Wątek nieuległych kobiet! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-22, 10:45   #31
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: Wątek nieuległych kobiet!

paula78 napisał(a):
>
>
> piszecie o związku partnerskiem ale jak nazwac zwiazek w którym tlyko on pracuje a ona siedzi w domu ,pracuje dorywczo ,on wraca do domu a na stole juz ciepły obiadek ,poprane ,posprzątane .
> tak własnie jest u mnie w domu ,poniewaz jestem w domu cały dzien głupio byłoby mi nie posprzątac "bo w domu pracujemy po równo "
> mnie taki układ odpowiada i nie lubie jak dookoła patrza na mnie jak na kure udomowiona bo taka sie nie czuje .
> owszem mam chwile załamania ,że chciałąbym do stałej pracy ale kobiety pracujące także maja chwile załamina bo nie poświęcaja dziecku tyle czasu ile powinny i wtedy zazdroszczą mi .
>

Ja bym to nazawala... zwiazkiem partnerskim. Bo tu nie chodzi Paulo o to, by prace domowe byly podzielone po rowno. Chodzi o to aby WSZYSTKIE obowiazki byly podzielone po rowno, zgodnie z preferencjami partnerow. Ty wiecej pracujesz w domu a Twój mezczyzna poza nim. I jesli tak Wam odpowiada to jest super. Gorzej by bylo, gdybyscie pracowali w pelnym wymiarze godzin (oboje) + tylko dla ciebie drugi etat w domku. Wtedy partnerstwem bym tego nie nazwala.

Pozdrawiam serdecznie!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 12:34   #32
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Wątek nieuległych kobiet!

Pralinko ,ja tez tak uważam ,że mój związek jest najbardziej partnerski jaki moze byc ale większosc ograniczonych ludzi w tym dużo kobiet patrzy na taki układ jako zepchnięcie kobiety w kąt ,postrzegaja ja jaka ta biedną udręczoną bo siedzi tylkow domu kiedy one pracuja poza domem a w domu drugie etat gdy ich facet po pracy kapcie i pilot od tv
pzdr
paula -czekająca na majstrów od wymiany okien :0
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:49   #33
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: Wątek nieuległych kobiet!

Margolcia to sie działo 3 miesiace temu, w mojej miejscowości mam tylko jedna sędzine rodzinna ale juz mam plana rozwodowe dokumenty złoże do sądu wojewodzkiego bo mam prawo wyboru i tam również poprosze o ustalenie wyższych alimentów..ta kobieta sedzina jest w wieku 32 lat czyli moim ale kompletnie trzyma strone facetów ale ja tak łatwo nie odpuszczam i jak już bede miała uregulowana sytuacje prawna to na pewno złoże skargę, bo wcześniej to mi może zaszkodzić..
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.