Styl American Girl część VI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 09:38   #1291
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część VI

http://pl.youtube.com/watch?v=WGudm4...eature=related
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:46   #1292
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
chodzenie w obcasie to wyzsza szkola jazdy mnie zawsze drazni to ze czasem ide to tak przejade obcasem ze slychac taki odglos chrobotania nie lubie tego
też czaasami tak mam, szczególnie w szpilkach masakra

Cytat:
Napisane przez DiamondMe Pokaż wiadomość
Czy wasi faceci też nie pozwalają wam wychodzić z koleżankami Kurde mój facet chce żebyśmy ciągle razem chodzili, a wiadomo czasem chce się iść z koleżankami na piwo czy coś, albo jakaś impreza (ja obecnie nie mam z kim i tak ehh) ale on i tak by mi nie pozwolił bo od razu zrywa ze mną i robi straszne fochy Ostatnio się zastanawiam co będzie jak moja kuzynka która wychodzi za mąż zrobi wieczór panienski on przeież na pewno mi nie pozwoli, bo sam też mówi ze nie pójdzie ;/
Przecież niedługo zostaniemy sami zupełnie bo nie będzie zkim się spotkać ;(
mo TŻ kiedyś była strasznym zazdrośnikiem, a teraz ma do mnie pełne zaufanie chociaż okazji do zazdrości praktycznie mu nie daję ale po wieczorze panieńskim w klubie przyjechał nawet po mnie 20km w nocy

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Mój mi kupił przypadkiem, bo był ze mna gdy robiłam zakupy w zwykłym bieliźnianym, i jak zobaczył ten komplet to zwariował A kosztował tylko 20 zł Czasem na ryneczkach są takie cuda,,,,
Zresztą załączam foto, super wyglada do opalonego ciała, choć do spania sie nie nadaje hehe
masakra, jakbym coś takiego założyła, to bym prędzej padła ze śmiechu na swój widok - podejrzewam , że TŻ też, chociaz.... kto wie, może by mu się spodobało

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
pisalyscie o tym kallosie??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...il-balsam.html bo tego akurat mam
też tego mam, ale pisałyśmy o maskach do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A mój tż nie jest w ogóle zazdrosny i czasami trochę mnie to martwi. Chyba już jestem traktowana jak taki "stary mebel" Ja z kolei jestem zazdrosna, jak się gapi na jakieś dziewczyny, nawet o Salmę Hayek jestem zazdrosna, jak się pojawi w tv. Ale staram się go tą swoją zazdrością nie zadręczać.

W ogóle, jestem baaardzo zadowolona, bo miałam udany weekend Mam nadzieję, że Wy tak samo. Tylko teraz będę musiała nadrobić zaległości w wątku o AG

dokładnie, ja nadrabiałam chyba z 10 stron! ale też miałam udany weekend, kupilam prezenty dla siostry i mamy, wpadłam na pomysł co kupić rodzicom jeee uwielbiam kupować prezenty
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:57   #1293
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Pomysl co będzie za tydzien dwa
Chyba właśnie mnie zmotywowałaś do zakupów świątecznych w tym tygodniu bo już myślałam, żeby je odłożyć "na później". a tutaj nagle wizja dzikich tłumów i do tego świąteczna muzyka w tle... koszmar.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:57   #1294
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Pomysl co będzie za tydzien dwa
Nawet nie chcę próbować tego sobie wyobrażać

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
też ale też miałam udany weekend, kupilam prezenty dla siostry i mamy, wpadłam na pomysł co kupić rodzicom jeee uwielbiam kupować prezenty
Zazdroszczę udanego weekendu, mój był do ...
Najpierw stolarze się spóźnili, potem źle wyregulowali drzwi, a z moich wielkich zakupów wyszło wielkie nic - w sumie kupiłam tylko czarny kardigan, top tubę czarno-srebrną i spodnie na kant na Wigilię.
Tż za to kupił w końcu sobie 2 pary jeansów, bo poprzednie zaraz same z niego spadną - faceci i zakupy
No i jeszcze zakup najważniejszy - patelnia . Poprzednia lotem koszącym wylądowała w śmieciach zaraz po spaleniu kotletów.

Na następne ciuchowe zakupy pójdę chyba już po nowym roku
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 10:20   #1295
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część VI

witam i uciekam, po 12 musze wyjsc a narazie z obowiazkow tylko nakarmilam dziecko, wlaczylam jej bajke i pozmywalam... mialam odkurzyc i zetrzec kurz ale wole isc sie pomalowac
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 10:42   #1296
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
jeszcze napisz ze chcesz mieć taką
nie wygląda to dobrze nie chciałabym mieć takiej.......
zresztą czarnulki maja takie pupy......
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 10:45   #1297
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość

Ale mnie masakrycznie głowa dziś boli. Po sobotniej wyprawie do sklepów powiem Wam, że choćby mi płacili, to nigdy więcej przed Świętami się do żadnego Centrum Handlowego nie wybiorę - masakra

dlatego ja najbardziej lubię chodzić do centrów handlowych rano zaraz po otwarciu, tak miedzy 10-12. Cichutko,spokojnie, mało ludzi. W między czasie wypiję sobie coś w ciszy...Balsam dla duszy.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 11:06   #1298
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

Czec dziewyczyny A ja dzs zaspalam na angielski tzn wyrobilam sie w 10 min zabki umylam itpnawet sien ie uczesałam ;p i na tramwaj. Oczywiscie tramwaj mi odjechał ;/ Naszczescie daleko nie mm soznilam sie tylko 2 min
Kurcze dzis dostałam przelew mam kase na zakupy a ochoty n nie brak . Nic mi sie nie chce a tu jeszczetrzeba sie uczyc matmy ;/ Jechac do czytelni no i na sol pewnie pojde . Tylko wlasnie mam ytanie . Jak to jest z tym solarium turbo ? Bo ja nigdy nie bylam a oszlabym tylko ze nie iem na ile .. Dodm ze opalam sie bardzo powoli . Np przez całe lato nie uzywałam zadnych filtrow ( glupia jestem ) i troszke mnie tylko opaliło ;/ . Poradzcie cos ;p Ostatnio bylam ierwszy raz na zwyklym na 8 min potem mialam troszke zaczerwienione oliczki a dzis juz nic nie widac .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:10   #1299
.eva.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 223
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
. a tz ostatnio jak kucalam w sukience gabi czapke zawiazac patrzyl na mnie i powiedzial ze fajne mam uda teraz jak przytylam i ze chcialby zeby byly jeszcze bardziej okragle..
I to są te chwile do zapamietania, miłe słowo od tz.
.eva. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:26   #1300
OskaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 400
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Chyba właśnie mnie zmotywowałaś do zakupów świątecznych w tym tygodniu bo już myślałam, żeby je odłożyć "na później". a tutaj nagle wizja dzikich tłumów i do tego świąteczna muzyka w tle... koszmar.
ja na wigilię klasową dla koleżanki mam prezent, dla drugiej też, dla reszty jeszcze niestety nie i chyba idę w piatek bo w poniedzialek już wigilia na dodatek w czasie lekcji (wychowawczyni powiedziala ze w piatek po lekcjach jest osobą prywatną i nie robi wigilii bo nawet nie ma podstaw żeby nam zrobićbo są skargi )

nie mam pojęcia co kupić mamie... kurcze, wszystko co chce to ma a przez to nie mam żadnego pomysłu na prezent ;(

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
witam i uciekam, po 12 musze wyjsc a narazie z obowiazkow tylko nakarmilam dziecko, wlaczylam jej bajke i pozmywalam... mialam odkurzyc i zetrzec kurz ale wole isc sie pomalowac
eee tam, z kurzem jest tak że pościerasz go a na drugi dzień jest go tyle samo, tak naprawde codziennie trzeba by było ze szmatą biegać po domu i odkurzać każdy zakamarek

A jak sie pomalujesz to przynajmniej bedziesz mieć lepszy nastrój


Mam kilka płyt z shape'a tamilee na pośladki, brzuch, ramiona

mam też streapteese aerobik i w ogole ale nie chce mi sie ćwiczyć muszę sobie przeglądnąć co jest na tej płycie i wieczorem trochę poćwiczyć, z resztą o 14;30 muszę isć do szkoły na korekcyjne bo ponoś mam krzywy kręgosłup ale mam nadzieje że pani znów będzie gadać ze sprzątaczką i nie będzie nas cala godzine pilnować czy cwiczymy czy nie ;p
OskaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:26   #1301
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część VI

Witam dziewczynbki od 9 nadriabiam to co napisłyscie na wekkendzie byłam w szkole nie mogłam nic pisac
własnie zjadłam galaretke ogladam brzydule siedze z waxem na włoskach i samoopalaczem na buzi
Zaraz trzeba wydepilowac nozki

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
wstalam z nadzieja ze znajde jakis prezent od mikolaja i co.. niestety:/ tz nigdy mi takich niespodzianek nie robil a ja sie zawsze staralam go zaskoczyc a w tym roku tez do niego w nocy mikolaj nie przyszedl. a do was??
och nie martw sie faceci tacy sa moj tez dostał prezencik ja niestety nie ale chyba zauwazył ze mi smutno z tego powodu...chciałabym dostac nawet cos głupiego naprawde głuiego blyszczyk za 5 zł albo opaske do włosow albo pasek ale jego nie stac na taki gest bo nie ma czasu na kupienie mi prezentu jestem moze okropna ale smutno mi bo na prezent wcale kasy nie trzeba wydac liczy sie pamiec coz...
ehh ...za to jak wrociłam ze szkoly to on odrazu pzyjechał do mnie nie to ze z własnej woli musiał z domku wyjsc i przynioosł mi SWOJ prezent który dostał od mamy..i za kare zjadłam jego prezent chociaz na poczatku myslałam ze kupił mi to wszystko bo tak zakrecił ze wkoncu nie wiedziałam czy on dostał od mamy te wszystkie słodycze i reszte czy kupil dla mnie ehh wiem zakreciłam

Cytat:
Napisane przez bestla Pokaż wiadomość
U mnie tez nic nie bylo... chyba w tym roku po raz kolejny bylam niegrzeczna...

Ale, ale...

Dla wszystkich AG, i niech kazda znjadzie w nim to czego pragnie
Oj dziekuje za przencik wkoncu cos dostałam tez byłam niegrzeczna w tym roku

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
lil a w jakiej cenie jest polski wax? Mi wlasnie sie moj skonczyl a zawsze tylko zagranicznego uzywalam.Wczoraj pisalam ze nie zmienie a dzisiaj sama nie wiem moze warto sprobowac;P



Acha Milusiu kupilam sobie serum Jak ono cudnie pachnie! Juz raz uzylam...mam nadzieje ze na moich malenstwach tez beda efekty Ale przeplacilam! kosztowalo 14.60zl;p
a polski wax to l'Biotic czy jak to sie tam pisze jest??

No kurde przepłaciłas trzeba bylo poszukac jeszcze napewno bys taniej znalazła zapach boski to fakt mmm i działanie boskie wiesz szczerze watpie zeby powiekszyło ci piersi ale napewno ujedrni i podniesie przez napiecie skory kocham go

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Hej Lasencje Wy moje

Ja dziś byłam na chrzcinach ... u siostrzenicy

a teraz siedze z Tż-tem u mojej mamuski )))))
nie mam tyle czasu aby nadrobic te wszystkie strony ale zrobie to jak bede miała wiecej czasu.

Z moja Milusia widzialam sie tylko chwilke ...

własnie Tż-cik przyniosł mi szampana ))) mniaaam
nie moge skupic sie napisaniu .. bo mnie lize po uchu takze uciekam
Oj ten twoj tż lubie jak moja krolewna jest szczesliwa skzoda ze ostatnio ma dla mnie tak mało czasu ale moze jutro ***

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
witam i uciekam, po 12 musze wyjsc a narazie z obowiazkow tylko nakarmilam dziecko, wlaczylam jej bajke i pozmywalam... mialam odkurzyc i zetrzec kurz ale wole isc sie pomalowac
Jak prawdziwa ag Lepiej sie pomalowac niz zetrzec kurze
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 11:31   #1302
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

Kurcze ja tez mam problem z prezentem tylk oze dla taty nie mam zielonego ojecia co mu kupic ;/ Wszystko juz ma ... hmm moze cos poradzicie ? Jakies kosetyki nie wchodza w gre bo ma ich chyba wiecej ode mnie ;] portwele itp tez ;/
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:34   #1303
OskaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 400
Dot.: Styl American Girl część VI

a może jakiś nowy perfum? krawat?

ja też nie wiem ale prezentem dla taty zajmie się mama na którą i tak nie mam pomysłu, myślalam o nowym podkładzie z revlona ale swojego obecnego ma jeszcze polowę a uzywa tylko zimą bo latem tylko krem....
OskaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:38   #1304
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Styl American Girl część VI

ja kupuję rodzicom masażer do stóp myślę, że będą zadowoleni
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:42   #1305
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Styl American Girl część VI

haha Ośka nie doczytałam i myslałam że tata używa podkładu

masażer to dobry pomysł kiedyś moja siostra kupiła swoim rodzicom

ja swojemu kupiłam perfumki bo zawsze chce tylko to wiem ze siiostra kupila skarpetki w M&S takie zeby stopa sie nie pociła

Jeszcze na spółe kupujemy syropy do kaw dla rodziców czekoladowy dla taty a irish cream/vanilia dla mamy
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:47   #1306
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze bardzo zmienilo mi sie myslenie. Kiedys, baa nawet nie tak dawno temu uwazalam, ze im szczuplejsza dziewczyna tym ladniejsza, naprawde podobaly mi sie bardzo wychudzone sywetki. Ale tak przygladam sie swoim zdjeciom, z dawnych czasow, i terazniejszych, to uwazam ze takie bardziej zaokraglone nozki i tylek jest bardziej sexy.
co uwazacie, albo do czego dazycie jesli chodzi o sylwetke?
Natural - widziałam Twoje strare fotki i tak szczerze to byłaś za chuda Teraz duuuużo lepiej, zresztą teraz to masz idealną figurkę
A panterkowa bokserka cudna Skąd jest? Bo ja nie mogę trafić na taką panterkę, która nie byłaby "chamska", ale miała ładny wzór

Co do figur to mi sie podoba klepsydra W sumie mam taką, ale musiałabym się pozbyć boczków, mieć większe wcięcie w talii, i trochę tyłka i ud zrzucić Ehh, moja siostra mnie wkurzyła, bo stwierzdiła, ze po tej wycieczce do UK nie ma już kasy na karnet na siłownię A sama raczej nie będę chodzić No i na dodatek nie przywizoła mi żadnych ciuchów, bo stwierdziła, że atmosphere jest jak wielki lumpeks, tylko ciuchy bardziej gówniane i tak słabe jakościowo, gorsze niz w terranovie
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:47   #1307
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Chyba właśnie mnie zmotywowałaś do zakupów świątecznych w tym tygodniu bo już myślałam, żeby je odłożyć "na później". a tutaj nagle wizja dzikich tłumów i do tego świąteczna muzyka w tle... koszmar.
Ja w tym roku nie kupuje prezentów stwierdziłam,że nie ma sensu bo i tak nie spędzam wigilii z rodziną, a sam w domu albo w pracy cały okres przedświąteczny ,świąteczny i poświąteczny pracuję po 8-12 h
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:51   #1308
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Natural - widziałam Twoje strare fotki i tak szczerze to byłaś za chuda Teraz duuuużo lepiej, zresztą teraz to masz idealną figurkę
A panterkowa bokserka cudna Skąd jest? Bo ja nie mogę trafić na taką panterkę, która nie byłaby "chamska", ale miała ładny wzór

Co do figur to mi sie podoba klepsydra W sumie mam taką, ale musiałabym się pozbyć boczków, mieć większe wcięcie w talii, i trochę tyłka i ud zrzucić Ehh, moja siostra mnie wkurzyła, bo stwierzdiła, ze po tej wycieczce do UK nie ma już kasy na karnet na siłownię A sama raczej nie będę chodzić No i na dodatek nie przywizoła mi żadnych ciuchów, bo stwierdziła, że atmosphere jest jak wielki lumpeks, tylko ciuchy bardziej gówniane i tak słabe jakościowo, gorsze niz w terranovie
he he ale jak przyjechała bez kasy to sobie pewnie nakupowała masę rzeczy
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:51   #1309
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

Kucze perfumów tez ma duzo bo ciagle na jakies okazje je dostaje . J juz niewiem krawat to takie banalne ;] skarpetki tez . Musze wymyslic coś fajngo i niedrogiego bo duo kasy nie mam na rezenty bo aj biedna studentka
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 11:53   #1310
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez niusia212
haha Ośka nie doczytałam i myslałam że tata używa podkładu

masażer to dobry pomysł kiedyś moja siostra kupiła swoim rodzicom

ja swojemu kupiłam perfumki bo zawsze chce tylko to wiem ze siiostra kupila skarpetki w M&S takie zeby stopa sie nie pociła

Jeszcze na spółe kupujemy syropy do kaw dla rodziców czekoladowy dla taty a irish cream/vanilia dla mamy
a to nie są wasi rodzice ale nie wnikam :P
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:59   #1311
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość


masakra, jakbym coś takiego założyła, to bym prędzej padła ze śmiechu na swój widok - podejrzewam , że TŻ też, chociaz.... kto wie, może by mu się spodobało


dokładnie, ja nadrabiałam chyba z 10 stron! ale też miałam udany weekend, kupilam prezenty dla siostry i mamy, wpadłam na pomysł co kupić rodzicom jeee uwielbiam kupować prezenty
Eeee tam, fajnie zrobić dla chłopaka striptiz i pokręcić dupką w czymś takim Aż piórka latają po pokoju hehe


Ja też nie wiem co kupić na prezenty Dla TŻ jakiś ciuch, tylko nie wiem jaki? Muszę all przeszukać, bo nic ciekawego w sklepach nie widziałam...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:01   #1312
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
o Boże to jakaś karykatura?chirurg plastyczny zrobił jej kawał???!!!!!
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:10   #1313
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Eeee tam, fajnie zrobić dla chłopaka striptiz i pokręcić dupką w czymś takim Aż piórka latają po pokoju hehe


Ja też nie wiem co kupić na prezenty Dla TŻ jakiś ciuch, tylko nie wiem jaki? Muszę all przeszukać, bo nic ciekawego w sklepach nie widziałam...
z Ciebie Misia to goraca laska jest
jeśli chodzi o prezent dla męża..myślałam, że jak co roku kupię mu coś związanego z jego hobby(a są to drogie rzeczy)ale nie, nie tym razem...postanowiłam, że wydam trochę kasy i kupię mu coś pożetycznegomam na mysli golarkę...bo normalnie nie mam sił na te jego podrażnienia na twarzy po goleniu....wszystkiego już próbował i nic...mam nadzieję, że nie będę żałować
o dziwo spędziłam bardzo udany weekend, mój mąż chyba co nieco zrozumiałzrobił mi8 prezent na mikołajki i ja mu tez(chociaż nie był grzeczny)i spędziliśmy sobotę wręcz bajkowo, poszliśmy do eleganckiej restauracji na deser lodowy i drinka i był taaaak miłojak nigdy....dzięki wszystkom za miłe słowaa zwłaszcza potężnego MILUSI
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:19   #1314
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Ja w tym roku nie kupuje prezentów stwierdziłam,że nie ma sensu bo i tak nie spędzam wigilii z rodziną, a sam w domu albo w pracy cały okres przedświąteczny ,świąteczny i poświąteczny pracuję po 8-12 h
Smutne to Ale warto spędziś święta z kims bliskim, choćby sie miało pojechać na godzinkę czy dwie


Krokodylek - dzięki hehe I fajnie, ze było miło z Tż
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:25   #1315
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Styl American Girl część VI

jej dla mnie swieta w pracy to nie świeta........nie powinno się pracowac w te dni
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:28   #1316
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
jej dla mnie swieta w pracy to nie świeta........nie powinno się pracowac w te dni
zgadzam się, ale nie każdy ma wybór niestety
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:29   #1317
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Ja w tym roku nie kupuje prezentów stwierdziłam,że nie ma sensu bo i tak nie spędzam wigilii z rodziną, a sam w domu albo w pracy cały okres przedświąteczny ,świąteczny i poświąteczny pracuję po 8-12 h
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:30   #1318
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Smutne to Ale warto spędziś święta z kims bliskim, choćby sie miało pojechać na godzinkę czy dwie


Krokodylek - dzięki hehe I fajnie, ze było miło z Tż

W mieście, w którym mieszkam, nie mam nikogo bliskiego, a pojechać równiez nie bardzo mam jak bo konczę o tej porze prace,że nie będe miała już czym pojechać tym bardziej ,że to świeta Cóż takie życie
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:31   #1319
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
a to nie są wasi rodzice ale nie wnikam :P
hihihih zapomnialam napisać ze cioteczna ihihihihihihi
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:33   #1320
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
jej dla mnie swieta w pracy to nie świeta........nie powinno się pracowac w te dni
Decydując się pracować tutaj gdzie pracuję wiedziałam,że może być taka sytuacja iż w święta będe pracować.
Aby ktos świetował zawsze ktos inny musi pracować
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 23:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.