Vademecum antykoncepcji! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 08:20   #1351
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Rozpoczęcie współżycia,tabletki, wiek..

Zaczęłam brać Logest mając prawie 18 lat , biorę już 2,5 roku i nie miałam większych problemów. Ale z każdym jest inaczej - dziewczyny mają rację - ginekolog odpowie Ci na wszelkie pytania.
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:26   #1352
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Rozpoczęcie współżycia,tabletki, wiek..

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Poczytaj forum a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, a przede wszystkim na te pytania odpowie Ci ginekolog.
hah.. co z tego, jak zawsze znajdą się dziewczyny które będą odpowiadać, i z tego wątku zrobi się zbiorczy
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 20:28   #1353
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Rozpoczęcie współżycia,tabletki, wiek..

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
hah.. co z tego, jak zawsze znajdą się dziewczyny które będą odpowiadać, i z tego wątku zrobi się zbiorczy
na to już niestety nic poradzić nie mogę
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:08   #1354
misiaczek5236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

witam.jestem nowy.oczywiscie przeczytalem calego posta.mam pytanie.uprawialem sex z moja dziewczyna oczywiscie mialem gumke i doszlo do wytrysku...i nie wyciagalem penisa puki mi nie opadl...nie wiem czemu;/gumka zostala w pochwoe i dopiero po chwili sie o tym zorientowalem.wyciagnalem gumke norlanie bo pierscien byl na wieszchu.ale teraz mam metlik w glowie bo nie wiem czy nie doszlo do zaplodnienia...gumka byla troche slizga ale to moze soki z pochwy.prosze o pomoc!!
misiaczek5236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 14:50   #1355
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Witam.
A ja mam pytanko: tabletki YAZ biorę już pare ładnych miesięcy,zawsze pierwsza wypada w środe.Teraz moja ginekolog była na zwolnieniu i nie mam recepty . Więc pozyczyłam od koleżanki,która też bierze YAZ tabletkę i wzięłam ją w środe i wczoraj . W związku z czym lekarz rodzinny może wypisać mi recepte??
Druga sprawa.
W poniedziałek idę na zabieg artroskopii kolana- pod pełną narkozą nie mam pojęcia, może któraś z Was się orientuje czy można brać tabletki w tym czasie? Czy zabieg nie przeszkadza? No i może skoro wzięłam tabletke w środe i czwartek to dzisiaj już nie brać i zacząć nowe opakowanie za miesiąc? Nie wiem...
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:12   #1356
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Witam.
A ja mam pytanko: tabletki YAZ biorę już pare ładnych miesięcy,zawsze pierwsza wypada w środe.Teraz moja ginekolog była na zwolnieniu i nie mam recepty . Więc pozyczyłam od koleżanki,która też bierze YAZ tabletkę i wzięłam ją w środe i wczoraj . W związku z czym lekarz rodzinny może wypisać mi recepte??
Druga sprawa.
W poniedziałek idę na zabieg artroskopii kolana- pod pełną narkozą nie mam pojęcia, może któraś z Was się orientuje czy można brać tabletki w tym czasie? Czy zabieg nie przeszkadza? No i może skoro wzięłam tabletke w środe i czwartek to dzisiaj już nie brać i zacząć nowe opakowanie za miesiąc? Nie wiem...


napewno sie pytają , przed zabiegiem czy bierzesz jakieś tabletki
możesz zpaytać się lekarza czy masz nadal brać czy odstawić.

ja jestem po 3 operacjach kolana i za każdym razem brałąm tabletki uprzedzałam doktora jak przychodził ze mną porozmawiać jak mnie przyjmował, i ja miałam rozmowę z anestezjologiem.

tylko że ja pierwszą operację miałam pod pełną narkozą, a kolejne dwie tylko pod znieczuleniem miejscowym czyli od pasa w dół.

nie miałam żadnych komplikacji, ani nic.
tylko musisz powiedzieć wcześniej to lekarzowi, a potem jeszcze w szpitalu na rozmowie z lekarzem.

powodzenia na zabiegu
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:25   #1357
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Cytat:
Napisane przez keeendy Pokaż wiadomość
napewno sie pytają , przed zabiegiem czy bierzesz jakieś tabletki
możesz zpaytać się lekarza czy masz nadal brać czy odstawić.

ja jestem po 3 operacjach kolana i za każdym razem brałąm tabletki uprzedzałam doktora jak przychodził ze mną porozmawiać jak mnie przyjmował, i ja miałam rozmowę z anestezjologiem.

tylko że ja pierwszą operację miałam pod pełną narkozą, a kolejne dwie tylko pod znieczuleniem miejscowym czyli od pasa w dół.

nie miałam żadnych komplikacji, ani nic.
tylko musisz powiedzieć wcześniej to lekarzowi, a potem jeszcze w szpitalu na rozmowie z lekarzem.

powodzenia na zabiegu
No właśnie- jak mnie będą przyjmowali to od razu musze powiedzieć?Czy mogę spokojnie sobie wejść na sale, "zadomowić"sie i dopiero pogadać z lekarzem?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 15:32   #1358
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

no nie wiem. ale jak będziesz przyjmowana na izbie przyjęć, to zapytają się czy przyjmujesz jakieś leki. to ty powiesz że bierzesz takie a takie tabletunie na to i na to

ale potem jak się zadowmowisz na sali i lekarz prowadzący będzie z Toba rozmawiał tez musisz mu powiedziec
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:30   #1359
misiaczek5236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

a mi to juz nikt nieodpisze???
misiaczek5236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:02   #1360
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Cytat:
Napisane przez misiaczek5236 Pokaż wiadomość
witam.jestem nowy.oczywiscie przeczytalem calego posta.mam pytanie.uprawialem sex z moja dziewczyna oczywiscie mialem gumke i doszlo do wytrysku...i nie wyciagalem penisa puki mi nie opadl...nie wiem czemu;/gumka zostala w pochwoe i dopiero po chwili sie o tym zorientowalem.wyciagnalem gumke norlanie bo pierscien byl na wieszchu.ale teraz mam metlik w glowie bo nie wiem czy nie doszlo do zaplodnienia...gumka byla troche slizga ale to moze soki z pochwy.prosze o pomoc!!
Hmm.. Nie wiem, jakiego rodzaju pomocy oczekujesz. Stało się. Najprawdopodnobniej na strachu się skończy, ale może dla świętego spokoju niech Twoja dziewczyna zrobi test 14 dni od tamtego zdarzenia. A który to był dzień cyklu?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 07:49   #1361
Magdalena Ka
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena Ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Dziewczyny pomóżcie, proszę.

Czy tabletka, którą wzięłam o 21 poprzedniego dnia zdążyła się już wchłonąć do rana.
Pytam, bo rano poszłam do toalety i po skorzystaniu z niej zobaczyłam coś białego w toalecie. Czy możliwe jest, że tabletka się nie wchłonęła i została wydalona?
Jak myślicie?
__________________

strach jest dobry. dobrze jest się bać. to znaczy, że masz coś jeszcze do stracenia.

co jest sensem życia?
żyć!

"Nawet partnerzy żądający pełnej wolności, siadając za kierownicą nie jadą lewą stroną. Dlaczego? Mają świadomość ograniczenia i konsekwencji łamania praw".

Magdalena Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 08:08   #1362
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Cytat:
Napisane przez Magdalena Ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, proszę.

Czy tabletka, którą wzięłam o 21 poprzedniego dnia zdążyła się już wchłonąć do rana.
Pytam, bo rano poszłam do toalety i po skorzystaniu z niej zobaczyłam coś białego w toalecie. Czy możliwe jest, że tabletka się nie wchłonęła i została wydalona?
Jak myślicie?
tabletka wchłania się do 4ech godzin
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:29   #1363
Magdalena Ka
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena Ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
tabletka wchłania się do 4ech godzin

bo tak mnie tylko zastanawia czy nie może po prostu przelecieć, jakoś przez jelita i wtedy zostaje po prostu wydalona. ale okej, 4 godziny to 4 - dziekuje
__________________

strach jest dobry. dobrze jest się bać. to znaczy, że masz coś jeszcze do stracenia.

co jest sensem życia?
żyć!

"Nawet partnerzy żądający pełnej wolności, siadając za kierownicą nie jadą lewą stroną. Dlaczego? Mają świadomość ograniczenia i konsekwencji łamania praw".

Magdalena Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:52   #1364
misiaczek5236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Mmedeah88 to bylo w czwartek.w ten dzien z nia mialem stosunek.a okres miala 25 w tamtym miesiacu.tylko ze ona ma jeszczenie regularny okres i ostatnio tez bylem w strachu bo nie dostawala okresu cos spuznil sie o tydz i wszystko dobrze sie skonczylo.tak mysle tez ze nic sie nie stalo i ze nie moglo dojsc do zaplodnienia.czytalem o tym duzo.
misiaczek5236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:06   #1365
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Witam dziewczyny mam pytanko. Dzis cos mi sie w glowie poprzestawialo i choc tabletki biore juz rok i nigdy nic nie namotalam wzielam dwie w ciagu jednego dnia://stad pytanie bo na ulotce nic nie pisze co robic dalej?konczyc opakowanie jakby nigdy nic i odczekac 7 dni czy kupic nastepne i z niego dobrac ta brakujaca??
dzieki i pozdrawiam
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:11   #1366
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Prezerwatywa została w pochwie

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny mam pytanko. Dzis cos mi sie w glowie poprzestawialo i choc tabletki biore juz rok i nigdy nic nie namotalam wzielam dwie w ciagu jednego dnia://stad pytanie bo na ulotce nic nie pisze co robic dalej?konczyc opakowanie jakby nigdy nic i odczekac 7 dni czy kupic nastepne i z niego dobrac ta brakujaca??
dzieki i pozdrawiam
bierz dalej, przerwę zaczniesz dzień szybciej (to nie problem, nie musisz nic dobierać) - tylko pamiętaj by nie wydłużyć przerwy i z przyzwyczajenia nie zacząć tego dnia co zawsze
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:21   #1367
pannahanna1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 196
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cześć Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Jest jednak pewnien problem-5lat temu miałam udar mózgu...Od tamtej pory nie mam problemów ze zdrowiem. Myślicie, że mam jakąś szanse na dostanie tabletek? Do lekarza idę za 2tyg., ale bardzo się denerwuję ( Chyba wszystkie tabletki nie mozna stosowac gdy pojawił się przypadek udaru lub zakrzepicy. Może macie podobny przypadek do mnie? Jestem ciekawa co Wam doradził lekarz.
Z góry dziękuję.
pannahanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:45   #1368
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez pannahanna1 Pokaż wiadomość
Cześć Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Jest jednak pewnien problem-5lat temu miałam udar mózgu...Od tamtej pory nie mam problemów ze zdrowiem. Myślicie, że mam jakąś szanse na dostanie tabletek? Do lekarza idę za 2tyg., ale bardzo się denerwuję ( Chyba wszystkie tabletki nie mozna stosowac gdy pojawił się przypadek udaru lub zakrzepicy. Może macie podobny przypadek do mnie? Jestem ciekawa co Wam doradził lekarz.
Z góry dziękuję.
Pójdziesz do lekarza to Ci powie
moze jak nie tabsy to plastry albo krążki
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:35   #1369
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cześć dziewczyny
Jak wcześniej pisałam byłam na artroskopii kolana i mogłam brać normalnie tabletki (Yaz). Zaaferowana zabiegiem itd zapomniałam wziąć tabletki w 10 dniu Tabletki biorę równo o 18:30. Gdy nadszedł czwartek to zobaczyłam że ta tabletka została w opakowaniu I wzięłam tabletke z czwartku nie biorąc tej ze środy. Dzisiaj jest 3 tydzień brania tabletek a ja dostałam plamienia. Czy mój organizm potraktowałam nie wzicie tej tabletki jako przerwe??
edit.
Nie wiem czy to ważne ale po zabiegu mam robione zastrzyki w brzuch by nie robiły się skrzepy. Czy może mieć to coś wspólnego?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2009-11-20 o 13:46
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 09:02   #1370
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

nie wiem, gdzie zadać to pyt. więc pytam tutaj.

Podczas 7 dniowej przerwy w braniu tabletek jest się nadal zabezpieczonym? Czy trzeba się dodatkowo zabezpieczać?
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 09:08   #1371
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez monisia02 Pokaż wiadomość
nie wiem, gdzie zadać to pyt. więc pytam tutaj.

Podczas 7 dniowej przerwy w braniu tabletek jest się nadal zabezpieczonym? Czy trzeba się dodatkowo zabezpieczać?
jeśli rozpoczniesz nowe opakowanie po przerwie (nie wydłużając jej) to ta przerwa również jest bezpieczna.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 10:43   #1372
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
jeśli rozpoczniesz nowe opakowanie po przerwie (nie wydłużając jej) to ta przerwa również jest bezpieczna.
zgadzam się
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:45   #1373
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
jeśli rozpoczniesz nowe opakowanie po przerwie (nie wydłużając jej) to ta przerwa również jest bezpieczna.
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
zgadzam się
dzięki.
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:51   #1374
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez monisia02 Pokaż wiadomość
nie wiem, gdzie zadać to pyt. więc pytam tutaj.

Podczas 7 dniowej przerwy w braniu tabletek jest się nadal zabezpieczonym? Czy trzeba się dodatkowo zabezpieczać?
a ulotke czytalas? :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 20:56   #1375
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej dziewczyny Mam pytanie do was bo nie bardzo wiem co robić...
Zdecydowałam się na pigułki i jestem zapisana do lekarza na czwartek, niestety akurat dzisiaj jak na złość dostałam okresu... Zastanawiam się czy w takiej sytuacji w ogóle mam tam po co iść? Chyba nie wypisze mi recepty bez badania?
Co sądzicie? Odwołać wizytę?
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:03   #1376
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie do was bo nie bardzo wiem co robić...
Zdecydowałam się na pigułki i jestem zapisana do lekarza na czwartek, niestety akurat dzisiaj jak na złość dostałam okresu... Zastanawiam się czy w takiej sytuacji w ogóle mam tam po co iść? Chyba nie wypisze mi recepty bez badania?
Co sądzicie? Odwołać wizytę?
Najlepiej przełóż. Większość ginekologów nie bada podczas okresu, a powinien Cie zbadać, bo i tak badać się trzeba co jakiś czas.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:09   #1377
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Czyli prawdopodobnie nie ma szans żeby wypisał pigułki bez badania?
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:14   #1378
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

moze wypisze,jednak nie jest to powod do radosci.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:20   #1379
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej
Byłam wczoraj u pani doktor, bardzo miła - to trzeba przyznać.
Umówiłam się już na następną wizytę na wszelkie możliwe badania i dobór antykoncepcji.
I teraz pytanie do was Byłam z góry nastwiona na tabletki jednak ona dała mi parę ulotek i powiedziała żebym poczytała i wybrała co będzie mi odpowiadać najbardziej czy będą to pigułki, plasterki czy krążek. I tu moje pytanie , ponieważ zamieszała mi trochę w głowie. Z własnych doświadczeń co mogłybyście mi polecić?

Edytowane przez VMK
Czas edycji: 2009-12-11 o 17:47
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:33   #1380
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Byłam u ginekologa 3 miesiące temu. Lekarka wypisała mi receptę na 3 opakowania Harmonetu i kazała się zgłosić ponownie około grudnia na badania. Powiedziała, że po tych 3 opakowaniach zrobi mi przerwę od tabletek na pół roku, a następne tabletki da mi dopiero na wakacje. Czy to poprawna "metoda"? Pytam bo moja koleżanka, która również przyjmuje tabletki anty nie miała robionej żadnej przerwy. Poza tym, Harmonet mi 'służy'- mam mniej bolesne miesiączki, większe piersi no i oczywiście większa ochrona przed ciążą. Co o tym sądzicie? Czy powinnam zmienić ginekologa?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.