Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 10:05   #481
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

dziewczyny ratunku, mam pilne pytanie
chodzi o salon Jacka Olejniczaka, kto to jest Linda, która tam pracuje? można jej zaufać? tylko do niej jest wolny termin a potrzebuję pilnie koloryzacji (na blond)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:15   #482
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratunku, mam pilne pytanie
chodzi o salon Jacka Olejniczaka, kto to jest Linda, która tam pracuje? można jej zaufać? tylko do niej jest wolny termin a potrzebuję pilnie koloryzacji (na blond)
Moja kolezanka w zeszłe lato była u Olejniczaka, właśnie u Lindy i wyszła bardzo zadowolona - zrobila jej bardzo ladny blond balejaz (zaplacila ok 210zl). Ja osobiscie nie bylam
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 00:02   #483
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Cytat:
Napisane przez kafciek Pokaż wiadomość
Moja kolezanka w zeszłe lato była u Olejniczaka, właśnie u Lindy i wyszła bardzo zadowolona - zrobila jej bardzo ladny blond balejaz (zaplacila ok 210zl). Ja osobiscie nie bylam
Dzięki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:40   #484
Natill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 14
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Czy któraś dziewczyna chce odkupić kupon do fryzjera w La Beaute Clinique na Piotrkowskiej? kupon jest na strzyżenie, modelowanie, poradę stylisty, aplikację protein, ważny na dziś na g.12? Pilne!
Natill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 07:18   #485
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

A ja ostatnio byłam u Małgorzaty Sidorkiewicz i jestem baaardzo zadowolona Farbowanie na blond bardzo udane. Chyba pierwszy raz w życiu jestem zadowolona z farbowania w 100%. Polecam.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:29   #486
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio byłam u Małgorzaty Sidorkiewicz i jestem baaardzo zadowolona Farbowanie na blond bardzo udane. Chyba pierwszy raz w życiu jestem zadowolona z farbowania w 100%. Polecam.
chodziłam do Salonu Image swojego czasu przez bardzo dlugi czas. Jeszcze wtedy była na Piotrkowsiej, teraz rejony Pilsudksiego. Jak oceniasz teraz atelier?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 07:04   #487
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Mam do sprzedania groupon na strzyżenie z myciem, modelowaniem i aplikacją protein oraz masaż głowy (opcja nr 1) do salonu fryzjerskiego "The 69 Hairstylist" na Piotrkowskiej 69. Do wykorzystania do 01.02.2014r. 49zł
Link do oferty:
http://www.groupon.pl/oferty/lodz/Th...ylist/24857730
__________________
Live fast,
Die young!
crazylady1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 07:50   #488
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
chodziłam do Salonu Image swojego czasu przez bardzo dlugi czas. Jeszcze wtedy była na Piotrkowsiej, teraz rejony Pilsudksiego. Jak oceniasz teraz atelier?
Teraz p. Małgorzata jest "w trakcie" przenosin do jeszcze innego miejsca (chyba Żwirki/ Wigury lub okolice, ale nie jestem pewna).
Myślę, że znalazłam swoją fryzjerkę A Ty byłaś z niej zadowolona? Chyba tak skoro chodziłaś dłuższy czas?
Ogólnie dodatkowy plus że jest bardzo przyjazną i ufną osobą, sprawia wrazenie chłodnej ale to tylko wrażenie.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:56   #489
kachnienka
Przyczajenie
 
Avatar kachnienka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Pomimo wielu sprzecznych opinii nt. salony Olejniczaka przy Piotrkowskiej, ja polecam tam fryzjerkę Magdę "Chudą" (bo są 2 i każda ma inne przezwisko ) u której ścinałam się w sumie 3 razy i za każdym razem jestem SUPER zadowolona i po każdej wizycie słyszałam mnóstwo komplementów od znajomych.

Włosy mam cienkie, nie powalają objętością i zawsze były jakieś takie oklapnięte a po wielu traumach fryzjerskich i mniej lub bardziej udanych eksperymentach nabawiłam się fryzjero-fobii -.- przez przypadek trafiłam do tego salonu i miałam to szczęście, ze akurat so Magdy "Chudej" która ścięła mnie tak że włosy nie tylko super się układały (i to jeszcze długi czas po wizycie tam) ale fryzura była lekka i pełna objętości! za każdym razem jestem mega zadowolona ! I zaufałam jej na tyle, że ostatnio "zaszalałam" i za jej radą ścięłam włosy z takich do łopatek na fryzurkę do brody i to był strzał w dziesiątkę, normalnie nigdy bym sie na to nie odwazyla

Jestem nowa na tym forum i nie chcę żeby ten post zabrzmiał jak reklama ale naprawdę jestem super zadowolona z tej fryzjerki

co do salonu.. Klimat w tym miejscu faktycznie jest specyficzny, może nie do końca odpowiada mi ta atmosfera ale jakość cięcia rekompensuje mi to

Edytowane przez kachnienka
Czas edycji: 2013-08-25 o 13:58
kachnienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:29   #490
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Teraz p. Małgorzata jest "w trakcie" przenosin do jeszcze innego miejsca (chyba Żwirki/ Wigury lub okolice, ale nie jestem pewna).
Myślę, że znalazłam swoją fryzjerkę A Ty byłaś z niej zadowolona? Chyba tak skoro chodziłaś dłuższy czas?
Ogólnie dodatkowy plus że jest bardzo przyjazną i ufną osobą, sprawia wrazenie chłodnej ale to tylko wrażenie.

znow przenosiny?
to wlasnie sprawia, ze trace zaufanie, bo kiedy już ma "stale" miejsce, to nagle salon jej znika a ja szukam info, gdzie Ja odnalezc... nie ma salonu i nagle jest, a potem pol roku nie ma... scina swietnie to fakt...
chodziłam do Niej jak jeszcze byli w dawnej Billi, potem znalazłam po paru latach na Piotrkowskiej, potem miał być chwilowy zastoj, a okazało się ze przenosily trwaly dobre 4 miesiące
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 23:00   #491
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
znow przenosiny?
to wlasnie sprawia, ze trace zaufanie, bo kiedy już ma "stale" miejsce, to nagle salon jej znika a ja szukam info, gdzie Ja odnalezc... nie ma salonu i nagle jest, a potem pol roku nie ma... scina swietnie to fakt...
chodziłam do Niej jak jeszcze byli w dawnej Billi, potem znalazłam po paru latach na Piotrkowskiej, potem miał być chwilowy zastoj, a okazało się ze przenosily trwaly dobre 4 miesiące
No fakt cos częste te zmiany miejsc. Dzis w sklepie dziewczyna zapytala mnie gdzie farbowalam wlosy. Bardzo podobal jej sie efekt. No i w ten sposob polecilam p. Malgorzate

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 23:19   #492
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Linka25 - a jakie są ceny u tej pani? Jestem zainteresowana farbowaniem i strzyżeniem, a włosy mam krótkie.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:27   #493
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Linka25 - a jakie są ceny u tej pani? Jestem zainteresowana farbowaniem i strzyżeniem, a włosy mam krótkie.
Ja za dlugie zaplacilam sporo bo 250 ale sporo robila: ombre, scinanie, grzywka ( nie mialam) siedzialam 3,5 godz to o czyms swiadczy. Tanio chyba nie jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:32   #494
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja za dlugie zaplacilam sporo bo 250 ale sporo robila: ombre, scinanie, grzywka ( nie mialam) siedzialam 3,5 godz to o czyms swiadczy. Tanio chyba nie jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ja za scinanie, pasemka zaplacilam 160 zl, ale to było w grudniu ubiegłego roku

zastanawiam się, czy nie dac p.Malgorzacie jeszcze jednej szansy, bo tnie swietnie...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:53   #495
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziękuję
W takim razie myślę, że z moimi krótkimi zamknę się w ok. 150 zł, ale jeszcze zadzwonię i się zapytam
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:35   #496
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
ja za scinanie, pasemka zaplacilam 160 zl, ale to było w grudniu ubiegłego roku

zastanawiam się, czy nie dac p.Malgorzacie jeszcze jednej szansy, bo tnie swietnie...
co do cięcia to jestem zadowolna aczkolwiek bez jakiegoś wow, ale u mnie pięknie wyszedł kolor, to trzeba przyznać, jestem mega zadowolona i pódę do niej raz jeszcze na 100%
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 08:37   #497
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A czy któraś z Was orientuje się w cenach w salonie Sensuel (Pl. Wolności)? Pracuje tam teraz najgenialniejszy wg mnie fryzjer Piotr Król, który niegdyś pracował w Lokersach. Podobno ceny nie są powalające, a on nadal w wyśmienitej kondycji fryzjerskiej
__________________
Live fast,
Die young!
crazylady1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:53   #498
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was orientuje się w cenach w salonie Sensuel (Pl. Wolności)? Pracuje tam teraz najgenialniejszy wg mnie fryzjer Piotr Król, który niegdyś pracował w Lokersach. Podobno ceny nie są powalające, a on nadal w wyśmienitej kondycji fryzjerskiej
Bylam u Piotra Krola w maju i za balejaz blond i obciecie - wlosy do ramion - zaplacilam 150 zl. Mysle, ze duzo sie nie zmienilo. A teraz wybieram sie w polowie wrzesnia. Fakt, ze dobrze scina - bylam juz u niego cztery razy i za kazdym razem wlosy dobrze mi sie ukladaja
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:05   #499
mycha240
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czesc dziewczynki!mam problem..tydzien temu bylam u fryzjera na pilsudskiego w realu...Mialam czarne,dlugie wlosy,zrobiono mi dekoloryzacje(chce zejsc do sredniego blondu).Zaplacilam 420 zl,siedzialam tam 8 h i wyszlam z krotkimi i kolorowymi wlosami(na gorze mi zostaly gdzieniegdzie czarne place,rude,brazowe)masakr a!!!pozatym pelno wlosow mi wyszlo chodze w kitce,bo wygladam strasznie.Jakiego fryzjera polecacie,boje sie ze wszystkie wlosymi wyjda jak pojde do pierwszego lepszego fryzjera;(
mycha240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 11:13   #500
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez mycha240 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!mam problem..tydzien temu bylam u fryzjera na pilsudskiego w realu...Mialam czarne,dlugie wlosy,zrobiono mi dekoloryzacje(chce zejsc do sredniego blondu).Zaplacilam 420 zl,siedzialam tam 8 h i wyszlam z krotkimi i kolorowymi wlosami(na gorze mi zostaly gdzieniegdzie czarne place,rude,brazowe)masakr a!!!pozatym pelno wlosow mi wyszlo chodze w kitce,bo wygladam strasznie.Jakiego fryzjera polecacie,boje sie ze wszystkie wlosymi wyjda jak pojde do pierwszego lepszego fryzjera;(
Matko, wspolczuje Ci

Ale co Ty chcesz z tymi wlosami zrobic teraz?
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:56   #501
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez mycha240 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!mam problem..tydzien temu bylam u fryzjera na pilsudskiego w realu...Mialam czarne,dlugie wlosy,zrobiono mi dekoloryzacje(chce zejsc do sredniego blondu).Zaplacilam 420 zl,siedzialam tam 8 h i wyszlam z krotkimi i kolorowymi wlosami(na gorze mi zostaly gdzieniegdzie czarne place,rude,brazowe)masakr a!!!pozatym pelno wlosow mi wyszlo chodze w kitce,bo wygladam strasznie.Jakiego fryzjera polecacie,boje sie ze wszystkie wlosymi wyjda jak pojde do pierwszego lepszego fryzjera;(
dlaczego w ogóle im zapłaciłaś za takie coś? składaj reklamację

niestety nie jestem w stanie nikogo polecić, może ktoś inny CI pomoże

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2013-08-30 o 11:59
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:40   #502
iwusia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez kafciek Pokaż wiadomość
Bylam u Piotra Krola w maju i za balejaz blond i obciecie - wlosy do ramion - zaplacilam 150 zl. Mysle, ze duzo sie nie zmienilo. A teraz wybieram sie w polowie wrzesnia. Fakt, ze dobrze scina - bylam juz u niego cztery razy i za kazdym razem wlosy dobrze mi sie ukladaja

To jest akurat bardzo ciekawy dla mnie temat. Jakiś rok temu, przed moim ślubem szukałam na tym forum Piotra Króla, po tym jak odszedł z Lokersa. Bardzo mi odpowiadał sposób w jaki ścina włosy -zawsze świetnie się układały. Ponownie odnalazłam go właśnie w salonie na Pl. Wolności. Wszystko było pięknie do kolejnego farbowania, w trakcie którego zaproponowano mi zdjęcie koloru o jeden ton - z ciemnego brązu na bardziej ciepły. Nie chce się już nawet denerwować na wspomnienie tego, co Piotr wyczyniał na mojej głowie i jaki był efekt końcowy. Wyglądałam jak pantera, z brązowym, rudym i blond .....TRAGEDIA!!! Usłyszałam, że jeśli nie dam rady tak chodzić do pracy to mogę przyjść w przyszłym tyg. to poprawić, bo nie ma co ukrywać, że ...nie wyszło! Poprosiłam o natychmiastowe farbowanie, bo w 3 kolorach ludziom się nie pokażę. Niestety nie wiele to dało, nadal miałam na 5 cm od głowy rudo-żółtą aureolę i różne inne cętki Padło również hasło: po tobie strasznie wdać, że ci się nie podoba - trudno, żebym nie była wściekła.
Morał i moja głupota polega na tym, że nie powinnam w ogóle płacić za to coś! Ewentualnie udać się do rzecznika konsumentów, aby fryzjer oddał mi co najmniej 700 zł, które wydałam na kolejne 2 wizyty ratujące moje włosy i doprowadzające je do w miarę jednolitego koloru. Oczywiście w innym salonie, bo do tego Pana mimo, że rzeczywiście świetnie ścina - nigdy więcej się nie wybiorę!!!

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
dlaczego w ogóle im zapłaciłaś za takie coś? składaj reklamację

niestety nie jestem w stanie nikogo polecić, może ktoś inny CI pomoże
Nie wiem ile chcesz przeznaczyć poprawki, ale ja po swoich przejściach na pewno mogę Ci polecić Patryka z Wojewoda Studio, ale to koszł 300- 400 zł i prawdopodobnie na 1 wizycie się nie skończy...
iwusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 14:31   #503
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Potrzebuje dobrego fryzjera. Mam dlugie ,cienkie i naturalne wlosy. sa zniszczone niestety .chciałabym zzeby ktos ulozył z tego jakąś fajna fryzure. Najlepiej jakby to byl facet

Czy mozecie mi kogos dobrego polecić?
Słyszałam ze Wojeowoda dobrze scina?
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 14:41   #504
mycha240
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

narazie musze sie przemeczyc z tymi wlosami chociaz z 2 tygodnie zeby mi odzyly te wlosy;(( mam nauczke,juz nigdy na czano nie pofarbuje.Salon mi wmawial,ze farbowalam wlosy palette i dlatego nierownomiernie zszedl kolor(ja akurat palette nie farbowalam)ehh
mycha240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 14:59   #505
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez myszka03 Pokaż wiadomość
Potrzebuje dobrego fryzjera. Mam dlugie ,cienkie i naturalne wlosy. sa zniszczone niestety .chciałabym zzeby ktos ulozył z tego jakąś fajna fryzure. Najlepiej jakby to byl facet

Czy mozecie mi kogos dobrego polecić?
Słyszałam ze Wojeowoda dobrze scina?
Caly ten watek jest o tym wiec poczytaj
Tak Wojewoda dobrze scina- polecam.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 16:36   #506
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez iwusia1983 Pokaż wiadomość
To jest akurat bardzo ciekawy dla mnie temat. Jakiś rok temu, przed moim ślubem szukałam na tym forum Piotra Króla, po tym jak odszedł z Lokersa. Bardzo mi odpowiadał sposób w jaki ścina włosy -zawsze świetnie się układały. Ponownie odnalazłam go właśnie w salonie na Pl. Wolności. Wszystko było pięknie do kolejnego farbowania, w trakcie którego zaproponowano mi zdjęcie koloru o jeden ton - z ciemnego brązu na bardziej ciepły. Nie chce się już nawet denerwować na wspomnienie tego, co Piotr wyczyniał na mojej głowie i jaki był efekt końcowy. Wyglądałam jak pantera, z brązowym, rudym i blond .....TRAGEDIA!!! Usłyszałam, że jeśli nie dam rady tak chodzić do pracy to mogę przyjść w przyszłym tyg. to poprawić, bo nie ma co ukrywać, że ...nie wyszło! Poprosiłam o natychmiastowe farbowanie, bo w 3 kolorach ludziom się nie pokażę. Niestety nie wiele to dało, nadal miałam na 5 cm od głowy rudo-żółtą aureolę i różne inne cętki Padło również hasło: po tobie strasznie wdać, że ci się nie podoba - trudno, żebym nie była wściekła.
Morał i moja głupota polega na tym, że nie powinnam w ogóle płacić za to coś! Ewentualnie udać się do rzecznika konsumentów, aby fryzjer oddał mi co najmniej 700 zł, które wydałam na kolejne 2 wizyty ratujące moje włosy i doprowadzające je do w miarę jednolitego koloru. Oczywiście w innym salonie, bo do tego Pana mimo, że rzeczywiście świetnie ścina - nigdy więcej się nie wybiorę!!!

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------


Nie wiem ile chcesz przeznaczyć poprawki, ale ja po swoich przejściach na pewno mogę Ci polecić Patryka z Wojewoda Studio, ale to koszł 300- 400 zł i prawdopodobnie na 1 wizycie się nie skończy...

Oj z farbami tez mialam przejscia....jakis czas temu inna fryzjerka tez mnie tak urzadzila, ze musialam sama kombinowac, bo bylam żółta jak jajo... Od tamtej pory chodze tylko na balejaze, zazwyczaj z dwoch kolorow i u Piotra Krola jak juz pisalam jestem zadowolona, ze sciecia jak i z chlodnego blondu jaki mi robi
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 22:11   #507
amelka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

czy ktoś był w studiu fryzjerskim BEATY KUBIAK NA WIDZEWIE( jak oceniacie jakość strzyżenia)?

Poszukuję fryzjera , który dobrze obcina krótkie włosy tak by bez problemu włosy układały się i nie było "niespodzianek przy odrastających włosach" ale w przyzwoitej cenie tj strzyżenie krótkich włosów do 100 zł

Proszę o pomoc
amelka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 08:39   #508
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

[/COLOR]Dziewczyny, a teraz tak zupełnie poważnie!
Ostatnimi czasy nie mogę patrzeć na siebie w lustrze! Włosy po wakacjach zrobiły mi się rude, wyglądam jak czub! Jeszcze nigdy słońce w taki sposób nie rozjaśniło mi włosów! Rok temu po ciężkich bojach wyszłam z ombre, do dnia dzisiejszego walczę z sianowatymi końcówkami, z których wypłukuje się każda farba. Nie obcięłam ich, bo musiałabym obciąć połowę włosów (a mam je do linii stanika).
POTRZEBUJĘ ODMIANY!! Czegoś nowego! Myślałam nawet o powrocie do ombre, choć zawsze marzyłam o popielatym zimnym brązie (moje naturalne włosy są brązowe).
POMÓŻCIE MI! Polećcie, proszę, salon, który dokona cudu na moich włosach, przy okazji nie ograbiając mnie doszczętnie z pieniędzy (bo jak wiemy - jakość nie idzie w parze z ceną). Zrobiłabym sobie coś sama, ale ja sama nie wiem czego chcę, potrzebuję pomysłu, spojrzenia na moje włosy przez kogoś, kto ma o tym pojęcie i wie co robi.
POMOCY!!
__________________
Live fast,
Die young!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-09-12 o 21:34 Powód: usuniecie treści dot. reklamy
crazylady1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:25   #509
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Pokaż wiadomość
-
Dziewczyny, a teraz tak zupełnie poważnie!
Ostatnimi czasy nie mogę patrzeć na siebie w lustrze! Włosy po wakacjach zrobiły mi się rude, wyglądam jak czub! Jeszcze nigdy słońce w taki sposób nie rozjaśniło mi włosów! Rok temu po ciężkich bojach wyszłam z ombre, do dnia dzisiejszego walczę z sianowatymi końcówkami, z których wypłukuje się każda farba. Nie obcięłam ich, bo musiałabym obciąć połowę włosów (a mam je do linii stanika).
POTRZEBUJĘ ODMIANY!! Czegoś nowego! Myślałam nawet o powrocie do ombre, choć zawsze marzyłam o popielatym zimnym brązie (moje naturalne włosy są brązowe).
POMÓŻCIE MI! Polećcie, proszę, salon, który dokona cudu na moich włosach, przy okazji nie ograbiając mnie doszczętnie z pieniędzy (bo jak wiemy - jakość nie idzie w parze z ceną). Zrobiłabym sobie coś sama, ale ja sama nie wiem czego chcę, potrzebuję pomysłu, spojrzenia na moje włosy przez kogoś, kto ma o tym pojęcie i wie co robi.
POMOCY!!
Chętnie bym Ci pomogła, ale nic mi nie przychodzi do głowy, żeby nie pogorszyc.... Ciężko jest doradzic, bo co osoba to inne włosy itd. Analogicznie z fryzjerami, jednej pomoże a drugą sknoci... Ja też jakis czas temu walczyłam po farbach z ciepłym blondem a chciałam popielaty, zimny blond - i tak wkółko... aż wróciłam do balejazu z dwoch kolorow - chlodnego jasnego blondu i chlodnego brazu. Ja chodze do Piotra Króla i jestem zaadowolona, a z kolei dziewczyna wczesniej opisala jak ją sknocil... i jak tu doradzac...
Z drugiej strony nie myli się ten co nic nie robi....tylko czemu czesto kosztem naszych ciężko wychodowanych włosów...
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:44   #510
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez amelka_ Pokaż wiadomość
czy ktoś był w studiu fryzjerskim BEATY KUBIAK NA WIDZEWIE( jak oceniacie jakość strzyżenia)?

Poszukuję fryzjera , który dobrze obcina krótkie włosy tak by bez problemu włosy układały się i nie było "niespodzianek przy odrastających włosach" ale w przyzwoitej cenie tj strzyżenie krótkich włosów do 100 zł

Proszę o pomoc
Ja się 2 razy strzygłam u Oli bodajże. Byłam bardzo zadowolona!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.