardzac ludzie, ktorzy ubierają się za 5000zł czy więcej. Nie obchodzi mnie to, bo to ejst osobista sprawa kto ile wydaje, ale to tak btw.

Dopiero obeszłam całą magnolię i własnie tam w takim typowym sklepie z sukienkami, nie pamietam nazwy, przymierzalam po kolei różne fasony.
Myślałam zeby zajrzec jeszcze do ubieralni na wlodkowica, i do renomy.

W internecie, teraz suzkajac, trudno cokolwiek znalezc. Może cos w ten deseń http://s.moda.pl/gfx/pasaz/pl/defaul...1862513083.jpg ale może byc tez długa, kremowa, na dwóch ramiączkach, może byc drbno zdobiona, byle by nie z mocno wyciętym dekoldem,
jak napisalas w stylu greckim to pomyslalam o czyms bardziej typowym... obawiam sie, ze bedzie ciezko dostac cos takiego jak w linku, typowy facet pewnie pewnie stwierdzilby, ze wystarczy sie przescieradlem obwiazac

ja bym predzej zalozyla cos w tym stylu http://allegro.pl/studniowka-sukienk...070346478.html
http://allegro.pl/seksowna-i-stylowa...066598918.html

zajrzyj do Renomy, tam jest kilka drozszych sklepow, moze beda mieli cos w tym stylu i Twoi guscie, powodzenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:20   #4750
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

w sumie zly link dałam, bo chodiz o cos bardziej szykownego, przymierzalam same dlugie, i niby mi pasowały.

Kurcze, a nie znam zadnej sprawdoznej krawcowej, ktora w krotkim czasie uszylaby sukienke, keidy sama nie wiem jak dokladnie (chodiz o te detale) ma wygladac..
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:24   #4751
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Spróbuj może w Arkadach. Jest na 1 poziomie sklep 'Inspiracja' i tam mają masę takich koktailowych sukienek.
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 20:27   #4752
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Spróbuj sobie przypomnieć
i ja poprosze o jakies info dotyczące tego lumpka. Moze jak tam dojsc czy cos
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:29   #4753
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

oooo, dziękuję !
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:31   #4754
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
i ja poprosze o jakies info dotyczące tego lumpka. Moze jak tam dojsc czy cos
napisalam wyzej maly sklepik
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:55   #4755
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

cześć, mogę dołączyć?
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:21   #4756
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 655
GG do aniyam
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Dziewczyny nie wiecie gdzie we Wrocławiu mogę oddać plastikowe nakrętki, wolałabym jakąś osobę prywatną, która zbiera np na wózek albo coś takiego niż do jakiejś szkoły.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:47   #4757
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

ale przecież kazda szkoła, przeznacza na ten cel zakrętki, więc to juz od Ciebie zależy czy zaniesc do pobliskiej skzoły (bo prawie kazda się w to "bawi") czy zrobic trochę więcej km i już do docelowej instytucji...

P.S co do sukienki, znalazłam ją własnie w Inspiracji, mega duży wybór i też możliwosc przeróbek, więc jak ktoś ejszcze szuka, to warto tam się udac
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:25   #4758
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ayrine Pokaż wiadomość
cześć, mogę dołączyć?
pewnie witamy!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:45   #4759
nietakasama
Raczkowanie
 
Avatar nietakasama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 128
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

witam, potrzebuję pewnej informacji, czy możecie mi pomóc, interesuje mnie ulica Ananasowa, czy tam są same domy prywatne?
nietakasama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 12:24   #4760
Aa-nitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
a dermacol gdzie kupie?
Dermacol zawsze kupowałam na Kołłątaja w tej drogerii, którą teraz przenieśli na Dworcową. Mają testery więc można zobaczyć kolor "na żywo". Chyba widziałam tam też te szampony z Joanny , ale nie dam sobie ręki uciąć.
Aa-nitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 19:00   #4761
natk_a
Raczkowanie
 
Avatar natk_a
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
jakiś czas temu były też w lidlu, chyba przed świętami, więc pewnie znalezienie w którymś sklepie graniczy z cudem... mój luby kupił mi taką skrzyneczkę chyba w home&you, może w takim sklepie zobacz? a na allegro z odbiorem we Wro nie ma?
Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W Home & You były przed świętami, nie wiem jak teraz. Patrzyłaś w marketach na dziale domowym? Czasem bywają takie cuda.
Jeszcze do głowy (być może niesłusznie) przyszedł mi Empik, mają różne bibeloty, puzderka, rzeczy na prezent, więc może warto sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja widziałam na ul. Kiełczowskiej na psim polu ...

http://fanbiedronki.pl/gazetka/2011....k,na,bizuterie
Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Mi jeszcze wpadlo do glowy Pepco Tam sa rozne takie '☠☠☠☠☠☠☠ki' do domu, wiec moze akurat szkatulka tez bedzie
dzięki dziewczyny za pomoc, jeszcze nie miałam kiedy pójść poszukać bo jestem poza wrocławiem, w piątek muszę na szybko coś znaleźć

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wpadły Wam może w oko gdzies sukienki, ktore nadawały by się na studniówkę, jasnego koloru, w stylu greckim, ale do kupna we Wrocławiu, bo chcę przymierzyc przed kupnem, i też tak do ok. 1300zł..
Cytat:
Napisane przez mala77 Pokaż wiadomość
Spróbuj może w Arkadach. Jest na 1 poziomie sklep 'Inspiracja' i tam mają masę takich koktailowych sukienek.
Ja również polecam Inspirację, kupiłam tam przepiękną sukienkę na półmetek studiów, od polskiej projektanki Langner - zapłaciłam niecałe 800zł ale jest idealna, fasonem przypomina mi suknie Zienia, dół jest bardzo zwiewny, góra pięknie wyszyta, sukienka jest wykonana cała z jedwabiu i zostały wykonane tylko 3 szt. dokładnie z tego modelu na całą Polskę więc miałam pewność, że się nie powtórzy. Chociaż w sklepie było mnóstwo sukienek innych marek, które kompletnie mi się nie widziały ale na pewno warto tam zajrzeć
__________________

vivere senza rimipianti
natk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:48   #4762
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

widziałyście gdzieś w sklepach ten krem? http://www.delia.pl/produkty/show/KozieMlekoNaDzien
niby mogę zakupić online, ale zapłacę 13 złotych za przesyłkę.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:00   #4763
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

nie wiem czy jest ale sprawdziłabym super pharm na szewskiej
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:02   #4764
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
widziałyście gdzieś w sklepach ten krem? http://www.delia.pl/produkty/show/KozieMlekoNaDzien
niby mogę zakupić online, ale zapłacę 13 złotych za przesyłkę.
Ja tradycjnie zaczęłabym od Feniksa II piętro. Na Łukasiewicza też mieli coś z Delii- ta drogeria jeszcze istnieje?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:07   #4765
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
nie wiem czy jest ale sprawdziłabym super pharm na szewskiej
akurat tam dzisiaj byłam, ale pani powiedziała, że mają tylko lakiery do włosów i paznokci.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja tradycjnie zaczęłabym od Feniksa II piętro. Na Łukasiewicza też mieli coś z Delii- ta drogeria jeszcze istnieje?
do feniksa mam bliżej. więc zacznę od niego.

dzięki
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:42   #4766
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
kochane nie wiecie moze gdzie dobrze dobieraja okulary? macie jakis sprawdzonych optyków?
nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ja polecam Zakład Optyczny Joanny Trzcinowicz na Krynickiej.
musiałam się w końcu wybrać po okulary i zdecydowałam się na ten salon. gdy wyrabiasz u nich okulary badanie jest bezpłatne. miły pan baaaaardzo dokładnie bada wzrok wybór oprawek bardzo duży, pani też przy tym pomaga ceny zaczynają się już od 80zł za oprawki i 60zł za zwykłe szkła. mam teraz śliczne okulary a i etui gratis odbiór na drugi dzień. naprawdę polecam
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-01-26 o 21:45
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:53   #4767
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ja polecam Zakład Optyczny Joanny Trzcinowicz na Krynickiej.
musiałam się w końcu wybrać po okulary i zdecydowałam się na ten salon. gdy wyrabiasz u nich okulary badanie jest bezpłatne. miły pan baaaaardzo dokładnie bada wzrok wybór oprawek bardzo duży, pani też przy tym pomaga ceny zaczynają się już od 80zł za oprawki i 60zł za zwykłe szkła. mam teraz śliczne okulary a i etui gratis odbiór na drugi dzień. naprawdę polecam
Potwierdzam, robiłam tam okulary chyba 5 razy. Bardzo miła obsługa. Jak coś złego dzieje się z okularami- coś się poluzuje, trzeba dogiąć/odgiąć ucho zawsze zaradzą i to nieodpłatnie
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:02   #4768
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Dziewczyny, poradźcie mi gdzie mogę kupić fajne buty na 100-dniówkę ?

Byłam w Arkadach, Koronie, Bielanach, Renomie, Galerii, Arenie...
Nigdzie nie widziałam nic ciekawego
W TKmaxx'ie były cudne szpilki, ale je wykupiono, nim zdążyłam się zdecydować
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:08   #4769
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3188845 7]Dziewczyny, poradźcie mi gdzie mogę kupić fajne buty na 100-dniówkę ?

Byłam w Arkadach, Koronie, Bielanach, Renomie, Galerii, Arenie...
Nigdzie nie widziałam nic ciekawego
W TKmaxx'ie były cudne szpilki, ale je wykupiono, nim zdążyłam się zdecydować [/QUOTE]

a outlecie w sklepie McArthur mają jakieś wieczorowe buty
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:28   #4770
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
a outlecie w sklepie McArthur mają jakieś wieczorowe buty
gdzie jest?

jutro przejdę się na zielaka i do Areny jeszcze raz.
Choć wolałabym buty z normalnego sklepu nie targu.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.