Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-)) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 08:53   #121
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

my dziś mamy 36+1

do kupienia zostało mi:
- ochraniacz do łóżeczka
- stanik do karmienia (bo na razie mam jeden)
- i w aptece - gaziki, sól fizjologiczna, octenisept, majtki siatkowe i te nakładki na sedes (myślicie, że gdzieś je dostanę?)

do zrobienia:
- sprzątanie po remoncie, ze szczególnym naciskiem na pokój Ewci (poprosze mamę o pomoc)
- pranie, suszenie, prasowanie i układanie wszystkiego
- przygotowanie ciuszków na wyjście dla Ewci i dla mnie

ciekawe, czy o czymś nie zapomniałam...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:04   #122
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

a ja mam dziś 37tc

a przypomniał mi sie co się przydaje po porodzie a ja nie miałam - czopki glicerynowe po porodzie panicznie bałam sie skorzystać z toalety - i wiem że dziewczyny na sali używały czopków
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:28   #123
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

do kupienia zostało mi:

- i w aptece - gaziki, sól fizjologiczna, octenisept, majtki siatkowe i te nakładki na sedes (myślicie, że gdzieś je dostanę?)
ja kupiłam w aptece, takiej dosc dobrze zaopatrzonej obok szpitala, w innych robili wielkie oczy jak o takie cos pytałam, zaplaciłam 0,50zł za szt

Dzien dobry
Ja nadal w dwupaku a przeczucie, że rozpakuje sie lada moment wciąż mnie nie opuszcza
velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:32   #124
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy.


Kardashi
- weź się rozdwój w końcu kobito.
Z chęcią Od dzis znow zaczynam marudzienie .. 'ja chce na porodówkę'

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
teraz to chyba akurat Kardashi cosik zalicza, ale zaraz z uczelni może jechać na porodówkę

Kropka - jak porodówka sama w sobie? wystarczająco intymnie? miałaś jakieś inne rodzące obok? korzystałaś z jakichś "udogodnień" lub gadżetów typu piłka?
[ps. czas na zmianę Twojego podpisu ]
Zaliczenie mam dopiero na 15.. A tak to bym mogła dalej zacząć marudzić Alee nieee.. dopiero po egzamiiniee

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
ja kupiłam w aptece, takiej dosc dobrze zaopatrzonej obok szpitala, w innych robili wielkie oczy jak o takie cos pytałam, zaplaciłam 0,50zł za szt

Dzien dobry
Ja nadal w dwupaku a przeczucie, że rozpakuje sie lada moment wciąż mnie nie opuszcza
I mnie naszło wczoraj takie przeczucie Wcześniej go nie miałam. dopiero wczoraj wieczorem tak mnie naszło ze to zaraz, lada moment, na dniach
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:00   #125
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziewczyny..moje rozstępy mnie jakoś bardzo przybiły, nie sądziłam, ze się nimi tak przejmę ale jednak. Chyba zainwestuję w tę mustelę co jest tak zachwalana... tylko mam problem bo znalazłam kilka wersji tego produktu..

na rozstępy - http://www.allegro.pl/item1046684082...a.html#g allery
75ml za niecałe 70zł

i przeciw rozstępom - http://www.allegro.pl/item1034750756...t.html#g allery
150 ml za podobną cenę.

I nie wiem który wybrać.. bo rozstępy mam świeze na brzuchu i tyłku.. i na pewno pojawią się nowe.
Nie wiem skąd kasę wytrzasnę na to ale strasznie się czuję.
I bolą mnie te blizny, cały czas czuję jak skóra mnie ciągnie, więc się poszerzą w niedługim czasie Co robić?

Też doczytałam o maści z mocznikiem i kosmetykach firmy Palmers.. dużo osób zachwala ale sama nie wiem.. zna ktoś ? Wie coś ktoś?
Siala- ja i mustele i palmersa polecam
Z musteli mam krem do cycuszkow i ani jeden rozstep mi sie nie pojawil, a kupowalam na tej stronie- teraz sa fajne promocje- looknij

http://www.sanoe.pl/c/pl/22/2/1/0/lo...z+mustela.html

do brzuchola uzywam fissana i jak na razie rozstepow niet
kosztuje ok. 20zeta w aptece, a co do palmersa to jak sie kiedys ostro odchudzalam i cwiczylam to zjadalam palmersy

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Z chęcią Od dzis znow zaczynam marudzienie .. 'ja chce na porodówkę'



Zaliczenie mam dopiero na 15.. A tak to bym mogła dalej zacząć marudzić Alee nieee.. dopiero po egzamiiniee

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



I mnie naszło wczoraj takie przeczucie Wcześniej go nie miałam. dopiero wczoraj wieczorem tak mnie naszło ze to zaraz, lada moment, na dniach
Kardashi-kciuki za egzamin, ja mam 6.06...i mam zamiar dotrwać
acha, tak czytalam o tych pomyslach o poscieli wozkowej i zastanawiam sie, czy szyc jakies przescieradelka czy taka flanelka wystarczy??? co robicie??a do fotelika- tez jakis materiał "pod" dzidzie??
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:17   #126
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dobra, to raz jeszcze..bo napisałam w starym wątku

Hej dziewczyny

Ja już rozpakowana...18.05 3650kg 54cm - Nadia Niestety poszło przez CC, ale nie było źle
ślicznotka

a ja dzisiaj zajarzyłam, czemu mnie brzuch boli od kilku dni. takie okropne rozpieranie, jakbym miała balon na dole w brzuchu i kichy pełne (a zaparć brak). okazuje się że mi się brzuchol obniżył i to znacznie. pod żebrami już dwa palce zmieszczę, a było na styk. za to jeansy ciążowe, mimo że wycięte pod brzuchem piłują okropnie. i siedzieć normalnie nie mogę, tylko po turecku albo na półleżąc...

ja do wózeczka zamierzam kłaść pieluszkę na spód, do przykrycia w razie czego zrobiłam cieniutki kocyk na szydełku, to tak na lato. a jak się zrobi zimno to mamy śpiworek do gondolki i dorzuci się ciepły kocyk polarowy.

a do fotelika na spód raczej nic. a w razie czego zawsze można dziecko zwykłym kocykiem nakryć jakby zimno było.
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:19   #127
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Siala- ja i mustele i palmersa polecam
Z musteli mam krem do cycuszkow i ani jeden rozstep mi sie nie pojawil, a kupowalam na tej stronie- teraz sa fajne promocje- looknij

http://www.sanoe.pl/c/pl/22/2/1/0/lo...z+mustela.html

do brzuchola uzywam fissana i jak na razie rozstepow niet
kosztuje ok. 20zeta w aptece, a co do palmersa to jak sie kiedys ostro odchudzalam i cwiczylam to zjadalam palmersy


Kardashi-kciuki za egzamin, ja mam 6.06...i mam zamiar dotrwać
acha, tak czytalam o tych pomyslach o poscieli wozkowej i zastanawiam sie, czy szyc jakies przescieradelka czy taka flanelka wystarczy??? co robicie??a do fotelika- tez jakis materiał "pod" dzidzie??
U mnie dzis bedzie wielkie zdziwienie 'oo ty chodzisz! Nie urodziłaś! kiedy rodzisz'
Ja wiedziałam że dotrwam do tego kolokwium to się babka zdziwi bo powiedziała ze się rozsypie w tygodniu

Ja mam kawałek materiału bawełnianego w serrduszka i jedna flanelkę, ale ja flanelek nie lubię dlatego tylko jedna

A do fotelika, jak bedzie gorąco bede podkładała chyba tetrę jak bedzie sie mała pociła no bo jednak pieluszka jest z lepszego materiału niz te foteliki

kuurde tak mnie boli w tej prawej pachiiwniee..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-05-22 o 10:21
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 10:27   #128
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zapobiegło ciemieniuszce?
Maksiu miał ciemieniuchę raz, tylko przy grzywce, nie na całej główce .
Ale ciemieniucha to chyba bardziej z niedokładnego spłukania środka myjącego, czyli mydła..albo?

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość

czy mogę dołaczyc na liste na pierwszej stronietermin mam na 12 czerwca, urodziłam sie 25.09.82, będzie synuś
za chwilkę Cie dopiszę.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:29   #129
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Witajcie
Ja byłam wczoraj u lekarza...na ktg skurcze od 20 do 110 no masakra....ale jak p.doktor stwierdziła narazie zamknięte szyjka trzyma więc macica jest poprostu NADaktywna
za tydzien na samo ktg za 2 jak się nic nie wydarzy to jeszcze mam wyznaczyc wizytę muszę tylko kupić żelazo bo na sam koniec poleciały mi wyniki...no i pierwszy raz wczoraj spuchły mi stópki
jak wychodziłam od koleżanki to już bucików nie udało mi sie całych założyć...
Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:11   #130
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

małz dostał 5 z egzaminu, jako jedyny z grupy

pojechał na chwilę do domu (pustego, bo teściowie siedzą w lesie) i stwierdził, że nie będzie tam siedział, zaraz wraca do nas. w powietrzu wyczuwalny jest ogólny niepokój. jego samochód w tej chwili jest jedynym w całej dzielnicy. wszyscy wywieźli auta w bezpieczne miejsca i czekają na rozwój sytuacji. prognozy już nie są takie optymistyczne...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:13   #131
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Będą...


Masz jakieś podejrzenie co do jej zachowania?

Ja od początku wiedziałam, że moja kotka złapie dystans. I dokładnie tak jest, trzyma się z dala, a jak mały płacze to ona myk i za kanapę.
Daliśmy jej małego powąchać, od razu zajarzyła, że to nowy człowiek/kotek itp. zrobiła wielki ogon i się wycofała. Obchodzi go bokiem.

Mój młody kocur w ogóle nie jarzy tego czegoś, jest czy nie ma, bez różnicy, czy płacze czy nie... kot robi swoje. Wczoraj łaskawie małego przeskoczył, gdy go na kanapie położyłam.

A kocur stary to już porażka... jarzy młodego gdy podejdzie od strony głowy, jak jest z drugiej to gotów po nim przejść. Jak karmiłam Daniela pierwszego dnia w domu to kot stwierdził, że idzie się przytulać do mnie i ... po dziecku chciał do mnie iść. Puściłam cyca i zagrodziłam drogę... nie zajarzył w ogóle. Dla niego to taka paczuszka co sobie leży i czasem krzyknie... nic żywego w każdym razie.
No moja jest młoda, ma jakieś 8,9 miesięcyi czasem się jeszcze głupkowato zachowuje.. jak były u mnie dzieci kuzynki (już chodzące) to sobie spała i w nosie je akurat miała. Tylko nie wiem jak to będzie z takim małym co macha nogami i rękami Narazie nauczyłam ją że nie może się pakować do łóżeczka - na początku je traktowała jak swoje własne No i obawiam się, że może po nim łazić.. bo mnie do tej pory potrafi przebiec po nogach, brzuchu xD

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Kochana ja używam tego Palmersa i chwalę go sobie
Smaruj się kochana,na pewno uelastyczni skórę
Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Siala- ja i mustele i palmersa polecam
Z musteli mam krem do cycuszkow i ani jeden rozstep mi sie nie pojawil, a kupowalam na tej stronie- teraz sa fajne promocje- looknij

http://www.sanoe.pl/c/pl/22/2/1/0/lo...z+mustela.html

do brzuchola uzywam fissana i jak na razie rozstepow niet
kosztuje ok. 20zeta w aptece, a co do palmersa to jak sie kiedys ostro odchudzalam i cwiczylam to zjadalam palmersy
W takim razie zakupię tego Palmersa. Mustella dla mnie niestety za droga a ja smaruję się mazidłami aż grubo, więc by szybko wyszła
Zdecyduję się chyba na krem Palmersa bo jest napisane, że jest bardziej skondensowany to może jak walnę taką dawką w skórę to ta się opamięta i nie popuszcza dalej

Dziękuję Wam za rady
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 11:23   #132
jamaicaP
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19477066]sms od bianki :

Poród jednak w szpitalu, bo na usg wczoraj okazało się, że Wit nie dość , że duży, to jeszcze pookręcany pępowiną. :-( Na szczęście poród szybki 45 minut na porodówce, i poprowadzony przez boską położną Wit waży 3900g, mierzy 57cm. Zważyłam się rano- tylko 3kg do wagi sprzed ciąży

[/QUOTE]

wielkie gratulacje!!!

ale ekspres



Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość
Jeeejku, V część wątku...

?
sliczne te zdjecia... ja tak samo jak ktoras z was pisala nie mam zadnego ciazowego z mezem oprocz slubnych w 20 tc...
30 kg? nie wierze slicznie wygladasz

Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
No hej dziewczyny...wrocilam z kolejnej wizyty...Borys wazy 3536 (+/- 516g). Pani powiedziala, ze nie jest sam w sobie duzy , tylko jak to okreslila zbity czyli ze sie chudzinka nie urodzi i ma duuuza glowke takze modlcie sie za mnie
modlimy

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dobra, to raz jeszcze..bo napisałam w starym wątku

Hej dziewczyny

Ja już rozpakowana...18.05 3650kg 54cm - Nadia Niestety poszło przez CC, ale nie było źle
kurczaczki jaka slodka czarnulka no teraz wiadomo po kim
djerba, wielkie gratki

[QUOTE=kardashi;19488596

I jeszcze.. bo zawsze myślałam ze w głębokim wózku to dziecko takie raczej leżące jest. a ostatnio widziałam bobaska siedzącego w gondoli który się gibał na wszystkie strony. a więc, do kiedy powinno się pakowac dzieciaczka w gondole ?[/QUOTE]

jak dzidzia zaczyna siadac, podnosic sie w gondoli, to sie zaczyna spacerowke stosowac, bo jak cos to zawsze mozna polozc oparcie na wygodna dla dziecka pozycje,
czyli tak jak dziewczyny pisaly

kropka kocham twoje opisy potrafisz rozwiac nam wszelkie watpliwosci


w W-wie upaaaaaał......... co za pogoda... albo leje albo upal, pora sucha i dżdżysta......
pije i wypacam i tak w kolko..
zaczelam 9 miesiac i do tej pory bylo wszystko ok alezaczelo sie ... puchniecie...mam paluszki jak bobasek...chyba niedlugo bede musiala zdjac obraczke bo zaczyna cisnac....

a truskawy wczoraj zakupialm wreszcie, kupilam kilogram, polowe zezarlam ze smietana az mi sie ulewalo a druga zjem za chwile...
na pocieszenie, bo mnie maz z raan zeźlił... zasmucił.. ach wszystko naraz...

ni z gruszki ni z piertuszki zaraz po sniadaniu oswiadczyl ze jutro pojedziemy na zakupy bo on za chwile jedzie do sieie na wies...
oszzzz ty se mysle......... i mowi och bo ja nie bede w domu siedzial przeciez!
a ja to moge????? taka pogoda, moglibysmy wyjsc gdzies a on mnie zostawia w tym cholernym bloku........
pozalil sie ze dlaczego zawsze taka jestem ze jak on gdzies chce wyjsc to zaraz sie krzywie.....nawet nie probowalam mu wytlumaczyc ze nie w tym rzecz... wzielam sie za zmywanie i powiedzialam ze sama pojade po dzidkowe rzeczy...
szczerze mowiac nie chce mio sie wlec tramwajem w upal i to z zakupami....
z drugiej strony ciekawe ze jak trzeba mnie gdzies podwiezc to jest pol dnia marudzenia ze on nie lubi prowadzic i td bla bla...
echhhh dodal ze wie ze mi przykro ze zostaje sama w domu ale ... przeciez przyzwyczajona jestem!! no ładnie....... a mam inne wyjscie?

aaaj rozstroilo mnie to calkiem jakos....... niech jedzie, niech sie nacieszy, jakby zostal w domu to i tak bym go nigdzie nie wyciagnela tylko by zasiadl przed kompem....
jamaicaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:37   #133
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość
a truskawy wczoraj zakupialm wreszcie, kupilam kilogram, polowe zezarlam ze smietana az mi sie ulewalo a druga zjem za chwile...
na pocieszenie, bo mnie maz z raan zeźlił... zasmucił.. ach wszystko naraz...

ni z gruszki ni z piertuszki zaraz po sniadaniu oswiadczyl ze jutro pojedziemy na zakupy bo on za chwile jedzie do sieie na wies...
oszzzz ty se mysle......... i mowi och bo ja nie bede w domu siedzial przeciez!
a ja to moge????? taka pogoda, moglibysmy wyjsc gdzies a on mnie zostawia w tym cholernym bloku........
pozalil sie ze dlaczego zawsze taka jestem ze jak on gdzies chce wyjsc to zaraz sie krzywie.....nawet nie probowalam mu wytlumaczyc ze nie w tym rzecz... wzielam sie za zmywanie i powiedzialam ze sama pojade po dzidkowe rzeczy...
szczerze mowiac nie chce mio sie wlec tramwajem w upal i to z zakupami....
z drugiej strony ciekawe ze jak trzeba mnie gdzies podwiezc to jest pol dnia marudzenia ze on nie lubi prowadzic i td bla bla...
echhhh dodal ze wie ze mi przykro ze zostaje sama w domu ale ... przeciez przyzwyczajona jestem!! no ładnie....... a mam inne wyjscie?

aaaj rozstroilo mnie to calkiem jakos....... niech jedzie, niech sie nacieszy, jakby zostal w domu to i tak bym go nigdzie nie wyciagnela tylko by zasiadl przed kompem....
Ja też z mężem ciążowe zdjęcia to mam tylko ze ślubu Ale i tak nic nie widać bo gorset miałam taki maskujący xD
A co do twojego lubego to cięzarną tak zostawiać i sobie jechać.. a nie zaproponował wogóle żebyś i ty z nim przewiozła dupkę skoro cały czas siedzisz i kisisz się w domu?!
Z resztą.. mój też wychodzi do kolegów.. a ze mną to już nie
Nawet nie tyle do kolegów bo mi to lotto ale na chociaż krótki spacer :[
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:43   #134
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Ja ciążowe zdjecia z tżem mam.. Ale jakieś zawsze felerne Jedno robiliśmy w marcu to jakieś jakby prześwietlone, nie wiem, ostatnio robiliśmy 2 tygodnie temu to na jednym nie widac mi wogole brzucha, a na drugim jakieś takie brzydkie
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:47   #135
jamaicaP
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja też z mężem ciążowe zdjęcia to mam tylko ze ślubu Ale i tak nic nie widać bo gorset miałam taki maskujący xD
A co do twojego lubego to cięzarną tak zostawiać i sobie jechać.. a nie zaproponował wogóle żebyś i ty z nim przewiozła dupkę skoro cały czas siedzisz i kisisz się w domu?!
Z resztą.. mój też wychodzi do kolegów.. a ze mną to już nie
Nawet nie tyle do kolegów bo mi to lotto ale na chociaż krótki spacer :[
u mnie tez nei widac, bo nie mialam jeszcze brzuszka a sukienke w stylu empire, odcinana pod cyckami..

no nie zaproponowal.... a w sumei i tak nie mialabym checi jechac 100 km tylko po to zeby u tesciowej wypic herbate........
co prawda tydzien temu sam zaproponowal zebysmy pojechali do mojej mamy i pojechalismy
nigdy nei mam pretensji ze wychodzi z kolegami, ale nie przyjdzie mu nawet do glowy wyjsc ze mna gdzies.... zawsze bylo ciezko wyciagnac go na glupi spacer, odpowiada to idz jak chcesz... hehe bardzo smieszne, nie?
ogolnie jest bardzo kochany, stara sie i pracuje ciezko, ale czesto mam wrazenie ze w tym calym trudzie zapewniania bytu rodzinie, nie zauwaza ze obok tego jestem jeszcze ja
jamaicaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:51   #136
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość
aaaj rozstroilo mnie to calkiem jakos....... niech jedzie, niech sie nacieszy, jakby zostal w domu to i tak bym go nigdzie nie wyciagnela tylko by zasiadl przed kompem....
kochana, nie przejmuj się, faceci bywają matołami.

u nas właśnie zaczyna się burza. jeszcze5 minut temu wieszałam pranie na tarasie to był upał, a teraz grzmi, błyska, niebo zaciągnęło się chmurami i leje, leje, leje....

no i jednak ktoś się rozpakowała, przed chwilką dostałam sms-ka od ewciak123:

Hey, dopiero teraz mam chwilkę na nowiny. Dzisiaj o godzinie 1:43 przyszedł na świat Borys. Waży 3460g i mierzy 54cm. Wcina dużo i często. Czujemy się dobrze. Kardashi już się rozpakowała?

Gratulujemy!!!

Kardashi, idźże wreszcie na tą porodówkę.

38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:58   #137
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość
u mnie tez nei widac, bo nie mialam jeszcze brzuszka a sukienke w stylu empire, odcinana pod cyckami..

no nie zaproponowal.... a w sumei i tak nie mialabym checi jechac 100 km tylko po to zeby u tesciowej wypic herbate........
co prawda tydzien temu sam zaproponowal zebysmy pojechali do mojej mamy i pojechalismy
nigdy nei mam pretensji ze wychodzi z kolegami, ale nie przyjdzie mu nawet do glowy wyjsc ze mna gdzies.... zawsze bylo ciezko wyciagnac go na glupi spacer, odpowiada to idz jak chcesz... hehe bardzo smieszne, nie?
ogolnie jest bardzo kochany, stara sie i pracuje ciezko, ale czesto mam wrazenie ze w tym calym trudzie zapewniania bytu rodzinie, nie zauwaza ze obok tego jestem jeszcze ja
Sama propozycja byłaby miła! Phhiii "to idź jak chcesz" ja bym mu powiedziała.. w czasie przytulanek "to sobie zrób jak chcesz"
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496290] kochana, nie przejmuj się, faceci bywają matołami.

u nas właśnie zaczyna się burza. jeszcze5 minut temu wieszałam pranie na tarasie to był upał, a teraz grzmi, błyska, niebo zaciągnęło się chmurami i leje, leje, leje....

no i jednak ktoś się rozpakowała, przed chwilką dostałam sms-ka od ewciak123:

Hey, dopiero teraz mam chwilkę na nowiny. Dzisiaj o godzinie 1:43 przyszedł na świat Borys. Waży 3460g i mierzy 54cm. Wcina dużo i często. Czujemy się dobrze. Kardashi już się rozpakowała?

Gratulujemy!!!

Kardashi, idźże wreszcie na tą porodówkę.
[/QUOTE]
u nas dziś wreszcie słonko, az chce się gdzieś wyjść Ale jedyne co mnie czeka to wypad do mamy po pierożki a jak tż wróci to na zakupy

ewciak123 - GRATULACJE !!!
Czekamy na Was powrót i dalsze relacje


A Kardashi chyba musimy siłą zawieźć na porodówkę bo jak widać inne dwupaczki się krępują chyba przed nią urodzić xD
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:00   #138
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

... masakra, co się dzieje.... oberwanie chmury na maksa... grad,, wiatr... grzmi...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:02   #139
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
a ja mam dziś 37tc

Gratuluję.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
małz dostał 5 z egzaminu, jako jedyny z grupy
Super dla mężusia

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496290]

no i jednak ktoś się rozpakowała, przed chwilką dostałam sms-ka od ewciak123:

Hey, dopiero teraz mam chwilkę na nowiny. Dzisiaj o godzinie 1:43 przyszedł na świat Borys. Waży 3460g i mierzy 54cm. Wcina dużo i często. Czujemy się dobrze. Kardashi już się rozpakowała?



Kardashi, idźże wreszcie na tą porodówkę.
[/QUOTE]

Gratuluję

kardashi,
trzymam kciuki za dobre wyniki.....a potem marsz na porodówkę
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 12:03   #140
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496461]... masakra, co się dzieje.... oberwanie chmury na maksa... grad,, wiatr... grzmi... [/QUOTE]
Co Ty gadasz W Będzinie piękne słoneczko Mam własnie zamiar się wystroić w krótki rękaw i podjechać do mamuśki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:04   #141
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Co Ty gadasz W Będzinie piękne słoneczko Mam własnie zamiar się wystroić w krótki rękaw i podjechać do mamuśki
ja 10 minut temu pranie na podwórku wieszałam- w krótkich spodenkach i bluzeczce na ramiączkach.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:06   #142
jamaicaP
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496290] kochana, nie przejmuj się, faceci bywają matołami.

u nas właśnie zaczyna się burza. jeszcze5 minut temu wieszałam pranie na tarasie to był upał, a teraz grzmi, błyska, niebo zaciągnęło się chmurami i leje, leje, leje....

no i jednak ktoś się rozpakowała, przed chwilką dostałam sms-ka od ewciak123:

Hey, dopiero teraz mam chwilkę na nowiny. Dzisiaj o godzinie 1:43 przyszedł na świat Borys. Waży 3460g i mierzy 54cm. Wcina dużo i często. Czujemy się dobrze. Kardashi już się rozpakowała?

Gratulujemy!!!

Kardashi, idźże wreszcie na tą porodówkę.

[/QUOTE]

hahaha no fakt, czsami daja na to dowody...

tu na szczescie ciagle grzeje ale pewnie wieczorkiem dotrze i do nas burza

ewcia! gratulacje
nawet na porodowce mysli o kardashi

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Sama propozycja byłaby miła! Phhiii "to idź jak chcesz" ja bym mu powiedziała.. w czasie przytulanek "to sobie zrób jak chcesz"
buuuaaahahahaaa
raczej gdyby o obiad zapytal

no chyba sie zbiore na te zakupy tylko jak tu sie ubrac...
w dżinsach wczxoraj sie gotowalam... na krotkie mam za blade nogi....
leginsy do kostek? hmmmm
jamaicaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:08   #143
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496290]
no i jednak ktoś się rozpakowała, przed chwilką dostałam sms-ka od ewciak123: :d

hey, dopiero teraz mam chwilkę na nowiny. Dzisiaj o godzinie 1:43 przyszedł na świat borys. Waży 3460g i mierzy 54cm. Wcina dużo i często. czujemy się dobrze. Kardashi już się rozpakowała?

gratulujemy!!!

[/quote]
gratulacje!!!

czas, żeby jakaś dziewczynka się urodziła.
Kardashi - wyganiaj Blankę
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2010-05-22 o 12:12
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:15   #144
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496529]ja 10 minut temu pranie na podwórku wieszałam- w krótkich spodenkach i bluzeczce na ramiączkach. [/QUOTE]
Ohooo grzmi.. już wiem o czym mówisz
Chmurzyska czarne nadciągają.. a ja musze po te pierogi jechać
Specjalnie tę burzę do mnie nasłałaś .. czarownica
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:17   #145
joanna200
Rozeznanie
 
Avatar joanna200
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 951
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Hej dziewczyny!

No i jestem w końcu i już NIE 2 w 1..
18 maja o 17.50 urodziła się Małgosia..
2700g i 52cm..

w szpitalu byłam od 17 maja bo okazało się że mało wód, 18 maja od 12.30 miałam wywoływany poród, który trwał 5,5 godziny, jak najbardziej do przeżycia..
Ja miałam oczywiście krzyżowe bóle i to było nieprzyjemne, ale wytrzymało się i powiem szczerze że wyobrażałam to sobie dużo gorzej, samo parcie to już pikuś..

Gratulacje dla nowych rozpakowanych..
__________________

joanna200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:21   #146
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19496290] kochana, nie przejmuj się, faceci bywają matołami.

u nas właśnie zaczyna się burza. jeszcze5 minut temu wieszałam pranie na tarasie to był upał, a teraz grzmi, błyska, niebo zaciągnęło się chmurami i leje, leje, leje....

no i jednak ktoś się rozpakowała, przed chwilką dostałam sms-ka od ewciak123:

Hey, dopiero teraz mam chwilkę na nowiny. Dzisiaj o godzinie 1:43 przyszedł na świat Borys. Waży 3460g i mierzy 54cm. Wcina dużo i często. Czujemy się dobrze. Kardashi już się rozpakowała?

Gratulujemy!!!

Kardashi, idźże wreszcie na tą porodówkę.
[/QUOTE]


Gratulacjee!!

Najpierw musze iśc do szkoły

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Sama propozycja byłaby miła! Phhiii "to idź jak chcesz" ja bym mu powiedziała.. w czasie przytulanek "to sobie zrób jak chcesz"

u nas dziś wreszcie słonko, az chce się gdzieś wyjść Ale jedyne co mnie czeka to wypad do mamy po pierożki a jak tż wróci to na zakupy

ewciak123 - GRATULACJE !!!
Czekamy na Was powrót i dalsze relacje


A Kardashi chyba musimy siłą zawieźć na porodówkę bo jak widać inne dwupaczki się krępują chyba przed nią urodzić xD
Taa.. bo kolejka to kolejka Bez wpychania prooszee..

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Gratuluję.



Super dla mężusia



Gratuluję

kardashi,
trzymam kciuki za dobre wyniki.....a potem marsz na porodówkę
Trzymaj, trzymaj
I trzymaj abym znalazła sie na tej porodówce

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
gratulacje!!!

czas, żeby jakaś dziewczynka się urodziła.
Kardashi - wyganiaj Blankę
Czekam na Tża i już go z łózka nie wypuszcze Tylko do szkoły, a potem znów

a tak serio.. to mam wrażenie że ja nigdy nie urodzę
Tyle już porodziło, a ja..
I przecież z tym rozwarciem tyle chodzę, i te bóle mam i nic

Ja chce na porodówkę

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

A tak myślę.. że moze pojade do szpitala i powiem że mi wody odeszły

alee nieee.. jak zobaczą ze mam to powiedzą żebym już została w tym szpitalu bo pewnie lada moment coś się zacznie.. a tu
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:27   #147
jamaicaP
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

No i jestem w końcu i już NIE 2 w 1..
18 maja o 17.50 urodziła się Małgosia..
2700g i 52cm..

w szpitalu byłam od 17 maja bo okazało się że mało wód, 18 maja od 12.30 miałam wywoływany poród, który trwał 5,5 godziny, jak najbardziej do przeżycia..
Ja miałam oczywiście krzyżowe bóle i to było nieprzyjemne, ale wytrzymało się i powiem szczerze że wyobrażałam to sobie dużo gorzej, samo parcie to już pikuś..

Gratulacje dla nowych rozpakowanych..
no brawo kolejna mamusia

pędzą dziewczyny z tym rodzeniem
do konca zostanę tylko ja i.... kadashi hłe hłe

kardashku ja podziwiam cie za cierpliwosc
jamaicaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:32   #148
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

No i jestem w końcu i już NIE 2 w 1..
18 maja o 17.50 urodziła się Małgosia..
2700g i 52cm..

w szpitalu byłam od 17 maja bo okazało się że mało wód, 18 maja od 12.30 miałam wywoływany poród, który trwał 5,5 godziny, jak najbardziej do przeżycia..
Ja miałam oczywiście krzyżowe bóle i to było nieprzyjemne, ale wytrzymało się i powiem szczerze że wyobrażałam to sobie dużo gorzej, samo parcie to już pikuś..

Gratulacje dla nowych rozpakowanych..
GRATULACJE!!!
[a nie mówiłam, że czas na jakaś dziewczynkę? jeszcze jedna by się przydała... ]
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A tak myślę.. że moze pojade do szpitala i powiem że mi wody odeszły

alee nieee.. jak zobaczą ze mam to powiedzą żebym już została w tym szpitalu bo pewnie lada moment coś się zacznie.. a tu
niee, to nienajlepszy pomysł.
może pobiegaj po schodach? okna wymyj? wyszoruj podłogę? rób przysiady?

zgłodniałam, ale czekam na małża aż wróci, to coś zrobię. a w międzyczasie naszło mnie na chińską zupkę - pierwszy raz w ciąży
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:33   #149
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

No i jestem w końcu i już NIE 2 w 1..
18 maja o 17.50 urodziła się Małgosia..
2700g i 52cm..

w szpitalu byłam od 17 maja bo okazało się że mało wód, 18 maja od 12.30 miałam wywoływany poród, który trwał 5,5 godziny, jak najbardziej do przeżycia..
Ja miałam oczywiście krzyżowe bóle i to było nieprzyjemne, ale wytrzymało się i powiem szczerze że wyobrażałam to sobie dużo gorzej, samo parcie to już pikuś..

Gratulacje dla nowych rozpakowanych..
Ooo prosze jak ładnie
Gratulacje dla dzielnej mamy i córeczki
Mówisz o porodzie jakby był ot tak sobie, po prostu, Pan Pikuś xD
Chyba masz próg bólu wysoki ?
Było zzo? Można prosić więcej szczegółów?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:43   #150
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!!
[a nie mówiłam, że czas na jakaś dziewczynkę? jeszcze jedna by się przydała... ]

niee, to nienajlepszy pomysł.
może pobiegaj po schodach? okna wymyj? wyszoruj podłogę? rób przysiady?

zgłodniałam, ale czekam na małża aż wróci, to coś zrobię. a w międzyczasie naszło mnie na chińską zupkę - pierwszy raz w ciąży
Okna już umyłam, podłogi też..
Przysiady robię przy każdym możliwym schyleniu.. po schodach pobiegam wieczorkiem bo teraz za dużo ludzi sie kręci po klatce
Mooże jeszcze dziś wieczorem albo jutro rano pojedziemy do ikei a tam bedzie maraton chodzenia..

Myślałam jeszcze nad tym olejkiem rycynowym czy jakoś tak
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.