Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 20:02   #4981
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Marks & Spencer, £140
Chyba wiem który, znalazłam na stronie. Bardzo ładny, ale drogi. Ostatnio przytargałam podobny z lumpa za pińć złotych, ale ma babcine szerokie ramiona, oversize i jakieś 80% materiału to wełna. Zobaczy się. Pińć złotych - żal było nie brać. A kolor taki ładny, bordowy.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:07   #4982
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Ja go nie znalazlam na stronie. Wklej linka, bo moze cos mi umknelo.
Postaram sie zrobic jakies zdjecie, ale nie jestem pewna, co z tego wyjdzie.

Edit: mam
http://www.marksandspencer.com/wool-...fe/p/p22409729
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-10-01 o 20:12
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:50   #4983
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Płaszcz świetny, teraz będę szukać bordowego płaszcza, no super, jakby to było mało wydatków i za dużo miejsca w szafie...

trupiegi, w jakich lumpach można kupić płaszcz a pinć złotych? W moim chodzą od 20 do nawet 100 zł...

Ostatnio upolowałam na lumpie parę ciekawych rzeczy, w tym czarną spódnicę maksi z jakiegoś aksamitu czy innego weluru. Już ustaliliśmy z moim, że będę ją nosić, jak będę wychodzić z domu bez niego No, ale mi się podoba, tylko jeszcze nie wykombinowałam, z czym ją połączyć. Jutro będę kombinować, jak wyschnie po praniu
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 22:17   #4984
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
trupiegi, w jakich lumpach można kupić płaszcz a pinć złotych? W moim chodzą od 20 do nawet 100 zł...
Ze swojego 'lumpeksowego' doświadczenia- lepsze ciucholandy są w mniejszych miastach. Może nie tyle 'lepsze', co 'tańsze'. W swojej mieścinie na końcu świata kupuję naprawdę świetne rzeczy po 1-5 zł, a kiedy jestem w Lublinie ciężko mi znaleźć coś w moim stylu, niezniszczonego i w przyzwoitej cenie.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 22:54   #4985
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Ze swojego 'lumpeksowego' doświadczenia- lepsze ciucholandy są w mniejszych miastach. Może nie tyle 'lepsze', co 'tańsze'. W swojej mieścinie na końcu świata kupuję naprawdę świetne rzeczy po 1-5 zł, a kiedy jestem w Lublinie ciężko mi znaleźć coś w moim stylu, niezniszczonego i w przyzwoitej cenie.
Mam takie same odczucia. Z tym wyjątkiem, że znajduję w większym mieście sporo ubrań, które mi się podobają. Tylko właśnie, ostatnio widziałam ładny sweterek za 35 zł.

Mam do odwiedzenia jeszcze jeden spory lumpeks, zobaczę jak tam z cenami, bo nigdy tam nie byłam. Ale to jakoś po weekendzie, bo teraz nawet nie mam z czym iść. :p
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 00:45   #4986
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Płaszcz świetny, teraz będę szukać bordowego płaszcza, no super, jakby to było mało wydatków i za dużo miejsca w szafie...
Ja naprawde musze zaczac sie ogarniac i przestac zaspokajac kazda swoja zachcianke. Plaszcz akurat byl koniecznoscia, mam nadzieje, ze chociaz jakosciowo jest ok i przetrwa kilka lat.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ostatnio upolowałam na lumpie parę ciekawych rzeczy, w tym czarną spódnicę maksi z jakiegoś aksamitu czy innego weluru. Już ustaliliśmy z moim, że będę ją nosić, jak będę wychodzić z domu bez niego No, ale mi się podoba, tylko jeszcze nie wykombinowałam, z czym ją połączyć. Jutro będę kombinować, jak wyschnie po praniu
Dlatego, ze mu wstyd, czy dlatego ze jak ja nosisz, to niepotrzebny juz facet do odstraszania potencjalnych gwalcicieli?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:40   #4987
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

cześć dziewczyny, ciekawe czy ktoś mnie pamięta

przydałaby mi się generalna zmiana szafy, tzn jej zawartości. nic tam nie ma... a ja się w nic nie mieszczę

co do lumpków, to ostatnio kupiłam czarne spodnie za 5 zł lekko musiałam je zwęzić, bo o rozmiar za duże
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 12:02   #4988
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Enn, świetny kolor tego płaszcza

Nosicie kolczyki? Zainspirujcie mnie!

Postanowiłam kupić jakieś wiszące specjalnie do warkocza żeby zneutralizować jego katechecki wygląd. Na polu innych fryzur poległam, tylko zwykły warkocz umiem robić. Jeszcze grzywkę planuję zapuścić i zaczesywać do tyłu "na Lagerthę", trochę drapieżniej to wygląda od zwykłego bajzlu dookoła głowy jaki mam teraz.
Wracając do kolczyków to marzą mi się surowe obręczne, najlepiej oksydowane i młotkowane, coś jak zjechany kawałek rury Ale nic nie mogę znaleźć, jak już są podobne to z niepotrzebnym kryształkiem, perełką etc.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:56   #4989
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Enn, świetny kolor tego płaszcza

Nosicie kolczyki? Zainspirujcie mnie!

Postanowiłam kupić jakieś wiszące specjalnie do warkocza żeby zneutralizować jego katechecki wygląd. Na polu innych fryzur poległam, tylko zwykły warkocz umiem robić. Jeszcze grzywkę planuję zapuścić i zaczesywać do tyłu "na Lagerthę", trochę drapieżniej to wygląda od zwykłego bajzlu dookoła głowy jaki mam teraz.
Wracając do kolczyków to marzą mi się surowe obręczne, najlepiej oksydowane i młotkowane, coś jak zjechany kawałek rury Ale nic nie mogę znaleźć, jak już są podobne to z niepotrzebnym kryształkiem, perełką etc.
Ja mam 4 dziurki, ale noszę takie mikro srebrne kuleczki wkrętki.

Podoba mi się prosta i srebrna biżu, coś takiego:
http://www.pakamera.pl/kolczyki-wire...i-nr933233.htm
http://www.pakamera.pl/kolczyki-wire...-nr1277671.htm

I takie fikuśne
http://www.pakamera.pl/kolczyki-wire...i-nr940061.htm

Poza tym biżuteria Aleksandry Przybysz jest super:
http://www.i-techne.pl/producent.php...age1=1&page3=1

W pakamerze mi wpadły w oko kółka, może ci się spodobają :
http://www.pakamera.pl/kolczyki-wire...-nr1319801.htm
__________________
If it feels like you need more, honey
Take a walk outside in the yard
https://www.youtube.com/watch?v=ZXInrCUlZKs
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 14:32   #4990
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Hiver Pokaż wiadomość
Podoba mi się prosta i srebrna biżu, coś takiego:

I takie fikuśne

Poza tym biżuteria Aleksandry Przybysz jest super:

W pakamerze mi wpadły w oko kółka, może ci się spodobają :
1. u mnie pewnie zniknęłyby pod włosami, za mało się dzieje.
2. od dawna mi się podobają ale strasznie długie! Na cyckach się zatrzymają
3. to jest chyba ta sama "firma" co Ale? Też mi się podoba, mam od niej (?) kolię.
4. widziałam, trochę zbyt zwyczajne. Wolałabym coś jak te http://arsneo.pl/przedmioty/3483574,...angardowe.html tylko koral w środku niepotrzebny.
Ta ma fajne http://arsneo.pl/tworcy/karolina-adamus.html dla odmiany wyglądają na zbyt ciężkie.
Nie dogodzisz
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 14:51   #4991
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Mi się bardzo podoba: http://www.magdalenapaszkiewicz.pl/

A sama chodzę tylko w prostych rzeczach, kuleczki ze srebra lub białego złota, jesli oczko to onyks.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 15:30   #4992
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Ja ledwie 2 miesiace temu przebilam platki uszu. Kiedys mialam dziurki, ale mi zarosly.
Obecnie trzymam sie zwyklych kuleczek, ale kupilam na Jarmarku Dominikanskim sliczne malutkie szesciany. Srebrne, surowe, z dosc nierownymi krawedziami.
Poza tym czaje sie na rozniaste kolczyki z Kruka, pasujace do pierscionkow.
Do tego mam tragusa i, hmm, orbitala?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 15:31   #4993
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Ze swojego 'lumpeksowego' doświadczenia- lepsze ciucholandy są w mniejszych miastach. Może nie tyle 'lepsze', co 'tańsze'. W swojej mieścinie na końcu świata kupuję naprawdę świetne rzeczy po 1-5 zł, a kiedy jestem w Lublinie ciężko mi znaleźć coś w moim stylu, niezniszczonego i w przyzwoitej cenie.
Tyle że ja właśnie mieszkam w mniejszym mieście Ale blisko dużego, i ceny są niższe, ale porównywalne - choć ostatnio znalazłam też mniejszy lumpeks z ciekawymi ciuchami na wagę. Niestety jeszcze nigdy nie trafiłam na taki, w którym można kupić fajny ciuch za 1 zł albo płaszcz za 5 - nawet w małej mieścinie na zadupiu, gdzie kiedyś mieszkałam.

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja naprawde musze zaczac sie ogarniac i przestac zaspokajac kazda swoja zachcianke. Plaszcz akurat byl koniecznoscia, mam nadzieje, ze chociaz jakosciowo jest ok i przetrwa kilka lat.


Dlatego, ze mu wstyd, czy dlatego ze jak ja nosisz, to niepotrzebny juz facet do odstraszania potencjalnych gwalcicieli?
Haha, myślę że z obu powodów jednocześnie On wyjątkowo nie lubi spódnic maxi, bo zasłaniają wszystkie kształty, a że ja kocham... Cóż

Co do zaspokajania każdej zachcianki... Odkąd pracuję i mam więcej kasy na swoje wydatki, bardzo ciężko mi powiedzieć sobie "dość, nie potrzebujesz kolejnej pary butów ani kolejnego czegoś tam", ale z drugiej strony ciepły płaszcz na zimę by mi się przydał, bo mam tylko jeden jesienno-zimowy i jedną kurtkę parkę na zimę

Jeśli chodzi o kolczyki, noszę tylko takie małe wkrętki, mam w uszach łącznie 6 dziurek i we wszystkich srebrne albo kolorowe kuleczki. Jakoś nie mam koncepcji na jakieś inne kolczyki, może znajdę inspirację tutaj. Do pracy i tak muszę mieć małe, niewiszące kolczyki swoją drogą

BTW, chodzi za mną chęć ścięcia włosów - obecnie mam do pasa, a rozważam ścięcie do ramion. Tak dawno nie miałam krótkich... Może jesień to dobra pora na zmiany? Wy jakie macie fryzury?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:03   #4994
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Fajne są, widziałam bodajże na Pakamerze, takie lewitujące Ale u mnie pewnie też by zniknęły.

A nausznice? Ktoś, coś? Gdzie szukać bardziej rockowych bez diamentów etc? Te z Allegro w większości wyglądają bardzo tanio.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Wy jakie macie fryzury?
Nie szkoda ścinać takich długich?
Ja jak mam czas ułożyć to noszę rozpuszczone, długość przed talię. W pozostałe dni zwykły warkocz. Kusi mnie ścięcie, pofarbowanie na ostrą marchewę i jakaś roztrzepana fryzura ale wiem, że nie ogarnę ich potem.
BTW zamówiłam rudą farbę innej firmy niż dotychczas, liczę na ostrzejszy rudy.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:55   #4995
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajne są, widziałam bodajże na Pakamerze, takie lewitujące Ale u mnie pewnie też by zniknęły.

A nausznice? Ktoś, coś? Gdzie szukać bardziej rockowych bez diamentów etc? Te z Allegro w większości wyglądają bardzo tanio.



Nie szkoda ścinać takich długich?
Ja jak mam czas ułożyć to noszę rozpuszczone, długość przed talię. W pozostałe dni zwykły warkocz. Kusi mnie ścięcie, pofarbowanie na ostrą marchewę i jakaś roztrzepana fryzura ale wiem, że nie ogarnę ich potem.
BTW zamówiłam rudą farbę innej firmy niż dotychczas, liczę na ostrzejszy rudy.

Nausznicę miałam kiedyś z rockmetalshopu, ale nie wiem jaką mają teraz ofertę. Widuję często ciekawe nausznice, takie zabudowane, w stylu smoczym na przykład, na różnych konwentach

Trochę szkoda ścinać, ale z drugiej strony... Noszę długie już tyle lat, z prostą grzywką, nic w nich nie zmieniam, od niedawna farbuję. Do ramion to nie są jakieś bardzo krótkie, rok zapuszczania i byłyby za łopatki, jak stwierdzę, że to nie to - a fajnie czasem przeżyć jakąś zmianę

Jaką farbę zamówiłaś? Nie niszczą Ci się włosy od farbowania? Ja farbuję henną, bo boję się o stan włosów, ale może są jakieś, które nie niszczą za bardzo... Bo jednak hennowy rudy jest ciemny.

A i jeszcze takie pytanie do rudowłosych. Gdzie można dostać rudy cień do brwi?
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2015-10-02 o 17:05
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 17:12   #4996
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Jaką farbę zamówiłaś? Nie niszczą Ci się włosy od farbowania?
Gdzie można dostać rudy cień do brwi?
Allwaves 8.04, dam znać co wyjdzie. Po Chantalu były w dobrym stanie ale jasny rudy wycofali
Rudy cień nie będzie zbyt ostentacyjny? Mam kredkę w kolorze ciepłego brązu, Rimmel 002 Hazel.
EDIT: polecano mi kiedyś Essence 04 ale w końcu szybciej kupiłam Rimmla i tak już zostało.
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2015-10-02 o 17:15
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 18:53   #4997
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nosicie kolczyki? Zainspirujcie mnie!
Może to wydać się dziwne, ale nie mam dziurek w uszach. Kiedy byłam mała jakoś nie czułam potrzeby noszenia kolczyków (byłam straszną chłopczycą). Poza tym nie lubię swoich uszu, wydają mi się zbyt duże w stosunku do mojej głowy.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
BTW, chodzi za mną chęć ścięcia włosów - obecnie mam do pasa, a rozważam ścięcie do ramion. Tak dawno nie miałam krótkich... Może jesień to dobra pora na zmiany? Wy jakie macie fryzury?
Moje włosy są lekko za ramiona, jeżeli chodzi o kolor to określiłabym go jako ciemny blond z rudymi refleksami (nie farbuję włosów). Fryzury noszę trzy- wysoki kucyk, koczek-cebulę, rozpuszczone i lekko roztargane włosy z przedziałkiem na środku. Nie mam grzywki, nie pasują mi. A szkoda, bo marzy mi się prosta grzywka.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:01   #4998
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nosicie kolczyki? Zainspirujcie mnie!
Noszę, ale przeważnie wkrętki. No i bardzo lubię fake plugi.
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Wy jakie macie fryzury?
Moja fryzura to kucyk zawsze i wszędzie. Nie lubię chodzić w rozpuszczonych włosach, chociaż wiem, że w takich wyglądam lepiej. Co do długości i koloru - są do zapięcia stanika, brązowe. Ostatnio kombinuję trochę z szamponetkami. Zafarbowałabym, ale mam tak liche włosy, że chyba już całkiem bym wyłysiała.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:38   #4999
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
T
BTW, chodzi za mną chęć ścięcia włosów - obecnie mam do pasa, a rozważam ścięcie do ramion. Tak dawno nie miałam krótkich... Może jesień to dobra pora na zmiany? Wy jakie macie fryzury?
Ja mam proste za ramiona, ciemno rude, ciemniejsze niż w dzieciństwie. Niestety, jestem chora i od 5 lat włosy mi non stop wpadają, próbowałam już chyba wszystkiego, masę kasy wydałam i nic... Muszę stosować takie włókna keratynowe, żeby maskować prześwity.
__________________
If it feels like you need more, honey
Take a walk outside in the yard
https://www.youtube.com/watch?v=ZXInrCUlZKs
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 20:13   #5000
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 110
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nosicie kolczyki? Zainspirujcie mnie!
W ciekawym momencie spytałaś, bo własnie zaczęłam nosić kolczyki po wielu latach przerwy. Mam na myśli oczywiście kolczyki w dolnych, "normalnych" dziurkach. Resztę nosiłam bez zdejmowania.
A kolczyki kółka o których piszę, kupiłam dawno temu w H&M w zestawie z kilkoma parami wkrętek (i dla tych wkrętek kupiłam ten zestaw). Wkrętki starły się szybko, kółka zostały i przeżywają właśnie renesans

A włosy jak mam w kolorze ciemnego, mysiego blondu. Na zimę ciemnieją i brązowieją. Przez ostatnie 3(?) lata miałam ombre i włosy do pasa, ostatnio ścięłam tak do łopatek.
Za to od roku marzy mi się fryzura a'la Matylda z Leona Zawodowca. Przymierzyłam się nawet maskując swoje włosy, ale totalnie tracę wizualnie Wyglądam dużo przeciętniej i bardziej nijako Bez charakteru zupełnie. Jednak długie włosy dużo mi dają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151002_210159.jpg (264,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151002_210239.jpg (256,1 KB, 25 załadowań)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:14   #5001
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja go nie znalazlam na stronie. Wklej linka, bo moze cos mi umknelo.
Postaram sie zrobic jakies zdjecie, ale nie jestem pewna, co z tego wyjdzie.

Edit: mam
http://www.marksandspencer.com/wool-...fe/p/p22409729
Tak, ten znalazłam, piękny. Mój ma taki sam kolor.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Płaszcz świetny, teraz będę szukać bordowego płaszcza, no super, jakby to było mało wydatków i za dużo miejsca w szafie...

trupiegi, w jakich lumpach można kupić płaszcz a pinć złotych? W moim chodzą od 20 do nawet 100 zł...

Ostatnio upolowałam na lumpie parę ciekawych rzeczy, w tym czarną spódnicę maksi z jakiegoś aksamitu czy innego weluru. Już ustaliliśmy z moim, że będę ją nosić, jak będę wychodzić z domu bez niego No, ale mi się podoba, tylko jeszcze nie wykombinowałam, z czym ją połączyć. Jutro będę kombinować, jak wyschnie po praniu
Mamy lumpa, gdzie w ostatnim dniu przed dostawą wszystko jest w cenie 5 zł za kg. Nie wiem, czy będę nosić ten płaszcz, może w chłodne wieczory, bo ma oversize'owe rękawy. Ale ładniutki jest, tylko trochę babciny fason, taki vintage.


A propos kolczyków i fryzur - na co dzień, czyli do pracy noszę wkrętki-perły (sztuczne) albo srebrne wiszące kolczyki z czarnym oczkiem w stylu retro.
Włosy mam blond do pasa. Ostatnio poszłam je obciąć o kilka cm i wystopniować, a fryzjerka: "O, widzę, że na końcach farbowane, ombre sobie pani zrobiła". Fajnie, tylko że od 12-13 lat nie farbowałam włosów.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2015-10-02 o 20:19
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:21   #5002
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Dziewczyny, trzeba zrobić nowy wątek.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:26   #5003
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

No to prosz: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post52980755
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 21:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.