Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 15:04   #1351
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dzięki, przejade sie zobaczyc jak rozmiarki lezą bo cenowo to bardziej z neta sie opłaca

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

jeszcze prosiłabym o opinie firm takich jak boccara, gorsenia, axami, kinga,ava--> warto?firmy te dostepne sa w sklepie intymna.pl

Edytowane przez gabi188
Czas edycji: 2011-08-01 o 15:16
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:50   #1352
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dzięki, przejade sie zobaczyc jak rozmiarki lezą bo cenowo to bardziej z neta sie opłaca

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

jeszcze prosiłabym o opinie firm takich jak boccara, gorsenia, axami, kinga,ava--> warto?firmy te dostepne sa w sklepie intymna.pl
Onlyher ma swoją stronę internetową ( ✂✂✂✂✂✂✂✂✂pl ), więc możesz spojrzeć co tam mają zanim się wybierzesz do sklepu oczywiście zjadło w adresie onlyher

Edytowane przez aam
Czas edycji: 2011-08-01 o 15:52
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 02:13   #1353
panikara88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 172
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej dziewczyny! Po całodniowej lekturze zostałam uświadomiona wywaliłam swoje staniki, które zazwyczaj miałam pod brodą planuję udać się na zakupy i przy okazji chętnie skorzystałabym z porad brafittingu - i tu pojawia się moje pytanie. Znacie może Secret Hills w Warszawie? Szukałam intensywnie informacji i ostatnie są z 2010 roku. Aktualności na stronie też niezbyt aktualne. Czy to miejsce jeszcze istnieje? Jeśli tak to czy polecacie? Pozdrawiam Was ciepło!
__________________

panikara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:51   #1354
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny kupiłam sobie w ciucholandzie nowy stanik M&S w rozmiarze 30 DD - wg kalkulatora taki powinnam nosić. No i ładnie leży , żadnych wałków, biust mam nawet spory ale...stanik mnie uwiera, czuję się jak spętana - czy macie jakieś doświadczenia, czy obwód choć trochę się rozciągnie czy po prostu stanik jest za mały???
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:56   #1355
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam sobie w ciucholandzie nowy stanik M&S w rozmiarze 30 DD - wg kalkulatora taki powinnam nosić. No i ładnie leży , żadnych wałków, biust mam nawet spory ale...stanik mnie uwiera, czuję się jak spętana - czy macie jakieś doświadczenia, czy obwód choć trochę się rozciągnie czy po prostu stanik jest za mały???
Z moich doświadczeń z tą firmą wynika że rozmiary są zwykle mniejsze od tych które znajdują się na metce Ja żadną miara nie mogłam się zmieścić właśnie 30DD a kalkulator wskazała mi rozmiar 30D! To samo miała moja siostra rozmiar niby ok a stanik za mały. To znaczy sam obwód ok, ale miseczka mała i to może dawać wrażenie za ciasnego obwodu, bo materiał z którego są zrobione nie jest jakoś szczególnie ścisły
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:44   #1356
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny a jaki rozmiar Effuniakowego straplesa polecałybyście dla mnie - mam 3 plunge 65E...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:09   #1357
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

szkoda że nie ma kogos kto wypowiedział si,e o markachz z intymna.pl.
jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje MILENA - zamawiał ktoś, i jak? albo jakieś opnie widziałyście, słyszałyście, poza tymi na stronie?
Są wiele tańsze, na poczatek ciezko mi jest wywalic 200zł na biustonosz gdzie zawsze te 100 było sporo ..
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 19:37   #1358
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej! Dziewczyny - czy macie jakieś doświadczenia z internetowym sklepem Avocado? Zainspirowana tym wątkiem zamówiłam w nim swój pierwszy, właściwie dobrany stanik (lol!)... Jako formę płatności wybrałam szybki przelew... No i pieniążki poszły, a ze sklepu nie otrzymałam potwierdzenia wpłaty ani potwierdzenia wysyłki... Biustonosz zamawiałam ponad 2 tygodnie temu... I zaczynam się zastanawiać czy nie wszcząć alarmu... To jednak 211 zł.A może oni mają takie yyyy... opóźnienia...?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:57   #1359
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma kogos kto wypowiedział si,e o markachz z intymna.pl.
jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje MILENA - zamawiał ktoś, i jak? albo jakieś opnie widziałyście, słyszałyście, poza tymi na stronie?
Są wiele tańsze, na poczatek ciezko mi jest wywalic 200zł na biustonosz gdzie zawsze te 100 było sporo ..
Milena to średnia firma, są biusty na których leży dobrze, ale bywa kapryśna.
Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki rozmiar Effuniakowego straplesa polecałybyście dla mnie - mam 3 plunge 65E...
Najlepiej by było zamówić 70dd i 70e.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:15   #1360
Martuska_0103
Przyczajenie
 
Avatar Martuska_0103
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Thumbs down Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej dziewczyny. przez wiele lat nieświadoma nosiłam źle dobrany stanik, kupowałam nie wiedzieć czemu rozmiar 80 lub 85 C tragedia ! zawsze były za luźne w obwodzie , a za mały w miseczce i piersi brzydko się układały... wg przelicznika powinnam nosić 70 D ( polskie 65 F ) i taki stanik byłby na pewno idealny, ale jakoś trudno mi taki znaleźć ... może wiecie gdzie kupić idealnie dobrany stanik ???
Pozdrawiam
Martuska_0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 21:23   #1361
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Milena to średnia firma, są biusty na których leży dobrze, ale bywa kapryśna.

Najlepiej by było zamówić 70dd i 70e.
dzięki , a mozesz sie tez wypowiedzieć na temat tych marek z intymnej.pl (jeśli masz sprawdzone info )
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 22:20   #1362
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma kogos kto wypowiedział si,e o markachz z intymna.pl.
jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje MILENA - zamawiał ktoś, i jak? albo jakieś opnie widziałyście, słyszałyście, poza tymi na stronie?
Są wiele tańsze, na poczatek ciezko mi jest wywalic 200zł na biustonosz gdzie zawsze te 100 było sporo ..
A kto Ci każe wywalać? Przecież to inwestycja

A tak poważnie, ja mam bardzo napięty budżet, ale po iluś próbach dopasowania używanego stanika za małe pieniądze zainwestowałam w Effuniaki i nie wiem czy kiedyś je zdradzę. Są znacznie ładniejsze niż na zdjęciach, trzymają jak marzenie no i kosztują 100-120zł a nie ponad 200zł (choć te 100zł to dla mnie zauważalny wydatek).
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 09:28   #1363
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dzięki, przejade sie zobaczyc jak rozmiarki lezą bo cenowo to bardziej z neta sie opłaca
hm, ale sklep stacjonarny to nie przymierzalnia...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
(...) na poczatek ciezko mi jest wywalic 200zł na biustonosz gdzie zawsze te 100 było sporo ..
w sklepach internetowych dostaniesz staniki ponizej 100 zl. i wcale nie trzeba wczesniej chodzic i mierzyc w stacjonarnych - staniki zakupione w necie mozna zawsze zwrocic. bo pojscie do sklepu stacjonarnego jedynie po to, zeby Ci ustalono wlasciwy rozmiar i zebys pomierzyla staniki, wiedzac, ze i tak ich tam nie kupisz, wydaje mi sie niezbyt fair.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 12:05   #1364
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Jak stanik który mierze mi sie bardzo podoba i nie ma róznicy 50zł między netem a stacjonarnym sklepem to bez namysłu biorę, ale jak sa sklepy gdzie ten sam stanik może miec taka różnice cenową to sorry, nie stac mnie żeby ot tak 50zł zostawiać, a wiem że zdarzaja się aż takie rożnice.
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:11   #1365
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Wiedzie na jakiej stronie internetowej mogę kupić stanik 60B tylko 65B ?
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:18   #1366
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dzięki , a mozesz sie tez wypowiedzieć na temat tych marek z intymnej.pl (jeśli masz sprawdzone info )
Nie kupowałam nigdy w intymnej, więc nie wiem nawet jaki tam mają asortyment.
Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Wiedzie na jakiej stronie internetowej mogę kupić stanik 60B tylko 65B ?
Effuniak, only.....her.., olive.pl,
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 18:07   #1367
achilla
Raczkowanie
 
Avatar achilla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 82
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Drogie Dziewczyny! Wpadam na Wasz staniczkowy watek pierwszy raz - nie bijcie prosze jak sie okaze, ze jestem totalny zoltodziub w temacie... ale potrzebuje Waszej pomocy.
W te sobote mam Wielkie Wyjscie - wazne i chce wygladac naprawde fajnie.
Schudlam w ciagu ostatniego roku ponad 25 kg, ale wage nadal mam duza /dalej dieta/ - wiec biust nalezy do tych "problematycznych".
A dzis wlasnie pekl mi metalowy drut z miseczce Triumpha /minimizer/ - i wkoncu postanowilam - dosc badziewia - CHCE PORZADNY BIUSTONOSZ.

Pomozecie?! Prosze - nie wiem jak zaczac, co i jak mierzyc, gdzie kupic /zalezaloby mi na zakupach w sieci, wiem, ze do soboty malo czasu, ale jak nie zdaze kupic - trudno - poczekam do poniedzialku.... - tak czy inaczej, bardzo chce miec porzadna, wygodna i dobrze dobrana bielizne.

Bede wdzieczna za rady - linki - wskazowki

:roll eyes:
__________________


Edytowane przez achilla
Czas edycji: 2011-08-03 o 18:10
achilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:32   #1368
kamcia199
Raczkowanie
 
Avatar kamcia199
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 209
GG do kamcia199
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Martuska_0103 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. przez wiele lat nieświadoma nosiłam źle dobrany stanik, kupowałam nie wiedzieć czemu rozmiar 80 lub 85 C tragedia ! zawsze były za luźne w obwodzie , a za mały w miseczce i piersi brzydko się układały... wg przelicznika powinnam nosić 70 D ( polskie 65 F ) i taki stanik byłby na pewno idealny, ale jakoś trudno mi taki znaleźć ... może wiecie gdzie kupić idealnie dobrany stanik ???
Pozdrawiam
ja kupuje w katowicach w 6 zmysle. Placilam ostatnio 149zl za freye rio
__________________
Studentka

hula-hop
łyżwy
kamcia199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 22:19   #1369
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki rozmiar Effuniakowego straplesa polecałybyście dla mnie - mam 3 plunge 65E...
Zależy który. Toffi jest bardzo ścisły, więc 70dd lub 70e, a mleczny i czarny są luźniejsze i myślę, że 65-tka byłaby ok - 65e lub 65f.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 07:42   #1370
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez achilla Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny! Wpadam na Wasz staniczkowy watek pierwszy raz - nie bijcie prosze jak sie okaze, ze jestem totalny zoltodziub w temacie... ale potrzebuje Waszej pomocy.
W te sobote mam Wielkie Wyjscie - wazne i chce wygladac naprawde fajnie.
Schudlam w ciagu ostatniego roku ponad 25 kg, ale wage nadal mam duza /dalej dieta/ - wiec biust nalezy do tych "problematycznych".
A dzis wlasnie pekl mi metalowy drut z miseczce Triumpha /minimizer/ - i wkoncu postanowilam - dosc badziewia - CHCE PORZADNY BIUSTONOSZ.

Pomozecie?! Prosze - nie wiem jak zaczac, co i jak mierzyc, gdzie kupic /zalezaloby mi na zakupach w sieci, wiem, ze do soboty malo czasu, ale jak nie zdaze kupic - trudno - poczekam do poniedzialku.... - tak czy inaczej, bardzo chce miec porzadna, wygodna i dobrze dobrana bielizne.

Bede wdzieczna za rady - linki - wskazowki

:roll eyes:
Polecam lekturę pierwszego postu-odnośnie pogrubionego
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 10:21   #1371
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Witam
Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma kogos kto wypowiedział si,e o markachz z intymna.pl.
jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje MILENA - zamawiał ktoś, i jak? albo jakieś opnie widziałyście, słyszałyście, poza tymi na stronie?
Są wiele tańsze, na poczatek ciezko mi jest wywalic 200zł na biustonosz gdzie zawsze te 100 było sporo ..
W intymnej nic nie kupowałam- nie ma tam noszonych przez mnie marek. Milena to IMO kapryśnie biustonosze. Obecnie w wielu sklepach trwają wyprzedaże, ja np. kupiłam żółtego Panache Cleo Georga za 40 zł w peachfield
Cytat:
Napisane przez Martuska_0103 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. przez wiele lat nieświadoma nosiłam źle dobrany stanik, kupowałam nie wiedzieć czemu rozmiar 80 lub 85 C tragedia ! zawsze były za luźne w obwodzie , a za mały w miseczce i piersi brzydko się układały... wg przelicznika powinnam nosić 70 D ( polskie 65 F ) i taki stanik byłby na pewno idealny, ale jakoś trudno mi taki znaleźć ... może wiecie gdzie kupić idealnie dobrany stanik ???
Pozdrawiam
Polecam Ci strony balkonetka.pl; stanikomania.pl i stanikową mapę http://stanikowamapa.prv.pl/
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 09:16   #1372
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma kogos kto wypowiedział si,e o markachz z intymna.pl.
jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje MILENA - zamawiał ktoś, i jak? albo jakieś opnie widziałyście, słyszałyście, poza tymi na stronie?
Są wiele tańsze, na poczatek ciezko mi jest wywalic 200zł na biustonosz gdzie zawsze te 100 było sporo ..
ja mam jeden niestety cena odstrasza ale maja bogata game rozmiarów i to wielki plus i i swietnie leża

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

przeceny w Triumph-ie Pjoznań ja kupiłam biustonosz 70 F z 249zl na 89zl
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 10:49   #1373
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Cool Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
ja mam jeden niestety cena odstrasza ale maja bogata game rozmiarów i to wielki plus i i swietnie leża

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

przeceny w Triumph-ie Pjoznań ja kupiłam biustonosz 70 F z 249zl na 89zl
masz na myśli Milene czy intymna.pl? te ceny sa własnie niższe ..?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 11:47   #1374
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cześć dziewczyny,

od jakiegoś czasu Was podczytuję i dziękuję, bo dzięki Wam i stronom przez Was polecanym niesamowicie uświadomiłam się w temacie bra-fittingu powiedziałam "dość" za małym, uwierającym stanikom, które dotąd nosiłam i przez które mam zdeformowany biust.
Zakupiłam przez internet biustonosz Panache Lilly, w rozmiarze 70FF, bo taki też rozmiar wyliczył mi internetowy kalkulator. Moje wymiary: pod biustem- 75-76, w biuście - 96. I wszystko byłoby super, bo dobrałam rozmiar za pierwszym razem (a przynajmniej tak mi się wydaje ), gdyby nie wrażenie zbyt luźnego obwodu po kilku dniach noszenia.. miseczka na 99% jest dobra (nic się nie wylewa nad nią ani nie odstaje, jest dobrze wypełniona piersią), a obwód.. przy pierwszym przymierzeniu wydawał się ok, zapięłam się na drugą haftkę i czułam, że piersi są dobrze podtrzymane, lecz teraz, po tygodniu noszenia, zapinam się na trzecią i nie czuję już nawet takiego podtrzymania jak wtedy przy drugiej haftce. Macie jakiś pomysł, dlaczego tak jest? Czy ten stanik ma takie tendencje do rozciągania się? Bo szczerze mówiąc, po przeczytaniu sporej części Waszego wątku, nie spodziewałam się tego..

I nie wiem, co w tej sytuacji robić? Bo liczyłam, że ten stanik mi trochę 'skoryguje' biust i poznikają bułeczki pod pachami, których dorobiłam się przez lata, a przy złym obwodzie to chyba niewykonalne?

Pomóżcie, proszę, bo jestem już skołowana, ten stanik jednak trochę kosztował...
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 12:20   #1375
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

od jakiegoś czasu Was podczytuję i dziękuję, bo dzięki Wam i stronom przez Was polecanym niesamowicie uświadomiłam się w temacie bra-fittingu powiedziałam "dość" za małym, uwierającym stanikom, które dotąd nosiłam i przez które mam zdeformowany biust.
Zakupiłam przez internet biustonosz Panache Lilly, w rozmiarze 70FF, bo taki też rozmiar wyliczył mi internetowy kalkulator. Moje wymiary: pod biustem- 75-76, w biuście - 96. I wszystko byłoby super, bo dobrałam rozmiar za pierwszym razem (a przynajmniej tak mi się wydaje ), gdyby nie wrażenie zbyt luźnego obwodu po kilku dniach noszenia.. miseczka na 99% jest dobra (nic się nie wylewa nad nią ani nie odstaje, jest dobrze wypełniona piersią), a obwód.. przy pierwszym przymierzeniu wydawał się ok, zapięłam się na drugą haftkę i czułam, że piersi są dobrze podtrzymane, lecz teraz, po tygodniu noszenia, zapinam się na trzecią i nie czuję już nawet takiego podtrzymania jak wtedy przy drugiej haftce. Macie jakiś pomysł, dlaczego tak jest? Czy ten stanik ma takie tendencje do rozciągania się? Bo szczerze mówiąc, po przeczytaniu sporej części Waszego wątku, nie spodziewałam się tego..

I nie wiem, co w tej sytuacji robić? Bo liczyłam, że ten stanik mi trochę 'skoryguje' biust i poznikają bułeczki pod pachami, których dorobiłam się przez lata, a przy złym obwodzie to chyba niewykonalne?

Pomóżcie, proszę, bo jestem już skołowana, ten stanik jednak trochę kosztował...
a 75/76 pod biustem to masz na maxa ciasno zmierzone? ogólnie Lily jest chyba dosyć rozciągliwym modelem
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:43   #1376
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
a 75/76 pod biustem to masz na maxa ciasno zmierzone? ogólnie Lily jest chyba dosyć rozciągliwym modelem
Raczej tak, tak na maxa ciasno zmierzone, że już nie mogę oddychać to 74,ale to chyba wiele nie zmienia?
A czy można jakoś ten obwód zmniejszyć? Czytałam u Was coś o 'podszywaniu', na czym to dokładnie polega?
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 15:36   #1377
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

nowe maskaradki: http://stanikomania.blox.pl/2011/08/...rade-2012.html
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 16:12   #1378
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
Bez szału, po raz pierwszy nie widzę nic dla siebie
Albo mi się gust spaczył, albo jest coś nie tak
estre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 18:52   #1379
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Raczej tak, tak na maxa ciasno zmierzone, że już nie mogę oddychać to 74,ale to chyba wiele nie zmienia?
A czy można jakoś ten obwód zmniejszyć? Czytałam u Was coś o 'podszywaniu', na czym to dokładnie polega?
Co prawda sama nie testowałam tego sposobu, ale wydaje mi się najprostszy. http://retusze.blox.pl/2010/03/Zwezanie-obwodu.html
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 10:06   #1380
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Szukam stanika o takim kroju http://mhirsch.pl/66,nicoletta-cappuccino.html
Ktoś wie, czy jakieś firmy produkują coś takiego?
Niestety to co tu wstawiłam nie ma już mojego rozmiaru bo kończy sie kolekcja
Nie wiem czy ten będzie podobny?
http://www.ewa-michalak.pl/product-p...HP-Fuksja.html

Aha, normalnie noszę 70 f lub g, czy effuniaka powinnam celowac 75 e?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.