Scent Bar LVI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 15:04   #781
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LVI

Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 15:28   #782
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI

Polly, co się stało?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 17:07   #783
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LVI

przyszły sztyblety cut out, sprawdziłam czy rozmiar ok i leżą
lity też tak leżały dopóki mi się nie opatrzyły i nie wyszłam w nich do ludzi

i mam 135-tkę
miała być do czyszczenia (obawiałam się grzyba/pleśni w środku, a w najgorszym przypadku popękanego kleju między soczewkami) ale jest w dużo lepszym stanie. na zdjęciach nawet nie widać tych paru pyłków.
niestety po pół godziny testowania ręka mi odpada
ale jasny, ostry, ładnie rysuje i kosztował grosze


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 18:04   #784
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LVI

Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 18:14   #785
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
że tak powię



macham znad chyba zaczynającej się niedoczynności tarczycy - TSH 4,18 i wysoki cholesterol LDL wbrew całkowicie jakiejkolwiek logice
ponieważ na razie nic poza tym się tfutfu nie dzieje , pójdę najpierw do innego laboratorium

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Hej Agnysko!

Macham znad rozmyślania nad kolorem narożnika Był ciemnozielony, opatrzył mi się. Lepszy zwykły przecierany brąz pseudo-zamsz czy walnąć np. jakiś lekko bordowy...? Bakłażanowy? Ceglasty? Coś co nie wiem? Wzorki odpadają, odcień musi być dość ciepły.
Ach, problemy ludzi pierwszego świata.
Bierz bordo lub baklażan
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
przyszły sztyblety cut out, sprawdziłam czy rozmiar ok i leżą
lity też tak leżały dopóki mi się nie opatrzyły i nie wyszłam w nich do ludzi

i mam 135-tkę
miała być do czyszczenia (obawiałam się grzyba/pleśni w środku, a w najgorszym przypadku popękanego kleju między soczewkami) ale jest w dużo lepszym stanie. na zdjęciach nawet nie widać tych paru pyłków.
niestety po pół godziny testowania ręka mi odpada
ale jasny, ostry, ładnie rysuje i kosztował grosze

:




Kallos Aloe jest chyba fajny. Chyba, bo umylam Natei ( które jest genialne, wiem powtarzam sie, na pewno kupię inne z tej serii)
, a potem sobie nalożyłam. Wlosy super, tylko nie wiem po czym
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 18:20   #786
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Oj

Zatoki na bank mają wypełnienie, a do tego boli mnie coś jakby poniżej gardła (nie aż tak nisko jak żołądek ) i dusi (pewnie ludzka krzywda - moi dziadkowie tak mawiali jak ktoś miał duszności i kaszlał ).

Przepraszam za post pod postem, ale w obecnej sytuacji boję się edytować
1.
2.ojoj oskrzela ? inhaluj się solanką albo solą fizjologiczną jak masz elektrycznego inhalatora .
3.zgadza się , to niebezpieczne
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale pech chciał, że kupiliśmy zbyt trwałe sofy na lata i nie chcą się psuć
weź wpuść do domu na noc kilka kothuf najlepiej nieznających się
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Rozpogodziło się na chwilę obecną i sam nie wiem - myć, czy może poczekać na deszcz i wichurę? Tak czy owak muszę to zrobić, a podobno pogoda ma być z dnia na dzień coraz bardziej parszywa, ech


1.uważam , że sam pomysł mycia okien w marcu jest tak kompletnie pozbawiony sensu .....




2. ale doszłam do wniosku że to nie może być prawda , bo do wyniku na papierku jakby mi objawów na razie brakuje już jeżeli to prędzej mam nadczynność - spać nie mogę i wszystko mnie fqrvia
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru


Drogi Baru , na podstawie dzisiejszych doświadczeń ogłaszam śmierć perfumiarstwa - teściłam czarne Opium i nowy Ogródek Monsieur Li hermesowy . Opium to żałosny homeopatyczny klon LVEB a ogródek to homeopatyczna zielona herbata z cytryną . Nie ma już czym pachnieć panie premierze , zostaje efektowne rozstanie się z tym światem


---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość




Kallos Aloe jest chyba fajny. Chyba, bo umylam Natei ( które jest genialne, wiem powtarzam sie, na pewno kupię inne z tej serii)
, a potem sobie nalożyłam. Wlosy super, tylko nie wiem po czym
1.ale chyba nie jest tak źle
2.po obu razem

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 18:40   #787
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
OMG Katty, kochana, żyły jednak? Heparyna? Za ile wypuszczą? Jak się czujesz w ogóle? Coś lepiej?



Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.

weź wpuść do domu na noc kilka kothuf najlepiej nieznających się

.uważam , że sam pomysł mycia okien w marcu jest tak kompletnie pozbawiony sensu .....



Drogi Baru , na podstawie dzisiejszych doświadczeń ogłaszam śmierć perfumiarstwa - teściłam czarne Opium i nowy Ogródek Monsieur Li hermesowy . Opium to żałosny homeopatyczny klon LVEB a ogródek to homeopatyczna zielona herbata z cytryną . Nie ma już czym pachnieć panie premierze , zostaje efektowne rozstanie się z tym światem
1. Hehe no to by było wyjscie, zapamietam na przyszłość Na Ciebie to zawsze można liczyć

2. Zaiste amen !!!!

3. Niestety prawda Dlatemu, szukam wśród "starszaków"
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 18:52   #788
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Krtań? Mnie wczoraj brało tak wieczorem ale wit D3, A+E, maliny plus grzane piwo rozprawiły się tymczasowo z tym czymś Oliwienie pomaga. Po łyżce oleju już nie świszczę I jak zwykle ukochane syropki Pini .
Jeszcze nie świszczę Ale jak ten olej miałby działać? Przecież jak łyknę, to do krtani nie dotrze
Tylko mnie dusi, a rano budzę się z taką niemiłą gulą w gardle, to nawet ból nie jest.
Mały B. mi pewno sprzedał coś przedszkolnego, tylko on kaszlał z odrywaniem, a ja nie

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale pech chciał, że kupiliśmy zbyt trwałe sofy na lata i nie chcą się psuć
Ale mi problem

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
co obaliłaś?


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Rozpogodziło się na chwilę obecną i sam nie wiem - myć, czy może poczekać na deszcz i wichurę?
Zaczekaj na grad i myj od tej strony, żeby akurat do pokoju wpadał

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru
Nie rozumiem grypsu, ale witam się

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.ojoj oskrzela ? inhaluj się solanką albo solą fizjologiczną jak masz elektrycznego inhalatora .
3.zgadza się , to niebezpieczne

2. weź wpuść do domu na noc kilka kothuf najlepiej nieznających się
1. A jak nie mam?
2. Polecam moją kotę, nawet mega flegmatyczną koteczkę moich rodziców umie sprowokować do bójki

Miałam dziś kumulację wqwa i doszłam do wniosku, że muszę się nauczyć asertywności, bo kiedyś kogoś zabiję Jestem grzeczna, miła i spełniam z uśmiechem życzenia wszystkich wokół (wewnątrz rzucając mięsem), a jak czara się przelewa to jestem chodzącą furią.
A może przesadzam? Może to, że dziadek chce kupić trzylatkowi zestaw Lego za 400 zł, tylko dlatego, że ten wspomniał, że chce kopalnię, a do tego zestaw jest wycofany i jego wartość będzie rosła (no i? mam potem zabrać dziecku, żeby sprzedać? ) jest normalne?
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:12   #789
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie świszczę Ale jak ten olej miałby działać? Przecież jak łyknę, to do krtani nie dotrze
Tylko mnie dusi, a rano budzę się z taką niemiłą gulą w gardle, to nawet ból nie jest.
Mały B. mi pewno sprzedał coś przedszkolnego, tylko on kaszlał z odrywaniem, a ja nie


Ale mi problem
Polecam moją kotę, nawet mega flegmatyczną koteczkę moich rodziców umie sprowokować do bójki

Miałam dziś kumulację wqwa i doszłam do wniosku, że muszę się nauczyć asertywności, bo kiedyś kogoś zabiję Jestem grzeczna, miła i spełniam z uśmiechem życzenia wszystkich wokół (wewnątrz rzucając mięsem), a jak czara się przelewa to jestem chodzącą furią.
A może przesadzam? Może to, że dziadek chce kupić trzylatkowi zestaw Lego za 400 zł, tylko dlatego, że ten wspomniał, że chce kopalnię, a do tego zestaw jest wycofany i jego wartość będzie rosła (no i? mam potem zabrać dziecku, żeby sprzedać? ) jest normalne?
1. Nie wiem jak, ale oliwi ogólnie śluzówkę, może krtań na tym zyskuje, że wkoło nie ma suszy ? Nawet jest taki środek, laryngolodzy mi go przepisali Larimax T (of kors drogi i nie warto przepłacać, jak się zna już skład, tylko stosować rzeczone oleje, ale kupiłam w chorobowym amoku) Oblepia, natluszcza, wyślizguje - doraźnie pomaga jak mi sie "coś" zaczyna. Na duszenie pomaga mi Pini. Nie zawsze, ale próbuję, bo lubię

2. No prosz, czyli sposób niezawodny Jak będę mieć środki na nowe sofy to nie omieszkam

3. Hyhy to tak jak ja, wszyscy są zawsze tacy zdziwieni skąd taki potwór w takim dobrym człowieku. Wczoraj mi małżon w rozmowie przyznał, że jakbym ja prowadziła wojny (oglądaliśmy Snajpera, meeeeeh kolejny amerykański banał, tyle że zrobiony przez Estwooda i pono Oscary dostał, nie wiem za co) to by nie nastarczyli dla mnie z produkcją amunicji. Jak mam włączony tryb "mordu" to jestem bezwzględna. Taki snajper to przy mnie mały Kaziu

Zrozumiały jest Twój wqurw, ale - trochę muszę pobronić Lego, faktycznie jest ponadczasowe. Dzieci znajomych bawią się dziś klockami LEGO z czasów swoich rodziców gdy oni byli dziećmi. Jest w pewien sposób rozwojowe i daje sporo frajdy, a że cholerstwo kosztuje no cóż, znak firmowy, to coś jak perfumy, też są tańsze a jednak ...

Może i nie najszczęśliwsze porównanie, ale ja bym brała Byle łódka z Lego kosztuje 100 także takie realia. Mnie ogólnie sklepy zabawkowe przerażają Toż to są sklepy dla zamożnych

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-03-30 o 19:15
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:14   #790
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LVI

Sami nie wiedza co robie za krolika doswiadczalnego ale opuchlizna z nog zlazla niemal calkowicie ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:19   #791
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Sami nie wiedza co robie za krolika doswiadczalnego ale opuchlizna z nog zlazla niemal calkowicie ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oł man Ale tzn, że wiele złych diagnoz nie pasuje, to też dobrze. Ufff, że zejszła
To co tam porabiasz na oddziale, w tzw "międzyczasie"? Wiem duhrne pytanie Czytasz coś fajnego? Ja do szpitali zawsze miałam thrillery medyczne i inne mordercze scenariusze.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-03-30 o 19:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 19:36   #792
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Zrozumiały jest Twój wqurw, ale - trochę muszę pobronić Lego, faktycznie jest ponadczasowe. Dzieci znajomych bawią się dziś klockami LEGO z czasów swoich rodziców gdy oni byli dziećmi. Jest w pewien sposób rozwojowe i daje sporo frajdy, a że cholerstwo kosztuje no cóż, znak firmowy, to coś jak perfumy, też są tańsze a jednak ...
Zapomniałam wspomnieć, że moje dziecko ma Lego w 3 upy , a ma dopiero 3,5 roku.

Haha, napisałam brzydkie słowo zakamuflowane, a Wizaż i tak wykapował
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2015-03-30 o 19:37
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:37   #793
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru
Kuruj się i wracaj do zdrowia szybko!
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
weź wpuść do domu na noc kilka kothuf najlepiej nieznających się

Cytat:
1.uważam , że sam pomysł mycia okien w marcu jest tak kompletnie pozbawiony sensu .....



Zdążyłem ułamek sekundy przed rozpętaniem się wściekłej nawałnicy
Cytat:
2. ale doszłam do wniosku że to nie może być prawda , bo do wyniku na papierku jakby mi objawów na razie brakuje już jeżeli to prędzej mam nadczynność - spać nie mogę i wszystko mnie fqrvia

Cytat:
Drogi Baru , na podstawie dzisiejszych doświadczeń ogłaszam śmierć perfumiarstwa ...
Perfumiarstwo już któryś rok z rzędu na łożu śmierci leży Zresztą u mnie też perfumowa zapaść - ani mi się testować niczego nie chce, ani pachnieć na co dzień (co najwyżej chwycę coś na chybił trafił przed wyjściem z domu i tyle) Jedyne, co mnie kusi, to poznanie niektórych zapachów od Mancery (było parę rozbiórek ostatnio, ale mam uraz psychiczny po Versense branym w ciemno)
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zaczekaj na grad i myj od tej strony, żeby akurat do pokoju wpadał
W ostatniej chwili zdążyłem umyć od zewnątrz
Cytat:
Miałam dziś kumulację wqwa i doszłam do wniosku, że muszę się nauczyć asertywności, bo kiedyś kogoś zabiję


Ja prędzej na serce padnę, albo wywiozą mnie w kaftanie
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
(oglądaliśmy Snajpera, meeeeeh kolejny amerykański banał, tyle że zrobiony przez Estwooda i pono Oscary dostał, nie wiem za co)
Myślałem, że o inny film Ci chodzi - było coś o snajperze i oblężonym Stalingradzie - ten był świetny akurat Mat Damon tam grał bodajże
Cytat:
Zrozumiały jest Twój wqurw, ale - trochę muszę pobronić Lego, faktycznie jest ponadczasowe
U nas w piwnicy są jeszcze jakieś moje małe zestawy, kupowane w Pewexie - to była radość

---

Kolejne słuchawki mam rozwalone! Siostrzeniec siedział u mnie pół dnia na kompie i zauważyłem, że jedna sobie luzem leży, jakby była nożyczkami odcięta Tym razem śladów zębów nie ma
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:50   #794
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dzień dobry po latach (chyba )
Czasem Was podczytuję, ale nie wiem czy ogarnę słowotwórstwo w pełni Wpadam, bo stwierdziłam, że robię się pomału odludkiem, to choć w wirtualnym Barze posiedzę.
heeej

fajny avek, czyżby Sheila
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Trzymaj się


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
macham znad chyba zaczynającej się niedoczynności tarczycy - TSH 4,18 i wysoki cholesterol LDL wbrew całkowicie jakiejkolwiek logice
ponieważ na razie nic poza tym się tfutfu nie dzieje , pójdę najpierw do innego laboratorium


ja właśnie jutro ide do endo z powodu szalejącego znowu tsh
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

I mam wkurfa na pogodę - śnieg? przymrozki? I to akurat na święta, a tydzień później +16 stopni?
tez mi się to nie podoba
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Po drugie - jakaś świnia wrzuciła mi do ogródka torbę ze śmieciami - a front jest odgrodzony taką drewnianą kratą - no i musiałam się jakoś przedostać.....

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
i mam 135-tkę

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Miałam dziś kumulację wqwa i doszłam do wniosku, że muszę się nauczyć asertywności, bo kiedyś kogoś zabiję Jestem grzeczna, miła i spełniam z uśmiechem życzenia wszystkich wokół (wewnątrz rzucając mięsem), a jak czara się przelewa to jestem chodzącą furią.
A może przesadzam? Może to, że dziadek chce kupić trzylatkowi zestaw Lego za 400 zł, tylko dlatego, że ten wspomniał, że chce kopalnię, a do tego zestaw jest wycofany i jego wartość będzie rosła (no i? mam potem zabrać dziecku, żeby sprzedać? ) jest normalne?



Cytuje mi na Mozilli
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:57   #795
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Oł man Ale tzn, że wiele złych diagnoz nie pasuje, to też dobrze. Ufff, że zejszła
To co tam porabiasz na oddziale, w tzw "międzyczasie"? Wiem duhrne pytanie Czytasz coś fajnego? Ja do szpitali zawsze miałam thrillery medyczne i inne mordercze scenariusze.
Podejrzewaja hormony bo wyszly mi markery mowiace o niedoczynnosci tarczycy no i siodlo w goofce mam czesciowo puste a mam calego Kindla ksiaxek Koonza i Kinga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:59   #796
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI

Kur wa mać! Znowu uprawiałam skoki przez płotki! Co za łysa menda se rozrywkę znalazła?!

Katty,zdrowiej!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:04   #797
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Cytuje mi na Mozilli
Mnie też, ale na starym wizażu tylko
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kur wa mać! Znowu uprawiałam skoki przez płotki! Co za łysa menda se rozrywkę znalazła?!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:19   #798
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dzień dobry po latach (chyba )
Czasem Was podczytuję, ale nie wiem czy ogarnę słowotwórstwo w pełni Wpadam, bo stwierdziłam, że robię się pomału odludkiem, to choć w wirtualnym Barze posiedzę.


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Rozkład zaplanowałabym na "po świętach" ewnetualnie na po-śmierci
O!

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

macham znad chyba zaczynającej się niedoczynności tarczycy - TSH 4,18 i wysoki cholesterol LDL wbrew całkowicie jakiejkolwiek logice
ponieważ na razie nic poza tym się tfutfu nie dzieje , pójdę najpierw do innego laboratorium


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a co do telefonów, to jestem zachwycona noym smartfonem - 4 dzień od ładowania i bateria jeszcze trzyma Choć nie wiem, czy się cieszyć, że nikt do mnie nie pisze ani nie dzwoni
Mogę do Ciebie zadzwonić i zaraz Ci się bateria rozładuje po rozmowie ze mną

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie ale mcham konspiracyjnie z kata sali szpitalnej Baru


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

A może przesadzam? Może to, że dziadek chce kupić trzylatkowi zestaw Lego za 400 zł, tylko dlatego, że ten wspomniał, że chce kopalnię, a do tego zestaw jest wycofany i jego wartość będzie rosła (no i? mam potem zabrać dziecku, żeby sprzedać? ) jest normalne?
No Lego tanie nie są, ale 400 zł za Lego... to tylko jak się ma bogatego dziadka
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:49   #799
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć, że moje dziecko ma Lego w 3 upy , a ma dopiero 3,5 roku.

Haha, napisałam brzydkie słowo zakamuflowane, a Wizaż i tak wykapował
1. Aha, I see, czyli schemat dziadka. Dla wnuka wszystko. (Chyba, że mowa o Twoim dziadku) Sama się tego boję na zapas, ale czy to już ta granica przekroczona? Nie wiem, każdy ma swoją, ja jej jeszcze nie znam


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Myślałem, że o inny film Ci chodzi - było coś o snajperze i oblężonym Stalingradzie - ten był świetny akurat Mat Damon tam grał bodajże

---

Kolejne słuchawki mam rozwalone! Siostrzeniec siedział u mnie pół dnia na kompie i zauważyłem, że jedna sobie luzem leży, jakby była nożyczkami odcięta Tym razem śladów zębów nie ma
1. O proooosz, to może zapodam chuopu na nast seans

2. Zemsta siostrzeńca


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

fajny avek, czyżby Sheila


ja właśnie jutro ide do endo z powodu szalejącego znowu tsh



Cytuje mi na Mozilli
1. Uwielbiam tą aktorkę, nie tylko jako Sheilę.

2.

3. No tak, to info zasługuje na brokułą!!!!
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Podejrzewaja hormony bo wyszly mi markery mowiace o niedoczynnosci tarczycy no i siodlo w goofce mam czesciowo puste a mam calego Kindla ksiaxek Koonza i Kinga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ad zdrowie - hmmm no to trzymam za trafność tropu, bo jeśli tak to wyprostują!

co do Kindla - nie zawiodłam się

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-03-30 o 21:51
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 23:00   #800
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LVI

agnyska! juz myslalam ze mi sie jakis stary bar kliknął
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 23:12   #801
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. O proooosz, to może zapodam chuopu na nast seans
Tytułu nie pamiętam, hmmm...

mam! Trzeba było wpisać w google "Stalingrad snajper film" Nie Matt Damon, a Jude Law - po pierwsze primo, a po drugie i ostatnie - tytuł "Wróg u bram"
Cytat:
2. Zemsta siostrzeńca
Nic mi nie mów lepiej Pojęcia nie mam, co trzeba robić, by przeciąć kabel od słuchawek Poza wypróbowaniem ostrości nożyczek nic innego nie przychodzi mi do głowy
Cytat:
3. No tak, to info zasługuje na brokułą!!!!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 23:43   #802
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tytułu nie pamiętam, hmmm...

mam! Trzeba było wpisać w google "Stalingrad snajper film" Nie Matt Damon, a Jude Law - po pierwsze primo, a po drugie i ostatnie - tytuł "Wróg u bram"

Nic mi nie mów lepiej Pojęcia nie mam, co trzeba robić, by przeciąć kabel od słuchawek Poza wypróbowaniem ostrości nożyczek nic innego nie przychodzi mi do głowy

1. Nosz kur dwa do polecania filmów się nadajesz nawet bardzije niż ja

Widziałam, of kors, że widziałam.


2. Eeeeeeeeeeeeee nie lubić wujka??????

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Znad Ahamd Tea Earl Grey - Coś Neski nie ma

Chyba idę do łoża. Jutro bizi dej.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 00:02   #803
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Nosz kur dwa do polecania filmów się nadajesz nawet bardzije niż ja

Cytat:
Widziałam, of kors, że widziałam.
Ale na pewno wszystkich scen nie pamiętasz
Cytat:
2. Eeeeeeeeeeeeee nie lubić wujka??????
No co Ty <foch>?! Powiedziałbym, że zapominanie o myśleniu

---

3/4 dystrybutorów paliwa na cepeenach oszukuje kupujących, NIK podała

Dół mnie jakiś złapał
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 06:13   #804
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie też, ale na starym wizażu tylko
mnie na nowym tez już cytuje
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


1. Uwielbiam tą aktorkę, nie tylko jako Sheilę.

2.

3. No tak, to info zasługuje na brokułą!!!!
ad 1 ano, fajna jest
ad 2
ad 3 no ba


Znad kawy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 06:18   #805
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LVI

Macham znad choroby


Nosz kurdwa, jak ktoś z wirusówką łazi do pracy to nic dziwnego, że potem inni łapią
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 08:28   #806
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LVI

bry
coś mnie bierze opryszczka rośnie, zimno mnie telepie, to przez tę pogodę, wściekłe wiatry i deszcz, co mnie co chwila łapie
Ale dotarłąm zmoknięta do wawy, 3 zabieg light sheer wczoraj zrobiony, będę pikna i gładka na lato
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-03-31 o 09:31
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 09:16   #807
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVI

Kurna , co jest ??? ramki poznikały , kolory poznikały , został sam druk rozjechany na całą szerokość monitora , emotki nie wchodzą , nie cytuje , nie zaznacza . Spróbuję na stary przejść o w mordę , właśnie jestem na starym i nie działa

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

OOOOO dziaaaałaaaa na nowym
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Hehe no to by było wyjscie, zapamietam na przyszłość Na Ciebie to zawsze można liczyć



Niestety prawda Dlatemu, szukam wśród "starszaków"
1.
2.mnie się jusz nawet szukać nie chce
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
1. A jak nie mam?
2. Polecam moją kotę, nawet mega flegmatyczną koteczkę moich rodziców umie sprowokować do bójki

Miałam dziś kumulację wqwa i doszłam do wniosku, że muszę się nauczyć asertywności, bo kiedyś kogoś zabiję Jestem grzeczna, miła i spełniam z uśmiechem życzenia wszystkich wokół (wewnątrz rzucając mięsem), a jak czara się przelewa to jestem chodzącą furią.
A może przesadzam? Może to, że dziadek chce kupić trzylatkowi zestaw Lego za 400 zł, tylko dlatego, że ten wspomniał, że chce kopalnię, a do tego zestaw jest wycofany i jego wartość będzie rosła (no i? mam potem zabrać dziecku, żeby sprzedać? ) jest normalne?
1.to weź gar z mocno ciepłą parującą wodą , sypnij garść - dwie soli kuchennej, wybełtaj i oddychaj parująca solanką przez kilka minut kilka razy dziennie
2.kothy sę niezawodne
3.a może dziadek sam się chce pobawić ja sama osobiście bardzo chętnie weszłabym w posiadanie dużego konstrukcyjnego zestawu Lego , gdyby to było możliwe . Ale zwykłych konstrukcyjnych za Boga Ojca nie uświadczysz - tylko celowane , przedstawiające określoną rzecz są a najfajniejsze są takie wielofunkcyjne , gdzie wszystko można zbudować
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Zdążyłem ułamek sekundy przed rozpętaniem się wściekłej nawałnicy



Perfumiarstwo już któryś rok z rzędu na łożu śmierci leży Zresztą u mnie też perfumowa zapaść - ani mi się testować niczego nie chce, ani pachnieć na co dzień (co najwyżej chwycę coś na chybił trafił przed wyjściem z domu i tyle) Jedyne, co mnie kusi, to poznanie niektórych zapachów od Mancery (było parę rozbiórek ostatnio, ale mam uraz psychiczny po Versense branym w ciemno)


Kolejne słuchawki mam rozwalone! Siostrzeniec siedział u mnie pół dnia na kompie i zauważyłem, że jedna sobie luzem leży, jakby była nożyczkami odcięta Tym razem śladów zębów nie ma
1. i po co było się męczyć
2.mnie kusi Mancery róża z czekoladą ale się nie załapałam bo za późno zauważyłam róża z wanilią jest
3.a po co małolatowi swoje słuchawki dajesz
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość



ja właśnie jutro ide do endo z powodu szalejącego znowu tsh
i
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Nic mi nie mów lepiej Pojęcia nie mam, co trzeba robić, by przeciąć kabel od słuchawek Poza wypróbowaniem ostrości nożyczek nic innego nie przychodzi mi do głowy
urwać ?
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Macham znad choroby


Nosz kurdwa, jak ktoś z wirusówką łazi do pracy to nic dziwnego, że potem inni łapią


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
bry
coś mnie bierze opryszczka rośnie, zimno mnie telepie, to przez tę pogodę, wściekłe wiatry i deszcz, co mnie co chwila łapie
Ale 3 zabieg light sheer wczoraj zrobiony, będę pikna i gładka na lato


zimno , wiatr i wrednie i na dodatek gardło mnie boli
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 09:28   #808
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Znad śniadania
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. i po co było się męczyć
Dla wewnętrznej satysfakcji i poczucia spełnienia prastarego, przedświątecznego obowiązku
Cytat:
2.mnie kusi Mancery róża z czekoladą ale się nie załapałam bo za późno zauważyłam róża z wanilią jest
Ja na chwilę obecną róży mam pod dostatkiem, więc celowałbym w coś innego (i najlepiej typowo męskiego tym razem)
Cytat:
3.a po co małolatowi swoje słuchawki dajesz
No weź nie daj, gdy poprosi Do głowy by mi nie przyszło, że tak się to skończy
Cytat:
urwać ?
Nawet ja nie dałbym rady Sprawdzałem

---

Kulka dla wszystkich chorujących --->
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 09:42   #809
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
No weź nie daj, gdy poprosi Do głowy by mi nie przyszło, że tak się to skończy

Nawet ja nie dałbym rady Sprawdzałem
1.prośbie zawsze można odmówić
2.nie doceniasz siły małolatów
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 09:44   #810
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LVI

Dobry
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 22:44:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.