Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-11, 22:04   #4831
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Mi moja dentystka powiedziała, ze musimy sie modlić, zeby sie zab nie obudził teraz jeszcze w ciazy... Nie wnikalam w szczegóły, wolałam nie myślec... I nadal błagam zeby poczekał jeszcze do tego sierpnia...


W takim razie bede sie modlic za nas obydwie ...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 22:18   #4832
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość

W takim razie bede sie modlic za nas obydwie ...

Nooo najlepiej!
Chociaz u mnie za ciekawie to nie wyglada... Juz mnie cała prawa czesc szczęki boli...


P.S. Nie wiem o co chodzi... Ja sie wlasnie klade spac... Oczy mi juz lecą... A TŻ co robi? Deskę rozkłada, żelazko włącza ... dzisiaj sporo prałam wiec sie uzbierało i powiedziałam, ze to jutro zrobie ale chyba nie chce mnie dopuścic do tej roboty... Ale jazda, podmienili mi męża, przed ciąża nigdy nie prasował haha
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 22:30   #4833
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Nooo najlepiej!
Chociaz u mnie za ciekawie to nie wyglada... Juz mnie cała prawa czesc szczęki boli...


P.S. Nie wiem o co chodzi... Ja sie wlasnie klade spac... Oczy mi juz lecą... A TŻ co robi? Deskę rozkłada, żelazko włącza ... dzisiaj sporo prałam wiec sie uzbierało i powiedziałam, ze to jutro zrobie ale chyba nie chce mnie dopuścic do tej roboty... Ale jazda, podmienili mi męża, przed ciąża nigdy nie prasował haha


Super
Widzisz jak stara się Ciebie od prac domowych odciążyć!!!

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Super
Widzisz jak stara się Ciebie od prac domowych odciążyć!!!

Jesli chodzi o zeba to u mnie tez nie wyglada to kolorowo
Jutro spytam lekarke co o tym mysli ...


Zmykam spac, dobranoc
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 22:42   #4834
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to mozliwe, ze mi ósemka na dole wychodzi???!!!
Boli mnie i czuje, ze cos mi sie tam "wyżyna"
Jutro jade do kliniki z aparatem znowu to spytam lekarke czy cos tam widzi, ale przeciez zeby dokladnie zobaczyc trzeba przeswietlenie zrobic, a teraz nie moge
Boli mnie i gryzc nie moge po prawej stronie
Możliwe, ale na pocieszenie powiem, że ósemki wychodzą po malutkim kawałku więc pewnie trochę wyszło i się zatrzyma... pomęczy Cię z tydzień, może dwa i odpuści. Już jesteśmy na końcówce ciąży, będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Kaktusa jutro na 100000% kupie
Juz zapomnialam jak smakuje
Mi się w ciąży właśnie o kaktusach przypomniało, ostatnio jadłam Zrobili nowy smak... kiedyś kaktus był czerwono zielony, a teraz zielono żółty

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Inaczej... Ostatnio jadłam kaktusa i nie strzelało dlatego pytam
Moje też niestety nie strzelały... a kiedyś fajnie trykały na języku
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 02:20   #4835
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Super
Widzisz jak stara się Ciebie od prac domowych odciążyć!!!

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------




Jesli chodzi o zeba to u mnie tez nie wyglada to kolorowo
Jutro spytam lekarke co o tym mysli ...


Zmykam spac, dobranoc

Daj znac kochana co Ci lekarka powiedziała na ten temat

Słodkich snow !
/ja miałam przerwę na siusiu i lece daje spac /

---------- Dopisano o 03:20 ---------- Poprzedni post napisano o 03:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Możliwe, ale na pocieszenie powiem, że ósemki wychodzą po malutkim kawałku więc pewnie trochę wyszło i się zatrzyma... pomęczy Cię z tydzień, może dwa i odpuści. Już jesteśmy na końcówce ciąży, będzie dobrze



Mi się w ciąży właśnie o kaktusach przypomniało, ostatnio jadłam Zrobili nowy smak... kiedyś kaktus był czerwono zielony, a teraz zielono żółty



Moje też niestety nie strzelały... a kiedyś fajnie trykały na języku

Tez Ci nie strzelały ?! To o co tu chodzi ?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 04:38   #4836
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
A nie da sie tego przelozyc na po ciazy? Czy jakas pilna sprawa
Da sie, ale ostatnio juz mi go usmiercil i nie ma sensu czekac. Wyrwe i bede miala spokoj.





Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
gratuluje zdrowego synka i jaki już duży !

__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 05:13   #4837
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Możliwe, ale na pocieszenie powiem, że ósemki wychodzą po malutkim kawałku więc pewnie trochę wyszło i się zatrzyma... pomęczy Cię z tydzień, może dwa i odpuści. Już jesteśmy na końcówce ciąży, będzie dobrze



Mi się w ciąży właśnie o kaktusach przypomniało, ostatnio jadłam Zrobili nowy smak... kiedyś kaktus był czerwono zielony, a teraz zielono żółty



Moje też niestety nie strzelały... a kiedyś fajnie trykały na języku


Obyś miala racje
Pamietam, ze te gorne osemki, ktore mialam usuwane nie wyszly mi wtedy tak jakby do konca,ale na przeswietleniu wlasnie bylo widac,ze szczegolnie ta jedna naciskac mi na pozostale zeby i mialam usuwane
Ale trzeba pozytywnie myslec

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Daj znac kochana co Ci lekarka powiedziała na ten temat

Słodkich snow !
/ja miałam przerwę na siusiu i lece daje spac /

---------- Dopisano o 03:20 ---------- Poprzedni post napisano o 03:19 ----------




Tez Ci nie strzelały ?! To o co tu chodzi ?


Dam znac kochana dzisiaj po wizycie
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 05:15   #4838
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej!
Szykuje juniora do szkoły za chwile i jedziemy z TŻ na badanie krwi, ma koleżka wolne to tez go zaciągnę, zeby sobie podstawowe badania zrobił

Julka od rana takie wygibasy robi, ze spac nie moge
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 05:34   #4839
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Hej!
Szykuje juniora do szkoły za chwile i jedziemy z TŻ na badanie krwi, ma koleżka wolne to tez go zaciągnę, zeby sobie podstawowe badania zrobił

Julka od rana takie wygibasy robi, ze spac nie moge
mnie też Tośka szaleństwami obudziła ale chyba mój stres przed wizytą się udziela.

Śnił mi się dziś mój różowy wózek. Tak bardzo mi się podoba a różowy na białym stelażu to jest szaleństwo na naszym podwórku...
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 05:46   #4840
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
mnie też Tośka szaleństwami obudziła ale chyba mój stres przed wizytą się udziela.

Śnił mi się dziś mój różowy wózek. Tak bardzo mi się podoba a różowy na białym stelażu to jest szaleństwo na naszym podwórku...

Dzis wizyta?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:13   #4841
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witajcie sierpnioweczki ja wyslalam meza do pracy, mala go troche pokopala i poszedl dumny jak paw ;-) drzwi sie zamknely a ja sniadanko :-D platki z miodem i orzechami z mlekiem :-D widzialam wczoraj bylo o zebach ja swoje wycierpialam jak wychodzily mi gorne nie dosc ze na raty wychodzily to jeszcze jak zapuchlam to wyjsc z domu bylo wstyd przez 2tyg. Ale juz usuniete, byly zdrowe ale nie chcialam zeby mi krzywily pozostale zeby. A dolne jeszcze sa, wychodza brzydko bokiem bo miejsca nie maja i juz jeden zaczal sie psuc, leczyc go nie mam zamiaru bo i tak pojda do usuniecia jak tylko sie da je wyrwac ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 06:40   #4842
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hejka

Mój synek dziś fikał od rana w brzuszku spać nie dał
Jak mąż rękę na brzuch połozy to mały robi się spokojny taki cwaniak z niego
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:46   #4843
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Dzis wizyta?
Tak. Ciekawa jestem czy waga pokaże 70 w zeszłym miesiącu miałam 6 na plusie i nie wiem gdzie to się odkłada bo oprócz brzucha reszta jest taka sama.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:59   #4844
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

No to kciuki za wizytę !
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:09   #4845
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Tak. Ciekawa jestem czy waga pokaże 70 w zeszłym miesiącu miałam 6 na plusie i nie wiem gdzie to się odkłada bo oprócz brzucha reszta jest taka sama.
Ja ostatnio mówię do mojej mamy, że te kilogramy dodatkowe to tylko brzuch i biust. A ona patrzy na mnie z litością i mówi "a widziałaś jak ci tyłek urósł ? " Kochana mama
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:27   #4846
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Tak. Ciekawa jestem czy waga pokaże 70 w zeszłym miesiącu miałam 6 na plusie i nie wiem gdzie to się odkłada bo oprócz brzucha reszta jest taka sama.

Trzymam kciuki za wizyte

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mówię do mojej mamy, że te kilogramy dodatkowe to tylko brzuch i biust. A ona patrzy na mnie z litością i mówi "a widziałaś jak ci tyłek urósł ? " Kochana mama


Mamy sa najkochańsze
Moj maz za to dyplomatyczny jest baaardzo ...
Wczoraj głaskał brzuszek i mówi, ze teraz to naprawde zaczyna mi rosnąć
Na to ja pytam go ile kg przybralam na wadze , na co On : "3 kg?"
W 29 tyg. 3 kg...z pewnością
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:35   #4847
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
u mnie to już chyba chcica na słodkie no nie ma dnia,żeby nie zjeśc coś słodkiego..:-/ chodze i szukam.. ale fakt jest taki,że się zrobiłam wybredna w sensie pólka pęka ale to jeszcze nie to..
No ja wymiotłam wczoraj wszystko. Aż mi głupio było. Muszę się ograniczać, ale ciężko czasem.
Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Ja tam mam zapasy lodów o różnych smakach w zamrażalniku i tu jest chyba błąd
To nie błąd. Przynajmniej nie masz jak ja wczoraj, że mi się chciało a nie było i wszystko już pozamykane;d ALe chyba kupie owoce, zmiksuje i sama sobie lody zrobie bo mam takie fajne foremki do lodów na patyku;d


Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mówię do mojej mamy, że te kilogramy dodatkowe to tylko brzuch i biust. A ona patrzy na mnie z litością i mówi "a widziałaś jak ci tyłek urósł ? " Kochana mama
Żartowała z pewnością Ja bym się pewnie rozpłakała jakby ktoś mi tak powiedział. Mnie do tej pory krępuje jak ktoś mówi o już brzuch Ci widać. To wtedy nie wiem czy mam się zasłaniać czy co...
Ach rano poczytałam o lodach, kaktusach mmmniam. chyba się będzie trzeba wybrać na wycieczke;d
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:38   #4848
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość



Żartowała z pewnością
Nie no, mówiła na serio Bo faktycznie mi tyłek urósł Ale ja się nie obraziłam, bo mamy bardzo luźne stosunki z mamą
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:40   #4849
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

roxana, jeszcze nie, ale miałam w poprzedniej ciąży
Może się chłopu "instynkt wicia gniazda" włączył

mms, sklepu nie znam, ale takich bodziaków kilka warto mieć - wygodne są, chociaż z doświadczenia, jak się maluch zaczyna na brzuch przekręcać, to marudzi - jednak ten materiał na zakładkę może denerwować.

Mirabelka, z tego co kojarzę, jak zastrzyk, to już nie trzeba podawać, ale wujka googla podpytaj
U nas kropelki przez pierwsze 3 mc.

Nicole, normalka, wszystko się rozciąga, a jeszcze maluch co raz mocniej naciska

natalia, wiem trochę, bo przed urodzeniem Jaśka robiłam rekonesans
Na Brochowie moja stopa nie postanie, na Chałubińskiego jest bardzo fajny personel, ale sporo ludzi i niestety szpital stary, więc warunki takie sobie. Na Kamieńskiego fajne warunki, szpital ok, ale bardzo dużo rodzących, wiec raczej trzeba mieć swoją położną... poza tym ok. Na Borowskiej warunki fajne, ale personel fatalny - bardzo nieprzyjemny.
I w całym mieście jest problem "przeludnienia" - bardzo dużo dziewczyn rodzi i często zdarza się tak, że po porodzie nie ma łóżek na noworodkach, więc mama trafia na np. patologię ciąży, a tam nie może mieć malucha przy sobie.
Poza Wrocławiem bardzo fajne warunki i opieka jest w Trzebnicy, natomiast tam jest mały problem z porodami rodzinnymi - jak najbardziej praktykują, ale sala przedporodowa jest kilkuosobowa, więc jak rodzi więcej niż jedna dziewczyna, to w pierwszej fazie mąż/partner nie może z Tobą być - chyba, że kręcicie się po korytarzach. W drugiej fazie już może
W Oławie, na która się z Jaskiem zdecydowałam, są osobne salki przedporodowe, z rodzinnymi nie ma problemu i opieka jest super - z czystym sumieniem polecam.
Nieźle jest też w Ząbkowicach Śląskich - to prywatny szpital, który ma umowę z NFZ, wiec można spokojnie rodzić. Z tym, że trochę daleko. Natomiast można wykupić po porodzie salę, w której przez cały pobyt w szpitalu TŻ jest z Tobą - ma normalne łóżko, wyżywienie i wszystko
Jest jeszcze Środa Śląska i Lubin, ale tych nie sprawdzałam.

Mieszkam w tej chwili na Stabłowicach.

Co do żelazek, to muszę dzisiaj zrobić rozeznanie - jak coś mi w oko wpadnie, dam znać

Jess... noooo... pokazał się uparciuch
Gratuluję chłopaka i słusznej wagi

dd1dd też mam wizytę w przyszłą środę

beatrix, super, że wszystko ok

kasperka, możliwe

moniska

Molise


A mi się dzisiaj śniło, ze rodziłam, a nawet urodziłam. Dziecia nie pamiętam - chyba we śnie go nie było, ale za to pamiętam dyskusję o tym, że trzeba będzie zszyć, ale niedużo
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 07:53   #4850
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ta glukoza smakuje i nie chce wiedzieć
Jak duza ilosc cukru rozpuszczona w malej ilosci wody ja jestem po wypiciu glukozy, nawet latwo poszlo, jest niezle jak na razie ale dopiero pol godziny siedzie i jestem strasznie głodna, burczy mi w brzuchu na maksa i maly sie wlasnie rozfikal
Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mówię do mojej mamy, że te kilogramy dodatkowe to tylko brzuch i biust. A ona patrzy na mnie z litością i mówi "a widziałaś jak ci tyłek urósł ? " Kochana mama
Mamusie sa kochane i szczere, mi mama mowi ze co ze mna gada to ja cos jem i zebym uwazala bo dupa mi urosnie sie zdziwi jak mnie za tydzien zobaczy, bo juz urosla
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
roxana, jeszcze nie, ale miałam w poprzedniej ciąży
Może się chłopu "instynkt wicia gniazda" włączył

mms, sklepu nie znam, ale takich bodziaków kilka warto mieć - wygodne są, chociaż z doświadczenia, jak się maluch zaczyna na brzuch przekręcać, to marudzi - jednak ten materiał na zakładkę może denerwować.

Mirabelka, z tego co kojarzę, jak zastrzyk, to już nie trzeba podawać, ale wujka googla podpytaj
U nas kropelki przez pierwsze 3 mc.

Nicole, normalka, wszystko się rozciąga, a jeszcze maluch co raz mocniej naciska

natalia, wiem trochę, bo przed urodzeniem Jaśka robiłam rekonesans
Na Brochowie moja stopa nie postanie, na Chałubińskiego jest bardzo fajny personel, ale sporo ludzi i niestety szpital stary, więc warunki takie sobie. Na Kamieńskiego fajne warunki, szpital ok, ale bardzo dużo rodzących, wiec raczej trzeba mieć swoją położną... poza tym ok. Na Borowskiej warunki fajne, ale personel fatalny - bardzo nieprzyjemny.
I w całym mieście jest problem "przeludnienia" - bardzo dużo dziewczyn rodzi i często zdarza się tak, że po porodzie nie ma łóżek na noworodkach, więc mama trafia na np. patologię ciąży, a tam nie może mieć malucha przy sobie.
Poza Wrocławiem bardzo fajne warunki i opieka jest w Trzebnicy, natomiast tam jest mały problem z porodami rodzinnymi - jak najbardziej praktykują, ale sala przedporodowa jest kilkuosobowa, więc jak rodzi więcej niż jedna dziewczyna, to w pierwszej fazie mąż/partner nie może z Tobą być - chyba, że kręcicie się po korytarzach. W drugiej fazie już może
W Oławie, na która się z Jaskiem zdecydowałam, są osobne salki przedporodowe, z rodzinnymi nie ma problemu i opieka jest super - z czystym sumieniem polecam.
Nieźle jest też w Ząbkowicach Śląskich - to prywatny szpital, który ma umowę z NFZ, wiec można spokojnie rodzić. Z tym, że trochę daleko. Natomiast można wykupić po porodzie salę, w której przez cały pobyt w szpitalu TŻ jest z Tobą - ma normalne łóżko, wyżywienie i wszystko
Jest jeszcze Środa Śląska i Lubin, ale tych nie sprawdzałam.

Mieszkam w tej chwili na Stabłowicach.

Co do żelazek, to muszę dzisiaj zrobić rozeznanie - jak coś mi w oko wpadnie, dam znać

Jess... noooo... pokazał się uparciuch
Gratuluję chłopaka i słusznej wagi

dd1dd też mam wizytę w przyszłą środę

beatrix, super, że wszystko ok

kasperka, możliwe

moniska

Molise


A mi się dzisiaj śniło, ze rodziłam, a nawet urodziłam. Dziecia nie pamiętam - chyba we śnie go nie było, ale za to pamiętam dyskusję o tym, że trzeba będzie zszyć, ale niedużo
O matko, czyli ja chyba nie podejme decyzji co do szpitala, bede wyruszala z Psiego Pola, popatrze na te poza wroclawiem moze, na cos bedzie trzeba sie zdecydowac niby tyle szpitali a zawsze cos noe tak. W rodzinnym miescie mialabym do wyboru jeden szpital i nie musialabym tyle myslec
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:06   #4851
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam się z rana
Młoda oddelegowana do szkoły już.. Wczoraj wieczorem promotor mi odesłał moje wypociny i o dziwo dużo do poprawki nie mam, więc się cieszę

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Tez Ci nie strzelały ?! To o co tu chodzi ?
Mi też nie strzelał a jadłam w ubiegłym tygodniu.. Nawet jak jadłam ten nowy smak to też strzelania nie było w kulki se lecą...
Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Tak. Ciekawa jestem czy waga pokaże 70 w zeszłym miesiącu miałam 6 na plusie i nie wiem gdzie to się odkłada bo oprócz brzucha reszta jest taka sama.
za wizytę


Dzisiaj na śniadanko skromnie CiniMinis z mlekiem, a teraz spijam inkę trzeba już myśleć nad drugim heh
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:18   #4852
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

vea7 no u nas przeludnieniem nie grozi,mozna rodzic z mezem ,po ludzku?okaze się
moj tez wije gniazdko,grunt ze widac jakies efekty
majka a te szafy z Ikea tzreba skrecac czy w calosci?bo chcialabym zamowic online zeby brat mogl mi odebrac we Wrocku..bo on jest tam tydzien w tydzien..

wlasnie zjadlam sniadanko,poprawilam deserkiem jogurtowym satino i można pwoeidziec ze sie najadlam..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:18   #4853
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Niedospana jestem Ostatnio ciężko mi się ułożyć, plecy mnie bolą...
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:25   #4854
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej Sierpnióweczki

Jeny jak ten czas zapyla! Mamy już połowę maja, szok.

Ja już po śniadanku, właśnie piję herbatę. Dziś zrobiłam sobie bułkę z serkiem tartar orzechowym, pycha No i przez Was już wiem, że dziś zjem kaktusa Mimo, że nie strzela

Planuję tez kupić przy targu bez albo konwalie, bardzo lubię te kwiatki No i standardowo 1kg truskawek

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Tez Ci nie strzelały ?! To o co tu chodzi ?
Zawsze zepsują to co najlepsze!

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Obyś miala racje
Pamietam, ze te gorne osemki, ktore mialam usuwane nie wyszly mi wtedy tak jakby do konca,ale na przeswietleniu wlasnie bylo widac,ze szczegolnie ta jedna naciskac mi na pozostale zeby i mialam usuwane
Ale trzeba pozytywnie myslec
U mnie tak było... a rosła mi tak skubana, że czułam nacisk aż na jedynki.... poważnie

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Hej!
Szykuje juniora do szkoły za chwile i jedziemy z TŻ na badanie krwi, ma koleżka wolne to tez go zaciągnę, zeby sobie podstawowe badania zrobił
Bardzo słusznie, ja też przedostatnim razem zaciągnęłam męża żeby krew zbadał. Żałuję tylko, że mu cholesterolu nie podpowiedziałam żeby zrobił, ale chyba jeszcze nadrobimy tę stratę

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
zeby. A dolne jeszcze sa, wychodza brzydko bokiem bo miejsca nie maja i juz jeden zaczal sie psuc, leczyc go nie mam zamiaru bo i tak pojda do usuniecia jak tylko sie da je wyrwac ;-)
Ja mam do rwania wszystkie 4 ósemki, ale za cholerę nie mogę się zmusić do tego, cykora mam jak stąd do Afryki A wiem, że muszę je wszystkie usunąć od 2010 roku Także tego... PODZIWIAM WAS LASKI, że idziecie, wolicie wyrwać i z głowy. No bohaterki, serio

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mówię do mojej mamy, że te kilogramy dodatkowe to tylko brzuch i biust. A ona patrzy na mnie z litością i mówi "a widziałaś jak ci tyłek urósł ? " Kochana mama


Mama by mi tak nie powiedziała, ale babcia na pewno

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nicole, normalka, wszystko się rozciąga, a jeszcze maluch co raz mocniej naciska
Ja się troszkę przestraszyłam, że to spojenie łonowe. W jakiejś książce czytałam o takiej przypadłości, dość częstej w ciąży o rozchodzeniu się spojenia łonowego, bardzo trzeba z tym uważać. A ja nie umiem powiedzieć co dokładnie mnie boli i też przez to czuję się trochę jak taka ułomna Ale to chyba właśnie nie pachwiny tak do końca, bo ból pachwin wyobrażam sobie wyżej i bardziej z boku, a mnie centralnie krocze nawala No, ale nie jest tak, że mnie z bólu skręca więc póki co nie panikuję i czekam co dalej... może za jakiś czas przejdzie?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Jess, gratuluję zdrowego i pięknego synusia!!!

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Dziewczyny, pamiętacie, że w ten weekend -30% do smyka na ubranka i buciki stacjonarnie? Wybiera się któraś na łowy oprócz mnie?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:32   #4855
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Mój kochany uparciuszek jest na 100% synusiem
wszystko z nim w porządku, nadrobił wcześniejsze opóźnienie z nawiązką i waży już 1179 gram nadrobił bąbel w 5 tygodni ponad 700gram.
Cieszę się, że poszłam na to usg, najlepiej wydane 100zł w moim życiu.
jaki duży gonicie nas, gonicie to dobrze, bo już się bałam, że tylko mój Iguś jest taki wielki (1200g tydzień temu) i że odstaje od standardu Gratuluję wizyty

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Gdzie ty zmiescilas te kg :-P moze to faktycznie woda? Ale ty wysoka jestes to sie rozlozylo ladnie ;-)
.
no wysoka jestem ale mi też się wydaje, że połowa z tego, to woda, bo ja w życiu nie miałam cellulitu, aż tu nagle się pokazał na udach ale lepszy cellulit niż rozstępy, bo później łatwiej się go pozbyć

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
u mnie po wizycie wszystko ok tylko padnieta jestem na amen...a jeszcze tzreba powlec koldry..
mala rośnie ,pokazal mi glowke,kregoslup ,ogolnie dlugosci plodu sie nie doczekalam tylko ze nozki mają po 5,1 cm wszystko stosownie do wieku ciąży,szyjka ok,kazal mi kupic ten neomag ,licze na toz e bole glowy etz mi troche po tym miną..
żadnych badan mi tym razem nie zlecil..
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
U nas w Tesco sa i snickersy i marsy i twixy lodowe
ja z kolei mogłabym jeść tonami wszystkie rożki typu : princessa, lion i kit kat


Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość

Żartowała z pewnością Ja bym się pewnie rozpłakała jakby ktoś mi tak powiedział. Mnie do tej pory krępuje jak ktoś mówi o już brzuch Ci widać. To wtedy nie wiem czy mam się zasłaniać czy co...
Ach rano poczytałam o lodach, kaktusach mmmniam. chyba się będzie trzeba wybrać na wycieczke;d
ja to się cieszyłam, jak ktoś mi powiedział, ze mi brzuch widać i jeszcze bardziej go prężyłam i eksponowałam teraz już nie muszę... ostatnio nawet kuzynka mi powiedziała, że jak mnie zobaczyła w kościele, to najpierw szedł brzuch, a potem ja bo mi brzuch rośnie "w przód", nie na boki i faktycznie jest taki "sterczący" ale za to "boczków" nie mam

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

mms, sklepu nie znam, ale takich bodziaków kilka warto mieć - wygodne są, chociaż z doświadczenia, jak się maluch zaczyna na brzuch przekręcać, to marudzi - jednak ten materiał na zakładkę może denerwować.
tak też myślę dlatego nie wiem czy nie wezmę ze 3 szt w mniejszym rozmiarze - takim na początek, bo na pewno wygodniej się je ubiera, a z tego co pamiętam to siostra takich nie miała, więc od niej dostanę normalne bodziaki ...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:39   #4856
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość

ja to się cieszyłam, jak ktoś mi powiedział, ze mi brzuch widać i jeszcze bardziej go prężyłam i eksponowałam teraz już nie muszę... ostatnio nawet kuzynka mi powiedziała, że jak mnie zobaczyła w kościele, to najpierw szedł brzuch, a potem ja bo mi brzuch rośnie "w przód", nie na boki i faktycznie jest taki "sterczący" ale za to "boczków" nie mam
no to u mnie zależy kto to mówi. Bo niestety zdarzyło się, że to było złośliwe.. no ale tacy są niektórzy ludzie. Ja teraz już też chodzę i się wypinam na wszystkie strony.
A co do bólu w kroku to też tak miałam i to chyba właśnie spojenie było. może z 2 dni mnie pobolało i minęło.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:46   #4857
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

hej
ja już jestem po zaliczeniu "kaktusa" roxana , nicole.. mój też mi dzisiaj nie strzelał hmmm a kupiłma jak zwykle na dole.. chyba miał ten inny kolor niż zwykle ale jest równie dobry
Byłam już od rana na zakupach.. przy okazji w lidlu i niestety tak jak zawsze zostawały im małe rozmiary 50-56 to teraz zostały tylko jedne marynarskie spodnie w rozmiarze 74/80 ale wziełam bo raczej nie mam na później. W każdym razie widać jak płeć przeważa u mnie w mieście!! CHŁOPCY!!! Rózowych spodni zostało chyba z 30 par w każdym rozmiarze
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:47   #4858
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

hej mamusie

Kciuki za wizyty trzymam ja też dziś idę, miałam iść jutro ale jutro są warsztaty mamo to ja na które się zapisałam... i będę dzisiaj podglądać dzidziusia ciekawa jestem czy taki duży jak wasze

Przyszła mi dzis już przesyłka z dodomku.pl jeszcze czekam na gemini
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150512_001.jpg (80,0 KB, 20 załadowań)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:50   #4859
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka
Mój synek dziś fikał od rana w brzuszku spać nie dał
Jak mąż rękę na brzuch połozy to mały robi się spokojny taki cwaniak z niego
Znam, to te rece tatusiow chyba sa jakies cudotworcze :-P nasze malenstwo tez sie uspokaja jak tatus dotknie lub zacznie gadac...


Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Tak. Ciekawa jestem czy waga pokaże 70 w zeszłym miesiącu miałam 6 na plusie i nie wiem gdzie to się odkłada bo oprócz brzucha reszta jest taka sama.
Kciuki za wizyte


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja mam do rwania wszystkie 4 ósemki, ale za cholerę nie mogę się zmusić do tego, cykora mam jak stąd do Afryki A wiem, że muszę je wszystkie usunąć od 2010 roku Także tego... PODZIWIAM WAS LASKI, że idziecie, wolicie wyrwać i z głowy. No bohaterki, serio

Dziewczyny, pamiętacie, że w ten weekend -30% do smyka na ubranka i buciki stacjonarnie? Wybiera się któraś na łowy oprócz mnie?
Ja chodzilam do mojej dentystki i mialam do niej zaufanie, nawet nie czulam jak mi zeba usowala, pozniej nie mialam zadnych dolegliwosci, no moze podwyzszona temperature wieczorem ale wzielam ibuprom i poszlam spac. Wyrwalam za miesiac kolejna i z glowy. Jak masz swojego sprawdzonego dentyste to nie ma.czego sie obawiac....
Co do smyka to ja chyba nie skorzystam bo na weekend do mamy jedziemy juz nie moge sie doczekac piatkowego wieczora, bo wtedy zamkne mieszkanie na wszystkie spusty i w droge pewnie dojedziemy nad ranem ale to nic... Domek rodzinny to miejsce gdzie czlowiek nie odczuwa zmeczenia...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:50   #4860
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
vea7 no u nas przeludnieniem nie grozi,mozna rodzic z mezem ,po ludzku?okaze się
moj tez wije gniazdko,grunt ze widac jakies efekty
majka a te szafy z Ikea tzreba skrecac czy w calosci?bo chcialabym zamowic online zeby brat mogl mi odebrac we Wrocku..bo on jest tam tydzien w tydzien..

wlasnie zjadlam sniadanko,poprawilam deserkiem jogurtowym satino i można pwoeidziec ze sie najadlam..
trzeba skręcać jest w jednym kartonie spakowana. Do auta combi zmieści się spokojnie jak fotele z tyłu złożysz...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.