Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 20:16   #661
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja też właśnie używam jedynie pomadek nawilżających typu nivea bo wszystko inne na dłuższą metę strasznie mnie wysusza. Także, w błyszczykach za bardzo się nie orientuje (np. pod względem trwałości-czyli ile utrzymuje się na ustach dobry, ile przeciętny a ile zły)
Spróbuje maksymalnie nawilżyć usta i doprowadzić je do bardzo dobrej kondycji (wtedy test na wysuszanie będzie bardziej miarodajny) i dam znać, jak to u mnie wygląda
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:32   #662
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

będę niezmiernie dźwięczna
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:07   #663
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
szok.
Moje zamówienie też przyszło. Cienie, róże cudne
Wyobraźcie sobie że paczkę listonosz zostawił na wycieraczce pod drzwiami. Mógł to przecież ktoś zabrać i nawet bym nie wiedziała. szok jak można tak nie pomyśleć
Kompletny brak "pomyślunku". Ok przyznam się teraz, bo wcześniej nie chciałam zapeszać, tym bardziej, że to moje pierwsze zamówienie z Lumiere- wzięłam te 20 cieni Nie wiem, co mnie podkusiło, teraz już niewiele zobaczę z oświetleniem w moim pokoju, ale ogólne wrażenie Wzięłam też 3 próbki podkładów i puder wykańczający, szkoda tylko, że takie małe. Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy. Chętnie bym jutro wrzuciła zdjęcia, ale aparat mam tylko w telefonie, więc nie wiem, jak to wyjdzie.

Aha, jedyny minus- nie dokręcili mi Hibiscusa i trochę proszku się wysypało, ale na szczęście większość odratowana. Już się nie mogę doczekać testów. Chyba pierwszy raz w życiu brakuje mi światła dziennego
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:10   #664
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

u mnie też jeden cień był niedokręcony na szczęście nic się nie wysypało ...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 12:40   #665
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziewczyny mam pytanie odnośnie koloru chciałabym wypróbować inne podkłady tylko nie wiem jaki kolor z EDM mam buttered tan mogłybyście mi podpowiedzieć jaki kolor bym musiała brać z lumiere ? z góry dziękuję za pomoc

juz zamówiłam w gorącej wodzie jestem kąpana i nie chciałam czekać :P
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-04-04 o 13:14
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 14:10   #666
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam podkłady Lumiere i jestem zachwycona, po raz pierwszy minerały nie zostawiają na twarzy tej pudrowości i to zarówno w formule FF, jak i VV. Mam jeszcze problem z kolorem, ale nawet fair golden, mimo iż jakiś ton za ciemny, wtopił się calkiem przyzwoicie. Jeśli nie znajdę dostatecznie jasnego odcienia, to najwyżej rozjaśnię pudrem wykańczającym. Mam na buzi dwie cienkie warstwy, krycie niemal idealne i przy tym naprawdę nie widać podkładu. Oj polecą kolejne próbki.

W związku z tym mam prośbę, może będziecie kojarzyły. W którym miejscu na ich stronie jest porównanie wszyskich kolorów z danej formuły? Bo pamiętam, że mi się kiedyś rzuciło w oczy, ale teraz nie mogę znaleźć, tylko klasyczny podział kolorystyczny. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Faa, nie dziwię Ci się, że uległaś
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 16:19   #667
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc z błyszczykami to zawsze kłopot Co mogę ocenić...
Zapachu nie posiada (chyba że ja mam coś z węchem)
Jest taki bardziej kremowy niż transparenty (czyli nie lekki, ale też nie jakoś bardzo ciężki)
Trwałość nie powala, ale z drugiej strony wiadomo, że błyszczyk to nie szminka Tuż po aplikacji ładnie błyszczy ale ten efekt szybko mija.
Miałam go dziś pierwszy raz na sobie, także to taka relacja na żywo.
Ponoszę jeszcze parę dni i ocenie już na chłodno. Ogólnie gdyby nie przyjazny skład (choć go w sumie nie sprawdzałam, wierzę na słowo) to raczej by mnie nie powalił
Jednak dla mnie najważniejsze będzie to czy nie wysusza ust-wtedy inne, ewentualne wady mu wybaczę
yaminishi dziękuję Ci bardzo. Najbardziej chyba obawiałam się, że będzie śmierdział, ale skoro nie, to pewnie próbkę przy okazji wezmę, co mi tam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 17:54   #668
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Faa, nie dziwię Ci się, że uległaś
no niestety ta pokusa była nie do pokonania a zamówiłam
10 mini jar eye pigments:
Graphite
Silver Shimmer
Gold Sparkle
Sand Beige
Amber
Café Latte
Driftwood
Helitrope
Glass Slipper
Honey Brown

próbki róży: Fresh Roses, Sweet Cherub, Sundew

i zestaw podkładów za 0,01
Luminesse - Light Med Neutral
Veena Velvet - Medium Neutral
Veena Velvet - Light Medium Beige
Luminesse - Medium Beige
Cashmere - Light Medium Beige

i zobaczymy jak potoczy się moja przygoda z lumiere
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:38   #669
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja wlasnie chce zamowic pelen wymiar jakiegos odcienia ale nie wiem jakiego, bo Mam Light Cool i jest za rózowy i za jasny, Neutrale sa za ziemiste.. a Beige z tego co piszą jest brzoskwiniowy a nie bezowy .. zas warm totalnie pewnie odpada bo to zolte tony.. a ja jestem typowy beż z kapeczką rózu.. no i nie wiem

Musze cos zamowic pelnowymiarowego a Lumiere mi bardzo odpowiadaja.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 19:40   #670
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie chce zamowic pelen wymiar jakiegos odcienia ale nie wiem jakiego, bo Mam Light Cool i jest za rózowy i za jasny, Neutrale sa za ziemiste.. a Beige z tego co piszą jest brzoskwiniowy a nie bezowy .. zas warm totalnie pewnie odpada bo to zolte tony.. a ja jestem typowy beż z kapeczką rózu.. no i nie wiem

Musze cos zamowic pelnowymiarowego a Lumiere mi bardzo odpowiadaja.
Wydaje mi się jednak, że Beige powinien ci pasować (ja brzoskwini nie widzę). Może najpierw jednak spróbuj z jakąś próbką?
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:43   #671
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam podkłady Lumiere i jestem zachwycona, po raz pierwszy minerały nie zostawiają na twarzy tej pudrowości i to zarówno w formule FF, jak i VV. Mam jeszcze problem z kolorem, ale nawet fair golden, mimo iż jakiś ton za ciemny, wtopił się calkiem przyzwoicie. Jeśli nie znajdę dostatecznie jasnego odcienia, to najwyżej rozjaśnię pudrem wykańczającym. Mam na buzi dwie cienkie warstwy, krycie niemal idealne i przy tym naprawdę nie widać podkładu. Oj polecą kolejne próbki.

W związku z tym mam prośbę, może będziecie kojarzyły. W którym miejscu na ich stronie jest porównanie wszyskich kolorów z danej formuły? Bo pamiętam, że mi się kiedyś rzuciło w oczy, ale teraz nie mogę znaleźć, tylko klasyczny podział kolorystyczny. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Faa, nie dziwię Ci się, że uległaś
chyba nie ma na stronie jest tylko do pudrów wykończeniowych, na forum Lumiere też nie znalazłam, z moich doświadczeń i przede wszystkim z relakcji dziewczyn wynika coś w stylu

FF+1=VV=C-1 lub L-1, uznając VV za bazową FF są o ton jaśniejsze, a Cashmere i Luminesse o ton ciemniejsze
ja mam wszystkie Light Golden i to się mniej wiecej zgadza, byc może różnice są mniejsze niz ton ale na pewno Lumiere ma wyjątkowe różnice między formułami...

Oni mają untinted base (białą) w poszczególnych formułach - jak się z tym wymiesza to sie rozjasni i juz

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie chce zamowic pelen wymiar jakiegos odcienia ale nie wiem jakiego, bo Mam Light Cool i jest za rózowy i za jasny, Neutrale sa za ziemiste.. a Beige z tego co piszą jest brzoskwiniowy a nie bezowy .. zas warm totalnie pewnie odpada bo to zolte tony.. a ja jestem typowy beż z kapeczką rózu.. no i nie wiem

Musze cos zamowic pelnowymiarowego a Lumiere mi bardzo odpowiadaja.
Hmm może się zdziwisz ale wg mnie Warm nie maja żółci, one maja taka nutkę indiańską? nie wiem jak to inaczej okreslić, mam tylko 1 taki podkład (Light Warm) ale nie moge się oprzeć wrażeniu, że ma nutki czerwonawe
Jak nie masz innych pomysłów i wiesz że beże Ci nie odpowiadają to może spróbuj tego Warm?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 22:50   #672
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
chyba nie ma na stronie jest tylko do pudrów wykończeniowych, na forum Lumiere też nie znalazłam, z moich doświadczeń i przede wszystkim z relakcji dziewczyn wynika coś w stylu

FF+1=VV=C-1 lub L-1, uznając VV za bazową FF są o ton jaśniejsze, a Cashmere i Luminesse o ton ciemniejsze
ja mam wszystkie Light Golden i to się mniej wiecej zgadza, byc może różnice są mniejsze niz ton ale na pewno Lumiere ma wyjątkowe różnice między formułami...

Oni mają untinted base (białą) w poszczególnych formułach - jak się z tym wymiesza to sie rozjasni i juz
No właśnie jestem pewna, że widziałam, tylko oczywiście nie pamiętam, w które miejsce kliknęłam.

Ja myślałam, że ta baza to kremowa jest Rozwiązałaś mi problem od ręki.

Ogólnie muszę powiedzieć, że Lumiere spisują się na mnie całkiem nieźle. Wyglądają świetnie, nie wysuszają, co do trwałości, to muszę jeszcze trochę z nimi pochodzić. Jestem coraz bardziej zadowolona
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 09:56   #673
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ale jest takie zestawienie wszystkich kolorów w różnych formułach, wchodzisz na stronę lumiere, potem z menu wybierasz punkt face base, pod spodem masz miniaturki-porównanie kolorów z danej kategorii w różnych formułach np.

Wklejam link, powinien się otworzyć (kat. beige):http://www.lumierecosmetics.com/inde...2found&iid=386

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-05 o 09:58
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:23   #674
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ale jest takie zestawienie wszystkich kolorów w różnych formułach, wchodzisz na stronę lumiere, potem z menu wybierasz punkt face base, pod spodem masz miniaturki-porównanie kolorów z danej kategorii w różnych formułach np.

Wklejam link, powinien się otworzyć (kat. beige):http://www.lumierecosmetics.com/inde...2found&iid=386
jednak to prawda, jestem kompletnie ślepa
dzięki mysha , jak ja to zrobiłam że go nigdy nie widziałam
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:58   #675
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ale jest takie zestawienie wszystkich kolorów w różnych formułach, wchodzisz na stronę lumiere, potem z menu wybierasz punkt face base, pod spodem masz miniaturki-porównanie kolorów z danej kategorii w różnych formułach np.

Wklejam link, powinien się otworzyć (kat. beige):http://www.lumierecosmetics.com/inde...2found&iid=386
Mysha, dziękuję, to zestawienie widziałam (też mogłam wkleić, blondynka!). Chyba zaczynam mieć już jakieś problemy ze wzrokiem.

Ech, tak mnie kusi, żeby zamówić jeszcze próbki. Oby tylko dolar jutro nie skoczył, to powinno mi wystarczyć to, co mam na PP. Wtedy bym jeszce zdążyła przed wyjazdem na Święta

Edit: Znalazłam http://www.lumierecosmetics.com/prod...ls-348-43.html

Swoją drogą, czemu oni tego nie wrzucą razem, tzn. obu zestawień? Byłoby łatwiej. Gwoli ścisłości: Specials-> 2 Refill Foundation Vials-> i na dole. Ale się cieszę, nienawidzę nie wiedzieć

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-04-05 o 14:04
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:33   #676
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

o super tego nie widzialam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:05   #677
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Oni mają untinted base (białą) w poszczególnych formułach - jak się z tym wymiesza to sie rozjasni i juz
Kurcze jak mogłam nie zauważyć wcześniej tej białej bazy do rozjaśniania. Przecież ona mi rozwiąże problem zbyt ciemnego na razie odcienia Fair Golden. Chyba muszę znów zamówić próbki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:16   #678
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
jednak to prawda, jestem kompletnie ślepa
dzięki mysha , jak ja to zrobiłam że go nigdy nie widziałam
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mysha, dziękuję, to zestawienie widziałam (też mogłam wkleić, blondynka!). Chyba zaczynam mieć już jakieś problemy ze wzrokiem.
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
o super tego nie widzialam
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze jak mogłam nie zauważyć wcześniej tej białej bazy do rozjaśniania. Przecież ona mi rozwiąże problem zbyt ciemnego na razie odcienia Fair Golden. Chyba muszę znów zamówić próbki.
A może ta strona podprogowo nam coś zrobiła ,że gremialnie przeoczyłyśmy tyle ważnych i w sumie wcale nie ukrytych rzeczy
Obyśmy tylko wyprzedaży nastepnej nie przeoczyły
w sumie trochę żałuję że nie wziełam 2 refilli jak była zniżka, ale wtedy nigdy nie zużyłabym tego co mam z innych firm...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 11:39   #679
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dotarły próbki Od jutra testuje.Kolor Fairy Light Cool wyglada obiecującoPo raz pierwszy ciesze sie,ze jestem porcelanowaCelujac w najjasniejsze odcienie zawsze cos znajde
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 17:56   #680
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się jednak, że Beige powinien ci pasować (ja brzoskwini nie widzę). Może najpierw jednak spróbuj z jakąś próbką?
Mialam Med. Beige 2.3 i byl za ciepły, choc nie odznaczal sie jakos bardzo.. nie mniej za cieply. Tylko Serii warm nie testowalam, ale no ja wiem ze nie jestem warm wiec nawet nie biore pod uwage

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dotarły próbki Od jutra testuje.Kolor Fairy Light Cool wyglada obiecującoPo raz pierwszy ciesze sie,ze jestem porcelanowaCelujac w najjasniejsze odcienie zawsze cos znajde
Ja tez mam FLC ale dla mnie to istna mączka mieszam z ciemnymi podkladami roznych firm. Mnie sie wydaje ze jak sie jest porcelanowym to latwiej dobrac wlasnie podklad.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:49   #681
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cześć dziewczynki
Z radością dołączam do grona minerałocholiczek Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na Lumiere, a teraz z radością czekam na próbki Mina mi zrzednie gdy dojdzie do kupowania pełnowymiarowych produktów, ale przecież mam czaaaas

Witam Was serdecznie, mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 16:51   #682
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zakochałam się w różach i bronzerach Lumiere
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:21   #683
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Zakochałam się w różach i bronzerach Lumiere
No ba, wiadomo, one są przecudowne a jaka jest Twoja opinia o cieniach, bralas chyba zestawik?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:59   #684
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ehh a ja czaję się z kolejnym zamówieniem... rany, mam ochotę na tyle rzeczy, że robię listę... ehh
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 21:06   #685
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
No ba, wiadomo, one są przecudowne a jaka jest Twoja opinia o cieniach, bralas chyba zestawik?
brałam. Na pewno cudne kolorki Co do trwałości to się wypowiem jak dłużej potestuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:06   #686
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, bedzie moze któraś z Was na dniach robiła zamówienie w Lumiere? - Bardzo ważne! Potrzebuję jeden podkład...
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 18:44   #687
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mi właśnie przyszła paczuszka z próbkami + dwa cienie
Jedno co mogę powiedzieć, to że bardzo mi się podobają ich słoiczki do cieni!!!
CZAD
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 20:00   #688
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

one love ja będę, mam nadzieję, że jutro

Dziś już zrobiłam, ale po świętach pewnie też coś wykombinuję jakby cio pisz.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-04-09 o 16:25 Powód: +
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 15:58   #689
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Właśnie dostałam moje próbeczki Ale tego mało EDM nie żałuje tak prochów.Wstępna ocena kolorów (na ręce) z gamy beige: Light Medium cashmere-za jasny; Medium VV-za żółty; Medium cashmere-może być,troszkę żółtawy, VV Medium Cool 2.3-ładny kolor, ale troszkę za jasny.I znowu się okazało,że jak zmieszam żółty (medium cashmere) z różowym (VV medium cool 2.3) to mam piekny kolorek, choć pewnie odrobinkę za jasny na lato. I co ja mam zrobić? Nie jestem ani żółta ani różowa, tak zbilansowanych podkładów nie ma Jak mi podpasuje to muszę wziąć 2 podklady i sobie zmieszać.Ciekawe jak formuły, czy VV czy casmere.Trochę męczące te próby.A jeszcze czekam na EGM.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 16:24   #690
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam moje próbeczki Ale tego mało EDM nie żałuje tak prochów.Wstępna ocena kolorów (na ręce) z gamy beige: Light Medium cashmere-za jasny; Medium VV-za żółty; Medium cashmere-może być,troszkę żółtawy, VV Medium Cool 2.3-ładny kolor, ale troszkę za jasny.I znowu się okazało,że jak zmieszam żółty (medium cashmere) z różowym (VV medium cool 2.3) to mam piekny kolorek, choć pewnie odrobinkę za jasny na lato. I co ja mam zrobić? Nie jestem ani żółta ani różowa, tak zbilansowanych podkładów nie ma Jak mi podpasuje to muszę wziąć 2 podklady i sobie zmieszać.Ciekawe jak formuły, czy VV czy casmere.Trochę męczące te próby.A jeszcze czekam na EGM.
ich próbki nie są tak małe jak np LaurEss, ten woreczek jest nieco mylący, ja przesypałam je do pojemniczkow z EDM i są (w zasadzie to były ) prawie pełne..
Wydaje mi się, że prościej bedzie Ci dobrać kolor z formuły Cashmere (ewentualnie Luminesse - ja ją niesamowicie lubię mimo że z opisu wyglada na ostatnią rzecz, która powinna mi przypasować) bo ona jest mniej kryjąca, stąd łatwiej dostowuje się do naszej buzi...
w moim przypadku objawia się to w ten sposób, że uzywając koloru Light Golden, z formuły Luminesse moge tez używać Light Warm (i ma to ręce i nogi)
Anecka chyba ma taki sam problem jak Ty, Beige sa dla niej zbyt żółte, a i Neutrale nieodpowiednie
Może Neutral ale zaprawiony odrobinką Beige?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.