Mamusie wrześniowe 2017 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 14:31   #931
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez strawberry_orange Pokaż wiadomość
Ten smoczek to NUK?
Dostałam go gratis w szkole rodzenia i moje dziecko chciało tylko ten (wcześniej kupiłam inne ale wypluwało). Tak samo z butelką - kupiłam dr brown bo takie super a skończyło się na avent natural otrzymany w gratisie bo Brown nie podpasował. Czasami te gratisy się przydają
Tak

Ja to w ogóle nie planuje smoczka dawać... ale może z tych planów co innego wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Skąd wiecie gdzie są warsztaty? Są jakieś strony z info?
Ja się dowiedziałam z fb bo kuzynka udostępniła, że weźmie udział w tym wydarzeniu.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 14:42   #932
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja już mam dwa smoczki i jedną butelkę - nie kupowałam ka, dostałam od siostrzenicy. Jak tak dalej pójdzie to sama nic dziecku nie kupię osobiście nie liczę nawet na to że nie dam dziecku smoczka, ale nie mam z tym problemu
Mam pytanie, ja chcę kp, ale chyba lepiej mieć w zapasie jakąś butelkę, co nie? I jedna wystarczy w razie 'W' ?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 14:53   #933
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Lepiej mieć butelkę i smokja miałam przeboje z kp i butla,laktator i mm były konieczne. Smokiem młoda pogardzila,ale czasem płakałam,zeby go w końcu zassala i dala mi żyćniestety Cycek wygrał i do dziś smokiem pluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 15:08   #934
_kornelia
Rozeznanie
 
Avatar _kornelia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Kornelia to chyba właśnie u mnie się już ten stan zapalny zrobił. W pierwszej ciąży nie brałam tej luteiny tylko duphaston. Dobrze ze juz dzisiaj wizyta... w nocy miałam taki sen ze nawet nie chce o nim pisać i teraz tylko czekam na 17:40 i usg żeby wiedzieć czy wszystko w porządku.
Dobrze, że masz dziś wizytę, bo taki stan zapalny, gdy się go nie leczy może być groźny.

Też miałam dziś nieciekawy sen 😕
Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Hej, witam się ledwo żywa
Mdłości mniejsze, ale energii 0%. Nie mam na nic z siły. Siedzę dziś cały dzień sama z młodym w domu i już mam wyrzuty sumienia, bo dałam mu tablet zamiast się bawić ale tak mi się noe chce...
Mi tez się zapalenie chyba od luteiny dowcipnej zrobiło. Wizyta w piątek. Najgorzej ze chce poprosic o dalsze zwolnienie, i później z nim do pracy jechać. Nerwów znów co niemiara... Eh narzekam tylko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miej wyrzutów sumienia, to nie Twoja wina, że się źle czujesz. Ja teraz siedzę na wolnym z córką, bo są u nas ferie i na okrągło są albo bajki albo gry na komputerze. Ale bardziej przejmuję się swoim złym samopoczuciem niż tym, że przez ten najgorszy czas troszkę pomogą mi te zapełniacze czasu

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Myk - najcięższe z głowy

Skąd wiecie gdzie są warsztaty? Są jakieś strony z info?

Dzisiaj o 19:20 prenatalne. Orientujecje się czy lekarz może nagrać mi na płytkę zwykłe usg?
To już chyba od lekarza zależy. U mnie daje tylko zdjecia. Fakt, że w 3d, no ale tylko zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Ja już mam dwa smoczki i jedną butelkę - nie kupowałam ka, dostałam od siostrzenicy. Jak tak dalej pójdzie to sama nic dziecku nie kupię osobiście nie liczę nawet na to że nie dam dziecku smoczka, ale nie mam z tym problemu
Mam pytanie, ja chcę kp, ale chyba lepiej mieć w zapasie jakąś butelkę, co nie? I jedna wystarczy w razie 'W' ?
Lepiej mieć. Jedna wystarczy. Później można dokupić, jeśli będzie potrzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_kornelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 15:23   #935
z1elona
Przyczajenie
 
Avatar z1elona
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Hej, witam się ledwo żywa
Mdłości mniejsze, ale energii 0%. Nie mam na nic z siły. Siedzę dziś cały dzień sama z młodym w domu i już mam wyrzuty sumienia, bo dałam mu tablet zamiast się bawić ale tak mi się noe chce...
Mi tez się zapalenie chyba od luteiny dowcipnej zrobiło. Wizyta w piątek. Najgorzej ze chce poprosic o dalsze zwolnienie, i później z nim do pracy jechać. Nerwów znów co niemiara... Eh narzekam tylko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie może ktoś za ciebie podrzucić zwolnienia? Żebyś się niepotrzebnie nie stresowała?
Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Ja już mam dwa smoczki i jedną butelkę - nie kupowałam ka, dostałam od siostrzenicy. Jak tak dalej pójdzie to sama nic dziecku nie kupię osobiście nie liczę nawet na to że nie dam dziecku smoczka, ale nie mam z tym problemu
Mam pytanie, ja chcę kp, ale chyba lepiej mieć w zapasie jakąś butelkę, co nie? I jedna wystarczy w razie 'W' ?
Ja miałam z pierworodnym i smoczek i butlę. Smoczek używaliśmy - ale tu akurat nie miałam oporów. Co do butelki to dostałam w gratis ie przy zakupie bepanthenu , ale nigdy nam się nie przydała. Próbowałam mu w niej wodę podawać jak go oduczalam od kp, ale on już wtedy (15/16 mies.) umiał pić z bidonu i kompletnie butli nie załapał




Co do snów - to tez miałam wczoraj dość realistyczny. sniła mi się moja kumpela, która chwalila się swoją córeczką , a jej mąż chodził z malutką na rączkach ( w realu nie mogą mieć dzieci, a on porusza się na wózku )...
z1elona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 15:33   #936
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Dzieci karmione piersią często gardzą smoczkiem. Moja córka nawet nie potrafiła pić mojego mleka z butelki a miałam kilka z różnymi smoczkiami. Na pewno warto mieć na wszelki wypadek butelkę w domu i opakowanie jakiegoś mm awaryjnie. Karmienie piersią wymaga dużo cierpliwości szczególnie na samym początku. Pamiętam jaki miałam kryzys jak wróciłam ze szpitala i zaczął się nawał, dziecko nie umiało jeszcze porządnie się przyssac przez co lykala dużo powietrza a później ulewala... to był najtrudniejszy czas w moim połogu. Później się dopasowalysmy i karmiłam 3 lata i 2 miesiące
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 16:26   #937
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

MYK fajnie że w pracy ok
MARTTB na początek jedną ci wystarczy, potem dokupisz. Ja z gratisów smoczek avent użyłam już w szpitalu bo by się syn ode mnie nie odkleił i ten smok mnie ratował. Ale ja od razu wiedziałam że u nas będzie smok i butla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 16:36   #938
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _kornelia Pokaż wiadomość

Nie miej wyrzutów sumienia, to nie Twoja wina, że się źle czujesz. Ja teraz siedzę na wolnym z córką, bo są u nas ferie i na okrągło są albo bajki albo gry na komputerze. Ale bardziej przejmuję się swoim złym samopoczuciem niż tym, że przez ten najgorszy czas troszkę pomogą mi te zapełniacze czasu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje za wsparcie już myślałam ze jestem najgorsza mama na świecie... mam nadzieje ze samopoczucie wkrótce się poprawi.

Codo smoczków to myśle ze warto mieć jeden w zapasie. Mój Stas dostał smoka na 3 dobę jeszcze w szpitalu bo miał bardzo silny odruch ssania, od początku był na piersi i nie zaburzyło mu tego odruchu a mi bardzo pomogło. Odstawiliśmy smoka jak miał równo rok a używaliśmy Lovi, butelek i laktatora tez Lovi - polecam całym sercem. Odciagalam w zasadzie od początku żeby tata mógł tez nakarmić moim mlekiem. Mm nigdy nie pił.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 17:04   #939
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

NAAMAH6669 powiedz jak odstawilaś smoczka roczniakowi? U nas non top leci Masza i Niedźwiedź. jeszcze jakiś czas temu byłam mega cięta na tv ale cocto dziecko ma robić w domu. Zabawek trochę jest ale to się nudzi, na dworze zimno i smog. Nie chce mi się szarpać z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 17:47   #940
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Dzieci karmione piersią często gardzą smoczkiem. Moja córka nawet nie potrafiła pić mojego mleka z butelki a miałam kilka z różnymi smoczkiami.
O właśnie!
Tego się obawiam. Mojej przyjaciółki córeczka jest na piersi, z butelki nie potrafi pić. Co się równa z tym że nigdzie nie wychodzą...

A ja chcę raz na jakiś czas podrzucić dzieciaka dziadkom
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 18:03   #941
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

To nie reguła. Moja pierś zaczęła ssac po miesiącu karmienia butelka.Ale smoka nie zaakceptowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 18:26   #942
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Jestem juz po wizycie. Maluch ma 2,2 cm ma dwie rączki i dwie nóżki. Pomiary wskazują na 8t5d. Wszystko jest ok. Następna wizyta za 2 tygodnie. Mam zrobić badania podstawowe.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Infekcja na szczęście jest powierzchowna i wywołana jest luteina i tym ze mam tam wyjątkowo sucho.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 19:04   #943
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

MartaSz no to super wieści Ja muszę przełożyć swoją wizytę na tydzień później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 20:17   #944
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Jestem juz po wizycie. Maluch ma 2,2 cm ma dwie rączki i dwie nóżki. Pomiary wskazują na 8t5d. Wszystko jest ok. Następna wizyta za 2 tygodnie. Mam zrobić badania podstawowe.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Infekcja na szczęście jest powierzchowna i wywołana jest luteina i tym ze mam tam wyjątkowo sucho.
Super

Ja pomieszalam i to nie była wizyta znusg prenatalnym, tylko dostałam od giną skierowanie na usg +Pappa na NFZ, ta wizyta musiała się odbyć ponieważ w tym gabinecie może wystawiać w skierowania
Dzidzia ma 4,5 cm, 11t3d. Bardzo dokładnie robił usg, widziałam każdą konczyne i nawet jakby palce u stóp fajnie było widać. Dla męża nagrał płytkę - nie film tylko tyle ile mógł. Dziś nie mam dostępu do kompa także jutro z mężem zobaczymy co tam jest. A prenatalne te co skierowanie dostałam mam 21.02 znów puścił mi serduszko - trochę za szybko bije, ale to już na IP lekarz też zauważył. Do tego badał przepływy i one też dźwięki wydawały.
Dziękuję za odpowiedzi co do butelki
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 20:20   #945
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Jestem juz po wizycie. Maluch ma 2,2 cm ma dwie rączki i dwie nóżki. Pomiary wskazują na 8t5d. Wszystko jest ok. Następna wizyta za 2 tygodnie. Mam zrobić badania podstawowe.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Infekcja na szczęście jest powierzchowna i wywołana jest luteina i tym ze mam tam wyjątkowo sucho.
Super


A moja wizyta już jutro. Ale o 19:30...
Nie doczekam się
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 21:09   #946
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
NAAMAH6669 powiedz jak odstawilaś smoczka roczniakowi? U nas non top leci Masza i Niedźwiedź. jeszcze jakiś czas temu byłam mega cięta na tv ale cocto dziecko ma robić w domu. Zabawek trochę jest ale to się nudzi, na dworze zimno i smog. Nie chce mi się szarpać z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zanim odstawiliśmy to redukowałam mu dawanie smoka w dzień, potrzebował tylko do spania. No i w ten sądny dzień jak zwykle tata usypiał wieczorem No i powiedział ze dziś nie będzie smoczka. Młody ponarzekal, kilka razy trzeba było do niego iść i go lulac i uspokajać i po kilku dniach zapomniał. Całkiem bezbolesnie to poszło.

Gratuluje udanych wizyt


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 21:14   #947
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Zanim odstawiliśmy to redukowałam mu dawanie smoka w dzień, potrzebował tylko do spania. No i w ten sądny dzień jak zwykle tata usypiał wieczorem No i powiedział ze dziś nie będzie smoczka. Młody ponarzekal, kilka razy trzeba było do niego iść i go lulac i uspokajać i po kilku dniach zapomniał. Całkiem bezbolesnie to poszło.

Gratuluje udanych wizyt


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jak wcześniej spał? budził się w nocy na smoczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 07:47   #948
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Hej, odnośnie oduczania smoczka:
Mój syn miał dwa latka, jak odstawiliśmy mu smoczek. Był bardzo do niego przywiązany, ale uznaliśmy, że już starczy. Tym bardziej, że miał pójść do przedszkola od 2,5 roku, a ja miałam wtedy urlop, więc nawet, jakby te przysłowiowe 3 noce się darł, to spoko.

Antek namiętnie przegryzał smoczki, a chciał tylko avent, więc raz na dwa tygodnie trzeba było uzupełniać zapas. I pewnego dnia, kiedy po raz kolejny przegryzł gumę, powiedziałam:
- Antoś, wyrzuć go do śmieci, bo ma dziurę i jest niedobry.
A Antoś nie znając konsekwencji pozbycia się najlepszego przyjaciela wyrzucił go do kosza.

Gdy nadeszła pora spania, zaczął się domagać. Było marudzenie, jęki itp. ale jakoś zasnął. W nocy kilka razy się obudził, i faktycznie trwało to jakieś 3 noce. W dzień zasypiał bez problemu i o dziwo, lepiej spał, gdyż nie budziło go wypadnięcie smoczka z buzi.

Pytał się jeszcze o niego kilka miesięcy, jak widział u innych dzieci to widziałam w jego oczach żądzę mordu, ale przypominałam mu, że śmieciarka zabrała i nie ma. Tak to u nas wyglądało.

Oczywiście miałam mu w ogóle nie dawać. Dałam po przyjeździe ze szpitala
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 07:59   #949
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

AJAKASIA ja liczę na to że w wakacje może będzie więcej atrakcji i synek trochę więcej zrozumie. No teraz mamy lęk separacyjny, idą zęby, za dużo tej tragedii na raz. Jedyne co to znów chcę ograniczyć smoka do minimum, czyli do spania jak było kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 09:32   #950
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Marta super wiadomosciDziewczyny które biorą luteine mam pytanie.Jak to jest z objawami?Czy ona może sztucznie je pokazywać?Chodzi mi oto że póki jej nie brałam i miałam mase objawów to byłam spokojna że dzidzia żyje i się rozwija.Teraz biorę i nie jestem w stanie tego określić bo widzę że czuje się po niej gorzej.I moje pytanie brzmi.Skoro nie plamię nie krwawie to mogę być spokojna że wszystko jest ok?Taka głupia refleksja mnie wzięła.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 09:52   #951
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Juka myślę, że nie powinnaś się zamartwiac. Jeśli na poprzedniej wizycie było wszystko ok to tym bardziej.

Wydaje mi się, że objawy mogą być silniejsze bo to przecież progesteron.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 10:12   #952
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Marta super wiadomosciDziewczyny które biorą luteine mam pytanie.Jak to jest z objawami?Czy ona może sztucznie je pokazywać?Chodzi mi oto że póki jej nie brałam i miałam mase objawów to byłam spokojna że dzidzia żyje i się rozwija.Teraz biorę i nie jestem w stanie tego określić bo widzę że czuje się po niej gorzej.I moje pytanie brzmi.Skoro nie plamię nie krwawie to mogę być spokojna że wszystko jest ok?Taka głupia refleksja mnie wzięła.
Ja biorę 2x dziennie pod jezyk i u mie jak nie było objawów tak nie ma. Jedynie brak@ i pełniejsze piersi. I mnei brak objawów trochę martwi. Jutro wizyta więc wszystko sie wyjaśni. Już się boje W poprzedniej ciązy niby też nie miałam ale byłabym spokojniejsza jakby chociaz minimalne mdłości się pojawiły
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 10:42   #953
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Muszę jechać po sukienkę na wesele bo w sobotę idziemy ale mi się nie chcę - jeszcze jak nie będzie tej co chcę to będę musiała wszystkie sklepy obejść - nie znoszę kupować ciuchów , zwłaszcza zimą
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 10:43   #954
_kornelia
Rozeznanie
 
Avatar _kornelia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
O właśnie!
Tego się obawiam. Mojej przyjaciółki córeczka jest na piersi, z butelki nie potrafi pić. Co się równa z tym że nigdzie nie wychodzą...

A ja chcę raz na jakiś czas podrzucić dzieciaka dziadkom
Nie obawiaj się na zapas. Dzieci mają różne upodobania

Ale wydaje mi się, że każde dziecko nauczy się pić z butelki, bo jak mama z jakiegolwiek względu nie może dziecka nakarmić piersią, to przecież jakoś zjeść ta dziecinka musi.

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ja biorę 2x dziennie pod jezyk i u mie jak nie było objawów tak nie ma. Jedynie brak@ i pełniejsze piersi. I mnei brak objawów trochę martwi. Jutro wizyta więc wszystko sie wyjaśni. Już się boje W poprzedniej ciązy niby też nie miałam ale byłabym spokojniejsza jakby chociaz minimalne mdłości się pojawiły
Ktory tc u Ciebie? Ale skoro w poprzedniej ciąży nie miałaś objawów, to może tak już masz. Ja bym oddała wszystko za jeden dzień bez objawów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_kornelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 10:51   #955
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Czbasia mój gin wczoraj powiedział ze że względu na to podrażnienie może mi przepisać luteine doustna ale jego zdaniem ona jest dużo słabsza od dowcipnej.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 11:13   #956
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Juka myślę, że nie powinnaś się zamartwiac. Jeśli na poprzedniej wizycie było wszystko ok to tym bardziej.

Wydaje mi się, że objawy mogą być silniejsze bo to przecież progesteron.

Tak wszystko było ok.Nawet dzidzia była troszkę większa niz z OM.Wiem że mogą być silniejsze.Biorę dwa razy dziennie pod język i właśnie przez to że ją biorę nie jestem w stanie stwierdzić czy bez niej mam objawy czy nie.I to mnie trochę martwi.Chociaż jeszcze przed wizytą objawy powoli ustępowały a na usg wszystko ok.Hmm mam nadzieję że przy kolejnej ciąży będę spokojniejsza.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 11:24   #957
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Tak wszystko było ok.Nawet dzidzia była troszkę większa niz z OM.Wiem że mogą być silniejsze.Biorę dwa razy dziennie pod język i właśnie przez to że ją biorę nie jestem w stanie stwierdzić czy bez niej mam objawy czy nie.I to mnie trochę martwi.Chociaż jeszcze przed wizytą objawy powoli ustępowały a na usg wszystko ok.Hmm mam nadzieję że przy kolejnej ciąży będę spokojniejsza.
Ja biorę Duphaston dwa razy dziennie i objawów prawie żadnych nie mam.
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 11:27   #958
Bhajka
Raczkowanie
 
Avatar Bhajka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja miałam wizytę w poniedziałek i wszystko OK poza bakteriami, które mi wyszły przy badaniach Dostałam globulki na 5 dni i tabletki, po czym muszę powtórzyć badania. Mam nadzieję, że już ich nie będzie

Co do wesela... ja idę w czerwcu, także będę już z brzuszkiem. To dopiero będzie problem z zakupem fajnej sukienki
Bhajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 11:32   #959
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Ja biorę Duphaston dwa razy dziennie i objawów prawie żadnych nie mam.
W poprzedniej ciąży miałam dupka Też objawów zero
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 11:38   #960
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

A ja mam w lipcu i w sierpniu wesela, w tej samej rodzinie, wiec musze kupić 2 sukienki. 😀 aa bede juz pewnie jak wieloryb 😀. Moja wizyta juz jutro, mam troszkę stresa, ale staram sie uspokoic. Ja nie mam zadnych lekow, jedynie witaminy.. Ciekawe czy jutro cos mi przepisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 11:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.