Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 10:03   #1321
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Monia i Fuksja bardzo dziękuję za życzenia

Cytat:
Napisane przez cola16 Pokaż wiadomość
moja mama teraz tez ma jakis krem do biustku fioletowy z avonu i mowi ze dobry:p a jak walczysz z rozstepami w czasie wolnym?
O rany, ostatnio to w ogóle nie walczyłam z niczym w sobie... Prócz cery właściwie (w piątek nareszcie pójdę do dermatologa i mam nadzieję, że ten lekarz może coś wymyśli na moje problemy ze skórą...), ale to i tak dużo nie dało. Zastanawiałam się ostatnio nad kremem jakimś na rozstępy, ale potem stwierdziłam, że masaże chyba więcej mi dadzą, a mam już kremy antycellulitowe, więc masaż Syrenką + masaż z wcieraniem kremu - może coś poskutkuje. Gorzej tylko na piersiach ale tam najwyżej będę smarować zwykłym balsamem póki nie kupię sobie tego fioletowego z Avonu
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
hym znam ten ból rozstepow na piersiach, kiedy tak szybklo schudlam piersi zmalaly mi o pare cm niestety ( a byly ogromne ) a wczoraj bylam na imprezie z Tż ( tym co wam pisalam ) i chce wrocic, nie wiem czy dac mu szanse.... kolezanki, wiecie jak jest bo wam pisalam, powiedzcie czy wedlug was, znow byc ze soba... bo chce, ale boje sie znow to zrobi, mimo iz on chce to naprawic... ehhhh
Mi się zrobiły nowe na biodrach potym, jak trochę cm mi poleciało i się przeraziłam. Pamiętam, że leżałam na łóżku z Tż, oglądaliśmy TV i byłam w bokserkach, a on "a co tu Ci się zrobiło?" i wtedy właśnie je zauważyłam... Jeśli chodzi o Twojego żołnierza Poisonku Rób to, na co masz ochotę i nie przejmuj się! Jeśli czujesz, że chcesz do niego wrócić, zrób to! I tak on jest teraz na gorszej pozycji, bo to on zawinił i się musi bardzo o Ciebie starać, a nie Ty o niego

Słonka mam nowy cel! W czerwcu/lipcu 2009 kupię sobie superseksowne białe krótkie szorty na lato i będę chwalić się moimi pięknymi "nowymi" nogami na wakacjach i piękną, kształtną pupą Kurczę, tylko musicie mi pomóc, bo jak zostaje sama, to zaczynam łamać reguły wszystkie po kolei... Zero diety, zero ćwiczeń, zero pielęgnacji. Owocuje to powracającym panem C i małą jędrnością skóry. Jutro pojadę na siłownię, a dziś poćwiczę w domu, buziaki Kochane Bez Was to na prawdę jest strasznie trudno!
PS dziś na obiad zrobię kawałki piersi kurczaka z rożna bez tłuszczu oczywiście i brukselkę
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:45   #1322
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no jak narazie pisze jak szalony nawet wiecej nie "kiedys" :P:P stara sie i chce odbudowac wszystko, jak twierdzi zobaczymy dostał szanse a czy ja dobrze wykorzysta - zależy do niego

no ja ide robic obiadek wlasnie, piers z kurczaka ale taka staram sie jakas beztluszczowa heheh nie wiem jak to zrobie zeby za bardzo tlusto nie bylo :P i oczywiscie warzywka musza byc
borntoboogie wiemyu co dobre buziaki dziewczynki papa milego poludnia
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:01   #1323
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja w końcu się wymasowałam Syrenką pod prysznicem mm Powiem Wam, że się chyba przyzwyczaiłam do niej trochę, bo aż tak boleśnie nie odczuwam już jej działania Ale miałam długą przerwę w jakichkolwiek masażach, więc teraz czuję się super Dziś z obiadu nic nie wyszło, bo położyłam się i zasnęłam w południe i spałam gdzieś do 18! Obudził mnie Tż, że niedługo przyjedzie po mnie i tak nie zrobiłam mojego zaplanowanego pysznego obiadku i nie poćwiczyłam, ale za to jutro już sobie nie odpuszcze Jak wrócę ze szkoły, to Tż będzie jeszcze spał po nockach, więc sobie spokojnie poćwicze i potem zjem obiad. Co do beztłuszczowej piersi z kurczaka.. Ja mam w piekarniku rożen i kroję w takie kostki tą pierś, przyprawiam i nabijam na rożen np. naprzemian z cebulką i tak się to piecze ok 30 minut i wychodzi pyszne A nie dodaję żadnego tłuszczu, więc raczej nie jest to tłuste danie. Do tego jakieś warzywka i jest super
W ogóle Zastanawiam się, czy nie zrobić podstępem takiej małej przerwy od Tż... Zauważyłam ostatnio, że on zaczął trochę rutynowo patrzeć na niektóre aspekty naszego związku i chciałabym go czymś zaskoczyć, żeby na nowo się w nim to coś obudziło. Pomyślałam, że może przez ten tydzień nie będę się z nim spotykać pod pretekstem nauki, a przez ten czas maksymalnie o siebie zadbam i jak w sobotę bym się z nim spotkała, to może udałoby mi się go na nowo "oczarować", wiecie o co chodzi Przez cały ten czas nie będę za dużo z nim pisała, ani często dzwoniła, żeby zatęsknił. Wiecie, niby wszystko jest w porządku, ale ja czuję, że to nie to, co powinno być... Ponoć takie krótkotrwałe przerwy są dobre dla związku.
Buziaki
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 23:26   #1324
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No taka przerwa w zwiazku nieraz dobrze robi pozniej sie fajnie widuje .. bo nieraz to sie robi monotonne..

Co do piersi z kurczaka w piekarniku to ja uwielbiam naprzemian z brzoskwinia z puszku jest naprawde wysmienite , do tego ryz i sosik [sosik ze smietany, majonezu, odrobiny keczupu i duzo czosnku - nie wiem czy powinnam to pisac bo to forum fitness a do fitnessowych ten sosik nie nalezy ale co tam :P to jest takie pyszne ]

Ja ostro staram sie walczyc, zauwazylam ze przytylam.. nieduzo, nie byloby nic w tym zlego gdyby nie to ze niektore spodnie juz ostatnio mialam na styk i teraz niestety pare par czeka .. dlatego nie odpuszczam sobie, wrocilam do masazy, wlasnie siedze posmarowana rozgrzewajacym kremem i zaraz nie wytrzymam hehehe a jutro znowu na silownie. Myslalam o tym zeby zrobic sobie iles tam dni bez slodyczy ale w sumie uznalam ze to u mnie nie bedzie dzialac, bo ja czesto slodkiego nie jem, a raz na jakis czas to nie grzech zwlaszcza ze nieraz jak jestem oslabiona to kawalek czekolady dziala cuda i nie wiem co zrobic zeby miec wieksza motywacje chyba silowni mi trzeba.. tak sie rozpisalam ale to dlatego ze dzisiaj nie bylam i przelozyl mi sie trening na jutro hehe i to bedzie moja motywacja silownia i juz

Dobrej nocki bo lece spac
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:45   #1325
Putek 15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

kurcze jak to czytam to mam taką chętke na ćwiczenia ale potem szybko wygasa...^^
Putek 15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:57   #1326
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny przyłańczam sie musze zwalczyc cellulitis na tyłku , udach.
smaruje , masuje , cwicze , dietkuje mam nadzieje ze do maja/czerwca nie bedzie go wogóle - wyjazd klasowy zagranice wiec jakos bedzie trzeba sie pokazac na plazy na basenach itp
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:55   #1327
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hoho jak tu cicho, czyzby nasze girls rezygnowaly z dalszej walki :P ???
no ja od 3 dni robie peeling kawowy i jest super, skora jedrniejsza i taaakaaa delikatna :O :O szok ehhh szuper Pana C juz troszke mniej nawet wczoraj Tz powiedzial ze pupcia taka faajna to ja mu powiedzialam zeby sobie taka sama sprawił xD jade zaraz po sukienke na wesele ojjj bedzie sie dzialo buziaki dziewczynki
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 12:38   #1328
Putek 15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
hoho jak tu cicho, czyzby nasze girls rezygnowaly z dalszej walki :P ???
no ja od 3 dni robie peeling kawowy i jest super, skora jedrniejsza i taaakaaa delikatna :O :O szok ehhh szuper Pana C juz troszke mniej nawet wczoraj Tz powiedzial ze pupcia taka faajna to ja mu powiedzialam zeby sobie taka sama sprawił xD jade zaraz po sukienke na wesele ojjj bedzie sie dzialo buziaki dziewczynki
czyli wróciłaś do Tz? ważne żebyś była szczęśliwa to jest najważniejsze na ostatnich zajecia z tanca dali nam niezly wycisk czyli bylo bosko a wieczorem jak mialam na sobie szorty zobaczylam swoje nogi i byly takie jedrne... w jak napielam udo i zmarszczylam skore to nie bylo pana C!!<jupi> bardzo sie ciesze)
Putek 15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:44   #1329
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

tak daje mu szanse, jak narazie sie stara bardziej niz wczesniej... ale zobaczymy na jak dlugo... wczoraj kupil chipsy i zjedlismy boze juz nie pamietam jak smakuja :d a tam.. pare chipsow w ta czy w ta to... ale juz wieczorem bedzie spalanie pozdr
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:04   #1330
Marta13041991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z kosmoSu.
Wiadomości: 216
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Też mam własnie problemy z udami i pośladkami ble...
ale damy rade z celulitem treni9ng czyni mistrza!!
Marta13041991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:28   #1331
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nikt nie przestal nie nie nie
Ja dalej walcze regularnie silownia, mniej regularnie ale tez czasem masaze juz mi sie zaczal basen wiec wszystko jest na dobrej drodze jak na razie probuje dojsc do stanu z przed wakacji bo niestety minimalnie przybralam i niektore spodnie czekaja w szafie hehe
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 20:46   #1332
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kochane, ja nie wiem, jak temu zaradzić, ale ja się zachowuję pod względem utrzymywania diety jak taka kula pchnięta z górki! Przez długi czas jest dobrze, wręcz supeer - nie jem za bardzo nic słodkiego, pilnuję posiłków. Aż tu nagle rach i się zaczyna okres, z którego nie mogę wyjść, bo mi motywacja spada. Najgorsze jest z pozwalaniem sobie na słodycze i mega podjadaniem między posiłkami... Tak nie może być no. Może któraś z Was też tak ma i wie, jak temu zaradzić? Niby nie czuję, żebym przytyła, no prócz tego, że trochę mi się brzuch powiększył. Kurczę no tak nie może być, bo pójdzie na marne mój dotychczasowy wysiłek:/ Nie ma bata. Kochane, oświadczam, że jutro już nie kupię nic słodkiego w szkole, ani snickersa, ani pączka... Poza tym tego są też inne minusy - niepotrzebnie wydane pieniądze na przykład! Nadal nie zmusiłam się do ćwiczeń, chyba potrzeba mi trochę Waszej motywacji. Kopnijcie mnie w tyłek Słonka, bo nie wiem, co się właściwie ze mną stało:/ Nawet herbat czerwonej i zielonej mi się zaparzać nie chce.
Jestem po masażu Syrenką i po kąpieli wmasowałam krem antycellulitowy.
Dziś miałam mega męczący dzień... Najpierw w szkole, potem pojechałam od razu po lekcjach do pracy i dopiero o 19 wróciłam do domu zmęczona jak pies... Ale już czuję się lepiej, bo wzięłam prysznic, po którym czuję się bosko po prostu
Słoneczka, plan co do mojego Tż DZIAŁA!
PS Jutro wreszcie moja umowniona wizyta u dermatologa! Mam nadzieję, że w końcu ta lekarka pomoże mojej cerze, ponoć jest b. dobra. Pozostaje czekać jutra
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 21:03   #1333
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Oj...dokładnie wiem o czym mówiesz.....ja całymi tygodniami potrafię wystrzegać sie słodyczy ale jak mnie najdzie, to nie ma mocnych!! Przez trzy tygodnie potrafię codziennie jeść tabliczkę czekolady a dupa rośnie...... ale mam na to swój sposób i skutecznie oddalam nadejście tych dni.... po piersze nie noszę przy sobie żadnej kasy! W wielu miejscach nie można płacić kartą więc nie mogę nic kupić hihi poza tym zawsze staram się przygotować sobie jedzonko do pracy: kanapeczki, deserek (owoc albo kawałeczek ciasta) i herbatka. Zawsze biorę tyle jedzenia, żeby mi na cały dzień starczyło. A jak czasem mi sie zdarzy dorwać coś zakazanego...no cóż, nie można się ciąge katować.

U mnie jest gorzej z ćwiczeniami.....
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:40   #1334
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

borntoboogie a masz gadzino !!! do roboty :P heheh...
ja dzis ide kupic syrenke bo w koncu dorwalam ja u mnie w drogerii nooo nareszcie... musze wydrzec Tzta na impreze bo tak byc nie bedzie zebym ja w piatek wieczorem w domq siedziala a wczoraj to chyba zjadlam jakis cukierek z czekolada i od razu dostalam wysypki na nogach kolo kolan lol.. i jak zjem to ja mam chyba jakie uczulenie na kociladke mam i dobrze :P a slodkiego nie jem i moze dlatego cus mnie tak teges a ja spadam zaro na miasto kupic jakies dodatki do meine sukienki :d wieczorkiem postraram sie zrobic zdjecie w niej i tu wrzuce co wy na to :P ? pierwszy raz pokarze sie wam w calosci chyba buziaki papapa
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:54   #1335
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Borntoboogie nieraz sa takie chwile slabosci, zmus sie do cwiczen przez pare dni a potem az bedziesz za tym tesknic ja teraz sie nie moge doczekac kiedy kolejny raz pojde na silownie hehe
Ogolnie na to podjadanie pod posilkami to dziewczyny nieraz twierdza ze dieta nieprawidlowo ulozona bo przy prawidlowym jedzeniu,posilkach nie ma sie ochoty na podjadanie .. czy to prawda nie wiem, bo nigdy jako takiej diety nie stosowalam, ale faktycznie odkad zaczelam jesc regularnie odpowiednie posilki to mniej podjadam. [co nie znaczy ze nic nie podjadam, bo nieraz dla smaku mam ochote na jakis jogurt, pudding itp ]

Moze jak zobaczysz sie z Tż po tych paru dniach przerwy to nagle dostaniesz kopa energii

A to jak na razie ode mnie


Kittykat a pomysl o takich cwiczeniach ktore by cie interesowaly. To nie musi byc silownia czy bieganie, moze lubisz plywac? Chodzic na scianke, jezdzic konno .. A moze tanczyc?

SweetestPoison pokazuj sie pokazuj w kreacji imprezowej :PP
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 09:45   #1336
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jak tak czytam o waszych zmaganiach i sukcesach, to od razu mi się więcej chce ćwiczyć....... w sumie to nie ma ze mną tak źle.... 2x w tyg. basem obowiązkowo! uwielbiam! i troche w domu.... ale tego to mi wychodzi jakieś max trzy razy w tyg, a chciałabym więcej.... No ale wiecie co? Takich fajnych udek to u siebie nie pamiętam.
miłego dnia kobitki.

Ps. SweetestPoison czekamy na zdjęcia
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 11:30   #1337
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewuszki moment moment tylko aparat dorwe :P ale na wieczor powinny byc fotki juz kupione wszystko mam na to weselicho teraz tylko niech tydzien przeleci i ide bawic oj ale Tz sie wsciekl ze ide na wesele " z kolega" .. aaa niech sie wscieka :P
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 10:39   #1338
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

noooo nareszcze dorwalam aparat. Sorki ze az do dzis.. ale ten no.. juz wklejam foteczki o to jaaa
suknia3.jpg suknia4.jpg
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 10:42   #1339
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
noooo nareszcze dorwalam aparat. Sorki ze az do dzis.. ale ten no.. juz wklejam foteczki o to jaaa
Załącznik 1796498 Załącznik 1796499
baaardzo ladna jestes
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 10:48   #1340
Putek 15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

piekne zdjęcia pozazdrościć Tz...
Putek 15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:10   #1341
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez borntoboogie Pokaż wiadomość
Słonka mam nowy cel! W czerwcu/lipcu 2009 kupię sobie superseksowne białe krótkie szorty na lato i będę chwalić się moimi pięknymi "nowymi" nogami na wakacjach i piękną, kształtną pupą Kurczę, tylko musicie mi pomóc, bo jak zostaje sama, to zaczynam łamać reguły wszystkie po kolei... Zero diety, zero ćwiczeń, zero pielęgnacji. Owocuje to powracającym panem C i małą jędrnością skóry. Jutro pojadę na siłownię, a dziś poćwiczę w domu, buziaki Kochane Bez Was to na prawdę jest strasznie trudno!
PS dziś na obiad zrobię kawałki piersi kurczaka z rożna bez tłuszczu oczywiście i brukselkę
ja mam podobny cel - mieć świetne ciało - jędrne, smukłe, bez cellulitu, z zarysowanymi mięśniami

damy radę, w końcu to jeszcze 8 miesięcy.
Cytat:
Napisane przez borntoboogie Pokaż wiadomość
A ja w końcu się wymasowałam Syrenką pod prysznicem mm Powiem Wam, że się chyba przyzwyczaiłam do niej trochę, bo aż tak boleśnie nie odczuwam już jej działania Ale miałam długą przerwę w jakichkolwiek masażach, więc teraz czuję się super Dziś z obiadu nic nie wyszło, bo położyłam się i zasnęłam w południe i spałam gdzieś do 18! Obudził mnie Tż, że niedługo przyjedzie po mnie i tak nie zrobiłam mojego zaplanowanego pysznego obiadku i nie poćwiczyłam, ale za to jutro już sobie nie odpuszcze Jak wrócę ze szkoły, to Tż będzie jeszcze spał po nockach, więc sobie spokojnie poćwicze i potem zjem obiad. Co do beztłuszczowej piersi z kurczaka.. Ja mam w piekarniku rożen i kroję w takie kostki tą pierś, przyprawiam i nabijam na rożen np. naprzemian z cebulką i tak się to piecze ok 30 minut i wychodzi pyszne A nie dodaję żadnego tłuszczu, więc raczej nie jest to tłuste danie. Do tego jakieś warzywka i jest super
W ogóle Zastanawiam się, czy nie zrobić podstępem takiej małej przerwy od Tż... Zauważyłam ostatnio, że on zaczął trochę rutynowo patrzeć na niektóre aspekty naszego związku i chciałabym go czymś zaskoczyć, żeby na nowo się w nim to coś obudziło. Pomyślałam, że może przez ten tydzień nie będę się z nim spotykać pod pretekstem nauki, a przez ten czas maksymalnie o siebie zadbam i jak w sobotę bym się z nim spotkała, to może udałoby mi się go na nowo "oczarować", wiecie o co chodzi Przez cały ten czas nie będę za dużo z nim pisała, ani często dzwoniła, żeby zatęsknił. Wiecie, niby wszystko jest w porządku, ale ja czuję, że to nie to, co powinno być... Ponoć takie krótkotrwałe przerwy są dobre dla związku.
Buziaki
co do TŻa, to ja całkiem niedawno (we wrześniu jakoś) miałam właśnie takie 'zmęczenie materiału'. wszystko było okej, ale bez fajerwerków. było tak normalnie. a mnie wydawało się, że już dzieje się z nami coś złego. zrobiliśmy sobie kilka dni przerwy, ale ja mu powiedziałam, że czuję jakyby coś się wypalało. i teraz jest super.
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
hoho jak tu cicho, czyzby nasze girls rezygnowaly z dalszej walki :P ???
no ja od 3 dni robie peeling kawowy i jest super, skora jedrniejsza i taaakaaa delikatna :O :O szok ehhh szuper Pana C juz troszke mniej nawet wczoraj Tz powiedzial ze pupcia taka faajna to ja mu powiedzialam zeby sobie taka sama sprawił xD jade zaraz po sukienke na wesele ojjj bedzie sie dzialo buziaki dziewczynki
ja walczę, walczę, ale mam czas popisać tu tylko w weekendy, w czasie tygodnia nie ma szans.
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
noooo nareszcze dorwalam aparat. Sorki ze az do dzis.. ale ten no.. juz wklejam foteczki o to jaaa
Załącznik 1796498 Załącznik 1796499
super ta sukienka

a co u mnie?
najlepiej wychodzi mi dieta - mieszkam sama i gotuję sama, więc nikt mi nie marudzi, że mało jem, albo powinnam zjeść coś innego. w tym duży plus. trzymam się dzielnie, choć np. w czwartek trochę zabalowaliśmy i wypiłam trochę, a alkohol w diecie powinien być wyeliminowany. ale za to tańczyłam all the time. ćwiczę prawie codziennie, jedynie jak padam na twarz po zajęciach to sobie odpuszczam, ale wtedy robię np. spacer + dłuższy i intensywniejszy masaż.

z TŻem prawdopodobnie nie będę się w tym tygoniu widziała, bo chyba nie dostanie przepustki .. ale dam jakoś radę.

postanowiłam też zmienić trochę w swoim wyglądzie - jadę dziś wieczorem do mojego kumpla, który jest fryzjerem i ścinam trochę włosy + robię grzywkę. jak wrócę to relaksująca kąpiel z olejkami, peeling i maska na twarz, masaż ciałka. potem brązowienie twarzy i ciałka. może trzasnę sobie jakiś wzorek na paznokciach.

potrzebuję tego, bo ostatnio mam cholernie zły humor.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:32   #1342
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dz wam dziewczynki baardzo no ja sie rowniez ostrzej zabieram do roboty... idzie zimna a wtedy i leń nadchodzi niestety wrr jak ja nie cierpie tego zimowego lenia...
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:57   #1343
Putek 15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

w zimie jest strasznie!! ruszam sie tylko tyle co na treningach i w sql na przerwach^^ wracam do domu i o 16 jest juz ciemno wiec leze i ogladam tv podjadajac sobie... trzeba to zmienic...^^ tylko ze ta motywacja grrr....;/
Putek 15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:35   #1344
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

[quote=kittykat;9293075]Oj...dokładnie wiem o czym mówiesz.....ja całymi tygodniami potrafię wystrzegać sie słodyczy ale jak mnie najdzie, to nie ma mocnych!! Przez trzy tygodnie potrafię codziennie jeść tabliczkę czekolady a dupa rośnie...... ale mam na to swój sposób i skutecznie oddalam nadejście tych dni.... po piersze nie noszę przy sobie żadnej kasy! W wielu miejscach nie można płacić kartą więc nie mogę nic kupić hihi poza tym zawsze staram się przygotować sobie jedzonko do pracy: kanapeczki, deserek (owoc albo kawałeczek ciasta) i herbatka. Zawsze biorę tyle jedzenia, żeby mi na cały dzień starczyło. A jak czasem mi sie zdarzy dorwać coś zakazanego...no cóż, nie można się ciąge katować. [quote]
dokladnie tak to u mnie wygląda. dobry pomysl z tym nienoszeniem kasy, a zdrugiej strony czasem niespodziewanie jest potrzebna, a tu psikus - nie ma chyba zaczne sobie robic wiecej jedzenia do szkoly. u mnie to jest tez lakomstwo - nie tylko glod. :/
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
borntoboogie a masz gadzino !!! do roboty :P heheh...
Dzięki
Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Borntoboogie nieraz sa takie chwile slabosci, zmus sie do cwiczen przez pare dni a potem az bedziesz za tym tesknic ja teraz sie nie moge doczekac kiedy kolejny raz pojde na silownie hehe
Ogolnie na to podjadanie pod posilkami to dziewczyny nieraz twierdza ze dieta nieprawidlowo ulozona bo przy prawidlowym jedzeniu,posilkach nie ma sie ochoty na podjadanie .. czy to prawda nie wiem, bo nigdy jako takiej diety nie stosowalam, ale faktycznie odkad zaczelam jesc regularnie odpowiednie posilki to mniej podjadam. [co nie znaczy ze nic nie podjadam, bo nieraz dla smaku mam ochote na jakis jogurt, pudding itp ]

Moze jak zobaczysz sie z Tż po tych paru dniach przerwy to nagle dostaniesz kopa energii

A to jak na razie ode mnie

Oj chyba się muszę właśnie zmusić, a to taaak ciężko przychodzi... Nie zrezygnowałam tylko z codziennego tańczenia, ale to nie wystarczy. Trzeba się wziąść do roboty, oj trzeba... Jak już pisalam u mnie ostatnio z dieta kiepsko, wiec nie sadze, zeby moje podjadanie bylo wynikiem zbyt malej ilosci jedzenia, bo na to ostatnio raczej nie narzekam hihi
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
noooo nareszcze dorwalam aparat. Sorki ze az do dzis.. ale ten no.. juz wklejam foteczki o to jaaa
Załącznik 1796498 Załącznik 1796499
Ale z Ciebie ladna dziewczynaa! Moja kolezanka miala na wesele taka sama sukienke jak Ty, tylko czerwona
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
dz wam dziewczynki baardzo no ja sie rowniez ostrzej zabieram do roboty... idzie zimna a wtedy i leń nadchodzi niestety wrr jak ja nie cierpie tego zimowego lenia...
To jest wlasnie to! Jest jesien, zima i od razu odchodzi mi ochota na jakies odchudzania itp... A z drugiej strony - nie mozna przeciez zwalac na pore roku hehe..

Ja dzisiaj bylam zrobic zdjecia do dowodu, we wtorek wniosek zaniose W poniedzialek mam pierwsze spotkanie na prawo jazdy i zapisze sie na kurs Takze jestem super "nastrojona" Dzisiaj tylko troche mnie rodzice wkurzyli, ale to nic, reszte dnia zamierzam spedzic ciagle sie smiejac Musze posprzatac pokoj i zrobic jakies dobre jedzonko, bo jutro przyjezdza rodzinka swietowac moje urodziny! Jutro rano przed ich przyjazdem ide na 7 do pracy, a tam sprzatam, wiec ruch bedzie Wlasciwie to nie zaniedbalam tego tak calkowicie, bo dwa razy w tygodniu chodze do pracy na sprzatanie, wiec tam duuzo energii zuzywam, do tego spacery itp. Dzisiaj, jak jechalam do fotografa, spotkalam kolezanke z gimnazjum i jestem zadowolona, bo jej pierwsza reakcja "nie poznalam Cie, ale Ci wlosy urosly" - a ja staram sie juz od dawna je zapuscic, wiec pozytywnie Wczoraj byłam u nowego dermatologa i jestem b. pozytywnie zaskoczona, zostalam potraktowana bardzo profesjonalnie i jestem dobrej mysli jesli chodzi o leczenie mojej buzki. Melduje, ze Syrenka nie leniuchuje w lazience i ma codziennie duuzo pracy hehe Buziaki dziewczyny, zabieram sie za sprzatanie, bo troche tego jest...
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:48   #1345
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

oj tam nawet przy regularnych posiłkach jak sie ma na cos smaka to i tak jest duze prawdopodobieństwo , ze sie zje

jaj narazie codziennie sie masuje i smaruje
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 18:51   #1346
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no a ja wlasnie zaraz jade gdzies z Tztem i ekipa ciekawe co wymyslili... pewnie pizza i te inne pyszne swistwa hym jesc czy nie jesc... oto jest pytanie milego wieczorka dziewuszki sciskam mocno papap
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:27   #1347
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kilka stron temu pisałyście mi jak poznać cellulit dzieki

Ja jednak nie mam, ale tabletki anty starej generacji biore więc przydaloby się coś przeciwdziałać. Cwiczenia to za duuzoo..hehe podziwiam Was Ale krem sobie kupiłam (fioletowy z avonu ktoś mi go polecił) i mam do Was pytania: Czy wy tak sumiennie sie smarujecie-okrężnymi ruchami przez kilka minut? Dajecie radę? przeciez to krem się szybko wchłania i już później właściwie nie ma czego wsmarowywac...ehh i ręka boli
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 21:48   #1348
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość

Ja jednak nie mam, ale tabletki anty starej generacji biore więc przydaloby się coś przeciwdziałać.
Czemu zaśmiecasz sobie organizm takim dziadostwem?? Przeciez jest tyle lepszych tabletek, po których nie ma efektów ubocznych i są mniej szkodliwe.... Mają mniejszą dawkę hormonów, co jest szczególnie ważne w młodym wieku...

Ja dziś miałam ambitny plan na ćwiczenia i masaż ale zamiast tego leżę na sofie i popijam już trzeciego drina bad girl...... rano pójdę na basen, to sie wyrówna......

Borntoboogie a co ci sie z buźką dzieje, jesli można zapytać.....

Miłego wieczoru
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:16   #1349
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
jaj narazie codziennie sie masuje i smaruje
to juz coś hehe ja też tyle na razie robię dla siebie. mobilizacja chyba w ciepłe kraje sobie poleciała na zimę
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
no a ja wlasnie zaraz jade gdzies z Tztem i ekipa ciekawe co wymyslili... pewnie pizza i te inne pyszne swistwa hym jesc czy nie jesc... oto jest pytanie milego wieczorka dziewuszki sciskam mocno papap
Hehe - jak od czasu do czasu sobie pozwolisz, to chyba nie będzie w tym nic złego Miłej imprezki!!! Ja to Cię podziwiam, taką być wytrwałą ajj
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Kilka stron temu pisałyście mi jak poznać cellulit dzieki

Ja jednak nie mam, ale tabletki anty starej generacji biore więc przydaloby się coś przeciwdziałać. Cwiczenia to za duuzoo..hehe podziwiam Was Ale krem sobie kupiłam (fioletowy z avonu ktoś mi go polecił) i mam do Was pytania: Czy wy tak sumiennie sie smarujecie-okrężnymi ruchami przez kilka minut? Dajecie radę? przeciez to krem się szybko wchłania i już później właściwie nie ma czego wsmarowywac...ehh i ręka boli
Kiedyś też miałam ten z Avonu i pamiętam, że właśnie bardzo szybko się wchłaniał, więc może używaj do masażu jakiegoś innego, który to robi wolniej Co do kremu, to ja nie zauważyłam jakiś specjalnych rezultatów, ale na każdego działa inaczej - jak każdy kosmetyk
Cytat:
Napisane przez kittykat Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam ambitny plan na ćwiczenia i masaż ale zamiast tego leżę na sofie i popijam już trzeciego drina bad girl...... rano pójdę na basen, to sie wyrówna......

Borntoboogie a co ci sie z buźką dzieje, jesli można zapytać.....

Miłego wieczoru
Aaa tam w końcu jest sobota A skoro jutro śmigasz na basen, to możesz sobie pozwolić Co do mojej buźki, to niestety od wielu lat nie mogę się pozbyć trądziku Zaczęło się w podstawówce i były lepsze i gorsze chwile, ale mam już tego serdecznie dosyć. Do tego moja skóra jest wrażliwa naczynkowa. Generalnie jej typ to cera tłusta, a teraz jest dodatkowo jeszcze przesuszona przez wszystkie maści i inne du.erele na to dziadostwo... Ale jestem dobrej myśli, bo zacznę brać b. dobry lek w tabletkach, a jeśli chodzi o pielęgnację to pozostanie tylko delikatne oczyszczanie i mocne nawilżanie. Powinno wreszcie mi przejść i będę dobrze wyglądać W KOŃCU. Pewnie nie zdajecie sobie sprawy, ale jak się już tyle lat walczy z czymś takim, to aż ręce opadają. Najlepszy jest mój Tż, który na wiadomość, że będę brała lek, po którym generalnie większości schodzi to paskudztwo bezpowrotnie, stwierdził, że on nie chce, bo on lubi moją buzię Ach, on to kochany jest...

Wysprzątałam calusieńki pokój - dosłownie wszystko! Teraz jest tu tak sterylnie, że aż strach wchodzić, żeby czegoś nie pobrudzić haha Zmęczona jestem, niedługo pójdę się położyć, bo jutro najpóźniej o 6 muszę wstaaać do pracy i znów sprzątanko heh. Buziaki Dziewczynki moje kochane
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:32   #1350
kittykat
Przyczajenie
 
Avatar kittykat
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kochana miałam ten sam problem więc na pocieszenie powiem Ci, że z wiekiem to powoli mija... tylko nie dopóść do blizn, bo będzie Ci buźkę szpeciło przez długi czas szpeciło....jeśli mogę coś podpowiedzieć, to pamiętaj, że to jest w dużej mierze odzwierciedlenie stanu Twojego organizmu (szczególnie wątroby i jelit) wiec trzeba dbać o oczyszcznie.....
mam nadzieję, że Twoje nowe tabletki zadziałają i już niedlugo będziesz z dumą nosek zadzierać
kittykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.