Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 16:11   #541
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

To może ja coś dorzucę od siebie

W moim mieszkaniu mam meble kuchenne nika olcha złota. Jak chodzi o jakość to hmmm... powiedziałabym, że to meble dla mało wymagających. Co jakiś czas tworzą się luzy na zawiasach przy drzwiczkach i trzeba dokręcać śrubeczki Mam w jednej szafce mleczną szybkę i powstała na niej jakaś rysa (nie wiem, może od stojącej w środku większej miski) no i ta matowa powłoczka od środka się starła w jednym miejscu

Najbardziej denerwują mnie uchwyty. Jedna szafeczka wisi przy ścianie i już mam w niej dziurkę bo raz otworzyłam drzwiczki za szeroko Drzwiczek od szafek wiszących obok siebie nie ma szans otworzyć na oścież (obu na raz) bo oczywiście kanciaste uchwyty przeszkadzają Ma to znaczenie, bo kiedy przekładam z ociekarki naczynia obok do szafki to na zmianę to jedną, to drugą muszę przymknąć. Niby szczegół a cholernie utrudnia korzystanie z szafek.
Planuję w związku z tym wymienić uchwyty na bardziej płaskie i nie kanciaste.

Aha, nie mogę domyć plamek po palcach na frontach w okolicy uchwytów. Próbowałam już różnych środków.

Mam też sypialnię sen II, ciemniejszy kolor. Łóżko mam bez skrzyni. Całkiem ok. ale nie ma szans na umycie podłogi pod łóżkiem!!!
Kurz zbiera się niemiłosiernie na panelach a ja muszę wpychać tam ręce albo kłaść całkiem poziomo szczotkę i gmerać na ślepo pod łóżkiem, żeby wymyć kurz.
Szczotki od odkurzacza pod łóżko nie da się wcisnąć

Szafeczki nocne ok. Jestem z nich zadowolona.

Mam też komodę. Głębokość komody jest sporo większa niż samych szuflad hehe. No a jakże by inaczej No ale i tak mieści dużo więc ok.

Mam też w kuchni stół vis a vis bez szyby. Całkiem ciekawy mebelek. Wygląda bardzo fajnie. Dotarł do mnie niedawno więc o minusach na razie nie mogę napisać

Podsumowując- gdyby było mnie stac na inne meble na pewno kuchnię zrobiłabym inną. Te mebelki (kuchenne) to raczej studencki standard
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:35   #542
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

madie dziękuję za opinię na tematu snu II, właśnie zamierzamy go kupić
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:39   #543
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
madie dziękuję za opinię na tematu snu II, właśnie zamierzamy go kupić
to zanim dokonasz zakupu to wymyśl dobry sposób na sprzątanie pod łóżkiem ... i podziel się ze mną tym sposobem
To jest niby drobnostka (ta rama łóżka nisko nad podłogą), ale utrudnia utrzymanie czystości a wiadomo, że kurze bardzo chętnie gromadzą się pod meblami i roznoszą po całym pokoju przez co odkurzanie wokół łoża to syzyfowa praca

zaraz dołączę zdjęcia, które zrobiliśmy po złożeniu sypialni, może pomogą Ci podjąć decyzję
Proszę nie patrzeć na to co na łóżku i w ogóle na resztę wystroju hehe Nawet nie mieliśmy jeszcze normalnego materaca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6397.jpg (48,5 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6395.jpg (46,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6399.jpg (50,3 KB, 140 załadowań)

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-02 o 16:50
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:52   #544
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

madie śliczny kolor, czy to jabłoń?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:58   #545
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
madie śliczny kolor, czy to jabłoń?
to chyba orzech perseo. Jak znajdę ulotkę, z której kupowaliśmy te mebelki to jeszcze sprawdzę
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 17:03   #546
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Bardzo ładny, my chcieliśmy jabłoń (też z takich ciemniejszych), ale ten Wasz kolorek też mógłby być. A pamiętasz może ile kosztowała pi razy drzwi ta sypialnia, wogóle dawno kupowaliście? Teraz wszystko bez toaletki (łóżko z materacem, szafki, komoda i szafa) kosztuje 3700zł
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 17:08   #547
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Bardzo ładny, my chcieliśmy jabłoń (też z takich ciemniejszych), ale ten Wasz kolorek też mógłby być. A pamiętasz może ile kosztowała pi razy drzwi ta sypialnia, wogóle dawno kupowaliście? Teraz wszystko bez toaletki (łóżko z materacem, szafki, komoda i szafa) kosztuje 3700zł
to było z gazetki promocyjnej. Jak mój TŻ wróci to spytam gdzie schował paragony ale za wszystko płaciliśmy ok 800 (nie mamy szafy)
rama łóżka (bez materaca) 160cm 299zł (to łóżko ze skrzynią jest oczywiście w innej cenie, droższe)
szafeczka nocna 2x 89zł (czy coś koło tego)
komoda chyba 299
mogłam coś pogmatwać, ale chyba takie właśnie były ceny

a no i musieliśmy dołożyć na stelaż oczywiście do łóżka.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-02 o 17:12
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 11:01   #548
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Czy któraś z Was ma taką lampę?? Daje dużo światła? Co o niej sądzicie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg THK-011782.jpg (62,6 KB, 54 załadowań)
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:50   #549
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 195
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
to zanim dokonasz zakupu to wymyśl dobry sposób na sprzątanie pod łóżkiem ... i podziel się ze mną tym sposobem
To jest niby drobnostka (ta rama łóżka nisko nad podłogą), ale utrudnia utrzymanie czystości a wiadomo, że kurze bardzo chętnie gromadzą się pod meblami i roznoszą po całym pokoju przez co odkurzanie wokół łoża to syzyfowa praca

zaraz dołączę zdjęcia, które zrobiliśmy po złożeniu sypialni, może pomogą Ci podjąć decyzję
Proszę nie patrzeć na to co na łóżku i w ogóle na resztę wystroju hehe Nawet nie mieliśmy jeszcze normalnego materaca
, ze zdjec wynika, ze macie rowniosienkie szafeczki i w ogole.. montaz samodzielny? wlasnie dzisiaj koncze skladac swoja szafke z BRW.. no i musze powiedziec, ze ma gdzieniegdzie jakies odchyly , tu szuflada ciezko chodzi, tam deska przy podlodze jednak nie do konca osadzona, a tam to szpary miedzy szufladkami niejednakowe (kazda z 3 szpar jest innego rozmiaru).
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:24   #550
Kasia1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 158
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
, ze zdjec wynika, ze macie rowniosienkie szafeczki i w ogole.. montaz samodzielny? wlasnie dzisiaj koncze skladac swoja szafke z BRW.. no i musze powiedziec, ze ma gdzieniegdzie jakies odchyly , tu szuflada ciezko chodzi, tam deska przy podlodze jednak nie do konca osadzona, a tam to szpary miedzy szufladkami niejednakowe (kazda z 3 szpar jest innego rozmiaru).
hihi, a myślałam, że tylko my tak mamy. niestety u nas też to nie trzyma się kupy. Mamy Retro zieloną sosnę ;( i miało byc tak pieknie ...
Kasia1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:53   #551
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Niestety, takie są uroki samodzielnego (niedokladnego) montażu.
ja też mam Retro już 5 lat. Wszystko chodzi idealnie. Ale montaż zleciłam fachowcom -kolegom z pracy.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 19:06   #552
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

w rodzinnym domu mam ich meble w kuchni i trzymaja sie bardzo dobrze, jedynie trzeba bylo zmienic galki, bo sie poprzecieraly. Ale byly kupowane z 8 lat temu, wiec moze wtedy mieli lepsza jakosc
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:17   #553
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam. Mam zamiar kupić meble do pokoju z BRW. Dokładniej: szafę, komodę, biurko i półkę. Zastanawiam się pomiędzy systemem Vis a vis a Syriusz. Nie wiem który kolor pasowałby lepiej. Mam jasny parkiet i morelowe ściany, ale będą one prawdopodobnie niedługo przemalowane na wrzosowy kolor. Który system bardziej by pasował.
Czytam opinie o tych meblach i Syriusz ma bardzo dobre, a już Vis a vis niekoniecznie . Zastanawiam się dlaczego, wydawało mi się, że to prawie takie same meble tylko w innym kolorze. Wyglądają bardzo podobnie. Czy są robione z innych materiałów?
I jeszcze jedna sprawa, w moim salonie nie ma tych mebli, trzeba je zamawiać. Gdzieś czytałam, że czas oczekiwania to 8 tygodni, czy to prawda? Zależy mi na szybkiej dostawie.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 19:20   #554
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja pól roku temu kupowałam Largo Classic i czekałam ponad tydzień. Też myślałam, ze będzie to kwestia kilku tygodniu.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:10   #555
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
Witam. Mam zamiar kupić meble do pokoju z BRW. Dokładniej: szafę, komodę, biurko i półkę. Zastanawiam się pomiędzy systemem Vis a vis a Syriusz.
(...)
Moja koleżanka ma Syriusza i bardzo sobie chwali - komplet prezentuje się ładnie, lekko i pasuje do jasnego pokoju. Skręcali go jej panowie ze sklepu - wolała dopłacić za to, niż bawić się w to z rodziną.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:46   #556
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Kupiłam dwa stoły Yoko i wyglądają naprwdę ładnie.
Co prawda na początku okazało sie ze duży stół ma porysowany blat ale wymienili go bez żadnych problemów

Pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:47   #557
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

mój pokój

mam już te meble parę lat ( około 7) i nic się z nimi nie stało

składałam meble z tatą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5412.jpg (130,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5415.jpg (133,5 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-09-01 o 10:49
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:56   #558
Karoolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 110
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

5 lat temu przeprowadziłam się z rodzicami do nowego, większego mieszkania. Nowe mieszkanie-nowe meble. Do mojego pokoju zdecydowałam się na zestaw Tip-Top tzn. kupiłam tylko komodę oraz regał poniewaz biurko miałam solidne (a szkoda wyrzucać jak jeszcze wnet nowością pachnie ) szafa też już była (typu komandor) . Ale nie o to chodzi co było a co nie. Powiem po prostu tak; mam wrażenie że w IKEA są lepsze i tańsze meble niż BRW.Samemu składać to po prostu koszmar, kiepskie rysunki do instrukcji itd. Więcej od nich mebli nie kupię. wolę wydac nawet dwa razy więcej a kupić od nawet jakiegoś niewielkiego zakładu stolarskiego.Pod wymiar,pod kolor i jak chcę tak będę miała. I jeszcze szczerze nie polecam kanapy BARTOSZ która również gości w katalogu BRW. Miałam taką samą (inne obicie )i pękła mi jedna z metalowych nóżek. I nie myślcie że można dokupić gdzieś identyczną -.-
Pozdrawiam.
Karoolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:40   #559
mroczna_panna
Zadomowienie
 
Avatar mroczna_panna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wieś Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

A czy któraś ma może sofę rozkładaną vis-a-vis? Czy lekko się rozkłada? I co to znaczy (wyczytałam w katalogu), że ma wózek??

Ja z BRW mam od 7 lat borysa chyba wszystkie elementy i jestem bardzo zadowolona. Choć muszę przyznać, ze części które zmawiałam 7 lat temu są znacznie lepsze od tych, które zamówiłam w tym roku (niekiety dziury źle nawiercone w tych nowych).
mroczna_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 09:11   #560
Kasia1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 158
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

... to może mam pecha, ale w komodzie popsuła się prowadnica ... A właściwie to czemu te szuflady nie dłuższe? Sama obudowa jest sporo głębsza...
Kasia1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:16   #561
Drozdy
Raczkowanie
 
Avatar Drozdy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Akacja
Wiadomości: 38
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja chcę dopiero kupić sobie meble tej firmy, do salonu.
Będą to albo
http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-poko...y/32-vis_a_vis
albo:
http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-poko...nny/37-tip_top
który według Was ładniejszy?
Słyszałam, że 26 września otwierają nowy salon na Popularnej i maja być mega obniżki, więc wypadałoby podjąć decyzję jakoś szybko...
__________________
WSZYSTKO i NIC. Tym własnie dla mnie jestes, wszystkim i nic poza toba nie ma.
Drozdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:44   #562
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Drozdy, dla mnie ciekawiej prezentuje się TipTop, ale może to dlatego, że ja sama wolę jednolite meble

co do BRW to ja jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to miałam w pokoju ich meble z systemu pop, teraz w nowym mieszkaniu mam inne meble ale z tego samego systemu plus szafę w przedpokoju "niezrzeszoną w żadnym systemie ". ze składaniem nie było żadnych problemów, dla mnie instrukcje były w pełni czytelne. jedyne do czego mogę się przyczepić to klej vicol którym się wkleja kołki popewnym czasie wysycha i "puszcza", ale to już taka jego natura. fronty od szuflad wkleiłam poxipolem i nie ma żadnego problemu już od długiego czasu.
teraz będziemy urządzać mały pokój, w którym jest obecnie graciarnia - też chcemy pojechać do tego nowego salonu na otwarcie, bo a nuż się coś wajnego wyhaczy
podobno dla pierwszych 200 osób ma być jakiś prezent, ale to chyba bym musiała o 7 rano w kolejkę się ustawić - warszawiacy uwielbiają takie prezenty
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:40   #563
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Tip Top fajnie wygląda, ale z tego co tutaj czytałam to podobno jakość tego systemu pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem czy warto ryzykować pieniądze a potem być niezadowolonym. Jakiś czas temu wybierałam meble do pokoju mojego dziecka i też myślałam o Tip Top, w końcu zdecydowałam się jednak na Indianę.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:27   #564
Drozdy
Raczkowanie
 
Avatar Drozdy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Akacja
Wiadomości: 38
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Tip topa ma moja kuzynka i akurat u niej nie bylo żadnych problemów z trwałością, ale może w takim razie ten vis-a-vis... Chyba po prostu obejrzę jak to się na żywo prezentuje w salonie i podejmę decyzję...
__________________
WSZYSTKO i NIC. Tym własnie dla mnie jestes, wszystkim i nic poza toba nie ma.
Drozdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:46   #565
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

no zdecydowanie warto obejrzeć na żywo, inaczej może być kiepsko
ja tak kiedyś zakochałam się w jednej ramie do łóżka, nie pamiętam firmy, i chciałam od razu kupować. TŻ na szczęście przekonał mnie żeby znaleźć jakiś salon gdzie ona będzie wystawiona - co się okazało?
w internecie były tylko wymiary materaca pasującego do ramy - 140x200, czyli taki jak nas interesował. mieliśmy bardzo ograniczoną przestrzeń na łóżko, dokładnie 210cm (między ścianą a kaloryferem) - a na miejscu w salonie okazało się że rama ma 245cm długości, bo ma jakiś powyginany zagłówek - nie było tego widać na fotach

ja nie wiem czemu ludzie na te meble z brw tak narzekają - ja mam najtańszy system i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. spisuje się świetnie.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 08:45   #566
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Byłam w tym nowym salonie o którym wspominałyście (Popularna) wooow, ale to wielkie., nie sądziłam,ze maja tam tyle linii mebli. Moi rodzice mają zestaw tej marki trochę taki retro, ja wole nowoczesny design.
__________________
Liberian Girl
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 16:24   #567
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Drozdy, dla mnie ciekawiej prezentuje się TipTop, ale może to dlatego, że ja sama wolę jednolite meble

co do BRW to ja jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to miałam w pokoju ich meble z systemu pop, teraz w nowym mieszkaniu mam inne meble ale z tego samego systemu plus szafę w przedpokoju "niezrzeszoną w żadnym systemie ". ze składaniem nie było żadnych problemów, dla mnie instrukcje były w pełni czytelne. jedyne do czego mogę się przyczepić to klej vicol którym się wkleja kołki popewnym czasie wysycha i "puszcza", ale to już taka jego natura. fronty od szuflad wkleiłam poxipolem i nie ma żadnego problemu już od długiego czasu.
teraz będziemy urządzać mały pokój, w którym jest obecnie graciarnia - też chcemy pojechać do tego nowego salonu na otwarcie, bo a nuż się coś wajnego wyhaczy
podobno dla pierwszych 200 osób ma być jakiś prezent, ale to chyba bym musiała o 7 rano w kolejkę się ustawić - warszawiacy uwielbiają takie prezenty
Zgadzam się z pogrubionym. Meble składa się łatwo, moim zdaniem instrukcje są czytelne, wystarczy złożyć jedną szafkę czy komodę by reszta poszła gładko
Zgadzam się też z tym, że klej dołączany do zestawów jest do W komodzie dwa fronty od szuflad odpadły bo klej nie trzymał nic a nic Niestety oderwała się też ta listwa metalowa, którą montuje się od spodu szuflady dla wzmocnienia. Wkręt wyszedł i musieliśmy naprawiać. Wyjściem jest albo dobry klej, albo małe kątowniczki. Zamontowaliśmy je od środka w szufladach.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:31   #568
MIKA.P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mam kuchnię BRW. Masakra!!! nie polecam! Może meble są ładne, ale nic poza tym. Kuchnia miała być zrobiona na wymiar a okazuję się ,że wymiar wystepuje tylko w nazwie. między meblami a scianami sa jakieś bezsensowne dziury, o których przy projekcie nie było w ogóle mowy! Oczywiście są zamaskowane tak, że ich teraz nie widać ale sam fakt że coś takiego można zrobić bez informowania o tym klienta jest dla mnie oszustwem. Poza tym przysłali 2 szafki o złych wymiarach i mam 3 uszkodzone fronty, na które muszę teraz czekać 2 m-ce!!! I najważniejsze. PRZED montażem płaci się z góry za całość.
MIKA.P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:53   #569
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez MIKA.P Pokaż wiadomość
Mam kuchnię BRW. Masakra!!! nie polecam! Może meble są ładne, ale nic poza tym. Kuchnia miała być zrobiona na wymiar a okazuję się ,że wymiar wystepuje tylko w nazwie. między meblami a scianami sa jakieś bezsensowne dziury, o których przy projekcie nie było w ogóle mowy! Oczywiście są zamaskowane tak, że ich teraz nie widać ale sam fakt że coś takiego można zrobić bez informowania o tym klienta jest dla mnie oszustwem. Poza tym przysłali 2 szafki o złych wymiarach i mam 3 uszkodzone fronty, na które muszę teraz czekać 2 m-ce!!! I najważniejsze. PRZED montażem płaci się z góry za całość.
co to znaczy "dziury" między ścianami i meblami??
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:05   #570
aga378
Raczkowanie
 
Avatar aga378
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 472
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

A ja mam pytanie do osób, które mają materac z BRW, jest wygodny? Zamierzam kupić łóżko z sypialni sen z materacem, ale jak sie na nim spi? ostatnio bardzo boli mnie kręgosłup i zalezy mi na wygodnym materacu, polecacie?
aga378 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.