Targowiskowe ploteczki part II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 18:31   #31
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Sylwia139 Pokaż wiadomość
a o kim mowa? bo chyba wymieniałam się z nią, pamiętam miejscowość. miałam z nią problemy bo wysłała mi podarte spodnie. najpierw mi powiedziała że są tak fabrycznie podarte a później że pewnie w nie d*** nie wcisnęłam i dlatego się podarły. na końcu jakoś się dogadałyśmy, co nie zmienia faktu że miałam z nią problem.
jej nick zaczyna się na a ?


szok szok i jeszcze raz szok... nie wiem jakim cudem uzbierała tych kilkanaście przekupek to jest nie do przyjęcia
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:44   #32
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Sylwia139 Pokaż wiadomość
a o kim mowa? bo chyba wymieniałam się z nią, pamiętam miejscowość. miałam z nią problemy bo wysłała mi podarte spodnie. najpierw mi powiedziała że są tak fabrycznie podarte a później że pewnie w nie d*** nie wcisnęłam i dlatego się podarły. na końcu jakoś się dogadałyśmy, co nie zmienia faktu że miałam z nią problem.
jej nick zaczyna się na a ?
o kurdę... masakra normalnie.
Jak tak można do kogoś napisać!?
A czy moderatorzy czytając to co tu pisze mogą dać jej Bana czy tylko wtedy jeżeli będzie miała 3 negatywne przekupki lub w jakiś inny sposob zlamie regulamin?
Przecież to co dziewczyny pisza przechodzi ludzkie pojęcie naprawdę...
Nie dośc ze wysyła rzeczy totalnie inne niż w opisie to jeszcze jest opryskliwa i wyzywa.
Chociaz chyba i bez bana nikt się z nią już nie wymieni, bynajmniej ja na 1000% chociazby miała same rzeczy z momich poszukiwanych i chciałaby je oddać za nic

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2011-09-06 o 18:46
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:46   #33
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
o kurdę... masakra normalnie.
Jak tak można do kogoś napisać!?
Jak się nie ma kultury nabytej, a tym bardziej wrodzonej to widocznie można nie wspominając o szacunku
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:03   #34
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Nie rozumem czemu się tak czaicie, nick dziewczyny od "maxi dress" to affen

Hotter dostałaś swoje rzeczy?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:12   #35
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Na ciuszkowym nie wymieniam się już praktycznie wcale, po tym co tu czytam, cieszę się, że nie mam do czynienia z takimi osobami...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:31   #36
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Przekupka: 42 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

nie ;(

chociaz po cofnieciu negatywa napisala laskawie ze "no ok, odesle...". Poki co nic nie mam.
swoja droga jestem ciekawa w jakim stanie wroca do mnie te spodnie(o ile wrócą), az sie boje..

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Nie rozumem czemu się tak czaicie, nick dziewczyny od "maxi dress" to affen

Hotter dostałaś swoje rzeczy?


---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

o matko ..

Cytat:
Napisane przez Sylwia139 Pokaż wiadomość
a o kim mowa? bo chyba wymieniałam się z nią, pamiętam miejscowość. miałam z nią problemy bo wysłała mi podarte spodnie. najpierw mi powiedziała że są tak fabrycznie podarte a później że pewnie w nie d*** nie wcisnęłam i dlatego się podarły. na końcu jakoś się dogadałyśmy, co nie zmienia faktu że miałam z nią problem.
jej nick zaczyna się na a ?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:38   #37
ldzlejdildz
Zakorzenienie
 
Avatar ldzlejdildz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź!
Wiadomości: 5 207
Przekupka: 60 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Miałam podobną sytuację z " maxi dress " Jednak dzięki Bogu u mnie obeszło się bez fajerwerków. Odmienione i po sprawie. Hotter Tobie też tego życzę. Mam wrażenie, że niedługo będzie się trzeba pytać czy stanik to oby napewno stanik, a spódniczka to napewno spódniczka, a nie koszulka.
__________________
polej mi ciut więcej wina.

ldzlejdildz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 20:50   #38
sanndras
Zakorzenienie
 
Avatar sanndras
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18 772
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
GG do sanndras
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez ldzlejdildz Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację z " maxi dress " Jednak dzięki Bogu u mnie obeszło się bez fajerwerków. Odmienione i po sprawie. Hotter Tobie też tego życzę. Mam wrażenie, że niedługo będzie się trzeba pytać czy stanik to oby napewno stanik, a spódniczka to napewno spódniczka, a nie koszulka.
też się tego obawiam
o wszystko teraz trzeba pytać, bo jak widać maxi dress sięgać może do kolan
__________________
sh

Vinted: sanndras


sanndras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:22   #39
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość

o matko ..
Ciebie nazwała kur...ą, więc gorzej Ci się dostało. Jej tylko zasugerowała, że musi mieć za dużą pupę (to ironicznie napisałam)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:34   #40
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29250361]Ciebie nazwała kur...ą, więc gorzej Ci się dostało. Jej tylko zasugerowała, że musi mieć za dużą pupę (to ironicznie napisałam)[/QUOTE]


Hotter mogła zgłosić moderatorom, że affen ją wyzywa w pw to by pkt karne dostała może by miała nauczkę .
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 00:19   #41
gorzkawa
Wtajemniczenie
 
Avatar gorzkawa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 158
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

kurcze takie akcje totalnie zniechęcają do wymianek :/

Czy nie mogłaby być jakaś czarna lista nie wiem np. tylko z miejscowością i nr. domu? w sumie to chyba nie byłoby to podawanie żadnych danych osobowych, zresztą w zwykłej książce tel. jest więcej danych..

trzeba coś koniecznie wymyśleć, bany nic nie dadzą, te same osoby zakładają kolejne nicki, z różnego IP, i dalej "rozpoczynam swoją przygodę z wymiankami" "jestem nowa, ale znam zasady" nie mówię, że każda nowa osoba to recydywa, ale niestety część z nich tak..

Nie pozwólmy się nabijać w butelkę

myślałam też o czymś w rodzaju klubu i członków "z polecenia" wiecie, elitarny klub dla uczciwych wizażanek ehh, ale z drugiej strony była tu ponoć dziewczyna, która miała na koncie ponad 100 przekup i też nieźle wyrolowała ludzi

ryzyk fizyk, chyba jedyne co nam pozostaje to prywatna lista zaufanych wizażanek..
__________________
24.06.2011 - yes..

wymiana książek


wymiana kosmetyków


wymiana szafa
gorzkawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 06:36   #42
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez gorzkawa Pokaż wiadomość
kurcze takie akcje totalnie zniechęcają do wymianek :/

Czy nie mogłaby być jakaś czarna lista nie wiem np. tylko z miejscowością i nr. domu? w sumie to chyba nie byłoby to podawanie żadnych danych osobowych, zresztą w zwykłej książce tel. jest więcej danych..

trzeba coś koniecznie wymyśleć, bany nic nie dadzą, te same osoby zakładają kolejne nicki, z różnego IP, i dalej "rozpoczynam swoją przygodę z wymiankami" "jestem nowa, ale znam zasady" nie mówię, że każda nowa osoba to recydywa, ale niestety część z nich tak..

Nie pozwólmy się nabijać w butelkę

myślałam też o czymś w rodzaju klubu i członków "z polecenia" wiecie, elitarny klub dla uczciwych wizażanek ehh, ale z drugiej strony była tu ponoć dziewczyna, która miała na koncie ponad 100 przekup i też nieźle wyrolowała ludzi

ryzyk fizyk, chyba jedyne co nam pozostaje to prywatna lista zaufanych wizażanek..
Była kiedyś o tym mowa, ale nie jest to dobry pomysł, bo nawet jezeli rzeczy byłaby zgodna z opisem itd a okazałoby się ze np. zle lezy to osoba moglaby podswiadomnie byc niezadowolona i nie wpisac tej osoby na liste (chociaz wymianka przebiegla bez problemów i rzecz faktycznie była zgodna z opisem)

A prywatną listę ma chyba kazdy
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 07:52   #43
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Dziewczyny jak się robi, że zdjęcia w wątku są na środku a nad każdym opis danej rzeczy ?? nie bijcie, ale ja nie wiem
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:16   #44
Olka954
Zadomowienie
 
Avatar Olka954
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 626
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się robi, że zdjęcia w wątku są na środku a nad każdym opis danej rzeczy ?? nie bijcie, ale ja nie wiem
Postaram się wyjaśnić.
Najpierw po prostu dodajesz załączniki. Później w miejscu przy opisie gdzie chcesz umieścić zdjęcie, kilkasz ten spinacz, który jest na górze w opcjach i wybierasz zdjęcie
Gdzie ten "spinacz"? Są opcje: czcionka, rozmiar, kolor czcionki, emotki i zaraz obok emotek jest "spinacz"
__________________
Wymiana:
hand made

Szukam:
życzeniowy
ciuchowy


Olka954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:38   #45
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Olka954 Pokaż wiadomość
Postaram się wyjaśnić.
Najpierw po prostu dodajesz załączniki. Później w miejscu przy opisie gdzie chcesz umieścić zdjęcie, kilkasz ten spinacz, który jest na górze w opcjach i wybierasz zdjęcie
Gdzie ten "spinacz"? Są opcje: czcionka, rozmiar, kolor czcionki, emotki i zaraz obok emotek jest "spinacz"

Bardzo dziękuję

zaraz będę próbować
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:51   #46
_moCCa_
Rozeznanie
 
Avatar _moCCa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 691
Przekupka: 26 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Dziewczyny potrzebuję rady
Sytuacja wygląda tak: wymieniłam się z wizażanką, z jej strony miałam dostać skakanką i koszulkę do spania, z mojej musztardowy sweter, czary sweter, kolorową bluzkę i gorset. Ja wysłałam pierwsza i tu się zaczeło. Okazało się, że gorset jest rozmiar mniejszy niż podawałam, i tu fakt, przyznaję się, mój błąd, ale wizażanka stwierdziła, że czarny sweter jest powyciągany i na pewno nie jest w stanie bdb, jak podawałam, na nic zdały się tłumaczenia, że miałam go na sobie parę razy i po prostu taki ma fason (w wątku miałam zdjęcie tego swetra na manekinie, pisałam także, że w razie wątpiliwości zrobię dodatkowe zdjęcia, podam wymiary).
Wizażanka stwierdziła, że pozostaje jej odesłanie mi rzeczy, na co się zgodziłam, ale ona chce je odesłać na mój koszt. Powiedziałam, że mogę oddać pieniądze za zwrot gorsetu, bo faktycznie źle podałam rozmiar, ale reszta jest zgodna z opisem, i żeby dołożyła ze swoich do przesyłki, o czym ona w ogóle nie chce słyszeć, i mówi, że jeśli nie zapłacę za całość to w ogóle nie odeśle rzeczy.
I teraz, moje pytanie, mam oddać za całość przesyłki skoro 3/4 rzeczy były zgodne z opisem? Przecież to nie moja wina, że sweter na niej źle leży, czy mamy zrobić tak jak ja proponowałam, że zwrócę część pieniędzy a resztę do przesyłki dołoży ona?
Pomóżcie
__________________
_moCCa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:20   #47
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez _moCCa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady
Sytuacja wygląda tak: wymieniłam się z wizażanką, z jej strony miałam dostać skakanką i koszulkę do spania, z mojej musztardowy sweter, czary sweter, kolorową bluzkę i gorset. Ja wysłałam pierwsza i tu się zaczeło. Okazało się, że gorset jest rozmiar mniejszy niż podawałam, i tu fakt, przyznaję się, mój błąd, ale wizażanka stwierdziła, że czarny sweter jest powyciągany i na pewno nie jest w stanie bdb, jak podawałam, na nic zdały się tłumaczenia, że miałam go na sobie parę razy i po prostu taki ma fason (w wątku miałam zdjęcie tego swetra na manekinie, pisałam także, że w razie wątpiliwości zrobię dodatkowe zdjęcia, podam wymiary).
Wizażanka stwierdziła, że pozostaje jej odesłanie mi rzeczy, na co się zgodziłam, ale ona chce je odesłać na mój koszt. Powiedziałam, że mogę oddać pieniądze za zwrot gorsetu, bo faktycznie źle podałam rozmiar, ale reszta jest zgodna z opisem, i żeby dołożyła ze swoich do przesyłki, o czym ona w ogóle nie chce słyszeć, i mówi, że jeśli nie zapłacę za całość to w ogóle nie odeśle rzeczy.
I teraz, moje pytanie, mam oddać za całość przesyłki skoro 3/4 rzeczy były zgodne z opisem? Przecież to nie moja wina, że sweter na niej źle leży, czy mamy zrobić tak jak ja proponowałam, że zwrócę część pieniędzy a resztę do przesyłki dołoży ona?
Pomóżcie
kochana sweter nie że zle na mnie leży tylko jest "naciągięty" potrafię odróżnic sweter naciągniety od takiego co jest w stanie BDB uwież mi....

Sweter wynaciągany jest, gorset miał być M jest S
jedynie musztarydowy jest jak miał być i za niego proponowałam Ci wymianę która Ci nie pasuje, więc pozostaje odesłać rzeczy ale czemu ja mam pokrywać koszty wysyłki skoro zawiniłaś TY?

pisałam już wcześniej o naszej wymianie na plotkowym zerknij w stary wątek
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:20   #48
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

już była tu opisywana ta sytuacja z drugiej strony - cóż ja uważam ze jeśli faktycznie wg wizażanki rzeczy nie są zgodne z opisem to powinna Ci je odesłać na Twój koszt. A dlaczego chce odesłać te dwie rzeczy które są ok?
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:28   #49
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
już była tu opisywana ta sytuacja z drugiej strony - cóż ja uważam ze jeśli faktycznie wg wizażanki rzeczy nie są zgodne z opisem to powinna Ci je odesłać na Twój koszt. A dlaczego chce odesłać te dwie rzeczy które są ok?
właśnie, dlaczego??

zaproponowałam dziewczynie wymianę za sweterek który jest OK czyli stan bdb, ale jej nie odpowiada więc ok, trzeba je odesłać, ale za przesyłkę napewno nie zapłacę, niby parę groszy ale czemu ja mam być na tym stratna?
powinna Ona zapłacić i niech się "uczy" na przyszłość, że nie każdy przymnie oko, i powie a ok niech bedzie....

ja tu nowa nie jestem i już miałam różne sytuacje, i nie powiem bo czasem przymykało się na cokolwiek oko, ale ileż można??
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 12:32   #50
_moCCa_
Rozeznanie
 
Avatar _moCCa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 691
Przekupka: 26 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Wiem, że już opisałaś tę sytuację ale chciałam pokazać jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Widzę, że widziałaś jak ten sweter wyglądał nowy w sklepie, skoro umiesz porównać. Po raz setny mówie, że taki ma fason, ale ok..
__________________
_moCCa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:35   #51
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Najlepiej jak joanna wkleiszzdjęcia wtedy się zobaczy czy sweter ma taki fason czy rzeczywiście jest powyciągany...
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:36   #52
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez _moCCa_ Pokaż wiadomość
Wiem, że już opisałaś tę sytuację ale chciałam pokazać jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Widzę, że widziałaś jak ten sweter wyglądał nowy w sklepie, skoro umiesz porównać. Po raz setny mówie, że taki ma fason, ale ok..
od nowości naciągnięty był? a to dziwne widziałam różne fasony ale takiego jeszcze nie........


moją propozycję znasz i zdania nie zmienię
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:43   #53
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Pierwsze słysze o pomysle dzielenia paczki na rzeczy zgodne z opisem i nie.
Jeśli 1szt jest niezgodna z opisem (gorset ) to i tak odmiana jest całościowa (chyba ze Joasia chce sobie cos tam zostawić). Całościowa odmiana, całościowe koszty wysyłki, z winy osoby która zawaliła. W tej sytuacji jest to _moCCa_ .

EDIT:
Jeszcze sprawa z oszustami. Proponuje stworzyć listę osób zbanowanych za oszustwa (np 3 negatywy) z miejscowością i imieniem (szczegóły ustalę z administracją żeby było wszystko zgodne z prawem). Uchroni nas to przed "klonami" których nie wykrył system.

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:45
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:44   #54
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Najlepiej jak joanna wkleiszzdjęcia wtedy się zobaczy czy sweter ma taki fason czy rzeczywiście jest powyciągany...
jasne że wkleję, ale na zdjęciach nie wiele widać bo sweter ejest czarny, na manekinie też nie było widać, poza tym jak pisało stan idealny to idealny...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_8976.jpg
Wyświetleń: 112
Rozmiar:  53,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:45   #55
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Pierwsze słysze o pomysle dzielenia paczki na rzeczy zgodne z opisem i nie.
Jeśli 1szt jest niezgodna z opisem (gorset ) to i tak odmiana jest całościowa (chyba ze Joasia chce sobie cos tam zostawić). Całościowa odmiana, całościowe koszty wysyłki, z winy osoby która zawaliła. W tej sytuacji jest to _moCCa_ .



no proponowałam dziewczynie wymianę za 1 rzecz, ale nie zgodziła się więc ok


dzieki za interwencję
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:48   #56
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
jasne że wkleję, ale na zdjęciach nie wiele widać bo sweter ejest czarny, na manekinie też nie było widać, poza tym jak pisało stan idealny to idealny...

Kurcze rzeczywiście masz racje bo na zdjęciu nie wiele widać, a to chyba taki krój nietoperza, i wyglada na dosyć spory rozmiar..

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Pierwsze słysze o pomysle dzielenia paczki na rzeczy zgodne z opisem i nie.
Jeśli 1szt jest niezgodna z opisem (gorset ) to i tak odmiana jest całościowa (chyba ze Joasia chce sobie cos tam zostawić). Całościowa odmiana, całościowe koszty wysyłki, z winy osoby która zawaliła. W tej sytuacji jest to _moCCa_ .

EDIT:
Jeszcze sprawa z oszustami. Proponuje stworzyć listę osób zbanowanych za oszustwa (np 3 negatywy) z miejscowością i imieniem (szczegóły ustalę z administracją żeby było wszystko zgodne z prawem). Uchroni nas to przed "klonami" których nie wykrył system.


Świetny pomysł
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:58   #57
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Kurcze rzeczywiście masz racje bo na zdjęciu nie wiele widać, a to chyba taki krój nietoperza, i wyglada na dosyć spory rozmiar..

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------





Świetny pomysł
no a co do rozmiaru to jest dość wielki sweter, a u dziewczyny w wątku pisze rozmiar M
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:01   #58
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
no a co do rozmiaru to jest dość wielki sweter, a u dziewczyny w wątku pisze rozmiar M
A na metce jest jakiś rozmiar? Bo jeśli metka jest ucięta czy coś, to ok, ale jeśli na metce jest napisane wyraźnie M, to sama rozumiesz. Poza tym rozmiar rozmiarowi nierówny. Podam głupi przykład. Mam 2 pary spodni jeansowych - rozmiar 36 i 42 i kiedy przyłożyłam je do siebie to te 42 są mniejsze od 36. Dlatego właśnie należy sugerować się wymiarami, a jeśli ich nie ma to prosić o nie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:04   #59
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A na metce jest jakiś rozmiar? Bo jeśli metka jest ucięta czy coś, to ok, ale jeśli na metce jest napisane wyraźnie M, to sama rozumiesz. Poza tym rozmiar rozmiarowi nierówny. Podam głupi przykład. Mam 2 pary spodni jeansowych - rozmiar 36 i 42 i kiedy przyłożyłam je do siebie to te 42 są mniejsze od 36. Dlatego właśnie należy sugerować się wymiarami, a jeśli ich nie ma to prosić o nie
chodzi o to że on jest naciągnięty, nie że na mnie za duży
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:06   #60
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
chodzi o to że on jest naciągnięty, nie że na mnie za duży
Wybacz, widocznie źle zinterpretowałam Twojego posta. Myślałam, że on ogólnie jest taki wielki cały a naciągnięty to może być w niektórych miejscach a nie chyba w całości

Mam nadzieję, że sprawa skończy się pomyślnie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.