Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 16:53   #121
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Wklejam link do artykułu o zabawkach dziecięcych do 6 miesiąca życia: http://www.we-dwoje.pl/zabawki;dla;m...kul,12129.html

Ja oprócz miękkiej grzechotki i kaczki z pozytywką z Ikei nie mam żadnych zabawek i na razie ich nie kupuję. Będzie na to czas albo ktoś będzie miał pomysł na prezent

Co do frontu obrony polskich mężów - też się zapisuję

A winka czy szampana po porodzie to sama bym się napiła...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:04   #122
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

oj niezła dyskusja

ja uważam, że to nie o narodowość chodzi tylko o charakter danego człowieka i w jakim towarzystwie dana osoba przebywa.

W tamtym roku byłam z małżem na weselu gdzie na 140 osób połowa była z Polski a druga połowa z różnych krajów. Byli Litwini, Irlandczycy, Anglicy, Niemcy, Holendrzy itd itd
I wiecie co się stało? to wszsycy innych narodowści się pospijali, jakby alkoholu w życiu nie mieli w ustach, ich zachowanie było niesmaczne po czym pousypiali w krzakach itp
Tak więc w tym przypadku to Polacy byli wzorowi.

Nie lubię etykietek wkurza mnie, że jak jeden na milion Polak wyjechał kraść do Niemiec to uważa się całą Polskę za złodziei, tak samo z piciem, ktoś obracał się w pijącym towarzystwie i stwierdził, że skoro oni tak dużo pili to znaczy, że cała Polska tak robi.

Ostatnio rozmawiałam z Macedończykiem (mąż mojej kuzynki) i wręcz żalił mi się, że wiele osób go zagaduje jak będzie traktował swoją żonę bo podobno Macedończycy nie szanują kobiet i takie tam.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:16   #123
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

ale się dyskusja o opijaniu zrobila
ja myślę, ze nikt niomu łatki nie przypina i kazda z nas ma troszke racji
u Niki jest inaczej , a u nas tak jak Tysiak napisała, faceta wyproszą , kobieta spędza te swoje min 72 godziny w szpitalu (przynajmiej w tym co ja bede rodzić) i od wieczora do rana nie ma tam miejsca na męża (zostaje tylko dzień) , ważne żeby żadna z nas nie dobierala sobie niepotrzebnie dodatkowych stresów do głowy - trzeba zaufać TZtom naszym i już

Dosiek oby się udało
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:23   #124
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Mój mąż jak by był przynajmniej miałabym sie komu wypłakac a tak poduszka zostaje dzisiaj stwierdziłam że już w zyciu nie zgodze się na jego 3-miesieczne wyjazdy.
Byłam dzisiaj na zakupach w Pepco są koszule rozpinane po 14.90 dokupiłam jedną do szpitala i czapeczkę taką malusią dla Laury dla chłopców też są fajne po 4,90. Przykeliłyśmy z siostrą kolorowy pasek na ścianie teraz pokój zrobił sie taki milutki i rozłożyłyśmy łóżeczko, tylko zostawiłysmy u niej te dwa szczebelki wyciądgane skleroza nie boli. Zaraz zrobię zdjecia i schowam posciel bo sie jeszcze zakurzy.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:30   #125
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Mój mąż jak by był przynajmniej miałabym sie komu wypłakac a tak poduszka zostaje dzisiaj stwierdziłam że już w zyciu nie zgodze się na jego 3-miesieczne wyjazdy.
Byłam dzisiaj na zakupach w Pepco są koszule rozpinane po 14.90 dokupiłam jedną do szpitala i czapeczkę taką malusią dla Laury dla chłopców też są fajne po 4,90. Przykeliłyśmy z siostrą kolorowy pasek na ścianie teraz pokój zrobił sie taki milutki i rozłożyłyśmy łóżeczko, tylko zostawiłysmy u niej te dwa szczebelki wyciądgane skleroza nie boli. Zaraz zrobię zdjecia i schowam posciel bo sie jeszcze zakurzy.

a te koszule to fajne czy raczej babcine? bo jezeli ok to ja jutro wybiore sie do pepco i tez sobie kupie bo mam tylko 2 sztuki.

tak tak zrob zdjecie i pokaz nam pokoik Laury
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:33   #126
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

woman31 zaraz ci zrobię zdjęcie koszuli, jak dla mnie jest nawet ok ale na 5 dni w szpitalu nie chce kupowac drogich bo ja w domu w koszulach nie śpię
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:36   #127
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
woman31 zaraz ci zrobię zdjęcie koszuli, jak dla mnie jest nawet ok ale na 5 dni w szpitalu nie chce kupowac drogich bo ja w domu w koszulach nie śpię
ja tez zaluje kasy na koszule bo wiem ze to tylko na pobyt w szpitalu. pokaz tez koniecznie pokoik malej

Edytowane przez woman31
Czas edycji: 2009-08-25 o 17:39
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 17:45   #128
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
ktora to nagadała wczoraj ze jej sie porody w nocy snily mnie dzis sie snilo ze wchodze na ta nowa częsc wątku a tu Woman melduje że urodziła coreczke a za chwile kolejny post i Fasoleczka...chłopca
Może skończycie z tymi przepowiedniami
Pożyjemy - zobaczymy, która nam się tu lada dzień rozpakuje, bo już mamy 25 sierpień to chyba czas najwyższy na jakieś wątkowe dzidziusie

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
Najlepszy byl TZ jak okazal sie materac za maly to stwierdzil, ze nie szkodzi i kupimy nowe, mniejsze do niego lozeczko


Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
Od początku tego tygodnia staram się mało jeść, by przygotować żołądek na tą wypasioną ucztę (bo co ja innego mogę tam robić... ) w ogóle zauważyłam (nie wiem czy z tego powodu czy też nie), że jakoś przeszedł mi ten szaleńczy apetyt - zobaczymy czy w piątek się zreaktywuje

I zauważyłam coś jeszcze...takie drgawki w brzuszku, jakby trzęsła mi się sprężynka albo dziecko skakało na trampolinie...ciężko mi nazwać to uczucie ale wczoraj pomyślałam, że młody bawi się pępowiną...
Nie wiem czy to możliwe, by to czuć, ale spytam gina. Dziś mam wizytę o 12:20, więc proszę o kciuki - dziękuję
Ale ja mam dokładnie to samo - ostatnio dużo mniej jem niż jakiś czas temu Może pod koniec ciąży apetyt się zmniejsza
Kciuki za wizytę to mogę dopiero teraz potrzymać bo ze względu na różnice czasową 7 godzin dopiero teraz czytam co pisałyście rano a ty już dawno po wizycie Mam nadzieję, że wszystko było ok bo jeszcze nie doszłam do chwili kiedy meldowałaś się po badaniu

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Co do następniej do rozpakowania, to mi się wydaje, ze bedzie to Martusia

Na piątkowym USG 32 tydz. i 3 dni, wykazalo ze niunia waży 1780 g.. To duzo czy akutrat?? Łozysko 2 stopnia.. zmartwilo mnie troche to, ze głowka byla jak na 34 tydzien, a kosci udowe wciąz mniejsze jak na swoj tydz.. bo 31 tyg.
Mam nadzieje, ze to nic takiego i że wszystko jest dobrze.
Następna wróżka na forum A co do maleństwa to napewno jest idealne jak na swój wiek Przecież musi być wszystko dobrze z naszyi wątkowymi maluszkami

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
P.S. Co do spraw urzędowych, to tez mam pytanko..
Które sprawy moze zalatwić TZ, a które koniecznie musze ja???
Już ci któraś odpisała, że mając 2 dowody osobiste - swój i twój może wszystkie urzędowe sprawy załatwić - oczywiście dotyczy to tylko małżeństw Np. dziecko w Urzędzie trzeba zgłosić w ciągu 2 tygodni od daty porodu to możesz sama to po wyjściu ze szpitala zrobić bo po tym czasie karę się płaci za nie zgłoszenie w terminie

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Znalazłam to (urywek) na stronie wzorowa mama:
Ważna jest też lokalizacja łożyska w macicy. Są łożyska tzw. przodujące. Prawdopodobnie wtedy będziesz musiała przed terminem porodu zgłosić się do szpitala. To jest dobre rozwiązanie. Pobyt w szpitalu kojarzy nam się źle. Ale tak naprawdę będąc tam jesteś pod dobrą opieką.
Przodujące, czyli chodzi o łożysko, które jest na przedniej ścianie?? Czy o coś innego??
To jest zupełnie co innego. Łożysko przodujące jest wtedy - mówiąc prostym językiem - kiedy zamiast dziecka najpierw łożysko się rodzi Wtedy robi się cc. Przy normalnej ciąży najpierw wychodzi maluszek a dopiero po chwili trzeba jeszcze raz przeć żeby "urodzić" łożysko

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem coś wizaż zastrajkował. więc nie odpisałam.
Lista ze strony mojego lekarza: http://www.ziebinski.pl/oferta2.html i http://www.ziebinski.pl/oferta3.html
Do porodu: koszula, szlafrok, ręcznik, kapcie, wkłady poporodowe (jedna paczka), papier toaletowy, mineralna i gadżety (ja mam aparat foto, telefon i odtwarzacz mp4)

Ja za to brzuch ogromny (111 cm w obwodzie ) ale skarpetki i buty zakładam normalnie, nawet pazury u nóg sama sobie maluję

Nie ma to jak przyjemna atmosfera...
Faktycznie ogromny brzuszek masz Ja swój z ciekawości zmierzę za tydzień jak będę już w kraju w swoim domku ... tylko żebym na zawał nie umarła przy tym Chociaż chyba tak źle nie będzie

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Nawet lekarz chyba myśli, że będzie wcześniej bo mi tylko rubryczkę na dzisiaj zostawił w karcie ciąży... jeśli już to poproszę poród na jutro na mamy 50 urodziny.
Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
Ja chce poród na 29 sierpnia na urodziny mojej Mamy!!!!!!!!!!!!
Ja to wybieram sobie tylko miesiąc w którym chcę urodzić a tu widzę, że niektóre konkretny dzień mają na myśli co do dnia porodu To dopiero wróżki

19martusia86 siedzę sobie i was czytam podchodzi do mnie mój synek i patrzy w laptopa i wytyka język do twojego avatarka - chyba myślał, że ta dzidzia do niego języczek pokazuje Tak długo stał i wytykał swój języczek aż nie przejechałam w dół, że dzidzia na monitorze zginęła
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:58   #129
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

ja właśnie zmierzyłam swój brzuch w pępku i mam 110 cm ale co mnie zdziwiło, że jest tyle od jakiś 3 tygodni, czyżby już nie rósł?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:06   #130
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
niestety czasem nadal się zdarza, tak jak napisała Martusia chyba, że faceci mówią " nie bądź ciota, za to czy za tamto się nie napijesz?" niestety to nadal pokutuje w naszej mentalności, że jak chłop nie umie wypić to źle...
Nie ja. Akurat wychodzę z tego założenia, że nikt nic nie musi. Z tego właśnie względu nie piliśmy na naszym ślubie (poza toastem w USC) bo po prostu alkohol nie jest dla nas jakimś odpowiednikiem szczęścia. Choćby ktoś bardzo mojego chciał zmusić do picia to trafia jak kulą w płot bo on pić ani nie umie, ani nie lubi ani nie miewa takiej ochoty. Podejrzewam, że po tym jak urodzę jak do domu wróci i stres mu zejdzie to się z sąsiadem piwa napije, ale jednego góra dwa. Zwłaszcza, że musi się zwierzyńcem zająć
Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
Torba do szpitala spakowana, wszystko gotowe, tera pozostało tylko czekać.....
Najgorsze chyba to czekanie jest.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:14   #131
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Woman chciałam ci zrobic zjdecie koszuli ale mi bateria padła nie nawidze tego jak ja do robia zdjecia staje a tu mi bateryjka miga i dupa udało mi sie tylko łóżeczka i czapeczki użyłam misia za modela
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (40,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (34,9 KB, 43 załadowań)
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:19   #132
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
A winka czy szampana po porodzie to sama bym się napiła...
A ja szampana. Normalnie już z miesiąc mam ochotę. Jak małż ogląda formułę 1 to na finiszu jak panowie wylewają szampana to wychodzę z pokoju-normalnie jakie marnotrawstwo...
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
I wiecie co się stało? to wszsycy innych narodowści się pospijali, jakby alkoholu w życiu nie mieli w ustach, ich zachowanie było niesmaczne po czym pousypiali w krzakach itp
Ja myślę, że nie przewidzieli jakie działanie ma polska wódka...
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na zakupach w Pepco są koszule rozpinane po 14.90 dokupiłam jedną do szpitala i czapeczkę taką malusią dla Laury dla chłopców też są fajne po 4,90.
A ja niechcący licytacje wygrałam... Przeglądałam aukcje w nocy z soboty na niedzielę i dałam 1 zł komuś, żeby mu przykro nie było, że nikt nie licytuje i wygrałam... Dobrze, że większe te ubranka bo bym nie miała gdzie upchnąć. I parę sztuk dla dziewczynki, ale mam komu wydać więc nie ma problemu
Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
19martusia86 siedzę sobie i was czytam podchodzi do mnie mój synek i patrzy w laptopa i wytyka język do twojego avatarka - chyba myślał, że ta dzidzia do niego języczek pokazuje Tak długo stał i wytykał swój języczek aż nie przejechałam w dół, że dzidzia na monitorze zginęła
O żesz mam źle wychowany avatar
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ja właśnie zmierzyłam swój brzuch w pępku i mam 110 cm ale co mnie zdziwiło, że jest tyle od jakiś 3 tygodni, czyżby już nie rósł?
Ja zauważyłam, że u mnie brzuch skokami rośnie-długo nic się nie dzieje po czym jest wielkie zdziwienie.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:21   #133
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Woman chciałam ci zrobic zjdecie koszuli ale mi bateria padła nie nawidze tego jak ja do robia zdjecia staje a tu mi bateryjka miga i dupa udało mi sie tylko łóżeczka i czapeczki użyłam misia za modela
sliczny pokoik my tez chcemy pomalowac na zielono polozna nam mowila ze ten kolor jest najlepszy dla dziecka- ze dziala uspakajaco. podobno odradza sie malowania scian w pokoju dziecinnym na niebiesko.
czapeczka jest sliczna. nie wiesz czy takie czapeczki byly w nowej dostawie? bo ja bylam w sobote w pepco i nie widzialam takich czapeczek- a celowo rozgladalam sie za cieplymi czapeczkami.owszem byly ale bawelniane i brzydkie. a u ciebie byly tez w innych kolorach?
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:23   #134
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Woman chciałam ci zrobic zjdecie koszuli ale mi bateria padła nie nawidze tego jak ja do robia zdjecia staje a tu mi bateryjka miga i dupa udało mi sie tylko łóżeczka i czapeczki użyłam misia za modela
ślicznie mmm...zielony kolor, uwielbiam
mój synuś będzie miał narazie tylko swój kącik bo za 2 tygodnie będziemy już mieszkać u rodziców
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:23   #135
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Aniago śliczny pokoik - widzę, że u Ciebie wszystko już przygotowane
U nas synek będzie na razie z nami w pokoju i będzie miał mniej miejsca, a w przyszłości dopiero planujemy oddzielny pokój dla niego
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:24
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:23   #136
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Wlasnie was poczytalam, ale juz nie wiem co odpisac za duzo tego, no i jestem po obiado -kolacji i chyba mi wszystka krew do zoladka odplynela , bo ciezko mi sie mysli
Bylam na miescie i kupilam torbe addidasa czarna, ale nie wiem czy nie zamala
mam juz troszke zakupow do szpitala, ale to jeszcze nie wszystko...
zaraz zerkne znowu na wasze listy i bede wiedziec

mam bardzo wazne pytanie do mamusiek majacych pociechy, ile kompresow , nie wiem znowu jak to sie nazywa, chodzi o te pampersy dla piersi, ile ich trzeba liczyc na dzien do szpitala
Kupilam dzis paczke i tam jest 36 sztuk, czy to wystarczy?
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:28   #137
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Woman chciałam ci zrobic zjdecie koszuli ale mi bateria padła nie nawidze tego jak ja do robia zdjecia staje a tu mi bateryjka miga i dupa udało mi sie tylko łóżeczka i czapeczki użyłam misia za modela
Śliczny pokoik
A ja na urządzanie niestety muszę jeszcze poczekać.


A po wizycie bez żadnych rewelacji. Szyjka długa, zamknięta i nic się nie dzieje.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ślicznie mmm...zielony kolor, uwielbiam
mój synuś będzie miał narazie tylko swój kącik bo za 2 tygodnie będziemy już mieszkać u rodziców
My nie u rodziców ale młody też póki co na kącik może liczyć.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
mam bardzo wazne pytanie do mamusiek majacych pociechy, ile kompresow , nie wiem znowu jak to sie nazywa, chodzi o te pampersy dla piersi, ile ich trzeba liczyc na dzien do szpitala
Kupilam dzis paczke i tam jest 36 sztuk, czy to wystarczy?
Jeśli masz na myśli wkładki laktacyjne to ja póki co mam paczkę. Diabli wiedzą czy będą potrzebne albo ile... jak będzie potrzeba to mi małż dokupi,
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:29   #138
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Hej witajcie dzięki uprzejmości Fasoleczki mogę skorzystać z internetu. U mnie jak narazie jeszcze nic nie wiadomo, dopiero jutro mam mieć robione badania i może coś będzie wiadomo. Dziśaj miałam robione USG z małym wszystko ok duży i termin w/g badania wychodzi mi na 26 września. Pozdrawiam
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:33   #139
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
A ja szampana. Normalnie już z miesiąc mam ochotę. Jak małż ogląda formułę 1 to na finiszu jak panowie wylewają szampana to wychodzę z pokoju-normalnie jakie marnotrawstwo...

Ja myślę, że nie przewidzieli jakie działanie ma polska wódka...

A ja niechcący licytacje wygrałam... Przeglądałam aukcje w nocy z soboty na niedzielę i dałam 1 zł komuś, żeby mu przykro nie było, że nikt nie licytuje i wygrałam... Dobrze, że większe te ubranka bo bym nie miała gdzie upchnąć. I parę sztuk dla dziewczynki, ale mam komu wydać więc nie ma problemu

O żesz mam źle wychowany avatar

Ja zauważyłam, że u mnie brzuch skokami rośnie-długo nic się nie dzieje po czym jest wielkie zdziwienie.
To Twoj tez to to oglada, ja mojego nie moge nigdzie wyciagnac jak formula 1 jest
Tez bym sie czasem napila, czegos dobrego, ale dziewczyny niedlugo sylwester wiec bedziemy mogly kielicha walnac

aniago25 sliczny pokoik

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Śliczny pokoik
A ja na urządzanie niestety muszę jeszcze poczekać.


A po wizycie bez żadnych rewelacji. Szyjka długa, zamknięta i nic się nie dzieje.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------


My nie u rodziców ale młody też póki co na kącik może liczyć.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------


Jeśli masz na myśli wkładki laktacyjne to ja póki co mam paczkę. Diabli wiedzą czy będą potrzebne albo ile... jak będzie potrzeba to mi małż dokupi,
Dokladnie, u nas to sa compresy
Masz racje od czego mamy chlopow
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:42   #140
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Hej witajcie dzięki uprzejmości Fasoleczki mogę skorzystać z internetu. U mnie jak narazie jeszcze nic nie wiadomo, dopiero jutro mam mieć robione badania i może coś będzie wiadomo. Dziśaj miałam robione USG z małym wszystko ok duży i termin w/g badania wychodzi mi na 26 września. Pozdrawiam
super ze z malym wszystko ok
juz teraz wiem dlaczego fasoleczka nic nie pisze ma edytte kolo siebie to nas juz olala
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:48   #141
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Dziękuje dziewczyny, my z mężem też będziemy spac w tym pokoiku tylko na zdjęciu naszego łóżka nie widać pół pokoju my zajmujemy i pół mała żeby było sprawiedliwie
Woman wklejam ci nową gazetkę http://www.pepco.pl/images_p/papera.jpg akurat tutaj nie ma tych czapeczek ale one były z nowym towarem, są w różnych rozmiarach i wzorach, ja wziełam najmniejszą rozmiar 62
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura

Edytowane przez aniago25
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:52
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:52   #142
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

tu jest jeszcze jakas lista http://blog.zapytajpolozna.pl/porod/...mamy-i-dziecka

Wychodzi na to, ze prawie wszystko mam, brakuje mi jeszcze szlafroka(bo domowy mam taki puchaty, ze zajaby mi cala torbe), skarpetek, klapek, tantum rosa (ale to ma mi ciotka z Polski przywiezc, a moze nawet juz wrocili, musze do nich zadzwonic), kremu Bepanthen i oczywiscie jedzonka
Dla malucha napewno nie mam tetry, jutro jade kupic. Wczoraj widzialam pakowane po trzy szt za 9 eu skandal mam nadzieje, ze znajde jakies tansze

A no i jeszcze chcialam kupic jakas mala suszarke do wlosow, no i chyba wykorzystam sytuacje i kupie nowa maszynke do golenia, tylko ciiii, zeby TZ nie uslyszal, bo jutro jedziemy kupic nowy aparat do kawy nespresso, a tanie to one nie sa
dokladnie do tych kapsulek http://www.swistak.pl/a3122936,-Nesp...i-z-kawa-.html#

Edytowane przez zartownis
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:58
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:54   #143
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny, my z mężem też będziemy spac w tym pokoiku tylko na zdjęciu naszego łóżka nie widać pół pokoju my zajmujemy i pół mała żeby było sprawiedliwie
Woman wklejam ci nową gazetkę http://www.pepco.pl/images_p/papera.jpg akurat tutaj nie ma tych czapeczek ale one były z nowym towarem, są w różnych rozmiarach i wzorach, ja wziełam najmniejszą rozmiar 62
dzieki bardzo u nas na bank nie bylo takich rzeczy jak w tej gazetce. w takim razie jutrro sie wybiore i zobacze czy juz jest nowy towar
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:56   #144
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
Dokladnie, u nas to sa compresy
Masz racje od czego mamy chlopow
A niech będą compresy
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny, my z mężem też będziemy spac w tym pokoiku tylko na zdjęciu naszego łóżka nie widać pół pokoju my zajmujemy i pół mała żeby było sprawiedliwie
Nasze dziecię tylko na kącik (mały) może liczyć-przynajmniej do połowy listopada.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:08   #145
III78
Raczkowanie
 
Avatar III78
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 405
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Aniago25 niby tylko kącik dla maleństwa, ale jaki duży. U nas w pokoju tylko na łózeczko miejsca starczy. Juz na jakąś szafeczkę dla Młodej miejsca nie ma. Musiałam z naszej szafy poprzenosić pare rzeczy do rodzicow i zrobic miejsce.
I wiedziałam, że zemści się na nas urządzanie drugiego pokoju. Bo chcielismy mieć MINIMALISTYCZNIE i mamy. Na całą długoś pokoju mamy niska szafę, wys. 50 cm. Dużo to się tam nie zmieści.

Dziewczyny HELP!!!! Co zrobić żeby załapać wenę na prasowanie????
III78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:14   #146
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Woman chciałam ci zrobic zjdecie koszuli ale mi bateria padła nie nawidze tego jak ja do robia zdjecia staje a tu mi bateryjka miga i dupa udało mi sie tylko łóżeczka i czapeczki użyłam misia za modela
Aniu, piękny pokoik Taki wesoły
Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Nasze dziecię tylko na kącik (mały) może liczyć-przynajmniej do połowy listopada.
Nasz synek póki co też ma wydzielony kąt w sypialni, ale prawda jest taka, że przez najbliższy prawie rok więcej miejsca nie będzie potrzebował.
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:52   #147
Irysowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: kraków.....
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Witajcie na nowej czesci.....


Cytat:
Napisane przez margolcia1006 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane po kilkudniowej nieobecności

Ostatnio dopadła mnie jakaś chandra i nie miałam kompletnie ochoty na udzielanie się na wątku. Zresztą złe samopoczucie towarzyszy mi cały czas.....
Wydaje mi się że moje dziecię odwróciło się główką do góry i będę musiała mieć cc
Po pierwsze czuję kopniaczki w okolicach pępka i poniżej..... u góry tylko takie "przesuwanie się" czegoś twardego (podejrzewam że to główka)
Po drugie jak ma czkawkę to czuję ją nieco powyżej pępka po lewej stronie (wcześniej czułam bardzo nisko).....

A najgorsze jest to że już nie będę mieć usg i dopiero na porodówce dowiem się czy będę rodzić SN czy CC....
W czwartek idę na wizytę do swojej ginki ale ona i tak nie zrozumie moich obaw bo już kiedyś rozmawiałam z nią na ten temat i była mocno zdziwiona że chcę rodzić SN i bez znieczulenia

Przepraszam z góry za mój post ale musiałam się komuś wyżalić....

Z mężem też nie mogę na ten temat porozmawiać bo on twierdzi że przesadzam i na pewno dziecko jest prawidłowo ułożone i moje obawy są zupełnie bezpodstawne....

wszystko jest do
OJJ bedactwo prosze sie nie smutacccc!!!!!!:cmo k:



Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Woman chciałam ci zrobic zjdecie koszuli ale mi bateria padła nie nawidze tego jak ja do robia zdjecia staje a tu mi bateryjka miga i dupa udało mi sie tylko łóżeczka i czapeczki użyłam misia za modela

piekne mebeelki i lokum dzidzi...


A u mnie nie wiem dziewczyny czy dlugo tu pobede....gdyz..... wody mi zaczynaja odchodzic.... Ju zaliczylam dzis szpital....
jak narazie mam czekac...ale wiem ze sierpniu albo an poczatku wrzesnia urodze.... a ja bym wolala zaczekac do 19.09......eheheh
Irysowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:59   #148
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

U nas tez maly bedzie mial wydzielony kacik w sypialni, bo i tak na razie musi z nami spac, jak podrosnie dostanie swoj pokoj

Troche sie tego obawiam, bo teraz TZ nie chce sie sexowac, zeby malemu krzywdy czasem nie zrobic, a potem pewnie bedzie mowil, ze przy malym tez nie da rady . Normalnie rozwod sie szykuje

Ide robic drugie danie dla TZ-a, a potem chyba sie poloze, bo mi brzuszek stwardnial.
Milej nocki

Ps. Widze Kikunia, ze bedziesz miec taka sama zabawke jak ja. Jutro jak nie zapomne to kupie baterie i sie bede bawic
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:01   #149
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez Irysowa Pokaż wiadomość
A u mnie nie wiem dziewczyny czy dlugo tu pobede....gdyz..... wody mi zaczynaja odchodzic.... Ju zaliczylam dzis szpital....
jak narazie mam czekac...ale wiem ze sierpniu albo an poczatku wrzesnia urodze.... a ja bym wolala zaczekac do 19.09......eheheh
Któraś dziewczyna Ci to wróżyła, że następna będziesz
Wiem, że przy Mikim to nie będzie łatwe, ale leżakuj jak najwięcej
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:02   #150
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez Irysowa Pokaż wiadomość
A u mnie nie wiem dziewczyny czy dlugo tu pobede....gdyz..... wody mi zaczynaja odchodzic.... Ju zaliczylam dzis szpital....
jak narazie mam czekac...ale wiem ze sierpniu albo an poczatku wrzesnia urodze.... a ja bym wolala zaczekac do 19.09......eheheh
a mozna tak bez wod biegac

Juz wiemy kto bedzie nastepny
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.