Dietetyczny catering - co myślicie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-22, 16:23   #121
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez platero Pokaż wiadomość
Ja korzystałam dwa razy po dwa miesiące. Najpierw z LightBoxa, ale im dalej, tym jedzenie było coraz bardziej nudne. Potem z NTFY - tu już było smaczniej. Jeśli chodzi o efekt chudnięcia, to ani tu, ani tu nie szału nie było (miałam opcję 1200kcal). Szczerze mówiąc lepsze rezultaty mam teraz po odstawieniu glutenu i cukru.
Żeby schudnąć, trzeba czasu i cierpliwości - szybkie chudnięcie to tylko utrata wody nawiasem mówiąc - a także w pierwszej kolejności właśnie odstawić cukier i nie podjadać (nie wiem, jak z tym u ciebie było). Być może 1200 kalorii to dla ciebie za mało i organizm zwalniał metabolizm. Co do glutenu się nie wypowiem, bo jego odstawienie jest konieczne tylko w przypadkach oczywistych. Na pewno trzeba ograniczyć pieczywo, przede wszystkim pszenne. No i ćwiczyć, bo to uczy ciało, że musi inwestować w mięśnie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 05:13   #122
Iwwona1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Nigdy nie korzystałam z takiej opcji , ale z tego co wiem to jest bardzo drogo . Lepiej chyba samemu kupić produkty i przygotować
Iwwona1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 07:55   #123
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Iwwona1234 Pokaż wiadomość
Nigdy nie korzystałam z takiej opcji , ale z tego co wiem to jest bardzo drogo . Lepiej chyba samemu kupić produkty i przygotować
Moim zdaniem nie od razu damy radę odpowiednio zbilansować posiłki. Można więc wykupić abonament na miesiąc, poobserwować składniki i proporcje, a potem przygotowywać wszystko samemu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 23:08   #124
platero
Przyczajenie
 
Avatar platero
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 28
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Być może 1200 kalorii to dla ciebie za mało i organizm zwalniał metabolizm.
Na to w ogóle nie wpadłam, muszę poczytać. Teraz jem na pewno więcej niż 1200 i waga leci w dół aż miło
platero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 13:50   #125
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez platero Pokaż wiadomość
Na to w ogóle nie wpadłam, muszę poczytać. Teraz jem na pewno więcej niż 1200 i waga leci w dół aż miło
No właśnie, w tym rzecz. Ilość kalorii przyjmowana dziennie zależy od wieku i aktywności fizycznej. Dla ciebie te 1200 to było wyraźnie za mało. Żeby chudnąć trzeba jeść.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 00:12   #126
karolka89a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Zgadzam się z poprzednikami. Zdecydowanie ważną rzeczą przy stosowaniu jakiejkolwiek diety jest analiza składu ciała. Dzięki temu, z pomocą osoby, która taki pomiar wykona czyli np. dietetyk, bądź trenerzy personalni w lepszych siłowniach, jesteśmy w stanie określić, jakiej kaloryczności posiłki są nam potrzebne do tego, aby waga spadła w dół lub poszła w górę, kiedy chcemy zbudować masę. Dotarło to do mnie po zastosowaniu wielu diet, często nieskutecznych, często wywołujących tak bardzo przez nas wszystkich lubiany efekt jojo. Zgłosiłam się do dietetyka a z racji tego, że aktualnie pracuję na 3 zmiany + mam jeszcze dodatkowe zajęcia i niespecjalnie mogę poświęcić czas na gotowanie, zdecydowałam się na catering dietetyczny zxxx i bardzo, ale to bardzo sobie chwalę. Posiłki są pyszne, oferta bogata, dostawa zawsze na czas, można też przesunąć godzinę dostarczenia, dieta urozmaicona. Co ciekawe, pierwszy raz zdarzyło mi się, że pokochałam składniki, których normalnie nie znosiłam, jak np. zielone warzywa bądź pomidory. Mam wrażenie, że jem więcej niż dotychczas, nie chodzę głodna, a pierwsze efekty już widzę i z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg. Słowem catering dietetyczny - jak najbardziej!
Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-07 o 09:11 Powód: reklama
karolka89a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 17:33   #127
Kamila_Klusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Kiedyś korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Niestety jest to zazwyczaj dość droga opcja....ale jak ktoś nie ma czasu, a ma kasę to polecam. Tylko radzę dobrze sprawdzić, czy catering jest ok. Te lepsze mają na stronie przykładowe menu, więc można sobie poczytać się przekonać, czy nam odpowiada
Kamila_Klusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 15:19   #128
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Dobre i urozmaicone diety z dowozem ma xxx Często korzystam z ich usług i z porad dietetyka. Zawsze smacznie i zdrowo, codziennie wszystko świeże, nie powtarzają się posiłki. Ceny też przystępne często mają promocje itd. Polecam

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-10-19 o 18:49
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 09:21   #129
aurelia003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Wszyscy moi znajomi w Warszawy co dali złapać się na tę modę po 2 / 3 miesiącach rezygnowali. Przeważnie powodem było to, że jedzenie było nie smaczne Moja szefowa, wyrzucała niektóre pudełka z jedzeniem, bo głupio jej było przed nami, że zamawia i nie je, a mogła dać nam Moja koleżanka testowała 3 firmy i tez sama sobie gotuje. Nic jej się nie podobało do końca.
aurelia003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:29   #130
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez aurelia003 Pokaż wiadomość
Wszyscy moi znajomi w Warszawy co dali złapać się na tę modę po 2 / 3 miesiącach rezygnowali. Przeważnie powodem było to, że jedzenie było nie smaczne Moja szefowa, wyrzucała niektóre pudełka z jedzeniem, bo głupio jej było przed nami, że zamawia i nie je, a mogła dać nam Moja koleżanka testowała 3 firmy i tez sama sobie gotuje. Nic jej się nie podobało do końca.
Ja trafiłam bardzo dobrze, jestem zadowolona.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 10:56   #131
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i mało czasu to czemu nie
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 12:33   #132
michalnowakowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: catering dietetyczny

Szczerze mówiąc to jestem przeciwny wszelkiemu marketingowi dietetycznemu. Uważam, że poza tym żeby móc jeść zdrowo to tego rodzaju firmy cateringowe przyzwyczajają nas do lenistwa. Wiadomo, że w dzisiejszych zabieganych czasach coraz mniej jest czasu na gotowanie ale uważam, że lepiej już iść do dietetyka i ustalić dietę pod siebie a nie korzystać z takich gotowców...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
michalnowakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 12:50   #133
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez michalnowakowski Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to jestem przeciwny wszelkiemu marketingowi dietetycznemu. Uważam, że poza tym żeby móc jeść zdrowo to tego rodzaju firmy cateringowe przyzwyczajają nas do lenistwa. Wiadomo, że w dzisiejszych zabieganych czasach coraz mniej jest czasu na gotowanie ale uważam, że lepiej już iść do dietetyka i ustalić dietę pod siebie a nie korzystać z takich gotowców...
nie ma nic zlego w ulatwianiu sobie zycia, tym bardziej jak ktos nie ma czasu gotowac, albo po prostu tego nie lubi
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:40   #134
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Może to trochę faktycznie pójście na łatwiznę, ale jak się nie ma czasu to dużo lepsze wyjście niż jedzenie hamburgerów na szybko. Ja miałam tylko styczność z FitCare, zamawiasz jedzenie i dostajesz w pudełkach zbilansowaną dietę, świeże i ładnie podane.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 21:13   #135
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 536
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

A kto powiedział, że życie koniecznie musi być trudne? Łatwizna - jeśli chodzi o odciążanie się w "obowiązkach" - to imo nic złego. (No właśnie, a niby kto ustalił, że sterczenie nad garami to obowiązek? Nie sterczysz = idziesz na łatwiznę i jesteś leniem?)
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 07:59   #136
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez michalnowakowski Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to jestem przeciwny wszelkiemu marketingowi dietetycznemu. Uważam, że poza tym żeby móc jeść zdrowo to tego rodzaju firmy cateringowe przyzwyczajają nas do lenistwa. Wiadomo, że w dzisiejszych zabieganych czasach coraz mniej jest czasu na gotowanie ale uważam, że lepiej już iść do dietetyka i ustalić dietę pod siebie a nie korzystać z takich gotowców...
To nie jest przecież rozwiązanie na całe życie.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
A kto powiedział, że życie koniecznie musi być trudne? Łatwizna - jeśli chodzi o odciążanie się w "obowiązkach" - to imo nic złego. (No właśnie, a niby kto ustalił, że sterczenie nad garami to obowiązek? Nie sterczysz = idziesz na łatwiznę i jesteś leniem?)
Trafiłaś w sedno.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 14:08   #137
Karolina12017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Też jestem zainteresowana tym wątkiem. Slyszałam wiele rzeczy na temat tych cateringów, niekoniecznie dobrych. Poza tym to dość kosztowne... Ale czy działa?
Karolina12017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 20:31   #138
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Karolina12017 Pokaż wiadomość
Też jestem zainteresowana tym wątkiem. Slyszałam wiele rzeczy na temat tych cateringów, niekoniecznie dobrych. Poza tym to dość kosztowne... Ale czy działa?
Działa, oczywiście. Pod warunkiem, że trzymasz się tego, co dostajesz.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 17:33   #139
Zuzzy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Karolina12017 Pokaż wiadomość
Też jestem zainteresowana tym wątkiem. Slyszałam wiele rzeczy na temat tych cateringów, niekoniecznie dobrych. Poza tym to dość kosztowne... Ale czy działa?
Musi działać o ile masz dostosowaną odpowiednie zapotrzebowanie kcal dzienne a jak dodasz do tego jeszcze ćwiczenia to fajna figura gwarantowana.
Ja korzystam z usług cateringu xxx obecnie jestem na diecie oczyszczającej. Bardzo dobre jedzenie i duże zróżnicowanie. Można się najeść i człowiek nie chodzi głodny. Nie musisz kupować cateringu na 30 dni zresztą. Można raz catering a raz samemu sobie gotować na wzór tych posiłków

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-11-08 o 20:08 Powód: link
Zuzzy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 20:56   #140
apetytnazdrowie
Przyczajenie
 
Avatar apetytnazdrowie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

To wszystko zależy od cateringu i celu, jaki chcesz osiągnąć. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie posiłków to świetna opcja. Jednak, jeśli chcesz schudnąć na cateringu to różnie z tym bywa. Szczerze powiem, że nie trafił/a mi się pacjent/ka, którzy by schudli na diecie cateringowej. Zazwyczaj większość osób zamawia sobie za niską kaloryczność, przez co nie chudną i dodatkowo są ciągle głodni, co budzi frustracje
apetytnazdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:05   #141
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez misssqa Pokaż wiadomość
To jest prawda, że można wpaść w pułapkę zbyt niskiej kaloryczności. Człowiek tylko potem chodzi zły i nieszczęśliwy. Ja tak miałam, bo miałam źle obliczone makro i ciągle chodziłam wkurzona. Ale zmieniłam catering na xxx i dobrze dopasowałam kaloryczność i jest dużo lepiej. Jedzenie mi smakuje, co tydzień jest coś nowego, a ja nie przejmuję się zakupami, gotowaniem i myciem garów. Ale co najważniejsze to widzę że to jedzenie przynosi efekty, muszę przyznać, że zrzuciłam parę (zdecydowanie) zbędnych kilogramów.
Tak, to jest skuteczne pod warunkiem dokonania właściwego wyboru parametrów. ale nie jest to rozwiązanie na całe życie. Natomiast catering ułatwia nabrania doświadczenia we właściwym odżywianiu i dyscypliny w jedzeniu.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez apetytnazdrowie Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od cateringu i celu, jaki chcesz osiągnąć. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie posiłków to świetna opcja. Jednak, jeśli chcesz schudnąć na cateringu to różnie z tym bywa. Szczerze powiem, że nie trafił/a mi się pacjent/ka, którzy by schudli na diecie cateringowej. Zazwyczaj większość osób zamawia sobie za niską kaloryczność, przez co nie chudną i dodatkowo są ciągle głodni, co budzi frustracje
Nie zdaja sobie też sprawy z zależności między przyjmowaniem określonej liczby kalorii a swoim wiekiem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-02-01 o 00:22 Powód: Reklama w cytacie.
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 11:40   #142
caroline_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez apetytnazdrowie Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od cateringu i celu, jaki chcesz osiągnąć. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie posiłków to świetna opcja. Jednak, jeśli chcesz schudnąć na cateringu to różnie z tym bywa. Szczerze powiem, że nie trafił/a mi się pacjent/ka, którzy by schudli na diecie cateringowej. Zazwyczaj większość osób zamawia sobie za niską kaloryczność, przez co nie chudną i dodatkowo są ciągle głodni, co budzi frustracje
Bardzo dobrze to napisałaś, zamawiam catering od fitcare - dietę odchudzającą, zaczęłam od większej dawki kalorycznej, ale z miesiąca na miesiąc ją zmniejszam czym przyzwyczajam organizm do redukcji masy ciała. Na mnie to działa, dodatkowo suplementuję witaminy i minerały by mieć więcej energii, bo na początku chodziłam senna.
caroline_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 12:58   #143
nicole76y
Przyczajenie
 
Avatar nicole76y
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Sama zastanawiam się od jakiegoś czasu nad cateringiem dietetycznym, bo nie chce mi się codziennie gotować i po prostu męczy mnie przyrządzanie sobie zdrowych śniadanek i kolacyjek przez to zniechęcam się do diety. Moje dwie znajome są w miarę zadowolone z cateringu, bo trochę już schudły, ale jak widzę te zupki bez smaku to chyba wolę męczyć się i sama robić sobie jedzenie
nicole76y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 13:46   #144
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez nicole76y Pokaż wiadomość
Sama zastanawiam się od jakiegoś czasu nad cateringiem dietetycznym, bo nie chce mi się codziennie gotować i po prostu męczy mnie przyrządzanie sobie zdrowych śniadanek i kolacyjek przez to zniechęcam się do diety. Moje dwie znajome są w miarę zadowolone z cateringu, bo trochę już schudły, ale jak widzę te zupki bez smaku to chyba wolę męczyć się i sama robić sobie jedzenie
To nie musi być bez smaku, nieporozumienie. Poszukaj oferty normalnego jedzenia o odpowiedniej dla ciebie kaloryczności.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 17:15   #145
miss_be
Przyczajenie
 
Avatar miss_be
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Dieta, dieta kilogramy w dół, ale jak przestaniesz ją stosować ze zdwojona siła ida w górę. Moja znajoma stosowała catering, ze względów finansowych przestała. Kiedyś miała 90 kg. a teraz 102 kg.
miss_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 17:46   #146
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez miss_be Pokaż wiadomość
Dieta, dieta kilogramy w dół, ale jak przestaniesz ją stosować ze zdwojona siła ida w górę. Moja znajoma stosowała catering, ze względów finansowych przestała. Kiedyś miała 90 kg. a teraz 102 kg.
Jeśli nie zmieni się nawyków żywieniowych, to po każdej diecie kilogramy wrócą. Nie chodzi o to, żeby rzucić sie po zakończeniu cateringu na jedzenie
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2018-02-01 o 20:05
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 19:50   #147
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Jęsli nie zmieni się nawyków żywieniowych, to po każdej diecie kilogramy wrócą. Nie chodzi o to, żeby rzucić sie po zakończeniu cateringu na jedzenie
Zgadzam się

Kilogramy jej nie wróciły z tego powodu, że przestała korzystać z cateringu
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 20:05   #148
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Kilogramy jej nie wróciły z tego powodu, że przestała korzystać z cateringu
:brzyda l:Stanowczo nie
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 09:49   #149
michalnowakowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Kilogramy jej nie wróciły z tego powodu, że przestała korzystać z cateringu
Zgadzam się w 100%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
michalnowakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 13:42   #150
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 23:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.