Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-08, 22:11   #781
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

MM-1968, Gaya_oo, Anna07_07, Antuanetta



Dziewczyny gratulujê poprawy
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 06:27   #782
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
MM-1968, Gaya_oo, Anna07_07, Antuanetta



Dziewczyny gratulujê poprawy
Dziêkujemy
Mam nadziejê, ¿e bêdzie jeszcze lepiej
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:27   #783
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
MM-1968, Gaya_oo, Anna07_07, Antuanetta



Dziewczyny gratulujê poprawy
Dziêki, Susse

Co u Ciebie s³ychaæ na "w³osowym froncie"?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:33   #784
iwa077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej dziewczyny
Mam pytanie czy która¶ z Was stosowa³a lotion 5% i farbowa³a w³osy?
Jak zaczê³am u¿ywaæ loxion 5% to dosta³am wiêcej siwych w³osów. Chcia³abym je pofarbowaæ i nie wiem jak ten specyfik dzia³a na farbê. Nie chcia³abym byæ jeszcze dodatkowo w ciapki.
Pozdrawiam
iwa077 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:46   #785
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

ja uzwam loxon 5% kilka dobrych lat i robiê sobie pasemka na folii. Rozja¶niacz czasem robi siê zielony (a u¿ywam tylko loxonu) wiêc my¶lê, ¿e to po nim. Z tym, ¿e ja na ciut przenoszone (ma³o ¶wie¿e) w³osy robiê. Gdybym mo¿e je przed farbowaniem umy³a, pewnie nie by³oby tego problemu
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:23   #786
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny pamiêtam ¿e która¶ z was pisa³a o tym ¿e rolluje skórê g³owy derma-rollerem. Jestem na etapie zamówienia tego cuda (mam niewielekie rozstêpy na boczkach) i zastanwiam siê czy nie spo¿ytkowaæ tego na g³owie te¿. Z tego co pamiêtam efekty by³y fajne w postaci nowych baby hair. Co k³ad³y¶cie po rollowaniu?Czy wypadanie by³o na pocz±tku wiêksze?

Ja walczê dalej i z sianem i z wypadaniem.Dzisiaj pierwsza dawka Para-Farm i akcja "Zabiæ Grzyba "

Wczoraj mia³am kryzys. Mój m±¿ ogl±da³ siê za ¶licznym rudzielcem z d³ugimi lokami.Od s³owa do s³owa stwierdzi³ ¿e te¿ kiedy¶ takie mia³am.Porycza³am siê. Co ja bym da³a za te moje gêste,l¶ni±ce rude w³osy
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html

Edytowane przez piek³o
Czas edycji: 2014-03-11 o 07:26
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:24   #787
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pamiêtam ¿e która¶ z was pisa³a o tym ¿e rolluje skórê g³owy derma-rollerem. Jestem na etapie zamówienia tego cuda (mam niewielekie rozstêpy na boczkach) i zastanwiam siê czy nie spo¿ytkowaæ tego na g³owie te¿. Z tego co pamiêtam efekty by³y fajne w postaci nowych baby hair. Co k³ad³y¶cie po rollowaniu?Czy wypadanie by³o na pocz±tku wiêksze?

Ja walczê dalej i z sianem i z wypadaniem.Dzisiaj pierwsza dawka Para-Farm i akcja "Zabiæ Grzyba "

Wczoraj mia³am kryzys. Mój m±¿ ogl±da³ siê za ¶licznym rudzielcem z d³ugimi lokami.Od s³owa do s³owa stwierdzi³ ¿e te¿ kiedy¶ takie mia³am.Porycza³am siê. Co ja bym da³a za te moje gêste,l¶ni±ce rude w³osy
No tak na tym punkcie to my jeste¶my tak dra¿liwe ¿e du¿o nam nie trzeba, ale mê¿czy¼ni ju¿ tak maj±...to wzrokowcy, a stwierdzenie ¿e Ty te¿ takie mia³a¶ pewnie ka¿dy psycholog by przet³umaczy³ ¿e to pochwa³a, ¿e wskazanie ¿e to Ciebie wybra³ i Ty jeste¶ najwa¿niejsza, a có¿ jak to my¶liwy musi siê poogl±daæ za zwierzyna choæ polowaæ nie my¶li....tyle psychologii i nie martw siê bêdzie lepiej.....a zreszt± ona ma piêkne w³osy, ale mo¿e nie ma czego¶ co masz Ty, i pamiêtaj nie ma ludzi w 100% szczê¶liwych, ka¿dy ma jakiego¶ Gryzia co go moli


No i na pewno nie ma takiego talentu jak Ty...piêkna ta Twoja bi¿uteria

Edytowane przez Ewikk96
Czas edycji: 2014-03-11 o 08:33
Ewikk96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 13:10   #788
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Tia..Jeszcze ma piekne loki, ale nie zna dnia ani godziny TZ sie wyczuciem nie popisal, ale to tez oznacza, ze tak naprawde nie uwaza tego za cos bardzo waznego, tak mysle..
Ogladalam dzisiaj dokument o sufrazystkach. 100 lat temu wszystkie mialy geste czupryny na glowach, nawet te na strajku glodowym.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:02   #789
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ewikk kochana ale mi siê zrobi³o mi³o
Ja wiem ,¿e takie reakcje faceta s± norm± ,zreszt± ja te¿ zwracam uwagê na ³adne kobiety :P Ale fakt ¿e jestem przewra¿liwiona na tym punkcie i reagujê nieadekwatnie do sytuacji.Mam wra¿enie ¿e wokó³ mnie same kobiety z piêknymi i d³ugimi w³osami.Czujê siê taka niezadbana.Mogê dbaæ o cerê ,cia³o ale jak na g³owie dramat to nawet nie chce mi siê tego eksponowaæ. Nie mam nawet ochoty na zakupy a to ju¿ objaw ¿e jest bardzo ¼le

Gosiakol kiedy¶ kobiety mog³y g³odowaæ a i tak nie mia³y takich problemów.Powietrze by³o czyste,gleba,¿ywno¶æ bez chemii ,miêso bez hormonów ,ma³o przetworzonego jedzenia. Teraz trujemy siê codziennie,nawet pij±c wodê. Hormony wariuj± i w³osy wypadaj±. A¿ strach pomy¶leæ co bêdzie dalej. Przyk³ad moja córka.Diagnoza-astma wieku dzieciêcego.Kiedy¶ tego nie by³o.

Dziewczynki trzymajcie proszê kciuki za mnie jutro.Mam pobierany wycinek z guza.Pewnie nie bêdê od razu mia³a wyników ale i tak trochê siê bojê.

Aha i jeszcze jedno.W temacie derma-rollera.Wrzucam link,ostatna fota na dole.

http://www.microneedle.com/main/examples.html
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html

Edytowane przez piek³o
Czas edycji: 2014-03-12 o 08:03
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:25   #790
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Ewikk kochana ale mi siê zrobi³o mi³o
Ja wiem ,¿e takie reakcje faceta s± norm± ,zreszt± ja te¿ zwracam uwagê na ³adne kobiety :P Ale fakt ¿e jestem przewra¿liwiona na tym punkcie i reagujê nieadekwatnie do sytuacji.Mam wra¿enie ¿e wokó³ mnie same kobiety z piêknymi i d³ugimi w³osami.Czujê siê taka niezadbana.Mogê dbaæ o cerê ,cia³o ale jak na g³owie dramat to nawet nie chce mi siê tego eksponowaæ. Nie mam nawet ochoty na zakupy a to ju¿ objaw ¿e jest bardzo ¼le

Gosiakol kiedy¶ kobiety mog³y g³odowaæ a i tak nie mia³y takich problemów.Powietrze by³o czyste,gleba,¿ywno¶æ bez chemii ,miêso bez hormonów ,ma³o przetworzonego jedzenia. Teraz trujemy siê codziennie,nawet pij±c wodê. Hormony wariuj± i w³osy wypadaj±. A¿ strach pomy¶leæ co bêdzie dalej. Przyk³ad moja córka.Diagnoza-astma wieku dzieciêcego.Kiedy¶ tego nie by³o.

Dziewczynki trzymajcie proszê kciuki za mnie jutro.Mam pobierany wycinek z guza.Pewnie nie bêdê od razu mia³a wyników ale i tak trochê siê bojê.

Aha i jeszcze jedno.W temacie derma-rollera.Wrzucam link,ostatna fota na dole.

http://www.microneedle.com/main/examples.html
Piek³o, ja kupi³am dermarollera jaki¶ czas temu, zachêcona opini± Marii. Kupi³am d³ugo¶æ 0,3mm. Chcia³am, aby mi siê wcierki lepiej wch³ania³y i ...¿ebym je czu³a . Mam chyba jaki¶ pancerny skalp, bo ampu³ek forte seboradinu nie czu³am wcale, dopiero jak zaczê³am je aplikowaæ po dermarollerze to troszeczkê poszczypa³o (ale minimalnie). Teraz odpu¶ci³am

Szczerze? Ja ¿adnej reakcji moich w³osów czy skalpu nie zauwa¿y³am. Mówiê zarówno w sensie negatywnym (wzmo¿one wypadanie w³osów), jak i w sensie pozytywnym (wzrost w³osów jak na za³±czonym przez Ciebie zdjêciu). My¶lê, ¿e to jest jak z wszystkimi rzeczami, o których tutaj piszemy, na jednych podzia³a, na innych nie Ja chcia³am spróbowaæ, koszt nie by³ du¿y (dwadzie¶cia kilka z³otych na alle) i ..szukam dalej sposobu na odzyskanie moich w³osów
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 11:06   #791
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Piek³o Ja chcia³am spróbowaæ, koszt nie by³ du¿y (dwadzie¶cia kilka z³otych na alle) i ..szukam dalej sposobu na odzyskanie moich w³osów
Mogê Ci poleciæ wcierkê z tartej rzepy. Mnie przesta³y po tym wypadaæ w³osy, a i rosn± b.szybko, a¿ jestem z³a, bo wolê krótkie. Teraz jest sezon na czarn± rzepê, wiêc nie powinna¶ mieæ problemu z dostêpem do cz.rz.
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 14:25   #792
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Iwonia s³ysza³am ju¿ wiele o tej czarnej rzepie.Jaki¶ czas temu wciera³am kozieradkê ale zrezygnowa³am ze wzglêdu na zapach.Ci±gle siê czu³am ,ale efekty by³y fajne.Rzepa nie ma zapachu wiêc mo¿e byæ dla mnie alternatyw±
Powiedz ,czy mogê przechowywaæ nadmiar soku?W lodówce?
Jak czêsto smarujesz ,wcierasz j± w skalp?
Nie obrazi³abym siê jakby mi szybciej ros³y i siê zagê¶ci³y
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:19   #793
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e team odgrzybiania reaktywowany

I jeszcze jedno pytanie/pro¶ba.Mo¿ecie z w³asnego do¶wiadczenia poleciæ dobrze wch³aniane ¿elazo?Przerabia³am ju¿ kilka i ¼le je tolerujê poza tym dalej jestem anemiczna. A mo¿e która¶ ma do¶wiadczenie z ¿elazem z solgara?
Tak, ja mam do¶wiadczenie z ¿elazem, a raczej ze z³ym wch³anianiem. Od wielu lat, lekarze nie zdiagnozowali mi tej przypad³o¶ci. Resztê mogê Ci opisaæ na PW, bo chcê oszczêdziæ szczegó³ów innym, niekoniecznie zainteresowanym tym tematem. Jedno jest pewne, jak ju¿ jest w³a¶ciwa diagnoza, to nie ma co liczyæ tylko na leczenie farmakologiczne, bo mo¿na "pój¶æ z torbami". Lekarze podpisuj± jakie¶ umowy z producentami leków i przepisuj± je - s± du¿o dro¿sze od innych leków - a w zamian za to maj± sponsorowane wyjazdy na sympozja, konferencje, nierzadko wczasy zagraniczne.
Musisz wiedzieæ jedno: najlepiej siê wch³ania ¿elazo z po¿ywienia, ale w po³±czeniu z naturaln± wit. C., np. w±tróbka z surow± cebulk±, twaro¿ek ze szczypiorkiem, czy z zielon± pietruszk±. Je¶li masz ju¿ zdiagnozowany zespó³ z³ego wch³aniania, to ¿adne leki z ¿elazem nie przynios± Ci korzy¶ci, a w p³ynie mog± spowodowaæ paskudne zmiany w uzêbieniu - tzw.czarne zêby, chyba, ¿e bêdziesz przyjmowa³a przez s³omkê.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

piek³o W³a¶nie skoñczy³am Ci pisaæ post, a tu nowy od Ciebie... Rzepa równie¿ ma niezbyt przyjemny zapach, ale szybko siê ulatnia. Nadaje siê ¶wietnie do w³osów ze sk³onno¶ci± do przet³uszczania siê. Dwa lata temu wciera³am codziennie w okresie jesieñ-zima-wiosna. Lubiê sobie u³atwiaæ robotê , wiêc m±¿ mi ¶ciera na drobnej tarce jarzynowej ¶redniej wielko¶ci rzepê. Wk³adam to do s³oiczka, przechowujê w lodówce, a po umyciu w³osów zamiast od¿ywki u¿ywam tej startej rzepy. Wcze¶niej tego dnia wyjmujê s³oi z lodówki, ¿eby nie by³a za zimna. Nabieram ze s³oika i zawijam w cienk± tkaninê, typu gêsta firanka, tiul, skrêcam i tak powsta³ym tamponem nacieram skalp. Kiedy¶ mnie trochê szczypa³o, ale teraz ju¿ nic nie odczuwam. Ale w³osy mam naprawdê ³adne w sezonie rzepy. Myjê obecnie raz na tydzieñ, najwy¿ej dwa razy - kiedy¶ musia³am myæ codziennie co dodatkowo je os³abia³o. ¯yczê powodzenia i cieszê siê, ¿e mogê pomóc.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Anna 07_07 Efekty s± naprawdê widoczne!!!
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:09   #794
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

[QUOTE=Antuanetta; Obydwa preparaty brane na czczo tak jak lekarz kaza³.

Przepraszam, ¿e siê wtr±cê, ale [B]¿adnych leków nie powinno siê braæ na czczo[/B]: pala: Chyba, ¿e chcecie sobie pobiegaæ do toalety z biegunk±, czy do ³azienki z wymiotami.
Antuanetta, leków nie mo¿na sobie polecaæ na zasadzie "mnie to pomog³o", bo ka¿dy organizm jest inny i wymaga osobnego traktowania. Mo¿na jedynie tzw. domowe sposoby sobie przekazywaæ, a i te nie wszystkim pomog± - ale przynajmniej nie zaszkodz±.


cytat Antuanetta: "Codziennie myje w³osy pirolamem, na zalecenie dermatologa i oczywi¶cie steryd sp³ukiwany po 0,5 godz. Nie wiem, które cudo tak dzia³a ale swêdziawka posz³a w odstawkê i w³osy przesta³y wypadaæ prawie zupe³nie."

My¶lê, ¿e ten steryd dzia³a tak cudownie, bo stosowany zgodnie z zaleceniem lekarza i przez kilka dni mo¿e dawaæ dobre rezultaty.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Anna 07_07Czy mo¿esz wrzuciæ wiêcej info nt. dermarolera? Cena, dostêp, efekty. Bêdê wdziêczna. W podanym linku nie dzia³a sklep z powodu prac na stronie.

Edytowane przez iwonia59
Czas edycji: 2014-03-12 o 20:33
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:56   #795
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

[QUOTE=iwonia59;45560927]
Cytat:
Napisane przez Antuanetta; Obydwa preparaty brane na czczo tak jak lekarz kaza³.

Przepraszam, ¿e siê wtr±cê, ale [B
¿adnych leków nie powinno siê braæ na czczo[/B]: pala: Chyba, ¿e chcecie sobie pobiegaæ do toalety z biegunk±, czy do ³azienki z wymiotami.
Antuanetta, leków nie mo¿na sobie polecaæ na zasadzie "mnie to pomog³o", bo ka¿dy organizm jest inny i wymaga osobnego traktowania. Mo¿na jedynie tzw. domowe sposoby sobie przekazywaæ, a i te nie wszystkim pomog± - ale przynajmniej nie zaszkodz±.


cytat Antuanetta: "Codziennie myje w³osy pirolamem, na zalecenie dermatologa i oczywi¶cie steryd sp³ukiwany po 0,5 godz. Nie wiem, które cudo tak dzia³a ale swêdziawka posz³a w odstawkê i w³osy przesta³y wypadaæ prawie zupe³nie."

My¶lê, ¿e ten steryd dzia³a tak cudownie, bo stosowany zgodnie z zaleceniem lekarza i przez kilka dni mo¿e dawaæ dobre rezultaty.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Anna 07_07Czy mo¿esz wrzuciæ wiêcej info nt. dermarolera? Cena, dostêp, efekty. Bêdê wdziêczna. W podanym linku nie dzia³a sklep z powodu prac na stronie.
Mój dermaroller kupi³am na allegro. Jako krakowska kutwa szuka³am najtañszego - zap³aci³am 29z³ z przesy³k±. Ma d³ugo¶æ igie³ 0,3mm. Co do d³ugo¶ci igie³ na forum by³ consensus, ¿e jest to d³ugo¶æ "dla wypadaj±cych w³osów i ³ysienia". Co do szeroko¶ci rolki by³y ró¿ne zdania. Maria, z tego co pamiêtam, u¿ywa wê¿szej rolki (193 ig³y), ja kupi³am t± szersz± (540 igie³) - tak± szersz± rolkê podpatrzy³am na stronie nanogenu, ale tam koszt by³ abstrakcyjny . Tak jak pisa³am wcze¶niej, nie widzia³am dzia³ania ani na plus (super porost w 6 tygodni ) ani na minus (wzmo¿one wypadanie w³osów ). Pod rolkê u¿ywa³am zarówno ampu³ek seboradin forte, jak i loxonu 5%.

Iwonia59, ca³y nasz w±tek to doradzanie sobie na temat leków oraz suplementów diety i innych ró¿no¶ci kosmetycznych. To le¿y w prapocz±tkach w±tku (Dobrarada i prostenal/sterko). Jako du¿e dziewczynki ... i ch³opiec wiemy co robimy, obserwujemy siê i dzielimy naszymi rezultatami i wra¿eniami na forum.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:03   #796
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

[QUOTE=iwonia59;45560927]
Cytat:
Napisane przez Antuanetta; Obydwa preparaty brane na czczo tak jak lekarz kaza³.

Przepraszam, ¿e siê wtr±cê, ale [B
¿adnych leków nie powinno siê braæ na czczo[/B]: pala: Chyba, ¿e chcecie sobie pobiegaæ do toalety z biegunk±, czy do ³azienki z wymiotami.
A ja biorê leki na czczo Zalecone przez lekarza.
I nigdy nie mia³am ani biegunki ani wymiotów
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:04   #797
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

[QUOTE=Gaya_oo;45569503]
Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ

A ja biorê leki na czczo Zalecone przez lekarza.
I nigdy nie mia³am ani biegunki ani wymiotów
Ja te¿ :$

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 15:44   #798
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

[QUOTE=MM-1968;45569518]
Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ

Ja te¿ :$

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To masz szczê¶cie...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

[QUOTE=Gaya_oo;45569503]
Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ

A ja biorê leki na czczo Zalecone przez lekarza.
I nigdy nie mia³am ani biegunki ani wymiotów
Nie chcê Was straszyæ, ale na razie nie macie tych dolegliwo¶ci ¿o³±dkowych, do czasu...

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

[QUOTE=Anna07_07;45569383]
Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ

Iwonia59, ca³y nasz w±tek to doradzanie sobie na temat leków oraz suplementów diety i innych ró¿no¶ci kosmetycznych. To le¿y w prapocz±tkach w±tku (Dobrarada i prostenal/sterko). Jako du¿e dziewczynki ... i ch³opiec wiemy co robimy, obserwujemy siê i dzielimy naszymi rezultatami i wra¿eniami na forum.
Dziêki za info, a co do w±tku to jednak muszê siê wróciæ i poczytaæ Wasz± wymianê do¶wiadczeñ. Mo¿e i mnie co¶ siê przyda...
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:01   #799
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Iwonia, podejrzewam, ze nawet sobie nie zdajesz sprawy przez jakie ilosci informacji i doswiadczen przeszlysmy na tym forum, wiec mysle, ze jak najbardziej COS ciekawego i przydatnego znajdziesz Takie podstawy jak rzepa mozesz sobie wyobrazic, ze byly przerabiane milion razy..

Tobie lekarz powiedzial tak, a komus inaczej..kazda z nas ostatecznie sama podejmuje decyzje. Mi ZAWSZE zelazo kazano brac na czczo. Jak mialam zaawansowana anemie, to tego przestrzegalam. Teraz biorac je sobie profilaktycznie raczej nie lykam na pusty zoladek i tez dziala, bo ferrytyne poprawilam.

Gaya, jak Twoje badania nad prostagladynami ?
Pieklo Co za guz ? Trzymam kciuki..

AMELKA, WHAT'S UP ZESZ CHOLERA ??? Nie mozna tak przepadac bez wiesci..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 08:31   #800
oliwiav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol,
kierujê do Ciebie moje pytanie, otó¿ pzrez 4 miesi±ce bra³am Jeanine, i w sumie w³osy wypada³y mi tak do 40 dzinnie, czasmi by³o troche gorzej, ale postanowi³am zasugerowac endokrynologowi zmane tabletek. Przed tabletkami by³y okresy ze wypada³y mi do 10 dziennie, ale mam Pco wiec zacze³am sie nimi leczyc. lekarz zmieni³ mi tabletki na daylette = odpowiednik yazu, on zawiera drospierenoum, i jetsem przy 11 tabletec a dzsija przy myciu wyci±g³am 350 w³soósw, pogorzszenie zaobserwowa³am juz pzry 4 tabletce. Nie przesadzam w³osy po myciu jeszce nie wyrzuci³am wiec jak chcecie to moge zrobiæ zdjêcie i je tu wkleic.
Czy to mo¿liwe ¿eby te tabletki tak ¿le wp³yne³y odrazu na w³osy? Lekarz jak do niego zadzwoni³am z p³aczem stwierdzi³ ze to nie od anty i kaza³ je wybrac do koñca. najgorsze jets to ¿e od tygodnia wyci±gam w³osy pasmami, i efekty które zyska³am pzrez blokery szybko pójda w niepamieæ. Przez chwilê by³am zadowolona ze stanu w³soów ale pzrez ten dramat tygodniowy jestem wrakiem cz³owieka, staram sie jakos trzymaæ , bo mam du¿e predyspozycje depresyjne i nerwicowe.
Gosiakol ja odstawi³abym te tabletki , bo twierzde ¿e to pzrez nie? Nie jestem w stanie wytrzymac jeszce 2 tygodni na tych tabletkach.
Ogólnie alebo bede chcia³a wrócic do jeanine albo spróbowac madinette, chociaz moja ciotka która jets ginekologiem namawia mnie na ovulaston forte, który zawiera desogestrelum.

Myslisz ze moge odstawiæ te tabletki jesli obwiniam te pogorzsenie od nich czy nie mozna po 11 tabletkach?
Ja mam PCO, ale nie mam podwyzszonych abdrogenów, ani testosteronu, jedynie niski estaradiol i progesteron, a PCO lecze w³asnie ze wzglêdu na w³osy,i gdybym wiedzia³a ze po anty wpakuje sie w taki syf to niegdybym nie zaczyna³a z nimi pzrygody. Moze to egoistycznie zabtrzmi, ale mam 22 lata i chce ¿yæ pe³aniazycia ,a nie ci±gle ryzceæ pzrez te w³osy. Bede wdzieczna za jaka kolwiek odpowied¿, z tego co czyta³am to po tych lekach typu yasmin, yaz wiel kobiet obserwuje znaczne podgorszenie w³osów. powiedcie mi czy tak du¿o ozcekuje od ¿ycia, jedynie wzglêdnego spokoju z niewypadaniem, a wtedy naparwde du¿o lepiej sie czujê. W takich okresach jak ten to nawet nie mam ochoty wychodizc do ludzi, i ogólnie przychod¿a mi starszne g³upoty do g³owy. Pzrepraszam za nieska³danosc moje wypowiedzi.
oliwiav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-14, 18:21   #801
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

oliwia, kurcze..starsznie trudna sytuacja, bo odstawienie w drugim tygodniu z dnia na dzien moze Ci bardzo namieszac w hormonach w pierwszych dniach albo pod sam koniec blistra to pol biedy..obawiam sie, ze zaczelyby Ci jeszcze bardziej leciec. Jak najbardziej, ja sie balam tych wszystkich antykow z drospirenonem, bo mnostwo dziewczyn zauwaza wzmozone wypadanie po nich, nawet te, ktore nigdy nie mialy sklonnosci, wiec mysle, ze jak najbardziej to one sa przyczyna wypadania, bo roznica jest przeciez radyklana !! ale juz widac, ze lekarza po swojej stronie nie masz. Nie mam doswiadczenia w naglym zmienianiu pigulki. Jak mi polecialy przy yasminelle to dotrwalam jakos do konca i z podkulonym ogonem wrocilam po miesiacu do varnolinu..ale przy 350 wlosach chyba bym sie pokusila o zmiane pigulki w trakcie. Kurcze, nie chce Ci nic pisac na pewno oprocz tego, ze postaralabym sie o kontakt z innym lekarzem i zapytanie, czy nie mozna bezbolesnie dokonczyc cyklu na innych tabsach i upieraj sie, ze wlosy wypadaja NA PEWNO od tego, bo znasz swoje cialo, obserwujesz sie od dawna i przypadek to to nie jest.


A jak bylo przed tabsami ? Piszesz, ze wypadalo malo i jednoczesnie, ze bralas antyki, zeby ratowac wlosy. To znaczy, ze pomimo niewielkiej liczby wypadajacych mialas wyrazne scienczenie, tak ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-14, 18:51   #802
oliwiav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
oliwia, kurcze..starsznie trudna sytuacja, bo odstawienie w drugim tygodniu z dnia na dzien moze Ci bardzo namieszac w hormonach w pierwszych dniach albo pod sam koniec blistra to pol biedy..obawiam sie, ze zaczelyby Ci jeszcze bardziej leciec. Jak najbardziej, ja sie balam tych wszystkich antykow z drospirenonem, bo mnostwo dziewczyn zauwaza wzmozone wypadanie po nich, nawet te, ktore nigdy nie mialy sklonnosci, wiec mysle, ze jak najbardziej to one sa przyczyna wypadania, bo roznica jest przeciez radyklana !! ale juz widac, ze lekarza po swojej stronie nie masz. Nie mam doswiadczenia w naglym zmienianiu pigulki. Jak mi polecialy przy yasminelle to dotrwalam jakos do konca i z podkulonym ogonem wrocilam po miesiacu do varnolinu..ale przy 350 wlosach chyba bym sie pokusila o zmiane pigulki w trakcie. Kurcze, nie chce Ci nic pisac na pewno oprocz tego, ze postaralabym sie o kontakt z innym lekarzem i zapytanie, czy nie mozna bezbolesnie dokonczyc cyklu na innych tabsach i upieraj sie, ze wlosy wypadaja NA PEWNO od tego, bo znasz swoje cialo, obserwujesz sie od dawna i przypadek to to nie jest.


A jak bylo przed tabsami ? Piszesz, ze wypadalo malo i jednoczesnie, ze bralas antyki, zeby ratowac wlosy. To znaczy, ze pomimo niewielkiej liczby wypadajacych mialas wyrazne scienczenie, tak ?

W³osy pzred tabasmi moze nie by³y mega gêste, ale ci±gle stsosowa³am jakie¶ suplementy diety, oleje , blokery, wiec zawsze co¶ tam wypada³o ale tak¿e co¶ odrasta³o. Ja mam niby stwierdzone ³ysienie androgenowe na podstawie trichogramu i trichoscanu, bo testosetron i androgeny mam dosc niskie. Sama nie wiem czy to napewno ten typ ³ysienia, bo w³osy leca mi z ca³ej g³owy.
Ja te antyki biorê ze wzglêdu na to, ze na podstawie uSG i tego ze nie ma okresu po kilku meisiacach lekarze stwoerdzili u mnie PCO. Nartomaist prowadzacy mnie endokrynolog stwierdzi³ ze bez anty nie bede mia³a szans miec dzieci w przysz³osci. Ale wybierajac pomiedzy posiadaniem dzieci a w³soow na g³owie, to wole ju¿ ich nie meic byle by jakos zatrzymac to co mi pozsta³o na g³owie.
Ja zadzwonia³am do lekarza, który mnie prowadzi, ogólnie ten facet to podbno jeden z najlepszy endokrynologów w Warszawie i kaza³ mi je dobrac do konca, bo stwierdzi³zz e wypadanie po 10 tabletkach to zrecz nie mozliwa. Moja ciotka jest ginekologiem i gdy do niej zadzoni³am to etz tak neizbyt ciekaiwe sie zaopatrywa³a na porzucenie tabltek w ¶rodku cyklu, bo namieszam jeszce bardziej w hormonach. Chyab ze uda mi sie pzreczekaæ tak do 18 tabletki, a potem zmnienaim na Madinette.
Wszytsko sie okaze jak bedzie jutro, bo dziaj nie zamierzam ju¿ dotykaæ w³osów, a jesli rano po czeaniu wyjdzie mi dalje taki ogrom w³osów to je napewneo nie dokoncze. Okresu pewnie po 10 tabletkach nie dostane ,wiec pzrejde odrazu na Madinette chocia¿ nie wiem czy tak mozna, ale co zrobiæ jesli mam takie pogorszenie.

Najlepsze jest to ze czyt³am ze na yazie moga bardziiej wypadaæ w³osy, a pomimo tego zarzeykowa³am , ale g³upi cz³owiek po szkodzie, mog³am sie juz trzymac tej jeaniny. Wiem ze ju¿ na pewno nigdy nie skusze sie na tabletki z drospirenonem.
oliwiav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-15, 05:58   #803
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ

Gaya, jak Twoje badania nad prostagladynami ?
Problemy osobiste mnie zdominowa³y i etap zbierania informacji utkn±³ w martwym punkcie.
Biorê foligain, wit. D3, wit. E. magnez z B6, pycnogenol, omega-3, selen, multiwitamina, czerw. koniczynê i czasem popijam wapno w kwercetyn±.
Gdy skoñczê czê¶æ z tych supli zweryfikujê trochê ten sk³ad - wrócê do oenobiolu zamiast foligainu, tran zamiast omega-3 i wit. D3 i E.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-15, 18:48   #804
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Jak tam dzisiaj olivia ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:03   #805
oliwiav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Jak tam dzisiaj olivia ?
Nie wytrzyma³ma i postanowi³am odstawiæ hormony, po porannym czesaniu w³osów. Zdajê sobie sprawê , ¿e kazdy lekarz mi to odradza³a, pomimo tego chyba najlepiej wiem jaka jest sytuacja z moimi w³osami. Nowe hormony madinette zacznê od 1 dnia krwawienia, tak choc poradzi³a mi druga ginekolog. Chocia ztez kruczowo upiera³a siê by dokonczyæ popzrednie, ale gdy widzia³a ze sie nie zgodzê to przytsa³a na moje. Boje siê strasznie tego co bêdzie jak zcaznê nowe, ale chyba nic gorszego ju¿ z w³osami nie moze byæ, tak strasznego wypadania nie pamiêtam bym kiedykolwike mia³a. Mam nadzijê ze w³osy stopniowo sie uspokoj±, bo od tygodnia wyp³aka³am sie za wszytskie czasy. W ogóle ju¿ dawno nie zdarza³o mi sie dzwoniæ do mamy i plakac pzrez w³osy, ale teraz nie dajê ju¿ rady. 28 wracam do domu , bo mam stomatologa, i je¶li w³osy sie nie uspokoj± to sæinam je do ucha, chociaz ciekzo mi bedzie to zorbiæ po 1,5 rocznym zapuszcaniu.

Moze cie¿kow to uwierzyæ, ale po 1,5 tygodniowym takim mocnym wypadaniu czujê ju¿ scieñczenie objêto¶ci.
Staram siê nie za³amywaæ, ale ciê¿ko mi to wychodzi. Dzisja odwiedzi³a mnie pzryajciólka ze studiów i jak zoabzcy³a ze ja w zak±³dkach mia³am otwarte peruki, to odrazu kaz³± mi sobie to wybiæ z g³owy i przede wszytskim tak nie ¶wirowaæ, ona sama te¿ twierdzi ze moga wypadaæ tez tak w³osy od anty, gdy¿ sma raz pzre¿y³a podobn± sytuacjê.

Boje siê tylko etgo ¿e o madinette jets tak ma³o informacji, a ten lek to mozna pwoiedzieæ ze sama zasegurow±³am lekarzowi, bo napewnoe nie chce sie pchac w yasmin, pomimo wiekszej zawarto¶ci estrogenu.
Niby wed³ug niego mogê wróciæ do jeaniny, alboo spróbowaæ z ovulastonem forte lub zaproponowan± pzreze mnie madinette.
oliwiav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:07   #806
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ivonia, opisywana przeze mnie kuracja jest tylko i wy³±cznie na receptê, nikomu zaszkodziæ nie mogê. Zanim kto¶ j± zastosuje musi i¶æ do lekarza i to z nim ustali co i jak. Sterydy to nie witaminy, ja stosujê tylko pod kontrol± dermatologa. ¯elazo, które na mnie podzia³a³o równie¿ na receptê, tardyferon. Lekarz kaza³ na czczo i ¿o³±dek po tym nie bola³ ale po biosferze i chella fer mi siê zdarza³o.

Tak jak pisz± dziewczyny, forum to wymiana informacji, problem ³ysienia przerabiam od ³adnych kilku lat, wiêc staram siê na bie¿±co opisywaæ co i jak wygl±da u mnie.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:25   #807
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Witam, buszuj±c w necie napatoczy³em siê na cu¶ takiego:



W sk³ad linii Bioxsine wchodzi serum w ampu³kach i szampon (w trzech odmianach: w³osy suche, przet³uszczaj±ce i ³upie¿)

Opinie na wiza¿u:

serum
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...l-formula.html

szampon
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...l-shampoo.html

A tu pewna blogerka testowa³a bioxsine na swoim mê¿u:

cz.1
http://madziakowo.blogspot.com/2013/...niu-wosow.html

cz.2
http://madziakowo.blogspot.com/2014/...niu-wosow.html

a nastêpnie na sobie:
http://madziakowo.blogspot.com/2014/...osow.html#more

No i na facebooku jest konkurs:
https://www.facebook.com/bioxsinepolska

Wiêc czerwone szminki mo¿ecie spróbowaæ tam napisaæ, a mo¿e co¶ wygracie.

Je¶li która¶ z Was u¿ywa³a ju¿ Bioxsine niech napisze czy to co¶ warte.
Pozdrawiam i ¿yczê mi³ego dnia.

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-03-16 o 13:41
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-16, 16:57   #808
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

oliwia, nie dziwie sie,ze odstawilas yaz, ale czy nie moglabys wziac innej pigulki zamiast do konca cyklu? Chodzi o to, zeby organizm nie odczul takiego naglego zachwiania estrogenow..gorzej juz pewnie byc nie moze , ale przy naglym odstawieniu w srodku moga jeszcze dlugo leciec zanim sie wszystko nie uspokoi..o madinette duzo nie ma, ale ja czytalam duzo o Belarze, a ona ma dokladnie taki sam sklad. Masz tam luteran , porgesteron natualny, wiec on nie tyle zbija androgeny co jest dla nich obojetny, bo ich nie podwyzszy, ale w Twoim przypadku to nie ma znaczenia, bo masz je w normie. Ze czujesz roznice w objetosci to zupelnie normalne. Chyba musisz miec jeszcze sporo wlosow, bo ja po kilku dniach takiego wypadania na pewno nie mialabym juz zadnych dlugich wlosow i co najwyzej lekko porosnieta glowe
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-17, 10:29   #809
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, buszuj±c w necie napatoczy³em siê na cu¶ takiego:



W sk³ad linii Bioxsine wchodzi serum w ampu³kach i szampon (w trzech odmianach: w³osy suche, przet³uszczaj±ce i ³upie¿)

Opinie na wiza¿u:

serum
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...l-formula.html

szampon
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...l-shampoo.html

A tu pewna blogerka testowa³a bioxsine na swoim mê¿u:

cz.1
http://madziakowo.blogspot.com/2013/...niu-wosow.html

cz.2
http://madziakowo.blogspot.com/2014/...niu-wosow.html

a nastêpnie na sobie:
http://madziakowo.blogspot.com/2014/...osow.html#more

No i na facebooku jest konkurs:
https://www.facebook.com/bioxsinepolska

Wiêc czerwone szminki mo¿ecie spróbowaæ tam napisaæ, a mo¿e co¶ wygracie.

Je¶li która¶ z Was u¿ywa³a ju¿ Bioxsine niech napisze czy to co¶ warte.
Pozdrawiam i ¿yczê mi³ego dnia.
Dziêki neo Nie próbowa³am, ale do¶æ interesuj±cy specyfik.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-17, 11:38   #810
OneGalezy85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Na wypadanie w³osów pomog³a mi nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym oraz szampon Vichy Dercos z Aminexem, s³ysza³am te¿, ¿e Biovax Med jest dobry i skuteczny, stymuluje wzrost w³osów..
OneGalezy85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.