Scent Bar IV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 18:46   #2251
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Też mam nadzieję, że Rumunia przegra z Holandią.
a ja bym chciała zobaczyć mecz Rumunia-Holandia ale niestety nie mam plsatu sport i musze oglądać wlochy-francja
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:50   #2252
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kurczę, Madziu, przepraszam Cię...
Jako absolutny zieleninowy barbarzyńca nie przyjrzałam się dokładnie. Widziałam zielenie, jasne i ciemne. Nie przyszło mi do łba, że to nie takie zielenie...

Wybacz...
Sabbaciku kochany - za co ty mnie przepraszasz? Za szczerą chęć pomocy? Nie wygłupiaj się W końcu, seledynki i oliwki to też zielony, tylko ja mam "zachcianki"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:52   #2253
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość

a podobny do tatusia?
oby

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

No więc ja tak nie potrafię.
Nie jestem w stanie oddzielić atrakcyjności człowieka od jego intelektu i charakteru. Najbardziej seksownym organem jest dla mnie mózg.
Pewnie dlatego nigdy nie zachwycał mnie żaden aktor. Ale już rola (czyli postać filmowa, której charakter znam) owszem.


..
tez tak niepotrafie pod warunkiem że znam tego kogoś osobiscie. a jak nie znam, to mi to w sumie zwisa. nie mam z nim kontaktu, to niech sobie mowi co chce. ja tylko lubie popatrzec


jeszcze za trzymanie kciuków nie dziękuję, co by nie zapeszyć
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:57   #2254
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie oddzielić atrakcyjności człowieka od jego intelektu i charakteru. Najbardziej seksownym organem jest dla mnie mózg.
Pewnie dlatego nigdy nie zachwycał mnie żaden aktor. Ale już rola (czyli postać filmowa, której charakter znam) owszem.
\
Mam podobnie, a dodatkowo w kwestii atrakcyjności nie odróżniam kobiet od mężczyzn ( mimo, że jestem jak najbardziej hetero ) .
Wiadomo, ze to co przyjemne dla oka nie jest mi obojętne. Ale to co niewidoczne jest najważniejsze.

Wśród moich znajomych mam co najmniej trzy kobiety ( do niedawna były tylko dwie ), ale tylko jednego faceta, którzy są dla mnie atrakcyjni pod każdym względem. No. właśnie, czemu kobiet jest więcej

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że rękawy tej długości zawsze grożą zanurzeniem się w kiblu...
no to teraz powiem : oł szit

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:18   #2255
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

Dziewczyny, tak źle piszecie o Borucu, a ja kiedyś widziałam zupełnie przypadkiem w tv program Spełniamy marzenia, czy jakoś tak, o spełnianiu marzeń chorych dzieci
w ramach jednego z marzeń, Boruc przyjechał do ciężko chorego chłopca, który marzył o spotkaniu sławnego piłkarza
wzruszyło mnie, że znalazł czas na taką wizytę, pamiętam, że ujął mnie swoim serdecznym i naturalnym zachowaniem w stosunku do chłopca
przyjechał wtedy specjalnie, żeby odwiedzić chorego chłopca
chyba nie ma ludzi tylko i wyłącznie złych, albo dobrych

dla jasności, Boruc nie podoba mi się jako mężczyzna


mnie się zawsze podobał lalusiowaty Luis Figo


dobre mecze dzisiaj, kibicuję Holandii i ... Francji
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:35   #2256
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Anuschko, mnie też zupełnie nie kręci osobiście. Zbyt pyzaty i za wielki ma zadek. Ale ja lubię ostre rysy i wąskie biodra. Nie mówiąc już o długich włosach...
Mrrrrrrrrrrrrrrrr... wyobraziłam sobie Szkoda, że nie ma takowego gdzieś w pobliżu, ech...
Sabbath, mam wrażenie, że spodobaliby Ci się (wizualnie) niektórzy bohaterowie mej tfurczości - ale czy łyknęłabyś styl całości, to już nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie oddzielić atrakcyjności człowieka od jego intelektu i charakteru. Najbardziej seksownym organem jest dla mnie mózg.
Pewnie dlatego nigdy nie zachwycał mnie żaden aktor. Ale już rola (czyli postać filmowa, której charakter znam) owszem.
Też tak mam Aktora mogę trochę lubić, ale nie padam plackiem. Aha, jestem w stanie stracić dla niego całą sympatię, jeśli zaprezentuje poglądy, które wydadzą mi się dyskwalifikujące.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
\
Mam podobnie, a dodatkowo w kwestii atrakcyjności nie odróżniam kobiet od mężczyzn ( mimo, że jestem jak najbardziej hetero ).
Favkes, ja też z przyjemnością patrzę na kobiety Piękno to piękno, jak dla mnie nie ma płci i tyle

Aha, Sabbath - suknia Bene Gesserit jest genialna i naturalnie pięknie w niej wyglądasz
Ech, jak ja dawno nie miałam na sobie czegoś w takim stylu...
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:45   #2257
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Naprawdę piłka jest dla Was aż tak ważna?
TAK

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Nawet mi o tym nie mów...



Proszę mnie nie torturować
ja mam chyba płodne dni, bo mi same świństwa w głowie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
nie oddam
no to pożycz chociaż...


Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
musicie koniecznie trzymac jutro za mnie kciuki, bez tgo sie nie obejdzie. mam jeden z dwoch najtrudniejszych egzaminow na studiach ( drugi w przyszlym tyg.) i niewiele na niego umiem, a co wiecej jakos nie mam weny zeby sie naumiec. licze wiec na łut szczescia i Wasze kciuki.
myla mi sie afazje z aprakcjami, apraksje z amuzjami i chyba wykorkuje zaraz


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Byłam w Inglocie. Nr 39 to rzeczywiście b. ładna czerń, ale mnie czerń jakoś nie kusi, czekoladowy brąz mi wystarcza. Zieleni w przyzwoitym (znaczy takim, jakbym ja chciała ) odcieniu niet, jest ta oliwkowa i jakieś seledynki. No nic, bedę szukać dalej.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Margot - ja też byłam dziś w Inglocie- same oliwki i seledynki właśnie, a ja pragnę czystej zieleni
kurde, ja byłam w inglocie, wymieniałam cienie w mojej paletce Freedom i miałam wrażenie, że same zielenie były

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do błyszczyków - widziałam dziś holograficzne z Inglota. Fajny bajer I do tego mają konsystencję, którą lubię - gęste i ciut się chyba kleją ( tak, ja lubię takie). Następnym razem się skuszę
przy okazji kupowania cieni do freedomki zauważyłam wspomniany błyszczyk i uznałam, że 28 pln nie zrobi wielkiej różnicy i go nabyłam fajny jest


edit: Madziczka, Ty zmień ten av, bo ja nie mogę normalnie
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 19:52   #2258
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Nie zmienię - sama mam nie wiem co, bo płodnych dni to przy pigułkach się nie ma? Więc ja nie wiem, co mi jest
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:53   #2259
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Truskawciu czy ja wysłałam Lutki jeśli nie to obiecuję, że już wyślę.

Brzuch mnie boli i czuje sie taka senna
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:55   #2260
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie zmienię - sama mam nie wiem co, bo płodnych dni to przy pigułkach się nie ma? Więc ja nie wiem, co mi jest
Może Twój farmaceuta Cię oszukuje, Madziczko
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:55   #2261
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a ja bym chciała zobaczyć mecz Rumunia-Holandia ale niestety nie mam plsatu sport i musze oglądać wlochy-francja
Ja też będę oglądać najpierw Francja - Włochy, bo bardziej niż na wygranej Holandii zależy mi na przegranej Italców.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Sabbaciku kochany - za co ty mnie przepraszasz? Za szczerą chęć pomocy? Nie wygłupiaj się W końcu, seledynki i oliwki to też zielony, tylko ja mam "zachcianki"
Bo napisałam, że są. I naprawdę tak mi się wydawało.
W każdym razie gdybyś chciała, żebym odpokutowała stawiając Ci kawę jestem chętna do pokuty.
W sumie... Mogę Cię jeszcze raz wprowadzić w błąd, jesli mogę liczyć na tak miłą karę.


Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
tez tak niepotrafie pod warunkiem że znam tego kogoś osobiscie. a jak nie znam, to mi to w sumie zwisa. nie mam z nim kontaktu, to niech sobie mowi co chce. ja tylko lubie popatrzec
Rozumiem.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
eszcze za trzymanie kciuków nie dziękuję, co by nie zapeszyć
Nie dziękuję, nie dziękuj.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
\
Mam podobnie, a dodatkowo w kwestii atrakcyjności nie odróżniam kobiet od mężczyzn ( mimo, że jestem jak najbardziej hetero ) .
Wiadomo, ze to co przyjemne dla oka nie jest mi obojętne. Ale to co niewidoczne jest najważniejsze.

Wśród moich znajomych mam co najmniej trzy kobiety ( do niedawna były tylko dwie ), ale tylko jednego faceta, którzy są dla mnie atrakcyjni pod każdym względem. No. właśnie, czemu kobiet jest więcej
Tak, ja też doceniam atrakcyjność kobiet. Nie tylko fizyczną, ale i intelektualną.
I charakterologiczną też.



Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak źle piszecie o Borucu, a ja kiedyś widziałam zupełnie przypadkiem w tv program Spełniamy marzenia, czy jakoś tak, o spełnianiu marzeń chorych dzieci
w ramach jednego z marzeń, Boruc przyjechał do ciężko chorego chłopca, który marzył o spotkaniu sławnego piłkarza
wzruszyło mnie, że znalazł czas na taką wizytę, pamiętam, że ujął mnie swoim serdecznym i naturalnym zachowaniem w stosunku do chłopca
przyjechał wtedy specjalnie, żeby odwiedzić chorego chłopca
chyba nie ma ludzi tylko i wyłącznie złych, albo dobrych
W takich programach występowały i Doda, i Mandaryna i kogo tylko zechcą.
Nie widzę niczego wyjątkowego w spotkaniu się z chorym dzieckiem - medialnie dobrze robi, a i szczególnych przymiotów ducha nie wymaga, bo to łatwy etycznie gest.
Nie żebym nie ceniła działalności takich fundacji. Doceniam, bo to dla dziecka przeżycie. Ale nie podziwiam szczególnie ludzi, którzy lansują się w ten sposób. Robi to nawet przywódca Komunistycznej Partii Chin.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
mnie się zawsze podobał lalusiowaty Luis Figo
O ja wypraszam sobie... Figo nie jest lalusiowaty!
I podoba mi się nadal, bo nadal żyje. Podoba mi się jako mężczyzna i jako rozważny, honorowy sportowiec potrafiący na boisku myśleć o drużynie, nie o sobie i potrafiący traktować z szacunkiem i sympatią swoich przeciwników na boisku - nawet takich, z którymi przegrywał. Klasa.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 20:05   #2262
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja też będę oglądać najpierw Francja - Włochy, bo bardziej niż na wygranej Holandii zależy mi na przegranej Italców.
mnie też

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W takich programach występowały i Doda, i Mandaryna i kogo tylko zechcą.
Nie widzę niczego wyjątkowego w spotkaniu się z chorym dzieckiem - medialnie dobrze robi, a i szczególnych przymiotów ducha nie wymaga, bo to łatwy etycznie gest.
Nie żebym nie ceniła działalności takich fundacji. Doceniam, bo to dla dziecka przeżycie. Ale nie podziwiam szczególnie ludzi, którzy lansują się w ten sposób. Robi to nawet przywódca Komunistycznej Partii Chin.
wiedziałam ... nawet miałam napisać coś, żeby uprzedzić podobną uwagę
oczywiście mogę się mylić, ale pamiętam z tego programu fajnego, serdecznego CZŁOWIEKA, nie gwiazdę, która się lansuje
myślę, że jemu taki lans w polskiej telewizji jest niepotrzebny, ja bym go z Dodą, czy z Mandaryną nie porównywała


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O ja wypraszam sobie... Figo nie jest lalusiowaty!
I podoba mi się nadal, bo nadal żyje. Podoba mi się jako mężczyzna i jako rozważny, honorowy sportowiec potrafiący na boisku myśleć o drużynie, nie o sobie i potrafiący traktować z szacunkiem i sympatią swoich przeciwników na boisku - nawet takich, z którymi przegrywał. Klasa.
fryzurę miał zawsze lalusiowatą, ale cóż, nikt nie jest doskonały

ta forma: miał, był, podobał ... bo go dawno nie widziałam



Yoono, trzymam kciuki

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2008-06-17 o 20:37
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:09   #2263
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Może Twój farmaceuta Cię oszukuje, Madziczko

A to skubaniec jeden


A tak na poważnie - należę do nieszcześciar, którym po pigułach libido nie wymarło. Nieszczęściar - bo jak się nie ma TŻ-ta, tudzież kandydata na jednonocne Ciacho, to życie potrafi być baaaaaaaaardzo ciężkie


Sabbath - a ja ci wiszę piwko Ty wiesz, za co

Asiu_102 - ty się strzeż, bo jestem w trakcie poszukiwań zdjęć półnagiego (conajmniej) Adama Levine'a do mojego avu

Yoono - trzymam kciuki aż do zatrzymania krążenia
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:09   #2264
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
musicie koniecznie trzymac jutro za mnie kciuki, bez tego sie nie obejdzie. mam jeden z dwoch najtrudniejszych egzaminow na studiach
Się robi
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:14   #2265
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

wiecie co... chyba zasne przy tym meczu za chwile...
niezle sie dzieje;/ czerwona kartka, karny...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:18   #2266
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A tak na poważnie - należę do nieszcześciar, którym po pigułach libido nie wymarło. Nieszczęściar - bo jak się nie ma TŻ-ta, tudzież kandydata na jednonocne Ciacho, to życie potrafi być baaaaaaaaardzo ciężkie
I dobrze - libido być musi ! Ciacho będzie i TŻ też, albo 2 w 1 Na pewno.

Okazało się, że mój osobisty mąż jest za Italią w dzisiejszym meczu
Wymyślam jakąś dotkliwą karę. Póki co, dostał moje lniane spodnie do prasowania
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:33   #2267
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Muszę normalnie na piechotę, bo jak chcę cytować to mi Data error wyskakuję. Żesz w dzioba

Taka, mnie się zawsze podobał i podoba Luis Figo - jest atrakcyjny wizualnie. I na boisku facet z charakterem i animuszem. Mój Ciachulec do tej pory się ze mnie śmieje, ze jak Figo wchodził na murawę to ja się śliniłam Chociaż to oczywiście zdecydowane nadużycie
A z naszej reprezentacji, najbardziej w moim typie jest sam Leo Benhacker ...

Aragonte - Dokładnie. Mnie chodzi też o piękno wewnętrzne. O zawartość czaszki i klatki piersiowej, że się tak wyrażę.

Sabbaciku - co do atrakcyjności kobiet to my się zdaje zgadzamy Rozmawiałyśmy o tym A piękno wewnętrzne jest priorytetem.

Tak jak moja Matka mawiała kiedyś, ze mój mąż ma tylko bogate wnętrze i nic poza tym - mnie to odpowiadało i odpowiada nadal. Gdyby bez kasy dało się żyć, to wystarczyło by mi tylko to co ma w głowie i w sercu. Za to Go kocham

Swoją drogą, ciekawa jestem czy można zakochać się w kimś zupełnie pozacieleśnie. Kochać jego towarzystwo, chcieć z nim być, rozmawiać. Ale nie w sensie seksualnym Mnie się wydaje, ze tak ... tylko nie wiem czy to się nie nazywa przyjaźń. Chociaż może wykraczać poza pewne ramy przyjaźni .... o matko ale namieszałam ... wreszcie wyszła na wierzch moja pokręcona istota

Tym razem kibicuję Francji

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2008-06-17 o 21:07
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:39   #2268
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie zmienię - sama mam nie wiem co, bo płodnych dni to przy pigułkach się nie ma? Więc ja nie wiem, co mi jest
zdrowa kobita z Ciebie i tyle

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Może Twój farmaceuta Cię oszukuje, Madziczko


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja też będę oglądać najpierw Francja - Włochy, bo bardziej niż na wygranej Holandii zależy mi na przegranej Italców.
musicie z Taką jakieś czary odprawić, bo na razie Italia vincera

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A tak na poważnie - należę do nieszcześciar, którym po pigułach libido nie wymarło. Nieszczęściar - bo jak się nie ma TŻ-ta, tudzież kandydata na jednonocne Ciacho, to życie potrafi być baaaaaaaaardzo ciężkie

wstyd przyznać, ale czasami to mi się tęskni za czasami, kiedy człowiek nie był zaoobrączkowany...




Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Asiu_102 - ty się strzeż, bo jestem w trakcie poszukiwań zdjęć półnagiego (conajmniej) Adama Levine'a do mojego avu
chcesz mnie mnie dobić niech będzie półnagi, ale niech się tak patrzy jak teraz... żeby wiesz, ciary były
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:39   #2269
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A tak na poważnie - należę do nieszcześciar, którym po pigułach libido nie wymarło. Nieszczęściar - bo jak się nie ma TŻ-ta, tudzież kandydata na jednonocne Ciacho, to życie potrafi być baaaaaaaaardzo ciężkie
Madziczko, a zaśpiewać Ci? Do poduszki - "nie jesteś sama"

Dobra, nie będe, bo wszystkich z Baru wypłosze

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Okazało się, że mój osobisty mąż jest za Italią w dzisiejszym meczu
Wymyślam jakąś dotkliwą karę. Póki co, dostał moje lniane spodnie do prasowania
Okrutna Kobieta z Ciebie, Anuschko
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 20:40   #2270
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Aragonte - Dokładnie. Mnie chodzi też o piękno wewnętrzne. O zawartość czaszki i klatki piersiowej, że się tak wyrażę.
O to też, jasne tzn. to piękne wewnętrzne - lub jego brak - rzutuje na to, jak odbieram ludzi, których znam. Ale poprzednio chodziło mi zasadniczo o ludzi obcych, na których czasem zdarza mi się ukradkiem gapić

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Madziczko, a zaśpiewać Ci? Do poduszki - "nie jesteś sama"
Dobra, nie będe, bo wszystkich z Baru wypłosze
Obie możemy to śpiewać
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:41   #2271
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ciekawa jestem czy można zakochać się w kimś zupełnie pozacieleśnie. Kochać jego towarzystwo, chcieć z nim być, rozmawiać. Ale nie w sensie seksualnym Mnie się wydaje, ze tak ... tylko nie wiem czy to się nie nazywa przyjaźń. Chociaż może wykraczać poza pewne ramy przyjaźni .... o matko ale namieszałam ... wreszcie wyszła na wierzch moja pokręcona istota
Favkes - też się nad tym nieraz zastanawiałam. Osobiście- chyba bym tak na dłuższą metę nie dała rady Owszem, wiem, że pożądanie i seks to nie wszystko, a tylko część składowa - ale dla mnie chyba jednak ważna. I utwierdziło mnie w tym jedno zdarzenie, napiszę priva, jeśli chcesz


Margot, Aragonte - no to śpiewamy - w grupie raźniej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:46   #2272
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
O to też, jasne tzn. to piękne wewnętrzne - lub jego brak - rzutuje na to, jak odbieram ludzi, których znam. Ale poprzednio chodziło mi zasadniczo o ludzi obcych, na których czasem zdarza mi się ukradkiem gapić
Czyli zawiesić oko ... Mnie też. Ale niezmiernie rzadko. I ... co dziwne - częściej jest to piękna kobieta niż facet .
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:46   #2273
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

Swoją drogą, ciekawa jestem czy można zakochać się w kimś zupełnie pozacieleśnie. Kochać jego towarzystwo, chcieć z nim być, rozmawiać. Ale nie w sensie seksualnym Mnie się wydaje, ze tak ... tylko nie wiem czy to się nie nazywa przyjaźń. Chociaż może wykraczać poza pewne ramy przyjaźni .... o matko ale namieszałam ... wreszcie wyszła na wierzch moja pokręcona istota
można tylko wtedy trzeba mieć kochanka
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:49   #2274
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Favkes - też się nad tym nieraz zastanawiałam. Osobiście- chyba bym tak na dłuższą metę nie dała rady Owszem, wiem, że pożądanie i seks to nie wszystko, a tylko część składowa - ale dla mnie chyba jednak ważna. I utwierdziło mnie w tym jedno zdarzenie, napiszę priva, jeśli chcesz
pisz. koniecznie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
można tylko wtedy trzeba mieć kochanka
Ale mnie chodzi o kobietę. Czyli opcja bez pożądania seksualnego - no w moim przypadku przynajmniej. Coś bardziej niż przyjaźń a mniej niż miłość .... możliwe ?

Oczywiście poza zwykłym związkiem z mężczyzną. Gdzieś z boku. Zupełnie na innej płaszczyźnie.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:52   #2275
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ciekawa jestem czy można zakochać się w kimś zupełnie pozacieleśnie. Kochać jego towarzystwo, chcieć z nim być, rozmawiać. Ale nie w sensie seksualnym Mnie się wydaje, ze tak ... tylko nie wiem czy to się nie nazywa przyjaźń. Chociaż może wykraczać poza pewne ramy przyjaźni .... o matko ale namieszałam ... wreszcie wyszła na wierzch moja pokręcona istota

i
Obawiam sie, ze ja bym nie mogla. Nie tworze wybitnie mocnych wiezi z kobietami a to moglaby byc jedyna mozliwosc takiego 'zakochania' w czyjejs duszy. Z facetami tworze ciasniejsze wiezi ale w 90% ocieram sie o fizycznosc.
Bardzo wazna jest dla mnie cielesnosc. Uniesienia i namietnosci i wlasnie to powoduje w moim zyciu, ze przewaznie jestem przynajmniej po kolana w gownie. Czasem glebiej.
Martwi mnie to, ze nie do konca potrafie docenic 'wnetrze' i gonie czesto tylko cielesnosc. martwi mnie, ze skoncze sama jaka wiekowa babcia bez nikogo u boku, bo z nikim nie wytrzymam proby czasu.
Od partnera oczekuje wiezi ale i namietnosci. Sama cielesnosc bez odpowiedniej osobowosci idzie po jakms czasie na odstrzal, niestety tak samo jest z 'wnetrzem', ktore juz nie powoduje przyspieszonego tetna.

Umre sama, z kotem sie zestarzeje.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:16   #2276
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
umarłam...leżę i kwiczę...
nie wiedziałam, wmawiano mi,że do wygojenia najlepiej założyć właśnie silikonowe, bo nie uczula...
a z tą opuchlizną to fakt, tylko w kontekście ucha wydaje się ona mało przydatna...
.
Silikon jest ok, bardzo rzaaaadko uczula.
To co uczula w wyrobach medycznych ( rekawice itd) oraz gumkach to lateks
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Ja mam np. dziwny gust i mnie się Slaven Bilić podoba (pozostając w klimatach piłkarskich). No wprost niesamowicie działa na mnie i na moją wyobraźnię .
Anuschko! Jaki dziwny gust
Mnie tez sie Slaven cholerrrrnie podoba!
I jak zadziornie w garniaku wyglada. Mrrr



Yoonek, trzymam kciuki! Dasz rade
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:23   #2277
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ale mnie chodzi o kobietę. Czyli opcja bez pożądania seksualnego - no w moim przypadku przynajmniej. Coś bardziej niż przyjaźń a mniej niż miłość .... możliwe ?

Oczywiście poza zwykłym związkiem z mężczyzną. Gdzieś z boku. Zupełnie na innej płaszczyźnie.
Nie wiem... ja sobie nie wyobrażam tego. Nie ufam kobietom, może dlatego, że sama sobie nie ufam do końca.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Obawiam sie, ze ja bym nie mogla. Nie tworze wybitnie mocnych wiezi z kobietami a to moglaby byc jedyna mozliwosc takiego 'zakochania' w czyjejs duszy. Z facetami tworze ciasniejsze wiezi ale w 90% ocieram sie o fizycznosc.
Bardzo wazna jest dla mnie cielesnosc. Uniesienia i namietnosci i wlasnie to powoduje w moim zyciu, ze przewaznie jestem przynajmniej po kolana w gownie. Czasem glebiej.
Martwi mnie to, ze nie do konca potrafie docenic 'wnetrze' i gonie czesto tylko cielesnosc. martwi mnie, ze skoncze sama jaka wiekowa babcia bez nikogo u boku, bo z nikim nie wytrzymam proby czasu.
Od partnera oczekuje wiezi ale i namietnosci. Sama cielesnosc bez odpowiedniej osobowosci idzie po jakms czasie na odstrzal, niestety tak samo jest z 'wnetrzem', ktore juz nie powoduje przyspieszonego tetna.

Umre sama, z kotem sie zestarzeje.
skąd ja to znam ... a raczej znałam, teraz już się bronię, ale i tak wdepnę czasem... tylko wycieram od razu , żeby nie śmierdziało

a ja uważam, że lepiej się starzeć z kotem niż z niewłaściwym facetem i myśleć wciąż, co by było gdyby
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:53   #2278
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

skąd ja to znam ... a raczej znałam, teraz już się bronię, ale i tak wdepnę czasem... tylko wycieram od razu , żeby nie śmierdziało

a ja uważam, że lepiej się starzeć z kotem niż z niewłaściwym facetem i myśleć wciąż, co by było gdyby
W sumie masz racje... niewlasciwy facet. Ciekawa jestem czy jest dla mnie ktos 'wlasciwy', nie tylko na te chwile teraz. Ot jak kolezanki - po latach wciaz sie za facetami swoimi sraja - lub tak tylko to przedstawiaja. Nie wiem.

A co wycierania, ja sie poki porzadnie nie unurzam to nie czuje satysfakcji ja tak brne, brne. Ale i z 'uczuc' potrafie sie nagle otrzasnac. To nie jest tak, ze fazami. Jest max, potem cos tam sie psuje, i pewnego dnia sie budze i wlasnie ocieram but. Nie ma zlituj.

I niektorzy sie potem dziwia ze wczoraj powiedzieliby skacz a ja pytalabym jak wysoko a dzis mam w dupie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:57   #2279
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja też będę oglądać najpierw Francja - Włochy, bo bardziej niż na wygranej Holandii zależy mi na przegranej Italców.
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
mnie też



Hurrraaa !!!
Italia
Ale się cieszę, a było tak gorąco...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:57   #2280
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar IV

o tak kobiety to wredne małpy.


juz sie nie ucze. stwierdzilam ze pieprze to, i tak nie potrafie odroznic afazji dynamicznej od apraksji dynamicznej, nie mowiac o tym co je powoduje
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.