Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 18:49   #1471
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

U/P

I placuszki razowo otrębowe z bananami,truskawkami,posy pane kakao, herbata z miodem

II duża grahamka dzielona na 3 , 1 z domowym twarogiem i pomidorem malinowym, 2 z domowym twarogiem i masłem orzechowym,3 z serkiem śmietankowym i szynką,warzywa,herbata z miodem

III zawijany kurczak z papryką,6 ziemniaczków,brokuły,faso lka,sałatka z pomidora,ogórka,papryki,s ok

IV 250g jogurt truskawkowego z misieczką czereśni,

V duża,prostokątna grahamka, pół z serkiem śmietankowym,serem gouda,szynką,pół z serkiem i pomidorem,pomidor malinowy z solą, herbata z miodem

zerkniecie ?
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:55   #1472
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Wstawiam z ciekawości moje U (chociaż wolałabym R, ale nie wychodzi..)




Śn: serek wiejski 200 g z kiwi, miodem, łyżką musli, kilka pistacji, orzechów, suszonej żurawiny + zielona herbata

Śn II : smoothie w butelce takie bez cukru z rożnych owoców(jagody, banan, truskawki etc)

Ob: musaka wegetariańska z zielonej soczewicy, bakłażanów, pomidorów, ziemniaków i sera feta do tego surówki

Podwieczorek
: ciasto marchewkowe z polewą z serka z łyżką dużą miodu

kawa z mlekiem 0,5% z kakao naturalnym i znów troche miodu, do tego pasek gorzkiej czekolady

Kolacja: 3 nieduże kromki chlebka z mąki pszennej i żytniej, z migdalami i rodzynkami, do tego ogórek, pomidor, papryka i dwa jajka gotowane

Po: garść pistacji i kilka suszonych wiśni

Może być, czy za dużO?

Edytowane przez the cherry blossom girl
Czas edycji: 2012-06-26 o 18:58
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:21   #1473
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez the cherry blossom girl Pokaż wiadomość
Wstawiam z ciekawości moje U (chociaż wolałabym R, ale nie wychodzi..)




Śn: serek wiejski 200 g z kiwi, miodem, łyżką musli, kilka pistacji, orzechów, suszonej żurawiny + zielona herbata

Śn II : smoothie w butelce takie bez cukru z rożnych owoców(jagody, banan, truskawki etc)

Ob: musaka wegetariańska z zielonej soczewicy, bakłażanów, pomidorów, ziemniaków i sera feta do tego surówki

Podwieczorek
: ciasto marchewkowe z polewą z serka z łyżką dużą miodu

kawa z mlekiem 0,5% z kakao naturalnym i znów troche miodu, do tego pasek gorzkiej czekolady

Kolacja: 3 nieduże kromki chlebka z mąki pszennej i żytniej, z migdalami i rodzynkami, do tego ogórek, pomidor, papryka i dwa jajka gotowane

Po: garść pistacji i kilka suszonych wiśni

Może być, czy za dużO?
Miałam zapytać czemu tak mało na śniadanko, ale teraz zapytam: czemu pomyliłaś śniadanie z kolacją Uważam, że lepiej by to się prezentowało w brzuszku na odwrót
A tak po za tym to smacznie, sama mam problem ze sobą czy R czu U

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------


DZISIEJSZE RRRRRRRRRRRR/UUUUUU
Ś: panckaes żytnie z syropem klonowym
2Ś: owsianka z łyżką masła orzechowego, suszonymi śliwkami, muesli domowym, błonnikiem
O: sałatka z pomidorkami, ogórkiem, sałatą rzymską, kurakiem na parze (trochę podpiekłam bez oleju na patelni - pół piersi - czyli powtórka z wczoraj, bo bardzo smakowało) + jog nat z czosnkiem
4: -jog nat z pestkami dyni, słonecznikiem z malinami prosto z ogródka
-babcia mnie jeszcze nakarmiła sałatką z tuńczyka,makreli,kukurydz y i białego ryżu + ogórek kiszony + 2 kromeczki chlebka ProBody (właśnie, słyszałyście coś o nim?*)
K: właśnie wszamałam miskę truskawek z jogurtem naturalnym

ruch: dzisiaj jedynie spacerek z psiakiem
do picia: herbatka ze skrzypu, pokrzywy, wooooda, kawucha z mlekiem, 2x anatol waniliowy

*co do tego chlebka - z ulotki wynika, że:
- zawiera ok 90% mniej węglowodanów
-dużo więcej białka
-pasuje do diety niskowęglowodanowej i innych planów zdrowego odżywiania
-polecany na kolację!
-długo zachowuje świeżość

i ode mnie: chlebek jest naprawdę pyszny

Edytowane przez siostraelwa
Czas edycji: 2012-06-26 o 20:22
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:34   #1474
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

P

I grahamka podpieczona na 3, na każdej pokaźny obkład:
- camembert, truskawki, bazylia
- rukola, feta, pomidor
- ricotta, musztarda paprykowa, bazylia + paski papryki + duża kawa

II parfait - jagody, krem z gorzkiej czekolady, jagody, jogurt, krem kasztanowy, czeresnie, krem z gorzkiej czeko, migdały, nerkowce, pecany
potem: garść orzechów brazylijskich

III smażone kotleciki z czarnego ryżu, lososia, zielonego groszku z przyprawami, podane na zielonym puree z oliwą ziołową i szczypiorem, pikantny sok pomidorowy

świezy sok pomaranczowy, kawał chałki z kruszonką z domowymi powidłami sliwkowymi

IV miska sałatki z kurczakiem z sosem z jog greckiego, kanapka caprese - bułka wieloziarnista zapieczona z plastrami pomidora, mozzarelli, bazylią i sałatą

do picia: woda, pokrzywax2, yerba mate

Edytowane przez Milka1224
Czas edycji: 2012-06-26 o 21:25
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:45   #1475
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez siostraelwa Pokaż wiadomość
Miałam zapytać czemu tak mało na śniadanko, ale teraz zapytam: czemu pomyliłaś śniadanie z kolacją Uważam, że lepiej by to się prezentowało w brzuszku na odwrót
A tak po za tym to smacznie, sama mam problem ze sobą czy R czu U

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------


DZISIEJSZE RRRRRRRRRRRR/UUUUUU
Ś: panckaes żytnie z syropem klonowym
2Ś: owsianka z łyżką masła orzechowego, suszonymi śliwkami, muesli domowym, błonnikiem
O: sałatka z pomidorkami, ogórkiem, sałatą rzymską, kurakiem na parze (trochę podpiekłam bez oleju na patelni - pół piersi - czyli powtórka z wczoraj, bo bardzo smakowało) + jog nat z czosnkiem
4: -jog nat z pestkami dyni, słonecznikiem z malinami prosto z ogródka
-babcia mnie jeszcze nakarmiła sałatką z tuńczyka,makreli,kukurydz y i białego ryżu + ogórek kiszony + 2 kromeczki chlebka ProBody (właśnie, słyszałyście coś o nim?*)
K: właśnie wszamałam miskę truskawek z jogurtem naturalnym

ruch: dzisiaj jedynie spacerek z psiakiem
do picia: herbatka ze skrzypu, pokrzywy, wooooda, kawucha z mlekiem, 2x anatol waniliowy

*co do tego chlebka - z ulotki wynika, że:
- zawiera ok 90% mniej węglowodanów
-dużo więcej białka
-pasuje do diety niskowęglowodanowej i innych planów zdrowego odżywiania
-polecany na kolację!
-długo zachowuje świeżość

i ode mnie: chlebek jest naprawdę pyszny
Hehe, właściwie to nie pomyliłam Obiad był dość wcześnie (po 12) więc śniadanko nieduże. A od 12 to po prostu zgłodniałam i chciałam zjeść coś więcej i stąd ta kolacja Zjadłam ją tak o 19, a pójde spać pewnie tak po 23 więc...mam nadzieje, ze nie jest źle. (czasami nie wiem czy nie jem za dużo, innym razem czy za mało ehh)

A tą kawe zbożową anatol waniliową to gdzie kupiłaś? w tesco lub almie będzie, bo skusiłaś mnie samą nazwą i jestem ciekawa czy jest ona bez cukru i konserwantów (skład ok?)

Edytowane przez the cherry blossom girl
Czas edycji: 2012-06-26 o 20:51
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:57   #1476
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Powiem Ci, że nawet nie sprawdzałam zbytnio składu, ale produkt zawiera pozytywna opinię Polskiego Towarzystwa Dietetyków wiadomo, że wanilia to taki aromacik bardziej tam wsadzili, ale smaczna jest jeszcze z dodatkiem mleczka mniam

Nakrzyczałam na Ciebie z tą kolacją, a ja sama widzę, że się nie popisałam, ale to przez wizytę u babci
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:57   #1477
lovelykate
Rozeznanie
 
Avatar lovelykate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 548
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
P

I grahamka podpieczona na 3, na każdej pokaźny obkład:
- camembert, truskawki, bazylia boskie połączenie
- rukola, feta, pomidor
- ricotta, musztarda paprykowa, bazylia + paski papryki + duża kawa Przepyszne śniadanie, grahamka mam nadzieję, nie 50gramowa

II parfait - jagody, krem z gorzkiej czekolady, jagody, jogurt, krem kasztanowy, czeresnie, krem z gorzkiej czeko, migdały, nerkowce, pecany
potem: garść orzechów brazylijskich a skąd krem kasztanowy? Brzmi świetnie

III smażone kotleciki z czarnego ryżu, lososia, zielonego groszku z przyprawami, podane na zielonym puree z oliwą ziołową i szczypiorem, pikantny sok pomidorowy świetnie

świezy sok pomaranczowy, kawał chałki z kruszonką z domowymi powidłami sliwkowymi jak kawał spory to super i do tego bardzo smacznie

IV miska sałatki z kurczakiem z sosem z jog greckiego, kanapka caprese - bułka wieloziarnista zapieczona z plastrami pomidora, mozzarelli, bazylią i sałatą pyszna kolacja

do picia: woda, pokrzywax2, yerba mate
Wszystko pyszne, pomysłowe, wartościowe. Jak tyjesz to już w ogóle super
__________________
Blog kulinarny


Co mi zostało w życiu prócz czterech ścian
Nigdy nie chciałam wiele, co dzisiaj mam
Dobry sen znikł wchłonięty w czerń
Nie został nikt co kochał mnie
Nie mam już nic
Nie ma już nic
Nie ma już mnie...
lovelykate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 23:08   #1478
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez siostraelwa Pokaż wiadomość
Miałam zapytać czemu tak mało na śniadanko, ale teraz zapytam: czemu pomyliłaś śniadanie z kolacją Uważam, że lepiej by to się prezentowało w brzuszku na odwrót
A tak po za tym to smacznie, sama mam problem ze sobą czy R czu U

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------


DZISIEJSZE RRRRRRRRRRRR/UUUUUU
Ś: panckaes żytnie z syropem klonowym
2Ś: owsianka z łyżką masła orzechowego, suszonymi śliwkami, muesli domowym, błonnikiem
O: sałatka z pomidorkami, ogórkiem, sałatą rzymską, kurakiem na parze (trochę podpiekłam bez oleju na patelni - pół piersi - czyli powtórka z wczoraj, bo bardzo smakowało) + jog nat z czosnkiem
4: -jog nat z pestkami dyni, słonecznikiem z malinami prosto z ogródka
-babcia mnie jeszcze nakarmiła sałatką z tuńczyka,makreli,kukurydz y i białego ryżu + ogórek kiszony + 2 kromeczki chlebka ProBody (właśnie, słyszałyście coś o nim?*)
K: właśnie wszamałam miskę truskawek z jogurtem naturalnym

ruch: dzisiaj jedynie spacerek z psiakiem
do picia: herbatka ze skrzypu, pokrzywy, wooooda, kawucha z mlekiem, 2x anatol waniliowy

*co do tego chlebka - z ulotki wynika, że:
- zawiera ok 90% mniej węglowodanów
-dużo więcej białka
-pasuje do diety niskowęglowodanowej i innych planów zdrowego odżywiania
-polecany na kolację!
-długo zachowuje świeżość

i ode mnie: chlebek jest naprawdę pyszny

Ja słyszałam o tym cudzie, choć nie jadłam to go widziałam i czytałam skład, jest ekstra. Mam zamiar kupić na spróbowanie, ale jest straszliwie drogi, u mnie mały bochenek kosztuje prawie 10zł
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 06:30   #1479
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

no to rzeczywiście przesadzili!
u mnie w piekarni w Netto kosztuje 7,5zł , za to w piekarenko-cukierni w mieście już po 5zł za bochenek, także będę sobie mogła czasem pozwolić
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:03   #1480
SweetCherry87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Olkusz/Krk
Wiadomości: 21 255
GG do SweetCherry87
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez siostraelwa Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście przesadzili!
u mnie w piekarni w Netto kosztuje 7,5zł , za to w piekarenko-cukierni w mieście już po 5zł za bochenek, także będę sobie mogła czasem pozwolić
W przypadku tego chlebka to mam powiedzmy szczęście bo moja mama pracuje w piekarni i już mi go kiedyś przynosiła na spróbowanie , wiadomo gratis ;p Też zdziwił mnie skład, wartości itd ale... chlebek w smaku nie najgorszy, mój miał mnóstwo ziaren, pestek ale ja od dawna przyzwyczajona jestem do żytniego razowego i to już nie to. No ale od czasu do czasu czemu nie, zawsze to jakaś odskocznia podobnie jak nierzadko miewam zachcianki na tradycyjną, prostą, pszenną bułę lub obważanka krakowskiego z masłem

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
P

I grahamka podpieczona na 3, na każdej pokaźny obkład:
- camembert, truskawki, bazylia
- rukola, feta, pomidor
- ricotta, musztarda paprykowa, bazylia + paski papryki + duża kawa

II parfait - jagody, krem z gorzkiej czekolady, jagody, jogurt, krem kasztanowy, czeresnie, krem z gorzkiej czeko, migdały, nerkowce, pecany
potem: garść orzechów brazylijskich

III smażone kotleciki z czarnego ryżu, lososia, zielonego groszku z przyprawami, podane na zielonym puree z oliwą ziołową i szczypiorem, pikantny sok pomidorowy

świezy sok pomaranczowy, kawał chałki z kruszonką z domowymi powidłami sliwkowymi

IV miska sałatki z kurczakiem z sosem z jog greckiego, kanapka caprese - bułka wieloziarnista zapieczona z plastrami pomidora, mozzarelli, bazylią i sałatą

do picia: woda, pokrzywax2, yerba mate
Ja nie wiem ale to Twoje jedzenie zawsze takie smaczne, kolorowe, fajnie skomponowane, że samym czytaniem można się najeść ) Chciałabym mieć taką pomysłowość i czas na przygotowanie (niestety bywają dni w biegu)... Wielkie brawa jeśli na tym dodatkowo zwiększasz wagę
SweetCherry87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:54   #1481
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Moje R/u zaplanowane bo GOTUJEMY))

I: szklanka czarnych porzeczek prosto z krzaka, zalanych jogo nat, posypane muesli orzechowym
II: 2 tosty żytnie z twarożkiem i rzodkiewkami (własnymi z ogródka)
III: 2 duszone żeberka, kasza pęczak, sałatka (sałata, pomidor, rzodkiewki, oliwa, przyprawy)
IV: koktail porzeczkowy na kefirze, kawałek chlebka bananowego (w końcu upiekłam ale zmieniłam przepis i wyszedł przepyszny pomieszałam mąkę białą z ciemną, dodałam cynamon i płatki owsiane)
V: twaróg z rzodkiewkami
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 09:25   #1482
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

R (w sumie pierwszy dzień, bo wcześniejsze r - w wyniku napięć rozładowałam zawsze wieczorem), jestem dobrej myśli, że jest to ostatnie podejście i zakończy się sukcesem - 26

Ś: musli sante bez dodatku cukru z jagodami goji ( ok. 100g. ) z mlekiem 0, 5 %
Kawa parzona z mlekiem
IIŚ: Kanapka: 2 kromi chlebka razowego z dynią z sałatą, serem gouda light i rzodkiewką; 1 mały banan; herbata miętowa
O: kasza gryczana+ zieleninka; pierś z kurczaka; kalafior gotowany
K: twarożek lekki wymieszany z warzywami gotowanymi ( mix- 3 warzywek) ; kromka chleba razowego z dynią i margaryną lekką; herbata pokrzywowa

I jak?
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:29   #1483
Kenusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe PL
Wiadomości: 144
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

MOJE RRRR jestem początkująca więc proszę o ocene

I kromka ciemnego chleba z szynka i pomidorem + owsianka "coś na ząb"
II jogurt naturalny z otrębami cynamonem i migdałami
III kanapka z szynką i pomidorem
IV ciemny makaron z szynką i sosem
V sałatka z kurczakiem kapustą serem ogórkiem i pomidorem





I kromka ciemnego chleba z szynką i pomidorem
II jogurt naturalny z otrębami i cynamonem
III kanapka z szynką i pomidorem
IV gołabek dosyć spory
V owsianka "coś na ząb" z karmelem
VI 2 jajka na miękko z kromką ciemnego chleba
Kenusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:00   #1484
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
P

I grahamka podpieczona na 3, na każdej pokaźny obkład:
- camembert, truskawki, bazylia
- rukola, feta, pomidor
- ricotta, musztarda paprykowa, bazylia + paski papryki + duża kawa

II parfait - jagody, krem z gorzkiej czekolady, jagody, jogurt, krem kasztanowy, czeresnie, krem z gorzkiej czeko, migdały, nerkowce, pecany
potem: garść orzechów brazylijskich

III smażone kotleciki z czarnego ryżu, lososia, zielonego groszku z przyprawami, podane na zielonym puree z oliwą ziołową i szczypiorem, pikantny sok pomidorowy

świezy sok pomaranczowy, kawał chałki z kruszonką z domowymi powidłami sliwkowymi

IV miska sałatki z kurczakiem z sosem z jog greckiego, kanapka caprese - bułka wieloziarnista zapieczona z plastrami pomidora, mozzarelli, bazylią i sałatą

do picia: woda, pokrzywax2, yerba mate
Jeśli tyjesz to ok
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:11   #1485
nikol12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jeśli tyjesz to ok
Ervisha dawno nie wstawiałaś swojego jadła. Jak masz ochotę to wrzuć , bo wiadomo kto tu jest mistrzem
__________________
http://mojawalkazanoreksja.blog.onet.pl/ zapraszam
nikol12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:35   #1486
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Hej gubię się powoli z tymi przepisami więc proszę o ocenę

Jem już wg mnie mało i wcale się nie najadam a kcal wychodzi z reguły więcej niż powinnam zjadać. Moje zapotrzebowanie to trochę ponad 1500

Oto moje RR

1 śn: owsianka z 230 ml mleka 1,5 % + 5 łyżeczek płatków ows + 2 łyżeczki otrębów owsianych i pomarańcza
2 śn - 2 kromki chleba żytniego słonecznikowego z sałatą, papryką i dwa plasterki szynki delikatesowej oraz nektarynka
o: 5 kotletów sojowych z połową woreczka ryżu ciemnego i fasolka szparagowa
k: sałatka z kapusty pekińskiej, papryki, rzodkiewki, pora, kukurydzy, kurczaka gotowanego na parze i jajka polana odrobiną oliwy


I dzisiejsze RR
1 śn: owsianka z mlekiem 0 % tł z 5 łyżkami płatków ows + łyżka płatków fitella +100 gram wieśniaka + pół jabłka
2 śn: serek bieluch ze szczypiorkiem i garść orzechów wł
o: udko bez skóry z kalafiorem
p: jeden naleśnik z chudym twarogiem
k: serek wiejski z rzodkiewką, papryka i szczypiorem
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:22   #1487
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Moje U, ostatnio jakoś rzadko wklejam. Proszę o krytyczną ocenę.
I Jaglanka z gruszką, serkiem wiejskim (100g), orzechami włoskimi i prażonymi pestkami dyni & słonecznika, z przyprawą do piernika

II
2 kromy razowca z masłem ziołowym, polędwicą drobiową, ogórkiem zielonym; jabłko

III
1,5 talerza gęstego, maminego krupniku z ziemniakami i marchewką (na jakimś wędzonym mięsku wieprzowym)

IV
2 pełnoziarniste, serowe rożki z rabarbarem (jeszcze ciepłeee, prosto z piekarnika) , duża inka karmelowa z mlekiem

V
2 duże kromki chleba (1- słonecznikowego; 2- pszennego) z masłem i filetami śledziowymi w sosie musztardowym (), pokrojone pomidorki z solą, pieprzem i świeżą bazylią

Ruchu niewiele: 3 godziny chodzenia po mieście (biblioteka, uczelnia, kilka sklepów na szybciocha); potem już cały dzień na siedząco...

Hm, mało białka dziś?
I zastanawiam się, czy nie lepiej było zamienić II z V?
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:42   #1488
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

P

I grahamka na ciepło na pół:
- z camembertem (jakies pół krążka ), rukolą i bazylią
- ricottą, suszonymi pomidorami, ziołami; pokroony pomidor z ziołami + duża kawa

II truskawki z musem z gorzkiej czekolady, pokruszoną chałwą i płatkami migdałowymi z kleksem powideł śliwkowych dla przełamania słodyczy -> porcja pokaźna

III miska kremu z zielonego groszku z fetą pełnotłustą i prazonymi orzeszkami pinii, miseczka groszku ptysiowego

IV ratatouille dodatkowo z żółtą fasolką i kawałkami pieczonego kurczaka

popijana woda kokosowa 500ml, racuch drożdżowy z jagodami

V orkiszowe grzanki z masłem orzechowym i siekanymi orzechami macadamia oraz bieluchem z łososiem i musztardą paprykową, kawałki kalarepki

do picia: woda, herbaty

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Wszystko pyszne, pomysłowe, wartościowe. Jak tyjesz to już w ogóle super
kocham połączenie truskawek i camemberta, a grahamki w mojej okolicy są tylko 100g wiec takimi się żywię

krem kasztanowy kupiony w almie

kawał chalki spory bo krojony przec babcię, więc wiadomo
czy tyję okaze sie za kilka dni i dam znac

SweetCherry87 dzieki za zerknięcie. Oj tam każdy ma lepsze i gorsze dni

Edytowane przez Milka1224
Czas edycji: 2012-06-27 o 19:45
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:58   #1489
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nikol12 Pokaż wiadomość
Ervisha dawno nie wstawiałaś swojego jadła. Jak masz ochotę to wrzuć , bo wiadomo kto tu jest mistrzem
Nie wstawiałam bo jakoś nie miałam ochoty, komputer mi źle działał i mogłam wejść na forum tylko przez bramkę proxy a przy tym pisanie na nim było trudnością i byście mnie skrytykowały za chleb tostowy, który ostatnio jem i który mi posmakował No i już drugi dzień objadam się ciastkami musli, które upiekłam. A nie powiedziałabym ze jestem mistrzem bo jest wiele osób które jedza smacznie, no ale pomimo tego dziekuję

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Moje U, ostatnio jakoś rzadko wklejam. Proszę o krytyczną ocenę.
I Jaglanka z gruszką, serkiem wiejskim (100g), orzechami włoskimi i prażonymi pestkami dyni & słonecznika, z przyprawą do piernika

II
2 kromy razowca z masłem ziołowym, polędwicą drobiową, ogórkiem zielonym; jabłko

III
1,5 talerza gęstego, maminego krupniku z ziemniakami i marchewką (na jakimś wędzonym mięsku wieprzowym)

IV
2 pełnoziarniste, serowe rożki z rabarbarem (jeszcze ciepłeee, prosto z piekarnika) , duża inka karmelowa z mlekiem

V
2 duże kromki chleba (1- słonecznikowego; 2- pszennego) z masłem i filetami śledziowymi w sosie musztardowym (), pokrojone pomidorki z solą, pieprzem i świeżą bazylią

Ruchu niewiele: 3 godziny chodzenia po mieście (biblioteka, uczelnia, kilka sklepów na szybciocha); potem już cały dzień na siedząco...

Hm, mało białka dziś?
I zastanawiam się, czy nie lepiej było zamienić II z V?
Jesteś mistrzem

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
P

I grahamka na ciepło na pół:
- z camembertem (jakies pół krążka ), rukolą i bazylią
- ricottą, suszonymi pomidorami, ziołami; pokroony pomidor z ziołami + duża kawa

II truskawki z musem z gorzkiej czekolady, pokruszoną chałwą i płatkami migdałowymi z kleksem powideł śliwkowych dla przełamania słodyczy -> porcja pokaźna

III miska kremu z zielonego groszku z fetą pełnotłustą i prazonymi orzeszkami pinii, miseczka groszku ptysiowego

IV ratatouille dodatkowo z żółtą fasolką i kawałkami pieczonego kurczaka

popijana woda kokosowa 500ml, racuch drożdżowy z jagodami

V orkiszowe grzanki z masłem orzechowym i siekanymi orzechami macadamia oraz bieluchem z łososiem i musztardą paprykową, kawałki kalarepki

do picia: woda, herbaty

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------



kocham połączenie truskawek i camemberta, a grahamki w mojej okolicy są tylko 100g wiec takimi się żywię

krem kasztanowy kupiony w almie

kawał chalki spory bo krojony przec babcię, więc wiadomo
czy tyję okaze sie za kilka dni i dam znac

SweetCherry87 dzieki za zerknięcie. Oj tam każdy ma lepsze i gorsze dni
Jecu jak psznie a zwłaszcza I i II


No dobra i moje nieciekawe U

I 2 małe brzoskwinie z dużym serkiem naturalnym, musli egzotycznym z rodzynkami, fistaszkami

II 4 kromki chleba tostowego wieloziarnistego z masłem, kostką sera białego (250g) i pomidorem. 6 dużych domowych ciastek musli

III woreczek kaszy gryczanej z sosem grzybowym z pieczarkami

IV 2 podwójne tosty z serem żółtym, kukurydzą, pieczarkami polane ketchupem i posypane bazylią, ponownie 6 ciach musli

V I ponownie 4 ostatnie kromki chleba tostowego każda z serem topionym w plastrach, gotowanym jajkiem ( w sumie 2 duże jajca ), ogórkiem zielonym i szczypiorem

Wiem, że mnie zaraz skrytykujecie za chleb tostowy, ale mi smakuje i ostatnio tylko ten nadaje sie do jedzenia bo w innych znajduje włosy, paznokcie i inne niespodzianki a jak ich nie ma to chleb jest kitowaty i potem mam problemy z wypróżnieniem. I ogólnie dzisiaj za dużo pieczywa wypadło, ale jutro będzie lepiej
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 20:37   #1490
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

sesjaaaa

1. kromka chleba z bieluchem, jajkiem i pomidorem, serek homo z truskawkami

2. dwie muffiny pełnoziarniste z salami, fetą, camembertem i suszonymi pomidorami kawa z mlekiem

duużo czeresni

3. krem z brokułów, ryż biały z brokułami :P i kawałkami indyka w sosie pieczarkowym

4. znów muffinka ^^ i pół makreli wędzonej & sałatka z pomidorów i cebuli

tu dyszka biegu była

5. będzie sałatka /sałata, pomidor, ogórek kiszony i surowy, dwa jajka na twardo, musztarda/

a do nauki pewnie czereśnie i dużo herbaty, bo odwodniona się czuję.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 07:24   #1491
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

R:

Ś: musli owocowe bez cukru z mlekiem
Kawa parzona z mlekiem

IIŚ: Kanapka: 2 kawałki razowego z dynią z serem gouda light i wędliną drobiową; pomidorki koktajlowe; banan;herbata miętowa

O: Ryż brązowy; kalafior zielony, pierś z kurczaka gotowana

2h- orbitrek

K: twarożek lekki wymieszany z jajkiem gotowanym, kukurydzą, fasolą czerwoną, świeżo zmielony pieprz

Ruch relaksowo

i jak?
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 07:28   #1492
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

takie, niby niby RRRRRRRRRRRRR

Ś: znowu pancakes żytnie z syropem klonowym
2: makaron tagliatelle z pesto bazyliowym + sałatka z pomidora, sałaty polana olejem lnianym
3: kawałek ciasta na zytnio-otrębowym spodzie z twarogiem chudym i malinami
4: 2 kromeczki chlebka ProBody z serem emilki, pomidorkiem, szczypiorkiem i sałatą
5: miiicha truskawek z jog nat + ciasto rabarbarowe (upiekłam i nie mogłam się powstrzymać)

do picia, jak zwykle: wooooda, kawunie, herbata ze skrzypu i pokrzywy
ruch: spacer
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:00   #1493
ciemna_noc
Raczkowanie
 
Avatar ciemna_noc
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

wczorajsze U/P
I. Jogurt naturalny z musli Vitella i wkrojoną brzoskwinią
II. Grahamka z margaryną, wędliną, rzodkiewką i ogórkiem
III. Kawał pierwszej, przeze mnie upieczonej pizzy z kurczakiem w przyprawie gyros, pieczarkami, cebulką, pomidorami i keczupem, mniam
IV. Areo biała&mleczna czekolada
V. To samo co w II, tylko podpieczone :3

I jak?
ciemna_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:18   #1494
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Utrzymanie.


Śniadanie; owsianka na szklance mleka z tartym jabłkiem, pudełeczkiem truskawek( czyli około 250gram)i resztką borówek( około 100gram) + 10 małych biszkopcików. + kawa 3in1.

Obiad; 10 dużych pierogów ze szpinakiem( w restauracji).

Podwieczorek; serek homo naturalny z orzechami włoskimi.

Kolacja ; 3 kromki chleba żytniego na zakwasie; 2 z serem białym półtłustym(grubo) i szczypiorkiem, 1 z domowym pasztetem z królika (gruby plater) ogórkiem zielonym i szczypiorkiem.

Ćwiczenia; 45 minut bieżni plus 3 serie brzuszków po 20 w każdej.


Kilka wyjaśnień. Zazwyczaj nie jadam drugich śniadań, gdyż późno wstaje i pierwsze śniadanie jem po 9,a obiad mam już przed 13 i po sytym śniadaniu nie odczuwam głodu, ani potrzeby Starałam się podać orientacyjnie ilości jedzenie jakie zjadam, żeby łatwiej było ocenić czy jest to wystarczająca ilość, czy powinnam coś dodać/ odjąć. Obsesyjnie nie liczę truskawek i borówek;p
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:54   #1495
anpapi
Zadomowienie
 
Avatar anpapi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 173
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

wtorkowe U:
woda z sokiem z cytryny, 1/4 grejpfruta
Ś: płatki ryżowe na wodzie i mleku z łyżeczką czekoladowego proszku budyniowego, zjedzone z domowym dżemem malinowym, powidłami śliwkowymi, truskawkami, twarogiem, poppingiem z amarantusa, żurawiną
IIŚ: serek homo z płatkami owsianymi i kukurydzianymi, rodzynkami, orzechami archaidowymi, brzoskwinią
O: 5 pierogów ruskich, fasolka szparagowa
25min jogi + 8min ABS
K: omlet z 1 jajka i odrobiny mleka z 1,5plasterka salami, papryką czerwoną i połową plasterka sera żółtego

wczorajsze U:
woda z sokiem z cytryny, 1/4 grejpfruta
Ś: kaszka orkiszowa na wodzie i mleku z łyżeczką budyniu malinowego z lnem mielonym, lodami straciatella, domowym dżemem malinowym i powidłami śliwkowymi, twarogiem, melonem, nektarynka
IIŚ: bułka fitness posmarowana cienko serkiem kanapkowym z sałatą, 2 plasterkami polędwicy sopockiej, resztką sera, rzodkiewką
jabłko
O: 4 medaliony mielone z cebulką w środku i pieczarkami i warzywami z patelni (resztką już niestety, czyszczenie zamrażarki)
8min ABS
K: sałatka - sałata, pomidor, papryka, feta, polędwica sopocka, cukinia

napoje: czerwona herbata, 1,5l zielonej, woda

proszę o ocenę
__________________
money don't give happiness, only shopping
anpapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:43   #1496
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

wczorajsze U

1; kakao naturalne na mleku, ze słodzikiem, cynamonem, imbirem
kanapki z razowca z masłem, twarogiem i ogórkiem
2; kawa duza parzona z mlekiem, kilka pełnoziarnistych herbatników i kruchych ciasteczek, pół bananan
3; zupa pomidorowa z razowym makaronem, marchewą, sporą ilością mięska z udka kurczaka
ponad godzinka tenisa
4; 2 kromki sporej grahamki z jajecznicą na maśle, pomidorki koktajlowe

a później wpadły niestety 2 piwka, Mc Flurry z Daimem oraz kawałek żółtego sera po przyjściu do domu, tak o na smaka;-)

ilościowo może tragicznie nie jest, ale ta jakość mnie dobija:/
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:50   #1497
N_tt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 294
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
U/P

I placuszki razowo otrębowe z bananami,truskawkami,posy pane kakao, herbata z miodem

II duża grahamka dzielona na 3 , 1 z domowym twarogiem i pomidorem malinowym, 2 z domowym twarogiem i masłem orzechowym,3 z serkiem śmietankowym i szynką,warzywa,herbata z miodem

III zawijany kurczak z papryką,6 ziemniaczków,brokuły,faso lka,sałatka z pomidora,ogórka,papryki,s ok

IV 250g jogurt truskawkowego z misieczką czereśni,

V duża,prostokątna grahamka, pół z serkiem śmietankowym,serem gouda,szynką,pół z serkiem i pomidorem,pomidor malinowy z solą, herbata z miodem

zerkniecie ?

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
P

I grahamka podpieczona na 3, na każdej pokaźny obkład:
- camembert, truskawki, bazylia
- rukola, feta, pomidor
- ricotta, musztarda paprykowa, bazylia + paski papryki + duża kawa

II parfait - jagody, krem z gorzkiej czekolady, jagody, jogurt, krem kasztanowy, czeresnie, krem z gorzkiej czeko, migdały, nerkowce, pecany
potem: garść orzechów brazylijskich

III smażone kotleciki z czarnego ryżu, lososia, zielonego groszku z przyprawami, podane na zielonym puree z oliwą ziołową i szczypiorem, pikantny sok pomidorowy

świezy sok pomaranczowy, kawał chałki z kruszonką z domowymi powidłami sliwkowymi

IV miska sałatki z kurczakiem z sosem z jog greckiego, kanapka caprese - bułka wieloziarnista zapieczona z plastrami pomidora, mozzarelli, bazylią i sałatą

do picia: woda, pokrzywax2, yerba mate
Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Moje U, ostatnio jakoś rzadko wklejam. Proszę o krytyczną ocenę.
I Jaglanka z gruszką, serkiem wiejskim (100g), orzechami włoskimi i prażonymi pestkami dyni & słonecznika, z przyprawą do piernika

II
2 kromy razowca z masłem ziołowym, polędwicą drobiową, ogórkiem zielonym; jabłko

III
1,5 talerza gęstego, maminego krupniku z ziemniakami i marchewką (na jakimś wędzonym mięsku wieprzowym)

IV
2 pełnoziarniste, serowe rożki z rabarbarem (jeszcze ciepłeee, prosto z piekarnika) , duża inka karmelowa z mlekiem

V
2 duże kromki chleba (1- słonecznikowego; 2- pszennego) z masłem i filetami śledziowymi w sosie musztardowym (), pokrojone pomidorki z solą, pieprzem i świeżą bazylią

Ruchu niewiele: 3 godziny chodzenia po mieście (biblioteka, uczelnia, kilka sklepów na szybciocha); potem już cały dzień na siedząco...

Hm, mało białka dziś?
I zastanawiam się, czy nie lepiej było zamienić II z V?
Mam pytanie do Was, o jakich godzinach macie posiłki? I co ile godzin mniej więcej?

Wracam na wizaż i biorę się całkowicie za siebie, bo organizm ma już dość.
Wczoraj wróciłam już do domu po zaliczeniu 1 roku i teraz mam 3 miesiące na doprowadzenie siebie do porządku :P
wróciłam do 5 posiłków dziennie, tylko jakoś tak często mi się wydaje wtedy, te przerwy są o wiele krótsze niż przy 4 posiłkach, dlatego pytam


Edytowane przez N_tt
Czas edycji: 2012-06-28 o 12:56
N_tt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:07   #1498
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez N_tt Pokaż wiadomość



Mam pytanie do Was, o jakich godzinach macie posiłki? I co ile godzin mniej więcej?

Wracam na wizaż i biorę się całkowicie za siebie, bo organizm ma już dość.
Wczoraj wróciłam już do domu po zaliczeniu 1 roku i teraz mam 3 miesiące na doprowadzenie siebie do porządku :P
wróciłam do 5 posiłków dziennie, tylko jakoś tak często mi się wydaje wtedy, te przerwy są o wiele krótsze niż przy 4 posiłkach, dlatego pytam

Po co o to po raz kolejny pytasz ????Masz okropne braki powinnas jeść jak najczęściej nie patrzac na godziny. a jak już pilnujesz tych godzin (chociaż moim zdaniem to z lekka chore bo powinno sie jesc kiedy sie ma ochotę i orgaznim sam domaga sie jedzenia) to powinnas jesc co 3 godziny 5-6 posiłków dziennie.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:36   #1499
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Witam po przerwie, dorzucę się dzisiaj

RRRR

I. kawałek sernika jagodowego na serku homo i jogurcie naturalnym (pół na pół proporcje) mocno owocowego, dosładzanego 3 łyżkami miodu na blachę

II. 2 kanapki z ciemnego pieczywa z sałatą, wędzonym idnykiem, po małym plasterku camemberta light (13%), ogórkiem i papryką

III. talerz botwinki niezabielanej, odrobina makaronu świderki z twarogiem

IV. będzie sałatka z rukolą i łososiem wędzonym i jakimiś warzywkami

V. twarożek z rzodkiewką

ruch: godzina tango, godzina basenu

PS. niestety makaron był pszenny, jestem spłukana na koniec miesiąc i czekam na jutrzejszą wypłatę (dojadam resztki)
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 17:24   #1500
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
R (w sumie pierwszy dzień, bo wcześniejsze r - w wyniku napięć rozładowałam zawsze wieczorem), jestem dobrej myśli, że jest to ostatnie podejście i zakończy się sukcesem - 26

Ś: musli sante bez dodatku cukru z jagodami goji ( ok. 100g. ) z mlekiem 0, 5 %
Kawa parzona z mlekiem
IIŚ: Kanapka: 2 kromi chlebka razowego z dynią z sałatą, serem gouda light i rzodkiewką; 1 mały banan; herbata miętowa
O: kasza gryczana+ zieleninka; pierś z kurczaka; kalafior gotowany
K: twarożek lekki wymieszany z warzywami gotowanymi ( mix- 3 warzywek) ; kromka chleba razowego z dynią i margaryną lekką; herbata pokrzywowa

I jak?

Wszystko fajnie, poza tym że zaczynasz już n-ty raz, ale mimo to życzę powodzenia, jadłospis bardzo ładny, ale nie uczysz się na własnych błędach, skoro sama widzisz że nie dajesz rady tyle ćwiczyć i tyle jeść bo potem rzucasz się na jedzenie, to nie myślałaś może żeby podejść do tego trochę inaczej?? nie wiem nie znam Cię...oceniam jadłospis nie Ciebie, a on jest ok.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
sesjaaaa

1. kromka chleba z bieluchem, jajkiem i pomidorem, serek homo z truskawkami

2. dwie muffiny pełnoziarniste z salami, fetą, camembertem i suszonymi pomidorami kawa z mlekiem

duużo czeresni

3. krem z brokułów, ryż biały z brokułami :P i kawałkami indyka w sosie pieczarkowym

4. znów muffinka ^^ i pół makreli wędzonej & sałatka z pomidorów i cebuli

tu dyszka biegu była

5. będzie sałatka /sałata, pomidor, ogórek kiszony i surowy, dwa jajka na twardo, musztarda/

a do nauki pewnie czereśnie i dużo herbaty, bo odwodniona się czuję.

widzę faza makrelowa nie minęła ja też zajadam może nie co dziennie ale prawie co dziennie
1. wydaje mi się mało, ale zależy jaka kromka i ile truskaw, raczej ok
2. przepyszna i czereśnie też super że wpadły
3. super, jak też jakoś ostatnio jem biały ryż i makaron
4. no tu wiadomo
5. a kolacja coś marnawa na po takim wysiłku,

ale smacznie jest , mufinki sama robiłaś??

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Moje U, ostatnio jakoś rzadko wklejam. Proszę o krytyczną ocenę.
I Jaglanka z gruszką, serkiem wiejskim (100g), orzechami włoskimi i prażonymi pestkami dyni & słonecznika, z przyprawą do piernika

II
2 kromy razowca z masłem ziołowym, polędwicą drobiową, ogórkiem zielonym; jabłko

III
1,5 talerza gęstego, maminego krupniku z ziemniakami i marchewką (na jakimś wędzonym mięsku wieprzowym)

IV
2 pełnoziarniste, serowe rożki z rabarbarem (jeszcze ciepłeee, prosto z piekarnika) , duża inka karmelowa z mlekiem

V
2 duże kromki chleba (1- słonecznikowego; 2- pszennego) z masłem i filetami śledziowymi w sosie musztardowym (), pokrojone pomidorki z solą, pieprzem i świeżą bazylią

Ruchu niewiele: 3 godziny chodzenia po mieście (biblioteka, uczelnia, kilka sklepów na szybciocha); potem już cały dzień na siedząco...

Hm, mało białka dziś?
I zastanawiam się, czy nie lepiej było zamienić II z V?

Białka wcale nie za mało, jest ok i bardzo dobrze, że reszta konkretnie skoro na obiad tylko zupa.
a ta IV dawaj przepis

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
wczorajsze U

1; kakao naturalne na mleku, ze słodzikiem, cynamonem, imbirem
kanapki z razowca z masłem, twarogiem i ogórkiem ładnie
2; kawa duza parzona z mlekiem, kilka pełnoziarnistych herbatników i kruchych ciasteczek, pół bananan, konkretniejsza przekąska, nie posiłek, ale super
3; zupa pomidorowa z razowym makaronem, marchewą, sporą ilością mięska z udka kurczaka, smakowicie
ponad godzinka tenisa
4; 2 kromki sporej grahamki z jajecznicą na maśle, pomidorki koktajlowe, 2 kromki z bułki? mam nadzieję że nie jakieś malutkie, ładna zdrowa kolacja

a później wpadły niestety 2 piwka, Mc Flurry z Daimem oraz kawałek żółtego sera po przyjściu do domu, tak o na smaka;-)

ilościowo może tragicznie nie jest, ale ta jakość mnie dobija:/
Powiem Ci że nie ma tragedii, bo przez cały dzień jadłaś ładnie zdrowo i dobrze, a wieczorem mała rozpusta, do tego był ruch więc wszystko w jak najlepszym porządku i nie próbuj mi się odchudzać



No to ja się naspamowałam, swoje też dziś wrzucę, ale trochę potem bo nie wiem do końca co będzie
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.