Rossman-praca - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 18:17   #481
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Nie chce Was przekonywać ze dam sobie radę, bo nawet jeśli mi się uda, to nie ma to niestety znaczenia, chyba ze jesteście rekruterami w moim Rossmannie po prostu odebrałam post jako trochę taki naskok na mnie ze co ja sobie wyobrażam że grafik będzie układany pode mnie itd może mój błąd. Chciałam wyjaśnic tylko jak wygląda moja sytuacja.
CV zlożę, ale mam świadomość ze moje szanse są niewielkie. Jeśli ktoś szuka pracy dodatkowej niestety musi liczyc sie z tym ze jest jeszcze trudniej niz szukajac zwykłej pracy. I ja o tym wiem.
Mam nadzieję, ze ktoś potrzyma za mnie kciuki
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:01   #482
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Rossman-praca

No pewnie, spróbuj. I nie zniechęcaj się, jak będą Cię wypytywali, jak to sobie wyobrażasz itd. Ja jak powiedziałam o studiach dziennych, też mnie o to maglowali. Próbowałam tłumaczyć na wszelkie sposoby - że wykłady można omijać, że plan mam wcześniej, że mało zajęć itd. i wydawało się, że to ich nie przekonuje, a jednak oddzwonili i jakoś dało się to - z trudem, bo z trudem - ale pogodzić.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 11:40   #483
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Rossman-praca

Jak obecnie wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko kasjer/sprzedawca?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 13:54   #484
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rossman-praca

Jakieś 4 miesiące temu byłam na rozmowach o pracę w Rossmanie, ale mnie nie przyjęli. Pierwszy etap jest zbiorowy, trochę śmieszny Pan opowiadał o pracy w sklepie, najwięcej było o tym jak bardzo Rossman jest wspaniały. Wszystko było utrzymane w tonie 'Klient nasz Pan'. Dał nam kwestionariusze do wypełnienia, na temat naszego doswiadczenia, dzielnicy, w której chcielibyśmy pracować, czy odpowiada nam praca w ndz i w nocy. Potem brał każdą dziewczynę na chwilę rozmowy. Pytał skąd pomysł na pracę w Rossmanie, jak sobie wyobrażam pracę tam, czy nie przeszkadzają mi noce. Zadzwonił jeszcze tego samego dnia i zaprosił na drugi etap. Tam miłe Panie pytały mnie o to czy znam asortyment sklepu, były scenki sprzedażowe, miałam poradzić klientce krem w danej cenie, który chciała ona kupić komuś na prezent. Oczywiście nie wypadałam za dobrze, bo nie skojarzylam, że mam jej próbować wcisnąć jeszcze tonik, żel, serum i maseczke do kompletu. Potem Pani podawała asortyment, a ją miałam podać rzecz, którą można zaproponować do tego produktu, np. Pomadka - konturowka, błyszczyk, Puder - podkład, maszynka do golenia - krem po depilacji itd. Wypłata jest tajemnicą od początku do końca. Nie dowiedziałam się ile bym miała zarabiać. Pan był zdziwiony, że to dla mnie takie ważne, bo przecież większość ludzi idzie do pracy dla przyjemności prawda?
A jeszcze kazały mi polecac produkt, tak jak to robią Panie na kasie. Wszystko nastawione jest na klienta i na sprzedaż. Wokół tego krecily się te rozmowy.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2015-11-13 o 13:57
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 14:14   #485
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Hej, na wtorek mam rozmowe w Rossmannie. Zostalam zaproszona do sklepu,a nie tak jak wiekszosc z was do hotelu ale tp pewnie wynika z tego ze mieszkam w malym miescie. Juz mam stresa bo to tak naprawde moja pierwsza oficjalna rozmowa kwalifikacyjna. Jesli macie jakies wskazowki to bylabym wdzieczna. I czy musze brac ze soba cv skoro oni juz je maja? Jak sie ubrać?

I moze glupie pyt, zwlaszcza ze staram sie o stanowisko kasjera ale w jaki sposob zaproponowac komus zakup jakiego produktu, co mozna powiedziec? Tego sie boje wlasnie najbardziej, odgrywania takich scenek bo nie jestem w tym najlepsza, szczegolnie pod wplywem stresu.
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 15:50   #486
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Hej, na wtorek mam rozmowe w Rossmannie. Zostalam zaproszona do sklepu,a nie tak jak wiekszosc z was do hotelu ale tp pewnie wynika z tego ze mieszkam w malym miescie. Juz mam stresa bo to tak naprawde moja pierwsza oficjalna rozmowa kwalifikacyjna. Jesli macie jakies wskazowki to bylabym wdzieczna. I czy musze brac ze soba cv skoro oni juz je maja? Jak sie ubrać?

I moze glupie pyt, zwlaszcza ze staram sie o stanowisko kasjera ale w jaki sposob zaproponowac komus zakup jakiego produktu, co mozna powiedziec? Tego sie boje wlasnie najbardziej, odgrywania takich scenek bo nie jestem w tym najlepsza, szczegolnie pod wplywem stresu.
Weź ze sobą CV. Ubierz się normalnie, mogą być np. czarne rurki lub jeansy i bluzka koszulowa - na pewno taki zestaw bedzie ok. To rozmowa o pracę na stanowisko kasjera, nie na pracownika banku.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:28   #487
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Hej, na wtorek mam rozmowe w Rossmannie. Zostalam zaproszona do sklepu,a nie tak jak wiekszosc z was do hotelu ale tp pewnie wynika z tego ze mieszkam w malym miescie. Juz mam stresa bo to tak naprawde moja pierwsza oficjalna rozmowa kwalifikacyjna. Jesli macie jakies wskazowki to bylabym wdzieczna. I czy musze brac ze soba cv skoro oni juz je maja? Jak sie ubrać?

I moze glupie pyt, zwlaszcza ze staram sie o stanowisko kasjera ale w jaki sposob zaproponowac komus zakup jakiego produktu, co mozna powiedziec? Tego sie boje wlasnie najbardziej, odgrywania takich scenek bo nie jestem w tym najlepsza, szczegolnie pod wplywem stresu.
Ubierz się po prostu schludnie. Nie przesadnie elegancko ale też nie w dresie.

Nie musisz nic nikomu proponować. Z resztą Rossmann ma gotowe formułki propozycji. Mi kierownik drukował jak przyszłam do pracy. Ja po prostu mówię, że polecam, że znam i lubię/ktoś mi polecił/ przychodzą klientki i bardzo chwalą. Tyle
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 17:06   #488
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Dzięki

w tym proponowaniu zakupu raczej mi chodzilo o odgrywanie scenek podczas rozmowy rekrutacyjnej. Czy jest cos takiego i jak sobie z tym zadaniem poradzic?
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 20:06   #489
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Dzięki

w tym proponowaniu zakupu raczej mi chodzilo o odgrywanie scenek podczas rozmowy rekrutacyjnej. Czy jest cos takiego i jak sobie z tym zadaniem poradzic?
Normalnie, naturalnie, tak jak byś zrobiła :P Scenek może być kilka, nie da się przewidzieć jakie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 20:08   #490
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Dzięki

w tym proponowaniu zakupu raczej mi chodzilo o odgrywanie scenek podczas rozmowy rekrutacyjnej. Czy jest cos takiego i jak sobie z tym zadaniem poradzic?
Dopytujesz klientkę o to, czego dotychczas używała, czy była zadowolona, np. jaką cerę posiada jeżeli będzie o kremach, czego konkretnie szuka np. podkład ma być kryjący czy matujący. Pokazujesz maksymalnie 2, 3 produkty z różnego przedziału cenowego, możesz powiedzieć, że tego używałaś i jest fajne, albo że co innego klientki bardzo chwalą i często kupują. Grunt to ciągnąć rozmowę
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 18:43   #491
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Dobra, jakos chyba dam sobie radę. Dziękuje za wskazówki

I jeszcze jedno z serii 'głupie pytania'. Moj Rossmann otwieraja o 10, rozmowe mam na 9.40 w sklepie. Czy to oznacza ze juz bedzie otwarty czy mam sterczec pod drzwiami i czekac az ktos przyjdzie mi otworzyc?

Przepraszam ze zadaje tyle pewnie beznadziejnych pytan, czuje sie jak tepak, ale naprawde strasznie sie stresuje, chcialabym przygotowac sie jak najlepiej i nawet takie sprawy sa dla mnie wazne zeby wiedziec co i jak.
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 20:12   #492
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Dobra, jakos chyba dam sobie radę. Dziękuje za wskazówki

I jeszcze jedno z serii 'głupie pytania'. Moj Rossmann otwieraja o 10, rozmowe mam na 9.40 w sklepie. Czy to oznacza ze juz bedzie otwarty czy mam sterczec pod drzwiami i czekac az ktos przyjdzie mi otworzyc?

Przepraszam ze zadaje tyle pewnie beznadziejnych pytan, czuje sie jak tepak, ale naprawde strasznie sie stresuje, chcialabym przygotowac sie jak najlepiej i nawet takie sprawy sa dla mnie wazne zeby wiedziec co i jak.
Jak ci napiszę, że będziesz sterczeć to przyjdziesz na 10? -.-
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 10:18   #493
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Hej, jestem po rozmowie. Ogólnie wrazenie dobre, miła usmiechnieta kierowniczka. Jak ktos wczesniej mi napisal na wolne popoludnia raczej nie mam co liczyc ale jest mozliwa pracy weekendowej. Oczywiscie praca 1/2etatu z mozliwoscia dorobienia.

Moja rekrutacja ma tylko jeden etap. Do poniedzialku maja zadzwonic czy mnie biora czy nie.

Jesli to komus pomoze pytala mnie o wczesniejsze doswiadczenie, jak wyobrazam sobie prace w Rossie, co jest wazne z punktu widzenia pracownika, co wiem o tej pracy, jak wyglada co trzeba robic, ze jest to ciezka praca i czy jestem na to gotowa. No i pyt na ktorym sie zestresowalam i poleglam, czyli jak zwiekszyc obroty sprzedazy, jesli np trzeba byloby zwiekszyc sprzedaz o 200zl, co bym zrobila, jak bym sobiez tym poradzila. I chyba tyle.
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 12:30   #494
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Laski, dostałam te prace!

Mialam czekac na tel do poniedzialku a przed chwila pani zadzwonila i powiedziala ze jak najbardziej chca mnie przyjac. Praca w weekendy, po poludniu ide po skierowanie na badaniam wtedy tez bede wiedziala jakie zarobki dokladnie itp
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 09:04   #495
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Rossman-praca

Gratulacje i powodzenia!
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:29   #496
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Laski, dostałam te prace!

Mialam czekac na tel do poniedzialku a przed chwila pani zadzwonila i powiedziala ze jak najbardziej chca mnie przyjac. Praca w weekendy, po poludniu ide po skierowanie na badaniam wtedy tez bede wiedziala jakie zarobki dokladnie itp
Praca jest bardzo fajna Jeśli trafisz na fajną ekipę (to wg mnie najważniejsze) to powinnaś być bardzo zadowolona
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:34   #497
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Dziękuje kierowniczka wydaje się być ok, kiedy zapytałam o grafik powiedziała ze w razie czego wszystko jest do dogadania. Umowa chyba bedzie na 1/8 tylko, z mozliwoscia wyrobieniu wiecej godzin, stawka 12,50/h. Moze niewiele ale jak na prace dodatkowa ok. I ogolnie bede na zastepstwie czego mi wczesniej nie powiedziano ale moze to potrwac nawet 2lata a w tym czasie wiele sie moze zdarzyc

Sluchajcie, a jak to jest z badaniami w medycynie pracy? Zdarze to wszystko ogarnac w 1 dzien?
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:43   #498
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Dziękuje kierowniczka wydaje się być ok, kiedy zapytałam o grafik powiedziała ze w razie czego wszystko jest do dogadania. Umowa chyba bedzie na 1/8 tylko, z mozliwoscia wyrobieniu wiecej godzin, stawka 12,50/h. Moze niewiele ale jak na prace dodatkowa ok. I ogolnie bede na zastepstwie czego mi wczesniej nie powiedziano ale moze to potrwac nawet 2lata a w tym czasie wiele sie moze zdarzyc

Sluchajcie, a jak to jest z badaniami w medycynie pracy? Zdarze to wszystko ogarnac w 1 dzien?
Tak, spokojnie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 17:35   #499
Elzee34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 45
Dot.: Rossman-praca

tez kiedys tam pracowałam i nawet dobrze to wspominam, ale to głównie zasługa fajnego zespołu. Jak byłam na studiach to razem z najlepsza kumpelą pracowałyśmy razem .
Elzee34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 20:33   #500
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Hej, to znowu ja moze mi ktoras napisas jak mniej wiecej wyglada szkolenie, czy przez caly dzien chodze za pania ktora bedzie mnie szkolic, stac za nia przy kasie czy chwile pokaze jak obslugiwac kase itp i wlasciwie pracuje jak reszta?
W piatek zaczynam prace i przyznaje ze sie stresuje.
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 20:44   #501
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Hej, to znowu ja moze mi ktoras napisas jak mniej wiecej wyglada szkolenie, czy przez caly dzien chodze za pania ktora bedzie mnie szkolic, stac za nia przy kasie czy chwile pokaze jak obslugiwac kase itp i wlasciwie pracuje jak reszta?
W piatek zaczynam prace i przyznaje ze sie stresuje.
Przyjdziesz, dadzą Ci kilka segregatorów z procedurami, pokażą co i jak i tyle. Posadzą Cię na kasie, powiedzą jak się obsługuje a potem już siedzisz sama.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 18:17   #502
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Rossman-praca

Dziewczyny czyli po tym, co wszystkie tu napisałyście, nie ma opcji będąc kasjerem-sprzedawcą mieć cały etat? Czyli jak macie te 1/2 lub 3/4 etatu to rozumiem że do emerytury leci wam te 1/2 lub 3/4 etatu mimo przepracowanego całego etatu? To na emeryturę można do 80tki pracować...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 21:29   #503
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Ja nie slyszałam zeby kasjer mial caly etat ale jeszcze niewiele wiem na temat pracy w Rossie.

Ja dopiero zaczelam szkolenie, na razie sama teoria i troche jestem przerazona, tyle slowek do zapamietania. Co oznacza fejsowanie, ktore polki to gondole, fiszki, layouty. Pewnie na poczatku i tak dziewczyny beda tlumaczyly mi co dokladnie mam zrobic ale mam nadzieje ze szybko to ogarne
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 21:36   #504
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczelam szkolenie, na razie sama teoria i troche jestem przerazona, tyle slowek do zapamietania. Co oznacza fejsowanie, ktore polki to gondole, fiszki, layouty. Pewnie na poczatku i tak dziewczyny beda tlumaczyly mi co dokladnie mam zrobic ale mam nadzieje ze szybko to ogarne
To nie jest problem, wszystko da się skojarzyć
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 21:59   #505
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Pewnie tak ale pierwszego dnia to prawie wszystko jak czarna magia
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 22:11   #506
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez missgri Pokaż wiadomość
Ja nie slyszałam zeby kasjer mial caly etat ale jeszcze niewiele wiem na temat pracy w Rossie.

Ja dopiero zaczelam szkolenie, na razie sama teoria i troche jestem przerazona, tyle slowek do zapamietania. Co oznacza fejsowanie, ktore polki to gondole, fiszki, layouty. Pewnie na poczatku i tak dziewczyny beda tlumaczyly mi co dokladnie mam zrobic ale mam nadzieje ze szybko to ogarne
fejsowanie = dosuwanie towaru
gondole = regały na których stoją produkty promocyjne, zmieniane co promocje
fiszki = plastiki, w których są umieszczone ceny promocyjne, oznaczenia nowość czy ceny na dowidzenia
layout = ustawianie towaru wg pewnego schematu
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 22:51   #507
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czyli po tym, co wszystkie tu napisałyście, nie ma opcji będąc kasjerem-sprzedawcą mieć cały etat? Czyli jak macie te 1/2 lub 3/4 etatu to rozumiem że do emerytury leci wam te 1/2 lub 3/4 etatu mimo przepracowanego całego etatu? To na emeryturę można do 80tki pracować...
Wolę to niż jechać na umowę zlecenie i nie mieć nic.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 01:27   #508
Anetagorzow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 38
Dot.: Rossman-praca

Obecnie bardzo dużo osób potrzebują w Niemczech do pracy w Rossmanie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Anetagorzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:24   #509
Cherie_Currie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 317
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czyli po tym, co wszystkie tu napisałyście, nie ma opcji będąc kasjerem-sprzedawcą mieć cały etat? Czyli jak macie te 1/2 lub 3/4 etatu to rozumiem że do emerytury leci wam te 1/2 lub 3/4 etatu mimo przepracowanego całego etatu? To na emeryturę można do 80tki pracować...
Do emerytury liczy się łączny okres zatrudnienia, a jaka to była część etatu przekłada się na jej wysokość. Możesz całe życie pracować na część etatu i emeryturę masz wtedy kiedy osiagniesz wiek emerytalny, ale wiadomo, że nie będzie to duża emerytura (no chyba, że ma się świetną stawkę = były odprowadzane super składki... chociaż to też wątpliwe, bo ZUS to przyszły bankrut i osobiście na emeryturę z zusu nie liczę)
Cherie_Currie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 07:55   #510
missgri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman-praca

Ja wiem ze to moze nie miejsce na takie pyt ale kolezanek w pracy juz i tak o duzo rzeczy pytam i jest mi glupio. Nawet rolki nie umiem zmienic bo nikt nie raczyl mi pokazac na spokojnie wiec musze wolac a jak ktoras przyjdzie to raz dwa wymieni i tyle. A wiadomo jak duza kolejka to zaraz beda mrudzic ze dlugo stoja itp

Jesli da sie to jakos wytlumacxyc pisemnie to moglaby ktoras napisac jak kasowac produkt jesli ktos kupuje wiecej niz 1szt? Jak wpisac ilosc sztuk?
missgri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-10 19:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.