Najbrzydsze miasto w Polsce? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 19:40   #181
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Katowice
ogólnie cały Śląsk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:07   #182
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Najbrzydsza wg mnie jest Warszawa, odstrasza, wydaje mi się taka nieprzyjazna, chaotyczna, bez żadnego klimatu, wszędzie szaro i brzydko. Starówka tez bez rewelacji.

Natomiast baaardzo podoba mi się lubelska starówka i deptak, chociaż sam Lublin jest zapomnianym, zacofanym miastem bez perspektyw...
Nie przesadzaj
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:10   #183
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
Nie we wszystkich tych miastach byłam, ale z tych, które miałam przyjemność zwiedzić zdecydowanie wybieram Łódź, co z tego, że miasto ma potencjał jak przeraża swoim wyglądem, piekne, ale obskurne kamienice, nieład, nawet Piotrkowska taka bylejaka jest, a w Łodzi bywam kazdego miesiaca, ostatnio wlasciwie kilka razy na miesiac
:/ No mi się aż serce kraje jak widzę ten syyyyf! Te obskurne kamienice.. A miasto ma potencjał, a władze potrafiły to wszystko spiprzyć.
I dworzec Właściwie to fabryczny i kaliski też nie lepszy wcale. I ludzie przez to otoczenie szarzy, smutni, ubrani tak samo, na szaro, masakra jakaś Albo to przez pogodę
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:33   #184
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Grudziądz!
Podpisuję się pod tym!
Bezrobocie, brud, smród i szarość.
Zero perspektyw, o 18.00 miasto zamiera.
Za każdym razem jak mam "przyjemność" tam być, łapię doła
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:06   #185
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj
A wg Ciebie Lublin się rozwija, są tu perspektywy dla młodych, jakieś inwestycje?
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:08   #186
fantastyczna_o_O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
GG do fantastyczna_o_O
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

ŁÓŹ. straszna szarość , smętność ... Jestem tam czasami ale tylko przejazdem,więc mogę tylko stwierdzić po ''wrazeniach z zewnątrz''...
fantastyczna_o_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:14   #187
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Zdecydowanie Wałbrzych.
a z turystycznych Karpacz Nie rozumiem fenomenu tego miejsca, ni to ładne, ni dobrze zagospodarowane, a zwiedzić wszyskie atrakcje można w godzinę.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 21:29   #188
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

A ja wbrew wszystkim napiszę, że Łódź dla mnie jest najpiękniejsza.

I na razie nie mam żadnego miasta, które uważam za najbrzydsze. Każde coś w sobie ma.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:05   #189
Softly
Raczkowanie
 
Avatar Softly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 51
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym!
Bezrobocie, brud, smród i szarość.
Zero perspektyw, o 18.00 miasto zamiera.
Za każdym razem jak mam "przyjemność" tam być, łapię doła
Niby nie małe miasto, ale fakt. Np. w Toruniu wszystko tętni życiem w godzinach wieczornych. A Grudziądz natomiast zamiera od 18 do rana Nie wspomnę już o bezrobociu Hmm, a zresztą pójść też nie ma gdzie. No chyba, że do jedynego, brudnego, rzucającym się w oczy ubóstwem kina Helios. Ewentualnie można pojechać do "galerii" Grudziądzkiej lub pochodzić po sklepach chińskich. No, a potem dziwcie się, że zdjęcia grudziądza to sam most, spichrza, brama wodna, flisak i te tabliczki ulic przy flisaku. A właśnie ! Widzieliście w tym mieście jakąś fontanne (oprócz flisaka), która nie jest zrobiona z rur ? Nie no, nie mogę się doczekać tylko tej Galerii Alfa i tego kina nowego Tylko żeby jeszcze praca się znalazła Osobiście uwielbiam te miasto. Ma swoje uroki Ale gdyby parę rzeczy się w nim zmieniło to byłoby cudnie. Szkoda tylko, że w tym mieście nie ma perspektyw. Będę zmuszona wyjechać z tego miasta na studia i żeby jakąś pracę znaleźć.
__________________
61 > 60 > 59 > 58 > 57 > 56 > 55> 54,9 >54 > 53 > 52 > 51 > 50
Softly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:09   #190
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Ogólnie miasta ''robotnicze'' że tak powiem.... Kielce - tu na plus,że bardzo fajnie położone
sąsiedni -Radom (100km pod Warszawą) miałam okazje mieszkać tydzien w hotelu - głowna ulica ok, reszta miasta ,smutna niestety ....

Łódź, Sieradz , i niektóre miasta Śląska...

Warszawa- moje miasto więc nie będe obiektywna... ale jest pełna kontrastów - luksusowe osiedla a obok stare kamienice z pijakami , park i nagle budowa...może kiedyś się to zmieni
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:20   #191
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Softly Pokaż wiadomość
Nie no, nie mogę się doczekać tylko tej Galerii Alfa i tego kina nowego Tylko żeby jeszcze praca się znalazła

Jak otworzą galerię i kino to na pewno stworzy się parę miejsc pracy.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 11:29   #192
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Grudziądz może nie jest aż taki brzydki,ale na pewno nudny z przedzialem wiekowym powyżej 60... Wg mnie najbrzydsza jest Bydgoszcz,choć możliwości rozwoju są tam inne.
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 23:59   #193
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Może być coś gorszego niż warszawskie podziemia (zniosę nawet najgorszy widok śmieci, psich odchodów itp., ale smrodu jaki się wydobywa z podziemi w okolicach centralnego nie jestm w stanie znieść)? Albo coś bardziej obskurnego niż okolice dworca wschodniego?
Warszawskie ulice w godzinach szczytu . Ogólnie nie cierpię Warszawy z wyżej wymienionych powodów (głośne i brudne).
Kraków jest śliczny .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 00:09   #194
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

absolutnie nie podoba mi się w Częstochowie, jak w wehikule czasu po prostu, przy brzydkiej pogodzie to już w ogóle koniec. MOIM ZDANIEM.
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 00:33   #195
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Warszawskie ulice w godzinach szczytu . Ogólnie nie cierpię Warszawy z wyżej wymienionych powodów (głośne i brudne).
Kraków jest śliczny .
Ja wole Krakow od Wawy, ale ta opinia jest na wskros niesprawiedliwa - Krakow ma sliczna starowke, Wawel, Kazimierz itd., ale komunikacyjnie to tez koszmar, a poza srodmiesciem jest masa blokowisk. Tyle, ze malo kto poza obszary turystyczne wysciubia nos, to i sie wydaje, ze cale miasto jest takie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 01:30   #196
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Bez obrazy, ale:

Wałbrzych
Bydgoszcz
Katowice
Łódź
Zielona Góra
Białystok
Suwałki

i jeszcze Kraków mnie nie zachwyca,tylko starówka jeszcze ujdzie,ale we Wrocławiu i tak piękniejsza.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 05:49   #197
Deleteee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 195
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Rzeszów
Kraków/Katowice
Gliwice
Deleteee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:34   #198
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale:

Wałbrzych
Bydgoszcz
Katowice
Łódź
Zielona Góra
Białystok
Suwałki

i jeszcze Kraków mnie nie zachwyca,tylko starówka jeszcze ujdzie,ale we Wrocławiu i tak piękniejsza.
Cytat:
Napisane przez Deleteee Pokaż wiadomość
Rzeszów
Kraków/Katowice
Gliwice
Bez obrazy dziewczeta, ale kiedy ostatnio bylyscie w tej Zielonej, Bialymstoku i Rzeszowie ?

Zreszta, co tu sie produkowac, jak nawet Krakow, ktory jesli chodzi o zachowane starsze czesci miasta sie zalapal na najbrzydsze miasto, to co niby jest ladne ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:04   #199
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale:

Wałbrzych
Bydgoszcz
Katowice
Łódź
Zielona Góra
Białystok
Suwałki

i jeszcze Kraków mnie nie zachwyca,tylko starówka jeszcze ujdzie,ale we Wrocławiu i tak piękniejsza.
Jako Suwalczanka powinnam się obrazić! Hmm, ale wiem, jak Suwałki wyglądają, chociaż wciąż uważam Twoja opinię za niesprawiedliwą, zwłaszcza, że ostatnimi czasy Suwałki BARDZO się zmieniły. Poza tym otoczenie Suwałk - lasy, łąki, jeziora, jak można mówić, że moje Suwałeczki są brzydkie
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 16:17   #200
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Brzydkich zupełnie nie widziałam, zawsze coś mi się podoba, ale przygnębiały mnie: Stalowa Wola - wielkie blokowisko z płyty i Jarocin.
Denerwował mnie Kraków, bo poza terenami nad rzeką nie było gdzie tyłka posadzić.

Natomiast Katowice, Mysłowice i Warszawę (głównie Mokotów, za kamienice i masę parków) uważam za ładne miasta, a może raczej mające swój urok.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:49   #201
kacha88
Raczkowanie
 
Avatar kacha88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Może to mało obiektywne ale jakoś Katowice mi się nie podobają, ale tylko przejeżdżałam przez nie, więc mowa tu tylko o pierwszym wrażeniu.

Kraków jako moje miasto gdzie mieszkam od urodzenia bardzo lubię, czuć magię zwłaszcza wieczorem i nocą na rynku. Ale są też zaniedbane kamienice i to dość blisko centrum.
Najbardziej jednak uwielbiam zieleń Nowej Huty w Krakowie.
kacha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:52   #202
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Brzydkich zupełnie nie widziałam, zawsze coś mi się podoba, ale przygnębiały mnie: Stalowa Wola - wielkie blokowisko z płyty i Jarocin.
Denerwował mnie Kraków, bo poza terenami nad rzeką nie było gdzie tyłka posadzić.

Natomiast Katowice, Mysłowice i Warszawę (głównie Mokotów, za kamienice i masę parków) uważam za ładne miasta, a może raczej mające swój urok.
Stanowczo protestuję! Być może byłaś w Stalowej Woli jedynie przejazdem, bo tylko tak mogę tłumaczyć tę opinię. Bardzo duża część miasta to osiedla zbudowane w dwudziestoleciu międzywojennym - dwupiętrowe bloki z cegły, w jednolitej stylistyce art deco, dla dyrektorów -wille bliźniaki. Dosyć duże powierzchnie trawników między budynkami, nie jest więc ciasno, a bloki inżynierskie posiadają spore ogródki. Fantastycznym budynkiem jest budynek Zarządu HSW - perła art deco. Po remontach m. in. na ulicy Hutniczej okolice bloków pracowniczych również odżyły, trawniki zieloniutkie, zadbane, wyłożone kostką chodniki, aż przyjemnie spacerować. Szkoda jedynie, że po aferze związanej z blokiem na ul. Ofiar Katynia architekt miejski utrudnia remonty, ale trudno się dziwić, skoro spółdzielnia mieszkaniowa zdecydowała się pomalować blok w stylistyce art deco w kółka i kwadraty [brak słów].

Duża część Stalowej Woli to także domki jednorodzinne na górce, szeregówki na Hutniku (jak na szeregówki - całkiem ładnie wyglądające). Rozwadów niestety jest w strasznym stanie, ale mógłby stanowić iście urocze stare miasto. O blokowisku można mówić w przypadku Młodynia, Poręb czy centrum, ale i tam, mimo wielkiej płyty, jest mnóstwo zieleni! Wielu moich znajomych z różnych miast Polski było bardzo pozytywnie zaskoczonych Stalową Wolą. Głównie tym, że nawet tam, gdzie są blokowiska, budynki nie są stłoczone jeden obok drugiego, tylko występuje pomiędzy nimi przestrzeń.

Obecnie mieszkam w Łodzi i muszę z przykrością stwierdzić, że jest to miasto brzydkie i zaniedbane Chociaż niewątpliwie ma swój urok i klimat. Niszczeje jednak i mimo mojego wielkiego uczucia do Łodzi nie jestem w stanie powiedzieć, że jest ładna. Ale na tej samej zasadzie nie podoba mi się Kraków, gdzie jest część reprezentatywna i zrewitalizowana, ale spora część miasta jest po prostu smutna i ponura. Ten problem dotyczy chyba wszystkich dużych miast...
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:09   #203
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Warszawa mi się podoba Łódź jest straszna, mieszkam tam całe życie,więc moja opinia jest obiektywna
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:19   #204
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Katowice i Wałbrzych.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:20   #205
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
Stanowczo protestuję! Być może byłaś w Stalowej Woli jedynie przejazdem, bo tylko tak mogę tłumaczyć tę opinię. Bardzo duża część miasta to osiedla zbudowane w dwudziestoleciu międzywojennym - dwupiętrowe bloki z cegły, w jednolitej stylistyce art deco, dla dyrektorów -wille bliźniaki. Dosyć duże powierzchnie trawników między budynkami, nie jest więc ciasno, a bloki inżynierskie posiadają spore ogródki. Fantastycznym budynkiem jest budynek Zarządu HSW - perła art deco. Po remontach m. in. na ulicy Hutniczej okolice bloków pracowniczych również odżyły, trawniki zieloniutkie, zadbane, wyłożone kostką chodniki, aż przyjemnie spacerować. Szkoda jedynie, że po aferze związanej z blokiem na ul. Ofiar Katynia architekt miejski utrudnia remonty, ale trudno się dziwić, skoro spółdzielnia mieszkaniowa zdecydowała się pomalować blok w stylistyce art deco w kółka i kwadraty [brak słów].

Duża część Stalowej Woli to także domki jednorodzinne na górce, szeregówki na Hutniku (jak na szeregówki - całkiem ładnie wyglądające). Rozwadów niestety jest w strasznym stanie, ale mógłby stanowić iście urocze stare miasto. O blokowisku można mówić w przypadku Młodynia, Poręb czy centrum, ale i tam, mimo wielkiej płyty, jest mnóstwo zieleni! Wielu moich znajomych z różnych miast Polski było bardzo pozytywnie zaskoczonych Stalową Wolą. Głównie tym, że nawet tam, gdzie są blokowiska, budynki nie są stłoczone jeden obok drugiego, tylko występuje pomiędzy nimi przestrzeń.
Fajnie, że napisałaś taki post, może jeszcze kiedyś zweryfikuję swoją opinię. Byłam w Stalowej Woli 7 dni, ale poruszałam się tylko na pieszo. Żaden trawnik mnie nie wzrusza gdy towarzyszy blokom z płyty, dlatego też niezbyt podoba mi się warszawski Ursynów, mimo zieleni. Nieważne czy wysokie, czy niskie - bloki z płyty są po prostu straszne, a w takiej ilości to tragedia. Takie trawniczki jakoś mi nie leżą, wolę parki, ale racja, pamiętam ogródki, masę tych trawników i kwiatki nawet ;p Ale obok nich ciapnięty na pustej przestrzeni kościół-gigant. No nie podoba mi się Skwery ok, ale zawsze jakiś rarytas się trafił, np. na jednym kolorowe sklepiki, które psuły zieleń (hitem było nazwanie sklepu dla dzieci dom dziecka). Swoją drogą mieszkałam w hotelu Hutnik, to chyba też art deco. Nie podoba mi się
Ale żeby nie było, nie mam jakiejś antypatii do tego miejsca, wielu części miasta na pewno nie widziałam, ale to co widziałam powodowało we mnie niemiłe uczucie, które zawsze wywołują u mnie trawniki+przestrzeń+bloki i jeszcze to wszystko okraszone słońcem.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:22   #206
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Tak w ogole, to fajnie by bylo, gdyby:
- opinie byly jakos uzsadniane
- autor danej opinii raczyl dodac kiedy i w jakich okolicznosciach byl w danym miescie i gdzie w nim konkretnie.

Bo niektore opinie autentycznie dziwia
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:49   #207
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bez obrazy dziewczeta, ale kiedy ostatnio bylyscie w tej Zielonej, Bialymstoku i Rzeszowie ?

Ostatnio jakiś miesiąc temu.
Tak się składa,że mam rodzinę w tym mieście,często tam bywam i miasto mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Zreszta, co tu sie produkowac, jak nawet Krakow, ktory jesli chodzi o zachowane starsze czesci miasta sie zalapal na najbrzydsze miasto, to co niby jest ladne ?

Większość moich znajomych nie lubi Krakowa,jedna koleżanka nawet twierdzi,że to najbardziej przereklamowane miasto świata.Ja,osobiście,nigdy nie chciałabym tam mieszkać.


Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Jako Suwalczanka powinnam się obrazić! Hmm, ale wiem, jak Suwałki wyglądają, chociaż wciąż uważam Twoja opinię za niesprawiedliwą, zwłaszcza, że ostatnimi czasy Suwałki BARDZO się zmieniły. Poza tym otoczenie Suwałk - lasy, łąki, jeziora, jak można mówić, że moje Suwałeczki są brzydkie

Nie wierzę,żeby AŻ tak się zmieniły od listopada 2010 roku.
A otoczenie to otoczenie,a Suwałki to Suwałki-oceniam miasta a nie przyległości.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:51   #208
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ostatnio jakiś miesiąc temu.
Tak się składa,że mam rodzinę w tym mieście,często tam bywam i miasto mi się nie podoba.




Większość moich znajomych nie lubi Krakowa,jedna koleżanka nawet twierdzi,że to najbardziej przereklamowane miasto świata.Ja,osobiście,nigdy nie chciałabym tam mieszkać.





Nie wierzę,żeby AŻ tak się zmieniły od listopada 2010 roku.
A otoczenie to otoczenie,a Suwałki to Suwałki-oceniam miasta a nie przyległości.
A mogłabyś napisać, co dokładnie Ci się nie podoba?
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:53   #209
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Tak czytam i czytam i albo mam zwidy, albo NIKOMU nie podoba się Łódź (zdanie podzielam i dziwie się znajomym, którzy twierdzą, że miasto jest urokliwe i chcą tu zostać w przyszłości..)
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:55   #210
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać, co dokładnie Ci się nie podoba?
Ale odnośnie którego miasta?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.