Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 05:46   #1231
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

słońce!!!
K*rwa dziewczyny słońce mam na niebie
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Hej!

Podczytuję Was ale ostatnio nie mam ani czasu ani weny, żeby coś pisać, może to przez tą dobijającą pogodę. Jak ja marzę o prawdziwym lecie

Kylie spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzin?

Kitka jak samopoczucie, lepiej się czujesz czy dalej ciągle śpisz?
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie mi ten Lirene śmierdział samoopalaczem może nie tak mocno, ale śmiardolił ale to chyba każdy capi


Milka spać już tak nie śpię, ale niestety zaczęłam haftować
Kazdy chyba bedzie capił, tylko trzeba znalesc taki, ktory to bedzie robil najmniej
Współczuje tego haftowania
Bidulo jakos dasz rade
ale to co dziennie o jednych porach czy jak Cię weźmie ?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
a ja bardzo lubie samoopalacz z loreala, nie smierdzi i daje naprawde ladny kolor opalenizny
ten z lirene na mnie nie dziala w ogole
Ja mysle jeszcze na tym z Rimmel:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html
tylko to chyba nie jest taki typowy samoopalacz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 05:57   #1232
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej

dobrze, że poruszony temat brazowienia, bo tez musze cos kupic, cos co mało capi, zeby córa jeszcze chciała do mnie podejsc

Kylie-spoznione zyczenia.
Zazdroszcze słonca, u mnie leje wciaz!

Kitka- minie, wszystko mija ja na poczatku ciazy lezalam w szpitalu, tez mnie nawadniali, bo rzygałam sto razy na dobe, nawet po łyku wody:/ i przeszło odżywiaj sie dobrze, pij wode z cytryna albo herbate z imbirem. Są tez tabletki na mdłosci dla ciezarnych w aptece Trzymaj sie!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 08:12   #1233
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
słońce!!!
K*rwa dziewczyny słońce mam na niebie

Dziekuje


Kazdy chyba bedzie capił, tylko trzeba znalesc taki, ktory to bedzie robil najmniej
Współczuje tego haftowania
Bidulo jakos dasz rade
ale to co dziennie o jednych porach czy jak Cię weźmie ?


Ja mysle jeszcze na tym z Rimmel:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html
tylko to chyba nie jest taki typowy samoopalacz
ja tez zycze Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
tutaj masz recenzje tego rimmela http://extensionbeauty.blogspot.com/...ym-rimmel.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:22   #1234
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dzień dobry

U mnie dzisiaj piękna pogoda.


Kitka a bardzo męczą cię mdłości i wymioty? Ja w ciąży non stop wymiotowałam. Wystarczyło, że ruszę gwałtowniej głową. I dostałam od gin jakieś tabletki właśnie dla ciężarnych na wymioty. Zapytaj swojego, na pewno coś ci doradzi A z maleństwem wszystko dobrze?


Dziewczyny, kupiłam w aptece ten eliksir nowy z L'Biotica z biovaxu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html. Ma bardzo dobry skład. A jak działa! Włosy gładziutkie i błyszczące. I nie obciąża wcale.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:18   #1235
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
ja ciągle dążę do popielatego blondu (już prawie 4 miesiące), aczkolwiek miałam chwile zwątpienia bo nie podobała mi się ruda poświata, myślałam czy nie wrócić do popielatej szóstki ale w końcu machnęłam ręką i pomyślałam co tam włosy, ważniejszy uśmiech na twarzy
nie chcę farbować włosów co 2-3 tygodnie, bo mi lecą od 2 miesiący po rozjaśniaczu, także moje dążenie do blondu potrwa chyba z rok
moim zdaniem jest minimalnie więcej popielato aczkolwiek pewnie inni nie zauważą większej różnicy
poprzednim razem (31 marca) pofarbowałam alfaparfem 8,21 i to był błąd ale nie miałam wtedy koloru 8,1 więc musiałam użyć tej co miałam w zapasie
a allwaves nie jest tak popielaty jak alfaparf (wiem bo sprawdzałam na jednym pasemku), więc nie zaryzykowałam go na całości
mam jeszcze majirel 8,1, być może użyję następnym razem albo wymieszam resztki alfaparfu (8,1 z 8,21 bo zostało mi z nich po 1/3 tubki)
tak ogólnie to ta 8-ka moim zdaniem jest ciemna i wygląda bardziej jak 7-ka, myślę czyby nie pomieszać 8 z 9-ką albo dać wodę 12-kę zamiast 9-ki (w miarę jedzenia apetyt rośnie hihi kiedyś marzyłam o 7-ce a teraz nawet ta 8-ka wydaje mi się bardzo ciemna)
którą opcję radzicie?

dodaję fotki:
1 - po drugim farbowaniu, - alfaparf 8,21
2 - przed trzecim farbowaniem - tak mi się to wypłukało
3 - po trzecim farbowaniu - alfaparf 8,1
4 - kolor do którego dążę - córka z lewej

Spróbuj może z poziomu 9-tego np 9,21 z 9,1 lub sama 9-tką zresztą Bunny powinna doradzić.
Ja robilam 9,21 z 10,1 z woda 9% i wyszło mi pięknie ale ja mam b.jasny blond.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:33   #1236
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

odwiedzam blond wątek ale przez ta pogodą nie mam wogóle weny do pisania...zresztą nie ma o czym

Kitka zaprzestania haftowania życzę
ten lirene kupiłam kiedyś siostrze brązujący, muszę zapytać jak się spisuje i jak cos to kupię...i na solarke muszę iść bo umieram bez słońca...ale to musi mi @ minąć
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 12:53   #1237
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

A ja dzis chyba smykne na solke bo kumpela założyła wczoraj nowe lampy Odczuwam negatywny wpływ BRAKU słońca - ciągle jestem zmęczona i bym spała co w moim przypadku to jest czymś nie do pomyślenia bo chodze zawsze jak perszing i nigdy nie miałam ochoty spać w dzień.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 13:10   #1238
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej na temat pogody się już wypowiadać nie mam zamiaru bo z dnia na dzień jest gorzej.. Nie mam na nic ochoty chodzę podminowana brak motywacji a dziś jeszcze jakiś palant mnie wiertarką od rana męczy :P ehh.. Poszłabym na ten solar już ale jaki sens? Leje cały czas komu ja mam tą opaleniznę prezentować jak na ulicach pustki opalać się do komputera nie będę. Poczekam sobie jeszcze parę dni może stanie się jakiś cud i wyjdzie słońce
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:10   #1239
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hejka

Kylie dzięki za infoChyba wypróbuję ten balsam z Lirene

Kiteczko trzymaj sięMnie wymioty męczyły w pierwszych miesiącach a potem minęłyA jak tam fasolek/ka?

Kurde u mnie znowu grzmimam już dość tej pogody
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:38   #1240
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cześć
A u mnie dziś ładnie.... upalnie wręcz
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:09   #1241
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej kochane!
wpadam na chwilkę więc kto co ode mnie chcial niech wrzuca linka to spojrze i odpowiem.

na szybko:

kylie- wszystkiego naj- spoznione...

kitka- szkoda slicznej kiteczki te mdlosci i wymioty musza byc okropne nie daj sie! bedzie tylko lepiej!

i dalej nei pamietam...

ania daj link do szamponu.

u mnie wszystko dobrze- latam na slubem nadal mam klopot z kiecka ktorej... nie ma jeszcze u mnie i sprzedawca leci w ch*ja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 15:33   #1242
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej Bunny przeklejam to co pisałam kilka stron wcześniej


"Właśnie weszłam na all i miałam zamawiać farbę aż wpadł mi do głowy pomysł czy tym razem by nie zrobić 11.21 Bunny co myślisz kotku? Nie farbowałabym całości tylko odrost tak jak zawsze na kąpieli a resztę bym zmalaksowała na 5 min. Dodam jeszcze że za miesiąc może zrobię wreszcie tego excellka 10.21 i nie wiem czy właśnie jakbym teraz tą alfą 11.21 zrobiła to by lepszy podkład już nie był hm? Z excellkiem chcę poczekać ten miech jeszcze bo będę przedłużki nowe zamawiać i chciałam je też excellkiem pociągnąć więc zrobię już za koleją i swoje włosy i te dopinki dlatego teraz jeszcze alfa ale zamotałam mam nadzieję że się połapiesz króliczku "
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:38   #1243
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej Bunny przeklejam to co pisałam kilka stron wcześniej


"Właśnie weszłam na all i miałam zamawiać farbę aż wpadł mi do głowy pomysł czy tym razem by nie zrobić 11.21 Bunny co myślisz kotku? Nie farbowałabym całości tylko odrost tak jak zawsze na kąpieli a resztę bym zmalaksowała na 5 min. Dodam jeszcze że za miesiąc może zrobię wreszcie tego excellka 10.21 i nie wiem czy właśnie jakbym teraz tą alfą 11.21 zrobiła to by lepszy podkład już nie był hm? Z excellkiem chcę poczekać ten miech jeszcze bo będę przedłużki nowe zamawiać i chciałam je też excellkiem pociągnąć więc zrobię już za koleją i swoje włosy i te dopinki dlatego teraz jeszcze alfa ale zamotałam mam nadzieję że się połapiesz króliczku "
mysle ze to dobry pomysl bo jesli alfa nie dalaby rady to wtedy odpuszczasz excelka i wracasz do 11.11 z pokora
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:44   #1244
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

W takim razie robię testa i zamawiam 11.21
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:53   #1245
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny, to jest skład szamponu lidlowskiego. "Finale" szampon do włosów normalnych, siła i witalność.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Polyquaternium-7, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Parfum, Hydrolized Gelatin, Mel, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, DMD Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 19140

O kurcze, to nie dobrze, że sukienka jeszcze nie doszła. Szkoda by było, bo bardzo ładna. A sprzedający co na to?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:59   #1246
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny, to jest skład szamponu lidlowskiego. "Finale" szampon do włosów normalnych, siła i witalność.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Polyquaternium-7, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Parfum, Hydrolized Gelatin, Mel, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, DMD Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 19140

O kurcze, to nie dobrze, że sukienka jeszcze nie doszła. Szkoda by było, bo bardzo ładna. A sprzedający co na to?
po skladzie widac ze to szampon do wl normalnych- bedzie bardzo domywal, sklad jak dla mnie slaby bo zawiera to czego unikam w szamponach czyli polyquaternia, dmd, konserwanty...
to co dobre po zapachu wiec w ilosci minimalnej- polecalabym go do mocnego oczyszczania raz na tydzien czy dwa.

sprzedajacy wczoraj mi odpisal na maila co sie dzieje ze niby wyslano tylko jeszcze sprawdzi i da znac, i oczywiscie znac nie dal ;/
jesli nie dojdzie do konca tyg zakladam spor- nei bede sie szarpac ;/
jednak kupujacy czesto pisza o opoznieniach u niego hmmm...
na razie czekam.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:02   #1247
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny a jak to jest możliwe , że włosy mi wyszły lepiej w kombinacji 9.21+10.1 + woda 9% niż 11.21 +12% ??? Efekt widoczny jest na odrostach i ok 3 -4 cm włosów od cebulek. Przecież 11.21 ma rozjasniacz w składzie a ta druga kombinacja nie ??
Oczywiscie jestem zachwycona tez stanem włosów po tym ostatnim farbowaniu !
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-06-05 o 16:03
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:09   #1248
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
po skladzie widac ze to szampon do wl normalnych- bedzie bardzo domywal, sklad jak dla mnie slaby bo zawiera to czego unikam w szamponach czyli polyquaternia, dmd, konserwanty...
to co dobre po zapachu wiec w ilosci minimalnej- polecalabym go do mocnego oczyszczania raz na tydzien czy dwa.

sprzedajacy wczoraj mi odpisal na maila co sie dzieje ze niby wyslano tylko jeszcze sprawdzi i da znac, i oczywiscie znac nie dal ;/
jesli nie dojdzie do konca tyg zakladam spor- nei bede sie szarpac ;/
jednak kupujacy czesto pisza o opoznieniach u niego hmmm...
na razie czekam.
Dzięki kochana To zrezygnuję z niego, i podjadę do biedronki po ich szampon.
Nieprofesjonalne podejście do klienta.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

A, Bunny, już 3 tyg od farbowania, i zieleni nie ma Ale za to przy głowie kolor bardzo ciepły, wręcz rudy/kasztanowy. Użyłabym płukanki, ale boję się, że zieleń wyjdzie, jak poprzednio.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:13   #1249
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny a jak to jest możliwe , że włosy mi wyszły lepiej w kombinacji 9.21+10.1 + woda 9% niż 11.21 +12% ??? Efekt widoczny jest na odrostach i ok 3 -4 cm włosów od cebulek. Przecież 11.21 ma rozjasniacz w składzie a ta druga kombinacja nie ??
Oczywiscie jestem zachwycona tez stanem włosów po tym ostatnim farbowaniu !
bo nie idziesz w jasnosc koloru a w intensywnosc- 11tki to odcienie dla osob ktore chca najjasniejszy mozliwy efekt i maja ciemna nature- ty poradzisz sobei na farbie poziom 9 lub 10 jesli chcesz czystszy odcien bez zoltego.
np jesli ja bym uzyla odcienia na poziomie 9 majac nature 4 to uzyskam realnei jakis poziom 7/8 max. a jak bym dala 11tke to mam to co po palette- jasniutki blondzik
alfa nie ma rozjasniacza ;/ ma sklad rozjasniajacy a to nie to samo.
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzięki kochana To zrezygnuję z niego, i podjadę do biedronki po ich szampon.
Nieprofesjonalne podejście do klienta.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

A, Bunny, już 3 tyg od farbowania, i zieleni nie ma Ale za to przy głowie kolor bardzo ciepłu, wręcz rudy/kasztanowy. Użyłabym płukanki, ale boję się, że zieleń wyjdzie, jak poprzednio.
natei jest duzo lepszy
mam nadzieje jeszcze ze kiecka przyjdzie nigdy nei mialam problemow z all
rob plukanke nei powinno byc zle
poza tym mozesz ns razem farbowac np 8.1 jesli dobrze sie czujesz w tym kolorze a bedzie chlodniej...albo 8.21 np
juz zieleni byc nie powinno.
a jak kolor- trzyma sie czy jasnieje miejscami?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 16:44   #1250
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kazdy chyba bedzie capił, tylko trzeba znalesc taki, ktory to bedzie robil najmniej
Współczuje tego haftowania
Bidulo jakos dasz rade
ale to co dziennie o jednych porach czy jak Cię weźmie ?
pierwszy raz mnie wzięło wieczorem, po dłuższej jeździe autem. Zdążyłam wysiąść na jakimś polu, odejść kawałek od auta i powiedzieć do TŻ "Misiu, będę wymiotować" i normalnie jak kooooooooooooot a teraz to różnie... wczoraj np. miałam zjeść sobie obiad, poszłam do kuchni, nagle zrobiło się gorąco i już musiałam lecieć
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kitka- minie, wszystko mija ja na poczatku ciazy lezalam w szpitalu, tez mnie nawadniali, bo rzygałam sto razy na dobe, nawet po łyku wody:/ i przeszło odżywiaj sie dobrze, pij wode z cytryna albo herbate z imbirem. Są tez tabletki na mdłosci dla ciezarnych w aptece Trzymaj sie!
dzięki kochana, piję imbirowe herbatki i fakt, mdłości przechodzą, ale zgagę mam po tym nie wiem co gorsze
czuję się ciągle taka pełna no i pobolewa mnie w mostku, tak mi ciasno się robi
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzień
Kitka a bardzo męczą cię mdłości i wymioty? Ja w ciąży non stop wymiotowałam. Wystarczyło, że ruszę gwałtowniej głową. I dostałam od gin jakieś tabletki właśnie dla ciężarnych na wymioty. Zapytaj swojego, na pewno coś ci doradzi A z maleństwem wszystko dobrze?
wymioty aż tak nie, ale mdli mnie właściwie codziennie po południu i wieczorami do lekarza idziemy w poniedziałek, więc zapytam dzisiaj byłam rano na pobraniu krwi, dwie wielkie próbki mi ściągnęli
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kiteczko trzymaj sięMnie wymioty męczyły w pierwszych miesiącach a potem minęłyA jak tam fasolek/ka?
mam nadzieję, że dobrze w poniedziałek idziemy sprawdzić co tam u Kluseczki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka- szkoda slicznej kiteczki te mdlosci i wymioty musza byc okropne nie daj sie! bedzie tylko lepiej!


u mnie wszystko dobrze- latam na slubem nadal mam klopot z kiecka ktorej... nie ma jeszcze u mnie i sprzedawca leci w ch*ja
dziękuję Króliczku mdłości są okropne, nie wiadomo kiedy chwycą i taki kapeć w buzi i uczucie pełności bleee


dobrze, że przynajmniej masz trochę czasu do ślubu to z kiecą na pewno też zdążysz, oby tylko nie oszukiwał
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:44   #1251
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

bunny, ja miałam farbowac alfą 10.21 + 10.1 juz jakis czas temu, ale długo do mnie szły wiec zrobiłam wczesniej rozjasniacz+szlachetna perła.. i nie jestem zadowolona, jest żółtawo, no nie tego chce. teraz juz bede farbowac raczej tylko alfą. Swoja odrosty mam minimalne, jakieś 0,5cm, ale juz zauwazalne, bo ciemne.. Bede farbowac w weekend. Normalnie swoj odrost bym robiła tylko na 12%.. ale chce skorygowac tez ten odrost po ostatnim razie i tu jaki oksy dac?

oby z sukienka sie wyjasniło!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:49   #1252
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo nie idziesz w jasnosc koloru a w intensywnosc- 11tki to odcienie dla osob ktore chca najjasniejszy mozliwy efekt i maja ciemna nature- ty poradzisz sobei na farbie poziom 9 lub 10 jesli chcesz czystszy odcien bez zoltego.
np jesli ja bym uzyla odcienia na poziomie 9 majac nature 4 to uzyskam realnei jakis poziom 7/8 max. a jak bym dala 11tke to mam to co po palette- jasniutki blondzik
alfa nie ma rozjasniacza ;/ ma sklad rozjasniajacy a to nie to samo.

natei jest duzo lepszy
mam nadzieje jeszcze ze kiecka przyjdzie nigdy nei mialam problemow z all
rob plukanke nei powinno byc zle
poza tym mozesz ns razem farbowac np 8.1 jesli dobrze sie czujesz w tym kolorze a bedzie chlodniej...albo 8.21 np
juz zieleni byc nie powinno.
a jak kolor- trzyma sie czy jasnieje miejscami?
Kolor jedynie lekko się wypłukał, zrobił się troszkę jaśniejszy. Ale równomierny. Przy głowie jest ciepły/rudawy, a na długości lekko chłodniejszy. Postaram ci się przesłać fotki na maila. A mam jeszcze 8.01. Na ochłodzenie by było? A ten 8.21 to jaki efekt daje?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:52   #1253
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kitka, czyli jak nie urok to.. głowa do gory, kobieta wszystko zniesie dla swojego dzieciątka
zapytaj o tabletki, a nóż CI pomogą

Mnie całą ciąże męczyły zgagi całodobowe, po wszystkim albo i po niczym własnie Pierwszy trymestr wymiotowałam jak kot..
A od drugiego zaczęły sie komplikacje, młoda chciała sie rodzic w 5 i 8 mscu Miałam zakłądane szwy podtrzymujące i całą ciąże przelezałam plackiem.. Oj brakuje tego czasem!
Pod koniec maja (a miałam termin na 30), zaczęłam sprzatac dom, chodziłam na meeega długie wycieczki.. i wtedy jak na złosc nic, az w koncu w czerwcu mi ją wywoływali - i taka uparta i charakterna jest do dzisiaj, daje mamusi popalic, ale daje tez cos najpeikniejszego pod sloncem a jutro konczy rok
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:55   #1254
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pierwszy raz mnie wzięło wieczorem, po dłuższej jeździe autem. Zdążyłam wysiąść na jakimś polu, odejść kawałek od auta i powiedzieć do TŻ "Misiu, będę wymiotować" i normalnie jak kooooooooooooot a teraz to różnie... wczoraj np. miałam zjeść sobie obiad, poszłam do kuchni, nagle zrobiło się gorąco i już musiałam lecieć

dzięki kochana, piję imbirowe herbatki i fakt, mdłości przechodzą, ale zgagę mam po tym nie wiem co gorsze
czuję się ciągle taka pełna no i pobolewa mnie w mostku, tak mi ciasno się robi

wymioty aż tak nie, ale mdli mnie właściwie codziennie po południu i wieczorami do lekarza idziemy w poniedziałek, więc zapytam dzisiaj byłam rano na pobraniu krwi, dwie wielkie próbki mi ściągnęli

mam nadzieję, że dobrze w poniedziałek idziemy sprawdzić co tam u Kluseczki

dziękuję Króliczku mdłości są okropne, nie wiadomo kiedy chwycą i taki kapeć w buzi i uczucie pełności bleee


dobrze, że przynajmniej masz trochę czasu do ślubu to z kiecą na pewno też zdążysz, oby tylko nie oszukiwał
Niestety, mdłości to nic przyjemnego. Mnie 4 miesiące męczyło. Czasami były takie dni, że nie mogłam z łóżka wstać, bo aby głową ruszyłam i już leciało. Ale jakoś się to przeżyło. Na zgagę brałam manti, ale nie pomagało za bardzo.
Uciska cię w mostku, bo bobasek się wierci i naciska Mnie synio gniótł w pęcherz
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:58   #1255
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

o tak, mnie tez najpierw pęcherz, a potem kopała w zebra, ała
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:59   #1256
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kitka, czyli jak nie urok to.. głowa do gory, kobieta wszystko zniesie dla swojego dzieciątka
zapytaj o tabletki, a nóż CI pomogą

Mnie całą ciąże męczyły zgagi całodobowe, po wszystkim albo i po niczym własnie Pierwszy trymestr wymiotowałam jak kot..
A od drugiego zaczęły sie komplikacje, młoda chciała sie rodzic w 5 i 8 mscu Miałam zakłądane szwy podtrzymujące i całą ciąże przelezałam plackiem.. Oj brakuje tego czasem!
Pod koniec maja (a miałam termin na 30), zaczęłam sprzatac dom, chodziłam na meeega długie wycieczki.. i wtedy jak na złosc nic, az w koncu w czerwcu mi ją wywoływali - i taka uparta i charakterna jest do dzisiaj, daje mamusi popalic, ale daje tez cos najpeikniejszego pod sloncem a jutro konczy rok
Mój synio też spóźniał się z wyjściem na świat. Po 10 miesiącu wywołano mi poród. Ale też mu się nie spieszyło, bo dopiero po trzech dniach leżenia z kroplówką postanowił się pokazać
Odpoczniemy dopiero na emeryturze
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:01   #1257
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Mój synio też spóźniał się z wyjściem na świat. Po 10 miesiącu wywołano mi poród. Ale też mu się nie spieszyło, bo dopiero po trzech dniach leżenia z kroplówką postanowił się pokazać
Odpoczniemy dopiero na emeryturze
Moja zareagowała juz na balonik, opcja przed kroplowka jeszcze
odpoczynek? co to takiego? ale kurde, sama radosc, codziennie
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:02   #1258
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

dzięki za rady dziewczyny, dobrze, że mogę popisać z kimś doświadczonym

ale u mnie to dopiero 12 tydzień to jak mnie już ciśnie bobas? jak on jest wielkości...? jajka albo mniejszy?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:03   #1259
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzięki za rady dziewczyny, dobrze, że mogę popisać z kimś doświadczonym

ale u mnie to dopiero 12 tydzień to jak mnie już ciśnie bobas? jak on jest wielkości...? jajka albo mniejszy?
Kitka bylas na human body exhibition? ja byłam i... wrazenia mam mieszane
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:06   #1260
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzięki za rady dziewczyny, dobrze, że mogę popisać z kimś doświadczonym

ale u mnie to dopiero 12 tydzień to jak mnie już ciśnie bobas? jak on jest wielkości...? jajka albo mniejszy?
ale wieszm rosnie nie tylko dzisiuś, ale i cała jego otoczka sie powieksza, nazwijmy to tak.. mnie niemal od poczatku cisneło na pecherz zdecydowanie
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.