Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 09:23   #151
Izamaciejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Moja fryzjerka wyjechała do Anglii i od pewnego czasu poszukuję dobrego fryzjera. Z tego powodu trafiłam do SALSY przy Mrągowiusza. Chciałam nie wiele, tylko pomalować odrosty przy platynowym blondzie. Pani Kasia poszła przygotować farbę. Pojawiła się pani Magda i poinformowała mnie, że Kasia jest zajęta (byłam na wizytę umówiona i zapisana) i Magda zrobiła mi odrosty. Wyszły bardzo piękne RUDE. Aby zatuszować co narozrabiała zrobiła mi płukankę różowo - fioletową. Szkoda że po ulicach z tą miła atmosferą na głowie nie mogę chodzić tylko z tymi rudo-fioletowymi odcieniami.
NIE POLECAM SALONU SALSA PRZY MRĄGOWIUSZA.
Izamaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:29   #152
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Zgadzam się z powyższym, też nie byłam zadowolona z wizyty w olsztyńskim salonie point. Mam długie włosy i z reguły tylko podcinam końcówki,ale chciałam coś zmienić i poprosiłam panią żeby mocno mi wycieniowała włosy i zrobiła grzywke (nigdy nie miałam grzywki) fryzjerka stwierdziła że to troche ryzykowne skoro niegy nie miałam grzywki i zrobiła mi tylko taką delikatną, ale to jeszcze o niczym nie świadczy, pomijam fakt że średnio to wyglądało. Zdenerwowałam się kiedy powiedziała mi że jeśli chce wycieniować to będzie musiała bardzo skrócić mi włosy,a ja na to że rozumiem i może skrócić,niech po prostu je dobrze wycieniuje ale żeby nadal były długie. a było z czego przy włosach prawie do pasa. no i co zrobiła... nie dość że mi ścieła włosy prosto bez żadnego cieniowania to jeszcze skróciła mi je prawie do ramion. Chciałam poradzić się też w sprawie farbowania i ewentualnie pofarbować ale fryzjerka nie była zbyt pomocna jedynym stwierdzeniem jakie potrafiła wysunąć było to że przy długich włosach nie wskazany jest blond bo bardzo niszczy. Podsumowując postawiła na swoim, zrobiła odwrotnie niż prosiłam a efekt i tak był marny. zawiodłam się bardzo. Zapłaciłam chyba ok 75 zł ale to było rok temu. troche czasu juz minęło,ale wiem że pani u której byłam dalej tam pracuje. słyszałam kiedyś pozytywne opinie o tym salonie ale ja się zawiodłam, nie wiem czy tak pechowo trafiłam czy naprawdę nie potrafią nawet wycieniować długich włosów.
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:03   #153
stokrotka843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

A gdzie na upięcie ślubne w Olsztynie? Pan Tomek z Gabriela już zajety...
stokrotka843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 21:58   #154
sardynka64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez Azuki Pokaż wiadomość
zalezy mi na kompetentnej osobie oraz... nie drogiemu zabiegowi
ogolnie chcce zrobic bajeza lub pasemka jesli orientujecie sie w cenach to bylo by milo
bylam miesiac temu w Akademi Fryzury - bylam milo zaskoczona obslugą !!
to co zrobili z moimi wloskami bylo naprawde super tyle ze nie na moja kieszen
150 zl za
obciecie ( bylo konieczne )
rozjasnienie
i tonowanie koloru ...
szukam tanszego fryzjera ale ... napewno wroce do akademi gdy uzbieram wiecej funduszy !!
wiec dziewczyny chce poprawic sowoje pasemka !! pomozcie ja jjuz nie wiem do kogo mam isc ;(((((

szukam osob ktore robią pasemka w domu , będąc fryzjerka na terenie olsztyna ... ja dojade..
,moze ma ktos jakis kontakt..?????
prosze ....
ja raz w domu zrobilam sobie kolor i to nie to co w salonie czasami chcemy zaoszczedzic ale potem placz i zgrzyt. ja bylam pierwszy raz w salonie BIO w Olsztynie na ul.okolpowej.powiem ci ze jestem bardzo zadowolona z koloru i nic nie pieklo..jak wczesniej bywalo. przejdz sie..ja bylam na darmowej konsultacji i sama zobaczysz. maja ceny normalne. poszukaj ich strony salon guru bio fryzjerstwo

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------







---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dolij Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem polecam salon Glamour na Zatorzu, zwlaszcza pania Kasie. Chodze tam od 4 lat i zawsze wychodze zadowolona. Jezeli mowie, ze ma obciac centymetr, to tak jest. I nikomu innemu nie dalabym obciac wlosow. Pare lat temu fryzjerka na Nagorkach tak mnie sciela, ze w salonie fryzjerskim nie pokazywalam sie 2 lata.....Ale teraz wszystko jest ok

Edytowane przez sardynka64
Czas edycji: 2010-03-20 o 21:59
sardynka64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:38   #155
koniczynkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Witam
Właśnie dzwoniłam do Gabriela w Olsztynie (chciałam też polecić ten salon) ale okazało się, że ani Pani Kasia (super osoba) ani Pan Tomek już tam nie pracują. Wiecie może gdzie można ich znaleźć? Do Pani Kasi chodziłam już 3 lata...
__________________
http://wegedzieciak.pl/
koniczynkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:34   #156
stokrotka843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

numer do pana Tomka to 600 140 146.
stokrotka843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:05   #157
koniczynkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Dzięĸi stokrotka843
wiesz może czy Pan Tomek ma swój salon?
no i nadal poszukuję kontaktu do Pani Kasi
z góry dzięĸuję za odpowiedź
__________________
http://wegedzieciak.pl/
koniczynkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 13:32   #158
stokrotka843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Pan Tomek pracuje teraz na Starym Mieście,Chrobrego 5.A
stokrotka843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:56   #159
madziauk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Witajcie Dziewczyny.

Moge polecic dwa salony- jesli pieniadze to nie problem, Matteraccy.
Jak liczycie na dobra usluge w przystepnej cenie to Evolution- Pani Ania jest super, ale ciezko z wolnymi terminami. Inne dziewczyny wydaja sie tez dobre.
madziauk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 16:16   #160
patik108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Witam

Mam pytanie odnośnie salonu GLAMOUR na zatorzu.
Bardzo przychylnie wypowiadacie się o Pani Kasi,dzwoniłam do nich żeby się umówić na strzyżenie,własnie do Pani Kasi i się dowiedziałam że pracują tam dwie Kasie - obie z jednakowym stazem pracy.
Dlatego moje pytanie - która Pani Kasia tak fajnie strzyże?Może znacie jej nazwisko albo potraficie ją opisać.
Z góry dzięki za pomoc!
patik108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:42   #161
ruda szatynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

orientujecie się może jakie ceny są w salonie Aleksander na starym mieście? i czy ogólnie warto się tam wybrać? a jeżeli bym chciała się zapisać to z jakim zapasem się umówić, czy długo trzeba czekać.?
ruda szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 10:25   #162
kamila612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

ja polecam salon wryzjerski michael w hotelu warminskim fachowość fryzjerów jest bardzo duża w szczególności upodobałam sobie panią patrycję i pana kamila bardzo dobrzy fryzjerzy i przemili ludzie o dużej wyobraźni ja siadałam na fotelu a oni robili z moimi włosami takie rzeczy że nigdy nie wyszłam niezadowolona.POLECAM
kamila612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:52   #163
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Własnie się przeprowadziłam do Olsztyna, potrzebuję podciąć włosy. Zdecydowałam się na salon Matrackich, ale widzę, że jest ich kilka... Do którego się najlepiej wybrać??? Proszę pomóżcie, przeprowadziłam się, moja "stara"fryzjerka została kilkaset km od Olsztyna, a w październiku wychodzę za mąż i nie mogę pozwolic sobie na eksperymenty

aha ewentualnie dajcie znać do kogo się zapisać u p. Zimnego...(zobaczyłam na mapie, że to rzut beretem od miejsca, w którym będę mieszkać

Edytowane przez blewska
Czas edycji: 2010-07-25 o 12:10
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 12:24   #164
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

A moze ktoras z was byla w salonie GURU ?

Po opisie na jego stronei stwierdzam ze moze taka bio koloryzajca bylaby dla mnie dobrym rozwiazaniem, tylko jestem ciekawa czy drogo sobie liczy? Ktos moze wie?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:03   #165
edith z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Na pewno nie polecam salonu Salsa na Mrongowiusza. Wybrałam sie tam bo polecono mi pania Magdę, przykro mi to mowić ale okazała sie ona najbardziej niekompetentną fryzjerką z jaką się do tej pory spotkalam. Odmowiła mi zrobienia zrobienia prostego upięcia o jakie prosiłam a zamiast tego dwie godziny testowała na mojej głowie jakieś loki, tapirowania, prostowanie i tak dalej. Gdy nie mogła sobie poradzić a ja byłam juz bliska zalamania bo już w tym czasie powinnam być na makijażu zawołała inne fryzjerki i stały nade mną we trzy nie mogąc nic wymyślić. Fryzura którą mi zrobiły wyglądala koszmarnie i rozpadła się zaraz po wyjściu- a zażyczyły sobie za nią prawie 200zł!
Nikomu nie polecam salonu Salsa i sama już też podziękuję za ich uslugi!
edith z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:45   #166
fascysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez blewska Pokaż wiadomość
aha ewentualnie dajcie znać do kogo się zapisać u p. Zimnego...(zobaczyłam na mapie, że to rzut beretem od miejsca, w którym będę mieszkać

Ja chodzę do p. Darka - świetnie strzyże, włosy do ramion 60 zł., słyszałam że p. Ewelina też jest ok. Nie polecam tam farbowania (szczególnie p. Ewy), kupa kasy a efekt niezadowalający.
fascysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 22:57   #167
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Ja polecam zakład fryzjerski "Diana" na ul. Lengowskiego, zawsze chodzę do P. Uli. Tania i dobra
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 23:03   #168
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Jakiś czas temu farbowała mnie p. Magda od Matrackich - nie polecam.
Za to polecam p. Ulę z Lengowskiego
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:30   #169
passsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Znacie może salon GURU - zależy mi na dobrym cięciu. Do tej pory chodziłam do Andrzeja Matrackiego, ale szału nie ma a terminy bardzo długie. Czasami potrzebny jest ktoś na "jutro"
passsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 15:15   #170
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witam dziewczyny,
czy któraś z Was miała może jakieś osobiste doświadczenie z salonem na ul. Iwaszkiewicza 36 u p. Urszuli?? Jeśli tak proszę o opinię i poradę czy warto
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 09:18   #171
bobalurinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Jestem stałą klientką u Pani Uli od prawie 3 lat moim zdaniem bardzo przystępna cenowo oferta, fajna obsługa i co najważniejsze zawsze wychodze zadowolona z salonu, warto pójść zobaczyć, ps. stali klienci mają zniżki.
http://gruper.pl/referrer.php/119525 - to jest nowy portal gdzie można kupować zdecydowanie taniej kupony do salonów fitnes, restauracji itp. na terenie Olsztyna i nie tylko
bobalurinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 22:41   #172
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Czy ktoś orientuje się ile kosztuje strzyżenie w Tesco w "Salsie"? Mam dośc długie włosy i chcę je ściąć a la bob. Jak długo trzeba czekać na strzyżenie?
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 07:45   #173
Izamaciejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

W Salsie w Tesco nie byłam, ale w Salsie na Mrągowiusza za strzyżenie malowanie (jeden kolor farbą) i układanie zapłaciłam 237 zł, siostra za strzyżenie krótkich włosów 55 zł. W Alfie u Doroty za malowanie układanie i strzyżenie zapłaciłam 185 zł (pasemka). A teraz chodzę na Dworcową do Wenus za samo strzyżenie z modelowaniem 30 zł, za malowanie, strzyżenie, układanie 100 zł.
A co do zadowolenia z powyższych salonów:
Salsa totalna załamka i to nie tylko moje zdanie ale i ludzi którzy mnie znają z sprzed wizyty w Salsie i po wizycie w Salsie.
Dorota - Alfa fajnie ale nie rewelacyjnie.
Wenus dokładnie to czego oczekiwałam.
Izamaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:17   #174
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziękuję Ci bardzo za informacje
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:59   #175
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez zielonomi_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się ile kosztuje strzyżenie w Tesco w "Salsie"? Mam dośc długie włosy i chcę je ściąć a la bob. Jak długo trzeba czekać na strzyżenie?
jezlei chodiz o salse to pania Dorote polecam (choc nie wiem czy dalej tam pracuej poneiwaz dawno nie bylam)

Ostatnio przy okazji wizytu u kosmetyczki zajrzalam obok do fryzjerki ktora urzekla mnie swoja szczeroscia i zapytala "co ja mam na tej glowie zrobione" fakt to co mialam to byly nierownomierne pasemka, i fatalne sciecie. Umowilam sie do niej i całkowicie szczerze moge stwierdzić, że ani troche mnie nie rozczarowala. Kolor- wspanialy pasmeka blond maja to do siebei ze lubia wychodzic zolte. a wyszly idealnei zlote. Poza tym postarala mi sie wyrownac neiudana fryzurke. Czemu polecam p Ilone? za jej szczerość. Jest ona zaangazowana w to co robi. Sama prponuje , i odradza gdyby okazalo sie ze jednak pomysl jaki chodzi nam po glowie nie jest zbyt celny. Takze serdecznie polecam salon ffryzur Impresion na jarotach Ah i ceny rowniez przystępne
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 09:53   #176
fascysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej, miał ktoś może styczność z salonem KLEINA DESIGN na Kościuszki? Jak tam z farbowaniem i strzyżeniem?
fascysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 21:09   #177
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

gdzie w olsztynie robia dobra trwala i headline?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:47   #178
majka_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez veira Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam Tomka Zimnego, ma salon na Jarotach, na ulicy Wilczyńskiego. Najlepszy fryzjer z jakim miałam do czynienia do ej pory Teraz niestety wybyłam z Olsztyna i jestem na etapie testowania fryzjerów w Warszawie, ale jeszcze nikt nie dorównał, jak dla mnie, panu Tomkowi. [za strzyżenie brał ode mnie ok.80zł]
I nie dorówna, bądź pewna. Jestem klientką Pana Tomka od... dobrych kilku lat. Nie zdarzyło się, abym wyszła niezadowolona. Fryzura, niezależnie od rodzaju, trzyma długo fason, jak świeżo ścięta. Zresztą w tym salonie ktokolwiek Cię ostrzyże, będzie dobrze. Jedyny minus: trzeba dość długo czekać na wizytę. I nie jest tanio, jak na Olsztyn oczywiście. Ale Pan Tomek, o czym może nie wszyscy wiedzą, jest wielokrotnym laureatem konkursów krajowych i międzynarodowych. W tym medalistą Mistrzostw Świata. Poza tym fryzura jest ładna tak długo, że wytrzyma ze dwie potencjalne wizyty w innych salonach
majka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:34   #179
monis90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 680
GG do monis90
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Dziewczyny szukam dobrego salonu fryzjerskiego gdzie przedłużają włosy !! PILNIE POMOCY!!!!
monis90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:53   #180
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

moja kolezanka przedluzala sobie wlosy u Pani ktora przyjezdza do domu i powiem szczerze ze gdyby mi nie powiedziala ze ma doczepiane pasemka to bym nie zauwazyla gdyz dobrala jej kolor idealnie do jej naturalnych wlosow ( moja kolezanka nigdy ich nie farbowala) a zasplacila ok 500 zl a ma wlosy prawie do pasa wiec cena chyba nie jest wygorowana
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.