Szkoła jak zakon, albo więzienie. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 00:02   #1051
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Smieszne to jest, ze mlodym trzeba wszystko tlumaczyc i uzasadniac i podac takie powody, zeby Ci mlodzi laskawie uznali je wystarczajace przyczyny Jesli komus sie wszystko wydaje glupie, to nie jest partnerem do dyskusji i swiadczy to tylko o tym, ze takiej osobie bedzie lepiej z zakazami i nakazami.

Ogolnie rzecz biorac, to jak mlodziez chce byc szanowana i zeby im wszystko tlumaczyc, to niech na to najpierw odpowiednim zachowaniem zasluzy.
Brawa dla tego pana!!!!


Zamordyzm byc musi. Przypomina mi sie kwestia z Chlopaki nie placza o tym jakto kobietom chlopi zakladali homonto i orali nimi pole. Teraz ta mlorziez takaaaa pokrzywdzona, a tak naprawde to maja luksusowe zycie w porownaniu z tym co bylo jeszcze kilkadziesiat lat temu.

Swoja droga tajemnica poliszynela jest, ze w krajach, w ktorych dobre szkoly sa tylko platne, najwieksza popularnoscia ciesza sie te zamordystyczne.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 01:56   #1052
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Dla mnie szkoly teraz wychowuja na az nazbyt pokornych- sluchaj nauczycieli, sluchaj dyrektora potem przez reszte zycia sluchaj swoich szefow, rob co Ci kaza i nie protestuj

Zycze powodzenia komus kto tak ciagle daje sie ustawiac innym

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:34 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a tak moja droga

do sklepu spożywczego,do pracy w kuchni nie pomalujesz paznokci,nie mówiąc o długich.
do biura nie pojdziesz w rozpuszczonych i natapirowanych włosach,bez rajstop.mężczyźni nie mogą pracować zdejmując marynarkę-musza się grzać i topić,bo tak fachowo wygląda

chcesz jeszcze przykładów?
Jak sie pracuje dla kogos to owszem.
Jak sie ma cos swojego- hulaj dusza

Ja czesto mam rozpuszczone wlosy ( za zadbane, blyszczace czemu by je chowac ), caly czas czerwone paznokcie i jakos mi to jeszcze nigdy nie przeszkodzilo w zadnej wspolpracy z kimkolwiek Znam sie na tym co robie, udzielam fachowych odpowiedzi na pytania- i to sie liczy a nie kolor moich paznokci

Jestem czestym gosciem u jednej pani notariusz- ani razu jej w garsonce nie widzialam. Za 1 razem myslalam, ze to jakas pomoc tylko a nie notariusz
I co? Terminy calkowicie oblozone.

Dla mnie ten argument z ubiorem- w doroslym zyciu bedziesz sie musiala dostosowywac i ubierac tak i tak to lepiej juz teraz jest srednio przekonywujacy

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
Trafiłaś jak kulą w płot, ja akurat pracowałam w miejscu w którym nie mogłam mieć ŻADNEGO lakieru, nawet bezbarwnego, na paznokciach, żadnego makijażu, żadnej biżuterii, włosy związane, i nawet nie mogłam gumy żuć po posiłku. Są różne miejsca, każde ma swoje reguły i należy się do nich dostosować.


Gdzie ty pracowalas, kobieto?

---------- Dopisano o 02:56 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość




szkoła szkole nie równa.
trzeba też umiec znaleść dobre strony,np cieszyć się,że nie macie giertychowskich mundurków.

dzięki szkole będzie mogła wybierać,gdzie pójdziesz do pracy.możesz trafić na zmywak i nosić paskudną czapeczkę na włosach i brudny fartuch,lub do biura i nosić eleganckie szpilki i garonki
Juz skonczylam szkole

I to, ze mi sie fajnie w zyciu zawodowym akurat w moim przypadku wcale a wcale nie jest zalezne od szkoly. Wiec akurat u mnie nie ma zadnego dzieki szkole

A z ta wiedza- no coz- w wiekszosci wyparowala

Edytowane przez lotta6
Czas edycji: 2010-02-04 o 01:59
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 04:52   #1053
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
Dla mnie szkoly teraz wychowuja na az nazbyt pokornych- sluchaj nauczycieli, sluchaj dyrektora potem przez reszte zycia sluchaj swoich szefow, rob co Ci kaza i nie protestuj

Zycze powodzenia komus kto tak ciagle daje sie ustawiac innym
1) A to szkoly wychowuja, teraz szczegolnie ?
2) Wg mnie mylisz bycie ustawianym przez innych a proste uznawanie hierarchii panujacym w danym miejscu.
Nie sluchanie szefa, to zaden bunt. Zreszta, zawsze jak ktos uwaza to za sytuacje wymagajaca zbytniej pokory, to moze isc na swoje i nikt nad glowa nie bedzie stal

__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 06:02   #1054
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Lotta, nie hulaj dusza, bo istnieją przepisy sanitarne, które wyraźnie pewnych rzeczy zakazują przy pracy w spożywce czy pielęgniarstwie, dajmy na to

A co do Twego zdania o szkołach - szkoda reagować. Wejdź do pierwszego lepszego gimnazjum i skonfrontuj to sobie z tym, co piszesz - masz mikre pojęcie o rzeczywistości.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:31   #1055
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
Dla mnie szkoly teraz wychowują
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:34   #1056
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

A moze jeszcze jednak istnieja szkoly, ktore probuja wychowywac i nawet sie im to udaje. Znacie kazda szkole w Polsce?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16947476]

A co do Twego zdania o szkołach - szkoda reagować. Wejdź do pierwszego lepszego gimnazjum i skonfrontuj to sobie z tym, co piszesz - masz mikre pojęcie o rzeczywistości.[/QUOTE]

Ale, ze co mam zobaczyc w tym gimnazjum?
Chyba sie wiele pozmienialo przez te pare lat, ja skonczylam gimnazjum w 2005 roku i przez moja kadencje az takie zle rzeczy sie nie dzialy Ale moze zalapalam sie na ostatnie lata normalnych gimnazjalistow?

Ty jestes nauczycielka czy tylko mi sie tak wydaje?

Edytowane przez lotta6
Czas edycji: 2010-02-04 o 13:39
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:38   #1057
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
A moze jeszcze jednak istnieja szkoly, ktore probuja wychowywac i nawet sie im to udaje. Znacie kazda szkole w Polsce?
Lotta6, ale to Ty napisalas zdanie szkoly wychowuja = dotyczy wiekszosci/ogolu, a nie ktokolwiek inny stwierdzil, ze zadna szkola nie wychowuje, wiec Twoj argument z punktu widzenia logiki nie ma sensu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 13:46   #1058
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Ale Wy tez zareagowaliscie jakby zadna nie wychowywala
Tak to chociaz zrozumialam Szkoda czasu na off top dalszy.

Szkoly wychowuja, ale ze nieskutecznymi metodami to inna sprawa
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:55   #1059
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
lotta6;16947333]Dla mnie szkoly teraz wychowuja na az nazbyt pokornych- sluchaj nauczycieli, sluchaj dyrektora potem przez reszte zycia sluchaj swoich szefow, rob co Ci kaza i nie protestuj

Zycze powodzenia komus kto tak ciagle daje sie ustawiac innym
mieszkasz w panstwie prawa i ciebie również obowiązują przepisy.



Cytat:
Jak sie pracuje dla kogos to owszem.
Jak sie ma cos swojego- hulaj dusza
nie tak HULAJ DUSZA...prywatni przedsiębiorcy również są zobowiązani do przestrzegania przepisów.
inaczej jest to pod rządmi kogoś drugiego,bo on wymaga w pracy dyscypliny,jednak może udać ci się 5 ,a za 6 wpadniesz.
oj zaboli mandat
Cytat:
Ja czesto mam rozpuszczone wlosy ( za zadbane, blyszczace czemu by je chowac ), caly czas czerwone paznokcie i jakos mi to jeszcze nigdy nie przeszkodzilo w zadnej wspolpracy z kimkolwiek Znam sie na tym co robie, udzielam fachowych odpowiedzi na pytania- i to sie liczy a nie kolor moich paznokci
a to dlatego,że pracujac przy żywności nikt nie musi kupowac twoich włosów i odprysków z lakieru.
Cytat:
Jestem czestym gosciem u jednej pani notariusz- ani razu jej w garsonce nie widzialam. Za 1 razem myslalam, ze to jakas pomoc tylko a nie notariusz
I co? Terminy calkowicie oblozone.
sam ubiór nie jest obwaroany przepisami,ale morlanym kodeksem.gdyby pani notariusz pracowała u kogoś już nie byłaby taka frywolna

Cytat:
Dla mnie ten argument z ubiorem- w doroslym zyciu bedziesz sie musiala dostosowywac i ubierac tak i tak to lepiej juz teraz jest srednio przekonywujacy
no tak.MŁODZI GNIEWNI

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------





---------- Dopisano o 02:56 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------


Cytat:
Juz skonczylam szkole

I to, ze mi sie fajnie w zyciu zawodowym akurat w moim przypadku wcale a wcale nie jest zalezne od szkoly. Wiec akurat u mnie nie ma zadnego dzieki szkole

A z ta wiedza- no coz- w wiekszosci wyparowala
pewnie ściągałaś

jak mniemam pracujesz pewnie u rodziców,bo nie znalazłaś milona na ulicy,żeby samemu zacząć pracować na siebie.
pamiętaj,ze dziś masz się dobrze,a jutro nie wiadomo ,czy nie będziesz musiała iśc do kogoś pracowac i dostosowac się do reszty
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 15:47   #1060
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Nie pracuje u rodzicow Rodzine mam totalnie nieprzedsiebiorcza.

I wcale nie trzeba miec fortuny, zeby zaczac. Ja z przyjacielem zaczelam wspolprace z naprawde niewielka kwota Moja znajoma rozpoczela sprzedaz od sprzedazy okularow i torebek na allegro, powoli powoli odkladajac doszla do swojego sklepu internetowego i ma coraz wieksza oferte.
Ale nie o tym temat jest

Z niektorych przedmiotow sciagalam owszem, przyznaje sie. Ale nie z wszystkiego, a co nie jest powtarzane umyka latwo. Szczegolnie jak sie potem przez glowe przetaczaja setki innych wiadomosci, ktore sa wazniejsze od szkolnych definicji

Czas chyba na powrot do tematu

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jedno gimnazjum opisane było jako spokojne, drugie - chociażby ten fragment " Natomiast większość gimnazjalistek, które spotykam w komunikacji miejskiej w Krakowie, to dramat - uszy puchną od oddzwek, oczy bolą od makijazu mocniejszego niż ja mam na wyjscia wieczorowe, pacnąć taką w tyl głowy a maska z przodu odpadnie.
Racja z tymi odzywkami

Edytowane przez lotta6
Czas edycji: 2010-02-04 o 14:50
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.