TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 16:35   #1861
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Tak wogóle możecie ocenić moje ciałko, wrzuciłam 2 fotki, przed odchudzankiem i w trakcie
wysłałam zaproszenie Ja schudłam 15 kg ale musiałam przytyć 3 kiloski bo moja buzia i piersi pozostawiały wiele do życzenia

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
zjadłam pół tej nieszczęsnej czekolady z orzechami ...
kobieto ja nie chce się przyznawać co ja zrobiłam ostatnio jak dostałam @ wierz mi to było minimum co zrobiłaś.. na szczęście waga nie drgnęła

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-03-26 o 13:12
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:36   #1862
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Lanessa, ależ przecież już ci odpowiedziałam
Ok, wzielam pod uwage odpowiedz

Teraz moj plan: Gdzies to wyglada tak:
a)
1. HIIT 15
2. Core (20 min)
3. Rest
4. HIIT 20
5. HIIT 15 x2
6. HIIT 30
7. ABS 10?

b)
1. HIIT 25
2. Core 20
3. Rest
4. HIIT 30
5. HIIT 20
6. HIIT 15x2
7. Rest

c)
1. HIIT 30
2. Core
3. Rest
4. HIIT 15 x2
5. HIIT 25
6. HIIT 15 (albo FIRE 39)+ Sculp 30/Tone 30
7. Rest

Teraz tak, trener wyraznie mowil mi, zebym po silowym miala wolne. Ale Szalina nie stosuje wolnego po swoim silowym. Sama juz nie wiem. To sa mojd szkice, ale bardzo chetnie poslucham rad, jak widzicie, co do siebie nie pasuje, co do siebie pasuje.

Dodam, ze mam calkiem niezla kondycje, wiec dosc ostro jest.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:45   #1863
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

warszanianka witaj wszyscy chętni, zwarci i gotowi do zmian są tu mile widziani
Powoli się wdrożysz i bedziesz mieć coraz lepszą kondycję.. A od czego zaczęłaś? Jak się tak źle czujesz to zacznij od podstawowego..
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:49   #1864
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

OneSweetTaste też o tym wszystkim czytałam Wydaje mi się, że do każdych takich informacji należy podchodzić z pewnym dystansem. I dobrze jest po prostu sprawdzić co jest najlepsze dla naszego organizmu. Bo jednej osobie większy wysiłek może nie zaszkodzić, a ktoś inny robiąc tyle samo może się po prostu zajechać. Wracając jeszcze do interwałów, to podobno coraz więcej trenerów odchodzi od takich typowych aerobów na rzecz właśnie interwałów, ze względu na fakt, że kalorie spalane są jeszcze długo po treningu.

Lanessa, mega hiitowy program ale mało siłowych w nim jest.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:30   #1865
OneSweetTaste
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 127
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
OneSweetTaste też o tym wszystkim czytałam Wydaje mi się, że do każdych takich informacji należy podchodzić z pewnym dystansem. I dobrze jest po prostu sprawdzić co jest najlepsze dla naszego organizmu. Bo jednej osobie większy wysiłek może nie zaszkodzić, a ktoś inny robiąc tyle samo może się po prostu zajechać. Wracając jeszcze do interwałów, to podobno coraz więcej trenerów odchodzi od takich typowych aerobów na rzecz właśnie interwałów, ze względu na fakt, że kalorie spalane są jeszcze długo po treningu.
Ojj zgadzam się z Tobą w zupełności. Hehe, ale z doświadczenia wiem, że łatwo się zapędzić. Odchudzanie to często czas tracenia głowy, chęci szybkich efektów i człowiek nie myśli racjonalnie Niektórzy myślą, że jak nie boli to jeszcze można ćwiczyć. A to wcale nie musi tak być. Mnie się wydaje, że w tym wszystkich chodzi o maksymalizowanie efektów, więc ani w jedną ani w drugą stronę nie można przesadzić.
Tylko nie bierzcie mnie za mądralę W gruncie rzeczy fajna jestem

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Lanessa: myślę, że trener bardzo rozsądnie Ci podpowiadał. Tylko faktycznie jakoś mało tych siłowych, zwłaszcza na inne partie niż brzuch (ale to też zależy co chcesz poprawić). Albo spróbuj Insanity, tam są prawie właściwie non stop interwały, znacznie mocniejsze niż TF. Skoro mówisz, że jesteś bardzo wysportowana, to powinnaś dać radę Trzymam kciuki!
__________________

OneSweetTaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:40   #1866
warszanianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tygryskowym Okiem faktycznie nawet nie zauważyłam, że to jak przedstawienie się w grupie wsparcia, ale masz racje dokładnie tak to zabrzmiało . No cóż widocznie grupy wsparcia mi potrzeba i podświadomie mój mózg chciał to zaznaczyć.

Właśnie wydaje mi się, że jak będę miała więcej czasu to się nauczę samych ruchów i kombinacji, ale na razie czasu brak.

Dobrenko zaczęłam wczoraj od tygodnia pierwszego w rozkładzie zajęć i to było fire 30 i stretch 10, a dziś hiit15 i stretch 10. Wrażenia po dzisiejszym mam już znacznie lepsze, bo już troche ruchów znałam z dire 30 więc byłam bardziej skoordynowana teraz czuję, zmęczenie w udach łydkach i ramionach.

Cały dzień dziś wspominacie o słodyczach i aż mi ślinka cieknie, ale od 3 tygodni jestem na diecie i jeszcze nie doszłam do momentu kryzysu (co u mnie objawia się zazwyczaj rzuceniem się na spaghetti i/lub loda z mcdonalds )
warszanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:09   #1867
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Lanessa, ja bym sobie popróbowała robić Hiity i siłowe.
Co 2gi dzień
To chyba lepiej by mi wyszło niż robienie tych Fire'ów na odwal i nie do końca

Może spróbowałabym ze 2 tyg takiego trybu
Poczekaj na moje efekty, konsultuje sie z trenerem, wiec mniejsza szansa na blad Jak bedzie tak efektowne jak sie spodziewam, to...

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość
Interwały mają nam przyspieszać puls, wręcz dobijać do ok.85 max naszego pulsu, a potem lekko (w czasie przerw) zwolnić. Natomiast aeroby utrzymują się raczej na stałym, trochę wyższym pulsie. Interwały powodują, że spalamy nawet po treningu, bo nasz organizm jest dalej na wysokich obrotach.
A co do dowalania ciągle sobie ćwiczeń, to ja też tak miałam... a potem się okazało się, że oprócz przetrenowania można nabawić się otłuszczenia, bo palimy mięśnie. W każdym artykule jest co innego, ale generalnie mówi się, że aeroby powinny trwać ok. 60 minut, interwały 15-30 minut, siłowe 45 minut (i nie jednego dnia). Myślę, że wszystko trzeba ćwiczyć, nie codziennie np. jeden typ, ale urozmaicać sobie bo bardzo łatwo o zaniedbanie niektórych miejsc. No i organizm też się przyzwyczaja.
OneSweetTaste dobrze prawi, dolac jej wodki! Tak wlasnie jest:
Sa krotkie interwaly (masymalny efekt, krotki czas pracy, krotka przerwa, nie pamietam czy one byly do maks 2 min) i dlugie (wysoki efekt, dluzszy czas pracy, chyba od 2-5 min jeden i przerwa) no i ''langkjøring'' czyli dluzsza, ciagla praca na mniejszym tempie, nie spala tyle kalorii ani tluszczu, ale ma swoje duze zalety tez...

A co do przetrenowywania sie, to najwiekszy blad poczatkujacych... Oprocz kalorii jest cos takiego jak cialo- miesnie etc. Lepiej poczekac na efekt tydzien dluzej niz narobic im szkody.
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do interwałów, to podobno coraz więcej trenerów odchodzi od takich typowych aerobów na rzecz właśnie interwałów, ze względu na fakt, że kalorie spalane są jeszcze długo po treningu.

Lanessa, mega hiitowy program ale mało siłowych w nim jest.
Moi norwescy trenerzy to wielbiciele interwalow. Najbardziej tych na dworzu. Niektore to prawdziwe killery.

Tzn to byly trzy propozycje, chcialabym ,zebyscie mi doradzily ktora najlepsza

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość

Lanessa: myślę, że trener bardzo rozsądnie Ci podpowiadał. Tylko faktycznie jakoś mało tych siłowych, zwłaszcza na inne partie niż brzuch (ale to też zależy co chcesz poprawić). Albo spróbuj Insanity, tam są prawie właściwie non stop interwały, znacznie mocniejsze niż TF. Skoro mówisz, że jesteś bardzo wysportowana, to powinnaś dać radę Trzymam kciuki!
Dziekuje za rady
Uda i brzuch Mowil, ze jeden w tyg wystarczy, ale on mial na mysli taki 45 min i nie wiem co z tym fantem zrobic.

A Insanity nie wpadlo mi w gust, ja nie zdradze naszej Szalinki
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 18:11   #1868
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Poczekaj na moje efekty, konsultuje sie z trenerem, wiec mniejsza szansa na blad Jak bedzie tak efektowne jak sie spodziewam, to...
To stworzysz trening idealny bez Fire'ów
a ja do końca zycia będę Cię nosić na rękach
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:20   #1869
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Lanessa, nie wiem który wariant najlepszy, ale z tego co widzę to drugi jest intensywniejszy niż dwa pozostałe. Siłowy 45 min ? hmmmm, u Szalinki to siłowe są krótsze, chyba że byś sobie coś połączyła. Na nóżki to z siłowych masz lower, zerknij sobie. Ewentualnie może z bbl coś. Ja bym pewnie i tak siłowe robiła codziennie, tyle że na różne partie, tak jak robię to teraz. Ale ja to jestem ja, potrzebuję trochę więcej
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:30   #1870
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
To stworzysz trening idealny bez Fire'ów
a ja do końca zycia będę Cię nosić na rękach
Pracuje nad tym

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Lanessa, nie wiem który wariant najlepszy, ale z tego co widzę to drugi jest intensywniejszy niż dwa pozostałe. Siłowy 45 min ? hmmmm, u Szalinki to siłowe są krótsze, chyba że byś sobie coś połączyła. Na nóżki to z siłowych masz lower, zerknij sobie. Ewentualnie może z bbl coś. Ja bym pewnie i tak siłowe robiła codziennie, tyle że na różne partie, tak jak robię to teraz. Ale ja to jestem ja, potrzebuję trochę więcej
A co poradzilabys z BBL?
Tzn wyraznie powiedzial mi trener,abym silowe robila oddzielnie:
Ale widze, ze Szalinka ma max 30min silowe, nie widze sensu robic wiecej niz 3 razy w tygodniu, bo miesnie nie odbuduja sie rownie dobrze (dzisiaj tlumaczyl mi trener to z zapalem).
Zastanawiam sie nad Core, Lower, Abs.
Widze to chyba tak:
Tydzien drugi
1. HIIT 25
2. Core 20 + Lower 20
3. Rest
4. HIIT 30
5. HIIT 20
6. HIIT 15x2
7. ABS


A dzisiejszy tydzien, tzn pierwszy, tak:

1. HIIT 15
2. HIIT 30
3. HIIT 20
4. Core + Lower
5. Rest
6. HIIT 25
7. HIIT 15 + ABS

No i codziennie ciezkie hula hop na brzuch 30 min
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:59   #1871
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
A co poradzilabys z BBL?
Na nogi masz h&t, na brzuch masz tt, oba są dłuższe niż odpowiadające temu ćwiczenia u Szalinki.

Cytat:
Tzn wyraznie powiedzial mi trener,abym silowe robila oddzielnie:
Hmmm, a to ciekawe. Przed siłowymi i tak trzeba zrobić rozgrzewkę, a do tego polecane jest coś aerobowego, więc nie rozumiem czemu robić to całkiem oddzielnie.

Cytat:
nie widze sensu robic wiecej niz 3 razy w tygodniu, bo miesnie nie odbuduja sie rownie dobrze (dzisiaj tlumaczyl mi trener to z zapalem).
To logiczne, że trzeba robić przerwy pomiędzy siłowymi. Tyle, że siłowe można sobie robić na dwa sposoby, albo za jednym zamachem wszystkie partie, albo codziennie jakiś określony zestaw. I jak najbardziej w pierwszym i drugim wypadku można to ćwiczyć zgodnie z zasadą żeby mięśniom dać odpocząć


edit: core na brzuch, abs na brzuch, lower na nogi, a na ręce siłowych nie rozważasz ?? zerknij sobie na upper, moim zdaniem jest fajny, 20 minutek
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-03-25 o 19:01
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 19:13   #1872
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Co zaglądne to natrzaskana strona z fajnymi mądrościami fitnesowymi
Core 20 i Stretch 40 zaliczone
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:13   #1873
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Na nogi masz h&t, na brzuch masz tt, oba są dłuższe niż odpowiadające temu ćwiczenia u Szalinki.

Hmmm, a to ciekawe. Przed siłowymi i tak trzeba zrobić rozgrzewkę, a do tego polecane jest coś aerobowego, więc nie rozumiem czemu robić to całkiem oddzielnie.

To logiczne, że trzeba robić przerwy pomiędzy siłowymi. Tyle, że siłowe można sobie robić na dwa sposoby, albo za jednym zamachem wszystkie partie, albo codziennie jakiś określony zestaw. I jak najbardziej w pierwszym i drugim wypadku można to ćwiczyć zgodnie z zasadą żeby mięśniom dać odpocząć


edit: core na brzuch, abs na brzuch, lower na nogi, a na ręce siłowych nie rozważasz ?? zerknij sobie na upper, moim zdaniem jest fajny, 20 minutek
Powiedzial mniej wiecej cos takiego: Trening silowy (zlozony, na cale cialo) to inny rodzaj wysilku, dluzszy ,wymaga restytucji calodniowej.
Z kolei on czesto robi krotkie interwaly (15min) z krotkim silowym 20 min, ale 45 min oddzielnie.
Co do tej metody na dzielenie partii, jestem chyba wyuczona i przyzwyczajona robic kompleksowe cwiczenia na cale cialo, ale chetnie porobie krotsze.

Gdyby ten HIITOWY podany plan byl Twoj, i chcialabys poprawic brzuch i uda, jakie cwiczenia i gdzie bys dodala?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:29   #1874
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Powiedzial mniej wiecej cos takiego: Trening silowy (zlozony, na cale cialo) to inny rodzaj wysilku, dluzszy ,wymaga restytucji calodniowej. Z kolei on czesto robi krotkie interwaly (15min) z krotkim silowym 20 min, ale 45 min oddzielnie.
Aha, no oki rozumiem już. Czyli ogólnie nie wyklucza zrobienia np. hiit15+lower20. Ale już jak chcesz robić całościowe siłowe to bez hiitów i same. Tak przynajmniej mi wynika z tego co napisałaś

Cytat:
Co do tej metody na dzielenie partii, jestem chyba wyuczona i przyzwyczajona robic kompleksowe cwiczenia na cale cialo, ale chetnie porobie krotsze.
U Szalinki jest to dzielone i ja się już tak przyzwyczaiłam. Poza tym jak masz np. fire60 to ciężko potem robić jeszcze porządne siłowe bo to już i siły nie te i czasu trochę dużo. Ale np. takie abs 10 można machnąć

Cytat:
Gdyby ten HIITOWY podany plan byl Twoj, i chcialabys poprawic brzuch i uda, jakie cwiczenia i gdzie bys dodala?
Ja może zrobiłabym to tak mniej więcej, ale to taka wersja na szybko:
Tydzień I:
1. HIIT 15+TT(brzuch)
2. HIIT 20+Lower(nogi)
3. HIIT 30
4. Core + Lower(brzuch,nogi)
5. Rest
6. HIIT 25+H&T(nogi)
7. HIIT 15 + ABS(brzuch)
Tydzień II:
1. HIIT 25
2. Core 20 + Lower 20 (brzuch,nogi)
3. Rest
4. HIIT 30+TT (brzuch)
5. HIIT 20+H&T (nogi)
6. HIIT 15x2
7. ABS (brzuch)
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:36   #1875
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ale się rozpisałyście

Bum bum z BBL i Fire 55 EZ Szaliny zaliczone W pewnym momencie miałam ochotę to wyłączyć, ale wytrwałam do końca
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:38   #1876
OneSweetTaste
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 127
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Powiedzial mniej wiecej cos takiego: Trening silowy (zlozony, na cale cialo) to inny rodzaj wysilku, dluzszy ,wymaga restytucji calodniowej.
Z kolei on czesto robi krotkie interwaly (15min) z krotkim silowym 20 min, ale 45 min oddzielnie.
Co do tej metody na dzielenie partii, jestem chyba wyuczona i przyzwyczajona robic kompleksowe cwiczenia na cale cialo, ale chetnie porobie krotsze.

Gdyby ten HIITOWY podany plan byl Twoj, i chcialabys poprawic brzuch i uda, jakie cwiczenia i gdzie bys dodala?
No i facet ma rację. Zgodnie z tym powinnaś robić 3-4 razy w tygodniu siłowe na całe ciało, czyli na brzuch, nogi, ramiona , itd. To moim zdaniem jeśli zależy Ci na wyrzeźbieniu, a jeśli schudnięciu to więcej hiitów. Wygodniej Ci będzie jak będziesz robiła jakiś hiit i coś siłowego, codziennie na inną partię ciała,b faktycznie po siłowych powinno się zregenerować. A co do rozgrzewek, to przecież chyba (?) w każdym z tych filmików są, więc to nie powinno być problemem.
__________________

OneSweetTaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:41   #1877
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka na początku pisałam, że mam 57 cm w udach przy 160cm wzrostu. Może stąd to 60 utkwiło Ci w pamięci A tak w ogóle to witam ponownie. Też się już miałam o Ciebie upominać

Lanessa, jeśli chodzi o Twój trening to ja bym dorzuciła jeszcze coś siłowego. Na moje amatorskie oko, trochę tego mało. Chyba też 3 miesiąc zrobię sobie typowo HIIT-owy. Po 2 będę miała zdecydowanie dość Fire'ów A na brzuch to ja bym osobiście zamiast TT poleciła Ab Ripper z P90X. Jest krótszy ale bardziej intensywny i dolne partie mięśni więcej pracują. Ale wybór należy do Ciebie

Tygryskowym - H&T jest w głównej mierze nastawiony na pośladki. Na nogi bym jednak polecała osławione Bum Bum + ew. H&T (ja tak mam np. w planie)

Melduję Fire45Class + Sculpt, tym samym zamykając 5 tydzień TF Ale ten czas szybko leci! Dopiero co do Was dołączyłam
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!



Edytowane przez radzia1608
Czas edycji: 2011-03-25 o 19:44
radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:50   #1878
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Tygryskowym - H&T jest w głównej mierze nastawiony na pośladki. Na nogi bym jednak polecała osławione Bum Bum + ew. H&T (ja tak mam np. w planie)
No nie do końca z tym H&T, bo niektóre ćwiczenia oddziaływują i na pośladki i na uda. Zwróć uwagę zwłaszcza w tej części na macie, masz ćwiczenia na wewnętrzną i zewnętrzną stronę udek i oprócz tego pośladki. BB też czasem robię i fakt że dość mocno daje się we znaki. Tyle że w tym przypadku nie wiem, czy przy takiej ilości hiitów, ten BB nie będzie zbyt intensywny. Bo to nie jest taki typowy siłowy.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:11   #1879
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Co zaglądne to natrzaskana strona z fajnymi mądrościami fitnesowymi
Core 20 i Stretch 40 zaliczone
Bo dziewczyny maja taka wiedze
dla Ciebie, dzien skonczony

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Aha, no oki rozumiem już. Czyli ogólnie nie wyklucza zrobienia np. hiit15+lower20. Ale już jak chcesz robić całościowe siłowe to bez hiitów i same. Tak przynajmniej mi wynika z tego co napisałaś


U Szalinki jest to dzielone i ja się już tak przyzwyczaiłam. Poza tym jak masz np. fire60 to ciężko potem robić jeszcze porządne siłowe bo to już i siły nie te i czasu trochę dużo. Ale np. takie abs 10 można machnąć


Ja może zrobiłabym to tak mniej więcej, ale to taka wersja na szybko:
Tydzień I:
1. HIIT 15+TT(brzuch)
2. HIIT 20+Lower(nogi)
3. HIIT 30
4. Core + Lower(brzuch,nogi)
5. Rest
6. HIIT 25+H&T(nogi)
7. HIIT 15 + ABS(brzuch)
Tydzień II:
1. HIIT 25
2. Core 20 + Lower 20 (brzuch,nogi)
3. Rest
4. HIIT 30+TT (brzuch)
5. HIIT 20+H&T (nogi)
6. HIIT 15x2
7. ABS (brzuch)
Dobrze wszystko rozumiesz. Twoja propozycja bardzo mi sie podoba. Jeszcze ten tutaj tydzien bedzie ruchomy, bo co sie dowiaduje, to edytuje, ale jutro TT ( o ile zdobede filmik) i 20 HIIT.
HIIT 30 zakonczony juz
Tygrysek, jestes kopalnia wiedzy!
Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Ale się rozpisałyście

Bum bum z BBL i Fire 55 EZ Szaliny zaliczone W pewnym momencie miałam ochotę to wyłączyć, ale wytrwałam do końca
Dla Ciebie tez, podwojne, bo wygralas z wlasna niechecia!

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość
No i facet ma rację. Zgodnie z tym powinnaś robić 3-4 razy w tygodniu siłowe na całe ciało, czyli na brzuch, nogi, ramiona , itd. To moim zdaniem jeśli zależy Ci na wyrzeźbieniu, a jeśli schudnięciu to więcej hiitów. Wygodniej Ci będzie jak będziesz robiła jakiś hiit i coś siłowego, codziennie na inną partię ciała,b faktycznie po siłowych powinno się zregenerować. A co do rozgrzewek, to przecież chyba (?) w każdym z tych filmików są, więc to nie powinno być problemem.
Zalezy mi na schudnieciu i dobrej kondycji.
Rozgrzewki robie tez sobie sama (5 min tancze) + filmikowa rozgrzewka. Wiec bedzie super.
Tez jestes nieoceniona, dziekuje za pomoc
Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość

Lanessa, jeśli chodzi o Twój trening to ja bym dorzuciła jeszcze coś siłowego. Na moje amatorskie oko, trochę tego mało. Chyba też 3 miesiąc zrobię sobie typowo HIIT-owy. Po 2 będę miała zdecydowanie dość Fire'ów A na brzuch to ja bym osobiście zamiast TT poleciła Ab Ripper z P90X. Jest krótszy ale bardziej intensywny i dolne partie mięśni więcej pracują. Ale wybór należy do Ciebie

Tygryskowym - H&T jest w głównej mierze nastawiony na pośladki. Na nogi bym jednak polecała osławione Bum Bum + ew. H&T (ja tak mam np. w planie)

Melduję Fire45Class + Sculpt, tym samym zamykając 5 tydzień TF Ale ten czas szybko leci! Dopiero co do Was dołączyłam
Ten Ab bardzo mnie zaciekawil, czy te filmiki sa dostepne na torrencie?

Ach, niedlugo pokazesz nam moze fotki przed i po TF

Dziewczyny, dziekuje za rady, jestescie wspaniale. Na rady mialam nadzieje i nie zawiodlam sie:roz a:
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 20:36   #1880
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)


Mówiła, że robi sobie tydzień wolnego


(...)
Ej sorry bardzo, ale ja nie odpoczywałam, tylko ciężko harowałam w pracy, przychodziłam pisałam pracę i jeszcze musiałam znaleźć czas na TF, żeby Szalina się nie zawiodła na mnie

Strasznie dużo piszecie. Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać, tak pobieżnie tylko.

Tygrysek trzymaj tu dalej dyscyplinę Ja jadę na zjazd, więc w poniedziałek wrócę już i będę na bieżąco
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:42   #1881
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ej sorry bardzo, ale ja nie odpoczywałam, tylko ciężko harowałam w pracy, przychodziłam pisałam pracę i jeszcze musiałam znaleźć czas na TF, żeby Szalina się nie zawiodła na mnie

Strasznie dużo piszecie. Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać, tak pobieżnie tylko.

Tygrysek trzymaj tu dalej dyscyplinę Ja jadę na zjazd, więc w poniedziałek wrócę już i będę na bieżąco
Super, ze jestes
Szkoda, ze juz idziesz
Czekamy dalej a powrot
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:57   #1882
OneSweetTaste
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 127
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Zalezy mi na schudnieciu i dobrej kondycji.
Rozgrzewki robie tez sobie sama (5 min tancze) + filmikowa rozgrzewka. Wiec bedzie super.
Tez jestes nieoceniona, dziekuje za pomoc
Hehe, nie ma za co! Oby pomogło! trzymam mocno Jeszcze będziesz laska, że szok!
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ej sorry bardzo, ale ja nie odpoczywałam, tylko ciężko harowałam w pracy, przychodziłam pisałam pracę i jeszcze musiałam znaleźć czas na TF, żeby Szalina się nie zawiodła na mnie

Strasznie dużo piszecie. Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać, tak pobieżnie tylko.
Dzielna jesteś! Trzeba naprawdę dużo samozaparcia, żeby tak wszystko dobrze zorganizować. Wracaj do nas szybko

Ja sobie dzisiaj zrobię małe spa...masażer, paznokietki, ahh
__________________

OneSweetTaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 21:13   #1883
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Lanessa: Bo dziewczyny maja taka wiedze
(...)Tygrysek, jestes kopalnia wiedzy!
To mnie dowartościowałaś

Cytat:
ale jutro TT ( o ile zdobede filmik) i 20 HIIT
jak nie zdobędziesz TT, to możesz inny na brzuch zrobić, core lub abs, ewentualnie zamienić je miejscami, tak żeby jutro mieć coś co masz, a to TT zrobić w inny dzień przeznaczony na brzuch

Cytat:
Agusiek: Ej sorry bardzo, ale ja nie odpoczywałam, tylko ciężko harowałam w pracy, przychodziłam pisałam pracę i jeszcze musiałam znaleźć czas na TF, żeby Szalina się nie zawiodła na mnie
Napisałam tamto w znaczeniu, że od Nas robisz sobie wolne

Cytat:
Tygrysek trzymaj tu dalej dyscyplinę
Tak jest !!!


A u mnie dzisiaj złośliwość rzeczy martwych, mój komp odmówił posłuszeństwa i się zawiesił w trakcie ćwiczeń, także dopiero skończyłam fire, teraz jeszcze jakieś luźniejsze siłowe i wszystko na dzisiaj I Lanessa ja od poniedziałku zaczynam ostatni miesiąc, a tam też hitty są
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:47   #1884
OneSweetTaste
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 127
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

śpicie?
__________________

OneSweetTaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:14   #1885
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dobrenka, jesteś w końcu
witam "specjalistkę" forumową która cudnie piecze

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dobrenka, ja już miałam cię na priv ścigać i pytać gdzie się podziewasz no ale się pojawiłaś
Troszke miałam zawirowań ale nie mogłam się już doczekać kiedy do Was zaglądne.. Miło mi słyszeć że o mnie myślałyście dziękuje

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
ostatnio jakaś ospała jestem alergia mi sie zaczyna
chyba większość z nas niestety tak ma teraz

JolciaKKK dla mnie każdy kto chce pracowac jest tu mile widziany. Witaj

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Jestem usprawiedliwiona?
Jak już Tyrgysek pisała wszystko jest dla ludzi ale trzeba to "smakować" z umiarem.. Moje zdanie jest podobne .. lepiej zjeśc coś czasem ale troszkę niż potem rzucić sie na to i zeżreć ile oczy widzą

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Wiesz, prawie 1,5 tyg milczalas
Szczuplejsze uda... mi tez Ale uda to ta najtrudniejsza czesc, po milimetrze ja zalatwimy
Co zrobic, zeby co osiagnac?
O MAtko aż półtora tygodnia.. przepraszam..Uda to mega trudna część.. ale cięszę się narazie z tego co już osiągnęłam chociaż po cichu marze nic na to nie poradze.. Nie wiem co zrobić żeby to osiągnąć miałam zacząć naszego BBL-ka ale nie dam rady połaczyć tego z Szaliną jednak więc. puki co teroryzuje się "poskokami"

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja kupilam sobie specyfik z dodatkiem zelaza - brakowalo mi zelaza! Teraz jest duzo lepiej. Moze spojrz, czy Ci tego tez nie brakuje? Bo czesto przy aktywnym stylu zycia + stres moze go byc za malo.
Jak mowilam, bedzie dobrze
Ja sobie kupiłam ten Bodymax bo babka mi poleciła w aptece i jestem z niego zadowolona tylko drogi.. ale co się nie robi dla zdrowia.. Faktycznie chyba troszkę więcej ostatnio miałam na głowie ale jest lepiej.. tylko w sumie sny mi dziwne zostały..

Dzieki za tyle miłych słów

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
To chyba siostra Szaliny.
Tak się szczerzy, że mam ochotę jej
siostra szaliny to chyba ta blondi co czasem z nią na podeście ćwiczy a ta co Cię wnerwia to jej jakaś stara kumpela

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
No a ja własnie jak wykupiłam karnet na fitness/siłownię to po 1 miałam motywację, że wydałam kase na to i musze chodzić.
A po 2 to jak widziałam jak ćwiczą 50latki i dają radę to i ja się mobilizowałam
Wiesz kasa pewnie dla wielu jest motywacją.. ja jej co prawda nie mam ale dla mnie nie jest.. po prostu lubie kończyć to co zaczynam.. Niestety albo stety trafiłam na siłownie gdzie były same ciacha
]
Jeśli chodzi o to co badziej spala tłuszczyk.. to nie mam zielonego pojęcia.. Jednego jestem pewna że trzeba iść wg. planu czy podobają nam się te ćwiczenia czy nie.. No chyba że ktoś ma trenera który zmodyfikuje plan
Wiesz wiadomo Hity są fakne bo są treściwe i intensywne a siłowe treningi szybko lecą.. no ale nie zawsze może być idealnie i nie wszystko musimy kochać

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:24
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:14   #1886
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość
Hehe, nie ma za co! Oby pomogło! trzymam mocno Jeszcze będziesz laska, że szok!
Za miesiac rowno pokaze pierwsze wyniki, 21 kwietnia!
Mam nadzieje, ze wypoczelas i jestes zrelaksowana
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
To mnie dowartościowałaś
jak nie zdobędziesz TT, to możesz inny na brzuch zrobić, core lub abs, ewentualnie zamienić je miejscami, tak żeby jutro mieć coś co masz, a to TT zrobić w inny dzień przeznaczony na brzuch
I Lanessa ja od poniedziałku zaczynam ostatni miesiąc, a tam też hitty są
Jest za co dowartościowywać xD
Tak zrobie... A skad bierzecie BBL? Chomik czy torrent?

To se poHIITujemy

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość
śpicie?
Nieee!

Tydzień I:
1. HIIT 15 + Ab Ripper z P90X
2. HIIT 20 +Lower (nogi)
3. HIIT 30
4. Core + Lower (brzuch, nogi)
5. Rest
6. HIIT 25 + H&T(nogi)
7. HIIT 15 + ABS(brzuch)
Tydzień II:
1. HIIT 25
2. Core 20 + Lower 20 (brzuch, nogi)
3. Rest
4. HIIT 30+ Ab Ripper z P90X
5. HIIT 20+H&T (nogi)
6. HIIT 15x2
7. ABS (brzuch)
Tydzien III:
1.HIIT 20 + Ab Ripper z P90X
2. HIIT 15 +Lower (nogi)
3. HIIT 25
4. Core + Lower (brzuch, nogi)
5. Rest
6. HIIT 20 + H&T (nogi)
7. HIIT 30 + ABS (brzuch)
Tydzien IV:
1. HIIT 15 + Ab Ripper z P90X
2. HIIT 25 +Lower (nogi)
3. HIIT 30
4. Core + Lower (brzuch, nogi)
5. Rest
6. HIIT 15 + H&T(nogi)
7. HIIT 30 + ABS(brzuch)

O to pierwszy miesiac, jak ktoras bedzie chciala wyprobowac kiedys, to zapraszam
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:21   #1887
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cholera obiad nie zrobiony i mieszkanie nie posprzątane przez WAs hihih ide coś robić ale znowu wróce chyba że neta mi wycyndoli jak przedtem

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka,
oczywiście, że tęskniłyśmy!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
albo godzinkę na stepperze.
zadowolona jesteś ze stepera?

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Współlokatorki mi powiedziały, że widać, że schudłam.osobiście nie widzę w lustrze, by cokolwiek widać było
Wiesz najlepiej właśnie jest jak Cię oceni ktoś z boku bo same częśto wielu spraw nie dostrzegamy.. zazdroszcze Ci mi nikt narazie nic nie powiedział ewentualnie byłam to ja mówiąca do lustra

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-03-26 o 13:18
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:27   #1888
OneSweetTaste
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 127
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Chyba ja też powinnam coś ogarnąć w domu... leń.
__________________


Edytowane przez OneSweetTaste
Czas edycji: 2011-06-06 o 16:30
OneSweetTaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:36   #1889
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
OneSweetTaste: śpicie?
od mniej więcej 8.00 już nie

Cytat:
Lanessa: Tak zrobie... A skad bierzecie BBL? Chomik czy torrent?
To se poHIITujemy
Ja biorę wszystko z chomika
Ano pohiitujemy, też mi wychodzi ten miesiąc hiitowo-siłowy, ale ja nie wprowadzam nic z P90X. Chyba zostanę tylko przy TF i BBL. Bo myślałam o CE, ale w sumie za miesiąc i tak zacznę hybrydkę TF&CE, więc sobie chyba dam spokój jeszcze ten ostatni miesiąc.

Cytat:
Dobrenka: Cholera obiad nie zrobiony i mieszkanie nie posprzątane przez WAs hihih ide coś robić ale znowu wróce
Posprzątałam, obiad zrobiłam, kawkę popijam i w sumie przerwa narazie

Cytat:
OneSweetTaste: Mnie ostatnio TŻ powiedział, że chudnę w oczach... czaruś
Ehhh ci mężczyźni Mi dziadzio ostatnio powiedział (dodam że miałam na sobie bardzo dopasowane rurki), że bardzo zgrabna jestem

Cytat:
Dobrenka: Wiesz najlepiej właśnie jest jak Cię oceni ktoś z boku bo same częśto wielu spraw nie dostrzegamy.. zazdroszcze Ci mi nikt narazie nic nie powiedział ewentualnie byłam to ja mówiąca do lustra
Jak to nikt ci nic nie powiedział, a My tutaj to co
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:23   #1890
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Po prostu boję się, że później nic mi nie zejdzie z centymetrów, że pomimo codziennych starań i poświęceń dalej będę beee.
Mamy tak samo.. łącze się w bólu

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Co to jest 9 tygodni
co nie zleci jak z bicza trzasnął..
Jeżu chyba sprowadziłaś na nas jakąś złą pogodę.. u mnie pada śnieg i to strasznie a wcześniej lał deszcz

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Dobrenka, trochę tzn ?
Zmniejszyła się i spłaszczyła ale teraz znowu ją dobiłam Turbo Fire.. ale i tak jest lepiej niż było

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość
Myślę, że wszystko trzeba ćwiczyć, nie codziennie np. jeden typ, ale urozmaicać sobie bo bardzo łatwo o zaniedbanie niektórych miejsc. No i organizm też się przyzwyczaja.
Dokładnie.. niektórzy zniechęcają się kiedy muszą robić jedno i to samo bez przerwy.. Noi często własnie lubi się ćwiczyć np. nogi (bo ćwiczenia są przyjemne) albo jakąś inną część ciała i nie chce nam się robić nic na pozostałe kończyny bo ćwiczenia są nudne i trudne.. taki przykładzik

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
To sa mojd szkice, ale bardzo chetnie poslucham rad, jak widzicie, co do siebie nie pasuje, co do siebie pasuje.
Powiedziałaś swojemu trenerowi że co chcesz sobie wyrobić albo zgubić?
"a" to jest jeden dzień?

Cytat:
Napisane przez OneSweetTaste Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio TŻ powiedział, że chudnę w oczach... czaruś
Ale miło mi się zrobiło!
Chyba ja też powinnam coś ogarnąć w domu... leń.
O Maaaatkooo jaki on miły..moje maleństwo odpowie że się u mnie coś popawiło tylko wyłacznie wtedy jak go zapytam
Ja już ogarnięta teraz czekam na wężowego

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
od mniej więcej 8.00 już nie
to witaj w klubie.. mój wężowy za bardzo się żegnał jak wychodził z domu i już nie zasnęłam


Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Posprzątałam, obiad zrobiłam, kawkę popijam i w sumie przerwa narazie
a jak serniczek wyszedł? Na kawdę do brata po obiedzie jadziemy


Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Mi dziadzio ostatnio powiedział że bardzo zgrabna jestem
ile ten Twój dziadzio ma lat? Dosyć jurny jest


Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Jak to nikt ci nic nie powiedział, a My tutaj to co
Aj tam Wy jesteście kochane i poprostu mi kadzicie

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-03-26 o 13:24
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.