Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 15:22   #5011
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Basia jeszcze musisz miec swiadkow do apostazji bo inaczej nie przejdzie. Ja bym odpisala do Kosciola ze nie wyrazilas zgody na przetwarzanie Waszych dance I udostepnianie ich publiczne. Ze ze wzgledu na nagminne lraktyki lamania przepisow o ochronie danych osobowych bedziesz zmuszona zglosic ten fakt odpowiednim organom, natomiast publiczne nawolywanie jest juz proba wyludzenia. Pojedzie Im w piety .
Sylwia- dobre to!
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:23   #5012
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
napisałam przecież, że na YT chyba się nie zrozumiałyśmy myślałam, że polecisz mi jakiś program i powiesz jak się to robi. bo w jakim formacie zapisuje się filmy, to wiem no nic, sama sobie poradziłam
to ja Cię nie zrozumiałam, przepraszam
ja o tej porze chyba codziennie kogoś nie rozumiem sorki, idę lepiej po kawę
myślałam ze ogólnie pytasz o rendering. Sorki
a jakim programem zrobiłaś? zazwyczaj przy aparatach i kamerach jakie kupujemy to jest płytka z programem do zapisów filmów w wielu formatach
dokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:27   #5013
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
to ja Cię nie zrozumiałam, przepraszam
ja o tej porze chyba codziennie kogoś nie rozumiem sorki, idę lepiej po kawę
myślałam ze ogólnie pytasz o rendering. Sorki
a jakim programem zrobiłaś? zazwyczaj przy aparatach i kamerach jakie kupujemy to jest płytka z programem do zapisów filmów w wielu formatach
nic się nie stało
tym http://www.dobreprogramy.pl/Camtasia...ows,12665.html
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:30   #5014
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Kościól nie ma prawa tak robić, kościół by chciał abyśmy dziesięcinę płacili. Ale w obecnych czasach musiałby się z tych dziesięcin opodatkować. A oni przecież nie mają dochodów , nie płacą podatków. Powiem tak, gdyby kościół normalnie prowadził działalność gospodarczą, to może bym płaciła na ich remonty bo by mi wystawili rachunek a tak to niech się gonią. A ja płace niestety ale jak coś z tego mam. Ostatnio wykombinowałam że jak nocuję w hotelu to wybieram te hotele gdzie mają sale konferencyjne i proszę aby mi wystawili fakturę za wynajem sali szkoleniowej i wtedy nie płacę podatków z dochodów i VAT za tę wartość z noclegów nareszcie więc mogę sypiać po lepszych hotelach a nie kombinować gdzie najtaniej. Ale pytam o te możliwość jak dzwonię do danego hotelu- jak to nie problem dla nich to korzystam z ich usług, jak problem, to szukam innego
I gdyby w końcu nastał taki porządek w kościołach to bym pomyślała nad tym , aby ich wspomóc, jak nie ma rachunku to nie będę wspierać takiej szarej strefy jak mnie zapytają w kościele to też powiem że i owszem zapłacę jak mi wystawią rachunek, a jak nie to nie zapłacę i jeszcze powiem że zgłoszę do US

Z drugiej strony to dobrze że nie ma już czasów dziesięcin, wyobrażacie sobie że 10% ze swych zarobków oddajecie nonstop na kościół???????????????
Nie wyobrażam sobie

Ta kościół biedny. Może gdzie biedny to biedny, albo zarządzany nieumiejętnie, bo dziwne, że w niektórych parafiach księża jeżdżą najnowszymi modelami samochodów a gdzie indziej nie mają na nic kasy Niech wewnątrz swojego kręgu dzielą się kasą, aby każdemu starczało a nie od ludzi ciągle brać


Dokia dobrze kombinujesz Ja się śmieję, że tż też ze swoją księgową prowadzą kreatywną księgowość Jak wcisnąć coś w koszty co nijak nie pasuje do danej działalności

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Basia jeszcze musisz miec swiadkow do apostazji bo inaczej nie przejdzie. Ja bym odpisala do Kosciola ze nie wyrazilas zgody na przetwarzanie Waszych dance I udostepnianie ich publiczne. Ze ze wzgledu na nagminne lraktyki lamania przepisow o ochronie danych osobowych bedziesz zmuszona zglosic ten fakt odpowiednim organom, natomiast publiczne nawolywanie jest juz proba wyludzenia. Pojedzie Im w piety .
Dokładnie

Edytowane przez paula600324
Czas edycji: 2012-10-12 o 15:29
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:32   #5015
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Ale stron do nadrobienia ... Tak Was temat koscielny rozkrecil . Ja w LO tez fajnego ksiedza mialam duzo filmow ogladalismy o aids z nami dyskutowal - wiec chodzilam , nic ocena ze swiadectwa nie dawala bo I tak poradnie I nauki trzeba bylo odbyc.

Basia jeszcze musisz miec swiadkow do apostazji bo inaczej nie przejdzie. Ja bym odpisala do Kosciola ze nie wyrazilas zgody na przetwarzanie Waszych dance I udostepnianie ich publiczne. Ze ze wzgledu na nagminne lraktyki lamania przepisow o ochronie danych osobowych bedziesz zmuszona zglosic ten fakt odpowiednim organom, natomiast publiczne nawolywanie jest juz proba wyludzenia. Pojedzie Im w piety .
No mój tata się wkurzył i gdzieś to tam zgłosił.
A druga sprawa - Ci świadowie to wierzący czy nie? Bo w obu przypadkach mam pełno osób, które mi pomogą.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A ja nie mówię, że kłamie, wieśniaro Tylko w Sando była afera, bo ksiądz właśnie tak wyczytywał, wierni się wkurzyli i zrobili gdzieś donosik, ale nei wiem dokłądnie jak to było

Serio? To tylko pozazdrościć
Przyganiał kocioł garnkowi
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:33   #5016
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja nawet nie korzystam z YT-tzn nie przeglądam na co dzień, jak mi ktoś przyśle link to pobejrzę, ani nic nigdy tam nie wrzucałam to i nie wiedziałam jakie formaty
dokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:36   #5017
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Przyganiał kocioł garnkowi
Chcesz porównywać swój Poznań do mojego Kle? Nie masz szans
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 15:45   #5018
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość

Dokia dobrze kombinujesz Ja się śmieję, że tż też ze swoją księgową prowadzą kreatywną księgowość Jak wcisnąć coś w koszty co nijak nie pasuje do danej działalności
nooo.. ale wiesz jak sie kiedyś przeraziłam , właśnie w tych tanich hotelach?? Junior był w szpitalu, znalazłam najtańszy pokój niedaleko kliniki w hotleu robotniczym, tak było spokojnie, ale po 22giej oni zjeżdżali z pracy i szli się kąpać... łazienka jedna na całe piętro.. pod prysznic szłam już przed północą- nikogo nie było, ale zapomniałam swego mydła, ale pod prysznicem był pojemnik na ścianie z mydłem ... no i się umyłam... cała..
wracam do pokoju i mówię do męża że mydła zapomniałam ale że było , a on mnie pyta " a ty jesteś pewna co to za mydło? podobał ci się kolor? moze robotnicy czegoś tam napryskali??"? a kolor był taki biały ... ale pachnące było. jednak ja o mało nie zemdlałam, oczy mi mało nie wyskoczyły z orbit ze strachu, spociłam się ze strachu
Jeju jak ja się bałam ...
całe dnie przy łóżku dziecka w szpitalu na zmianę, a potem jeszcze stres mydła
dokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:46   #5019
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
oni pójdą pierwsi !!! Na stówę!!!!!!!!!!!a Camel to już całkiem będzie szedł na przedzie , no nie??
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:49   #5020
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
nooo.. ale wiesz jak sie kiedyś przeraziłam , właśnie w tych tanich hotelach?? Junior był w szpitalu, znalazłam najtańszy pokój niedaleko kliniki w hotleu robotniczym, tak było spokojnie, ale po 22giej oni zjeżdżali z pracy i szli się kąpać... łazienka jedna na całe piętro.. pod prysznic szłam już przed północą- nikogo nie było, ale zapomniałam swego mydła, ale pod prysznicem był pojemnik na ścianie z mydłem ... no i się umyłam... cała..
wracam do pokoju i mówię do męża że mydła zapomniałam ale że było , a on mnie pyta " a ty jesteś pewna co to za mydło? podobał ci się kolor? moze robotnicy czegoś tam napryskali??"? a kolor był taki biały ... ale pachnące było. jednak ja o mało nie zemdlałam, oczy mi mało nie wyskoczyły z orbit ze strachu, spociłam się ze strachu
Jeju jak ja się bałam ...

całe dnie przy łóżku dziecka w szpitalu na zmianę, a potem jeszcze stres mydła
no nie mogę
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!


Edytowane przez aknowi88
Czas edycji: 2012-10-12 o 15:50
aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:54   #5021
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ona sama nie wie co to za gąbka mówi, że różowa i żółta z rosska, jakaś duża ale to nie ta calypso, co kiedyś ją na blogu opisywałam
Aha, myślałam ze może to jakaś taka specjalna
Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Własnie napisałam wniosek o wypisanie się z kościoła. Bijcie i krzyczcie na mnie, ale napisałam to pismo, bo dzisiaj dostalam list z parafii, że od ponad 9 lat nikt mnie nie widział w kościele(mała dzielnica, wszyscy się znają, księża non stop ci sami, nie wiem jakim cudem), że nie przyjęłam kolędy - nikogo w chacie nie było - no i mistrz dzisiejszego programu: nie dałam jako osoba pełnoletnia na remont kościoła. WTF? I najlepsze jest, że moja bliska przyjaciółka, która jest osobą bardzo wierzącą i chodzącą do kościoła co niedzielę, już kilka razy mi mówiła, że moja rodzina była wyczytywana na ogł. parafialnych, że się nie dokładamy I raczej nie dołożymy.
(Ja to chyba nigdy nie zrozumiem ludzi z podobnymi przekonaniami którzy nie zrobią tego samego)


Złożyłam właśnie zamówienie z e-naturalne na 253 zł Ale następny raz nie będzie tak szybko czyli to było konieczne
Jamapi, kiedyś napisałaś ze nie wolno dopuszczać aby glinka zaschła na twarzy- dlaczego
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 15:57   #5022
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
nooo.. ale wiesz jak sie kiedyś przeraziłam , właśnie w tych tanich hotelach?? Junior był w szpitalu, znalazłam najtańszy pokój niedaleko kliniki w hotleu robotniczym, tak było spokojnie, ale po 22giej oni zjeżdżali z pracy i szli się kąpać... łazienka jedna na całe piętro.. pod prysznic szłam już przed północą- nikogo nie było, ale zapomniałam swego mydła, ale pod prysznicem był pojemnik na ścianie z mydłem ... no i się umyłam... cała..
wracam do pokoju i mówię do męża że mydła zapomniałam ale że było , a on mnie pyta " a ty jesteś pewna co to za mydło? podobał ci się kolor? moze robotnicy czegoś tam napryskali??"? a kolor był taki biały ... ale pachnące było. jednak ja o mało nie zemdlałam, oczy mi mało nie wyskoczyły z orbit ze strachu, spociłam się ze strachu
Jeju jak ja się bałam ...
całe dnie przy łóżku dziecka w szpitalu na zmianę, a potem jeszcze stres mydła

Wybacz aleNie potrzebnie Ci to mówił
Trzeba kombinować To państwo tyle zdziera podatków Teraz tż kombinuje jak wcisnąć piekarnik w firmę A co do podatków to Jeszcze ok jakby te podatki szły do miasta i dzięki tym podatkom coś się działo... Może słyszeliście, może nie ale przekręty w moim mieście są nieziemskie, aby nachapać się wszyscy politycy kombinują ... Najlepszy: w dokumentach urzędnicy mają, że powstała obwodnica miasta, której nie ma
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:57   #5023
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

dzieńdoberek
weekend

wykąpana, najedzona i znów przemeblowanie wymyśliłam idę po odkurzacz i będę działać póki jasno
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:58   #5024
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość

Złożyłam właśnie zamówienie z e-naturalne na 253 zł Ale następny raz nie będzie tak szybko czyli to było konieczne
Jamapi, kiedyś napisałaś ze nie wolno dopuszczać aby glinka zaschła na twarzy- dlaczego
Co wzięłaś?
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:02   #5025
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Co wzięłaś?
Szampon nawilżająco-regenerujący do włosów farbowanych z tendencją do przetłuszczania z olejkiem arganowym i melisą: ochrona koloru
Krem nawilżający z hydromanilem i kwasem hialuronowym
Hydrofilowy olejek myjący do każdej cery: migdał
Algi Fucus mikronizowane
Spirulina sproszkowana
Maska algowa peel-off pod oczy
Maska algowa peel-off z acerolą i witaminą C
Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych
Peeling polinezyjski z wyspy Bora-Bora
Drobnoziarnisty peeling z pestek truskawek
Drobnoziarnisty peeling z pestek Czarnego bzu
Gruboziarnisty peeling z pestek malin
Masło kakaowe nierafinowane, naturalne w 100%
Masło shea (karite) nierafinowane, naturalne w 100%
Olej z pestek truskawek
Olej kokosowy nierafinowany, naturalny 100%
Olej z krokosza barwierskiego zimnotłoczony, organiczny
Olej z nasion pietruszki
Woda Kwiatowa z Kwiatów Gorzkiej Pomarańczy (Hydrolat) ECOCERT
Woda Kwiatowa z Kwiatów Oczaru (hydrolat) ECOCERT
Woda Kwiatowa z Kwiatów Róży Damasceńskiej (hydrolat) - ECOCERT
Olejek eukaliptusowy, naturalny
Olejek miętowy, naturalny
Olejek z drzewa herbacianego, naturalny
Olejek lawendowy, naturalny

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2012-10-12 o 16:04
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:05   #5026
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Chcesz porównywać swój Poznań do mojego Kle? Nie masz szans
Te Młoda, nie zapędzasz się za daleko?

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
(Ja to chyba nigdy nie zrozumiem ludzi z podobnymi przekonaniami którzy nie zrobią tego samego)
Dzięki

Zakładam nowy wątek
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:06   #5027
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Szampon nawilżająco-regenerujący do włosów farbowanych z tendencją do przetłuszczania z olejkiem arganowym i melisą: ochrona koloru
Krem nawilżający z hydromanilem i kwasem hialuronowym

O matko
Daj znać jak sprawuje się krem i szampon

Przetestowałam peelingi z truskawek i malin i są bardzo mocne Ale dalej nie wiem z czym najlepiej je rozmieszać

Edytowane przez paula600324
Czas edycji: 2012-10-12 o 16:08
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:07   #5028
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no ja też mam luzik
upiekłam biszkopt do torta, zrobiłam krokiety na obiad, takiego miałam smaka jak smażyłam naleśniki i miałam nadzieję, że mi zostaną i został... jeden <--- jeszcze wieczorem zrobię sałatkę z tuńczyka, ale dopiero jak tż wróci z resztą składników czyli coś koło 20
wyszorowałam też łazienkę, a resztę sprzątania zostaje na jutro dla mężusia, bo ja jadę na zakupy głównie dzieciowe
teraz pomalować by pazurki w oczekiwaniu na smsy z paczkomatu dla mnie tylko lakier do paznokci vintage boutique i dezodoranty do stóp tym razem mam nadzieję, że będą te paczki bo jak nie to

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

muszę pokminić nad tym daniem ciepłym, czytałam Wasze sugestie, ale kurczak odpada, zbyt często mamy na obiad udka, piersi itp. bo Klaudia lubi idę poszukać czegoś w necie, albo u Jamatki na blogu
a jaka to okazja, bo chyba przegapiłam

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jedna paczka do Gdańska

ooo, jest drugi sms ciekawe czy w Gdańsku też wsadzą
mojego się spodziewaj po 21szej

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Własnie napisałam wniosek o wypisanie się z kościoła. Bijcie i krzyczcie na mnie, ale napisałam to pismo, bo dzisiaj dostalam list z parafii, że od ponad 9 lat nikt mnie nie widział w kościele(mała dzielnica, wszyscy się znają, księża non stop ci sami, nie wiem jakim cudem), że nie przyjęłam kolędy - nikogo w chacie nie było - no i mistrz dzisiejszego programu: nie dałam jako osoba pełnoletnia na remont kościoła. WTF? I najlepsze jest, że moja bliska przyjaciółka, która jest osobą bardzo wierzącą i chodzącą do kościoła co niedzielę, już kilka razy mi mówiła, że moja rodzina była wyczytywana na ogł. parafialnych, że się nie dokładamy I raczej nie dołożymy.
ja pierniczę, jakie akcje

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Jamapi, kiedyś napisałaś ze nie wolno dopuszczać aby glinka zaschła na twarzy- dlaczego
wówczas po prostu nie działa
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:07   #5029
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Proszę : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post37040043
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 16:12   #5030
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość

wówczas po prostu nie działa
tak? A myślałam ze jak zaschnie to oznacza ze wszystko "wyciągnęło" Dzięki za odpowiedź
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:14   #5031
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
tak? A myślałam ze jak zaschnie to oznacza ze wszystko "wyciągnęło" Dzięki za odpowiedź
proszzzzzz
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:14   #5032
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
O matko
Daj znać jak sprawuje się krem i szampon

Przetestowałam peelingi z truskawek i malin i są bardzo mocne Ale dalej nie wiem z czym najlepiej je rozmieszać
to dobra wiadomość A z czym już mieszałaś? Ja myślałam żeby z balsamem
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:23   #5033
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:23   #5034
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
to dobra wiadomość A z czym już mieszałaś? Ja myślałam żeby z balsamem

Z płynem do higieny Bo z żelem do mycia ciała trochę się bałam, żeby mi krzywdy nie zrobił na twarzy
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:26   #5035
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:32   #5036
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Z płynem do higieny Bo z żelem do mycia ciała trochę się bałam, żeby mi krzywdy nie zrobił na twarzy
Aha, ja wziełam z myślą o nóżkach do twarzy wzięłam enzymatyczny , bo mam problemy z naczynkami i nie mogę mocnych mechanicznych
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:36   #5037
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to niech mi etż kupi za 40zł jaki taki sam jak ten z linka

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a dużo razy dostałaś po głowie??
dokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:17   #5038
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

:d

Edytowane przez loveve
Czas edycji: 2012-10-12 o 18:40
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:52   #5039
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Kosmetyki nr 1, potem trzeba klepać biedę - vol. 23

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Złożyłam właśnie zamówienie z e-naturalne na 253 zł Ale następny raz nie będzie tak szybko czyli to było konieczne
Jamapi, kiedyś napisałaś ze nie wolno dopuszczać aby glinka zaschła na twarzy- dlaczego
aleś nabrała ja ostatnio jak składałam zamówienie mi i mojej mamie, to bardzo (ale to bardzo) musiałam się hamować i zamówiłam tylko 4 rzeczy
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.