Uniwersytet Łódzki - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 12:09   #1681
2patix2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Łódzki

A czy ktoś się orientuje jak jest z zajęciami u Dr. Aleksandry Nowakowskiej , prof. Bogdana Sucheckiego( jak wygląda egzamin ustny?)
2patix2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:35   #1682
Katharinaaa2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez aisaw Pokaż wiadomość
Witajcie!
Dziewczyny i nieliczni chłopcy!
Czy jest tutaj ktoś, kto wie coś o dr Agnieszce Łowczanin-Łaszkiewicz z wydz. fil? Chodzi mi o zajęcia z wiedzy o historii i kulturze Wielkiej Brytanii. Okazało się, że muszę zmienić grupę i nie wiem, którą wybrać.
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Hej ja mam z dr Łowczanin ten przedmiot , wprawdzie za wiele moja ocena Ci nie pomoże bo byłam na jednych zajęciach dopiero ale ogólnie jest spoko póki co plus bardzo wyraźnie mówi ;-) więc jak coś to zapraszam xd a reszta wyjdzie w praniu
Katharinaaa2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:03   #1683
aisaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dzięki, byłyście bardzo pomocne. Teraz nowy quiz: Katarzyna Ojrzyńska vs. Charles Ivamy ?
Kogo lepiej i dlaczego? Chodzi o PNJA.
aisaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:03   #1684
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: Uniwersytet Łódzki

JAK MYSLICIE co wybrac tenis stołowy (z mgr Jarosław Adamczyk) czy gimnastyke zdrowotna?(mgr leszek Piąstka)?
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:46   #1685
sweatheart1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 35
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez aisaw Pokaż wiadomość
Dzięki, byłyście bardzo pomocne. Teraz nowy quiz: Katarzyna Ojrzyńska vs. Charles Ivamy ?
Kogo lepiej i dlaczego? Chodzi o PNJA.
Tej Ojrzyńskiej nie znam, ale Ivamy jest super. Jak najbardziej go polecam zajęcia są fajne, luźne atmosfera, a sam Charles zabawny i co jest np dla mnie ważne wyraźnie mówi także jak bym wzięła jego..
sweatheart1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:14   #1686
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

czy ktoras z was wie cos na temat lekarzy dla studentow w Lodzi? Nie jestem stad i potrzebujee szybko pomocy. Wiem ze w innych miastach sa specjalne studenckie przychodnie, a nie ewiem jak to jest tu w lodzi
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:23   #1687
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez mikimarta Pokaż wiadomość
czy ktoras z was wie cos na temat lekarzy dla studentow w Lodzi? Nie jestem stad i potrzebujee szybko pomocy. Wiem ze w innych miastach sa specjalne studenckie przychodnie, a nie ewiem jak to jest tu w lodzi
Jest Palma na Lumumby 14
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 20:31   #1688
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy jutro, tj. 28.10 nie ma zajec? Bo u nas nic nie mówili, ale rozmawiam z koleżankami z innych wydziałów i nie mają ^^ Pogubiłam sie już..
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 16:40   #1689
nazelie
Raczkowanie
 
Avatar nazelie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez paaaat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy jutro, tj. 28.10 nie ma zajec? Bo u nas nic nie mówili, ale rozmawiam z koleżankami z innych wydziałów i nie mają ^^ Pogubiłam sie już..
Może odpisuję trochę z opóźnieniem, ale zajęć nie ma 31.10 (tzw. dzień rektorski). Na niektórych wydziałach 2.11 nie ma zajęć rano (tzw. godziny dziekańskie). Nie dotyczy to niestety ek-socu, mamy zajęcia od rana :/
nazelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:54   #1690
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Współczuję, na WZ godziny dziekańskie
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 15:01   #1691
aletoniewazne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 38
Dot.: Uniwersytet Łódzki

dziewczyny nie wiecie jak z godzinami rektorskiemi na eko socu i na filologicznymm??
aletoniewazne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 11:27   #1692
marysia092
Przyczajenie
 
Avatar marysia092
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
GG do marysia092
Dot.: Uniwersytet Łódzki

a wiecie może coś na temat tych godzin dziekańskich na Wydziale Nauk Geograficznych?
__________________
".. I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić zobaczyć innym, że taki jesteś.."
marysia092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 16:06   #1693
nazelie
Raczkowanie
 
Avatar nazelie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez marysia092 Pokaż wiadomość
a wiecie może coś na temat tych godzin dziekańskich na Wydziale Nauk Geograficznych?
Na stronie wydziału powinno być jakieś info. Jeżeli nic nie ma to zajęcia są normalnie.
nazelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:19   #1694
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Uniwersytet Łódzki

a WNoW? bo u mnie wszyscy czekają z utęsknieniem na jakiś znak,że jednak nie ma ;p
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 20:55   #1695
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

ktoras z Was studiuje filologie wloska lub hiszpanska? i moze mi powiedziec, czy jest ciezko i jakie byyly progi w tym roku?
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:34   #1696
StudentkaUl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Witajcie
pisze, mając cichą nadzieje, że może tutaj uzyskam informacje. Jestem na informatyce (1 rok) na ek-socu. Kierunek ten jest KIERUNKIEM ZAMAWIANYM, a co za tym idzie oferuje STYPENDIUM. Od kilku miesięcy próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, pytałam w dziekanacie i również brak informacji. Czy może ktoś jest choć troche zorientowany jak to będzie wyglądało z tymi stypendiami z kierunków zamawianych na ek-socu??

Z góry dziękuje za odpowiedź
StudentkaUl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:18   #1697
aisaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dziewczyny, znowu uderzam do Was po pomoc.
Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi.
Teraz kolejny problem. Poszukuję jakiegoś wykładowcy z anglistyki, który ma tytuł doktora. Chodzi mi o kogoś w miarę przystępnego i kogo da się złapać w ważnej sprawie. Fajnie gdyby też miał coś wspólnego z translatoryką. Potrzebuję opiekuna naukowego na MISH, a dowiedziałam się o tym niedawno i wszyscy, których do tej pory próbowałam zwerbować, okazali się mieć już po dwóch podopiecznych, a więcej nie mogą.
Zwracam się głównie do starszych roczników, jeśli macie jakiś fajnych wykładowców, to dajcie znać.
Będę bardzo wdzięczna.
aisaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:15   #1698
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez aisaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znowu uderzam do Was po pomoc.
Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi.
Teraz kolejny problem. Poszukuję jakiegoś wykładowcy z anglistyki, który ma tytuł doktora. Chodzi mi o kogoś w miarę przystępnego i kogo da się złapać w ważnej sprawie. Fajnie gdyby też miał coś wspólnego z translatoryką. Potrzebuję opiekuna naukowego na MISH, a dowiedziałam się o tym niedawno i wszyscy, których do tej pory próbowałam zwerbować, okazali się mieć już po dwóch podopiecznych, a więcej nie mogą.
Zwracam się głównie do starszych roczników, jeśli macie jakiś fajnych wykładowców, to dajcie znać.
Będę bardzo wdzięczna.
Ja co prawda nie jestem z anglistyki, ale pytałaś może któregoś z tych wykładowców? http://www.mish.uni.lodz.pl/index.ph...3Adfr&Itemid=1

Ale moim zdaniem lepiej szukać od razu u źródła, czyli udać się wprost do katedry. U mnie na germie rok temu wybór opiekuna wyglądał tak, że zgłosiłam się do katedry językoznawczej i zostałam umówiona na spotkanie z profesorem tejże katedry, który, po krótkiej rozmowie ze mną, wskazał mi opiekuna.

Jak będziesz mieć pytania o MISH, to zawsze mogę pomóc.

Cytat:
Napisane przez mikimarta Pokaż wiadomość
ktoras z Was studiuje filologie wloska lub hiszpanska? i moze mi powiedziec, czy jest ciezko i jakie byyly progi w tym roku?
Nie studiuję żadnej z nich, ale bywam na zajęciach filologii hiszpańskiej. Wszyscy sobie chwalą i raczej nie jest ciężko, choć, oczywiście, filologia jest o tyle specyficznym kierunkiem, że z założenia trzeba się tu uczyć z zajęć na zajęcia.

Na włoskiej mają zaś naprawdę niezłe tempo i "koleżanka koleżanki" mówi, że musi uczyć się nocami, żeby wyrabiać z pracami domowymi i nauką. W sumie nic dziwnego - na tej filologii jest mnóstwo zajęć z praktycznej nauki włoskiego.

Progów nie znam, ale na te dwie filologie chętnych nie brakuje, więc progi są wysokie.

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:21
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:38   #1699
aisaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dzięki za info
Oczywiście, że próbowałam z tej listy. Dobry pomysł z pójściem do katedry. Jutro sobie popoluję. Ale jeśli ktoś nadal ma kogoś do polecenia, to piszcie, z pewnością mi to pomoże.
aisaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 22:18   #1700
divin17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Hej

studiuję obecnie Logistykę na Ek-Socu, jestem na 3 semestrze i teraz przede mną wybór specjalności na kolejne trzy semestry nauki. Ktoś z Was może coś poleca szczególnie, lub radzi czegoś unikać ? Zarówno pod względem wykładowców jak i przedmiotów ?

Z drugiej strony jeśli macie do mnie jakieś pytanie to śmiało piszcie, postaram się odpowiedzieć na wszystko

Pozdrawiam !
divin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:59   #1701
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez divin17 Pokaż wiadomość
Hej

studiuję obecnie Logistykę na Ek-Socu, jestem na 3 semestrze i teraz przede mną wybór specjalności na kolejne trzy semestry nauki. Ktoś z Was może coś poleca szczególnie, lub radzi czegoś unikać ? Zarówno pod względem wykładowców jak i przedmiotów ?

Z drugiej strony jeśli macie do mnie jakieś pytanie to śmiało piszcie, postaram się odpowiedzieć na wszystko

Pozdrawiam !

Jak przejść z tą zakichaną matmą?! :P Ciężkie jest z tego zaliczenie? Skoro mamy dwa kolokwia z ćwiczeń to czy po zaliczeniu ich wciąż czeka mnie egzamin z ćwiczeń czy wtedy tylko wykłady?
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 09:29   #1702
divin17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Jak przejść z tą zakichaną matmą?! :P Ciężkie jest z tego zaliczenie? Skoro mamy dwa kolokwia z ćwiczeń to czy po zaliczeniu ich wciąż czeka mnie egzamin z ćwiczeń czy wtedy tylko wykłady?
Nie wiem z kim masz matematykę, u nas był dr. Andrzej Czajkowski i faktycznie na początku wydawało się to straszne, ale patrząc teraz z perspektywy czasu i innych przedmiotów na 2 i 3 semestrze to wcale ona nie jest taka najgorsza :P
Odnośnie zaliczenia to u nas były 2 kolokwia z ćwiczeń i jeśli miało się z nich średnią min.4 to na egzaminie była tylko teoria. Jeśli nie to na egzaminie pisało się i zadania i teorię.
divin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:22   #1703
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Łódzki

No ja mam z dr Szymańską ćwiczenia i wykłady z dr Czajkowskim. Pewnie te dalsze przedmioty to statystyka i ekonometria, co?
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 00:50   #1704
divin17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Statystyka, Ekonomia, Ekonometria, Rachunkowość, Finanse Przedsiębiorstw - to takie przedmioty gdzie trzeba usiąść, zrozumieć i nauczyć się. Mam paru znajomych którzy "odpadli" z Logistyki, większość po 2 semestrze, ale raczej im się nie chciało niż nie dali rady, więc generalnie nie jest najgorzej

Ponawiam moje pytanie odnośnie specjalizacji na EK-SOCu.
divin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:35   #1705
nazelie
Raczkowanie
 
Avatar nazelie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez divin17 Pokaż wiadomość
Statystyka, Ekonomia, Ekonometria, Rachunkowość, Finanse Przedsiębiorstw - to takie przedmioty gdzie trzeba usiąść, zrozumieć i nauczyć się. Mam paru znajomych którzy "odpadli" z Logistyki, większość po 2 semestrze, ale raczej im się nie chciało niż nie dali rady, więc generalnie nie jest najgorzej

Ponawiam moje pytanie odnośnie specjalizacji na EK-SOCu.
Co do specjalizacji to mam ten sam problem, tyle że ja studiuję ekonomię. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że ostatnio jedna wykładowczyni powiedziała Nam, żeby wybierać łatwe specjalizacje, bo to później nie przekłada się na pracę. Wybierz to co będzie Cie interesować
nazelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:32   #1706
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: Uniwersytet Łódzki

dziewczyny czy, któraś z Was miała lub ma zajęcia z dr. Aleksandrą Orp el (matematyka) ?
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:39   #1707
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
No ja mam z dr Szymańską ćwiczenia i wykłady z dr Czajkowskim. Pewnie te dalsze przedmioty to statystyka i ekonometria, co?
Ja miałam z nią matematykę finansową na FiRze na zarządzaniu, tylko miałam z nią i ćwiczenia i wykład i powiem szczerze, że jest w porządku, zaliczenie nie było trudne. Tylko my mieliśmy jeden egzamin z nią, w którym była teoria i zadania i teoria to była ocena z wykładu a zadania z ćwiczeń

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Jak przejść z tą zakichaną matmą?! :P Ciężkie jest z tego zaliczenie? Skoro mamy dwa kolokwia z ćwiczeń to czy po zaliczeniu ich wciąż czeka mnie egzamin z ćwiczeń czy wtedy tylko wykłady?
Nie miałam z dr Czajkowskim, ale to zależy tylko od niego tak naprawdę. Nie ma na to reguły. Z tego co wiem to na statystyce z nim normalnie były zadania na zaliczeniu z wykładu.
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:14   #1708
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Mam dwa pytanie
po 1. Czy zajęcia z wfu można odrabiac tylko i wyłącznie na tej samej dyscyplinie?
po 2. Czy któraś może wie lub pamięta co jest na zaliczenie/ kolokwium z mikroekonomii?
Będę bardzo wdzięczna
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 23:24   #1709
nazelie
Raczkowanie
 
Avatar nazelie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez paaaat Pokaż wiadomość
Mam dwa pytanie
po 1. Czy zajęcia z wfu można odrabiac tylko i wyłącznie na tej samej dyscyplinie?
po 2. Czy któraś może wie lub pamięta co jest na zaliczenie/ kolokwium z mikroekonomii?
Będę bardzo wdzięczna
1. Generalnie wszystko zależy od prowadzącego zajęcia, niektórzy się zgadzają jeżeli jest mało osób w grupie. Jeżeli prowadzący się zgodzi to musisz upomnieć się o taką karteczkę z potwierdzeniem, że odrabiałaś. Zajęcia z w-f najlepiej odrabiać od razu, bo później gdy zbliża się koniec semestru może być problem w dostaniu się na ćwiczenia.
2. Z kim masz ćwiczenia z mikro?
nazelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:12   #1710
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Przepraszam, że nie odpisałam ale już nieaktualne ;o, pyt o mikro dotyczyło mojego Tż. A za odp co do wf-u dziękuję serdecznie.
A teeeeeeeeraaaaaaaaaaaaz pomocy! Nie mogę sobie poradzic z Usosem, konkretnie z rejestracją na zajęcia, niewiem czy dobrze szukam ale nie mam niby dostępnych żadnych rejestracji, a jak wchodze na stronę zajęc, które mnie interesuja to jest napisane, że nie można się rejestrowac.. Niewiem czy z tym MOIM Usosem jest nie tak, czy ja coś sama motam .
Może któraś z was bardziej to ogarnia? Jakiekolwiek wskazówki mile widziane
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.