Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 19:59   #1231
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
asiula1306, ja na jedzenie, chemię, kosmetyki, jakiś ciuch od czasu do czasu, czasami drobny rachunek itp. mam miesięcznie 500zł i to spokojnie wystarcza.
Ja jeszcze dokładnie nie wiem ile będę miała na życie ale w najgorszej wersji już po zapłaceniu raty i szkół zostanie mi 800zł na przeżycie czyli na tą połowę opłat i połowę wydatków na jedzenie i chemię. Ale w tym jeszcze muszę co jakiś czas zatankować samochód chociaż postaram się jeździć z tżem do pracy bo on ma służbówkę
Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Podliczyłam z ciekawości paragony z lutego, bo akurat zbierałam i wyszło na jedzenie/chemię + jakaś pizza zamówiona około 500zł.
I trzeba się liczyć z tym, że na dwoje tyle wyjdzie, jak nie więcej, bo to zależy od miesiąca.
Ale tak jak sama piszesz, najlepiej zaplanować co się kupi, co jest potrzebne i co masz zamiar gotować. Bo niestety ja czasami dużo kasy tracę na zachcianki, bo chce mi się coś konkretnego to lecę do sklepu i wydaję te 30zł, a tak kilka razy i niezła sumka się robi.
500zł na dwie osoby za miesiąc? Toż to zdecydowanie mniej niż się spodziewałam
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 20:10   #1232
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dokładnie nie wiem ile będę miała na życie ale w najgorszej wersji już po zapłaceniu raty i szkół zostanie mi 800zł na przeżycie czyli na tą połowę opłat i połowę wydatków na jedzenie i chemię. Ale w tym jeszcze muszę co jakiś czas zatankować samochód chociaż postaram się jeździć z tżem do pracy bo on ma służbówkę


500zł na dwie osoby za miesiąc? Toż to zdecydowanie mniej niż się spodziewałam

Zaznaczam, że to samo jedzenie/chemia.
I tak jak wyżej pisałam mięso, jajka, mąkę, ziemniaki, marchew, cebulę mamy z domu. I czasami jakieś gotowe obiady, jak akurat wybierzemy się do rodzinnego domu na dzień czy dwa (więc wtedy koszty odchodzą).
Ale myślę, że trzeba liczyć około 600zł na dwie osoby, rozsądnie gospodarując pieniędzmi.
Nie wiem jak w marcu nam wyszło, ale pewnie było tego trochę więcej niż 500zł. I oczywiście nie wliczyłam tutaj rzeczy typu ubranie, fryzjer czy paliwo (które przecież też się kupuje co jakiś czas).
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 20:19   #1233
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Jasne. Właściwie nie martwię się jakoś o to czy przeżyję za moją wypłatę tylko raczej o sytuacje kryzysowe jak np konieczna wizyta u dentysty czy awarie samochodów (chociaż mój w ciągu chyba 7 lat zepsuł się dwa razy więc może zrobi mi tę przyjemność i nie zepsuje się przez kolejne 5 ) i wydanie na raz sporej sumy
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 20:39   #1234
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Nie wiem, jak cenowo inne kosmetyki, ale w Douglasie regularna cena to 70 zł, w promocji 50:
http://www.aptekagemini.pl/revlon-co...-340-30ml.html
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 20:43   #1235
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Oznajmiam że zakupy mięsne udane Kupiliśmy 5kg ćwiartek z kury (bardzo ładne były) za 4zł, 3kg schabu z kością (TŻ oddzielił te "żeberka" - będą do zup i na skubanie) za dyszkę i 2kg mintaja za 6zł. Wszystko poporcjowaliśmy i mamy cały zamrażalnik mięcha

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
J-fryzjer (200zł - mieszkam w Wawie i tu wszędzie farbowanie po 200zł, wczoraj obleciałam okoliczne salony i wszędzie mniej więcej taką cenę mi podano)
- cienkie skarpetki do balerinek 8,90zł
ale teraz wiem co mam kupować, babka robiła mi alfaparfem na wodzie 6%, znam numerek farby i teraz mama mi będzie w domu robiła włosy
Jeju, padłam z tym fryzjerem. Ja w ogóle jeszcze nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera Ale chciałabym kiedyś żeby mi coś ładnego na głowie zrobili nawet za taką kasę Mam w sumie znajomą fryzjerkę, pewnie nawet mogłabym u niej farbę kupować.
A te skarpetki to za parę?
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2014-04-02 o 20:46
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 20:44   #1236
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

GrupmyCat, jak tam Abelard?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 20:51   #1237
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Oznajmiam że zakupy mięsne udane Kupiliśmy 5kg ćwiartek z kury (bardzo ładne były) za 4zł, 3kg schabu z kością (TŻ oddzielił te "żeberka" - będą do zup i na skubanie) za dyszkę i 2kg mintaja za 6zł. Wszystko poporcjowaliśmy i mamy cały zamrażalnik mięcha


Jeju, padłam z tym fryzjerem. Ja w ogóle jeszcze nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera Ale chciałabym kiedyś żeby mi coś ładnego na głowie zrobili nawet za taką kasę Mam w sumie znajomą fryzjerkę, pewnie nawet mogłabym u niej farbę kupować.
A te skarpetki to za parę?
Ja jeszcze nigdy nie farbowałam włosów Ostatnio już się łamałam ale uznałam że musiałabym iść do fryzjera żeby mi dobrał kolor i markę a na to już mnie nie stać. Może i wysupłałabym na jednorazową wizytę ale żeby tak regularnie zostawiać te 2oozł to już nie bardzo
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 21:00   #1238
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy nie farbowałam włosów Ostatnio już się łamałam ale uznałam że musiałabym iść do fryzjera żeby mi dobrał kolor i markę a na to już mnie nie stać. Może i wysupłałabym na jednorazową wizytę ale żeby tak regularnie zostawiać te 2oozł to już nie bardzo
Ojj to na pewno
Ja farbuję bo nie znoszę swojego naturalnego koloru. Kiedyś byłam zafiksowana na hennie ale zbyt szybko się wypłukiwała i wróciłam do chemicznych. Ostatnio farbowałam "się" przed świętami - po prostu znalazłam farbę która przynajmniej na moich włosach trzyma się świetnie, nie robi im krzywdy, a kosztuje grosze (bo tylko 5zł) ale obawiam się że ją wycofali albo sklep przestał ją sprowadzać, bo może się nie sprzedaje Jeśli to drugie to będę musiała zamawiać ją przez net, bo póki co lepszej farby nie znam
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:03   #1239
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez cpp Pokaż wiadomość
Modecom Xino Z25 X2
spr i całkiem nieźle to wygląda
długo używa?
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:07   #1240
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Przeglądałam u siebie ogłoszenia o sprzedaży rowerów i można kupić coś w rozsądnej cenie.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ojj to na pewno
Ja farbuję bo nie znoszę swojego naturalnego koloru. Kiedyś byłam zafiksowana na hennie ale zbyt szybko się wypłukiwała i wróciłam do chemicznych. Ostatnio farbowałam "się" przed świętami - po prostu znalazłam farbę która przynajmniejch włosach trzyma się świetnie, nie robi im krzywdy, a kosztuje grosze (bo tylko 5zł na moi) ale obawiam się że ją wycofali albo sklep przestał ją sprowadzać, bo może się nie sprzedaje Jeśli to drugie to będę musiała zamawiać ją przez net, bo póki co lepszej farby nie znam
Co to za farba? Ja z tańszych znam Joannę, ale ona mi już dwa razy zrobiła balejaż na głowie
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:10   #1241
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

dzaga1989 jakiej firmy ta farba?

ja też nigdy nie farbowałam u fryzjera włosy mi jakoś szybko rosną, co chwilę widzę odrosty więc bym na fryzjerze zbankrutowała.

z takich usług to jedynie do kosmetyczki chodzę na depilację, resztę ogarniam sama

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Co to za farba? Ja z tańszych znam Joannę, ale ona mi już dwa razy zrobiła balejaż na głowie
ja mam swoją ulubioną z joanny, ale to nie jest farba tylko szampon. w takim granatowym pudełeczku. ale za chiny ludowe nie umiem jej nigdzie znaleźć i tym sposobem ostatnie farbowanie to 60zł na farbę niby lepsiejszą - kolor był góra 3 tygodnie, 10zł na farbę tańszą - kolor mi się nie podoba i czekam aż zejdzie.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 21:14   #1242
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Co to za farba? Ja z tańszych znam Joannę, ale ona mi już dwa razy zrobiła balejaż na głowie
Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
dzaga1989 jakiej firmy ta farba?
Marion Mari Color KWC
I naprawdę mimo że sknerus ze mnie to jeśli chodzi o farby kupowałam naprawdę przeróżne - droższe tańsze (nawet kiedyś za L'Oreala jakiegoś zabuliłam). Naturia Joanny była takim moim prawie KWC, ale później wpadła mi w łapska właśnie ta Marionka i naprawdę kolor się u mnie tak pięknie trzyma Tylko mam już z 3cm odrostu więc chciałam powtórzyć farbowanie a tu zonk
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:17   #1243
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Marion Mari Color KWC
I naprawdę mimo że sknerus ze mnie to jeśli chodzi o farby kupowałam naprawdę przeróżne - droższe tańsze (nawet kiedyś za L'Oreala jakiegoś zabuliłam). Naturia Joanny była takim moim prawie KWC, ale później wpadła mi w łapska właśnie ta Marionka i naprawdę kolor się u mnie tak pięknie trzyma Tylko mam już z 3cm odrostu więc chciałam powtórzyć farbowanie a tu zonk
u mnie w sklepie były ostatnio
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:18   #1244
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

kurczę, ja mam teraz na włosach mariona, co prawda inną serię, ale jestem tak niezadowolona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oft-color.html to było moje kwc, ale teraz nigdzie nie ma
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:23   #1245
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Ja niestety nie polecam tej farby
Mam mocne włosy, dbam o nie, a farba Marion zrobiła piękny kolor, ale niestety bardzo zniszczyła włosy. Później byłam na odbudowie keratynowej, używałam więcej olejów i maseczek, dodawałam keratynę do szamponów i po pół roku niestety obcięłam 40cm włosów, bo były w strasznym stanie. Nawet po rozjaśniaczu tak nie miałam
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:27   #1246
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
u mnie w sklepie były ostatnio
To Ty pisałaś na początku o lumpeksach w Białym? Możesz coś polecić?
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:28   #1247
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

to ja dla jasności dodam, że jestem niezadowolona tylko z koloru, nie widzę żadnego znaczącego zniszczenia włosów
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:30   #1248
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Ja też nie farbuję włosow. Swego czasu miałam fazę na hennę Khadi, włosy po niej bosko wyglądały, ale brudziły wszystko wkoło... Raz miałam pasemka na włosach, zapłaciłam za nie 150 zł i nie mogłam tego przezyć
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:33   #1249
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
GrupmyCat, jak tam Abelard?
Super Siedziałam z nogami na scenie taka mała salka była;p Zdjecia robilam telefonem i tam bylo ciemno wiec slaaaba jakosc:/ sorki za off topa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0604.jpg (66,0 KB, 58 załadowań)
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 21:36   #1250
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
u mnie w sklepie były ostatnio

Ale znalazłam na All sprzedawcę który je posiada a do tego ma jeszcze parę kosmetyków które potrzebuję, więc zrobię chyba zamówienie, jeśli znowy u siebie jej nie dostanę.

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
kurczę, ja mam teraz na włosach mariona, co prawda inną serię, ale jestem tak niezadowolona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oft-color.html to było moje kwc, ale teraz nigdzie nie ma
A u mnie z kolei są Noż kurde niefart.

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Ja niestety nie polecam tej farby
Ja tylko mówię że u mnie się sprawdza - żeby nie było. Mam włosy średnioporowate jakby co.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:46   #1251
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
To Ty pisałaś na początku o lumpeksach w Białym? Możesz coś polecić?
dworzec PKS , Nad Hortexem i nad centralem
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:46   #1252
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
spr i całkiem nieźle to wygląda
długo używa?
Jakiś miesiąc już będzie.
Właściwie nie ma zastrzeżeń, tylko jakość rozmów kiepska, ale to się da. Krótkie rozmowy, takie żeby coś załatwić, da się przeprowadzić, a na dłuższe zakłada słuchawki z mikrofonem z zestawu i jest gites
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:47   #1253
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html ja lubię ta farbę ale w wersji bez amoniaku i wogole nie mam zniszczoych włosów po niej
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:52   #1254
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
u mnie w sklepie były ostatnio
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
dworzec PKS , Nad Hortexem i nad centralem
Dzięki Nie wiedziałam, że nad hortexem jest SH
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:55   #1255
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Dzięki Nie wiedziałam, że nad hortexem jest SH
ja tam ciągle chodzę , bo np. sukienki z H&M po 5-8 zł kupuje wogóle ceny ostro niskie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:56   #1256
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 641
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Oznajmiam że zakupy mięsne udane Kupiliśmy 5kg ćwiartek z kury (bardzo ładne były) za 4zł, 3kg schabu z kością (TŻ oddzielił te "żeberka" - będą do zup i na skubanie) za dyszkę i 2kg mintaja za 6zł. Wszystko poporcjowaliśmy i mamy cały zamrażalnik mięcha


Jeju, padłam z tym fryzjerem. Ja w ogóle jeszcze nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera Ale chciałabym kiedyś żeby mi coś ładnego na głowie zrobili nawet za taką kasę Mam w sumie znajomą fryzjerkę, pewnie nawet mogłabym u niej farbę kupować.
A te skarpetki to za parę?
Ja mam cienkie i slabe włosy, szybko mi się niszczą i po sklepowych wyglądały fatalnie, od kiedy farbuję tymi fryzjerskimi są w lepszym stanie, ja rozumiem że komuś Marion czy inne nie niszczą bo jak ma proste to nic mu nie zaszkodzi ale ja mam naturalnie kręcone i niestety takie włosy są delikatne.

A tak btw keratynowe prostowanie niszczy włosy jakby ktoś nie wiedział, żadna to odbudowa, tylko pic na wodę.

Skarpetki kupuję w Venezianie bo tylko te mnie nie uciskają, 2 pary, o dziwo są bardzo wytrzymałe.

Te taniochy za 2zł z marketu mnie obrzydzają (matowe i bez lycry blee), bo mi się kojarzą ze starszymi paniami.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:57   #1257
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj wypłata, zrobiłam listę wszystkich rzeczy, które kupić muszę. Wczoraj się powstrzymalam i nie kupiłam żadnych k kolczyków ani nic skusilam się tylko na odżywkę z alterry w promocji. Paragony oczywiście zbieram. Chce zaoszczędzić jakieś 300zl w tym miesiącu chociaż.
Znacie miejsce w sieci w którym można kupić tanie torebki?

Co do oszczędzania - mój TŻ jest mistrzem nadmiernego oszczedzania, a raczej skąpstwa -.-

Tkmaxx jesli chodzi o tanie i dobrej jakosci torebki i portfele - wymiata )
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 22:01   #1258
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Co do skarpetek do balerin, to ja właśnie lubie matowe, bez lycry, byle najjaśniejsze i prawie nie widać, że coś mam na nodze. Nienawidzę gdy coś błyszczy xd
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 22:04   #1259
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez cpp Pokaż wiadomość
Jakiś miesiąc już będzie.
Właściwie nie ma zastrzeżeń, tylko jakość rozmów kiepska, ale to się da. Krótkie rozmowy, takie żeby coś załatwić, da się przeprowadzić, a na dłuższe zakłada słuchawki z mikrofonem z zestawu i jest gites
Pocieszę cię, że w super wypasionym Iphonie5 też się to zdarza, a przynajmniej kilka osób, które znam mają ten problem
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 22:09   #1260
jinaB
Raczkowanie
 
Avatar jinaB
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
A tak btw keratynowe prostowanie niszczy włosy jakby ktoś nie wiedział, żadna to odbudowa, tylko pic na wodę.
Kurcze a mi sie marzy ten zabieg. Powiesz cos wiecej na ten temat?


Dziewczyny potrzebuję kupić nowy telefon Mój stary już pomału umiera Mam na ten cel ok.300-400zł. Polecicie coś? Chce kupić jakiś używany, ale żeby był porządniejszy troszkę.
jinaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.