Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 20:27   #1891
bluestone
Raczkowanie
 
Avatar bluestone
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Unhappy Potrzebuję pilnie prostownicę!

Od miesiąca (gdy mam czas) przeszukuję internet aby znaleźć opinie na temat dobrej prostownicy jednak jest ich miliony fryzjerka poleciła mi WIGO i zapisała mi na kartce drugą CERAMIK PLUS ale tej to wogóle w necie nie ma no chyba że coś źle nazwę napisała. I tu prośba do fryzjerki bądź zadowolonej urzytkowniczki która po pierwsze ma taką prostownicę że raz przejedzie i włosy proste prościutkie po drugie nie szarpie włosów pomożecie? proszę czytałam na KWC że ma dobre opinie ta WIGO jednak widzę jeszcze jedną REMINGTON.... ja zwariuję
__________________

Edytowane przez bluestone
Czas edycji: 2009-07-22 o 20:34
bluestone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 22:05   #1892
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Potrzebuję pilnie prostownicę!

Użyłaś wyszukiwarki? Jest ogromny wątek o prostownicach, a w nim mnóstwo ocen i opinii.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 23:33   #1893
nesaya11
Raczkowanie
 
Avatar nesaya11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a wie ktoś może jakie płytki ma CHI nano irons ?

)
nesaya11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 23:37   #1894
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Czy masz na myśli coś podobnego do tego urządzenia?: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...0-lissima.html


Anulenka,cos podobnego,jednak jeszcze to nie to,niestety nie moglam znalezc w necie ale mniej wiecej o to chodzi,dobry ten wynalazek?
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 08:09   #1895
kanashii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć wszystkim. Mam do was ważne pytanie i prośbę o pomoc.

Czy ta prostownica to podróbka?
http://www.allegro.pl/item694061370_..._oryginal.html

Edytowane przez kanashii
Czas edycji: 2009-07-23 o 08:17
kanashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 09:20   #1896
pasteque
Raczkowanie
 
Avatar pasteque
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 95
Dot.: Potrzebuję pilnie prostownicę!

Cytat:
Napisane przez bluestone Pokaż wiadomość
taką prostownicę że raz przejedzie i włosy proste prościutkie po drugie nie szarpie włosów
Nie wiem czy istnieje taka, którą raz się przejedzie i są idealne. Ja mam taką: http://www.electro.pl/produkt-MPM_PRODUCT_Prostownica_B WT_B54_-13982,184.html i jestem z niej bardzo zadowolona. Szybko się nagrzewa, ma płytki ceramiczne, więc nie szarpie włosów i jest niedroga. A co tego wytrzymała - ja mam już swoja ponad dwa lata.
__________________
pasteque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:22   #1897
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
Anulenka,cos podobnego,jednak jeszcze to nie to,niestety nie moglam znalezc w necie ale mniej wiecej o to chodzi,dobry ten wynalazek?
Jeżeli chodzi o tą Rowentę którą zalinkowałam powyżej, to ja zdecydowanie nie polecam Męczyłam się z nią parę miesięcy i zniszczyła mi włosy gorzej niż niejedna prostownica A o efekcie włosów tak prostych jak po normalnej prostownicy mogłam tylko pomarzyć To pseudo prostowanie tym czymś schodziło mi pół godziny, a teraz braunem osiągam taki efekt po 10 minutach prostowania więc jest różnica.
Dodam że moje włosy są niestety wymagające i nawet braun nie radzi sobie z nimi nalezycie Jezeli Ty masz włosy bardziej podatne na prostowanie to może akurat będziesz zadowolona z tego nowego wynalazku, tym bardziej, że tak jak piszesz nie jest to dokładnie takie samo jak Rowenta, której nie polecam.
Jednak moim zdaniem najlepsze do prostowania są poprostu klasyczne prostownice Jeżeli prostownica jest dobra jakościowo to przejedziesz nią raz po paśmie włosów i już jest prościutkie, więc nawet nie zdąży Ci się zniszczyć

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kanashii Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Mam do was ważne pytanie i prośbę o pomoc.

Czy ta prostownica to podróbka?
http://www.allegro.pl/item694061370_..._oryginal.html
Możesz napisać do tego sprzedawcy maila z prośbą o kod z hologramu, i jak już go będziesz miała to wpisz go tu: http://www.ghdhair.com/customer-care...t-registration jezeli weryfikacja bedzie pozytywna, to wtedy będziesz miała pewnośc ze allegrowicz sprzedaje oryginalne ghd choć trudno mi uwierzyc w oryginalne ghd za 260zł Normalnie są w granicach 500zł wzwyż
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 13:36   #1898
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dzieki Anulenka
Jednak chyba zdecyduje sie na zwykla prostownice Remingtona,gdyz zalezy mi przede wszystkim na prostowaniu,choc czasem lubie sobie zakrecic czuprynea to mozna osiagnac takze za pomoca prostownicy.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 13:47   #1899
necrosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

UWAGA! Myślę, że to dość istotne. Zamówiłam przez allegro prostownice Remingtona S9950 (MCM- jak widzisz na nią się jednak zdecydowałam ) i niestety przysłano mi podróbkę. Szczęście zorientowałam się, że różni się choćby od zdjęć zamieszczonych na aukcji (choćby brakiem napisu z boku prostownicy "Shine Therapy Technology", znaku o olejku avocado na pudełku) i zadzwoniłam do firmy PHU FILIPEX (tak wiem, to antyreklama, mimo to wolę, by inne panie nie zakupiły "felernego" jak dla mnie sprzętu) aby zwrócić. Facet nie robił problemów, powiedział, że ma ich tysiąc i takie przysyła im Remington, po czym dodał, że "przejmuję się jednym znaczkiem, ktorego Chińczycy nie nakleili", a przecież tu nie chodzi o żadną nalepkę! Doszłam do wniosku, że skoro nie ma żadnego znaku poświadczającego, że prostownica ma funkcję wydzielania się kosmetyku, to najwidoczniej tej funkcji nie posiada. Zamowiłam już kolejną prostownice, tę samą, czekam do jutra na paczkę, tym razem od innego sprzedawcy. Skontaktowałam się oczywiście z firmą uprzednio, zastrzegłam, że nie chcę znowu trafić na podróbkę, zapytałam o wszystkie znaki firmowe, pani powiedziala, że mają prostownice ORYGINALNE z Remingtona z fabryki w Niemczech, oryginalnie pakowane i że nie muszę się martwić. Myślę więc, że tym razem nie będę musiała zwracać sprzętu... To chyba tyle. Pozdrawiam
necrosis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 16:10   #1900
MCM
Raczkowanie
 
Avatar MCM
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 43
GG do MCM
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez necrosis Pokaż wiadomość
UWAGA! Myślę, że to dość istotne. Zamówiłam przez allegro prostownice Remingtona S9950 (MCM- jak widzisz na nią się jednak zdecydowałam ) i niestety przysłano mi podróbkę. Szczęście zorientowałam się, że różni się choćby od zdjęć zamieszczonych na aukcji (choćby brakiem napisu z boku prostownicy "Shine Therapy Technology", znaku o olejku avocado na pudełku) i zadzwoniłam do firmy PHU FILIPEX (tak wiem, to antyreklama, mimo to wolę, by inne panie nie zakupiły "felernego" jak dla mnie sprzętu) aby zwrócić. Facet nie robił problemów, powiedział, że ma ich tysiąc i takie przysyła im Remington, po czym dodał, że "przejmuję się jednym znaczkiem, ktorego Chińczycy nie nakleili", a przecież tu nie chodzi o żadną nalepkę! Doszłam do wniosku, że skoro nie ma żadnego znaku poświadczającego, że prostownica ma funkcję wydzielania się kosmetyku, to najwidoczniej tej funkcji nie posiada. Zamowiłam już kolejną prostownice, tę samą, czekam do jutra na paczkę, tym razem od innego sprzedawcy. Skontaktowałam się oczywiście z firmą uprzednio, zastrzegłam, że nie chcę znowu trafić na podróbkę, zapytałam o wszystkie znaki firmowe, pani powiedziala, że mają prostownice ORYGINALNE z Remingtona z fabryki w Niemczech, oryginalnie pakowane i że nie muszę się martwić. Myślę więc, że tym razem nie będę musiała zwracać sprzętu... To chyba tyle. Pozdrawiam
to faktycznie fatalnie trafiłaś! teraz na rynku jest masę podróbek, dlatego trzeba uważać, też mam nadzieję że ta druga firma okaże się pretensjonalniejsza i będzie miała legalny towar.
__________________
Pozdrowionka
>>>MCM<<<
MCM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:29   #1901
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 133
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a ja dostalam w poniedzialek prostownice vidal sassoon mikrokrysztalowa. Wyprostowalam tylko jedno pasemko na probe i mimo ze tego dnia 2 razy zlapal mnie deszcz pasem bylo idealnie proste. Do tej pory zadna prostownica nie dala takiego efektu. mam wlsody krecone, ktore tylko jakies 2-3 razy byly idealnie proste, niestety tylko okolo godziny mimio ze nie bylo deszczu. a do tej pory prostowalam jakas z mpm ale tylko spod wlosow i grzywke. Grzywka byla dosc dlugo prosta, za to spod odwijal sie juz po 5 minutach, a po godzinie to juz mialam fale, nawet ladne ;D W weekend wyprostuje cale wlosy i dam znac jak przezyly dyskoteke, mam nadzieje ze beda prosciukie..
__________________
Zapuszczam włosy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 08:14   #1902
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dziewczyny w swoim zyciu mialam juz Efalock flat champ (220zl) ktory po rok wymienilam na tondeo eco cerion (300zl) i tak mam ja do dziesz -3 lata - pomalu zastanwiam sie nad zmiana prostownicy i chcialabym zebyscie mi polecili najlepsza jaka istnieje cena nie gra roli
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:11   #1903
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nikusia2007 Pokaż wiadomość
dziewczyny w swoim zyciu mialam juz Efalock flat champ (220zl) ktory po rok wymienilam na tondeo eco cerion (300zl) i tak mam ja do dziesz -3 lata - pomalu zastanwiam sie nad zmiana prostownicy i chcialabym zebyscie mi polecili najlepsza jaka istnieje cena nie gra roli
GHD lub Farouk
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:14   #1904
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a moglabys mi podac dokladna nazwe (nie w skorcie) dokladny model nie bardzo sie znam na tych nowyc prostownicach od 3 lat nie wchodzilam na ten watek...a tu widze pelno nowosci ,bylabym ci bardzo wdzieczna
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:33   #1905
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

[QUOTE=Anulenka;13389173]Jeżeli chodzi o tą Rowentę którą zalinkowałam powyżej, to ja zdecydowanie nie polecam Męczyłam się z nią parę miesięcy i zniszczyła mi włosy gorzej niż niejedna prostownica A o efekcie włosów tak prostych jak po normalnej prostownicy mogłam tylko pomarzyć

Styczność z prostownicą Rowenty miałam ok 2lat temu i również jej nie polecam!!! Ja miałam prostownicę Rowenta Elite Model, posiadała zbiorniczek na wodę (podczas prostowania wytwarzała parę, co dodatkowo miało ułatwiać prostowanie), 2 komplety wkładek i wyjmowany grzebień. Wszystkie te akcesoria bardziej mi poszarpały, wysuszyły i zniszczyły włosy już po pierwszym jej wypróbowaniu niż miały spowodować pięknie wyprostowane włosy. Wtedy zapłaciłam za nią ok 100 zł. Niekorzystny i kompletnie nieudany zakup.... Wystawiłam ją na allegro od razu po jej wypróbowaniu tego samego dnia co ją zakupiłam Później dostałam zwykłego Łucznika za 30 zł i do dziś nim prostuję włoski a efekt jest o wiele lepszy Obecnie szukam już czegoś nowego, niekoniecznie drogiego ....

Edytowane przez pieknabyc
Czas edycji: 2009-07-24 o 10:34 Powód: piswonia
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:07   #1906
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nikusia2007 Pokaż wiadomość
a moglabys mi podac dokladna nazwe (nie w skorcie) dokladny model nie bardzo sie znam na tych nowyc prostownicach od 3 lat nie wchodzilam na ten watek...a tu widze pelno nowosci ,bylabym ci bardzo wdzieczna
Farouk:
http://www.allegro.pl/item677829873_...ja_nowosc.html
http://www.allegro.pl/item677829876_..._promocja.html
http://www.allegro.pl/item686892403_...teedition.html

i GHD do wyboru do koloru (musisz przejrzeć tę stronkę, możesz też zajrzeć na lookfantastic tam ponoć też są oryginalne ghd, ale troche tańsze): http://www.ghdhair.com/shop

Osobiście gdybym miała wybierać, to pewnie zdecydowałabym sie na ghd, ale wybór oczywiście należy do Ciebie Może jeszcze któraś z Wizażanek doradzi Ci jakąś prostownicę - ale z tych dwóch: farouk i ghd, a z ghd to już na 99.9% powinnaś być zadowolona!
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:29   #1907
nesaya11
Raczkowanie
 
Avatar nesaya11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

myślicie, że u grabci z allegro są oryginalne prostownice Farouka?

nesaya11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:57   #1908
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nesaya11 Pokaż wiadomość
myślicie, że u grabci z allegro są oryginalne prostownice Farouka?

Myślę, że raczej powinna mieć oryginalne prostownice Przemawia za tym fakt, że ma ponad 9,5tys pozytywów, ani jednego negatywa czy neutrala i zajmuje się wyłącznie sprzedażą prostownic i różnych artykułów fryzjerskich - napewno to nie jest jakiś sprzedawca z przypadku
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:15   #1909
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Farouk:
http://www.allegro.pl/item677829873_...ja_nowosc.html
http://www.allegro.pl/item677829876_..._promocja.html
http://www.allegro.pl/item686892403_...teedition.html

i GHD do wyboru do koloru (musisz przejrzeć tę stronkę, możesz też zajrzeć na lookfantastic tam ponoć też są oryginalne ghd, ale troche tańsze): http://www.ghdhair.com/shop

Osobiście gdybym miała wybierać, to pewnie zdecydowałabym sie na ghd, ale wybór oczywiście należy do Ciebie Może jeszcze któraś z Wizażanek doradzi Ci jakąś prostownicę - ale z tych dwóch: farouk i ghd, a z ghd to już na 99.9% powinnaś być zadowolona!
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź , a czy te prostownice ghd są dostępne na allegro albo w jakimś polskim sklepie internetowym? czy tylko na obcojęzycznych stronach można je zamówić??pozdrawiam
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 09:17   #1910
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nikusia2007 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź , a czy te prostownice ghd są dostępne na allegro albo w jakimś polskim sklepie internetowym? czy tylko na obcojęzycznych stronach można je zamówić??pozdrawiam
Przewijała się w tym wątku dyskusja na temat oryginalnych ghd w Polsce i wnioski są takie że oryginalnych ghd nie dostanie się w Polsce, a już napewno nie na allegro Przegladnij sobie tą oficjalną strone ghd którą zalinkowałam, tam też ostrzegaja przed podróbkami tych prostownic na ebayu i tym podobnych Ponadto można też na tej stronie wpisac nazwę sklepu i sprawdzić czy jest on zaaprobowany przez ghd - wtedy wiesz że sprzedaje oryginały (wiem że lookfantasic jest takim sklepem)
Najlepiej, miom zdaniem, zamówić ghd właśnie z oficjalnej strony ghd lub z jakiegoś sklepu rekomendowanego przez nich Potem wpiszesz kod z hologramu na kablu prostownicy i masz pewność ze prostownica jest oryginalna (w przypadku tych z allegro nie ma takiej możliwości)

Jedank ghd to duży wydatek i dużo zachodu z tym sprowadzaniem prostownicy z brytyjskich sklepów internetowych

Myślę że Farouk jest też bardzo dobrą prostownicą i można kupić go na allegro
Chwalona też była ta prostownica: http://www.allegro.pl/item694527008_...ek_expert.html

Wszystko zależy od tego jakie masz włosy - jeżeli nie są problematyczne, to nie ma co przepłacać.( Moje niestety takie są i tylko bardzo dobra prostownica potrafi je ujarzmić)
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:48   #1911
MCM
Raczkowanie
 
Avatar MCM
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 43
GG do MCM
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Wiecie zbieram na prostownice firmy ga.ma, na początku chciałam kupić Ga.Ma * Prostownica ceramiczna z aktywną, laserową jonizacją, ale teraz zastawiam się czy nie lepsza by była prostownica z regulacją temperatury np: Ga.Ma * Nano Tourmaline, CP3 ELECTRONIC - Prostownica turmalinowa z jonizacją i regulacją temperatury.
Chciałabymkupić prostownice która by mi trochę dłużej posłużyła, czy regulacja naprawdę się przydaje? Znajoma fryzjerka mówiła, że lepiej wyprostować włosy raz na wysokiej temperaturze niż przejeżdżać kilka razy na niskiej, bo to je bardziej niszczy. Jak myślicie, proszę o rade. Z góry dziękuję
__________________
Pozdrowionka
>>>MCM<<<
MCM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:54   #1912
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MCM Pokaż wiadomość
Znajoma fryzjerka mówiła, że lepiej wyprostować włosy raz na wysokiej temperaturze niż przejeżdżać kilka razy na niskiej, bo to je bardziej niszczy. Jak myślicie, proszę o rade. Z góry dziękuję
Zgadzam się z tym w 100%!! Sama używam prostownicy od dłuuuugiego czasu i wiem że to prawda
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 21:07   #1913
nesaya11
Raczkowanie
 
Avatar nesaya11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Anulenka a jakie masz włosy i jakiej prostownicy uzywasz?

nesaya11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 08:07   #1914
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nesaya11 Pokaż wiadomość
Anulenka a jakie masz włosy i jakiej prostownicy uzywasz?

Włosy trudne do wyprostowania, puszące się, a to wszystko nasila się gdy na dworze jest wilgotno
Ze względu na ograniczony budżet mogłam pozwolić sobie tylko na brauna es2. W sumie jakoś jest - nie jest najgorsza (wole pochwalic bo jeszcze mi sie zepsuje, a bez prostownicy to ani rusz..!), prostuje nią na najwyższej temperaturze + olejek Liss Ultime i w sumie prostowanie nie schodzi baardzo długo. Gorzej z efektem prostych włosów, zwłaszcza kiedy wyjdę na deszcz
Jednak po przypływie większej gotówki natychmiast zaopatrze sie w ghd
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 09:48   #1915
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dzieki kochana tak sobie przemyslalam to narazie hcyba sobie odpuszcze prostownice za rok o tej porze pomysle ,po co zmieniac cos co dziala bez zarzutu -co prawda plytki lekko sie starly ale mysle ,ze ro kjeszcze pociagnie.Natmoast suszarka to jest moje must have mam zwykla za 20 zl i chce kupic philipsa severain
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:11   #1916
eni200
Raczkowanie
 
Avatar eni200
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

jesli chodzi o ta stronke, tej co pisała alu51to jednak tam nei sa oryginalne ghd bo na stronie ghd jest wykaz stron i salonow i tego sklepu tam nie ma pewnie stamtad kupuja te podrobki co sa na allegro!
ja polecam farouka,wiele wizazanek ktore posiadaja ghd i farouka pisaly ze one sa podobne, a wydac ponad 500zl to jednak duzo,ja kupilam za 70$,poprosilam znajomego z USA,aby mi przywiozl,na allegro tez widzialam,ze ktos mial ze Stanow.ja mam Chi edycja limitowana Pink,maja teraz tam sporo przecen,wiec warto(nawet z wysylka).naprawde jest fajna,wlosy sa lsniace i miekkie,szybko sie nagrzewac,odrazu jak wkladam wtyczke plytke sa gorace.przed prostowaniem spryskuje plynem Kadus,po kazdym myciu porstuje i jest gitpodwijam nia do wewnatrz na zewnatrz,robilam juz nawet lokia wlosy extra
eni200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:40   #1917
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eni200 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o ta stronke, tej co pisała alu51to jednak tam nei sa oryginalne ghd bo na stronie ghd jest wykaz stron i salonow i tego sklepu tam nie ma pewnie stamtad kupuja te podrobki co sa na allegro!
no niestety chyba masz rację!ja też przejrzałam te wszystkie strony i tej nie znalazłam, zresztą na żadnej z tych podanych stron nie ma takich wielkich promocji, najtańsze prostownice GHD są za ok 90 funtów nic poniżej! ja chyba się skuszę na ta różowa z jednej z tych podanych stron
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 10:58   #1918
WeroniczQaa
Raczkowanie
 
Avatar WeroniczQaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
GG do WeroniczQaa
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny !
Mam nadzieje, że wy mi pomożecie. Zamierzam kupić prostownicę. Chodzi o profesjonalny sprzęt. Oczywiście na moje włosy potrzebne są grube płytki.
Jakie firmy polecacie? Bo czytam te fora o prostownicach, a i tak się nic nie dowiedziałam oprócz tego, że musi mieć dużą moc Wat.
Czy we Wrocławiu można kupić jakąś dobrą prostownicę?
WeroniczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:07   #1919
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Pisalam wczesniej ze zamierzam kupic prostownice,no wiec kupilam przedwczoraj Remingtona "Damage defence S9000"z funkcja pary wodnej,niby pomaga w nawilzeniu wlosow podczas prostowania,jak jest w rzeczywistosci-nie wiemzobaczymy po jakims czasie...na razie sprawuje sie bardzo dobrze.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 11:55   #1920
eni200
Raczkowanie
 
Avatar eni200
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

alu51 no niestety,za duzo obnizka na jeden zestaw(np rozowy albo iny)to jeszcze by moglo tak byc,ale ze wszytskie w takich cenach to chyba nienapisalam do ghd co mysla o tym sklepei,ale jeszcze nie odpisali.a ile Cie bedzie kosztowac calosc z wysylka?
eni200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.