Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-04, 21:05   #121
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asiu dziekuje

Kosci masz grube w takim razie.

A czemu brzuch na syna?
Wyjasnisz czym to się rozni?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 21:31   #122
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu dziekuje

Kosci masz grube w takim razie.

A czemu brzuch na syna?
Wyjasnisz czym to się rozni?
nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno brzuszek szpiczasty-trójkątny na syna ,a okrągły- piłeczka na córe kitkowy wygląda na foto na szpiczasty
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 22:00   #123
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-cellular.html dostałam od fryzjerki próbkę tej maski i powiem wam, że jestem zachwycona Pierwszy raz od hohohoh czesanie było przyjemnością! Na pewno kupię pełnowymiarowy produkt, no mega.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 07:36   #124
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Muszę się wam pochwalić, że dzisiaj synek już nie płakał przy rozstaniu Dałam mu buziaka na odchodne i zamknęłam za sobą drzwi. I stałam chwilę przy drzwiach i nasłuchiwałam. A mój dzielny chłopiec od razu zaczął coś opowiadać dzieciom Dzisiaj wracałam jak na skrzydłach do domu Ale jestem z niego dumna.


Asiu dobrze doczytałam Chodziło mi o to, że mój ma również 5 lat, tak jak twój gdy zaczynał przygodę ze szkołą
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 08:23   #125
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno brzuszek szpiczasty-trójkątny na syna ,a okrągły- piłeczka na córe kitkowy wygląda na foto na szpiczasty
A to nie slyszalam o tym. Może cos w tym jest, jeśli popatrzeć na to z przymruzniem oka a nie traktować na serio, ja lubie takie "przesądy". Ale jak mowie-lubie słuchać, nie biore do siebie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-cellular.html dostałam od fryzjerki próbkę tej maski i powiem wam, że jestem zachwycona Pierwszy raz od hohohoh czesanie było przyjemnością! Na pewno kupię pełnowymiarowy produkt, no mega.
Mam pełnowymiarowa maske, już ją kończe i tez lubię

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Muszę się wam pochwalić, że dzisiaj synek już nie płakał przy rozstaniu Dałam mu buziaka na odchodne i zamknęłam za sobą drzwi. I stałam chwilę przy drzwiach i nasłuchiwałam. A mój dzielny chłopiec od razu zaczął coś opowiadać dzieciom Dzisiaj wracałam jak na skrzydłach do domu Ale jestem z niego dumna.
I nie będzie plakal ważne żeby dobrze się czuł w grupie rówieśnikow

Moja Siostra rano zadzwonila do nas ze nie spały w nocy z dziewczynkami a gadały:P a jeszcze jedna noc przed nimi.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:18   #126
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko bo na zielonej szkole sie nie spi, tylko smaruje klamki pasta do zebow hahahaha bawilyscie sie w zielona noc? My niestety tak a za moich czasow jezdzilo sie na 5 dni i nad morze, bo najblizej

Tez slyszalam o tych brzuszkach i ksztaltach i juz ktorys raz slysze, ze brzuch mam na synka. Tylko raz w sklepie jakis pan mi powiedzial, ze bede mialq corke, wrozbita Maciej kurna

A tak w ogole to heej
Rodzice dzisiaj do nas przyjezdzaja i juz nie moge sie doczekac no i zmyware w koncu z media markt maja przywiezc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:38   #127
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ale pędzicie!

Kitka, a ja miałam taki sam brzuszek i mam córe taki spiczasty własnie swoją drogą cudnie wyglądasz i jakieś jasne sie te Twoje włosiska na foto wydają..

bunny- przeczytałam wpisy na blogu, ale przejscia.. fajnie jednak, że juz jestescie małzenstwem i jeszcze raz to powiem; cudnie wyglądaliście
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 09:38   #128
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Oni teraz pojechali na 3 dni, rok temu byli na 2 dni Ale Siostra zadowolona.

Z płcia to się przekonasz chyba już niedługo, kiedy wizyta?
Ciekawe czy coś jest z tymi kształtami brzuchównie ma na to zadnego uzasadniania w mecycynie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:44   #129
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Renatka dlatego podchodze do tego z przymruzeniem oka
Wlosy sa dosx jasne, ale jakos naturalnie to wygląda, naprawde jak ombre

Agatko 13go wrzesnia mam wizyte, ale nie wiem czy nie bede musiala przelozyc na 16go, bo 13go Tz nie moze a bardzo by chcial byc... A z drugiej strony ja nie wiem czy wytrzymam do 16go

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:45   #130
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Wczoraj farbowałam włosy Palette Deluxe 318 diamentowy blond. Rzadko sięgam po drogeryjne farby, ale skusiłam się gdy zobaczyłam zdjęcia dziewczyn na blogu Bunny, za co bardzo dziękuję Bunny bo farba jest rewelacyjna Kolor wyszedł bardzo chłodny, lśniący, włosy są w bardzo dobrym stanie, nawet przed nałożeniem maski nie były takie szorstkie jak po innych farbach. Przeczytałam na opakowaniu "przyjemny zapach" i pomyślałam sobie jaaasne, ale ta farba naprawdę ładnie pachnie, jak waniliowy budyń z paczulą Na odroście trzymałam 30 minut + kolejne 10 na całości, na pierwszym zdjęciu włosy przed farbowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (77,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamentowy1.jpg (48,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamentowy2.jpg (62,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamentowy3.jpg (59,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamentowy4.jpg (54,4 KB, 23 załadowań)
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:56   #131
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KITKA
ja bym poszła na USG bo bym się nie mogla doczekać A TZtowi pokazała plyte i zdjęcia

Sugarbomb
rzeczywiście bardzo ladnie, ja nie wiem ale chyba po 230 mam lekko jasniej na odroscie. Okaze się jak się spierze za kilka tygodni, ale 318 miałam 6 tyg i kolor się nie zmienił.
Także chyba zrobie sobie zapasy tej farby
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 10:03   #132
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

CZY KTOŚ WIDZIAŁ? CZY KTOŚ WIE? gdzie znajdę taliowaną koszulę jeansową? najlepiej na zatrzaski i kieszonkami na piersiątkach

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Agatko rób zapasy bo jak to z farbkami bywa lubią coś wycofać ulepszyć zmienić


Serniczek na śniadanko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:09   #133
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY to będzie i kawa i farbowanie
Może czarny wychodzi lepiej, inaczej...a jasne to masakra.
kawusia rozpieszczasz mnie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Muszę się wam pochwalić, że dzisiaj synek już nie płakał przy rozstaniu Dałam mu buziaka na odchodne i zamknęłam za sobą drzwi. I stałam chwilę przy drzwiach i nasłuchiwałam. A mój dzielny chłopiec od razu zaczął coś opowiadać dzieciom Dzisiaj wracałam jak na skrzydłach do domu Ale jestem z niego dumna.


Asiu dobrze doczytałam Chodziło mi o to, że mój ma również 5 lat, tak jak twój gdy zaczynał przygodę ze szkołą
no to brawo ze tak szybko poszlo

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko bo na zielonej szkole sie nie spi, tylko smaruje klamki pasta do zebow hahahaha bawilyscie sie w zielona noc? My niestety tak a za moich czasow jezdzilo sie na 5 dni i nad morze, bo najblizej

Tez slyszalam o tych brzuszkach i ksztaltach i juz ktorys raz slysze, ze brzuch mam na synka. Tylko raz w sklepie jakis pan mi powiedzial, ze bede mialq corke, wrozbita Maciej kurna

A tak w ogole to heej
Rodzice dzisiaj do nas przyjezdzaja i juz nie moge sie doczekac no i zmyware w koncu z media markt maja przywiezc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czuc ze jestes szczesliwa

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ale pędzicie!

Kitka, a ja miałam taki sam brzuszek i mam córe taki spiczasty własnie swoją drogą cudnie wyglądasz i jakieś jasne sie te Twoje włosiska na foto wydają..

bunny- przeczytałam wpisy na blogu, ale przejscia.. fajnie jednak, że juz jestescie małzenstwem i jeszcze raz to powiem; cudnie wyglądaliście
dziekuje raz jeszcze
Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy Palette Deluxe 318 diamentowy blond. Rzadko sięgam po drogeryjne farby, ale skusiłam się gdy zobaczyłam zdjęcia dziewczyn na blogu Bunny, za co bardzo dziękuję Bunny bo farba jest rewelacyjna Kolor wyszedł bardzo chłodny, lśniący, włosy są w bardzo dobrym stanie, nawet przed nałożeniem maski nie były takie szorstkie jak po innych farbach. Przeczytałam na opakowaniu "przyjemny zapach" i pomyślałam sobie jaaasne, ale ta farba naprawdę ładnie pachnie, jak waniliowy budyń z paczulą Na odroście trzymałam 30 minut + kolejne 10 na całości, na pierwszym zdjęciu włosy przed farbowaniem.
rany jak ci pieknie czysto wyszlo
a jaki ty masz odrost naturalny? bo na foto przeklamane jest...
krotko trzymalas a jak pieknie ci wyszlo no szok!
no i dobrze wiedziec ze nie smierdzi, bo ja po ostatnich a10 juz odpadalam nie dosc ze w leb palilo to smrod ze glowa po farbowaniu mnei bolala...
oby tylko mnie deluxe nie uczulila
i zeby ladnie wyszla, moze nawet byc ton ciemniej, przezyje, bo chyba doszlam do tego etapu ze rezygnacja z bialych wlosow byla dobra decyzja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:11   #134
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITKA
ja bym poszła na USG bo bym się nie mogla doczekać A TZtowi pokazała plyte i zdjęcia

Sugarbomb
rzeczywiście bardzo ladnie, ja nie wiem ale chyba po 230 mam lekko jasniej na odroscie. Okaze się jak się spierze za kilka tygodni, ale 318 miałam 6 tyg i kolor się nie zmienił.
Także chyba zrobie sobie zapasy tej farby
kurcze, wlasnie zal ze seria shimmering to limitka
ale sadze ze jak nabijemy im sprzedaz to polacza ja w normalna serie deluxe i zostawia- przeciez biale zloto przechrzcili na platynowy blond i wzmocnili, a 219 srebrzysty tez zostal jako shimmering podrasowany
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:12   #135
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Serniczka zazdroszczę :P


Farby kupie ze 2 przynajmniej bo pewnie skusze się potem na cos innego, choć kto wie. Jestem na razie zadowolona i to po 6 tyg niafarbowania. Zawsze miałam po takim czasie zolty odrost a teraz chłodny!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:20   #136
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

tyle farb nie wiem na co ja mam się skusić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:23   #137
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kurcze, może i ja spróbuje tej owej palette.. ostatnio 219 mi wqyszło z braku laku superowo Bunny, ja z moim ciemnym odrostem mam w ogole co startowac? Ja sie sugeruje tylko tym,że ostatnio wlasnie, 219 wyszlo mi baaardzo podobnie do alfy, nawet z upływem czasu jest ok, a myslalam,że tylko alfa daje mi rady

Rybka na dzisiejszy obiad naszykowana, ziemniaczki pokrojone (robimy domowe frytasy), surowka domowa colesław gotowa- to chyba zdrowe menu ja dopiero od dzisiaj zaczynam zdrowe odzywianie tak w pełni, tzn. bez czekoladki w miedzy czasie, bo po urodzinach mialam za duzo smakołyków i ciast
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:25   #138
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatka ja też mam wrażenie że 230 jaśniej na odroście wychodzi, ale fakt, trzymałam dłużej niż 318. Ale za do diamentowy bardziej mi sie podoba jako kolor, jak mówicie że to tylko limitowana seria to muszę kupić 318 jedno opakowanie deluxe na 2 razy odrostów mi starcza
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:33   #139
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Serniczka zazdroszczę :P


Farby kupie ze 2 przynajmniej bo pewnie skusze się potem na cos innego, choć kto wie. Jestem na razie zadowolona i to po 6 tyg niafarbowania. Zawsze miałam po takim czasie zolty odrost a teraz chłodny!
ale kusisz niedobra w koncu zrobie w ten weekend a nie za tydzien

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kurcze, może i ja spróbuje tej owej palette.. ostatnio 219 mi wqyszło z braku laku superowo Bunny, ja z moim ciemnym odrostem mam w ogole co startowac? Ja sie sugeruje tylko tym,że ostatnio wlasnie, 219 wyszlo mi baaardzo podobnie do alfy, nawet z upływem czasu jest ok, a myslalam,że tylko alfa daje mi rady

Rybka na dzisiejszy obiad naszykowana, ziemniaczki pokrojone (robimy domowe frytasy), surowka domowa colesław gotowa- to chyba zdrowe menu ja dopiero od dzisiaj zaczynam zdrowe odzywianie tak w pełni, tzn. bez czekoladki w miedzy czasie, bo po urodzinach mialam za duzo smakołyków i ciast
wiesz ja tez mam bardzo ciemny odrost i sie boje ale probowac mozna, zawsze mozesz poczekac te max 2 tyg i ja wydam opinie jak poszlo na mnie- to bedzie wiadomo probowac czy dac spokoj jesli skoncze jako wiewiorka
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Agatka ja też mam wrażenie że 230 jaśniej na odroście wychodzi, ale fakt, trzymałam dłużej niż 318. Ale za do diamentowy bardziej mi sie podoba jako kolor, jak mówicie że to tylko limitowana seria to muszę kupić 318 jedno opakowanie deluxe na 2 razy odrostów mi starcza
jak ty to robisz
mnie pewnie starczy na styk
odlewasz polowe utleniacza w inna buteleczke czy jak?
u mnie nie ma co marzyc, ale jesli by ta farba nie piekla, wychodzila chlodno- nie mam zyczen czy popielato, platynowo, srebrzyscie, perlowo itp. w miare pachniala- nie dawala amoniakiem jak a10, nie zrobila mi strupow i kolor by sie trzymal to jestm gotowa odzalowac te 18-20zl, gdzie zwykle placilam okolo 10zl co 3 tyg

ostatnio w carrefourze widzialam deluxe po 22zl, zdziercy!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 10:45   #140
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
to nawet nie chodzi o grube kości. Tylko o umięśnienie/ubicie ciała. Kiedyś wyliczałam sobie idealną wage dla mnie ale nie na podstawie bmi czy innego kalkulatora tylko taka ankieta, wypełniasz czy np wskazującym i dużym palcem prawej ręki obejmiesz lewy nadgarstek itd i na tej podstawie wyliczali Ci Twoją odpowiednią wagę, jak znajdę link to Wam podrzucę i wyszło mi coś ok 60kg...
Będę czekać na link

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Renatka dlatego podchodze do tego z przymruzeniem oka
Wlosy sa dosx jasne, ale jakos naturalnie to wygląda, naprawde jak ombre

Agatko 13go wrzesnia mam wizyte, ale nie wiem czy nie bede musiala przelozyc na 16go, bo 13go Tz nie moze a bardzo by chcial byc... A z drugiej strony ja nie wiem czy wytrzymam do 16go

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ładnie wyglądasz w tej ciąży
Macie jakieś preferencje co do płci, czy zupełnie Wam wszystko jedno?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:47   #141
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość

Asiu dobrze doczytałam Chodziło mi o to, że mój ma również 5 lat, tak jak twój gdy zaczynał przygodę ze szkołą
acha to ok
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Tez slyszalam o tych brzuszkach i ksztaltach i juz ktorys raz slysze, ze brzuch mam na synka. Tylko raz w sklepie jakis pan mi powiedzial, ze bede mialq corke, wrozbita Maciej kurna

A tak w ogole to heej
Rodzice dzisiaj do nas przyjezdzaja i juz nie moge sie doczekac no i zmyware w koncu z media markt maja przywiezc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
poczekamy zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy Palette Deluxe 318 diamentowy blond. Rzadko sięgam po drogeryjne farby, ale skusiłam się gdy zobaczyłam zdjęcia dziewczyn na blogu Bunny, za co bardzo dziękuję Bunny bo farba jest rewelacyjna Kolor wyszedł bardzo chłodny, lśniący, włosy są w bardzo dobrym stanie, nawet przed nałożeniem maski nie były takie szorstkie jak po innych farbach. Przeczytałam na opakowaniu "przyjemny zapach" i pomyślałam sobie jaaasne, ale ta farba naprawdę ładnie pachnie, jak waniliowy budyń z paczulą Na odroście trzymałam 30 minut + kolejne 10 na całości, na pierwszym zdjęciu włosy przed farbowaniem.
pięknie wyszło

hi też nałożyłam farbe bo już masakre miałam na włosach rude coś nie do opisania
ale widze, że ta mieszanka będzie cieplejsza niż poprzednia 12/9 i 18 .w dodatku ten piaskowy jak wyciskałam z tubki jest żółto złoty aż się lekko przeraziłam ale w sumie chce taki ciepły naturalny kolor, więc może akurat będzie ok

dziołszki które ćwiczą wrzućcie mi link z tymi ćwiczeniami skalpel czy coś bo miałam z ewą i mi nie działa
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-09-05 o 10:59
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 11:08   #142
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak ty to robisz
mnie pewnie starczy na styk
odlewasz polowe utleniacza w inna buteleczke czy jak?
u mnie nie ma co marzyc, ale jesli by ta farba nie piekla, wychodzila chlodno- nie mam zyczen czy popielato, platynowo, srebrzyscie, perlowo itp. w miare pachniala- nie dawala amoniakiem jak a10, nie zrobila mi strupow i kolor by sie trzymal to jestm gotowa odzalowac te 18-20zl, gdzie zwykle placilam okolo 10zl co 3 tyg

ostatnio w carrefourze widzialam deluxe po 22zl, zdziercy!
mam rzadkie włosy to na 2 razy starcza na sam odrost
odlewam połowe uleniacza do miseczki, dodaję połowę farby, resztę w oryginalnych opakowaniach chowam do następnego farbowania
ja tez juz gdzieś po 22 widziałam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 12:39   #143
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy Palette Deluxe 318 diamentowy blond. Rzadko sięgam po drogeryjne farby, ale skusiłam się gdy zobaczyłam zdjęcia dziewczyn na blogu Bunny, za co bardzo dziękuję Bunny bo farba jest rewelacyjna Kolor wyszedł bardzo chłodny, lśniący, włosy są w bardzo dobrym stanie, nawet przed nałożeniem maski nie były takie szorstkie jak po innych farbach. Przeczytałam na opakowaniu "przyjemny zapach" i pomyślałam sobie jaaasne, ale ta farba naprawdę ładnie pachnie, jak waniliowy budyń z paczulą Na odroście trzymałam 30 minut + kolejne 10 na całości, na pierwszym zdjęciu włosy przed farbowaniem.
Wow, ale pięknie,

Ja chyba zostaję przy Alfie, tylko muszę dokupić 11.20, bo samo 11.11 zafundowało mi lekkiego smerfa, który przetrzymał sporo myć

Widziałam notkę o odżywce u Bunny, dopisuję nowego żółtka na listę zakupów Zamiast podwójnej keratyny, keratyna i proteiny pszenicy, powinno być super

Ostatnio się tak zachwycałam odżywką Extreme i nie wierzyłam, że znajdę coś podobnego. A tu przypadkiem trafiłam na jeszcze lepszą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rbowanych.html

Maski i odżywki Stapiz niezbyt mi służyły, na początku fajnie, a potem matowe włosy. Ta emulsja mnie jednak zachwyciła, robi normalnie z włosów lustro, wyglądają jak naturalne niskopory Wymieszana z innymi odżywkami jest również świetna. Jak mi będzie nadal służyć, to kupię litrową, bo droga nie jest Kwasy w kosmetykach bardzo służą moim włosom, chyba będę się ich trzymać wiernie i traktować jako podstawę pielęgnacji:0

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-09-05 o 12:41
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:10   #144
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Dziewczyny

podczytuję Was i jestem na biężąco w miarę
nie straszcie z tym ślubem, ja mam za 8 miesięcy i już się cykam jak to będzie
Bunny, wspołczuję takich przeżyć..aż w szoku byłam po Twojej relacji, te perypetie z dowodami na ślubie heh no zdarza się, ale tu wina przypadku, ale jeśli chodzi o akcję z restauracją to masakra, przecież wszystko ustaliliście jak ma byc wyobrażam sobie jakie to musiały być nerwy
Teraz niestety tak jest, że trzeba wszędzie mieć potwierdzenie danego słowa na piśmie-my spisujemy umowy gdzie się da i są bardzo szczegółowe
Gratulację raz jeszcze i samych szczęśliwych dni na nowej drodze

ja jestem na etapie wybierania sukni, już mierzyłam ich ok 10 i pewien obraz mam zawsze chciałam mieć księżniczkę ale będę syrenką mam już swój typ-dekolt w serduszko, dopasowana do figury, z trenem plus długi welon do kościoła, a na salę prawdopodobnie zdejmę i założę ozdobę jakąś a do rzucania kupie sobie krótki welon z allegro
a wesele będzie dość duże bo na 120 osób z poprawinami
co do Buahhot to już jest żonką od lipca


Kitka-brzuszek masz mega słodki i wyglądasz extra

Asia-fajnie, że wróciłaś do blondu

Nove- za figurkę

Agatko-mi się podoba po tej Palette ale jesteś opalona super
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:31   #145
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy Palette Deluxe 318 diamentowy blond. Rzadko sięgam po drogeryjne farby, ale skusiłam się gdy zobaczyłam zdjęcia dziewczyn na blogu Bunny, za co bardzo dziękuję Bunny bo farba jest rewelacyjna Kolor wyszedł bardzo chłodny, lśniący, włosy są w bardzo dobrym stanie, nawet przed nałożeniem maski nie były takie szorstkie jak po innych farbach. Przeczytałam na opakowaniu "przyjemny zapach" i pomyślałam sobie jaaasne, ale ta farba naprawdę ładnie pachnie, jak waniliowy budyń z paczulą Na odroście trzymałam 30 minut + kolejne 10 na całości, na pierwszym zdjęciu włosy przed farbowaniem.

Swietnie wyszło - moje klimaty

Mi sie zaczął juz nie podobac na mnie ten odcień włosów - jakość zle w nim wyglądam :/ Może dlatego że nie chodze juz tak często na solarium - ostatnio byłam na początku czerwca. Cera jest jaśniejsza i włosy sie z nia zlewają. Zresztą gdyby były dłuższe tez inaczej by to wyglądało.A teraz moje 2 fotki w świetle na dworzu po spranej Joaśce. Kolor ciężki do odtworzenia i nazwania bo czasem widze na nim stalowe refleksy. A on sam przechodzi w słomkowy ale ogólnie podoba mi sie i dobrze współgra z moja cera. Ciężko jest przyciemnic takie jasne włosy i juz kombinowac nie bede bo szkoda mi zdrowia włosów. Kupie farbe Alfe 10,21 , mam wode 9% bedę brać do fryzjerki i bede robic refleksy na moim naturalnym odcieniu włosów. Oczywiście włosy bede zapuszczać - juz sie nie moge doczekac jakie długie będą za rok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 846.jpg (106,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 849.jpg (130,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 704.jpg (108,0 KB, 31 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:33   #146
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny kupiłam przy ostatniej wizycie w leklerku ten szampon evy, z bawełną i brzoskwinią. I rzeczywiście jest super. Żaliłam się ostatnio, że co bym nie położyła na włosy, to mam puch. A teraz, kiedy myję od tygodnia włosy właśnie tym szamponem, puch jest coraz mniejszy. A dzisiaj już praktycznie go nie było.
Czy winowajcą mógł być natei? Bo ostatnio tylko nim myłam włosy.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:36   #147
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Ankaa86 super że już synkowi się spodobało i bez problemu wyszłaś i synek nie płakałDzielny chłopak.

Wy tu o kształtach brzuchów w ciąży.Ja w to nie wierzę u mnie wszyscy mówili że będzie chłopak a tu córka wyszła

Kitka nie dziwię się że nie możesz wytrzymaćJa też jak miałam mieć wizytę to aż mnie korciło żeby już zobaczyć moje dziecię

Subarbomb ślicznie wyszło

Bunny a jaki mi wyjdzie kolor po tej mieszance 11 z 11.21?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:41   #148
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Ankaa86 super że już synkowi się spodobało i bez problemu wyszłaś i synek nie płakałDzielny chłopak.

Wy tu o kształtach brzuchów w ciąży.Ja w to nie wierzę u mnie wszyscy mówili że będzie chłopak a tu córka wyszła

Kitka nie dziwię się że nie możesz wytrzymaćJa też jak miałam mieć wizytę to aż mnie korciło żeby już zobaczyć moje dziecię

Subarbomb ślicznie wyszło

Bunny a jaki mi wyjdzie kolor po tej mieszance 11 z 11.21?
Dzielny, dzielny
Cieszę się, bo przez ostatnie 2 dni byłam tak zestresowana, że nie mogłam jeść, brzuch mnie bolał i ciągle biegałam do łazienki

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Jak byłam w ciąży, to żona kuzyna (mieli już 4-latkę, a teraz mają już trójkę pociech ) powiedziała mi, że bycie rodzicem to ciągły stres i strach o dziecko. W tedy jej nie wierzyłam. Ale odkąd sama zostałam mamusią, wiem, że coś w tym jest.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:34   #149
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Poszłam do rosska po kilka potrzebnych rzeczy, a wydałam 219 zł BOSKO

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

hej Infuś poka poka sukienkę jak znajdziesz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:44   #150
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Przyszła właśnie do mnie pikowana ramoneska z allegro jest świetna identyczna jak na zdjęciach
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.