Alien - banalny czy nowatorski? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 18:52   #91
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Ja jak pisałam wcześniej bardzo lubie Aliena, na razie go nie uzywałam, ale dla mnie jest super! Dzięki Homyczkowi go poznałam
narobiłyscie mi znowu ochoty na niego, zaraz sie psiknę
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 20:45   #92
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Alien

Wczoraj przelałam do buteleczki 60 ml uzupełnianke i... jestem strasznie rozczarowana. Zapach w ogóle nie ten, który pokochałam. Nagle pokazała się w nim jakaś pieprzna nuta, która niszczy całą kompozycję. Na dodatek sam zapach jest mniej trwały Zła jestem, rozczarowana i rozdrażniona Czy Wy też tak miałyście?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 14:50   #93
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Ja Aliena odkryłam dopiero po pewnym czasie.Pierwsze testy zaraz po wejściu zapachu nie pozostawiły większych emocji,także i po dłuższym czasie kiedy dostałam próbkę początkowo wydawało mi się,że Alien to nic specjalnego.Nastąpił jednak przełom,pewnego dnia zaczął zachowywać się zupełnie inaczej,wypiękniał zrobił się tajemniczy,mocny,odurzają cy.Wreszcie pokazał swoje nieziemskie oblicze.Teraz mam już własną 30-stkę i Alien rozkochuje mnie w sobie coraz bardziej.Piękny jest
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 00:17   #94
Paura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
GG do Paura
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Alien to perfumy, które wloką się za mną od pół roku- bez żadnych skojarzeń z reklamą czy flakonem, których widzieć nie miałam prawa, zapach mnie szalenie zaintrygował. Powód? Bardzo dużo opowiadała o nim moja koleżanka- oryginalna postać, piętnastoletnia fotomodelka o urodzie aniołka (Złote, falowane włosy, kocie oczy, jasna cera), preferująca styl gothic lolity (Dużo czerni, pieszczoch i koronki, krzyże, żadnych spodni). Mówiła, że są kompletnie "swoje", że to perfumy jej marzeń, oryginalne, kontrowersyjne, niezwykłe, że nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jako główną zaletę wymieniała jaśmin i piżmo- dużo kobiecości. Jako zalety "dopełniające"- fioletowy flakon kompletnie w jej stylu oraz fakt, iż nie pachnie nim cała ulica, bo wszyscy się go boją .

No cóż, poczytałam opinie wizażanek: trup, niezwykłość, klasyk, banał, dominująca nuta zapachowa niczym się nie wyróżniająca, śmierdziel wreszcie przekosmiczny. Zanalizowałam kampanię reklamową (Plakat odrzucający), zapoznałam się z kilkoma innymi zapachami Muglera, żeby wiedzieć, z jakim typem Nosa mam do czynienia (Pierwszy "niuch" Angel- każda z was to przeżyła i chyba większość miała podobne doświadczenia . Na drugi na razie się nie odważę) i...

Cóż, na blotterku pachniał ładnie, ale przeciętnie. Prawdę mówiąc, dla mnie na blotterku wszystko pachnie ozonowo, albo zbyt ciężko, albo ładnie i przeciętnie.
Na owej wspomnianej koleżance...
No po prostu cudo, jakby to podsumować: .

Zapach jest niby prosty, a jednak, jak dla mnie przynajmniej, niespotykany- nie umiem nazwać go wtórnym. Nie powiem też, czy dla młodych, czy mniej młodych kobiet. Jeszcze nie odważyłam się go przetestować na sobie- wiem, że nigdy nie będzie mój, bo już komuś oddałam w myślach na niego monopol. Mężczyźni jednak, widzę to, reagują na ten zapach niezwykle- jest jak Poison, muszą obejrzeć się za kobietą, która go nosi (Tylko w tym aspekcie! Nienawidzę Poison w każdym innym). To zapach może i wyrazisty, ale nie nachalny, dopełnia "osobowość", ale jej nie dominuje.

Jeden z niewielu, w których nic mi nie zgrzyta. Nie muszę zdobywać się na cierpliwość, odwracać nosa i przeczekiwać nuty głowy, jak w przypadku większości znanych mi, lubianych i "kontrowersyjnych" perfum. Z drugiej strony są snem, który uczyniłam na własne życzenie nierealnym- może na mnie pachniałyby gorzej? Bo lepiej nie mogą.
Paura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:06   #95
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Dziwię się ogromnie, że jeszcze się nie wypowiedziałam w tym wątku poświęconym najpiękniejszemu zapachowi ostatnich lat. Bo za właśnie takiego uważam Aliena. Jest naprawdę cudowny- bogaty, ostry, powalający intensywnością, hipnotyzujący, niemal narkotyczny. To jedyny zapach, w którym zawsze- niezależnie od stanu faktycznego- czuję się naprawdę piękna. Używam Aliena od około roku i za każdym psiknięciem kocham go mocniej. Zapach idealny.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:30   #96
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Ja chyba też nic jeszcze nie napisałam tutaj na temat Aliena a to przecież jeden z moich ulubionych zapachów
Zdobyłam go na allegro i jak się później okazało od naszej wizażanki - perfumoholiczki
Zapach spodobał mi się już od pierwszego niucha ale kupiłam dopiero rok później. Gęsty, wilgotny, trochę słodki ale nie przesłodzony, odurzający. Bardzo trwały i z ogonem; dwa psiki wystarczą na cały dzień i najpierw idzie zapach a później ja Wydaje mi się, że najładniej rozwija się zimą i gdy jest chłodno na dworze ale wiosną też bardzo lubię go używać. Niby mocny ale nie zabija mnie ani nie przytłacza (i otoczenia chyba również nie).
Dostałam za niego nawet kilka komplementów
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:14   #97
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

podnoszę wątek
mam możliwość zdobycia Aliena i stąd moje pytanie:
jaką cenę za 15 lub 30ml można uznać za atrakcyjną? przeszukałam allegro, ale nie umiem sobie poradzić z odróżnieniem oryginału od podróbki. bardzo proszę o pomoc
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 22:06   #98
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
podnoszę wątek
mam możliwość zdobycia Aliena i stąd moje pytanie:
jaką cenę za 15 lub 30ml można uznać za atrakcyjną? przeszukałam allegro, ale nie umiem sobie poradzić z odróżnieniem oryginału od podróbki. bardzo proszę o pomoc
Jeśli chodzi o 30-tkę to w tej chwili oryginalną najtaniej widzę w cenie 137 zł.
http://www.allegro.pl/item483270383_...gwarancja.html

Czasem można upolować używanego minimalnie Aliena w cenie ciut wyższej niż 100 PLN, ale wymaga to trochę cierpliwości i szczęścia .
Natomiast 15 ml flakoniki nie są atrakcyjne cenowo.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:50   #99
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o 30-tkę to w tej chwili oryginalną najtaniej widzę w cenie 137 zł.
http://www.allegro.pl/item483270383_...gwarancja.html

Czasem można upolować używanego minimalnie Aliena w cenie ciut wyższej niż 100 PLN, ale wymaga to trochę cierpliwości i szczęścia .
Natomiast 15 ml flakoniki nie są atrakcyjne cenowo.
bardzo dziękuję za pomoc
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:51   #100
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Alien jest przede wszystkim niesamowicie odurzający, wręcz narkotyzujący. Niby niespecjalnie urodziwy, ale to tylko pozory, bo sączy się z niego delikatna trucizna która, jak wszystko co dobre, uzależnia.
To chyba ten kawał kosmicznego jaśminu pływający w Obcym jest odpowiedzialny za takie zniewolenie zmysłów...


Muszę się nad nimi zastanowić, coś czuję w nerkach, że niebawem nadleci ten Alien prosto z Allegrowej otchłani
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:33   #101
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Alien jest przede wszystkim niesamowicie odurzający, wręcz narkotyzujący. Niby niespecjalnie urodziwy, ale to tylko pozory, bo sączy się z niego delikatna trucizna która, jak wszystko co dobre, uzależnia.
To chyba ten kawał kosmicznego jaśminu pływający w Obcym jest odpowiedzialny za takie zniewolenie zmysłów...[/FONT}
Obiema łapkami podpisuję się pod słowami Pirokseny. Dodam, że to zapach, o który zapytała mnie kobieta wychodząca za mną z tego samego budynku. Prawie goniła mnie po schodach żeby spytać czym tak obłędnie pachnę
Banalny ? Dla mnie absolutnie nie
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 06:48   #102
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

O Alienie można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że jest banalny.


Może się podobać, może zachwycać, może odrzucać na kilometr, ale na pewno nikt nie stwierdzi, że jest nijaki albo taki jakich wiele.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:34   #103
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O Alienie można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że jest banalny.


Może się podobać, może zachwycać, może odrzucać na kilometr, ale na pewno nikt nie stwierdzi, że jest nijaki albo taki jakich wiele.
o, tak
Alien jest kontrowersyjny - wywoluje skrajne emocje, jak napisala kropka. albo go kochasz, albo nienawidzisz, proste
z tym, ze ja jeszcze nie wiem, co robie (trza mi kolejnych testow) - ale zapamietalam Aliena, ze byl "jakis", to na pewno
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:54   #104
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

oj, a ja bez wątpienia kocham ten zapach! pod każdą postacią!!! i choć nie bardzo mnie stać na perfum za 500 zl to zapach mam w mysli i zawsze sie nim psikam gdy wchodzę do perfumerii

a znacie jakis zapach podobny do aliena???

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-02-10 o 22:55 Powód: dopis
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:25   #105
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O Alienie można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że jest banalny.


Może się podobać, może zachwycać, może odrzucać na kilometr, ale na pewno nikt nie stwierdzi, że jest nijaki albo taki jakich wiele.
No, a ja nie mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem.

Dla mnie jest BANALNY. Ot kolejna wariacja nt. jaśminu i właśnie żadnych głębszych emocji we mnie nie wywołuje (tzn. ani grzeje ani ziębi).

Dodam, że żadna dotąd testowana wariacja jaśminowa była niepowtarzalna, więc nie uważam Aliena za jakieś cudowne i zaskakujące zjawisko. Ot jeszcze jeden jaśminowiec i jak zwykle sztuczny.
Szukam zapachu jaśminu i jak dotąd tylko sztuczny wyczuwam w perfumach.

Jejku w życiu w stosunku do Aliena nie użyłabym takich przymiotników jak: odurzający, narkotyczny, tylko zwyczajny , nijaki i nie wart swojej ceny.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:34   #106
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
oj, a ja bez wątpienia kocham ten zapach! pod każdą postacią!!! i choć nie bardzo mnie stać na perfum za 500 zl to zapach mam w mysli i zawsze sie nim psikam gdy wchodzę do perfumerii

a znacie jakis zapach podobny do aliena???
Wg mnie podobna jest Enigma Oriflame. Choć to jednak nie do końca to...Alien to Alien i kropka. Choć Enigma ślicznie pachnie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 22:22   #107
Contra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Mam daleko do sephory, a chciałabym wiedzieć, czy są w niej źródełka aliena, tzn czy można w niej napełnić te odkręcane flaszki, podobnie jak ma to miejsce z angelem?
Contra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:00   #108
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Hej Dziewczyny, czy któras z Was jest może w posiadaniu Aliena w wersji perfum w żelu, takich jakie można kupic na e-glamour: http://www.e-glamour.pl/product-pol-...owany-zel.html ?

Jeśli tak, to proszę o opinię na jego temat, w szczególności jak z trwałością(klasyczny Alien edp nie grzeszy trwałością na mojej skórze) oraz czy zapach jakoś odbiega od wersji podstawowej edp?

Bo to chyba nie jest żel pod prysznic, prawda?
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:37   #109
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Alien- ten zapach na długo pozostanie w mojej pamięci ponieważ nigdy, ale to przenigdy żaden zapach perfum nie spowodował u mnie takiej reakcji, a mianowicie po pierwszym niuchnięciu wszystko mi się w żołądku podniosło i miałam odruch wymiotny. Później jeszcze długo nie mogłam dojść do siebie...hmm tak się zastanawiam czy to wina upałów( testowałam w któreś wakacje na blotterze) czy ten zapach faktycznie ma w sobie coś takiego co mnie osobiście w nim odrzuca. Czytając takie piękne recenzje o tym zapachu aż nie mogę się nadziwić, że wywołał u mnie taką, a nie inną reakcję i aż na samą myśl o tamtej sytuacji skręca mnie w środku. Mimo wszystko postanawiam dać mu jedną szansę i zrobię jeszcze jedno podejście, może tym razem obcemu uda się mnie uwieść
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 10:13   #110
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czy któras z Was jest może w posiadaniu Aliena w wersji perfum w żelu, takich jakie można kupic na e-glamour: http://www.e-glamour.pl/product-pol-...owany-zel.html ?

Jeśli tak, to proszę o opinię na jego temat, w szczególności jak z trwałością(klasyczny Alien edp nie grzeszy trwałością na mojej skórze) oraz czy zapach jakoś odbiega od wersji podstawowej edp?

Bo to chyba nie jest żel pod prysznic, prawda?
podciągam, moze jednak znajdzie się ktoś kto zna tę żelową wersję?
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:14   #111
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Dziewczęta moje... ale to jest perfumowany żel, a nie perfumy w żelu Moim zdaniem jest tu istotna różnica. Najlepiej zapytac dokładniej w sklepie.

Ale co do perfum w żelu to ja mialam kiedys Flower i dawalo po nosie strasznie.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:46   #112
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje... ale to jest perfumowany żel, a nie perfumy w żelu Moim zdaniem jest tu istotna różnica. Najlepiej zapytac dokładniej w sklepie.

Ale co do perfum w żelu to ja mialam kiedys Flower i dawalo po nosie strasznie.
No właśnie. Chyba zadam im pytanie w mailu, bo coś za tanio mi to wygląda jak na perfumy w żelu...
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:56   #113
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
No właśnie. Chyba zadam im pytanie w mailu, bo coś za tanio mi to wygląda jak na perfumy w żelu...
BlueberryMilkshake, niestety pin3ska ma rację, to nie są perfumy w żelu zresztą - jak sama zauważyłaś - cena zbyt niska. Jest to po prostu perfumowany żel o nucie zapachowej Aliena.
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:02   #114
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

He he, czyli sama się wkręciłam... ale to dobrze, bo przynajmniej zaoszczędzę trochę grosza. Dzięki dziewczyny.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:28   #115
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

A ja nie byłabym taka pewna, czy to się nie Glamour rypnęło z ceną
Jak patrzyłam, w UK chodzi to to po 20-25Ł (i to w jakichś super-promocjach)
Opisane jest jak Perfume Gel, a nie jako Shower Gel, jak właściwy żel pod prysznic Aliena

wpisując "Perfume Gel" (bez Aliena) w google, wypluwa takie oto cudeńko (opisujące co prawda Viva la Juicy, ale rodzaj kosmetyku podejrzewam jest jakoś zunifikowany ):
Cytat:
For those of us that can’t get enough of Juicy Couture’s Viva La Juicy perfume (honeysuckle, jasmine, and praline played up with delicious berry notes? Yes, please!), available now is Viva La Juicy Perfume Gel ($75). Apply a bit of this gel to your neck, cleavage, insides of your elbows and wrists, and the backs of your knees for a long-lasting, decadent fragrance. Live the Juicy life!
Ja chyba zaryzykuję zakup
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:45   #116
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Sprawdziłam na Allegro i tam ta wersja również chodzi w podobnie niskiej cenie - ok. 80zł, więc już sama nie wiem...

Zadałam pytanie na e-glamour. Zobaczymy co odpowiedzą.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:11   #117
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

dobra, gdyby ktoś był ciekawy - rozbieram Silver Rain i przy okazji zakupuję ten Alienowy żel - mogę "odpsikać" (?) kilka ml do fiolek


na stronie Debenhamsa tak o tym żeliku piszą:
Cytat:
This Limited Edition has a surprising and groundbreaking texture, the first sensation is that of a delicate and fresh gel containing gold particles. Upon contact with the skin this becomes soft like powdered velvet to the touch.
tak czy siak, niezłe uzupełnienie linii Kosmity
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:54   #118
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

przepraszam, że to tu napiszę, ale ten żel zauważyłam kiedyś na e-glamour, był opisany jako "żel nawilżający". Trochę mi się niegrzecznie skojarzyło
no ale Thierry też jest raczej niegrzeczny, więc czemu nie?
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:39   #119
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

zadsłam pytanie o żel za forum gazetowym, chyba mogę zacytować odpowiedz naszego forumowego eksperta - forevermore
"To Alien w limitowanej formie przedstawionej na gwiazdke 2009- zelowa wersja z brokatem, do stosowania na szyje, czy cialo na wieksze wyjscia. Trwale perfumuje, choc blizej ciala, niz woda, swieci sie z lekka, ze zlotymi refleksami. Widuje go czasem na przecenie zagranica, tu cena jest b. atrakcyjna."
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 17:31   #120
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

no to super jeden już mój (chociaż ten brokat średnio mi się uśmiecha, za taką cenę nie wypada odmówić )
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-10 13:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.