Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 17:54   #541
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

wyszukiwarka.... Jest zbiorczy na ten temat. Powinnaś wiedziec jakie ryzyko niesie za soba seks bez zabezpieczenia..
shyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:55   #542
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

prowokacja czy po prostu glupie pytanie?

Seks bez zabezpieczenia= duze prawdopodobienstwo ciazy
Wczoraj sie urodzilas?
sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:56   #543
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

IDZ do ginekologa zeby rozwiac swoje watpliwości.
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:57   #544
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Zrób test, no chyba prościej to się nie da?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:57   #545
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Miałaś okres= nie jesteś w ciąży(proszę mi nie pisać o tych plamieniach, które przy ciąży się zdarzają) i weź pomyśl na przyszłość, żeby potem płaczu nie było i ''mamo,ratuj!''.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:00   #546
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

w tym wieku można być w ciąży, nie wiedziałaś?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:01   #547
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Aż mnie ciekawi czy są jeszcze na tym świecie osoby mające 16-18 lat które wiedzą co to jest antykoncepcja i ją stosują.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 18:03   #548
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Aż mnie ciekawi czy są jeszcze na tym świecie osoby mające 16-18 lat które wiedzą co to jest antykoncepcja i ją stosują.
Miejmy nadzieję że sa takie osoby, ktore wiedza...
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:05   #549
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Test. Zrób test. Dla spokoju ducha.
Poza tym nie można określić tego inaczej niż "nie spuścił się we mnie"? Obrzydliwe to określenie jest.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:05   #550
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Nie jesteś w ciąży.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:10   #551
take me away
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 65
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

W tym wieku powinnaś być świadoma ryzyka jakie niesie za sobą współżycie bez zabezpieczenia.


W razie wątpliwości zrób test, bądź idź do ginekologa.
__________________
[ 60 59 58 57 5655 54 53 52]

walczę..
take me away jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 18:14   #552
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Czoko Bomba Pokaż wiadomość
Witam mam 17 lat i miesiąc temu kochałam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia. skończył poza mną. Jakiejs dwa tygodnie temu znowu to robilismy ale z prezerwatywą, przy czym tez nie spuścił się we mnie. I teraz takie pytanie. W piatek zaczełam byc chora a w sobote powinnam dostac okres. Od niedzieli zaczelam brac antybiotyk.Okres spoznil sie i dostałam go w czwartek. Nie dośc ze sie zpoznil to jest go mniej niz zawsze okraz juz powoli mi sie konczy. a zawsze miałam mniej wiecej 6-7 dni. a teraz wychodzi na to ze w czwartek sie zaczal a chyba jutro sie skonczy bo leci juz bardzo mało. Czy mogę byc w ciązy? dodam ze strasznie sie denerwowalam o ty ze mi sie spoznia.
okres się mógł opóźnić z powodu choroby, organizm osłabiony to się mogło poprzestawiać lekko. poza tym mniej obfity też może być z tego samego powodu, może byc też tak, że ze dwa trzy dni będzie przerwy w krwawieniu i jeszcze się wróci na dzień lub dwa. wg mnie nie jesteś w ciąży, ale test możesz zawsze zrobić jak to radziły inne Forumki

wzięłaś poprawkę na to, że luty jest krótszy o 3 dni od innych miesięcy???

Edytowane przez dobrarada
Czas edycji: 2010-03-21 o 18:16 Powód: dopisek
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:25   #553
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

No masakra, dziewczyno!! Idziesz z facetem do łóżka, a kompletnie nie masz pojęcia o najistotniejszych sprawach!!
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:47   #554
olusiaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar olusiaaa1987
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie- Katowice ;D
Wiadomości: 99
GG do olusiaaa1987
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez katarinazl Pokaż wiadomość
sry ale śmieszna jestes
Potwierdzam katarinezl. Powinnaś świadoma być co robisz i jakie jest ryzyko bez zabezpieczenia:ehem :.Kup test i w razie czego polecam wizytę u ginekologa
__________________
bo życie jest od tego aby bawić się na całego

olusiaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:51   #555
Bezwstydnica
Rozeznanie
 
Avatar Bezwstydnica
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sen wariata
Wiadomości: 567
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Nie,w ciąże można zajść od 18lat.Dopiero jak pełnoletnia jesteś.
Przepraszam,ale wchodząc na wątek naprawdę myślałam że to dziwny wiek,a tu 17lat...Zrób test i będziesz wiedziała czy jesteś.
__________________
Proszę,zatrzymaj świat-ja wysiadam...
Bezwstydnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:55   #556
mw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 260
GG do mw86
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Proponuję petycję do MEN-u aby zorganizować dodatkowe godziny w szkołach o seksie. Nawet niech biorą z moich podatków na to, bylebym nie musiała tego czytać na wizażu.
__________________
"Każdy może żyć sam ale nie każdy się jeszcze o tym przekonał" - serial Glina

Wymianka
mw86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:56   #557
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Dziewczyny, przestańcie po dziewczynie jeździć jak po burej kobyle. Ja rozumiem, że wszystkie jesteście takie rozsądne i świadome wszystkiego, co robicie, już się wyżyłyście, więc proszę, odpuśćcie. A zapis w tytule wątku "Ciąża w tym wieku?" nie świadczy o tym, że autorka wątku się zastanawia, czy ciąża może być w takim wieku możliwa, ale jest raczej wyrazem przestraszenia. Jeśli macie problem z odczytywaniem takich prostych rzeczy, to wybaczcie Poza tym piszecie, że jest ona nieuświadomiona, nie stosuje antykoncepcji itd. - a dziewczyna wyraźnie napisała, że używała prezerwatyw, więc wcale taka niedouczona nie jest.

Powtórzę się: Czoko Bomba, nie jesteś w ciąży. Wytrysku nie było, okres już był, a okres mógł być zmieniony przez antybiotyk.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:05   #558
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przestańcie po dziewczynie jeździć jak po burej kobyle. Ja rozumiem, że wszystkie jesteście takie rozsądne i świadome wszystkiego, co robicie, już się wyżyłyście, więc proszę, odpuśćcie. A zapis w tytule wątku "Ciąża w tym wieku?" nie świadczy o tym, że autorka wątku się zastanawia, czy ciąża może być w takim wieku możliwa, ale jest raczej wyrazem przestraszenia. Jeśli macie problem z odczytywaniem takich prostych rzeczy, to wybaczcie Poza tym piszecie, że jest ona nieuświadomiona, nie stosuje antykoncepcji itd. - a dziewczyna wyraźnie napisała, że używała prezerwatyw, więc wcale taka niedouczona nie jest.

Powtórzę się: Czoko Bomba, nie jesteś w ciąży. Wytrysku nie było, okres już był, a okres mógł być zmieniony przez antybiotyk.
Chyba ominęłaś fragment, gdzie napisała o stosunku przerywanym.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:13   #559
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Chyba ominęłaś fragment, gdzie napisała o stosunku przerywanym.
Nie ominęłam. Jednak jesteście niesprawiedliwe, pisząc, że dziewczyna o antykoncepcji nie ma pojęcia, gdyż ma i ją stosuje. Raz zdarzyło jej się uprawiać seks bez zabezpieczenia i od razu jest uosobieniem całego zła tego świata No tak, bo przecież idealne Wizażanki NIGDY nie popełniają błędów i to daje im prawo do poniżania ludzi, którzy mają czelność te błędy popełniać.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 19:34   #560
Majkq90
Raczkowanie
 
Avatar Majkq90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 223
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Nie jestes w ciazy, spokojnie ;-) ale niech to bedzie dla Ciebie przestroga, nastepnym razem pamietajcie o antykoncepcji, chyba wystarczająco już najadłaś się strachu
Majkq90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:38   #561
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Dla spokoju zrób test i kuruj się
Najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży, ale wyciągnij nauczkę na przyszłość, że lepiej się czasami pohamować. Bo nic by się nie stało jakbyś sobie raz odmówiła z powodu braku zabezpieczenia, a byłoby to odpowiedzialniejsze.
Trzymaj się.
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:45   #562
Czoko Bomba
Przyczajenie
 
Avatar Czoko Bomba
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Dzięki Wam dziewczyny Dla świętego spokoju zrobie jeszcz test... Chociaz niepokoje się jeszcze tym ze cały czas mam przeczucie ze jestem w ciąży...ale może to tylko urojone
Czoko Bomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:57   #563
Bezwstydnica
Rozeznanie
 
Avatar Bezwstydnica
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sen wariata
Wiadomości: 567
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Ja też tak kiedyś miałam-zanim doszłam do apteki to widziałam chyba z 20kobiet w ciąży i 10 z wózkami O każda jedna to był znak że jestem w ciąży
__________________
Proszę,zatrzymaj świat-ja wysiadam...
Bezwstydnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:26   #564
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Ja radzę się rozluźnić, bo to tekst przekopiowany z kafeterii czy innego forum o2.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:43   #565
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przestańcie po dziewczynie jeździć jak po burej kobyle. Ja rozumiem, że wszystkie jesteście takie rozsądne i świadome wszystkiego, co robicie, już się wyżyłyście, więc proszę, odpuśćcie. Poza tym piszecie, że jest ona nieuświadomiona, nie stosuje antykoncepcji itd. - a dziewczyna wyraźnie napisała, że używała prezerwatyw, więc wcale taka niedouczona nie jest.
Jak stosuje antykoncepcje: raz założymy, a jak nas poniesie to Ci ufam to nie stosuje żadnej antykoncepcji dla mnie.

I tak w tej kwestii jestem rozsądna i wszystkiego świadoma. Miałam niecałe 20 lat jak rozpoczęłam współżycie. W ciągu prawie roku NIGDY nie zdarzyło się, że mnie poniosło, a wiedzę teoretyczną miałam o kilka lat wcześniej. Więc tak, będę po takich niedouczonych nieodpowiedzialnych dziewczynach jak to mówisz : jechać jak po burej kobyle. Nie po to by dobić, a po to by może taką potrząsnąć i ją uświadomić, że antykoncepcja stosowana czasami to nie antykoncepcja, a brak wytrysku nie gwarantuje braku ciąży, więc przerywany to głupi pomysł. Może dzięki temu, że ktoś nią potrząśnie dziecko nie urodzi dziecka.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:46   #566
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jak stosuje antykoncepcje: raz założymy, a jak nas poniesie to Ci ufam to nie stosuje żadnej antykoncepcji dla mnie.

I tak w tej kwestii jestem rozsądna i wszystkiego świadoma. Miałam niecałe 20 lat jak rozpoczęłam współżycie. W ciągu prawie roku NIGDY nie zdarzyło się, że mnie poniosło, a wiedzę teoretyczną miałam o kilka lat wcześniej. Więc tak, będę po takich niedouczonych nieodpowiedzialnych dziewczynach jak to mówisz : jechać jak po burej kobyle. Nie po to by dobić, a po to by może taką potrząsnąć i ją uświadomić, że antykoncepcja stosowana czasami to nie antykoncepcja, a brak wytrysku nie gwarantuje braku ciąży, więc przerywany to głupi pomysł. Może dzięki temu, że ktoś nią potrząśnie dziecko nie urodzi dziecka.
Szkoda, że to i tak nie działa
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:51   #567
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jak stosuje antykoncepcje: raz założymy, a jak nas poniesie to Ci ufam to nie stosuje żadnej antykoncepcji dla mnie.
Chodzi mi o to, że było tu pisane, że dziewczyna nie wie, co to jest antykoncepcja itd., co jest najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Dziewczyna stosuje antykoncepcję, nie za każdym razem, ale stosuje. Kropka.

Cytat:
I tak w tej kwestii jestem rozsądna i wszystkiego świadoma. Miałam niecałe 20 lat jak rozpoczęłam współżycie. W ciągu prawie roku NIGDY nie zdarzyło się, że mnie poniosło, a wiedzę teoretyczną miałam o kilka lat wcześniej.
Mogę powiedzieć to samo o sobie, z tym że uprawiam seks dłużej, niż Ty.

Cytat:
Więc tak, będę po takich niedouczonych nieodpowiedzialnych dziewczynach jak to mówisz : jechać jak po burej kobyle. Nie po to by dobić, a po to by może taką potrząsnąć i ją uświadomić, że antykoncepcja stosowana czasami to nie antykoncepcja, a brak wytrysku nie gwarantuje braku ciąży, więc przerywany to głupi pomysł. Może dzięki temu, że ktoś nią potrząśnie dziecko nie urodzi dziecka.
Nikt, choćby najbardziej idealna osoba, która nie popełnia w życiu błędów itd. nie ma najmniejszego prawa do poniżania i wyśmiewania się z osoby, która postępuje w odmienny sposób. A pisanie, że jest to "potrząsanie" to zwykła wymówka, żeby móc się na takiej osobie wyżyć. Wszyscy jesteśmy w internecie o wiele odważniejsi, niż w rzeczywistości, tutaj nie widać twarzy naszych i naszych rozmówców, więc możemy nawrzucać drugiej osobie, ile wlezie, pośmiać się z niej, okazać swoją wyższość. Nie masz do tego prawa. Nikt nie ma. Chociaż może Ci się wydawać, że jesteś w jakiś sposób lepsza - to nie ma znaczenia. Możesz wytłumaczyć, wyjaśnić, ale nigdy ośmieszać, poniżać, obrażać. A jeśli nie potrafisz wytłumaczyć drugiej osobie na spokojnie, że to, co robi, jest złe: te wątki nie są dla Ciebie.
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-03-21 o 22:54
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 23:06   #568
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Czoko Bomba Pokaż wiadomość
Dzięki Wam dziewczyny Dla świętego spokoju zrobie jeszcz test... Chociaz niepokoje się jeszcze tym ze cały czas mam przeczucie ze jestem w ciąży...ale może to tylko urojone
Oj, ja też kiedyś miałam takie przeczucie... Już panikowałam, leciałam po test z samego rana, wykonywałam go drżącą ręką i patrzyłam oczami jak 5 zl na tę kreseczkę Oczywiście okazało się, że to była tylko panika, na dobrą sprawę nie miałam podstaw do takiej paniki ale rozsądek mi się wyłączył...

Też uważam, że w ciąży nie jesteś, ale jak masz się martwić to kup sobie test, wydatek kilkunastu zl a ile spokoju daje w takiej sytuacji.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:33   #569
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Ciąża w tym wieku? Pomocy!!!Czy ja mogę byc w ciąży??

Najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży, zrób test i uspokoisz się tylko
Też jeszcze niedawno panikowałam i też nagle widziałam wszędzie kobiety z wózkami a małe dzieci się do mnie uśmiechały i ciągle czułam że jestem w ciąży
Na przyszłość nie unikaj antykoncepcji.. zawsze będziesz spokojniejsza, a tym razem okres się spóźnił pewnie ze względu na chorobę, dlatego też może inaczej "wyglądać" przez antybiotyk.

Dla mnie to również nie jest "potrząsanie" osobą tylko wyżywanie się na niej. Chyba jednak dziewczyna ma świadomość, że mogła zajść w ciążę, bierze to pod uwagę, nie wyklucza tego mimo, że nie doszło do wytrysku "w niej". Zwróciła się o radę, może po prostu potrzebowała, żeby ktoś ją utwierdził w przekonaniu, że prawdopodobnie nie zaszła w ciążę, a Wy jej od razu musicie nawciskać od nieuświadomionych. Podejrzewam, że więcej nie będzie współżyła bez zabezpieczenia i nie dlatego, że ktoś ją zjechał na forum, tylko właśnie dlatego, że się wystarczająco strachu naje zanim zrobi ten test.
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:46   #570
Czoko Bomba
Przyczajenie
 
Avatar Czoko Bomba
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dzieki :p podniosłyście mnie na duchu i juz sie tak nie martwie...
Czoko Bomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.