Kupujemy BB Creamy IV - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 07:14   #1051
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
O tym kiedy rusza wysylki i rozliczenia.
Ale wysyłki przecież trwają, tylko nie są wpisywane...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-06-15 o 07:21
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:07   #1052
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale wysyłki przecież trwają, tylko nie są wpisywane...
już powpisywane...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:13   #1053
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
już powpisywane...
O widzisz, wczoraj sprawdzałam, dziś nie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-06-15 o 08:15
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:16   #1054
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

: o no pięknie,nic nie rozumiem...
Zaraz ide na poczte sprawdzić co mi wysłano...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:37   #1055
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
: o no pięknie,nic nie rozumiem...
Zaraz ide na poczte sprawdzić co mi wysłano...
ja nic nie rozumiem, wszyscy się martwimy, zarówno o zdrowie Ani, jak i o całą sytuację, nie dostajemy żadnej informacji, czy wszystko w porządku, tylko takie widmowe uzupełnianie i paczki niespodzianki - ja się czuję z tym niekomfortowo i nie wiem o co chodzi, wcześniej było tu miło, teraz jakoś tak, no dziwnie.

Aniu, czy nie możesz napisać nam jak się czujesz, co się Ci stało, dlaczego się nie odzywałaś (zmęczenie, choroba, szpital), czy w przyszlości bedziesz prowadzić rozbiórki, czy w ogóle to Ty wysyłasz?

Bo jakikolwiek szum i problem tu powstał, to TYLKO dlatego, że nei mieliśmy żadnej konkretnej wiadomości od Ciebie czy rodziny, że sprawy są w porządku i ruszą wtedy, a wtedy.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

sprawdziłam swoje arkusze, niby mam mieć wysyłkę jutro, tylko czego? Patrzę, że odznaczone jest tylko wysłanie ostatnich 5 sztuk próbek kremu pod oczy TH of... mam nadzieję, ze coś więcej wpadnie.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:14   #1056
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hmmm a niedawno sama tak się na nią wkurzałaś...
Nie hmmm bo dalej się wkurzam ale żadna z nas nie wie tak naprawdę czemu Ania tu nie wchodzi i rzucanie oskarżeń typu że wcale nie jest po operacji jest trochę nie na miejscu. Logować się na FB moze siostra Ani np. Co nie oznacza że ten kto się tam loguje mógłby się zalogowac i tu i nam napisać co się dzieje

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
SzatAnka71 nie dziwię się dziewczyną, że się nakręcają, skoro podobno Ania wchodzi na fb czy all to co na wizaż już nie mogła ? Moje zamówienie nie jest duże bo na około chyba 80 zł w porównaniu z niektórymi dziewczynami ale nie znalazłam tych pieniędzy na ulicy. Nic się odzywałam, bo myślałam, że ok Ania jest w szpitalu to poczekamy różne sa sytuacje w życiu ale teraz hmm powiem tak, że jakoś trudno mnie w tą chorobę uwierzyć.
Nie usprawiedliwiam Ani i nie zamierzam bo nie wiem co się stało, na razie czekam a potem trzeba będzie gdzieś to zgłosić bo takie traktowanie nas jest nie fair tym bardziej że paczki do dziewczyn docierają więc Ania przypuszczalnie wie ze się denerwujemy ale nas olewa

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
: o no pięknie,nic nie rozumiem...
Ja też dlatego nie rozpisuję się tutaj.


Były czasy kiedy Ania np wyjeżdżała na weekend i pisała tutaj coś w stylu: dziewczyny wyjeżdżam a Wy rozbierajcie co chcecie byleby dla mnie coś zostało a ja później to ogarnę. Już wtedy mogła napisać ze za dużo rozbiórek i że najpierw ogarnie to co już się rozebrało a jeszcze nie dotarło a później zamawiamy dalej.

Troszkę to za daleko poszło.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:27   #1057
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Były czasy kiedy Ania np wyjeżdżała na weekend i pisała tutaj coś w stylu: dziewczyny wyjeżdżam a Wy rozbierajcie co chcecie byleby dla mnie coś zostało a ja później to ogarnę. Już wtedy mogła napisać ze za dużo rozbiórek i że najpierw ogarnie to co już się rozebrało a jeszcze nie dotarło a później zamawiamy dalej.

Troszkę to za daleko poszło.
zgodzę się, te rozbiórki były od paczatku źle przeprowadzane, powinno być jak na innych watkach, otwieram zamówienie nr 1, zamykam je, rozsyłam rzeczy do wszystkich i dopiero wtedy mogę otworzyć zamówienie nr 2, a nie, że tutaj było po kilka zamówień otwartych i stąd się wzięły problemy, bo powiedzmy sobie szczerze nikt by nie ogarnął takiej ilości produktów, słoiczków-wiecie jak to jest pakowane, owijane tą folią itd myślę, że trochę potrwa wyjście z tego i może dobrze, że tak się stało, przestałyśmy zamawiać i zapisywać na kolejne rzeczy i teraz jest szansa, że Ania się z tego wygrzebie-wysyłki trwają, więc pozostaje tylko czekać.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 09:56   #1058
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
to ja poproszę te osamotnione 4 sztuki

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
mozna prosic 15 ml ? The Face Shop Natural Sun SPF 45, 6,03 zł/ 5ml, do wzięcia 1x5ml
Ale zostało 5 - dopisać, czy jeśli tak mało, to nie chcesz?
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do niej, ale nikt nie odebrał, więc nie wiem co to będzie

ANIU, prosimy o jakikolwiek kontakt.
Daj chociaż znać, ile czasu Ci potrzeba na ogarnięcie tego wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Estelle, wpłaciłam dziś za samą misshę #27. Wstrzymałam się na chwilę z pełnowymiarówką, bo odkryłam nowy dosyć fajny BB i chwilę muszę się zastanowić. W tytule przelewu napisałam też pełnowymiarówkę, ale tym się nie sugeruj, bo pospieszyłam się i już nie wykreślałam. W takich sprawach wolisz pw, czy na forum?
OKi
Forma kontaktu - obojętne
W takim razie wstrzymuję się z pełnym wymiarem, daj znać, jak zwrócić pieniądze.
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ja biorę tyle ile mam zapisane, może być w wyższej cenie


Będziesz mogła wysłać mi w wolnej chwili co tam dla mnie masz
Ok
Będę mogła , postaram się przygotować paczkę na poniedziałek

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Aktualności:

Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21, cena ok 5,5 zł / 5ml, wolnych 4x5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- 'Estelle' - 5ml
- Kami007 - 5ml
- Himee - 5ml
- laedere - 5ml

Sulwhasoo Snowise Whitening Serum, 1,85 zł/szt, rozbiórka zamknięta
- laedere - 1 szt
- brzozka88 - 5 szt
- kami007 - 4 szt

The Face Shop Natural Sun SPF 45, 6,03 zł/ 5ml, do wzięcia 1x5ml
- laedere - 5ml

- maneo444 -5ml [?]

Wreszcie FaceShop przylazło
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:15   #1059
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
zgodzę się, te rozbiórki były od paczatku źle przeprowadzane, powinno być jak na innych watkach, otwieram zamówienie nr 1, zamykam je, rozsyłam rzeczy do wszystkich i dopiero wtedy mogę otworzyć zamówienie nr 2, a nie, że tutaj było po kilka zamówień otwartych i stąd się wzięły problemy, bo powiedzmy sobie szczerze nikt by nie ogarnął takiej ilości produktów, słoiczków-wiecie jak to jest pakowane, owijane tą folią itd myślę, że trochę potrwa wyjście z tego i może dobrze, że tak się stało, przestałyśmy zamawiać i zapisywać na kolejne rzeczy i teraz jest szansa, że Ania się z tego wygrzebie-wysyłki trwają, więc pozostaje tylko czekać.
Moim zdaniem nie na miejscu jest teraz takie pisanie... Skoro od początku te rozbiórki były przeprowadzane nie tak jak powinny to po co zaczęłaś brać w nich udział? Denerwuje mnie wywlekanie teraz wszelkich brudów na Ankę... Wszystko było ok moim zdaniem. Skoro pisała, że daje sobie radę, to dlaczego miałyśmy decydować za nią? Teraz pozostaje nam tylko czekać, bo nic innego nie jesteśmy w stanie zrobić. A może jednak jakimś cudem Ania się odezwie. Ale proszę - nie wywlekajcie teraz takich rzeczy, bo jeśli wg Was już dawno coś było nie tak, to nie musiałyście się zgłaszać do tych rozbiórek...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:39   #1060
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

LejdiNati, napisalam na fejsie do Ciebie
Ja nie wiem czy cos bylo zle czy dobrze kiedys i chce tylko zeby teraz kazdy dostal swoje zamowieni czy pieniazki. I mysle ze nie ma sensu rozstrzygac co,czyja wina, czemu... czy bylysmy naiwne, czy to bylo do przewidzenia. To nic nie da,nie ma po co sie zameczacc, klocic, obrazac. Najwaznniejsze jest zeby problem rozwiazac a komentarze sa biernym dzialaniem.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:02   #1061
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie na miejscu jest teraz takie pisanie... Skoro od początku te rozbiórki były przeprowadzane nie tak jak powinny to po co zaczęłaś brać w nich udział? Denerwuje mnie wywlekanie teraz wszelkich brudów na Ankę... Wszystko było ok moim zdaniem. Skoro pisała, że daje sobie radę, to dlaczego miałyśmy decydować za nią? Teraz pozostaje nam tylko czekać, bo nic innego nie jesteśmy w stanie zrobić. A może jednak jakimś cudem Ania się odezwie. Ale proszę - nie wywlekajcie teraz takich rzeczy, bo jeśli wg Was już dawno coś było nie tak, to nie musiałyście się zgłaszać do tych rozbiórek...

w części sie z Toba zgadze ze wywlekamy takie spray teraz, nie ma Anki nie moze sie bronić czy wyjasnić ale zwróć uwagę ze jak była na wątku to bardzo czesto nie odpowiadała na pytania, trzeba było ponawiac wciąż pytania to raz a kiedys była jakas nerwowa atmosfera z pytaniami i wysyłkami to Anka miała wiele obrończyń i tak w sumie człowiek to sie juz bał zapytac o cokolwiek....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 11:10   #1062
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja bylam w zamowieniu 16 i wszystko oprocz zelu slimakowego mizona dostalam. Z tym, ze bralam pelne wymiary.
Moze faktycznie jest z czyms problem?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:21   #1063
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja przedtem nie miałam zastrzeżeń, wiedziałam że będę trochę czekać bo pakowanie itp to strasznie dużo czasu zajmuje. I było ok, teraz coś się stało i niewiem co i dlaczego
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:33   #1064
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dostałam 3 swoje rzeczy i 4 próbki gratis (w pudełku z Korei,które w Gliwicach było awizowane 11.06 więc wszystko idzie na bieżąco). Pismo takie jak zawsze.
Kompletnie nic nie rozumiem z tej sytuacji...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:48   #1065
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Dostałam 3 swoje rzeczy i 4 próbki gratis (w pudełku z Korei,które w Gliwicach było awizowane 11.06 więc wszystko idzie na bieżąco). Pismo takie jak zawsze.
Kompletnie nic nie rozumiem z tej sytuacji...

Może jej przykro i nie może się pozbierać. Może chce wyjść na prostą i wtedy napisać, może naprawdę tak źle się czuje po operacji, że nie ma sił na poruszanie tu rozmowy. Coś czuję, że jej naprawdę ciężko, no mi by było cholernie przykro i bym się poryczała... choć z drugiej strony bym napisała jakaś wiadomość orientacyjną dla wszystkich.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:50   #1066
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Skoro przesyłki lecą to chyba jest nadzieja na pozytywne rozwiązanie tej sytuacji. Jakby Ania była w domu to raczej by do nas zajrzała. Tak mi się wydaje. Wierze że niedługo się odezwie i syytuacja się wyjaśni.
Mam nadzieje że z Anią wszystko ok
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:55   #1067
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Ja bylam w zamowieniu 16 i wszystko oprocz zelu slimakowego mizona dostalam. Z tym, ze bralam pelne wymiary.
Moze faktycznie jest z czyms problem?
Problem jest, bo swego czasu Ania pisała o ginących paczkach, zgłoszeniu na Policję, a ostatnio o nieuczciwym sprzedającym, co nie wysłał paczki rejestrowanej, przesyłka nie doszła, a cwaniak zwrócił tylko za dopłatę do tracking number.

Ale większy problem polega na tym, że z Anią nie ma kontaktu

Dobrze wiedzieć, że jednak dzieje się coś pozytywnego i paczki są wysyłane. To zawsze coś na plus i oznaka, że nie ma złej woli z jej strony.
Wierzę, że niedługo i sama Ania da znać na wątku i powie, co i jak, z czym są jeszcze problemy - o to nam wszystkim chodzi.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 12:03   #1068
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

A może się obraziła?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 12:21   #1069
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A może się obraziła?
Też się zaraz obraże. Paczka wysłana wczoraj, w arkuszu odznaczone tylko 2 rzeczy a jeszcze na 10 innych czekam
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 12:41   #1070
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Też się zaraz obraże. Paczka wysłana wczoraj, w arkuszu odznaczone tylko 2 rzeczy a jeszcze na 10 innych czekam
Ale moze więcej dostaniesz tylko nie jest odznaczone
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 12:45   #1071
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale moze więcej dostaniesz tylko nie jest odznaczone
Kurcze dobrze by było.

Osobiście nie stać mnie na tyle przesyłek i ciągłe dopłacanie do tego, bo sens rozbiórek chyba się zatraca. Mogę dopłacić do jednej większej paczki, ale nie do 5, po kilka pierdółek.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:45   #1072
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wreszcie FaceShop przylazło

Czy mogłabym Ci zapłacić w poniedziałek za Lioele, Face Shop oraz tę jedną próbeczkę wybielającego czegoś?
Za elmonga i korektor juz zapłaciłam z lekką nadpłatą.
Oczywiście jesli potrzebujesz fundusze "na już" to coś wykombinuje i postaram sie dzisiaj wieczorem posłac przelew. Ale nie ukrywam, że byłabym bardzo wdzięczna gdyby mogła przelew posłać w poniedziałek rano.
laedere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:51   #1073
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość

Czy mogłabym Ci zapłacić w poniedziałek za Lioele, Face Shop oraz tę jedną próbeczkę wybielającego czegoś?
Za elmonga i korektor juz zapłaciłam z lekką nadpłatą.
Oczywiście jesli potrzebujesz fundusze "na już" to coś wykombinuje i postaram sie dzisiaj wieczorem posłac przelew. Ale nie ukrywam, że byłabym bardzo wdzięczna gdyby mogła przelew posłać w poniedziałek rano.
Nie widzę problemu
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:07   #1074
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Może jej przykro i nie może się pozbierać. Może chce wyjść na prostą i wtedy napisać, może naprawdę tak źle się czuje po operacji, że nie ma sił na poruszanie tu rozmowy. Coś czuję, że jej naprawdę ciężko, no mi by było cholernie przykro i bym się poryczała... choć z drugiej strony bym napisała jakaś wiadomość orientacyjną dla wszystkich.
Z ust mi to wyjelaś

Aniu, jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy to pisz! Ja mieszkam względnie blisko Gliwic, wiec mogłabym w jakiś dzień podskoczyć do Ciebie (na tyle na ile grafik w robocie bedzie mi na to pozwalał, bo pracuję na zmiany). I obiecuję, ze nie bedę zadawać zadnych niewygodnych pytań. Chcę tylko pomóc. Mogę np. owijać słoiczki albo pakować przesyłki.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie widzę problemu
laedere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:48   #1075
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie na miejscu jest teraz takie pisanie... Skoro od początku te rozbiórki były przeprowadzane nie tak jak powinny to po co zaczęłaś brać w nich udział? Denerwuje mnie wywlekanie teraz wszelkich brudów na Ankę... Wszystko było ok moim zdaniem. Skoro pisała, że daje sobie radę, to dlaczego miałyśmy decydować za nią? Teraz pozostaje nam tylko czekać, bo nic innego nie jesteśmy w stanie zrobić. A może jednak jakimś cudem Ania się odezwie. Ale proszę - nie wywlekajcie teraz takich rzeczy, bo jeśli wg Was już dawno coś było nie tak, to nie musiałyście się zgłaszać do tych rozbiórek...
Ja nic nie wywlekam, próbuję to sobie jakoś w głowie ułożyć jak każdy, masz rację mogłam nie brać udziału i przy każdym zamówieniu mówiłam sobie to jest ostatnie, ale spirala się nakręcała i musiało się to w końcu urwać, bo jak już napisałam, według mnie jeden człowiek nie jest w stanie tego ogarnąć i nie jest to z mojej strony wywlekanie brudów na Anię-tylko próba tłumaczenia
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:43   #1076
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


Ale zostało 5 - dopisać, czy jeśli tak mało, to nie chcesz?
o matko jak ja przeczytalam ze zostalo 15 dopisac dopisac ile tam zostało to zgarne
podliczysz mnie za wszystko ?

Wogóle ja to podziwiam dziewczyny organizujace rozbiorki.u Estelle zamawialam jakies 3 kremy, i jednego eei moge sobie przypomniec, a one maja tyle dziewczyn ogarnac brawo
__________________


Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2012-06-15 o 16:45
maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:25   #1077
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Hmmm ktoś odznaczył mi w arkuszu to co dostałam... Czyli pełen dostęp do nich musi mieć.
Coraz dziwniej to wygląda...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:47   #1078
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Hmmm ktoś odznaczył mi w arkuszu to co dostałam... Czyli pełen dostęp do nich musi mieć.
Coraz dziwniej to wygląda...
Jak wysyła/wysyłają to dobrze że jest odznaczane bo powstałby bałagan.
Musi to Ania albo siostra wchodzić do arkusza bo przecież nie zapamięta co dla kogo ma wysłać. Ale odezwać by się mogła
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 19:28   #1079
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Hej, ja tez dostalam przesylk .. szkoda tylko ze bez holiki i scandala czyli glownych rzeczy z mojego zamowienia, a wszystko mialo isc w jednej paczce, teraz nie wiem czy mam doplacac do kolejnej ?
Aniu jesli nasz czytasz dziekuje za dodatkowe probki.
Łatwiej by nam było gdybyś sie odezwała
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA

Edytowane przez marsylia
Czas edycji: 2012-06-15 o 19:32
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 19:34   #1080
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny a Wy wiecie może jak to jest z zaginionym listem poleconym? Bo w dalszym ciągu nie doszło mi nic od Ani Jest jakiś "termin" do kiedy można taką przesyłkę zareklamować? I czy da się coś zrobić nie mając numeru nadania?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.